O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-16, 14:45   #4651
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Dziewczyny wchodzę tu i nie wierzę w to co widzę!! Chciałabym każdej z osobna dać w dupę! Gdzie się podziały rozmowy o wszystkim? MAm wrażenie że ostenio piszę się tylko o tym jak wielką krzywdę robimy dziewczynom starającym się a czy zauważyłyście żeby one się skarżyły na cokolwiek? To że niektóre zrobiły sobie przerwę nie znaczy że nas tu nie chcą! Gdzie się podziało wsparcie, trzymanie kciuków ?
Zrobię chyba tak jak zrobiła Emilia. Nie chcę tu nikomu przeszkadzać. Wypowiadać się już na ten temat nie chcę. Myślę że wątek w ciągu miesiąca się posypie chyba że dojdą nowe dziewczyny któe się zaangażują tak jak my.
Jeśli założycie wątek mamuś to ja z chęcią dołączę! Ale pomyślcie czy te dziewczyny któe opuścimy teraz i zajdą w upragnioną ciążę będę chciały do nas dołączyć na nowym wątku który będzie gnał? Nie wiem czy mnie dobrze rozumiecie, myślę że mamusie się połączą a te co będą chciały pożniej dołączyć nie będą mogły się odpowiednio zaklimatyzować. Dajcie znać co postanowiłyście ja na razie pozostaje wkurzona na sytuację.
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:54   #4652
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Moim zdaniem powinnysmy byc tutaj razem wszystkie. Nie dzielic na jakies nowe watki. Jezeli powstanna nowe dla mam oczekujcych, osobno dla staraczek itd, to juz nie bedzie to samo. Rozsypiemy sie i tyle. Ja jestem znow na staraczkachi nie przeszkadza mi nic a nic. Ciesze sie ze mozemy tu wszystkie byc i tyle
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:04   #4653
beautystyleandme
Zadomowienie
 
Avatar beautystyleandme
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 108
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

oczywiście że tak!
w ogóle dajcie już spokój z tym wszystkim!
tak jak jest jest dobrze!
beautystyleandme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:09   #4654
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Właśnie pomyślałam sobie o dziewczynach, które tu ostatnio nie zagladaly. Zajrzą tu dziś i dostaną szoku co sie porobiło. Ja już powiedziałam co myślę na ten temat, nie bede wiecej się wypowiadać i być moze niepotrzebnie nakrecać tą głupią sytuacje.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:10   #4655
Guuusiaa
Zadomowienie
 
Avatar Guuusiaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 531
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
guusia ślubne buty? mogę Ci polecić i pokazać foto jakie ja sobie kupiłam[COLOR="Silver"]


o kurczę to rzeczywiście... to kobiety w ciąży można tak "torturować" i narażać na taki stres?
chętnie a gdzie kupiłaś??? bo ja szukam i szukam i ...
__________________

08.08.2013 r. Nasze Życie Nabrało Sensu Synuś


Rośnij kruszynko rośnij





Guuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:13   #4656
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

No właśnie dajcie spokój już z dzieleniem tych wątków, niech zostanie tak jak jest ! Zaczęło się wszystko od Misi i Kami , że odeszły , ale tylko im to przeszkadzało, taka kolej rzeczy, odpoczną i może wrócą do nas z dobra nowiną, a jak nie to pójda na inny wątek, taka kolej losu jest, a reszta staraczek chce z nami być, to w czym problem? To ciężarne wymyśliły problem wg mnie a nie staraczki !

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość
chętnie a gdzie kupiłaś??? bo ja szukam i szukam i ...
Ja kupiłam w Ryłko z kolekcji ślubnej
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:19   #4657
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
Dziewczyny wchodzę tu i nie wierzę w to co widzę!! Chciałabym każdej z osobna dać w dupę! Gdzie się podziały rozmowy o wszystkim? MAm wrażenie że ostenio piszę się tylko o tym jak wielką krzywdę robimy dziewczynom starającym się a czy zauważyłyście żeby one się skarżyły na cokolwiek? To że niektóre zrobiły sobie przerwę nie znaczy że nas tu nie chcą! Gdzie się podziało wsparcie, trzymanie kciuków ?
Zrobię chyba tak jak zrobiła Emilia. Nie chcę tu nikomu przeszkadzać. Wypowiadać się już na ten temat nie chcę. Myślę że wątek w ciągu miesiąca się posypie chyba że dojdą nowe dziewczyny któe się zaangażują tak jak my.
Jeśli założycie wątek mamuś to ja z chęcią dołączę! Ale pomyślcie czy te dziewczyny któe opuścimy teraz i zajdą w upragnioną ciążę będę chciały do nas dołączyć na nowym wątku który będzie gnał? Nie wiem czy mnie dobrze rozumiecie, myślę że mamusie się połączą a te co będą chciały pożniej dołączyć nie będą mogły się odpowiednio zaklimatyzować. Dajcie znać co postanowiłyście ja na razie pozostaje wkurzona na sytuację.
Tutaj nie ale po wczorajszej lekturze w klubie naprawde wiem, ze im przeszkadza, ze ciagle piszemy o swoich brzuszkach, mdlosciach itd i to nie byla wypowiedz jednej czy dwoch dziewczyn Ja je rozumiem, bo sama nie wiem jakbym sie czula na ich miejscu. Mi sie udalo bardzo szybko zobaczyc upragnione dwie kreseczki.
Czekam na Zielona az wroci od kolezanki i zalozy nowy watek. Jesli tak sie nie stanie bede sie udzielac w watku dla mamus.
Dla mnie jest naturalna rzecza cieszyc sie ciaza i o niej pisac a niekiedy troche ponarzekac na wymioty itd ale z drugiej strony nie chce nikogo dolowac swoimi wpisami. Dla mnie sprawa jest jasna a Wy zrobcie jak uwazacie.
Wedlug mnie rozdzielenie tez nie ma sensu ale jeszcze wiekszym bezsensem jest niemoznosc opisywania swoich odczuc zwiazanych z ciaza i tak jak Martynka napisala- zastanawianiu sie 5 razy przed opublikowaniem postu czy nikogo nie uraze.
Orginalnie watek byl staraczkowy i dla mnie naturalne jest odsunienicie sie na boczny tor.
Nie chcialabym nigdy sytuacji aby ktoras ze staraczek przez moje wpisy sie dolowala a jeszcze gorzej- tracila nadzieje na dwie kreseczki.
Wlasnie ze wzgledu na szacunek do nich zachowam swoje wywody ciazowe na innym forum
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 15:26   #4658
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Tutaj nie ale po wczorajszej lekturze w klubie naprawde wiem, ze im przeszkadza, ze ciagle piszemy o swoich brzuszkach, mdlosciach itd i to nie byla wypowiedz jednej czy dwoch dziewczyn Ja je rozumiem, bo sama nie wiem jakbym sie czula na ich miejscu. Mi sie udalo bardzo szybko zobaczyc upragnione dwie kreseczki.
Czekam na Zielona az wroci od kolezanki i zalozy nowy watek. Jesli tak sie nie stanie bede sie udzielac w watku dla mamus.
Dla mnie jest naturalna rzecza cieszyc sie ciaza i o niej pisac a niekiedy troche ponarzekac na wymioty itd ale z drugiej strony nie chce nikogo dolowac swoimi wpisami. Dla mnie sprawa jest jasna a Wy zrobcie jak uwazacie.
Wedlug mnie rozdzielenie tez nie ma sensu ale jeszcze wiekszym bezsensem jest niemoznosc opisywania swoich odczuc zwiazanych z ciaza i tak jak Martynka napisala- zastanawianiu sie 5 razy przed opublikowaniem postu czy nikogo nie uraze.
Orginalnie watek byl staraczkowy i dla mnie naturalne jest odsunienicie sie na boczny tor.
Nie chcialabym nigdy sytuacji aby ktoras ze staraczek przez moje wpisy sie dolowala a jeszcze gorzej- tracila nadzieje na dwie kreseczki.
Wlasnie ze wzgledu na szacunek do nich zachowam swoje wywody ciazowe na innym forum

Ale jak był zakładany nowy wątek i powstał staraczkowo-mamusiowy to nikt sprzeciwu nie wzniósł ! A teraz co? Ok. ja już się nie czepiam nikogo, jak wątki poumierają to tylko żal serce ściśnie i tyle.
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:34   #4659
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Zgadzam się z Emilka, też absulutnie nie chciałabym żeby któraś staraczka musiala przeze mnie i moje wypowiedzi odejść z watku, sama wiem jak byl mi on pomocny kiedy ja się starałam. Nie chciałabym też analizować kazdego swojego postu zanim go opublikuje zeby kogos nie urazic. Dla mnie załozenie nowego watku jest poprostu mniejszym zlem, ale jednak zlem. Boje się, że niedlugo watek mamusiowy tez bedzie trzeba dzielic na te które wymiotuja, na te ktore nie maja przykrych objawów, bo jedna drugiej nie zrozumie. Przykro mi, że tak sie dzieje, ale to fakt, że nie chciałabym zadnej staraczki urazić swoimi postami. Ja podporzadkuje sie decyzji podjetej przez wiekszość.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:37   #4660
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

ja tam się do wątku wtrącać nie bedę bo jestem tu krótko i nie znam wszystkich dziewczyn, ale moim skromnym zdaniem miło jest jak jest, dziewczyny które jeszcze nie zaszły moga podpytać te które już mają fasolki jak to jest i wogóle.
trzeba sie z tym liczyć że jak sie ludzie starają o dziecko to w końcu je mają i inne powinny się cieszyć z tego a nie smucić, jest przykro wiadomo ale dziewczyny każda będzie miała swoją fasolkę w odpowiednim czasie.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:51   #4661
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

A ja wiem ze jesli bedziemy porozdzielane to predzejczy pozniej watek sie rozsypie. Moze i zaczna dochodzic nowe dziewczyny, ale nie bezie juz tak samoo jak bylo na poczatku. Bylo NAS znacznie wiecej. Wiem ze zacznie sie watkek powoli rozadac jak sie pozielimy. I pewnie niektore dziewczyny zaczna odchodzic...... Sama, nie wiem jak bedzie ze mna.Wydaje mi sie ze bedzie napewno gorzej. Decyzja jest Wasza, ale widze ze juz zapadla.
Z tego co widzialam to poki co chodzi o Misie i Kami. A co z reszta? Moze reszta sie dobrze czuje?
Ja naprzydklad tak mialam. Nie chcalam pisac tylo o staraniach, o bolu itd. Chcialam wiedziec jak wy sie czujecie, jakie macie objawy itd.
Po poronieniu duze wsparcie odtrzymalammin od cizarnych, nie tylko od staraczek.Jezeli watek sie podzieli to sory ale dla mnie nie bedzie juz to samo.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
ja tam się do wątku wtrącać nie bedę bo jestem tu krótko i nie znam wszystkich dziewczyn, ale moim skromnym zdaniem miło jest jak jest, dziewczyny które jeszcze nie zaszły moga podpytać te które już mają fasolki jak to jest i wogóle.
trzeba sie z tym liczyć że jak sie ludzie starają o dziecko to w końcu je mają i inne powinny się cieszyć z tego a nie smucić, jest przykro wiadomo ale dziewczyny każda będzie miała swoją fasolkę w odpowiednim czasie.
Zgadzam sie z Tobą Jak jetesmy wszystkie razem jest lepiej. Zawsze mozna popytac, powsperac sie itd. A to ze jestes tu krotko to nic nie szkodzi. Nalezysz dO watku tak jak kazda z Nas
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek

Edytowane przez Monika_uk
Czas edycji: 2012-04-16 o 15:49
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 15:57   #4662
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
dziewczynki tez uwazam,ze watek umrze jak podzielimy sie. w koncu straczki i mamuski powinny sie wspierac, byc nadzieja dla siebie. sama bylam staraczka, pozniej cieszylam sie ciaza ktora stracilam,ale mimo,ze na troche zniknelam ze wzgledu na dola jakiego mialam wrocilam i jako staraczka, mama Aniolka wspieralam inne staraczki, kibicowalam wszyskim od poczatku do konca, kiedy udalo mi sie znow nie traktowalam staraczek jak gorsze czy cos,bo tak samo czekalam caly czasna kolejne II.... i w pewnym momencie poczulam,ze ciezarne nie sa juz potrzebne bo straczki doluje ich szczescie, rozmowy.....a tak byc nie powinno.....
Bylysmy razem od poczatku, dolaczaly nowe osoby, czasami szybko zniakly a my nadal bylysmy razem, zzylysmy sie....
Przeciez po to zrobiony zostal watek staraczkowo-mamusiowy abysmy sie nie rozstawaly, nie dzielily na dwie grupy tlyko byly razem i wspieraly sie....zobaczcie ile ciezarnych ma juz swoje dzieci....swiezym mamuska ich rady tez sa potrzebne jak wsparcie mamusiek przy staraniach dla starajacych sie czy to o pierwsze czy kolejne dziecko.....
Cytat:
Napisane przez Monika_uk Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnysmy byc tutaj razem wszystkie. Nie dzielic na jakies nowe watki. Jezeli powstanna nowe dla mam oczekujcych, osobno dla staraczek itd, to juz nie bedzie to samo. Rozsypiemy sie i tyle. Ja jestem znow na staraczkachi nie przeszkadza mi nic a nic. Ciesze sie ze mozemy tu wszystkie byc i tyle
zgadzam sie z wami
Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Tutaj nie ale po wczorajszej lekturze w klubie naprawde wiem, ze im przeszkadza, ze ciagle piszemy o swoich brzuszkach, mdlosciach itd i to nie byla wypowiedz jednej czy dwoch dziewczyn Ja je rozumiem, bo sama nie wiem jakbym sie czula na ich miejscu. Mi sie udalo bardzo szybko zobaczyc upragnione dwie kreseczki.
Czekam na Zielona az wroci od kolezanki i zalozy nowy watek. Jesli tak sie nie stanie bede sie udzielac w watku dla mamus.
Dla mnie jest naturalna rzecza cieszyc sie ciaza i o niej pisac a niekiedy troche ponarzekac na wymioty itd ale z drugiej strony nie chce nikogo dolowac swoimi wpisami. Dla mnie sprawa jest jasna a Wy zrobcie jak uwazacie.
Wedlug mnie rozdzielenie tez nie ma sensu ale jeszcze wiekszym bezsensem jest niemoznosc opisywania swoich odczuc zwiazanych z ciaza i tak jak Martynka napisala- zastanawianiu sie 5 razy przed opublikowaniem postu czy nikogo nie uraze.
Orginalnie watek byl staraczkowy i dla mnie naturalne jest odsunienicie sie na boczny tor.
Nie chcialabym nigdy sytuacji aby ktoras ze staraczek przez moje wpisy sie dolowala a jeszcze gorzej- tracila nadzieje na dwie kreseczki.
Wlasnie ze wzgledu na szacunek do nich zachowam swoje wywody ciazowe na innym forum
ja do llubu nie mam wstepu wiec nie wiem co tam dziewczyny pisza ale jak czytałam kiedys w którejs czesci był założony by porozmawiac o sprawach na których na forum sie nie da zeby sie wspierac

Cytat:
Napisane przez Monika_uk Pokaż wiadomość
A ja wiem ze jesli bedziemy porozdzielane to predzejczy pozniej watek sie rozsypie. Moze i zaczna dochodzic nowe dziewczyny, ale nie bezie juz tak samoo jak bylo na poczatku. Bylo NAS znacznie wiecej. Wiem ze zacznie sie watkek powoli rozadac jak sie pozielimy. I pewnie niektore dziewczyny zaczna odchodzic...... Sama, nie wiem jak bedzie ze mna.Wydaje mi sie ze bedzie napewno gorzej. Decyzja jest Wasza, ale widze ze juz zapadla.
monia tez mysle ze sie sypnie a szkoda bo uwielbiam was udzielam sie sporo na watku i nie chciała bym zeby to sie skonczyło
kazdy potrzebuje kiedys czasu by odpoczac jedne od słuchania ze innym sie udało inne bo wymiotuja a inne jesczze z innych powodów
przwywitala mie tu natalia z black misia potem gosia promyczek i cała reszta poczułam sie jakbym znała was zawsze
ja osobiscie nie mam nic do tego ze piszecie o ciazy przynajmniej wiem co moze mnie spotkac moge sie was doradzic mi jest dobrze

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Monika_uk Pokaż wiadomość
A ja wiem ze jesli bedziemy porozdzielane to predzejczy pozniej watek sie rozsypie. Moze i zaczna dochodzic nowe dziewczyny, ale nie bezie juz tak samoo jak bylo na poczatku. Bylo NAS znacznie wiecej. Wiem ze zacznie sie watkek powoli rozadac jak sie pozielimy. I pewnie niektore dziewczyny zaczna odchodzic...... Sama, nie wiem jak bedzie ze mna.Wydaje mi sie ze bedzie napewno gorzej. Decyzja jest Wasza, ale widze ze juz zapadla.
Z tego co widzialam to poki co chodzi o Misie i Kami. A co z reszta? Moze reszta sie dobrze czuje?
Ja naprzydklad tak mialam. Nie chcalam pisac tylo o staraniach, o bolu itd. Chcialam wiedziec jak wy sie czujecie, jakie macie objawy itd.
Po poronieniu duze wsparcie odtrzymalammin od cizarnych, nie tylko od staraczek.Jezeli watek sie podzieli to sory ale dla mnie nie bedzie juz to samo.


---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------



Zgadzam sie z Tobą Jak jetesmy wszystkie razem jest lepiej. Zawsze mozna popytac, powsperac sie itd. A to ze jestes tu krotko to nic nie szkodzi. Nalezysz dO watku tak jak kazda z Nas
i z tym sie zgadzam
arletko jestes juz nasz
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:59   #4663
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
zgadzam sie z wami

ja do llubu nie mam wstepu wiec nie wiem co tam dziewczyny pisza ale jak czytałam kiedys w którejs czesci był założony by porozmawiac o sprawach na których na forum sie nie da zeby sie wspierac


monia tez mysle ze sie sypnie a szkoda bo uwielbiam was udzielam sie sporo na watku i nie chciała bym zeby to sie skonczyło
kazdy potrzebuje kiedys czasu by odpoczac jedne od słuchania ze innym sie udało inne bo wymiotuja a inne jesczze z innych powodów
przwywitala mie tu natalia z black misia potem gosia promyczek i cała reszta poczułam sie jakbym znała was zawsze
ja osobiscie nie mam nic do tego ze piszecie o ciazy przynajmniej wiem co moze mnie spotkac moge sie was doradzic mi jest dobrze

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------


i z tym sie zgadzam
arletko jestes juz nasz
Dokładnie. Mi tez jest dobrze tak jak jest. Jezeli ktos potrzebuje odpoczynku, to nikt mu tego nie broni. Po co odrazu rowalac watek. ehhhh
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:02   #4664
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Monika_uk Pokaż wiadomość
Dokładnie. Mi tez jest dobrze tak jak jest. Jezeli ktos potrzebuje odpoczynku, to nikt mu tego nie broni. Po co odrazu rowalac watek. ehhhh
monia ty akurat miałas nieciekawie bo najpierw staraczka potem wyczekujaca mama i teraz staraczka
przepraszam ze o tym pisze ale wydaje mi sie ze podeszłas do tego zdroworozsadkowo czyli potrzebowałas pzrerwy potem wrócilas otrzymałas wsparcie i jestes z nami i dzielisz sie nadziejami ze beda 2 kreseczki i takie kobitki podziwiam bo wiem jak trudnno sie podnieść
każdy ma inne potrzebu jedni szybko wracaja do formy inni potrzebuja wiecej czasu
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:03   #4665
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość
chętnie a gdzie kupiłaś??? bo ja szukam i szukam i ...
w Deichmann, za 69zł
były jeszcze takie na niższym obcasie i bez platformy jak nie lubisz, jeszcze tańsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06284.jpg (67,4 KB, 12 załadowań)
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:07   #4666
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
monia ty akurat miałas nieciekawie bo najpierw staraczka potem wyczekujaca mama i teraz staraczka
przepraszam ze o tym pisze ale wydaje mi sie ze podeszłas do tego zdroworozsadkowo czyli potrzebowałas pzrerwy potem wrócilas otrzymałas wsparcie i jestes z nami i dzielisz sie nadziejami ze beda 2 kreseczki i takie kobitki podziwiam bo wiem jak trudnno sie podnieść
każdy ma inne potrzebu jedni szybko wracaja do formy inni potrzebuja wiecej czasu
Oczywiscie masz racje.Najpierw byłam staraczka, potem mialam fasolke, spotkala mnie tragedia- potrzebowalam kilku dni i znow wrocilam jako staraczka. Kazdy ma zly okres i potrzebuje troszke czasu czasami, ale to nie powod do dzielenia watku- moim zdaniem. Ciezarowki rowniez nas bardzo wspiraja, to nie jst to ze pisza tylko o swoich dolegliwosciach. Ja sie ciesze razem z nimi. Uwiebiam i straczki i cizarowki. Powinnysmy wszysttkie sobie kibicowac, wspierac sie, cieszyc sie razem z ciezarowkami. WSZYSTKIE BEZ ZADNYCH PODZIAŁÓW
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek

Edytowane przez Monika_uk
Czas edycji: 2012-04-16 o 16:09
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:21   #4667
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
w Deichmann, za 69zł
były jeszcze takie na niższym obcasie i bez platformy jak nie lubisz, jeszcze tańsze
no no no ale ktos ma fajne butki podobaja mi sie a ta platforma nie rzuca sie w oczy eleganckie i chyab nie sa bardzo wysokie
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:50   #4668
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

no tak, jestem wasza i bardzo się ciesze że jest taki wątek i tyle wspaniałych dziewczyn które pomagają swoją osobą i wspierają, to bardzo ważne.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:54   #4669
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
no tak, jestem wasza i bardzo się ciesze że jest taki wątek i tyle wspaniałych dziewczyn które pomagają swoją osobą i wspierają, to bardzo ważne.
Mi tez wiele razy to bardzo pomagało, te romowy itd
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 16:57   #4670
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
w Deichmann, za 69zł
były jeszcze takie na niższym obcasie i bez platformy jak nie lubisz, jeszcze tańsze
Fajne butki ja szukałam takich na max 6 cm obcasie i znalazłam w Ryłko właśnie
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:00   #4671
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

teściowa mi dziś powiedziała ze nasza sąsiadka a zarazem kuzynka jest w ciąży, monika jest w moim wieku , 2 tyg przede mną brała ślub, i tylko czekałam az zapyta kiedy u nas bedzie dziecko, ale nie zapytała i z tego bardzo się ciesze.
a tak poza tym to bardzo denerwuje się przed jutrzejszą wizytą, tak bardzo chciałabym żeby to był dzidziuś...
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:07   #4672
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
teściowa mi dziś powiedziała ze nasza sąsiadka a zarazem kuzynka jest w ciąży, monika jest w moim wieku , 2 tyg przede mną brała ślub, i tylko czekałam az zapyta kiedy u nas bedzie dziecko, ale nie zapytała i z tego bardzo się ciesze.
a tak poza tym to bardzo denerwuje się przed jutrzejszą wizytą, tak bardzo chciałabym żeby to był dzidziuś...
TRZYMAM KCIUKI
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:09   #4673
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
teściowa mi dziś powiedziała ze nasza sąsiadka a zarazem kuzynka jest w ciąży, monika jest w moim wieku , 2 tyg przede mną brała ślub, i tylko czekałam az zapyta kiedy u nas bedzie dziecko, ale nie zapytała i z tego bardzo się ciesze.
a tak poza tym to bardzo denerwuje się przed jutrzejszą wizytą, tak bardzo chciałabym żeby to był dzidziuś...
będzie dobrze

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

monia fajny masz avatarek
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:13   #4674
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

dzięki dziewczyny
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:14   #4675
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
będzie dobrze

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

monia fajny masz avatarek
Wczoraj chyba zmienilamMoze mi szczescie przyniesie)
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:18   #4676
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

monika na pewno przyniesie szczęście!
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:24   #4677
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
monika na pewno przyniesie szczęście!
Oby A ty kochana po wizycie daj znac

WWWWWWRRRR OD JUTRA WRACAM DO PRACY
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:29   #4678
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Monika_uk Pokaż wiadomość
Wczoraj chyba zmienilamMoze mi szczescie przyniesie)
oj przyniesie musisz wierzyć

ja spadam mąż ma sie zaraz pojawić do jutra
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:33   #4679
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
oj przyniesie musisz wierzyć

ja spadam mąż ma sie zaraz pojawić do jutra
paaaaaaaa
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:34   #4680
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Monika_uk Pokaż wiadomość
Oby A ty kochana po wizycie daj znac

WWWWWWRRRR OD JUTRA WRACAM DO PRACY
dam znac ale już pewnie w środę, bo jutro późno wróce, chyba że na chwilke wpadnę.

ech...zaraz musze isć mężusiowi obiado-kolacje szykowac, a jakoś mi sie nie chce.
macie jakies pomysły?
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.