O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 21:20   #4471
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

A ja z nudów zrobiłam sobie drugi suwaczek, ten gdzie dzidziuś się wyświetla. Slicznie wyglada
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png

Edytowane przez Martarynka
Czas edycji: 2012-04-14 o 21:25
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:33   #4472
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Tigresse86 Pokaż wiadomość
Witajcie
Czytam Was i zerkam na X- factora, idealny zestaw.
Miło popatrzeć na Wasze zdjęcia ślubne, pięknie wyglądałyście Kamilko i Martarynko, ślub to jednak wspaniałą chwila, przede mną i TŻ jeszcze kościelny, bo narazie mamy tylko cywilny, więc tymi cenami to mnie dobiłyście, ładnie sobie liczą, a w W-wie to pewnie jeszcze lepsze ceny są, ale ślub kościelny na pewno będzie najlepiej z chrzcinami (ekonomiczniej hehe)

Ja dziś fatalnie się czuję, straszliwie boli mnie żołądek, wypiłam już 2 kieliszki jakiś nalewek, wzięłam nospę, espumisan, piję miętę i dalej jest masakra
Mam pytanko do staraczek, czy zdarzało Wam się mieć w okolicach owulacji jakieś mdłości, bo u mnie już drugi miesiąc w okolicach owu pojawiają się mdłości, nie mogę prawie nic jeść, a na słodycze to już w ogóle mi słabo, a potem to mija, miała któraś tak?

Miłego wieczorku
ja tak czasem mam najczesciej po owulce ale zdarzyło sie tez przed lub w trakcie
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:41   #4473
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Hej dziewczyny.

Nawet nie mam siły nadrabiac tego co naskrobalyscie przez te 2 dni. jestem po prostu nie do zycia te weczorne nudnosci mnie wykanczaja i nie mam na nic sily. Mam nadzieje, ze niedlugo to minie.
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 08:55   #4474
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

[QUOTE=kooocur;33533491][QUOTE=Swarovska;33533308][QUOTE=kooocur;33533203][QUOTE=Swarovska;33533059]

[/COLOR]

koocurku pracujesz w domu? ale Ci fajnie[COLOR="Silver"]



przypomniałaś mi ja muszę się rozejrzeć po biurach podróży, zobaczyć gdzie można byłoby pojechać z tż-em na podróż poślubną

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość

No takiej drobnicy jak krawat, ksiega gosci to tez mamy

U nas po spisaniu protoklłu zapytalismy ile to powiedział, ze nic...no nie chciał złotóweczki..

Nie wiem czy jeszcze cos wezmie????

Mamy wesele na ok 70 osob. Chociaz zaproszalismy ponad 90, ale wiem, że troche osob nie przyjdzie.

Już sie doczekac nie moge..

Pokazesz mi suknie??

A ja ślubuję za prawie 2 tygodnie
Swarovska tyle kasy za ślub w kościele jaka to miejscowość, my w mieście wojewódzkim zapłaciliśmy 300zł za samą mszę, co łaska, więc po co przepłacać. Za spisanie protokołu NIC , a spisywalismy go w innej parafii tzn. tam, gdzie będzie ślub , za licencję na spisanie protokołu poza swoją parafią też nic nie zapłaciliśmy. Koszty ponieśliśmy za zaświadczenia o chrzcie i bierzmowaniu. Pozostał nam organista , który chce ok. 180zł nieźle , i kwiaty do kościoła.
I u nas płaci się za ślub niezależnie od ilości osób zaproszonych.
Ale tyle kasy za samą mszę

Ja w piątek miałam próbna fryzurę , super wyszła w sobotę mierzyłam sukienkę też jestem zadowolona już nie mogę doczekać się jak ją założę odbieram ją 28 kwietnia , na kilka dni przed ślubem.
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:03   #4475
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Dzień dobry,

dziękuję dziewczyny za miłe słowa. Kefii mi również Twój welon bardzo się podobał, sukienka również bardzo urocza
Wczoraj wieczorem mąż wyciągnął mnie do kina, poszliśmy na "Igrzyska śmierci", film bardzo mi się podobał, ale fabuła nieco mnie zaszokowała (no bo jak dzieciaki mają się zabijać i brać udział w jakieś szkole przetrwania bo inaczej bym tego nie nazwała, w imię jakiś głupich tradycji?). Potem cała noc snił mi sie ten film plus moja praca plus moja była praca.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:10   #4476
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
hej
ale tu cisza a ja myslałam ze bedzie z kim gadac ale jak tak to ja ide sprzatac
u mnie swiecie piekne sloneczko ciepło na polku
byłam robić dzis badania krwi morfologie, żelazo, TSH i próby wątrobowe czyli komplecik mój stały tylko TSh doszło bo hcyba z 3 lata nie robiłam

zwykły 400mg kwas foliwy w zupełnosci wystarcza
mi maz kupił taki chyba tam jest z 200 tabletek za 26zł w takim pudełeczku jak na tiktaki
Ja też mam taki kwasik 400mg w jakby słoiczku, koszt ok. 26 zł a tabletek do końca ciąży mi wystarczy, pani w aptece mi go poleciła, taki sam skład jak folik a wydajny
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:18   #4477
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

nie mam ostatnio czasu, do końca kwietnia chodze tylko na uczelnie, wiec teraz zwalily mi sie na głowe wszystkie kolokwia itp.... dlatego tak rzadko pisze, ale staram sie chociaz podczytywac


Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość





A ja ślubuję za prawie 2 tygodnie
Swarovska tyle kasy za ślub w kościele jaka to miejscowość, my w mieście wojewódzkim zapłaciliśmy 300zł za samą mszę, co łaska, więc po co przepłacać. Za spisanie protokołu NIC , a spisywalismy go w innej parafii tzn. tam, gdzie będzie ślub , za licencję na spisanie protokołu poza swoją parafią też nic nie zapłaciliśmy. Koszty ponieśliśmy za zaświadczenia o chrzcie i bierzmowaniu. Pozostał nam organista , który chce ok. 180zł nieźle , i kwiaty do kościoła.
I u nas płaci się za ślub niezależnie od ilości osób zaproszonych.
Ale tyle kasy za samą mszę

Ja w piątek miałam próbna fryzurę , super wyszła w sobotę mierzyłam sukienkę też jestem zadowolona już nie mogę doczekać się jak ją założę odbieram ją 28 kwietnia , na kilka dni przed ślubem.
już niedługo, ale ci fajnie
Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość
Ja też mam taki kwasik 400mg w jakby słoiczku, koszt ok. 26 zł a tabletek do końca ciąży mi wystarczy, pani w aptece mi go poleciła, taki sam skład jak folik a wydajny
ja mam taki http://www.nokaut.pl/witaminy-minera...-250-tabl.html

biore juz od poczatku roku i końca nie widac
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 09:20   #4478
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
nie mam ostatnio czasu, do końca kwietnia chodze tylko na uczelnie, wiec teraz zwalily mi sie na głowe wszystkie kolokwia itp.... dlatego tak rzadko pisze, ale staram sie chociaz podczytywac



już niedługo, ale ci fajnie

ja mam taki http://www.nokaut.pl/witaminy-minera...-250-tabl.html

biore juz od poczatku roku i końca nie widac

Nooo już niedługo i to jak

Oooo ja mam taki sam kwasik zaczęłam go brać przed ciążą i nadal końca nie widać
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:26   #4479
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość
Nooo już niedługo i to jak

Oooo ja mam taki sam kwasik zaczęłam go brać przed ciążą i nadal końca nie widać
Ja niedawno drugi zaczełam
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:53   #4480
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Ja niedawno drugi zaczełam
Mi chyba wystarczy już do końca ciąży

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
ale padam juz na twarz
Jedynie z czego sie ciesze to ze apetyt wrocil,nie mam mdłosci,ani nie naciąga mnie no najwyzszy czas w koncu zaczynam 17 tydzien od jutra niby I jednak jest cos w tym ze w 2 trymestrze ochota do zycia przychodzi, jakos tak sobie sprzatam,nie ma juz syfu do okola mnie.nawet zmobilizowalam sie i umylam piekarnik i wszylam guziki w poszewki tak wiec energie mam jako tako.I juz nie budze sie przed 6 tylko normalnie miedzy 8.30 a 9.00 a w nocy spie jak dziecko i sie wysypiam,oczywiscie do wc juz nie wstaje.
tak wiec ciezaroweczki przeczekajcie ten zły okres,przyjdzie pora na Was ze poczujecie w koncu pelnie zycia
Racja, mi też wraca ochota na sprzątanie i siła
Najgorsze jest to, że ukruszył mi się ząb wczoraj , dolna 6-tka na żelku kwaśnym teraz ząb jest nierówny i cały policzek mam poraniony a ząb już był kiedyś leczony, masakra , ale mam stracha przed dentystą, czy da mi znieczulenie czy nie zaszkodzi to dzidzi

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
ślub w miejscowości o 14 000 tyś ludzi wiec malutkie miasto
Jestem w szoku z tych cen Swarovska tyle kasy, zwariował ten ksiądz?Nie wszyscy tyle biorą, my za zapowiedzi daliśmy po niecałe 30zł , jakoś 27 zł , bo nie pamiętam za dobrze już

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Właśnie kusimy się z TŻ na fiku miku, TŻ mówi: chodź już do sypialni , JA: jeszcze nie, TŻ: to kiedy JA: po bananie
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 10:14   #4481
Tigresse86
Raczkowanie
 
Avatar Tigresse86
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
ja tak czasem mam najczesciej po owulce ale zdarzyło sie tez przed lub w trakcie
Czyli coś na rzeczy jest z tymi mdłościami w okresie owu, ale kurczę ja już 4 dzień czuje się byle jak, eh pewnie jakiś wirus.

Lecę trochę na sklepy, bo jeansy potrzebuję, gdzie ta wiosna co, ja już na rowerku miałam w ten weekend jeździć, a tu lipa

Miłej niedzieli Dziewczynki
__________________
2013 należy do nas...musi się udać
Tigresse86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 10:22   #4482
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Ale mam kaca...

Impreza byla, niby duzo nie wypiłam a głowa mi dzis pęka...
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 10:29   #4483
mlodaj
Rozeznanie
 
Avatar mlodaj
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ostr/ krk
Wiadomości: 613
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Elmiria wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
__________________

mlodaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 10:34   #4484
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Szczerze to myślałam, że to norma z takimi cenami, przynajmniej w większych miastach.
Na pewno tyle nie damy 900zł za samą mszę! powiemy dla księdza przy zapowiedziach, że nie stać nas i już i organisty nie bierzemy może byśmy i chcieli ale ja mu 400zł nie dam i koniec choćby nie wiem jak teściowa miała się na mnie obrazić... znając ją to jeszcze po cichaczu zapłaci dla organisty i będziemy mieli "niespodziankę" na ślubie.

No a tak po za tym luteina mi sie jutro kończy, to prawda, że podczas brania luteiny @ nie przyjdzie tylko dopiero po jej skończeniu?
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 10:53   #4485
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Witam dziewczynki, milej niedzieli życzę.
Elmiria wszystkiego najlepszego!!!
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 10:58   #4486
beautystyleandme
Zadomowienie
 
Avatar beautystyleandme
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 108
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

cześć Kochane
aleee zaliczyliśmy z tz weekend! imprezowaliśmy od piątku do dzisiaj chyba odwiedziliśmy wszystkie knajpki w poznaniu. Do teraz jestem pijanamuszę to porządnie odespać ale najpierw chyba otworzę piwko bo ten kac zaczyna być nieznośny
nie ma to jak klin klinem leczyć

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Elmiria Twoje zdrówko!!!!!!!!
beautystyleandme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:09   #4487
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Beuty narobiłaś mi smaka na piwko, naszła mnie ochota na redsa jabłkowego, chyba kupie jakiś 4paczek po kościele A które knajpki odwiedziliście, dawno nie urządzałam takiego clubbingu po poznańskich miejscówkach, możesz coś polecić?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:29   #4488
beautystyleandme
Zadomowienie
 
Avatar beautystyleandme
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 108
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Beuty narobiłaś mi smaka na piwko, naszła mnie ochota na redsa jabłkowego, chyba kupie jakiś 4paczek po kościele A które knajpki odwiedziliście, dawno nie urządzałam takiego clubbingu po poznańskich miejscówkach, możesz coś polecić?
Brovaria na starym świetne miejsce!!! my w większości siedzieliśmy na zewnątrz, wystawili lampy grzewcze więc był baardzoooo przyjemnie a jakie piwko tam mają to jest miejsce które szczególnie polecam
a jak byliśmy już troszkę bardziej wstawieni to wchodziliśmy praktycznie po kolei do wszystkich knajpeka na zakończenie obowiązkowo zapiekanka w "TEJ" kiedyś ta budka nazywała się "tutej" na przeciwko kupca- kojarzysz to miejsce? warunki może nie za bardzo bo jesz na zewnątrz.. ale tam są najlepsze zapiekanki w mieście

przydał mi się taki reset. Cieszę się że Tż zorganizował taki wypad ze znajomymi. Chyba widział jak ostatnio przeżywam to co się u mnie dzieje..

Edytowane przez beautystyleandme
Czas edycji: 2012-04-15 o 11:36
beautystyleandme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:51   #4489
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Hej moj kochaneWpadlam sie przywitac i przesylam buziaki

Elmiria wszystkiego dobrego
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 13:02   #4490
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
Szczerze to myślałam, że to norma z takimi cenami, przynajmniej w większych miastach.
Na pewno tyle nie damy 900zł za samą mszę! powiemy dla księdza przy zapowiedziach, że nie stać nas i już i organisty nie bierzemy może byśmy i chcieli ale ja mu 400zł nie dam i koniec choćby nie wiem jak teściowa miała się na mnie obrazić... znając ją to jeszcze po cichaczu zapłaci dla organisty i będziemy mieli "niespodziankę" na ślubie.

No a tak po za tym luteina mi sie jutro kończy, to prawda, że podczas brania luteiny @ nie przyjdzie tylko dopiero po jej skończeniu?
ceny straszne

u nas było co łaska
dalismy 500 zł, bo zawsze ksidz z tego oplacal kościelnego i ministrantow, a ksiadz wzial ta kase schowal i dopiero wtedy powiedzial, czy wiemy ze od niedwna koscielnemu daje sie osobno
no i tym sposobem poszlo jeszcze 50 zł do kościelnego i 100zł na organiste, tez ns to sporo wyszło

a nie mozesz wziac innego organisty ? u ns jest taka możliwość
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:16   #4491
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Musialam sobie zmienic avatar, moze szczescie mi przyniesie
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:26   #4492
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez beautystyleandme Pokaż wiadomość
cześć Kochane
aleee zaliczyliśmy z tz weekend! imprezowaliśmy od piątku do dzisiaj chyba odwiedziliśmy wszystkie knajpki w poznaniu. Do teraz jestem pijanamuszę to porządnie odespać ale najpierw chyba otworzę piwko bo ten kac zaczyna być nieznośny
nie ma to jak klin klinem leczyć

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Elmiria Twoje zdrówko!!!!!!!!
Ale fajnie, troche wstyd się przyznać, ale już nie mogę doczekać się pierwszej imprezki Jejku, ale kiedy to będzie Też często mam ochotę na piwko, bo ja w ogóle straszny piwosz jestem

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Monika_uk Pokaż wiadomość
Musialam sobie zmienic avatar, moze szczescie mi przyniesie
Monia ja przejęłam avatar od dziewczyny, której się udalo (Młodaj od Ciebie?) i w tym samym cyklu też ujrzałam II kreseczki także jesli masz ochotę to mogę oddać Ci swój Na szczęście
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:41   #4493
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość


A ja ślubuję za prawie 2 tygodnie
Swarovska tyle kasy za ślub w kościele jaka to miejscowość, my w mieście wojewódzkim zapłaciliśmy 300zł za samą mszę, co łaska, więc po co przepłacać. Za spisanie protokołu NIC , a spisywalismy go w innej parafii tzn. tam, gdzie będzie ślub , za licencję na spisanie protokołu poza swoją parafią też nic nie zapłaciliśmy. Koszty ponieśliśmy za zaświadczenia o chrzcie i bierzmowaniu. Pozostał nam organista , który chce ok. 180zł nieźle , i kwiaty do kościoła.
I u nas płaci się za ślub niezależnie od ilości osób zaproszonych.
Ale tyle kasy za samą mszę

Ja w piątek miałam próbna fryzurę , super wyszła w sobotę mierzyłam sukienkę też jestem zadowolona już nie mogę doczekać się jak ją założę odbieram ją 28 kwietnia , na kilka dni przed ślubem.
ale Ci zazdroszcze tych przygotowan



Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość




Właśnie kusimy się z TŻ na fiku miku, TŻ mówi: chodź już do sypialni , JA: jeszcze nie, TŻ: to kiedy JA: po bananie
jak bym wczoraj słyszała siebie i mojego meża

Cytat:
Napisane przez Tigresse86 Pokaż wiadomość
Czyli coś na rzeczy jest z tymi mdłościami w okresie owu, ale kurczę ja już 4 dzień czuje się byle jak, eh pewnie jakiś wirus.

Lecę trochę na sklepy, bo jeansy potrzebuję, gdzie ta wiosna co, ja już na rowerku miałam w ten weekend jeździć, a tu lipa

Miłej niedzieli Dziewczynki
mnie tez trzymały kilka dni

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
Szczerze to myślałam, że to norma z takimi cenami, przynajmniej w większych miastach.
Na pewno tyle nie damy 900zł za samą mszę! powiemy dla księdza przy zapowiedziach, że nie stać nas i już i organisty nie bierzemy może byśmy i chcieli ale ja mu 400zł nie dam i koniec choćby nie wiem jak teściowa miała się na mnie obrazić... znając ją to jeszcze po cichaczu zapłaci dla organisty i będziemy mieli "niespodziankę" na ślubie.

No a tak po za tym luteina mi sie jutro kończy, to prawda, że podczas brania luteiny @ nie przyjdzie tylko dopiero po jej skończeniu?
róznie niektórzy dostaja jak biora ale przewaznie to po skonczeniu brania ja dostaje po 2 dniach a inni po 4 5 lub nawet 7
chyba jakos do 7 dni powinno sie dostac
ale jak pisałas ze zaczyna cie brzuch bolec i zaczynasz sie złoscić na wsszytsko dookoła to mozesz szybko dostac



Elmiria Twoje zdrówko!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Monika_uk Pokaż wiadomość
Hej moj kochaneWpadlam sie przywitac i przesylam buziaki

Elmiria wszystkiego dobrego
witaj
dzieki za buzaiaczki ode mnie tez dostaniesz

spadam sie wylegiwac
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 14:42   #4494
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Elmira najlepszego z okazji urodzin

Beuty oczywiście znam Brovarię, byłam tam pare razy, budkę z zapiekankami też kojarze, ja osobiście nigdy tam nie jadłam, ale słyszałam od kumpli że zapiekanki tam mają pyszne Teściu właczył mecz i wziął sobie piwko, poprosiłam o odlanie szklaneczki, taka mnie chęć wzieła. Byłam w Tesco na zakupach no ale miałam tak ciężkie siatki że nie chciało już mi się targać piwa, poza tym jeszcze pies na smyczy więc było mi nieporęcznie.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 14:53   #4495
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Elmira najlepszego z okazji urodzin

Beuty oczywiście znam Brovarię, byłam tam pare razy, budkę z zapiekankami też kojarze, ja osobiście nigdy tam nie jadłam, ale słyszałam od kumpli że zapiekanki tam mają pyszne Teściu właczył mecz i wziął sobie piwko, poprosiłam o odlanie szklaneczki, taka mnie chęć wzieła. Byłam w Tesco na zakupach no ale miałam tak ciężkie siatki że nie chciało już mi się targać piwa, poza tym jeszcze pies na smyczy więc było mi nieporęcznie.
Mnie taka ogromna chec na piwo wzieła pare dni przed pozytywnym testem
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:38   #4496
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Mystique podbrzusze boli jak na @, niczego nadzwyczajnego u siebie nie zauważyłam, nie ma nadmiernej senności, częstego sikania itp. Jedynie to bywam zasapana czasami i bywa mi gorąco ale są to chwilowe napady. Czuje @ w kościach...
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:01   #4497
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
ale Ci zazdroszcze tych przygotowan




jak bym wczoraj słyszała siebie i mojego meża


mnie tez trzymały kilka dni


róznie niektórzy dostaja jak biora ale przewaznie to po skonczeniu brania ja dostaje po 2 dniach a inni po 4 5 lub nawet 7
chyba jakos do 7 dni powinno sie dostac
ale jak pisałas ze zaczyna cie brzuch bolec i zaczynasz sie złoscić na wsszytsko dookoła to mozesz szybko dostac



Elmiria Twoje zdrówko!!!!!!!!


witaj
dzieki za buzaiaczki ode mnie tez dostaniesz

spadam sie wylegiwac
Keffi luteinę biorę już 11 dzień a od ok 4 dni bolą mnie piersi i brzuch, co najgorsze u gina będę dopiero za tydzień. Czasem myślę, że może jednak to ciąża, że owulka się przesunęła i doszło do zapłodnienia a ginka jeszcze nic nie zobaczyła bo to wczesna ciąża, nie wiem tż mówi bym zrobiła jeszcze test. Wariuje już
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:16   #4498
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
Keffi luteinę biorę już 11 dzień a od ok 4 dni bolą mnie piersi i brzuch, co najgorsze u gina będę dopiero za tydzień. Czasem myślę, że może jednak to ciąża, że owulka się przesunęła i doszło do zapłodnienia a ginka jeszcze nic nie zobaczyła bo to wczesna ciąża, nie wiem tż mówi bym zrobiła jeszcze test. Wariuje już
A robilaś może Bete? Jest najbardziej wiarygodna, a napewno dużo wcześnie potwierdzi ciażę niż USG. Ja byłam u lekarza tydzień przed zrobieniem testu, mówiłam, ze się staramy, badał mnie na fotelu, robił USG i nic nie widzial. Jeszcze coś tam mowił o powiekszonych jajnikach i zasugerowal, że czesto takie są przy PCO, pamiętam, że wróciłam wtedy z płaczem, a tydzień poxniej zobaczylam II kreseczki. Także na USG tak wcześnie nie widać, a beta rośnie bardzo szybko, chyba już od zagniezdzenia sie zarodka.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:23   #4499
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
A robilaś może Bete? Jest najbardziej wiarygodna, a napewno dużo wcześnie potwierdzi ciażę niż USG. Ja byłam u lekarza tydzień przed zrobieniem testu, mówiłam, ze się staramy, badał mnie na fotelu, robił USG i nic nie widzial. Jeszcze coś tam mowił o powiekszonych jajnikach i zasugerowal, że czesto takie są przy PCO, pamiętam, że wróciłam wtedy z płaczem, a tydzień poxniej zobaczylam II kreseczki. Także na USG tak wcześnie nie widać, a beta rośnie bardzo szybko, chyba już od zagniezdzenia sie zarodka.
nie robiłam bety, gdzie to mogę zrobić i czy trzeba jakieś mieć skierowanie i jak wygląda to badanie? ...no ja zielona jestem
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:28   #4500
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Bete zrobisz w każdym labolatorium, nie musisz miec skierowania, badanie jest odpłatne. Wyniki są najczęściej juz w tym samym dniu. Ja sama się zastanawiam czy jutro iśc na betę.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.