Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-27, 04:10   #3451
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ale podsumowując... przykre jest doświadczyć zawodu na osobach, które się zna prawie całe życie.
Znam też ten ból . Jest takie porzekadło : co z oczu, to i z serca .

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość
A wiecie... nie wiem czemu w Holandii w wielu sklepach odzieżowych w przymierzalniach nie ma luster
Zbyt małe przymierzalnie, aby móc się dokładnie obejrzeć ? Ale tak jest wszędzie . Wczoraj byłam w sklepie odzieżowym w Polsce z mikroskopijna przymierzalnią i lustrem w sklepie .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 07:18   #3452
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Znam też ten ból . Jest takie porzekadło : co z oczu, to i z serca .


Zbyt małe przymierzalnie, aby móc się dokładnie obejrzeć ? Ale tak jest wszędzie . Wczoraj byłam w sklepie odzieżowym w Polsce z mikroskopijna przymierzalnią i lustrem w sklepie .
Dlatego już od daaawna postanowiłam, że znajomi są fajni, ale na jakąś chwilę, żeby się na kawę umówić, albo coś. Z wszelkimi przyjaźniami dałam sobie spokój, bo za bardzo się przejechałam. Może to być dla kogoś dziwne i może głupie, ale za jedynego przyjaciela w moim życiu, uważam własnego męża. Mam nadzieję, że nigdy się na tym nie przejadę. Jeśli (odpukać w niemalowane), to sobie adoptuję psa ze schroniska .

Nie wiem czy są zbyt małe i czy nie ma luster, bo byłam tutaj tylko w H&M, a tam lustra mają. Muszę się kiedyś wybrać do jakiejś holenderskiej sieciówki . Póki co, nie odczuwam potrzeby kupowania nowych ciuchów, odkąd uruchomiłam stare ciuchy sprzed niecałych 9 miesięcy.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 08:09   #3453
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, kiedy ktoś widząc dziewczynę na wózku mówi: "Szkoda dziewczyny, taka ładna i na wózku". A jak by była brzydka, to już nie żal?
Widziałam wczoraj zabójczo przystojnego chłopaka na wózku inwalidzkim i pierwsza myśl, jaka przyszła mi do głowy, to było, że ma szczęście, że jest taki przystojny. Smutne jest to co napiszę, ale gdyby był brzydki, to pewnie byłyby małe szanse, że ułoży sobie życie jak pełnosprawna osoba, natomiast ten pan pewnie nie narzeka na powodzenie (założyłam, że jest niepełnosprawny od zawsze).
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 08:15   #3454
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

To zależy, jaki ma jeszcze charakter. Jak jest totalnym chamem, to może liczyć tylko na jakiegoś zwierzaka, jeśli chodzi o stały związek.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 08:48   #3455
devojcica
Raczkowanie
 
Avatar devojcica
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 156
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Natknęłam się przed chwilą na pewien wątek napisany przez dziewczynę borykającą się z trądzikiem... I tak mnie naszło teraz.

Sama mam problemy z cerą, walczę z kompleksami i niską samooceną, którą trądzik mi funduje. Bardzo drażnią mnie ludzie, którzy osobę z problemami skórnymi oceniają jako flejtucha, kogoś, kto o siebie nie dba i nic nie robi żeby to wyleczyć... A w ogóle to pewnie się nie myje...
Bardzo przykre... A spotkałam się z czymś takim i nadal bardzo często spotykam...
__________________
'IF YOU DON'T LIVE FOR SOMETHING
YOU WILL DIE FOR NOTHING'


mój czarny blog.
devojcica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:00   #3456
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez devojcica Pokaż wiadomość
Natknęłam się przed chwilą na pewien wątek napisany przez dziewczynę borykającą się z trądzikiem... I tak mnie naszło teraz.

Sama mam problemy z cerą, walczę z kompleksami i niską samooceną, którą trądzik mi funduje. Bardzo drażnią mnie ludzie, którzy osobę z problemami skórnymi oceniają jako flejtucha, kogoś, kto o siebie nie dba i nic nie robi żeby to wyleczyć... A w ogóle to pewnie się nie myje...
Bardzo przykre... A spotkałam się z czymś takim i nadal bardzo często spotykam...
Bo najłatwiej dowartościować się czyimś kosztem, niestety . Przecież łatwo pojechać komuś, bo ma ciężki do wyleczenia trądzik, rozstępy, czy żyje w sposób inny, niż większość osób wyznaje na danym wątku. Dlatego przestaję uczestniczyć już w debilnych dyskusjach, bo od samego zalążka wątku łatwo przewidzieć podział, np. na osoby idealistycznie podchodzące do życia i na te co myślą realistycznie.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:10   #3457
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
To zależy, jaki ma jeszcze charakter. Jak jest totalnym chamem, to może liczyć tylko na jakiegoś zwierzaka, jeśli chodzi o stały związek.
Z moim obserwacji wyśród znanych mi fajnych i mniej fajnych (że tak to ujmę) facetów, to nie ci chamowaci są sami. Tak sie jakoś składa.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 09:11   #3458
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dziwi mnie przekonanie, że ktoś ma obowiązek wyświadczyć nam przysługę,. Dostałam dzisiaj SMSa od koleżanki ze studiów, żebym sprawdziła w centrum handlowym na drugim końcu miasta, czy są jeszcze te buty z gazetki... Na początku myślałam, że chodzi jej o to, by rzucić okiem, jakbym tam gdzieś była. Ale okazało się, że mam tam specjalnie pojechać i wziąć te buty, jak będą. Nieważne, ze mam inną stopę i nie jestem w stanie ocenić, czy będą dobre. I zapłacić, ona mi potem odda kasę. Sorry, ale ja nie jestem jakimś chłopcem na posyłki. Nie jadę tam, bo nie mam ochoty, czasu i szkoda mi pieniędzy na bilet. Mam lepsze rzeczy do roboty. Poza tym nie będę za nią zakładała, bo jeszcze 10 zł mi nie oddała. Wiem, że to niewiele, ale wiem, że jest niesłowna. Na początku mi ich nie dawała, bo nie miała drobnych, potem miała chwilowy problem z gotówką, potem już nie pamiętała o pożyczce.
(...).
Uciekaj od niej jak najdalej

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
(...)
Mój Tż całe życie ma sporą bliznę na twarzy. Nie zakrywał jej nigdy i szczerze, nie wyobrażam go sobie bez tej blizny, bo ona dodaje mu uroku.
Uwielbiam blizny mojego Tż. Ma na szyi, na ręce, na plecach. Za to swoje(w miejscu, które zakrywa się ubraniem) źle znoszę. Sama siebie nie rozumiem

devojcica. Masz racje, nawet ostatnio gdzieś tu, na plotkowym, widziałam komentarze, że jakaś blogerka nie odba o swoją skórę, bo przecież wystarczyłoby, żeby użyła maści od dermatologa i na pewno miałaby lepszą skórę. Szkoda, że to nie takie proste.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:16   #3459
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Z moim obserwacji wyśród znanych mi fajnych i mniej fajnych (że tak to ujmę) facetów, to nie ci chamowaci są sami. Tak sie jakoś składa.
A... no tak. Może zrobiłam błąd, że oceniłam gościa swoją miarą. U mnie byłby spalony, ale zdaję sobie sprawę, że tak często jest.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:19   #3460
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
może to dlatego, że w przekonaniu ludzi, to mężczyźni wyprawiali się na wojnę. Bitwy obejmowały pola walki, ruszenie kobiet i dzieci (czyli nie-żołnierzy) oznaczało brak honoru.

Jasne, tylko takie gadanie w dzisiejszych czasach, jak chodzi o zamach terrorystyczny na przykład, na ludzi spacerujących sobie ulicą swojego miasta, jest średnio trafiony. Dziwi mnie jak media czasem przedstawiają sprawy jakby trwał sobie XIX wiek w najlepsze. Takie właśnie kategoryzowanie ofiar przypadkowych zamachów, specyficzne przedstawianie kobiet w mediach, i wiele wiele innych rzeczy.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:21   #3461
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Ja nie rozumiem idei poszukiwania koleżanek/przyjaciółek na forach internetowych poprzez zakładanie specjalnych wątków. Jakoś sobie tego nie wyobrażam.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 09:41   #3462
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Z moim obserwacji wyśród znanych mi fajnych i mniej fajnych (że tak to ujmę) facetów, to nie ci chamowaci są sami. Tak sie jakoś składa.
Mam podobne obserwacje
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:42   #3463
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez devojcica Pokaż wiadomość
Natknęłam się przed chwilą na pewien wątek napisany przez dziewczynę borykającą się z trądzikiem... I tak mnie naszło teraz.

Sama mam problemy z cerą, walczę z kompleksami i niską samooceną, którą trądzik mi funduje. Bardzo drażnią mnie ludzie, którzy osobę z problemami skórnymi oceniają jako flejtucha, kogoś, kto o siebie nie dba i nic nie robi żeby to wyleczyć... A w ogóle to pewnie się nie myje...
Bardzo przykre... A spotkałam się z czymś takim i nadal bardzo często spotykam...
Sama niedawno tłumaczyłam koleżance, że pryszcze nie biorą się z nieużywania mydła Męczyłam się z trądzikiem przez wiele lat i niestety wiem, jak takie komentarze potrafią zaboleć.

Edytowane przez Laurelindorenan
Czas edycji: 2012-07-27 o 09:55
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:55   #3464
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
To zależy, jaki ma jeszcze charakter. Jak jest totalnym chamem, to może liczyć tylko na jakiegoś zwierzaka, jeśli chodzi o stały związek.
To już zależy od konkretnych kobiet, niektóre lubią gburów "bo są tacy męscy". Jednak chodziło mi o samo brzydki na wózku- piękny na wózku.

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Z moim obserwacji wyśród znanych mi fajnych i mniej fajnych (że tak to ujmę) facetów, to nie ci chamowaci są sami. Tak sie jakoś składa.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:13   #3465
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Zawsze mnie to rozwala

Taka ładna i pali, albo takiej ładnej dziewczynie nie przystoi czegoś tam... Łojezu, a brzydka już wszystko może?

Nie wiem czy ludzie tak mówią odruchowo, czy to jakiś pogląd, ale niesamowicie mnie to irytuje.
To super, wolno mi wszystko!
A tak na serio, to chyba to ludzie odruchowo mówią, nie myśląc specjalnie nad treścią. Chyba, że się mylę. No to wtedy to już czysta dyskryminacja.

A co do obleśnych wieśniaków i kobiet w stanikach- na komentarze już można się naciąć w samej bluzce z dość dużym dekoltem (a co, w te upały mam się topic w swoim pocie?).
mallary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:30   #3466
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:36   #3467
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To ja bym odpowiedziała: "Nie muszę być reżyserem, żeby skrytykować film".
mallary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:52   #3468
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Mnie dziwią znajomi mojej mamy. Uważają, że używanie antyperspirantów i kosmetyków w ogóle -szkodzi... Nie kremują się, nie balsamują, bo to jest tylko po to, żeby wyciagać od ludzi pieniądze i jeszcze pogarsza problem (nie wspomnę o wszystkich problemach skórnych, które mają, ciągle ich coś swędzi, coś uczula, itp.)
Najbardziej dziwi mnie ten zakaz używania antyperspirantów. Każdy człowiek przecież się poci i to CZUĆ. Nie wiem, czy oni nosów nie mają... Jeśli boją się używać np. rexony, bo niby rakotwórcze, to przecież są inne sposoby, np. ałun.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:16   #3469
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Mnie dziwią znajomi mojej mamy. Uważają, że używanie antyperspirantów i kosmetyków w ogóle -szkodzi... Nie kremują się, nie balsamują, bo to jest tylko po to, żeby wyciagać od ludzi pieniądze i jeszcze pogarsza problem (nie wspomnę o wszystkich problemach skórnych, które mają, ciągle ich coś swędzi, coś uczula, itp.)
Najbardziej dziwi mnie ten zakaz używania antyperspirantów. Każdy człowiek przecież się poci i to CZUĆ. Nie wiem, czy oni nosów nie mają... Jeśli boją się używać np. rexony, bo niby rakotwórcze, to przecież są inne sposoby, np. ałun.

Ja miałam koleżankę, której mama zabraniała golić nóg czy pod pachami... Nie wiem czemu do tej pory.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 11:33   #3470
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Ja miałam koleżankę, której mama zabraniała golić nóg czy pod pachami... Nie wiem czemu do tej pory.
Skąd się biorą tacy ludzie
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:46   #3471
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Zdziwiła mnie dziś opinia jednej znajomej o drugiej.
Pierwsza ma dość wysokie czoło, nigdy nie miała grzywki, teraz wybiera się do fryzjera podciąć włosy. Ta druga do niej mówi 'o, wreszcie zrobisz sobie grzywkę!'. Pierwsza mówi, że nie, nie chce grzywki, nie podobają jej się grzywki w ogóle, sama czułaby się niekomfortowo z grzywką, więc nie będzie jej miała, a i wysokie czoło od dwudziestu paru lat ma, nie przeszkadza jej, taka już jest, tak wygląda i nie ma zamiaru do końca życia przejmować się sztucznym problemem, który wmawiają jej tylko osoby trzecie, bo sama go nie ma, podoba się sobie z wysokim czołem.
Ta druga z oburzeniem, że jak to tak, że jak się ma wysokie czoło to TRZEBA mieć grzywkę, żeby to zamaskować...

W sumie po tym naszła mnie refleksja... Po co maskować czy 'korygować' coś, co nie do końca jest wadą, a po prostu cechą (o ile danej osobie nie przeszkadza)? Żeby wpasować się w jakieś kanony wyglądu? Wysokie czoło to już zbrodnia i nie można go światu pokazać?
Analogicznie: niska kobieta - owszem, może do końca życia codziennie nosić obcasy, jeśli chce, lubi i przeszkadza jej wzrost, lepiej się czuje nieco 'podwyższona'. Ale oburzenia i twierdzenia, że jak się jest niskim to istnieje jakiś niepisany NAKAZ noszenia obcasów nie rozumiem.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:56   #3472
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Zdziwiła mnie dziś opinia jednej znajomej o drugiej.
Pierwsza ma dość wysokie czoło, nigdy nie miała grzywki, teraz wybiera się do fryzjera podciąć włosy. Ta druga do niej mówi 'o, wreszcie zrobisz sobie grzywkę!'. Pierwsza mówi, że nie, nie chce grzywki, nie podobają jej się grzywki w ogóle, sama czułaby się niekomfortowo z grzywką, więc nie będzie jej miała, a i wysokie czoło od dwudziestu paru lat ma, nie przeszkadza jej, taka już jest, tak wygląda i nie ma zamiaru do końca życia przejmować się sztucznym problemem, który wmawiają jej tylko osoby trzecie, bo sama go nie ma, podoba się sobie z wysokim czołem.
Ta druga z oburzeniem, że jak to tak, że jak się ma wysokie czoło to TRZEBA mieć grzywkę, żeby to zamaskować...

W sumie po tym naszła mnie refleksja... Po co maskować czy 'korygować' coś, co nie do końca jest wadą, a po prostu cechą (o ile danej osobie nie przeszkadza)? Żeby wpasować się w jakieś kanony wyglądu? Wysokie czoło to już zbrodnia i nie można go światu pokazać?
Analogicznie: niska kobieta - owszem, może do końca życia codziennie nosić obcasy, jeśli chce, lubi i przeszkadza jej wzrost, lepiej się czuje nieco 'podwyższona'. Ale oburzenia i twierdzenia, że jak się jest niskim to istnieje jakiś niepisany NAKAZ noszenia obcasów nie rozumiem.
"Trzeba" Bo co? Bo inaczej to jej czoło będzie oślepiać innych?
Mnie w ogóle rozkładają na łopatki teksty ludzi odnośnie wyglądu/ubioru, że coś "trzeba", coś "absolutnie nie pasuje". Co kogo obchodzi, jak ktoś inny wygląda? Kilka dni temu miałam włączona telewizje śniadaniową i tam kobieta ubrana jak papuga powiedziała, że jakieś tam jeansy do jakiejś tam sylwetki to zbrodnia Myślę sobie- jak trzeba być płytkim i ubogim intelektualnie, żeby uznawać takie kwestie za rzecz największej wagi i posiadającej jakieś przepisy?
Ja nie mówię, że osoby, które lubią modę są tępe- żeby zaraz ktoś tego tak nie zrozumiał. Co innego pasjonowanie się modą, wyszukiwanie nowinek, czy nawet doradzanie innym, ale tylko pod warunkiem, że ci inni o to proszą. Za to kompletnie nie rozumiem jak można mieć tupet i wtrącać się komuś do tego, jakie on nosi ubranie (nie w sensie stosowności, bo o tym już było, tylko w kwestiach pasuje/nie pasuje do twojej urody, czy mody). Ktoś chce nosić paski do kratki? Proszę bardzo, to jego sprawa, noszenie ich razem to żadna zbrodnia! Jak można w ogóle o zbrodni mówić w tych kwestiach?

Edytowane przez Impersona
Czas edycji: 2012-07-27 o 11:58
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:57   #3473
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Coffe to jest ciekawe zagadnienie. Tak jak przy dużym biuscie jest NAKAZ noszenia dekoltu V i ta rada pada ciągle na modowym (nienawidzę tych dekoltów po prostu nienawidzę) a przy małym noszenie push-upa. I tak dalej i tak dalej dobre przykłady podałaś...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:11   #3474
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Och, rady ubraniowe to już w ogóle osobny temat - wszystkie te Trini i Suzany czy Goki i inne zawsze bardzo mnie wkurzały swoimi radami. Kobieta nie ma talii to KONIECZNIE pasek w talii, żeby talię zrobić. No kurde, nie ma talii - trudno - taka jej uroda, tak wygląda, koniec. Nie czyni jej to wcale gorszym rodzajem kobiety. Do końca życia, codziennie, w każdym stroju pasek w talii? Nie mogłabym...
I te gadki, że jedyna 'dobra' kobieca figura, to klepsydra i każda kobieta powinna swoim strojem dążyć do tego, by klepsydrę osiągnąć.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:13   #3475
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Ja miałam koleżankę, której mama zabraniała golić nóg czy pod pachami... Nie wiem czemu do tej pory.

może uważała, że jest jeszcze za młoda
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:15   #3476
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Och, rady ubraniowe to już w ogóle osobny temat - wszystkie te Trini i Suzany czy Goki i inne zawsze bardzo mnie wkurzały swoimi radami. Kobieta nie ma talii to KONIECZNIE pasek w talii, żeby talię zrobić. No kurde, nie ma talii - trudno - taka jej uroda, tak wygląda, koniec. Nie czyni jej to wcale gorszym rodzajem kobiety. Do końca życia, codziennie, w każdym stroju pasek w talii? Nie mogłabym...
I te gadki, że jedyna 'dobra' kobieca figura, to klepsydra i każda kobieta powinna swoim strojem dążyć do tego, by klepsydrę osiągnąć.
Dokładnie! Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać to, że istnieje coś takiego, jak modowe przykazania. Ubranie ma być wygodne i odpowiednie do warunków/okoliczności, ale przede wszystkim ubrany ma je lubić. Kiedyś miałam na sobie tunikę, uwielbiam tuniki, byłam na babskim spotkaniu (ale z koleżankami, żadnymi super bliskimi), a te do mnie, że zapomniałam paska , że do tuniki MUSI być pasek W życiu bym nie ubrała paska, nienawidzę, gdy coś gniecie mnie w brzuch.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:17   #3477
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Jak wy mnie rozumiecie!

Albo jakaś durna zasada że w talii powinien być pasek do sukienki żeby ją podkreślić

dafuq co to za moda na związywanie wszystkiego sznurem, jak miałam wałeczki to taki wżynajacy się skrawek materiału nie sprawiał że byłam sexy tylko uwierał i ednrewował. no ale TALIA MUSI BYĆ PODKREŚLONA, MUSI.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:21   #3478
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Boże, moja współlokatorka ma obsesję na punkcie idealnego dopasowania stroju. Nie założy dwa razy tej samej sukienki, bo ktoś może zauważyć, że była już raz tym klubie tak ubrana. Buty musi idealnie dopasować do reszty stroju. Nie zapnie wyżej guzika, choćby wiało, bo to będzie brzydko wygladało.
ja nie zwracam uwagi na strój, więc sprawę tę usprawiedliwia tym, że ja mam już chłopaka i nie muszę się stroić, a ona jest sama, więc jakiegoś musi w końcu sobie znaleźć.
No nie sądzę, by chłopak zwracał uwagę na to, czy drugi raz była w tej samej sukience w klubie, albo czy założyła trampki zamiast sandałek...
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:28   #3479
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość

może uważała, że jest jeszcze za młoda

Nie wiem, może. To był czas gimnazjum i jak był basen to trochę... hmmm, wstyd, dziwnie.

Też mnie wkurza nakaz modowy, że ta osoba musi koniecznie nosić to. Mam swój styl i mimo, że mam 1.58 wolę wcisnąć trampki bo po prostu mi wygodnie i wiem, że nie zabije się na pierwszej dziurze w chodniku. I lubię też kolorowe ciuchy, nie lubię brązów, czerni, ciemnych zieleni itp. i o mnie mówią "tęczynka", a znowu na kogoś kto chodzi na czarno będą mówić, że ma żałobę. Nie dogodzisz.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:28   #3480
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.