Therm Line na tłuszczyk na brzuchu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-18, 17:12   #1
almitily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10

Therm Line na tłuszczyk na brzuchu


Witam, ważę ok 70kg i najbardziej zależy mi na pozbyciu się opony na brzuchu. Tam właśnie odkłada mi się większość tkanki tłuszczowej. Czy konieczne są intensywne ćwiczenia, aby uzyskać jakiś efekt? Zamierzam od nowego miesiąca chodzić na siłownię, jakie ćwiczenia mogłabym wykonywać, aby z pomoca Therma Line uzyskać wymarzoną figurę?

Dodam, że moja zmora są słodycze czy Therma Line ograniczy mi na nie apetyt?
__________________

Edytowane przez almitily
Czas edycji: 2012-02-18 o 17:14
almitily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 08:26   #2
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Therm Line na tłuszczyk na brzuchu

Cytat:
Napisane przez almitily Pokaż wiadomość
Witam, ważę ok 70kg i najbardziej zależy mi na pozbyciu się opony na brzuchu. Tam właśnie odkłada mi się większość tkanki tłuszczowej. Czy konieczne są intensywne ćwiczenia, aby uzyskać jakiś efekt? Zamierzam od nowego miesiąca chodzić na siłownię, jakie ćwiczenia mogłabym wykonywać, aby z pomoca Therma Line uzyskać wymarzoną figurę?

Dodam, że moja zmora są słodycze czy Therma Line ograniczy mi na nie apetyt?
almitily, z myślą właśnie o takich osobach jak Ty stworzyliśmy serię filmów "Program 8 tygodni dla...". Są to programy skupiające się na wyszczupleniu konkretnych partii ciała - m.in. brzucha. Tutaj możesz zobaczyć jeden z filmów z tego cyklu.

Ograniczanie apetytu to osobny temat. Therm Line nie posiada takich właściwości, gdyż stosowanie tego typu specyfików bardzo często prowadzi w ślepy zaułek. Organizm niezwykle szybko orientuje się, że ilość pożywienia została mocno ograniczona i zaczyna się bronić obniżając tempo metabolizmu. W pierwszym tygodniu stosowania ujemnego bilansu energetycznego, tempo metabolizmu zmniejsza się tak gwałtownie, że osoba 30-letnia może dojść do tempa metabolizmu emeryta. Ponadto, po zakończeniu takiej "kuracji" organizm zacznie odrabiać straty.

Tak więc, bardzo ostrożnie z takimi działaniami. Lepiej spalać tkankę tłuszczową niż mocno i sztucznie ograniczać apetyt.

Edytowane przez Olimp Labs
Czas edycji: 2012-02-19 o 08:31 Powód: .
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 13:51   #3
almitily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Therm Line na tłuszczyk na brzuchu

serdecznie dziękuję za odpowiedź, na pewno wykorzystam porady z filmiku
__________________
almitily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:55   #4
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line na tłuszczyk na brzuchu

jeśli moge cos poradzić to prócz term line zaopatrz się w chrom w tabletkach. Tez miałam wielki problem ze słodyczami (który niestety ponownie wrócił). Chrom niweluje chęć na coś słodkiego a dodatkowo pęcznieje w żołądku i jemy optycznie mniej. Wszystko da się zrobić jeśli się chce. Warto wierzyć w siebie!
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:30   #5
mmmww777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 349
Dot.: Therm Line na tłuszczyk na brzuchu

witam, jeśli i ja mogę coś od siebie dorzucić - chrom jest bardzo popularny - to fakt - ale trzeba z nim uważać, na mnie i moją siostrę zadziałało odwrotnie, tzn nie czułyśmy spadku łaknienia.. reszty można się domyślić;
od siebie polecam po prostu posiłki z większą ilością błonnika (dostosowaną do naszego "stylu życia" i wcześniejszego jadłospisu)
pozdrawiam
mmmww777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 04:58   #6
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line na tłuszczyk na brzuchu

jeszcze fajną sprawą są otreby pszenne i owsiane. Pęcznienią w żołądku i nie odczuwa się głodu po nich
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.