wargi sromowe - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 16:55   #451
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Po prostu nie rozumiem kompleksów niektórych kobiet na punkcie swoich warg sromowych.
Jak rozmawiałem z kobietami o tym "jaki peniś według nich jest ładny", to wiekszosc mi odpowiadała "sztywny i żylasty". Podobnie jest z facetami, bardziej dla nich jest ważne by srom był mokry, niż to jak wygląda.
gdyby swiat był taki prosty nie byłoby wątkw typu MAM MAŁEGO PENISA,co robić. (wizaż)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 17:12   #452
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: wargi sromowe

TmargoT - To kwestia naszej kultury, po prostu nie potrafimy (faceci z kobietami) normalnie rozmawiać ze sobą o seksie. Wolisz sie zwierzyć z swojego zycia seksualnego najlepszemu koledze czy koleżance?
Jak facet z kobietom rozmawia o seksie, to nie musi sie to zaraz skończyć seksem.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 18:54   #453
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Za bardzo się doszukujesz drugiego dna w męskich wypowiedziach.
Ciezko znalezc drugie dno gdy brak pierwszego, nie uwazasz?
A to kto je pisze nie ma z tym nic wspolnego

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
To kwestia naszej kultury, po prostu nie potrafimy (faceci z kobietami) normalnie rozmawiać ze sobą o seksie. Wolisz sie zwierzyć z swojego zycia seksualnego najlepszemu koledze czy koleżance?
Jak facet z kobietom rozmawia o seksie, to nie musi sie to zaraz skończyć seksem.
Kwestia kultury?
Czy w Japonii potrafia lepiej ze soba rozmawiac? W Brazyli? W Niemczech? W Wielkiej Brytanii? W Kenii? W RPA? W Nowej Zelandii czy Australii? Nawet w Indiach, kraju z ktorego pochodzi Kama Sutra tak nie jest.
To nie kwestia kultury, a natury.
A czlowiek potrafi zmieniac nature dostosowujac ja do wlasnych potrzeb. Tylko nie zawsze chce - ale to tez nie ma nic wspolnego z kultura.

Ja nie wole sie zwierzac mezczyzne ze swojego zycia seksualnego. Ja to robie i niewyobrazam sobie aby moglo byc inaczej - i nie jest to moj samiec, a przyjaciel.
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-04-28 o 18:58
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:49   #454
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
Ja nie wole sie zwierzac mezczyzne ze swojego zycia seksualnego. Ja to robie i niewyobrazam sobie aby moglo byc inaczej - i nie jest to moj samiec, a przyjaciel.
A potrafisz porozmawiać o seksie z najlepszych przyjacielem w cztery oczy?
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:57   #455
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
TmargoT - To kwestia naszej kultury, po prostu nie potrafimy (faceci z kobietami) normalnie rozmawiać ze sobą o seksie. Wolisz sie zwierzyć z swojego zycia seksualnego najlepszemu koledze czy koleżance?
Jak facet z kobietom rozmawia o seksie, to nie musi sie to zaraz skończyć seksem.
nie każdy.
ze mna możesz pogadać i nie odbiorę tego jako kokietowanie.
już jeden kontynuował ze mną na PW wątek o małym penisie

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
A potrafisz porozmawiać o seksie z najlepszych przyjacielem w cztery oczy?
nie mam przyjaciół,a z przyjaciółka owszem.
nie przyjaźnię się z mężyznami mając TZ-a,on jest moim przyjacielem.mogę porozmawiac z kimś kto jest wirtualny i bedę wiedziała,że nic ode mnie nie zeche w przyszłości.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:00   #456
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
A potrafisz porozmawiać o seksie z najlepszych przyjacielem w cztery oczy?
A zakladasz ze ze swoim przyjacielem (samo z siebie sie rozumie, ze najlepszym) rozmawiam z nim jak?
Przepraszam, bo nie rozumiem?
Myslisz, ze stoje tylem albo za drzwiami zeby mnie nie widzial?

Myslisz, ze mowie mu, sluchaj, teraz na temat seksu wchodzimy wiec idz do drugiego pokoju, bede krzyczec przez sciane albo zadzwonie do ciebie ?
Genialne...
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-04-28 o 20:01
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:21   #457
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: wargi sromowe

TmargoT - Ja głownie z kobietami rozmawiam o seksie, bo nie rozumie waszej seksualności.
Z kumplami nie rozmawiam o seksie, wyjątkiem jest mój znajomy, który jest gejem.

koralik24 - Niektórzy nie potrafią rozmawiać o seksie z płcią przeciwną. Zobacz ile kobiet zamiast porozmawiać ze swoim facetem lub przyjacielem, woli zwierzać sie na tym forum.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 22:22   #458
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
koralik24 - Niektórzy nie potrafią rozmawiać o seksie z płcią przeciwną. Zobacz ile kobiet zamiast porozmawiać ze swoim facetem lub przyjacielem, woli zwierzać sie na tym forum.
Nic nowego nie powiedziales
Ja tam mam oczka otwarte i lubie nimi widziec
Ale takich co nic a nic nie potrafia to glownie faceci w tych watkach sa.
Panny wiecznie gadaja, probuja, namawiaja. Facet sie zawiezmie i nie ruszysz mu strun glosowych do drgnia...
A na forum przychodza bo juz nie wiedza jak mu powiedziec
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-04-28 o 22:25
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 14:16   #459
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
TmargoT - Ja głownie z kobietami rozmawiam o seksie, bo nie rozumie waszej seksualności.
Z kumplami nie rozmawiam o seksie, wyjątkiem jest mój znajomy, który jest gejem.

koralik24 - Niektórzy nie potrafią rozmawiać o seksie z płcią przeciwną. Zobacz ile kobiet zamiast porozmawiać ze swoim facetem lub przyjacielem, woli zwierzać sie na tym forum.
nic dziwnego.wiele z nas,żeby się przespać musi coś czuć i to niekoniecznie miłość.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 12:51   #460
Encantador
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: wargi sromowe

Widzę, że temat znowu odżył. I panów jakoś więcej nim zainteresowanych...
...No w końcu to większość tego zamieszania rozbija się właśnie o naszą "opinię" na temat.
Naturą kobiety jest aby ją ciągle zapewniać o jej atrakcyjności. Potrzebujecie poczucia bezpieczeństwa także na tle swojego wyglądu i seksualności. Więc super jest gdy mężczyźni czasem docenią wasze starania, powiedzą coś miłego, jakiś komplement. ALE WŁAŚNIE, ponieważ o "tych" sprawach rozmawia się najrzadziej, nie słyszycie naszych opinii na ten temat. Nie słyszycie komplementów, tych prawdziwych lub chociaż tych mniej prawdziwych, ale płynących z serca w trosce o wasze dobre samopoczucie. Same także nie opiniujecie naszych penisów, raczej nie rozwodzicie się nad ich wyglądem. Toteż także wielu mężczyzn może mieć analogiczne do waszych kompleksy.
Ot, i cała geneza problemu. Gadajmy więcej o naszych cipkach i penisach
Encantador jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 16:55   #461
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez Encantador Pokaż wiadomość
Widzę, że temat znowu odżył. I panów jakoś więcej nim zainteresowanych...
Temat narzadow plciowych zawsze bardziej panów interesowal wiec odzew prawidlowy!
Cytat:
Więc super jest gdy mężczyźni czasem docenią wasze starania, powiedzą coś miłego, jakiś komplement.
W takim razie dzialam wbrew naturze bo od lat komplementu od swojego nie uslyszalam i jakos wcale ich nie potrzebuje
Kobiety niepewne siebie i zakompleksione potrzebuja pomocy w postaci milych uwag zeby sie lepiej czuc ze soba, ale przeciez nie kazda ma kompleksy!

Jak mozna nas tak do jednego wora niepewnosci siebie wrzucac...
Fryzury nam tylko popsujesz!

Cytat:
ALE WŁAŚNIE, ponieważ o "tych" sprawach rozmawia się najrzadziej, nie słyszycie naszych opinii na ten temat. Nie słyszycie komplementów, tych prawdziwych lub chociaż tych mniej prawdziwych, ale płynących z serca w trosce o wasze dobre samopoczucie. (...) Gadajmy więcej o naszych cipkach i penisach
Komplementow nie nalezy jedynie slyszec... Slowa to tylko dodatek i nawet najslodsze nie zmienia gorzkiego smaku jesli sa pozostawione same sobie. Cala slodycz komplementu jest w namietnym spojrzeniu, checi, namietnosci, pragnieniu. I nie wolno jej zamykac w slowach bo slowo to jeden z dzwiekow, ktorych arsenal mamy nieograniczony ...
A dzwiek piesci tylko jeden ze zmyslow, i mozna go o wiele bardziej zadowolic innym sposobem niz mowa.
Atrakcyjnosc wyraza sie pragnieniem. W pragnieniu biora zas udzial zmysly, umysl i odczucia... jak myslisz, co jeszcze kobieta postrzega w ten wyjatkowy sposob?

Cytat:
Naturą kobiety jest aby ją ciągle zapewniać o jej atrakcyjności.
Atrakcyjnosc to pragnienie. Pragnienie to namietnosc. A namietnosc to seks.
Nie da rady sie kochac jedynie za pomoca strun glosowych... Malo tego, mozna to robic bez nich

Cytat:
Potrzebujecie poczucia bezpieczeństwa także na tle swojego wyglądu i seksualności.
Wyglad to seksualnosc.

Podsumowujac: Wcale nie potrzeba gadac wiecej o cipkach ani o penisach aby sie lepiej czuc z samym soba. Potrzeba czegos wiecej i to o wiele wiecej... Szczegolnie, ze slowa to za malo i tak na prawde sa zbedne
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-05-18 o 17:00
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 06:29   #462
EwaEliza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: wargi sromowe

a można się dowiedziec gdzie zrobiłaś w takiej cenie?

Cytat:
Napisane przez opolanka Pokaż wiadomość
Julko... to zależy jak duże jest to coś i czy nie wyglada w bikini jak mały... no wiesz

3000 to zdecydowanie za drogo. Ja dałam z wszystkim 2000 (teraz w cenniku plastyk ma napisane 2000-2500), a podobno można i za 1500.


Naprawdę wiele dziewczyn ma wieksze wargi mniejsze, dużo ma wiekszą np. tylko jedna i nic w tym złego. Moje mi nie odpowiadały, a że miałam pieniądze- zrobilam sobie prezent

Jeśli ci to przeszkadza- zajrzyj na forum o operacjach plastycznych pt BEAUTY FORUM - tylko tam trzeba się zalogować, jest spory wątek i opis...sama sie do tego przyczyniłam :P

boloniu220, toż ja cię nie namawiam jeno informuję :P


aha..raczej nie polecam robić tego u ginekologa sposobem "przycinamy co wystaje " odpowiedź dlaczego- na wspomnianym forum...

NIE polecam natomiast wątków na kafeterii i w serwisie gazety, wypowiadaja sie osoby, które nie mają pojęcia na czym taki zabieg naprawdę polega


z łaciny ten zabieg to labioplastyka , wpisz w google LABIOPLASTY, powinno ci wyskoczyć kilka stron amerykańskich klinik

Buziaczki!
EwaEliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 12:54   #463
Bondage
Raczkowanie
 
Avatar Bondage
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 45
Dot.: wargi sromowe

Jeśli mój facet by mi powiedział nawet w żartach że mu sie moje doość duże wargi mniejsze nie podobają to bym mu odpowiedziała że mi się nie podoba jego napletek i że równie dobrze może go sobie zoperować :p;p
__________________
Pobierając się, mężczyzna i kobieta stają się tylko jednym, główna trudność to ustalić którym.


Henry Louis Mencken
Bondage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 12:01   #464
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: wargi sromowe

Ja gdzieś czytałam, że facetom podobają się takie wargi sromowe. Ja chciałabym mieć właśnie taką "falbankę".
Moja cipka wygląda jak narząd przedszkolaka - jest schowana. Po prostu kreseczka. Jak jest ogolona to już w ogóle - noworodek.
Mój TŻ powiedział, że jak po raz pierwszy jej dotknął to się zdziwił i nie wiedział co to jest, a jak zobaczył to już w ogóle stwierdził, że mam 6 lat.
I dlatego to chyba ja mam powód to wstydu, nigdy nie widziałam żadnych innych wagin i nie wiem czy ktoś posiada taką jak ja.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 22:53   #465
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ja gdzieś czytałam, że facetom podobają się takie wargi sromowe. Ja chciałabym mieć właśnie taką "falbankę".
Moja cipka wygląda jak narząd przedszkolaka - jest schowana. Po prostu kreseczka.
Dużo facetów szaleje za bułeczkami
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 13:13   #466
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Dużo facetów szaleje za bułeczkami
Z serkiem

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
I dlatego to chyba ja mam powód to wstydu, nigdy nie widziałam żadnych innych wagin i nie wiem czy ktoś posiada taką jak ja.
Zrób sobie jakas fajna fryzurke intymna
Dobrze przyciete wloski dodaja ukoru nie tylko na glowie
__________________
1. Rzucilam palenie.
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 10:03   #467
DeeDee89
Przyczajenie
 
Avatar DeeDee89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: wargi sromowe

Hej dziewczyny. Ja mam taki problem, ż jedna z moich warg sromowych jest większa,a druga malutka. Prawa jest taka dłuża i wystaje, a lewa jest całkowicie schowana. Straznei się tego wstydziłam dlatego mimo iz mam juz 21 lat to dopiero miesiac temu byłam pierwszy raz w życiu u ginekologa. Przemogłam sie i jakoś to było. Bałam się, że babka będzi erobiła jakieś uwagi na "ten" temat, ale nie. Powiedziała tylko, że ta prawa warga jest rzeczywiscie asymetryczna i większa i jesli mi to przeszkadza to mogę udać się na zabieg i o dziwo pwoiedziałą, że to raczej nie pwoinno być płatne. Chociaz sama nei wiem czy ona ma rację, bo jak czytałam o takich zabiegach to wszędzie pisali, że sa płatne i to całkiem sporo. Gdyby to była prawda, ze taki zabeig jest za darmo to myślę, że poddałabym sie. Pani ginekolog jednak mnie uprzedziła, że po takim zabiegu okolice tam długo się goją i moż epowstać krwiak, więc jeśli to mi nei przeszkadza to lepiej zebym to zostawiła. No, ale przeciez to mi przeszkadza. Przez to nigdy nie spałam z facetem i wydaje mi się, że jeden chłopak, którego bardzo kochałam zostawił mnie właśnie z tego powodu
DeeDee89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 10:07   #468
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez DeeDee89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ja mam taki problem, ż jedna z moich warg sromowych jest większa,a druga malutka. Prawa jest taka dłuża i wystaje, a lewa jest całkowicie schowana. Straznei się tego wstydziłam dlatego mimo iz mam juz 21 lat to dopiero miesiac temu byłam pierwszy raz w życiu u ginekologa. Przemogłam sie i jakoś to było. Bałam się, że babka będzi erobiła jakieś uwagi na "ten" temat, ale nie. Powiedziała tylko, że ta prawa warga jest rzeczywiscie asymetryczna i większa i jesli mi to przeszkadza to mogę udać się na zabieg i o dziwo pwoiedziałą, że to raczej nie pwoinno być płatne. Chociaz sama nei wiem czy ona ma rację, bo jak czytałam o takich zabiegach to wszędzie pisali, że sa płatne i to całkiem sporo. Gdyby to była prawda, ze taki zabeig jest za darmo to myślę, że poddałabym sie. Pani ginekolog jednak mnie uprzedziła, że po takim zabiegu okolice tam długo się goją i moż epowstać krwiak, więc jeśli to mi nei przeszkadza to lepiej zebym to zostawiła. No, ale przeciez to mi przeszkadza. Przez to nigdy nie spałam z facetem i wydaje mi się, że jeden chłopak, którego bardzo kochałam zostawił mnie właśnie z tego powodu
mam podobnie, ze jedna warga mi wystaje mocno, a druga jest schowana i juz przestalam sie tym przejmowac, tak mam i tyle co prawda usunelabym gdyby to bylo darmowe, bo rzadko, ale jednak zdarza sie ze mi przeszkadza- jest podrazniona przez bielizne. Jednak zdarza sie to na tyle rzadko ze nie jest wielkim problemem
nie przejmuj sie- ja kiedys strasznie sie wstydzilam, ale teraz widze jak przesadzalam
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 11:29   #469
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez DeeDee89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ja mam taki problem, ż jedna z moich warg sromowych jest większa,a druga malutka. Prawa jest taka dłuża i wystaje, a lewa jest całkowicie schowana. Straznei się tego wstydziłam dlatego mimo iz mam juz 21 lat to dopiero miesiac temu byłam pierwszy raz w życiu u ginekologa. Przemogłam sie i jakoś to było. Bałam się, że babka będzi erobiła jakieś uwagi na "ten" temat, ale nie. Powiedziała tylko, że ta prawa warga jest rzeczywiscie asymetryczna i większa i jesli mi to przeszkadza to mogę udać się na zabieg i o dziwo pwoiedziałą, że to raczej nie pwoinno być płatne. Chociaz sama nei wiem czy ona ma rację, bo jak czytałam o takich zabiegach to wszędzie pisali, że sa płatne i to całkiem sporo. Gdyby to była prawda, ze taki zabeig jest za darmo to myślę, że poddałabym sie. Pani ginekolog jednak mnie uprzedziła, że po takim zabiegu okolice tam długo się goją i moż epowstać krwiak, więc jeśli to mi nei przeszkadza to lepiej zebym to zostawiła. No, ale przeciez to mi przeszkadza. Przez to nigdy nie spałam z facetem i wydaje mi się, że jeden chłopak, którego bardzo kochałam zostawił mnie właśnie z tego powodu
Nie wiem jak w Polsce, ale sa kraje unii gdzie pewne operacje plastyczne sa na kase chorych (i nie chodzi tylko o przypadki ludzi odratowanych ze smiertelnych wypadków)... Poszukaj dokladnie w internecie, na pewno cos znajdziesz (prawdopodobnie nie po polsku).
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-05-24 o 11:30
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 15:32   #470
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez DeeDee89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ja mam taki problem, ż jedna z moich warg sromowych jest większa,a druga malutka. Prawa jest taka dłuża i wystaje, a lewa jest całkowicie schowana. Straznei się tego wstydziłam dlatego mimo iz mam juz 21 lat to dopiero miesiac temu byłam pierwszy raz w życiu u ginekologa. Przemogłam sie i jakoś to było. Bałam się, że babka będzi erobiła jakieś uwagi na "ten" temat, ale nie. Powiedziała tylko, że ta prawa warga jest rzeczywiscie asymetryczna i większa i jesli mi to przeszkadza to mogę udać się na zabieg i o dziwo pwoiedziałą, że to raczej nie pwoinno być płatne. Chociaz sama nei wiem czy ona ma rację, bo jak czytałam o takich zabiegach to wszędzie pisali, że sa płatne i to całkiem sporo. Gdyby to była prawda, ze taki zabeig jest za darmo to myślę, że poddałabym sie. Pani ginekolog jednak mnie uprzedziła, że po takim zabiegu okolice tam długo się goją i moż epowstać krwiak, więc jeśli to mi nei przeszkadza to lepiej zebym to zostawiła. No, ale przeciez to mi przeszkadza. Przez to nigdy nie spałam z facetem i wydaje mi się, że jeden chłopak, którego bardzo kochałam zostawił mnie właśnie z tego powodu
trzeba było si dowiedziec dokładnie,bo je sli się nie mylę to zabieg poprawia tylko samopoczucie i nie zagra za życiu.takie zabiegi sa platne.
gdybys sie dowiedziała,jak załatwić to za darmo to napisz na forum,może ktoś jeszcze się pokusi.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 23:35   #471
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez DeeDee89 Pokaż wiadomość
Przez to nigdy nie spałam z facetem i wydaje mi się, że jeden chłopak, którego bardzo kochałam zostawił mnie właśnie z tego powodu
Nigdy Cie nie korciło by pokazać jakiemuś facetowi swoje wargi sromowe?
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:54   #472
Arek62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: wargi sromowe

Kobiece wargi sromowe małe i duże można porównać do dwóch takich samych diamentów. Który jest piękniejszy? Na to pytanie nie ma odpowiedzi ! Oba są piękne ! Kobiety, jesteście przecież boskie - więc skąd te dylematy ?
Arek62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:55   #473
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez Arek62 Pokaż wiadomość
Kobiece wargi sromowe małe i duże można porównać do dwóch takich samych diamentów. Który jest piękniejszy? Na to pytanie nie ma odpowiedzi ! ?
DUŻY diament jest piekniejszy.wybieram ten najwieszy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 19:10   #474
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 73
Dot.: wargi sromowe

hej
a może ktoś z was miał tez zabieg we wrocławiu?
sylvana0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:38   #475
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: wargi sromowe

Nie przeglądałam całego wątku i może ktoś już o tym pisał, ale odchodzi się od nazewnictwa "wargi sromowe większe/mniejsze" na rzecz "zewnętrzne/wewnętrzne". Po prostu wiele kobiet ma odwrotnie i nie jest to żadna anomalia, a niektóre osoby mają z powodu tych nazw niepotrzebne kompleksy. Nie istnieje też wzorzec ich wyglądu, w tym koloru.
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 15:10   #476
fokensik
Raczkowanie
 
Avatar fokensik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 291
Dot.: wargi sromowe

Co do koloru - podam pewną sytuację. Otóż skończyłam wizaż i często biorę jakieś fuchy "znajomy-znajomego". Odezwał się niegdyś Pan, który chciał, żebym "wizażowała" w filmie "erotycznym". Oczywiście kwestia twarzy miała być drugorzędna - o czym zostałam uprzedzona.

Myślę, ze naprawdę trzeba czuć się dobrze samemu ze sobą - jeśli Tobie to przeszkadza, to zbieraj pieniążek. Ale ze strachu "co chłopak pomyśli" nie dałabym się ciąć.
__________________
любовь не картошка
fokensik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 23:33   #477
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: wargi sromowe

.
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2016-06-12 o 17:58
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 04:32   #478
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: wargi sromowe

Przypomniała mi się jeszcze pewna ciekawostka. W naszym kręgu kulturowym niektóre kobiety zmniejszają sobie wargi sromowe, natomiast w części Afryki (np. w Rwandzie)... rozciągają, ponieważ uważa się tam, że ich wydłużenie ułatwia orgazm i kobiecy wytrysk oraz zwiększa przyjemność seksualną obojga partnerów. :P
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:13   #479
Senikaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 53
Dot.: wargi sromowe

Ja nie przeczę że mała falbanka może seksownie wyglądać, ale niestety niektóre kobiety (w tym ja) mają wargi przerośnięte do tego stopnia, że uniemożliwia im to normalne funkcjonowanie. Jazda na rowerze? Zapomnij. Jak ostatnio toto zakliszczyło mi się w bieliźnie to myślałam że rozpłaczę się z bólu na wykładzie. Dziś lekarz potwierdził że wargi są naprawdę duże i trzeba usuwać. Nie macie pojęcia jak się cieszę Przepraszam za dosadność, ale płat zwisający między nogami ani nie dodaje uroku ani życia nie ułatwia
Senikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 15:04   #480
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: wargi sromowe

Ode mnie tyle- w życiu by mi nie przyszło, żeby się wstydzić/mieć kompleksy z powodu wystających 'falbanek'.
Raz usłyszałam niemiły, czy wręcz chamski komentarz. Zrobiło mi się dziwnie niefajnie, ale chyba jestem na tyle pewna siebie, że nawet na chwilę nie zwątpiłam, że to coś nienormalnego czy nienaturalnego.
I te z pornosów nie są dla mnie ideałem czy wzorem, do którego powinno się dążyć- bo też gdzieś kiedyś czytałam, pewnie na wizażu, że mogą one prowadzić do kompleksów
Generalnie nie czaję tego całego filozofowania nad wyglądem warg sromowych. Ci*pka jak każda inna.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 17:29:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.