przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-22, 13:28   #991
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
a jak wyglada w tym przypadku podciaganie tasmy? musze sie liczyc z tym ze prawdopodobnie bedzie mi to robic kolezanka.... narazie dowiaduje sie, pytalam w kilkunastu salonach i nikt nie umie przedluzac wlosow ta metoda, wiec nie chcialabym tez zeby mi nieumiejetnie podciagal a ja mialabym za to placic....
z tego co mi wiadomo to "podciaganie" polega na tym że ściagasz tasmę, rozplatasz warkoczyk, myjesz glowę, zaplatasz warkoczyk i przyszywasz tasmę ponownie
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 15:17   #992
Apoteoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczynki- jaka moze byc przyczyna tego ze microringi zsuwaja sie z wlosow?
Kolezance zjechalo kilka pasm - to sa zwykle ringi bez silikonu czy gwintu, wlosy pielegnowane sa jak nalezy ringi tez byly zalozone dobrze- co moze byc nie tak??no chyba ze to jest w normie?

pozdrowionka
Apoteoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 16:30   #993
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Tuż po założeniu to podobno normalne,że kilka pasemek się zsunie,ale specjalistką nie jestem
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 19:06   #994
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam Was dziewczyny..kobiety...poc zytalam troche o tym co piszecie o waszych spostrzeżeniach no i chciałam dorzucić swoje 5 zł .
Zajmuje sie przedłuzaniem włosów zawodowo , pracuje na wszystkich metodach poczawszy od zgrzewów a na warkoczu skończywszy,"spotkałam" tutaj nawet parę moich klientek , które zachwalały moją pracę za co bardzo ..bardzo dziękuję .Ale do rzeczy...powiem co zauważyłam...a mianowicie to że kiedy robi sie korektę włosów często Panie nie maja problemów z wypadaniem, dredowaniem czy czymkolwiek.Mam tu na myśli korekty po 8 tygodniach.To ,ze włosy są osłabione nie jest tajemnica, jakby nie patrzeć jest to dla nich poważny balast,ale można im dopomóc robiąc częstsze poprawki. Wiem ..wiem..panie, chca jak najdłużej nosic nawet i pół roku ale wierzcie mi że na dłuższa metę bardziej "opłaca " sie częsciej włosy poprawiać, i to nie jest moja fanaberia lecz troska o Wasze włosy .Wiele głow miałam okazje zobaczyc , wiele metod jedne lepsze drugie gorsze....ale jedno wiem napewno :nie można przenosic żadnej metody Potraktujcie przedłużanie włosów jak przedłużanie paznokci, zaniedbane, przenoszone próbujemy ukryć a przecież każde przedłużenie ma być powodem do radości z naszego wyglądu a nie frustracji .
Jeśli pozwolicie będe dzieliła sie moimi spostrzeżeniami tutaj na forum , może wspólnie opracujemy ''cud metodę", która pozwoli cieszyc sie nam długo wspaniałymi włosami.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 19:08   #995
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

przy mikroringach zwykłych jest to normalne. są śliskie w środku i włos poprostu się zsuwa.jedne wczesniej drugie póżniej..mikroringi z silikonem bardzo dobrze trzymaja i nie łamia tak włosów jak gwintowane. Założone poprawnie beda trzymac co do jednego do chwili ich sciągnięcia.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 19:57   #996
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Która z was kobitki wie może gdzie w Krakowie robią metodą przyszywania włosów na taśmie?
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 11:38   #997
komediopisarka81
Raczkowanie
 
Avatar komediopisarka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 149
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

To moze i ja sie wypowiem troche ,kiedys mialam wlosy na kreatynie kepki ale metoda mi nieodpowiadala natomiast ringi obawialam sie bo przecina wlosy i bardzo widoczne ,obecnie mam na tasmie 3 rzedy tasmy i jestem niezmiernie zadowolona burza wlosow wlosy indyjskie remy.i uwazam ze na tasmie to najepsza metoda .Przedluzam wlosy prawie od 3 lat ale na tasmie najlepsza metoda , posiadam kolor 10 ciemmny blad i 25 blad wymieszane 2 kolory tak abym nie musiala farbowac fakt jest zludzenie optyczne po sciagnieciu tasmy ale wloski moje sa ok i nie sa zniszczone .Ja podciagam sobie tasme co 3 tygodnie .Jestem zwolenniczka przedluzania ale tylko na tasmie dolaczam fotki w chwili obecnej na zdjeciu wloski pokrecilam ale jak sa proste mam do pasa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Immagine 012.jpg (40,4 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Immagine 029.jpg (50,3 KB, 257 załadowań)
__________________
komediopisarka81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 11:44   #998
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Wink Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Lusi77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Mam takie banalne pytanko . Czy ktoras z was wie moze jak zachowuja sie microringi przy kontroli na lotnisku , przy przechodzeniu przez bramkę magnetyczna do wykrywania metali??
Sa jakies "efekty specjalne"????

z gory dzieki za odpowiedz

pozdrawiam

ale sie usmiałam nic ci nie powinno pikać, nawet jakbyś miała metalowe tulejki, to bramki nie są nastawione na tak małe metale. To tak jak guziki w jeansach. Niestety w polsce za każdym razem na lotnisku każą mi ściągać....szpilki
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 11:51   #999
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Z mikroringów podobno "niezsuwające się" to te na gwincie i sylikonie, ja niestety jak przedłużałam dawno temu na ringach miałóam te "zwykłe" i też mi się zsuwały.
Zamówiłam ostatnio na allegro na próbe 30 pasemek remy i chce do nich zamówić ringi z sylikonem. Musze przedłużyć grzywkę bo ostatnio fryzjer miał fantazję...albo raczej koszmar dzienny
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 11:53   #1000
Apoteoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair i Kachulec - dzieki za odpowiedz!! pozdrawiam
Apoteoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 12:00   #1001
Lusi77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
ale sie usmiałam nic ci nie powinno pikać, nawet jakbyś miała metalowe tulejki, to bramki nie są nastawione na tak małe metale. To tak jak guziki w jeansach. Niestety w polsce za każdym razem na lotnisku każą mi ściągać....szpilki
no wlasnie z tymi butami to jest "ciekawa " sprawa , a co do microringow...
lepiej dmuchac na zimne i spytac tez sie usmialysmy z kumpela jak sobie wyobrazilam ze ktos mi przeszukuje włosy w celu znalezienia przyczyny pikania
Lusi77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 12:45   #1002
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Lusi77 Pokaż wiadomość
no wlasnie z tymi butami to jest "ciekawa " sprawa , a co do microringow...
lepiej dmuchac na zimne i spytac tez sie usmialysmy z kumpela jak sobie wyobrazilam ze ktos mi przeszukuje włosy w celu znalezienia przyczyny pikania
właśnie dokładnie to szperanie we włosach sobie wyobraziłam
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 13:13   #1003
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
bramki nie są nastawione na tak małe metale. To tak jak guziki w jeansach.
\

niektóre bramki są
Ja kiedys zdjełam na lotnisku z siebie wszystko co sie dało zdjąc i dalej piszczałam. W końcu wzieli reczny wykrywacz metalu i co sie okazało ze piszczy mi zapięcie od biustonosza Spojrzeli na mnie i zadali niedyskretne pytanie czy mam jakies specjalne zabezpieczenia a'la pas cnoty
nastepnym razem piszczała mi srebrna folia w papierosach które zapomniałam wyjac z kieszeni- musiałam otworzyć paczkę żeby udowodnic im ze w środku nic nie mam poza papierosami
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 13:21   #1004
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja spotkałam się z takimi cudami tylko w polsce. Mama mi opowiadała, że jak kiedyś przemycała złoto z lub do Rosji, to celna miała takie bramki, które non stop piszczały. Ludzie dawali sie nabrać i sami wyjmowali schowane złoto, a to był pic na wode, bo one i tak po wyciągnięciu wszystkich metali piszczały dalej Tak mi sie jakoś skojarzyło..
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 13:41   #1005
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Bramka nie wykrywa chyba wszystkich metali... ale ja tam nie wiem wiec sie nie wypowiadam na ten temat, poza tym jakoś nie wyobrażam sobie zdejmowania włosów z głowy na lotnisku

Wklejam fotki moich włosów Swoje mam tak gdzieś do połowy łopatek więc nie widać mocno różnicy. Włosy doczepione są na taśmie i mają długość 40 cm. Dopięte mam 3 rzędy, za pomocą clipów. Mam jednak w planach metode doszywaną ponieważ z clipów powoli zaczyna odpryskiwać farba i moje uczulenie na metal daje się czasami we znaki Ale i tak jestem baaardzo zadowolona z efektu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kamihair01.jpg (108,8 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kamihair02.jpg (90,9 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kamihair03.jpg (105,6 KB, 179 załadowań)
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 13:57   #1006
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a trzymają się te klipsy? chciałam kupić kilka na sam przód, ale bałam się że moge je zgubić
Chociaż ty też nie masz ich na samym przodzie, to nie wiem, czy sie nadają...
Bo taśma ładnie wygląda na potylicy, ale na samym przodzie to już nie daje rady
Nie jestem zwoleniczką rudych włosów, ale twoje są urocze Czy farbowałaś przedłużane, czy dostałaś gdzieś taki idealny kolor?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 14:04   #1007
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A dziękuję, dziękuję Włosy przedłużane farbowałam, chyba z 2 razy aż w końcu otrzymałam zamierzony efekt, heh. Oczywiście swoje też farbowałam ale tylko raz dla odświeżenia koloru.

Jeden z tych trzech rzędów mam sztukowany (4 jaśniejsze pasemka po 3 cm) więc były też przyczepiane bardziej z przodu ale dziwnie wyglądały no i jak mialam spięte włosy to było widać te spinki z przodu. Te najbliżej twarzy mam nad uszami i leciutko za nimi i tak jest najlepiej

Co do trzymania się clipów to owszem, trzymają sie i to dobrze, nawet podczas czesania czy snu nie odpinają się. Trzeba natapirować te włosy do których będą przypinane a się nie zsuną. Pllecam clipy/spinki z silikonowymi wstawkami, zakończeniami 'grzebyka', amortyzują zsuwanie
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 14:16   #1008
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Właśnie, jeden z tych moich trzech rzędów mam sztukowany więc były też przyczepiane bardziej z przodu ale dziwnie wyglądały no i jak mialam spięte włosy to było widać te spinki z przodu. Te najbliżej twarzy mam nad uszami i leciutko za nimi i tak jest najlepiej



Ja mam tak samo przedłużone, ostatnia warstwa kończy się tuż nad uchem
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 14:34   #1009
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja środkową warstwę mam zaraz nad uchem, ostatnią mam ok 1,5 cm nad środkową, jest dobrze
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 15:37   #1010
BeaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
ja też
bea120@interia.pl
BeaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 17:19   #1011
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair!Jeśli zajmujesz się przedłużaniem włosów to co sądzisz o metodzie przedłużania na zimno? jakie jest za i przeciw? i po jakim czasie można je podciagać? Jakich kosmetyków używa się do pielęgnacji takich włosów? możesz podać nazwy tych kosmetyków? Z góry dzięki
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 18:49   #1012
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczynki ratunku....jestem ofiarą beznadziejnej i niekompetentnej pani fryzjerki, która zamiast pięknego, klasycznego "boba" zostawiła mi na głowie nie wiadomo co...wyglądam tragicznie i poważnie zastanawiam się nad przedłużeniem włosów....amatorki i recydywistki przedłużania błagam napiszcie jaka metoda jest bezpieczna i najmniej uciążliwa dla naturalnych włosów....cena nie gra roli, boję się trafić na kolejną fryzjerkę od 3 boleści... prosze prosze prosze o pomoc.....i dziekuję
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 21:10   #1013
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hmmm..na zimno mam tu na myśli pasemka na klej..otóż ja przedłużam tym sposobem boczki , gdyż są mało widoczne i nie gniotą tak jak ringi.Zalezy jeszcze jaki klej jest użyty.Podciągą sie tak samo jak inne metody , czyli powiedzmy po ok 10 tygodniach.Jakim sposobem? hmmm ja uzywam nafty kosmetycznej. Nasączam tym spoiwo i po kilku minutach same schodzą).Od zywki stosuje sie specjalne do metody klejowej. Są takie ..Nawet wiem gdzie kupic).To tyle co wiem z własnego doświadczenia.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 08:07   #1014
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair-słyszałam że jeśli na zimno wykonuje się ta metodą to można je podciągnąć,natomiast jesli są robione na goraco wtedy już nie mozna tych pasemek podciagnąć do góry czy to prawda? czy kosmetyków używa się specjalnie dobranych do wykonanej metody? Jeśli możesz napisać to proszę napisz gdzie można się zaopatrzyć w takie kosmetyki. Dziękuję
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 18:17   #1015
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no cóż ...trudno jest podciągnąc pasemka robione także na zimno(oprócz znanych już mikroringów i tulejek). spoiwo łączone klejem trzeba rozpuśćic i wówczas takie pasemko rozpada sie..można oczywiście sie pokusic i je potem skrócić o miejscie łączenia.trochę więcej z tym pracy ale da sie zrobić. kosmetyki do stosowania metody klejowej znajdziesz na
http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=5&
tam pytaj. wiem ze sa bo sama u nich kupowalam
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 19:01   #1016
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Polki sa chyba troche zbyt wymagajace co do swojego wygladu
Odrobina humoru, zobaczcie Britney i jej mikroringi/tulejki

http://www.kaprysy.pl/160/dluzej-znaczy-lepiej/
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 19:31   #1017
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

to nie sa ringi
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 06:15   #1018
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no i jeszcze paris

http://www.pudelek.pl/artykul/2024/g...oga_dziewicom/
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 08:17   #1019
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez komediopisarka81 Pokaż wiadomość
To moze i ja sie wypowiem troche ,kiedys mialam wlosy na kreatynie kepki ale metoda mi nieodpowiadala natomiast ringi obawialam sie bo przecina wlosy i bardzo widoczne ,obecnie mam na tasmie 3 rzedy tasmy i jestem niezmiernie zadowolona burza wlosow wlosy indyjskie remy.i uwazam ze na tasmie to najepsza metoda .Przedluzam wlosy prawie od 3 lat ale na tasmie najlepsza metoda , posiadam kolor 10 ciemmny blad i 25 blad wymieszane 2 kolory tak abym nie musiala farbowac fakt jest zludzenie optyczne po sciagnieciu tasmy ale wloski moje sa ok i nie sa zniszczone .Ja podciagam sobie tasme co 3 tygodnie .Jestem zwolenniczka przedluzania ale tylko na tasmie dolaczam fotki w chwili obecnej na zdjeciu wloski pokrecilam ale jak sa proste mam do pasa.
masz przyszytą do warkoczyka czy doplecioną tą taśme?
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 09:28   #1020
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dzięki Renihair! A powiedz mi jaka jest najlepsza twoim zdaniem metoda przedłużania włosów? I czy do rozczesywania przedłużonych włosów stosuje się jakieś specjalne grzebienie? I czy takie doczepiane pasemka jeżeli nie mają odcienia koloru swoich farbowanych włosów można je również przefarbować aby kolory były wyrównane? Jeśli są włosy przedłużane czy tych specjalnych kosmetyków trzeba używać cały czas,czy swoich mozna też przy włosach farbowanych? Dzięki z góry za odpowiedzi
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.