Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 20:25   #2101
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez Margarita94 Pokaż wiadomość
Mi sie zawsze marzyło zostać blondynką to zaszalałam.
Nic wcześniej nie mówiąc TŻ. Bardzo sie zdziwił i pierwsze pytanie
co ja zrobiłam z włosami

Blondi jesteś naturalną blondynką?
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
promyk, jutro się bronisz?
Powodzenia Nie znam nikogo kto by się nie obronił, więc spoko luz

Margarita, ja mam 23 tż 24, więc w sumie to już pora. Gdyby mój tż normalnie kończył studia, nie miał opóźnienia to prawdopodobnie w przyszłym roku byśmy się pobierali
tak, naturalnie takze jestem blondynką,ale teraz jak mam odrosty to czuje jakbym byla brunetką tak sie odznacza na tak jasnych wlosach

asiulku Ty Kochany, nie mow ze juz pora, tylko to wszystko zalezy od Was, jezeli chcecie to pewnie trzeba poprostu dojrzec do takich decyzji, najbardziej do dzieci Bo rozwód mozna wziac, a dzieci niczemu nie byłyby winne


Na mnie to jeszcze nie czas .. a powiedzcie mi kochane, czy macie tak,ze dałybyscie sobie łeb uciąć za swojego,ze by nie zdradził, ze zawsze bylby wierny itd itp ? Bo ja tak nieraz wlasnie mysle i obym sie nigdy nie zawiodla ..
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:29   #2102
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

blondi, ja na 99% wiem, że mnie nie zdradzi. Raczej by się ze mną rozstał. Ale 1% zostawiam niepewności bo byłam zdradzona i nie da rady już wiedzieć na 100%
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:32   #2103
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Witam,witam

Asiulka jaki byś chciała biznes otworzyć? Twój TŻ długo te studia jeszcze ma? Niby mówi, że mu przykro, że Cie `opóźnia` ale takie jego nie liczenie się w Twoimi planami, marzeniami to wydaje mi sie troszkę egoistyczne.. jak ja bym usłyszała taki tekst o zwierzętach też zrobiloby mi sie przykro.. może jest uczulony na sierść czy cos? ale nie powinien tak mówic.. my z TŻ oboje lubimy zwięrzęta. Sama mam 2 psy, królika, a TŻ kota.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Blondi jestem taką osobą, że bardzo ciężko mi komukolwiek zaufać tak w 100%. Nie wiem dlaczego... ale TŻ właśnie jest taką osobą, której ufam w 100%. Chyba tylko jemu... Jednak bardzo długo mi zajeło aby w pełni mu ufać. Jestem jednak bardzo zazdrosna...mimo ze już tyle jesteśmy razem..
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:36   #2104
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
mój tż z pracą nie będzie miał problemu, ja myślę o własnym biznesie, chyba że w październiku załapię jakiś fajny etat zgodny ze studiami.
Mój tż stety/niestety mówi że najpierw musi skończyć studia a potem rodzina. I dodaje że "przykro mu że mnie opóźnia", bo ja za rok studia kończę i chciałabym założyć rodzinę. Fajnie że myśli o swoim wykształceniu, ale cały czas jak o tym rozmawiamy to jest "on i on, bo on musi, bo on to bo on tamto". Ale mnie o zdanie nie pyta. Po prostu tak ma być i już. Coś sobie ustalił a o mnie i moich planach zapomina. Wkurza mnie to. Wczoraj rozmawialiśmy o zwierzętach w domu i mówię mu że w moim domu od zawsze jest pies i będzie w naszym. A on na to że dobrze ale będzie mieszkał na dworze. Więc odpowiadam że nie, bo niehumanitarne jest trzymanie psa na łańcuchu i przy -20 stopniach i wolę nie mieć psa niż trzymać go w takich warunkach. A on że w takim razie nie będzie psa. Powiedziałam mu że za dzieciaka miałam psa który był na łańcuchu i byłam z tego powodu nieszczęśliwa i nie chcę tego robić moim dzieciom. No i zwierzę nauczy dzieci odpowiedzialności, troski i szacunku. Potem dodałam że też chciałabym kota a on "jak przyprowadzisz kota to wylecisz z domu razem z nim". Powiedział to w taki sposób że mi się przykro zrobiło i zebrało mi się na płacz... Niby nic ale dla mnie to ma ogromne znaczenie jak będzie wyglądało nasze życie.
asiulko to wcale "nie jest nic " .. ja bym sie bardzo wkurzyla ..
Wiesz chlopy takie sa, nie przejmuj sie, moj np chcial bull teriera tego groznego wygladajacego jak swinia i wiesz co mi powiedzial? ze chcialby go tak wyszkolic i go zywic surowym miesem.. ja mowie ok, w przyszlosci mozemy miec sa, ale absolutnie nie bede go zywic surowym miesem !! mięso jest dla ludzi ( oczywiscie nieweganskich ani wegetarianskich) ale dla ludzi. Pies nie bedzie szkolony, zeby wyczuwac i jesc mieso, bo czlowiek wkocu tez jest z tego zbudowany. No i oczywiscie ja umiem mu tak przemowic,ze on pozniej nawet sam nie wie czy chce wogole tego psa
Asiula trzeba isc na kompromis, ale nie mozesz dac sobie czegos narzucac, bo pozniejjj Ty bedziesz chciala Amelie a on Julie i oczywiscie juz bedziesz wiedziec, jak Twoja corka bedzie miala na imie..
Tak nie wolno i jestem za Tobą

margarita jakbym siebie slyszala jestem zazdrosna okropnie ! chociaz wiadome, udaje,ze tak nie jest bo nie daje mi powodow zadnych, ale jednak tam na dnie serca cos sie u mnie rusza
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer

Edytowane przez blondi001993
Czas edycji: 2012-06-27 o 20:40
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:38   #2105
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Chciałabym pójść w stronę kreowania wizerunku ale nie ma dobrej podyplomówki

Tż mówi że ma alergię na sierść kota, ale ja tej alergii u niego nie widzę. Psa mojego lubi. Ale on nigdy zwierząt nie miał. Mówił, że kiedyś chciał bardzo psa ale tato się nie zgodził. I gdzieś tam mu chyba w głowie została taka rysa, że nie dostał tego ukochanego zwierzaka. Mój tż za rok broni inżyniera, jak się uda to może w marcu a potem półtora roku magisterki. I na ostatnim roku albo w wakacje po obronie mielibyśmy się pobrać.
On tak podchodzi dziwnie do życia, że nie będzie pracował za marne grosze podczas studiów. I na nic się zdaje moje tłumaczenie, że w jego branży podczas studiów już się dobrze zarabia (nasz wspólny znajomy kupił właśnie mieszkanie a dopiero będzie bronił mgr). No i że po studiach obudzi się z ręką w nocniku bo będzie bez doświadczenia. A i dodam że studiuje zaocznie! Żeby nie było że nie ma na pracę czasu... Ja mu jeszcze mówię że dążę do wyprowadzki i jak tylko będzie mnie stać na wynajem to się wyprowadzam z domu nie dlatego że źle mi się mieszka czy coś ale chcę być w końcu samodzielna. Większość moich znajomych ma stałą pracę, dochody, mieszkają sami albo z partnerami, zaręczają się, mają dzieci a ja nadal w tyle. Chcę w końcu wejść w dorosłe życie na 100%. A tżowi się nie śpieszy

Blondi, kwestia imion też już jest właściwie przesądzona. Mi dwa z trzech wybranych przez tża imion się nie podobają. Trzecie zaakceptuję dlatego, że nasz najstarszy syn ma mieć inicjały jak ojciec i dziadek, więc wielkiego wyboru na tę literę nie ma. No ale tż postanowił. Jak sobie sam urodzi to sam będzie wybierał imię

Edytowane przez asiula1306
Czas edycji: 2012-06-27 o 20:41
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:49   #2106
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Nie będe swojego broniła, ale on tak właśnie studiuje i pracuje, ale to w innej branży. Twojemu TŻ pewnie wygodnie tak jak jest.. ma mieszkanko, Ciebie..i sobie żyje. Doświadczenie jest ważne. Przeważnie na to patrzą jak do pracy przyjmują... Z tymi imionami żartujesz, prawda?

Blondi zazdrość to coś okropnego...też nie mam powodów, a się wkurzam o byle co...i czasem o takie głupoty sie kłocimy tylko nie potrzebnie..

Dziewczynki, trzeba uciekać się kąpać. Spokojnej nocy
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:50   #2107
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

I to postanowienie co do imion mi się podoba

troszkę głupio,ze On nie chce sie usamodzielniac nawet podczas tych studiów .. No nie wiem, nie chce się wtracac, ale ja np. tez szybciej sie usamodzielnilam dla tż nie naciskał, ale wiedzialam ze chciał, bo oboje w naszych domach nie mielismy raju takze... jakos tak sie podpasowalismy


A jeszcze przypominam sobie sytuacje, jak go pierwszy raz poznałam to sobie mowilam " w zyciu z takim kims bym nie byla, kto nie zwraca na mnie uwagi brrr..."
Nie mowie ze jestem jakas och i ach, ale to zawsze chlopaki do mnie zagdywali, a ja nie wiem jakim cudem ale ten siedzial w moim towarzystwie i ani slowka se pomyslalam na pierwszą mysl no gej jakis pamietam ze bylam wkurzona ( bo to bylo niedawno po moim rozstaniu) to powiedzialam do niego jak nie chcesz sie bawic zabawkami, to wypier *** z mojej piaskownicy ..

wiem, jestem okropna
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer

Edytowane przez blondi001993
Czas edycji: 2012-06-27 o 20:52
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 21:07   #2108
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

no właśnie, wy razem mieszkacie, myślicie o przyszłości a u nas kaszana. I tak muszę czekać. A jak tylko mówię, ze chciałabym się wyprowadzić to słyszę "nie naciskaj, nic nie przyspieszę, bo już postanowiłem". Czuję się tak, jakby założenie rodziny było dla niego formalnością, kolejnym krokiem. A nie przeżyciem, nie związaniem się na stałe z osobą którą kocha. Bo ja ciągle myślę jak to nam razem będzie, jak będziemy spędzać wieczory, dzielić obowiązki itd i chyba nie ma w tym nic dziwnego że chciałabym już z NIM mieszkać i żyć jak dorośli ludzie. Chciałabym mieć go cały czas przy sobie a nie w weekendy albo wtorki po południu i dlatego chciałabym się wyprowadzić. Bo jak patrzę na waszych tżów to oni myślą o was, chcą być z wami ciągle, myślą o wspólnym zamieszkaniu. A u nas tak nie jest.
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:14   #2109
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

asiula nie chcę Cię straszyc, ale powinnas cos z tym zrobic..
wiaodme, ze lubimy jak mezczyzna stawia na swoim, ale nie powinno to dotyczyc nas czyli ich milosci, a kolegów bądź innych ludzi z otoczenia ..

Ja bym jeszcze raz poruszyla ten temat i gdyby powiedzial,ze juz tak postanowil to zapytalabym na spokojnie, czy wogole liczy sie z moimi uczuciami, chęciami, czy wogole chcialby poznac to,czego ja pragne. Kompromisy są najwazniejsze..

A wiesz, tymbardziej masz te 24 lata, juz powinnas poczuc jak to jest z Nim zamieszkac, bo uwierz, zupelnie inaczej z kims sie spotykac,a inaczej z Nim mieszkac. Mi na początku wszystko przeszkadzało,a pozniej okazało sie,ze jest jeszcze bardziej kochany niż na "spotkaniach" . Bardzo duzo od tego zalezy. we wczesniejszym zwiazku tez mieszkalam z chłopakiem ( 3 miesiace tylko ) ale dowiedzailam sie jaki z niego dran .. potrafil mnie uderzyc, co wczesniej wskazywalo,ze jest aniolem. Jak tak nieraz slysze od kolezanek, ktore nie mieszakly jeszcze ze swoimi tżtami a juz zaszly w ciaze bo one "chcą z nim zycie spedzic" no to naprawde.. a pozniej wychodzilo co wychodzilo, czyli rozstania, kłotnie o dziecko itd..
Nie straszę Cię, ale Ty tez masz prawo do szczescia. Trzeba sie nawzajem uszczesliwiac,a nie spelniac zachcianki jednej z połowki.
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:18   #2110
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

wiem, ja podziwiam (a może raczej dziwię się) osoby, które nie mieszkają ze sobą przed ślubem. Jasne że religia, że przekonania, ale potem się okazuje że facet leje kobietę, że się kłócą, że mają inne zdanie dotyczące obowiązków, finansów itp I rozwód. Ja chcę z nim zamieszkać przed ślubem. I nie dwa miesiące przed, ale od razu jak się zaręczymy. Chcę mieć przynajmniej rok wspólnego mieszkania, żeby go poznać. Bo będą święta, wakacje, urlopy, choroby- wtedy się najlepiej poznamy

Edytowane przez asiula1306
Czas edycji: 2012-06-27 o 21:23
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 05:45   #2111
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Witajcie
to już dziś więc proszę o kciuki
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 07:31   #2112
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

trzymamy! Dasz sobie radę
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 08:20   #2113
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

dobrze mowisz asiula


Dziewczyny nie uwierzycie .. mam tżta przy sobie
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 08:23   #2114
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 08:32   #2115
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
trzymamy! Dasz sobie radę
Trzymamy mocno

Blondi nacieszcie się sobą
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 08:59   #2116
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

oj Margerita nie nie musze .. jest juz na zawsze przy mnie

miał pracowac w jednym miejscu, okazalo sie,ze ma jezdzic po całych niemczech a moj na to do niego :" co to to nie, ja mam powazny zwiazek i nie bede jezdził non stop, bo moja kobieta czekac nie bedzie ahh ...

asiula! a propo Twej sytuacji to mam cos dla ciebie .. dołączam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0_0_0_13501780_middle.jpg (27,6 KB, 9 załadowań)
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 09:02   #2117
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Blondi to super! a tak sie martwiłaś. Widzisz, nie bylo po co
ee to TŻ zapunktował, że z takim tekstem wyskoczył słodko
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 09:35   #2118
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Witajcie kobietki ;* dzień mnie nie było a tu tyle stron do nadrabiania
Margarita94 witaj
Dziś jeszcze muszę skoczyć do miasta kupić ostatnie pierdoły na ślub i będzie ok
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 09:56   #2119
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez OoDestinyoO Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki ;* dzień mnie nie było a tu tyle stron do nadrabiania
Margarita94 witaj
Dziś jeszcze muszę skoczyć do miasta kupić ostatnie pierdoły na ślub i będzie ok
ale Ci dobrze

Margarita no popatrz T sie, niech stara sie tak caly czas skąd taki nick u Ciebie ?
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 10:00   #2120
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
ale Ci dobrze
Ale dla jasności to nie mój ślub tylko brata do tego znowu jestem świadkiem
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 10:07   #2121
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez OoDestinyoO Pokaż wiadomość
Ale dla jasności to nie mój ślub tylko brata do tego znowu jestem świadkiem
już miałam pisać, że tylko pozazdrościć.. i kiedy slub bierzesz

Blondi bardzo dobrze, że się stara tak ma byc
z tym nickiem to jakos tak wyszlo samo ;D
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona




Edytowane przez Margarita94
Czas edycji: 2012-06-28 o 10:08
Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 10:12   #2122
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez Margarita94 Pokaż wiadomość
już miałam pisać, że tylko pozazdrościć.. i kiedy slub bierzesz

Mi do ślubu swojego daleko Jakoś nie odczuwam chęci szybkich zaślubin w moim wieku (20l.) taki to jestem dziwoląg wątkowy
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 10:23   #2123
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez OoDestinyoO Pokaż wiadomość
Mi do ślubu swojego daleko Jakoś nie odczuwam chęci szybkich zaślubin w moim wieku (20l.) taki to jestem dziwoląg wątkowy
a mieszkacie razem? a TŻ w jakim wieku?

Blondi a jak Ty panujesz nad swoja zazdrością?
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona




Edytowane przez Margarita94
Czas edycji: 2012-06-28 o 10:25
Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 10:38   #2124
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Też myslalam,ze to Twoj destiny ..
a propo.. znasz swoje destination ?


Margarita, to Twoje imie ?
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 10:45   #2125
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez Margarita94 Pokaż wiadomość
a mieszkacie razem? a TŻ w jakim wieku?
My z Tż nie mieszkamy razem.z prostego powodu ja nie chce podejmować takich odpowiedzialnych decyzji w moim wieku,po prostu nie dojrzałam jeszcze do tego w Naszym związku to prędzej ja będę tą stroną która odmawia lub wstrzymuje się do takich decyzji
Ja mam 20 a Tżciak 26

Blondi haha nie znam i raczej nie chce poznać
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 10:49   #2126
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Destiny to taka różnica między Wami jak między nami
nic na siłe, na wszystko przyjdzie czas. Wkońcu dojdziecie do tego

Blondi już gdzieś pisałam tu :P Magda jestem, możesz sie zwracać Madzik A Twoje imie?

ale sie dziś lenie ;D
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 10:56   #2127
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez Margarita94 Pokaż wiadomość
Destiny to taka różnica między Wami jak między nami
nic na siłe, na wszystko przyjdzie czas. Wkońcu dojdziecie do tego
No pewnie że tak Tż chce w przyszłym roku wynająć coś razem,ja tylko przytaknełam choć w środku czuje przerażenie
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 11:11   #2128
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez OoDestinyoO Pokaż wiadomość
No pewnie że tak Tż chce w przyszłym roku wynająć coś razem,ja tylko przytaknełam choć w środku czuje przerażenie
Cwaniara Do przyszłego roku jeszcze daleko ;D może akurat
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 11:45   #2129
kawa_tylko_z_mlekiem
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7 617
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez OoDestinyoO Pokaż wiadomość
No pewnie że tak Tż chce w przyszłym roku wynająć coś razem,ja tylko przytaknełam choć w środku czuje przerażenie
Ja też na samą myśl jestem przerażona, ale spoko, wszystko przed nami.
kawa_tylko_z_mlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 12:16   #2130
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Obroniłam się na 5
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.