Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 15:43   #2131
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość

Przykro mi w takim razie
Domyślam się w takim razie, że to z jego strony wyszło?
Mam nadzieję, że jakoś to sobie poukładasz i niedługo też ruszysz naprzód
Mentalnie - z jego. Ale tak pokierował rozmową, że to ja podjęłam decyzję o odejściu. Bardzo chciałam to naprawiać, ale on uznał że "to zbyt dużo pracy".
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 16:29   #2132
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)


i mam nadzieję ze juz nie przytyję więcej mimo że więcej jem.

Paollino rozstania są bardzo trudne. najgorsze pierwsze pare miesięcy. trzymaj się
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 17:19   #2133
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Martiza wyglądasz bardzo ładnie, po Twoich narzekaniach spodziewałam się jakiś 15kg więcej Cuuudna talia
Aha- tłuszczu z brzucha nie spalisz raczej na rowerze Już prędzej to pływanie...

heksita trochę samozaparcia i mobilizacji, lenia da się przełamać Zacznij od jedzenia śniadań i planowania dzień wcześniej, co zjesz- głodny organizm błaga o węglowodany i przez to, nie mając pomysłu co zjeść, sięgasz po najbardziej kaloryczne rzeczy. Jeśli będziesz miała przygotowany plan i posiłki, będzie Ci łatwiej zapanować zarówno nad ilością, jak i jakością jedzenia.


Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Dobrze myślisz, ja widocznie i tak jem za dużo... Ale ja mam w głowie trochę wymieszane niestety i w ogóle długo miałam problemy z tym, żeby jeść normalnie... Teraz moje życie kręci się wokół jedzenia, od posiłku do posiłku Co ciekawe, jak tylko wyjadę na wakacje to okazuje się, że wystarczają mi dwa posiłki (takie dość konkretne) i że nie muszę nic podjadać ani jeść słodyczy

U mnie waga też szaleje, więc na razie dałam sobie spokój z ważeniem kontrola najwcześniej w piątek
Ja właśnie wyszłam z tego stadium, kiedy czas liczył się od posiłku do posiłku- wiesz, cały czas gdy spoglądałam na zegar, widziałam tylko: "aha, jeszcze półtorej godziny do jedzenia", nawet gdy nie byłam głodna A na wakacjach- wynikałoby z tego, że w domu jesz często z nudów albo ze stresu... na wakacjach czas płynie inaczej

Stchórzyłam i jednak się nie zważyłam, chociaż planowałam Stwierdziłam, że nie jest mi to potrzebne... Po co mam się martwić, przejmować? Jeszcze znowu wpadłby mi do głowy jakiś głupi pomysł z obcinaniem kalorii... Widzę, jak moje ciało powolutku zmienia się od biegania i tyle mi starczy. Aktualnie wagi się boję.

Cytat:
Napisane przez Puchatek0807 Pokaż wiadomość
Kliknijcie w link w podpisie i zagłosujcie proszę
Zrobione

Myszunia cieszę się że jesz więcej Po prostu słuchaj swojego organizmu i obserwuj ciało.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 17:49   #2134
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Dance makabre dzieki
można kilka razy klikać to proszę o jeszcze "pan da pan da "
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 18:40   #2135
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Dziewczyny mniej piszę, bo przez te kilka dni sobie dorabiam. Nie chce się, ale zawsze kilka groszy. Niby wracam około 17, ale i tak zmęczona po tym upale, mimo że tylko 4 godzin tak sobie dorabiam. 7-9 czerwca jadę z facetem do Zakopanego . On ma mało kasy, mimo że pracuje, ale tam coś tam weźmie, ja dostanę na pewno na Dzień Dziecka, z pracy też mi już raczej wpłynie, choć i nie wiadomo, bo do 10-tego, ale damy radę . Czasem czuję, że mi kiepsko idzie ta praca, ale pewnie przesadzam :P. Czytam, a czasem mówię z pamięci (bo to różnie, raz tak, raz tak) takie hasła reklamowe. A taka kobieta obok rozdaje ulotki. Pogadałyśmy, nawet sympatyczna, ale mogłaby być moją babcią, hehe .
Paollino, to bardzo smutne co przeżywasz i jak cierpisz. Nic dziwnego, że jest Ci źle. Staraj dalej jak najwięcej zajmować się sobą, a jak będą przychodzić myśli o Exie, to rób wszystko, by je odgonić. Po prostu on nie jest tego wart. Tulę
Puchatku, kliknęłam w Twój link.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 19:24   #2136
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Candy w Zakopanem jest świetnie dodatkowa kasa na pewno się przyda.
Przesadzasz
dziękuję za klik.
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 20:09   #2137
heksita
Raczkowanie
 
Avatar heksita
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: zza tęczowej granicy
Wiadomości: 295
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Hm, o aquaareobiku nie myślałam, dobry pomysł . Rozejrzę się po okolicy czy mają coś takiego i za ile.

A hula hoop kurzy się w kącie...
Bo nie umiem nauczyć się kręcić w prawo, a kręcić w jedną stronę tylko nie chcę.

Mam straszny słomiany zapał.
heksita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 20:22   #2138
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Nie ma za co. Będę klikać ile będzie się dało . W Zakopanem już byliśmy raz, w wakacje 2 lata temu, wtedy to było z tego co pamiętam 4 dni. Ja też byłam kiedyś z klasą, no i on z bratem. Także zgadzam się, jest tam bardzo fajnie, a ja uwielbiam góry . Pozdrawiam .

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-05-22 o 20:23
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 08:48   #2139
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
A tak co do ćwiczeń. To czy pływanie żabą i jazda na rowerze pomogą mi spalić trochę ten brzuch? To w sumie jedyne sporty jakie uprawiam bo biegać i grać w gry zespołowe nie lubię. Może jeszcze jeśli się zmobilizuje zacznę znowu robić brzuszki.
Jazda na rowerze i pływanie raczej za dużo nie pomogą na brzuch. Już kilka razy pisałam że takie trzaskanie brzuszków jest bezsensowne, radze jakieś inne ćwiczenia robić.
Co do Twojej figury to jest bardzo ładna, jedynie nad czym bym popracowała to brzuch i wewnętrzna strona ud. Masz świetną talię i pupę. Czy stosujesz jakąś diete?
Pao bardzo mi przykro że jest jak jest, ale teraz może być już tylko lepiej. Wiadomo że te kilka miesięcy jest trudnych.
Puchatku kliknęłam w baner.
Candy zazdroszczę tej wycieczki do Zakopanego nigdy nie byłam, a bardzo chciałabym pojechać. Za to w lipcu jadę z Tż na Litwę(mamy blisko) do Druskiennik do aquaparku na cały dzień, nie mogę się już doczekać.

Dziewczyny u mnie dalej waga zatrzymała się na 51kg, a u koleżanki pokazała nawet 50,4kg. Teraz jem za dwóch ale długo tak nie pociągnę bo czuje się za bardzo syta i później nic mi się nie chce. Spędzam czas na świeżym powietrzu, chodzę z koleżankami i psem na spacery, skacze na skakance i dziś to wyjdę na rolki(dobrze robi na pupę).
Do dziewczyn które chcą schudnąć, jeśli chcecie pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej to wymagany jest w diecie pewien niedobór energetyczny oraz jej modyfikacja w kierunku pozyskiwania energii ze spożywanych białek. Białka są kiepskim źródłem energii, co zmusza nasz organizm do czerpania jej z zapasów tłuszczowych.
Chyba zapiszę się na jakiś kurs doszkalający z zakresy dietetyki i ćwiczeń.

Edytowane przez asia di
Czas edycji: 2012-05-23 o 08:50
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 10:03   #2140
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Asia Di dziękuję

Czyli dużo białka i będę chudnąć? Tak na chłopski rozum
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 10:53   #2141
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Puchatek0807 Pokaż wiadomość
Asia Di dziękuję

Czyli dużo białka i będę chudnąć? Tak na chłopski rozum
Nie ma sprawy będę klikać jak tylko nie zapomne.
Tak prościej to równolegle z ograniczeniem liczby spożywanych kalorii, znacznie ograniczamy ilość spożywanych produktów wysokowęglowodanowych a zwiększamy produktów wysokobiałkowych. To ma być białko a nie nabiał.
Uważaj żebyś za dużo białka nie jadła bo Ci mięśnie urosną i będziesz wyglądać jak Pudzian.

Edytowane przez asia di
Czas edycji: 2012-05-24 o 10:39
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 13:09   #2142
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Białko jest w białym mięsie, rybach, jajkach tak ?

Głowa mnie dziś boli i w ogóle czuję się jakaś ociężała, a po pracy trzeba siąść do nauki, nie wiem czy zdążę dziś poćwiczyć z Ewą...może wieczorem jak się schłodzi i głowa przestanie mnie boleć.
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 13:43   #2143
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Mentalnie - z jego. Ale tak pokierował rozmową, że to ja podjęłam decyzję o odejściu. Bardzo chciałam to naprawiać, ale on uznał że "to zbyt dużo pracy".
Skoro "to zbyt dużo czasu", to ja Ci radzę wybić sobie go z głowy. Na pewno to nie będzie proste, ale znajdziesz kogoś, kto będzie chciał włożyć wysiłek w to, żeby Wam się układało jak najlepiej

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Ja właśnie wyszłam z tego stadium, kiedy czas liczył się od posiłku do posiłku- wiesz, cały czas gdy spoglądałam na zegar, widziałam tylko: "aha, jeszcze półtorej godziny do jedzenia", nawet gdy nie byłam głodna A na wakacjach- wynikałoby z tego, że w domu jesz często z nudów albo ze stresu... na wakacjach czas płynie inaczej
Dobrze... Rzeczywiście- pewnie jem z nudów, tzn. jem jak czuję głód, ale jak mam co robić, to nie czuję głodu Byle do wakacji

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie dalej waga zatrzymała się na 51kg, a u koleżanki pokazała nawet 50,4kg. Teraz jem za dwóch ale długo tak nie pociągnę bo czuje się za bardzo syta i później nic mi się nie chce. Spędzam czas na świeżym powietrzu, chodzę z koleżankami i psem na spacery, skacze na skakance i dziś to wyjdę na rolki(dobrze robi na pupę).
Do dziewczyn które chcą schudnąć, jeśli chcecie pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej to wymagany jest w diecie pewien niedobór energetyczny oraz jej modyfikacja w kierunku pozyskiwania energii ze spożywanych białek. Białka są kiepskim źródłem energii, co zmusza nasz organizm do czerpania jej z zapasów tłuszczowych.
Chyba zapiszę się na jakiś kurs doszkalający z zakresy dietetyki i ćwiczeń.
Powinnaś Masz bardzo dużą wiedzę na ten temat
Powinnam jeść więcej białka chyba ale jakoś to białko tylko mi pasuje dodać do kolacji zamienię kefir na serek wiejski w pracy chyba... to już będzie o jakieś 20g białka więcej chyba- swoją drogą nie mogę tego zrozumieć
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 15:50   #2144
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

hej
poszłam do dermatologa dziś a potem z siostrą na sklepy
i oczywiście zamiast kupić coś sobie to kupiłam TZowi
w tamtym tygodniu też się moje zakupy tak skończyly
poza tym doszła mi paczka z rzęsami i klejem bo muszę nowy wypróbować
no i kupiłam sobie jak je zamawiałam cienie do powiek palete więc jestem bardzo zadowolona

moje menu:
śniadanko: jajecznica z boczkiem i ciemny chlebek
obiad: troche makaronu z sosem i z mięskiem. i słonecznik, dość spora garść do tego szklanka soku marchewkowego.
a dalej to się zobaczy
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 16:53   #2145
susi11k11
Przyczajenie
 
Avatar susi11k11
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Hej...
postanowiłam wstawić zdjęcia mojego największego kompleksu. Liczę na to, że obiektywnie ocenicie, czy jest tak bardzo źle jak ja myślę... Bardzo Was proszę, Dziewczyny, nie mówcie niczego po to, żeby było mi miło, żebym poczuła się lepiej - proszę o maksymalną szczerość. A więc - moje nogi. Nieważne, że są chude. Gorsze jest to, że są krzywe. Bardzo. Zobaczcie same. jeśli ktoś nie wie, o co mi chodzi - chodzi o kolana skrzywione do środka. Przez co mam takie wcięcie po obu stronach, tam, gdzie są kolana od zewnątrz, okropnie to wygląda. Dodatkowo mam te kolana jakieś takie grube [?] nie wiem jak to powiedzieć. Nie płaskie, o. Czy jestem skazana na długie spodnie? wiem, wiem, że mogę się też nie przejmować. Ale wiecie, o co mi chodzi...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0344.jpg (17,0 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0218.jpg (18,3 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0363.jpg (11,1 KB, 73 załadowań)
susi11k11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 17:37   #2146
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Trochę krzywe są, ale moje pewnie też i wielu kobiet . Powiem Ci szczerze, że gdybyś o tym nie napisała, to bym tego nie zauważyła- i tak, piszę to maksymalnie szczerze, jak chciałaś.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 17:43   #2147
susi11k11
Przyczajenie
 
Avatar susi11k11
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Trochę krzywe są, ale moje pewnie też i wielu kobiet . Powiem Ci szczerze, że gdybyś o tym nie napisała, to bym tego nie zauważyła- i tak, piszę to maksymalnie szczerze, jak chciałaś.
Dziękuję to znaczy, że nie rzucają się w oczy od razu? Chociaż tyle... Wiem, że niektóre dziewczyny też mają krzywe nogi [jakkolwiek, niekoniecznie takie jak moje] i nie przejmują się tym, w rezultacie nikt na to nie patrzy... A ja nie umiem. Od razu mi się wydaje, że wszyscy to widzą... Jak mam to w sobie zwalczyć? Ogromnie się moim wyglądem przejmuję - tu już mówię ogólnie. Np. teraz jest cieplej i widziałam na ulicy masę dziewczyn w naprawdę króciutkich spodenkach - niektóre miały np. celullit i nie przejmowały się. ja bym tak nie wyszła z domu ale wiem, że to podejście jest złe... chciałabym po prostu akceptować siebie. A ja tylko rozmyślam, czemu nie jestem idealna jak inne... czemu ja muszę mieć różne takie wady. Bo zalet też nie widzę.
susi11k11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 17:44   #2148
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

kliknijcie mi
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 18:53   #2149
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez susi11k11 Pokaż wiadomość
Hej...
postanowiłam wstawić zdjęcia mojego największego kompleksu. Liczę na to, że obiektywnie ocenicie, czy jest tak bardzo źle jak ja myślę... Bardzo Was proszę, Dziewczyny, nie mówcie niczego po to, żeby było mi miło, żebym poczuła się lepiej - proszę o maksymalną szczerość. A więc - moje nogi. Nieważne, że są chude. Gorsze jest to, że są krzywe. Bardzo. Zobaczcie same. jeśli ktoś nie wie, o co mi chodzi - chodzi o kolana skrzywione do środka. Przez co mam takie wcięcie po obu stronach, tam, gdzie są kolana od zewnątrz, okropnie to wygląda. Dodatkowo mam te kolana jakieś takie grube [?] nie wiem jak to powiedzieć. Nie płaskie, o. Czy jestem skazana na długie spodnie? wiem, wiem, że mogę się też nie przejmować. Ale wiecie, o co mi chodzi...

Też mam lekko skrzywione do środka kolana (9 lat jazdy konnej się kłania), ale moje nogi są grube, więc tłuszcz ukrywa ten fakt

A tak serio- nikt nie ma idealnie prostych nóg A po Twoich naprawdę na pierwszy rzut oka nic nie widać.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 19:04   #2150
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez susi11k11 Pokaż wiadomość
Hej...
postanowiłam wstawić zdjęcia mojego największego kompleksu. Liczę na to, że obiektywnie ocenicie, czy jest tak bardzo źle jak ja myślę... Bardzo Was proszę, Dziewczyny, nie mówcie niczego po to, żeby było mi miło, żebym poczuła się lepiej - proszę o maksymalną szczerość. A więc - moje nogi. Nieważne, że są chude. Gorsze jest to, że są krzywe. Bardzo. Zobaczcie same. jeśli ktoś nie wie, o co mi chodzi - chodzi o kolana skrzywione do środka. Przez co mam takie wcięcie po obu stronach, tam, gdzie są kolana od zewnątrz, okropnie to wygląda. Dodatkowo mam te kolana jakieś takie grube [?] nie wiem jak to powiedzieć. Nie płaskie, o. Czy jestem skazana na długie spodnie? wiem, wiem, że mogę się też nie przejmować. Ale wiecie, o co mi chodzi...
Masz tak zgrabne i ładne nogi, że na ten drobny mankament nawet nie zwróciłam uwagi.

Jakbym miała takie nogi to chodziłabym tylko w szortach i mini A jakbym dorzuciła do tego szpilki to mam jedną głowę, że każdy facet na ulicy by o moich nogach pomyślał, a bardziej bezczelna 1/3 się obejrzała.

Więc błagam Cię kobieto! Nie marnuj swego żywota na przejmowanie się takimi drobiazgami... Tylko korzystaj z tego co Ci natura dała A dała :P Oj dała
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 19:24   #2151
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez susi11k11 Pokaż wiadomość
Hej...
postanowiłam wstawić zdjęcia mojego największego kompleksu. Liczę na to, że obiektywnie ocenicie, czy jest tak bardzo źle jak ja myślę... Bardzo Was proszę, Dziewczyny, nie mówcie niczego po to, żeby było mi miło, żebym poczuła się lepiej - proszę o maksymalną szczerość. A więc - moje nogi. Nieważne, że są chude. Gorsze jest to, że są krzywe. Bardzo. Zobaczcie same. jeśli ktoś nie wie, o co mi chodzi - chodzi o kolana skrzywione do środka. Przez co mam takie wcięcie po obu stronach, tam, gdzie są kolana od zewnątrz, okropnie to wygląda. Dodatkowo mam te kolana jakieś takie grube [?] nie wiem jak to powiedzieć. Nie płaskie, o. Czy jestem skazana na długie spodnie? wiem, wiem, że mogę się też nie przejmować. Ale wiecie, o co mi chodzi...
lepiej do środka chyba niż na zewnątrz mniej się rzuca w oczy Widziałam kilka razy takie nogi wygięte do zewnątrz, aczkolwiek częściej u faacetów.
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 19:58   #2152
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez susi11k11 Pokaż wiadomość
Hej...
postanowiłam wstawić zdjęcia mojego największego kompleksu. Liczę na to, że obiektywnie ocenicie, czy jest tak bardzo źle jak ja myślę... Bardzo Was proszę, Dziewczyny, nie mówcie niczego po to, żeby było mi miło, żebym poczuła się lepiej - proszę o maksymalną szczerość. A więc - moje nogi. Nieważne, że są chude. Gorsze jest to, że są krzywe. Bardzo. Zobaczcie same. jeśli ktoś nie wie, o co mi chodzi - chodzi o kolana skrzywione do środka. Przez co mam takie wcięcie po obu stronach, tam, gdzie są kolana od zewnątrz, okropnie to wygląda. Dodatkowo mam te kolana jakieś takie grube [?] nie wiem jak to powiedzieć. Nie płaskie, o. Czy jestem skazana na długie spodnie? wiem, wiem, że mogę się też nie przejmować. Ale wiecie, o co mi chodzi...

Cóż, może są odrobinę krzywe ale nie rzuca to się zbytnio w oczy bo masz ładne, zgrabne i szczupłe nogi

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Jazda na rowerze i pływanie raczej za dużo nie pomogą na brzuch. Już kilka razy pisałam że takie trzaskanie brzuszków jest bezsensowne, radze jakieś inne ćwiczenia robić.
Co do Twojej figury to jest bardzo ładna, jedynie nad czym bym popracowała to brzuch i wewnętrzna strona ud. Masz świetną talię i pupę. Czy stosujesz jakąś diete?
Inne czyli jakie? Aj, to żeś mnie zasmuciła. Planowałam się zapisać na zumbę ale nie wiem czy to by było skuteczne na brzuch.
Diety jako takiej nie stosuje ale staram się zdrowiej odżywiać, i własnie wprowadzam do swojej diety więcej białka. Ale niestety ciężko mi zmienić swoje nawyki żywieniowe przez potrawy jakie serwuje mi mamuśka. No i niestety nie mam silnej woli a na dodatek wszędzie w szafkach można znaleźć coś słodkiego.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 20:03   #2153
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Też miałyście tak, że na samym końcu odchudzania, jak już jeden kroczek do celu to szło to kilka razy bardziej opornie?
Został mi 1 cm z pupy i po 1 cm z ud i męczę się z tym i męczę . Spróbuję dołożyć jeszcze jakieś inne ćwiczenia, bo nie odpuszczę
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 20:16   #2154
susi11k11
Przyczajenie
 
Avatar susi11k11
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
kliknijcie mi
Klik
Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Też mam lekko skrzywione do środka kolana (9 lat jazdy konnej się kłania), ale moje nogi są grube, więc tłuszcz ukrywa ten fakt

A tak serio- nikt nie ma idealnie prostych nóg A po Twoich naprawdę na pierwszy rzut oka nic nie widać.
Właśnie, jakby może takie chude nie były, to by było mniej widać więc masz swego rodzaju szczęście cieszę się bardzo, że nie rzucają się w oczy...
Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Masz tak zgrabne i ładne nogi, że na ten drobny mankament nawet nie zwróciłam uwagi.

Jakbym miała takie nogi to chodziłabym tylko w szortach i mini A jakbym dorzuciła do tego szpilki to mam jedną głowę, że każdy facet na ulicy by o moich nogach pomyślał, a bardziej bezczelna 1/3 się obejrzała.

Więc błagam Cię kobieto! Nie marnuj swego żywota na przejmowanie się takimi drobiazgami... Tylko korzystaj z tego co Ci natura dała A dała :P Oj dała
Ty tak... serio? nie wpadłam na to, że ktokolwiek może tak pomyśleć o moich nogach... dziękuję
Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
lepiej do środka chyba niż na zewnątrz mniej się rzuca w oczy Widziałam kilka razy takie nogi wygięte do zewnątrz, aczkolwiek częściej u faacetów.
Dobry argument o tym też nie pomyślałam.
Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Cóż, może są odrobinę krzywe ale nie rzuca to się zbytnio w oczy bo masz ładne, zgrabne i szczupłe nogi
[...]
Dzięki

Kurczę, podniosłyście na duchu. Nie oczekiwałam odpowiedzi, że są idealnie proste, bo wiadomo, że nie, ale strasznie się cieszę wiedząc, że się tak strasznie nie rzucają w oczy i to od razu, bo to byłoby okropne. Dziękuję Wam. Postaram się przypominać sobie o tym, kiedy znowu będę w upał zakładać jeansy...

A jeszcze mam jedno pytanie - czy wyglądają na strasznie, okropnie chude? Bo parę osób mi już powiedziało, że takie patyczki... najlepsze, że jedna z koleżanek ma wcale nie grubsze, a moje uważa za skrajnie chude. No i - jeśli już się żalę, to jak powiedziałam, że ważę 52 kg, to mnie wyśmiała - bo ona tyle waży, a ja tak źle wyglądam, że na pewno przesadziłam co najmniej o 10 kg. Zrobiło mi się okropnie przykro, bo jestem już wystarczająco uczulona na punkcie tej chudości...

Edytowane przez susi11k11
Czas edycji: 2012-05-23 o 20:18
susi11k11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 20:30   #2155
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

susi nie przesadzaj z tymi nogami proszę Cię
ja poćwiczyłam z Ewą, już nic nie jem dziś. Idę się wykapać i pouczę się trochę jeszcze.

Proszę o kliki
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 20:35   #2156
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez susi11k11 Pokaż wiadomość

A jeszcze mam jedno pytanie - czy wyglądają na strasznie, okropnie chude? Bo parę osób mi już powiedziało, że takie patyczki... najlepsze, że jedna z koleżanek ma wcale nie grubsze, a moje uważa za skrajnie chude. No i - jeśli już się żalę, to jak powiedziałam, że ważę 52 kg, to mnie wyśmiała - bo ona tyle waży, a ja tak źle wyglądam, że na pewno przesadziłam co najmniej o 10 kg. Zrobiło mi się okropnie przykro, bo jestem już wystarczająco uczulona na punkcie tej chudości...
Nie wyglądają na strasznie chude. Fakt, chude są ale powinnaś się z tego cieszyć lepiej mieć chude nogi niż masywne z cellulitem i innymi takimi.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 20:52   #2157
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez susi11k11 Pokaż wiadomość
A jeszcze mam jedno pytanie - czy wyglądają na strasznie, okropnie chude? Bo parę osób mi już powiedziało, że takie patyczki... najlepsze, że jedna z koleżanek ma wcale nie grubsze, a moje uważa za skrajnie chude. No i - jeśli już się żalę, to jak powiedziałam, że ważę 52 kg, to mnie wyśmiała - bo ona tyle waży, a ja tak źle wyglądam, że na pewno przesadziłam co najmniej o 10 kg. Zrobiło mi się okropnie przykro, bo jestem już wystarczająco uczulona na punkcie tej chudości...
Wstaw może zdjęcie całej sylwetki... Bo "chudość" zależy jednak głównie od proporcji całej figury. Ale wydaje mi się, że są po prostu szczupłe i jędrne, jak najbardziej w porządku, a koleżanka zawistna

Dziewczyny, potrzebuję żebyście mnie ogarnęły
Mam ostatnio straszny czas... Pełno stresu, na każdym rogu, i tak będzie jeszcze przez miesiąc... Masa nauki, w dodatku za 3 tyg zdaję certyfikat z angielskiego (CAE) i nawet nie mam czasu się do tego przygotowywać...
No więc wróciłam dzisiaj do domu, potwornie zmęczona i wkurzona (mam ostatnio złą passę), w dodatku z wizją wszystkiego, co muszę dzisiaj opanować, za dużo, za dużo... No i stało się, znowu rzuciłam się na jedzenie :/ Już tak długo udawało mi się jeść rozsądnie, słuchać potrzeb organizmu, nie opychać się... A tutaj pierwszy lepszy duży stres i już- (wspomnę że od rana mało jadłam, bo przez ten upał w ogóle nie byłam głodna, więc owsianka na śniadanie, potem o 11 bułka, a potem dopiero przed 17 obiad) od 16:30 do 20:00 zjadłam: obiad (makaron razowy zapiekany z warzywami), miseczkę truskawek polanych jogurtem nat, średni słoik przecieru jabłkowego (tak z 2-3 jabłek chyba ), dużą podłużną kanapkę z jajkiem i- uwaga, uwaga- tabliczkę mlecznej czekolady Do tego 2 kawy (!), bo zasypiałam na stojąco, a jak usiadłam do nauki to i tak na półtorej godziny zasnęłam, obudziłam się jeszcze bardziej zdenerwowana że nic nie zdążę, ale zjadły mnie wyrzuty sumienia i poszłam pobiegać, chociaż nie planowałam, bo tyle nauki... Strasznie mnie bolał brzuch (niezbyt dobra mieszanka pokarmów, plus przejedzenie), ale przynajmniej spaliłam te 500kcal, czyli jakby czekolada może mi spaść z sumienia- chociaż nie do końca, bo to przecież sam cukier, niezależnie od treningów nie powinno się jeść tyle słodyczy, na litość boską... Już sama nie wiem, brzuch już przestał boleć, ale strasznie źle się z tym wszystkim czuję, i wiecie co? Nadal mam kupę roboty
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 21:31   #2158
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Wstaw może zdjęcie całej sylwetki... Bo "chudość" zależy jednak głównie od proporcji całej figury. Ale wydaje mi się, że są po prostu szczupłe i jędrne, jak najbardziej w porządku, a koleżanka zawistna

Dziewczyny, potrzebuję żebyście mnie ogarnęły
Mam ostatnio straszny czas... Pełno stresu, na każdym rogu, i tak będzie jeszcze przez miesiąc... Masa nauki, w dodatku za 3 tyg zdaję certyfikat z angielskiego (CAE) i nawet nie mam czasu się do tego przygotowywać...
No więc wróciłam dzisiaj do domu, potwornie zmęczona i wkurzona (mam ostatnio złą passę), w dodatku z wizją wszystkiego, co muszę dzisiaj opanować, za dużo, za dużo... No i stało się, znowu rzuciłam się na jedzenie :/ Już tak długo udawało mi się jeść rozsądnie, słuchać potrzeb organizmu, nie opychać się... A tutaj pierwszy lepszy duży stres i już- (wspomnę że od rana mało jadłam, bo przez ten upał w ogóle nie byłam głodna, więc owsianka na śniadanie, potem o 11 bułka, a potem dopiero przed 17 obiad) od 16:30 do 20:00 zjadłam: obiad (makaron razowy zapiekany z warzywami), miseczkę truskawek polanych jogurtem nat, średni słoik przecieru jabłkowego (tak z 2-3 jabłek chyba ), dużą podłużną kanapkę z jajkiem i- uwaga, uwaga- tabliczkę mlecznej czekolady Do tego 2 kawy (!), bo zasypiałam na stojąco, a jak usiadłam do nauki to i tak na półtorej godziny zasnęłam, obudziłam się jeszcze bardziej zdenerwowana że nic nie zdążę, ale zjadły mnie wyrzuty sumienia i poszłam pobiegać, chociaż nie planowałam, bo tyle nauki... Strasznie mnie bolał brzuch (niezbyt dobra mieszanka pokarmów, plus przejedzenie), ale przynajmniej spaliłam te 500kcal, czyli jakby czekolada może mi spaść z sumienia- chociaż nie do końca, bo to przecież sam cukier, niezależnie od treningów nie powinno się jeść tyle słodyczy, na litość boską... Już sama nie wiem, brzuch już przestał boleć, ale strasznie źle się z tym wszystkim czuję, i wiecie co? Nadal mam kupę roboty
Oj....Wiesz, myślę, że powinnaś być bardziej dla siebie wyrozumiała. Jak napisałaś masz dużo teraz na głowie, stres itd. a to nie sprzyja trzymaniu się dyscypliny i naturalne jest, że zdarzają się takie chwile słabości. I ogólnie czasami już tak jest, że człowiek ma niepohamowaną ochotę na coś słodkiego i je bez opamiętania. Weź się w garść, zapomnij o tym incydencie i staraj się dalej Na pewno dasz radę.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 21:41   #2159
lone bird
Rozeznanie
 
Avatar lone bird
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Far Far Away
Wiadomości: 705
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

dance makabre doskonale Cię rozumiem, bo ma to samo Też zajadam stres, mam ogrom pracy, nauki , dodatkowo fatalne samopoczucie i ogólnie jakiś taki bezsens życia. Więc przez cały dzień jem rano śniadanie jajecznicę z 2 kromkami chleba, w pracy bułkę i jogurt a jak wracam po 17 do domu, to włącza mi się jakiś pacman i mogę dosłownie zmieść wszystko co jest w lodówce To jest straszne, bo gdyby od czasu do czasu nie włączyła mi się czerwona lampka to pewnie ważyłabym 100 kg
__________________


lone bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 22:09   #2160
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Wątek poradnikowo-wspierający kompleksy zabijający:)

Wygląda na to, że muszę zacząć znowu planować sobie posiłki z wyprzedzeniem, może to mnie trochę uchroni... A jutro wracam do domu dopiero koło 19 (obiad jem na mieście, ale tu akurat nie ma problemu, bo mam pod ręką Greenwaya).
Nie dość, że roboty tona i stres z tym związany, ten egzamin, to jeszcze życiowo nic się nie układa Muszę się po prostu póki co skupić na nauce, są rzeczy ważne i ważniejsze... I zacząć odstresowywać się przez bieganie, a nie jedzenie- choć u mnie działa trochę jak katalizator tłumionych emocji, dzisiaj (mimo bólu brzucha biegało mi się bardzo dobrze, to chyba ta energia z czekolady ) gdzieś w 3/4 trasy zaczęłam niekontrolowanie chlipać.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 18:31:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.