wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 22:15   #4861
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja jakoś ostatnio wygladam zle w kazdym bb creamie i podkladzie ktory mam Mam wrazenie ze wszystko mi robi mache i generalnie jest tragedia.
Kupie chyba ten hannavi, ale wiem ze to nie wina kosmetykow tylko skory w ostatnim czasie. No zobaczymy
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 22:22   #4862
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
czy któraś z nich bezpieczniejsza jest pod względem skórek?
A może zadbaj o to, ze by skórek nie było. Są delikatne peelingi które można stosować nawet codziennie (był rozbierany Cure, Innisfree jabłkowy, też jablkowy Mizon, żelka Bio Essence, ja mam teraz całe opakowanie żelowego brzoskwiniowego Baviphat), do tego mycie czymś niewysuszającym (bez SLSów) plus solidne nawilżanie. Da się doprowadzić skórę do niezłego, niełuszczącego się stanu (wiem z doświadczenia, dałam radę).
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 23:29   #4863
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ja mam ten różowy Lebelage, ale nic specjalnego. Dałam siostrze , kolor nawe całkiem ale nic nie robi a na pewno nie ma krycia. Ogólnie nie polecam.

Co do Misshy Perfect cover ja też nie lubie ( też dałam siostrze ) wyglądałam niezdrowo w niej ( nr 21) . Ale np już moja siostra o jaśniejszej karnacji wygląda w niej całkiem dobrze.
Dokladnie u mnie taki sam efekt po tej MISSHA PERFECT COVER.....-efekt bardzo nizdrowo wygladajacej cery... (a dbam o skore pelling enzymatyczny 2 razy w tygodniu+nawilzanie na dzien krem,wieczorem olej) ten krem bb niby jest kryjacy najbardziej z wszystkich kremow bb -a nie zakrywa nawet zaczerwienien.-.skora naczynkowa...

A z jakiego kremu bb -jestes najbardziej zadowolona?-ktory daje zdrowy odcien skory ?Ja mam skore zaczerwieniona wiec chyba odcien musi byc waniliowy -cos takiego
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 23:37   #4864
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
A może zadbaj o to, ze by skórek nie było. Są delikatne peelingi które można stosować nawet codziennie (był rozbierany Cure, Innisfree jabłkowy, też jablkowy Mizon, żelka Bio Essence, ja mam teraz całe opakowanie żelowego brzoskwiniowego Baviphat), do tego mycie czymś niewysuszającym (bez SLSów) plus solidne nawilżanie. Da się doprowadzić skórę do niezłego, niełuszczącego się stanu (wiem z doświadczenia, dałam radę).
I który z tych których używałaś polecasz najbardziej?
Bo ja mam ginverę i masakra...
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:01   #4865
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
A ja jakoś ostatnio wygladam zle w kazdym bb creamie i podkladzie ktory mam Mam wrazenie ze wszystko mi robi mache i generalnie jest tragedia.
Kupie chyba ten hannavi, ale wiem ze to nie wina kosmetykow tylko skory w ostatnim czasie. No zobaczymy
Ze swojego doświadczenia też polecam peelingi, ja akurat próbowałam mizon jabłkowy i black sugar scrub. Oba są ok. Jabłkowy delikatny, cukrowy dużo większe ścieranie. Dodatkowo u mnie świetnie się sprawdza maska Zamian cacao gold. A na noc powróciłam do Sana Hadanomy collagen lotion. Skóra po nim wygląda zdrowo, napina zmarszki , nie zapycha. Polecam też taki spray skin79 pomarańczowy z witc , dodaje skórze energi. Ważny też jest idealny demakijaż , ja myje żelami, piankami i zauważyłam że jak tak dobrze oczyszczam to skóra się poprawiła.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dokladnie u mnie taki sam efekt po tej MISSHA PERFECT COVER.....-efekt bardzo nizdrowo wygladajacej cery... (a dbam o skore pelling enzymatyczny 2 razy w tygodniu+nawilzanie na dzien krem,wieczorem olej) ten krem bb niby jest kryjacy najbardziej z wszystkich kremow bb -a nie zakrywa nawet zaczerwienien.-.skora naczynkowa...

A z jakiego kremu bb -jestes najbardziej zadowolona?-ktory daje zdrowy odcien skory ?Ja mam skore zaczerwieniona wiec chyba odcien musi byc waniliowy -cos takiego
Moi faworyci ( cera mieszana ale raczej nie mam zaczerwienień.)
- Mizon Hannavi
- Tony Moly Dear me petit cotton
-skin79 pomaranczowy ( ale może zapchać , tak piszą dziewczyny)
-lioele beyond solution ( ciemniejszy kolor ale ujednolica kolorek)
-lioele dollish vita zielony ( może jakoś mocno nie kryje ale ogólnie powinien dać rade)

Ok też są the saem urban eco, skin79 różowy ( ale kolor delikatnie szary), hera nr1

Podobno jeszcze dr jart silver i lioele triple kryje ale ja jeszcze czekam na próbki z rozbiórek wiec nie mam zdania.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:41   #4866
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Nie troluje i to nie sa bzdury o missshy -bardzo mi nie podpasowal ten krem bb I nie polecam kremu misshy bb cream perfecto cover-dla cery nacznkowej-zazceriwnionej ,ani tlustej-on dusi skore...
Eeee tam, ja mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, a Missha leży jak druga skóra i nawet lekko matuje
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:43   #4867
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ze swojego doświadczenia też polecam peelingi, ja akurat próbowałam mizon jabłkowy i black sugar scrub. Oba są ok. Jabłkowy delikatny, cukrowy dużo większe ścieranie. Dodatkowo u mnie świetnie się sprawdza maska Zamian cacao gold. A na noc powróciłam do Sana Hadanomy collagen lotion. Skóra po nim wygląda zdrowo, napina zmarszki , nie zapycha. Polecam też taki spray skin79 pomarańczowy z witc , dodaje skórze energi. Ważny też jest idealny demakijaż , ja myje żelami, piankami i zauważyłam że jak tak dobrze oczyszczam to skóra się poprawiła.



Moi faworyci ( cera mieszana ale raczej nie mam zaczerwienień.)
- Mizon Hannavi
- Tony Moly Dear me petit cotton
-skin79 pomaranczowy ( ale może zapchać , tak piszą dziewczyny)
-lioele beyond solution ( ciemniejszy kolor ale ujednolica kolorek)
-lioele dollish vita zielony ( może jakoś mocno nie kryje ale ogólnie powinien dać rade)

Ok też są the saem urban eco, skin79 różowy ( ale kolor delikatnie szary), hera nr1

Podobno jeszcze dr jart silver i lioele triple kryje ale ja jeszcze czekam na próbki z rozbiórek wiec nie mam zdania.
Acha, myslalam o tym Mizonie jabłkowym I hannavi i kremie ślimaczkowym I nie wiem co zrobic, czy zamowic, czy jeszcze poczekac.
Z jednej strony kupiłabym, ale jakoś boje sie ze nie beda mi pasować.

Mam zaman kakao i jakoś nie widze jakiegoś super działania, ot taka zwykła maska. A ten skay Skin79 miałam i nie potrafiłam go używać. Mam jeszcze z takich rzeczy ten spray EtudeHouse chyba w kształcie króliczka. Jest słodki! Ale też jakoś nie wiem kiedy go używać (rubyruby się pomylila i wyslala mi ten spray i krem w ramach pomyłki ).
A z lotionów to używam tego HadaLabo, ale ostatnio strasznie mi sie cera pogorszyła i szukam winowajcy a on jest jednym z podejrzanych.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 10:06   #4868
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
I który z tych których używałaś polecasz najbardziej?
Bo ja mam ginverę i masakra...
Używam Bio Essence i Baviphat. Bio Essence oszczędnie (bo ciężko kupic w próbkach - mam tyle ile wyżebram od Ani, a duże opakowanie drogie dość), ale jest to mój ulubieniec. Baviphat jest dziwny - z jednej strony mocniejszy, bo szybciej mnie podrażania i musze krócej masować twarz a z drugiej jest efekt jest słabszy niz po Bio Essence. Za to uwielbiam go za zapach, hmmmm prześliczna brzoskwinka.
Miałam też Missha Oxygene costam i nie dzialała u mnie wcale.
Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Dodatkowo u mnie świetnie się sprawdza maska Zamian cacao gold. A na noc powróciłam do Sana Hadanomy collagen lotion. Skóra po nim wygląda zdrowo, napina zmarszki , nie zapycha.
Naczynkowcy pamiętajcie, ze Zamian ma kwasy AHA. Mnie to zrobiło taka masakre na twarzy jak nic wczesniej i nic później, ale moja mama jest Zamianem zachwycona.
Lotion jest cudowny Gdyby nie to że mam masę próbek/odlewek innych lotionow, serum, esencji, które musze zużyć to na pewno kliknelabym całe opakowanie.

| chwalę sobie jeszcze ostatnio Missha Time Revolution The First Treatment Essence. Taka niepozorna woda, ale bardzo ładnie lagodzi zaczerwienienia, ujednolica cerę, nie podrażnia, nie zapycha.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 12:42   #4869
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

annje no właśnie pamiętam że dziewczyny z naczynkową cerą pisały że zamian może podrażnić , ja mam cere mieszaną i ona odżywa po tej masce. Chyba miałam przeczucie bo już chyba w listopadzie kliknęłam pełen wymiar i kupie następny jak ta się skończy. Z nie azjatyckich polecam maske z zieloną glinką Ziaja, cudna.
Sana lotion musze zamówić cały bo mi już się odlewka 40ml kończy , widziałam że mają też kremy z tej seri może się skusze choć powinnam zużyć co mam. Mizon collagen stoi jeszcze zamknęty i zamówiłam jeszcze inny nawilżający z rozbiórek. Ale to jednak prawda że nawet skóra mieszana potrzebuje nawilżenia.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 14:09   #4870
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
A może zadbaj o to, ze by skórek nie było. Są delikatne peelingi które można stosować nawet codziennie (był rozbierany Cure, Innisfree jabłkowy, też jablkowy Mizon, żelka Bio Essence, ja mam teraz całe opakowanie żelowego brzoskwiniowego Baviphat), do tego mycie czymś niewysuszającym (bez SLSów) plus solidne nawilżanie. Da się doprowadzić skórę do niezłego, niełuszczącego się stanu (wiem z doświadczenia, dałam radę).
O cerę dbam bardzo dobrze i w tej kwestii nie potrzebuję pomocy. Mam skórki, bo używam kwasów itd. a peelingi nie działają i tylko podrażniają mi cerę. Mechanicznych używać nie mogę.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:12   #4871
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ze swojego doświadczenia też polecam peelingi, ja akurat próbowałam mizon jabłkowy i black sugar scrub. Oba są ok. Jabłkowy delikatny, cukrowy dużo większe ścieranie. Dodatkowo u mnie świetnie się sprawdza maska Zamian cacao gold. A na noc powróciłam do Sana Hadanomy collagen lotion. Skóra po nim wygląda zdrowo, napina zmarszki , nie zapycha. Polecam też taki spray skin79 pomarańczowy z witc , dodaje skórze energi. Ważny też jest idealny demakijaż , ja myje żelami, piankami i zauważyłam że jak tak dobrze oczyszczam to skóra się poprawiła.



Moi faworyci ( cera mieszana ale raczej nie mam zaczerwienień.)
- Mizon Hannavi
- Tony Moly Dear me petit cotton
-skin79 pomaranczowy ( ale może zapchać , tak piszą dziewczyny)
-lioele beyond solution ( ciemniejszy kolor ale ujednolica kolorek)
-lioele dollish vita zielony ( może jakoś mocno nie kryje ale ogólnie powinien dać rade)

Ok też są the saem urban eco, skin79 różowy ( ale kolor delikatnie szary), hera nr1

Podobno jeszcze dr jart silver i lioele triple kryje ale ja jeszcze czekam na próbki z rozbiórek wiec nie mam zdania.
Moze ja tez sobie sprobuje krem bb" Mizon Hannavi "-a jak on kryje jakie ma krycie i odcien? (u mnie brzydko wygladaja szyre odcienie,bezowe,pomarancz owe,rozowe) Najlepiej waniliowy kolor



Moze ktoras wie ktory z kremow bb ma odcien-WANILIOWY?:conf used:
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 17:26   #4872
kami007
Rozeznanie
 
Avatar kami007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Wiadomości: 514
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Moze ja tez sobie sprobuje krem bb" Mizon Hannavi "-a jak on kryje jakie ma krycie i odcien? (u mnie brzydko wygladaja szyre odcienie,bezowe,pomarancz owe,rozowe) Najlepiej waniliowy kolor



Moze ktoras wie ktory z kremow bb ma odcien-WANILIOWY?:conf used:
ale nikt Ci na 100% nie powie, który bb będzie dla Ciebie najlepszy. Musisz testować, bo każdy inaczej się zachowuje na różnych twarzach. Mi np niektóre bb pomarańczowiały na twarzy przy pierwszych testach, jak Hannavi, a potem okazało się, że to niemalże ideał i wyposażam się właśnie w całą tubkę bo jest świetny.
Nie zamęczaj pytaniami tylko testuj bo może sie okazać, że jakiś waniliowy w opakowaniu różowieje bądź pomarańczowieje Ci na twarzy. Aha i nie przejmuj się pierwszym testem (chyba że Cię uczuli ewidentnie) bo bywa bardzo mylny
kami007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:29   #4873
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Moze ktoras wie
A może przeglądniesz w końcu wątki dotyczace kremów BB, kupisz próbki, potestujesz a potem zadasz pytania.
Na każdej kremy, podkłady i inne kosmetyki zachowują się inaczej. Zrozum to.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:30   #4874
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

podziwiam cierpliość ..............w tłumaczeniu ciągle tego samego


gdybyście przestały odpowiadać na pytania Bursztyna to może dała by nam święty spokój!
Lubię tu zaglądać bo mogę zawsze dowiedzieć się czegoś nowego , ciekawego ale odkąd
mamy tu Bursztyna .................. znikam na jakis czas

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-05-22 o 17:34
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:35   #4875
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
podziwiam cierpliość ..............w tłumaczeniu ciągle tego samego
Każdy kiedyś jest "nowy" ale ja jak zaczynałam zabawę z minerałami to przeczytałam 5 razy wątek ich dotyczący zanim zadałam jakieś pytanie. Potem kupiłam "tysiąc" próbek i wiedziałam jaka formuła i jaki kolor jest mój.

I teraz pomagam jak mogę ale bez przesady, jak ktoś zadaje milion ciągle tych samych pytań nie szukając odpowiedzi to mnie trochę szlag trafia.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 18:13   #4876
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Tym bardziej, że google nie upadło i swatchy jest teraz naprawdę dużo, o wiele więcej niż jak zaczęłyśmy wątkować.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 18:17   #4877
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Tym bardziej, że google nie upadło i swatchy jest teraz naprawdę dużo, o wiele więcej niż jak zaczęłyśmy wątkować.
To prawda, jak zaczęłyśmy kupować to prawie wszystkie w ciemno.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 18:30   #4878
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

widziałam że oplaca sie czekac na oficjalnym ebayu mizona, przy zakupach za min 50$ hannavi gratis

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Zastanawiam się co wziąć zeby bylo te 50$, wezme krem ślimaczkowy za 24 plus peeling za 7 dolcow i co jeszcze. Co jest jeszcze swietnego z Mizona co naprawde polecacie? Ofc oprocz hanavi ktore dostane free
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 19:12   #4879
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Każdy kiedyś jest "nowy" ale ja jak zaczynałam zabawę z minerałami to przeczytałam 5 razy wątek ich dotyczący zanim zadałam jakieś pytanie. Potem kupiłam "tysiąc" próbek i wiedziałam jaka formuła i jaki kolor jest mój.

I teraz pomagam jak mogę ale bez przesady, jak ktoś zadaje milion ciągle tych samych pytań nie szukając odpowiedzi to mnie trochę szlag trafia.
Zgadzam się z tobą. Ja również, zanim zadałam pytania nt kremów bb to przeczytała cały wątek i znalazłam wiele odpowiedzi. No ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem i chcieć znaleźć odpowiedź, a nie czekać aż ktoś odpowie. Jak wchodzę na ten wątek ostatnio to jak widzę ciągłe pytania bursztynu to mnie najnormalniej to w kur.......
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 19:18   #4880
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Czy któraś z Was próbowała tego?
KLIK
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 19:26   #4881
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was próbowała tego?
KLIK
Ja to chyba miałam, to są mikrokapsułki których kolor pojawia się dopiero po roztarciu go na skórze.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 19:43   #4882
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja to chyba miałam, to są mikrokapsułki których kolor pojawia się dopiero po roztarciu go na skórze.
Fajne? Kryje czy bardziej jak korektor koloru? (jak zielone kremy na naczynka?) Nawilża?
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 19:46   #4883
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kami007 Pokaż wiadomość
ale nikt Ci na 100% nie powie, który bb będzie dla Ciebie najlepszy. Musisz testować, bo każdy inaczej się zachowuje na różnych twarzach. Mi np niektóre bb pomarańczowiały na twarzy przy pierwszych testach, jak Hannavi, a potem okazało się, że to niemalże ideał i wyposażam się właśnie w całą tubkę bo jest świetny.
Nie zamęczaj pytaniami tylko testuj bo może sie okazać, że jakiś waniliowy w opakowaniu różowieje bądź pomarańczowieje Ci na twarzy. Aha i nie przejmuj się pierwszym testem (chyba że Cię uczuli ewidentnie) bo bywa bardzo mylny
ardzo dziekuje za odpowiedz,a jaka stronke lub aukcje sprzedajacego polecisz gdzie bede mogla kupic probki,minitubki kremow bb? chce kupic probki lub minitubki r.Jart Silver,Lioele Dollish veil vita zielony,SkinFood Peach Sake Pore BB ,
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 19:50   #4884
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Fajne? Kryje czy bardziej jak korektor koloru? (jak zielone kremy na naczynka?) Nawilża?
To jest coś takiego jak LIOELE Dollish Veil Vita. Dla mnie krycie ma dobre, nie wiem czy nawilża bo za mało go stosowałam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 19:54   #4885
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
ardzo dziekuje za odpowiedz,a jaka stronke lub aukcje sprzedajacego polecisz gdzie bede mogla kupic probki,minitubki kremow bb? chce kupic probki lub minitubki r.Jart Silver,Lioele Dollish veil vita zielony,SkinFood Peach Sake Pore BB ,
jak chcesz krycia to na Skinfooda peach sake pore nawet nie patrz

http://www.ebay.pl/itm/Dr-Jart-MINIA...item20c47b30ea

http://www.ebay.pl/dsc/i.html?_nkw=l...LH_TitleDesc=1
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 19:55   #4886
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

rowniez chce wyprobowac w probce lub minitubce krem bb "ElishaCOY Always Baby bb cream "

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-05-22 o 20:01
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 20:07   #4887
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
rowniez chce wyprobowac w probce lub minitubce krem bb "ElishaCOY Always Baby bb cream "
a zdajesz sobie sprawę z tego że nie wszystkie kremy są dostępne w postaci próbek, miniaturek? tylko nieliczne można dostać


http://www.ebay.pl/sch/i.html?LH_Ava...4&_sop=2&_sc=1

http://www.ebay.pl/dsc/i.html?_nkw=h...LH_TitleDesc=1

i odradzam Ci kremy firmy Skinfood uprzedzając pytanie- skóra nie wygląda zdrowo i dają pudrowe wykończenie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 20:37   #4888
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a zdajesz sobie sprawę z tego że nie wszystkie kremy są dostępne w postaci próbek, miniaturek? tylko nieliczne można dostać


http://www.ebay.pl/sch/i.html?LH_Ava...4&_sop=2&_sc=1

http://www.ebay.pl/dsc/i.html?_nkw=h...LH_TitleDesc=1

i odradzam Ci kremy firmy Skinfood uprzedzając pytanie- skóra nie wygląda zdrowo i dają pudrowe wykończenie
Wielkie dzieki przed ostrzezeniem przed skinfoodja cHCE -zeby skora ladnie zdrowo wygladala -dosyc dobrze kryl i mial odcien w kolorze wanili -musi spelniac te kryteria Jeszcze raz dziekuje
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 20:38   #4889
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zamowiłam Mizonki Slimaczkowy zwykły, ślimaczkowy pod oczy, watermax krem, peeling i zostane hannavi gratis Czekam jeszcze na podliczenie mi przesylki po calosci
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 20:40   #4890
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
i odradzam Ci kremy firmy Skinfood
A ja sobie je bardzo chwalę.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.