Przyczajone Mamy Wizażowe :) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 21:17   #2761
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Cytat:
Napisane przez koralik_1982 Pokaż wiadomość

Dziś odebrałam Nikosia nowe okulary. Jedno oko + 9, drugie +8,5....normalnie musztardówy
A jest szansa, że cofnie mu się ta wada? Bo faktycznie to dosyć sporo, a on przecież młody jest

Cytat:
Napisane przez karolinaP103 Pokaż wiadomość
Żółty ser ścieram na tarce , rozsypuję trochę na talerzach, na to daję gorące frytki i szybko posypuję resztą sera. Za chwilkę ser jest lekko roztopiony mega bomba kalorii i cholesterolu ale co tam
Nigdy nie jadłam w ten sposób frytek, ale pewnie są smaczne A kaloriami to kto by się przejmował, czasem można pogrzeszyć i nic się nie dzieje, co innego gdyby się tym objadać na co dzień. Ja uwielbiam smażony ser z frytkami i sosem tatarskim, też bomba kaloryczna, ale niebo dla podniebienia


A tak przy okazji, to oglądacie mecze???
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:48   #2762
koralik_1982
Rozeznanie
 
Avatar koralik_1982
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 803
GG do koralik_1982
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Cytat:
Napisane przez mamz Pokaż wiadomość
A jest szansa, że cofnie mu się ta wada? Bo faktycznie to dosyć sporo, a on przecież młody jest

No chciałabym bardzo!!!!!!!!!!! Ale trzeba czekać






Cytat:
Napisane przez mamz Pokaż wiadomość
A tak przy okazji, to oglądacie mecze???

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Sprzątam, szykuję się na zakupy i do przedszkola..........czas ami te wolne dni są bardziej męczące niż pracujące
koralik_1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:28   #2763
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

U dorosłych taką wadę to chyba tylko przywatnie można skorygować ale może u dzieci ze względu na rozwój można to zrobić na nfz? dowiedz się
Ja patrzę dziś na mecz: nie oczekuję wygranej tylko popatrzę ile nam bramek trzasną obstawiam 2:1 dla Rosji
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 20:25   #2764
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Cytat:
Napisane przez karolinaP103 Pokaż wiadomość
Ja patrzę dziś na mecz: nie oczekuję wygranej tylko popatrzę ile nam bramek trzasną obstawiam 2:1 dla Rosji
Powiedziała bym że to dość optymistyczna wersja jakoś nie wierzę w naszych...
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 10:11   #2765
koralik_1982
Rozeznanie
 
Avatar koralik_1982
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 803
GG do koralik_1982
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

O 5 rano Natalka mnie obudziła i poinformowała, że ma temperaturę

Zmierzyłam i wyszło 39st



Jak nie urok to sraczka
koralik_1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 11:11   #2766
22Kamila22
Rozeznanie
 
Avatar 22Kamila22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ----
Wiadomości: 544
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

koralik dla Natalki i niech szybko wraca do zdrowia.

Ja też od wczoraj mam temperaturę, bolą mnie kości, gardło i zaczynają oskrzela przy oddychaniu. Rano napisalam sms TŻ'owi czy będzie się gniewała jak nie będzie domowego obiadu i jak może niech coś kupi na miescie bo pierwszy raz od nie wiem kiedy nie mam siły gotować a uwielbiam to robić. Generalnie czuję się rozbita a na 19.00 mam do pracy . Nie wiem jak to zniosę

W pracy od jakiegoś czasu zrobiła się ciężka atmosfera.Jak chodzilam tam z przyjemnością tak od 3 tygodniu jak wstaję rano to pierwsza moja myśl "O Boże znowu trzeba jechac do pracy ". Wszystko zaczęło się zmieniać wg mnie jak przyjeli pewną osobę.Dziewczyna jest tak fałszywa, potrafi kłamać prosto w oczy. Tak wracam do przeszlości i tęsknię za moją pierwszą pracą, za tamtymi ludźmi...

Teraz siedzę i opracowuję 315 pytań na test (pisałam w klubie).. Niby nie trudne ale sama ilośc mnie przeraża
__________________
"Jestem z Tobą od pierwszego grama, tyś moje dziecko a ja Twoja mama "
22Kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 14:03   #2767
koralik_1982
Rozeznanie
 
Avatar koralik_1982
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 803
GG do koralik_1982
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Cytat:
Napisane przez 22Kamila22 Pokaż wiadomość
koralik dla Natalki i niech szybko wraca do zdrowia.

Dziękujemy

Cytat:
Napisane przez 22Kamila22 Pokaż wiadomość
Ja też od wczoraj mam temperaturę, bolą mnie kości, gardło i zaczynają oskrzela przy oddychaniu. Rano napisalam sms TŻ'owi czy będzie się gniewała jak nie będzie domowego obiadu i jak może niech coś kupi na miescie bo pierwszy raz od nie wiem kiedy nie mam siły gotować a uwielbiam to robić. Generalnie czuję się rozbita a na 19.00 mam do pracy . Nie wiem jak to zniosę

Dla Ciebie też zdrówka Kamilko

Cytat:
Napisane przez 22Kamila22 Pokaż wiadomość
W pracy od jakiegoś czasu zrobiła się ciężka atmosfera.Jak chodzilam tam z przyjemnością tak od 3 tygodniu jak wstaję rano to pierwsza moja myśl "O Boże znowu trzeba jechac do pracy ". Wszystko zaczęło się zmieniać wg mnie jak przyjeli pewną osobę.Dziewczyna jest tak fałszywa, potrafi kłamać prosto w oczy. Tak wracam do przeszlości i tęsknię za moją pierwszą pracą, za tamtymi ludźmi...

Znam to. Ja pracuję z samymi megaplotkarami i leniami. Ani trochę im się praca w rękach nie pali i raczej w nocy jak wstaję myślę sobie podobnie jak Ty Fajnie, że nie jestem sama

Cytat:
Napisane przez 22Kamila22 Pokaż wiadomość
Teraz siedzę i opracowuję 315 pytań na test (pisałam w klubie).. Niby nie trudne ale sama ilośc mnie przeraża

A co Majeczka robi w tym czasie?



Natala właśnie położyła się spać. No coś ją ewidentnie męczy. Ale osłuchowo jest czysta, kataru brak, gardło lekko zaczerwienione. Tylko temperatura i kaszel. Zobaczymy... albo rozejdzie się po kościach albo coś się z tego rozwinie
koralik_1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 10:59   #2768
22Kamila22
Rozeznanie
 
Avatar 22Kamila22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ----
Wiadomości: 544
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

koralik tylko szkoda że taka atmosera jest bo odechciewa się robić ..
Jak ja cięzko pracuję nad tymi pytaniami, czytam konstutucję i inne pierdoły to Majka przewaznie śpi .

Jutro idę na dniówkę, pojutrze noc i 6,5 dnia wolnego .. Później cztery zmiany i urlop .. Już doczekac się nie mogę
__________________
"Jestem z Tobą od pierwszego grama, tyś moje dziecko a ja Twoja mama "
22Kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:30   #2769
koralik_1982
Rozeznanie
 
Avatar koralik_1982
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 803
GG do koralik_1982
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Cytat:
Napisane przez 22Kamila22 Pokaż wiadomość
koralik tylko szkoda że taka atmosera jest bo odechciewa się robić ..
Jak ja cięzko pracuję nad tymi pytaniami, czytam konstutucję i inne pierdoły to Majka przewaznie śpi .

Ja też się uczę, zostałam zmuszona zrobić kurs na wózki widłowe. Wykłady z teorii zaliczone, jazdy też, tylko pisemny egzamin został. Jak dla mnie bezsens i porażka, zupełnie nie wiem po co mi to
Ale mnie ta praca już wkurza

Cytat:
Napisane przez 22Kamila22 Pokaż wiadomość
Jutro idę na dniówkę, pojutrze noc i 6,5 dnia wolnego .. Później cztery zmiany i urlop .. Już doczekac się nie mogę

Ja urlop zaczynam dopiero 16 lipca
koralik_1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 19:57   #2770
Farahh
Rozeznanie
 
Avatar Farahh
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 562
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Hej!

Poczytam co pisałyście
Pozdrawiam serdecznie!
__________________

Farahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 20:10   #2771
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

kamila jak nauka?
koralik jak egzamin "prawa jazdy" kiedy zdasz to postrach dróg bedziesz
Ja byłam z małym na wizycie u pulmonologa ( czekaliśmy 8 m-cy) i usłyszałam,że tzreba zrobić badania- dostałam skierowanie, gość nawet małego nie osłuchał, straciłam dzień urlopu
Właśnie mam na włosach hennę zobaczymy co mi wyjdzie ostatnio robiłam tylko odżywkę z dodatkiem henny i efekt był ciekawy teraz nałożyłam prawdziwą hennę- bylebym nie wyszła zielona
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 13:34   #2772
22Kamila22
Rozeznanie
 
Avatar 22Kamila22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ----
Wiadomości: 544
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

karolinko szczerze powiem że marnie. Nie mam czasu kiedy usiąść bo ciągle praca a teraz jak siedzę w domu od czwartku to Majka daje tak czadu że nie ma na nic czasu. Ale od 2 lipca mam urlop i jakos usiądę, póxniej od 1 sierpnia TŻ urlop ma i jadą do teściów więc będę sama i będe się uczyła.
Z lekarzami tak to już jest, szkoda nawet słow na ten temat..
Co do henny to trzeba z nia uważać.Jak jest "przeleżała" to kilka kolorów możesz mieć na wlosach :P..Ale mam nadzieję że wszystko ok i włosy prezentują się świetnie!!!

My wczoraj byliśmy u znajomych na grillu.Odpoczeliśmy zrelaksowaliśmy się.Potzrzebne nam to było . No i uzgodnilismy że w sierpniu na kilka dni jedziemy razem w góry .
__________________
"Jestem z Tobą od pierwszego grama, tyś moje dziecko a ja Twoja mama "
22Kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 20:54   #2773
koralik_1982
Rozeznanie
 
Avatar koralik_1982
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 803
GG do koralik_1982
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Nareszcie jestem po pracy, miałam 4 popołudniówki pod rząd

Wstawiłam pranie, zmywarkę, okna umyłam wczoraj o 23 po pracy, Tż rano na mokro, po kolanach zrobił podłogi.....tak więc w czystości i ciszy się relaksuję przy piwku


Jutro WOLNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! Ale muszę się dostać do dentysty. Tam gdzie zwykle chodzę nie mieli dla mnie miejsca, czasu....ble, ble, ble.
I w taki prosty sposób zrobił mi się stan zapalny, magaból, płakałam strasznie i musiałam szukać nocą czynnej pomocy doraźnej
Dostałam antybiotyk na 8 dni, bo pani dr powiedziała, że w tym stanie nawet znieczulenie by nie zadziałało Ale jestem zła na naszą służbę zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Mam nadzieję, że jutro uda mi się wszystko pozytywnie załatwić





Cytat:
Napisane przez karolinaP103 Pokaż wiadomość
koralik jak egzamin "prawa jazdy" kiedy zdasz to postrach dróg bedziesz

Egzamin zdany pozytywnie, jestem operatorem widlaków



Cytat:
Napisane przez karolinaP103 Pokaż wiadomość
Właśnie mam na włosach hennę zobaczymy co mi wyjdzie ostatnio robiłam tylko odżywkę z dodatkiem henny i efekt był ciekawy teraz nałożyłam prawdziwą hennę- bylebym nie wyszła zielona

Pierwszy raz słyszę, żeby kłaść hennę na włosy Jaki jest efekt? Może wypróbuję......wstaw jakieś fotki i instrukcję obsługi



NO FARAHH WRÓCIŁA DO NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FAJNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
koralik_1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 18:37   #2774
Farahh
Rozeznanie
 
Avatar Farahh
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 562
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Hello!

Ja wiem, wiem, że należą mi się baty, ale po prostu ostatnio, nie mam czasu na nic...
Jak już pewnie zauważyłyście, mam troszkę problemy z wścibską sąsiadką , ciągle praktycznie siedzę w pracy, robię prawko, urządzam nowe mieszkanie, ledwo mam czas, żeby usiąść i coś zjeść w spokoju i napić się herbaty... No i na dodatek starszy synek ciągle by grał na kompie, więc chowam laptopa, żeby nie dopuścić, żeby się przyzwyczaił do gier komputerowych... jak nie widzi na stole, to nie woła, żeby mu włączyć, a często jak wracam po pracy, a oni już śpią, to nie chce mi się go odpalać...

I tak to leci..

Koralik ja to Ciebie podziwiam na maxa... o 23.00 po pracy myć okna... jesteś wielka po prostu... Czy tylko ja jestem takim leniem śmierdzącym??
Kamila zazdroszczę grilla, my nie mamy gdzie zrobić, chyba że na balkonie

Wątek podupadł, widzę że tylko kilka dziewczyn się udziela, a tak to nikogo nie ma
To ja Wam życzę miłego wieczoru, ja jestem w pracy do 21.00.. ale jutro i pojutrze mam wolne
buziaczki! i do usłyszenia!
__________________

Farahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 19:23   #2775
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Henna wyszła ok( robiłam tylko pasemka bo bałam się efektu). kolor kasztan wyszedł pomarańczowo-czerwony ale koleżanki z prazy mówią,że fajnie i ,że powinnam całe włosy tak sobie zrobić.. zastanowię się
koralik hennę mam z firmy eld henna . Farbowanie jest naturalne ( stąd można uzyskać niespodziewany efekt- co włosy to różny kolor) ale przesusza włosy . Nie niszczy włosów jak farby. Pogrubia włosy, stosowana jest jako odżywka.

Co do antybiotyku- napewno by nie zadziałał jeśli jest ropa lepiej pomęczyć się z antybiotykiem doustnym i dopiero wtedy wyleczyć zęba.
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 19:31   #2776
koralik_1982
Rozeznanie
 
Avatar koralik_1982
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 803
GG do koralik_1982
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Farahh to sprzątanie to taka moja mała wada, męcząca tylko dla mnie bo nie umiem z doopą usiedzieć bezczynnie.

Dziś np o 3 rano wstawiałam zmywarkę i pucowałam meble w kuchni.....zanim wyszłam do pracy!!!


W pracy też robię wszystko na maksa, szybko i dokładnie. Niby to doceniają...ale tylko słownie, a ja bym wolała odczuć to finansowo



No nic....zbieram się do kąpieli, bo budzik zadzwoni o 2:30 i trzeba będzie wstać
koralik_1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 20:11   #2777
22Kamila22
Rozeznanie
 
Avatar 22Kamila22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ----
Wiadomości: 544
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Dziewczyny normalnie nie wierzę - Majka usnęła w 2 minuty . Zawsze mamy "małą wojne" przed spaniem... Ale generalnie dałam d**y bo odkąd Majka była taka chora to spi ze mną w łóżku a TŻ został eksmitowany do drugiego pokoju.Meczy mnie to strasznie ale jak ją przeniosę to max 1,5 godziny i ryk jest.. Wczoraj stwierdzilismy że skoro nie spi w łóżeczku to je zdemontujemy i zrobimy łóżko.Owszem frajde miała - usypiać misie... Wogóle chyba powoli zaczyna się "bunt 2-latka" bo przechodzi samą siebie taka niegrzeczna jest. Już moi rodzice narzekają jak z nią zostają, co jest rzeczą niesłychaną. Od przedwczoraj zaczeliśmy stosować metode podobną do "karnego jeża" wynosimy ją "do kąta" i tam jej tłumaczymy dlaczego, siedzi tam 2 minuty i jak się uspokoi dopiero moze iść do pokoju. Narazie jest kopanie, wycie, bicie, szczypanie jak nie popuszczam po minucie ale nie mogę bo mi na glowe zaczyna wchodzić ..

Farahh Grill był u znajomuch bo ja też musiałabym zrobić na balkonie .. No, prawko robisz .. Zobaczysz Kochana jaka to niezalezność.A jak w pracy??

koralik Skąd ty bierzesz na to wszystko siły?? Ja teraz miałam 6 dni wolnego i jestem bardziej zmęczona niż jak chodze do pracy i zasuwam w domu mimo ze w sumie nic nie robiłam..

karolinko Tak sie spodziewałam własnie że kolor może być różny, ale dzięki temu ciekawiej wygląda. Super że się podoba!!

Ja jutro wracam do pracy... Z niechęcią... Wczoraj o 16.00 zadzwonił szef żebym przyszła na 19.00 na noc.. Kurde sorry ale ja jako jedna z 3 dziewczyn mam dziecko i takie rzeczy musze wczesniej konsultować, zwłaszcza że TŻ miał nockę. Zadzwoniłam za 10 minut że nie mam z kim małej zostawić i nie dam rady.Ciekawa jestem jak to teraz wszystko będzie.. Od 1 lipca mam planowany urlop i mam nadzieję że mi go nie przeniosą... Generlanie złożyłam CV na Orlen niedaleko mnie, zarobki 700 zl większe (netto) a połowa drogi mniej.Kierownik obiecał że jak tylko się cos zwolni to będzie dzwonił..
A jeśli chodzi o ta sprawę co w klubie pisałam to osoby które miały egzamin sprawnosciowy w maju to kolejny etap mają w ...październiku :conf used:..Ja najwczesniej sprawnościowe będe miała końcem września to nie wiem kurde kiedy kolejny etap

Uciekam cos oglądać, milego wieczory Wam życzę
__________________
"Jestem z Tobą od pierwszego grama, tyś moje dziecko a ja Twoja mama "
22Kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:10   #2778
Farahh
Rozeznanie
 
Avatar Farahh
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 562
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Dobry wieczór!

Cóż za dzień dzisiaj miałam męczący Zeszłam się chyba ze 30 km w ciągu całego dnia, a później musiałam razem z mamą nosić 6 kartonów (jeden ważył 60 kg) bo zamówiłam płytki na podłogę do kuchni i się okazało, że owszem dowóz jest,ale pan który dowozi nie wnosi płytek, bo jest niepełnosprawny... a że mąż w pracy, no to my dawaj z mamą- nosimy dzisiaj pierwszy raz cieszyłam się, że mam windę w bloku Ale już czuję każdy mięsień, a co dopiero będzie jutro A jutro wielki dzień dla nas, bo jedziemy zrobić akt notarialny i będziemy się meldować Także jutro opijam!
Ogólnie kuchnię mam obcykaną, płytki do łazienki przyjdą jutro, jutro też jedziemy kupić farby i tapety... najgorzej z meblami
A podobno od piątku mają być upały, a ja piątek, sobota i niedziela pracuję...

Adaś coś mi pokasłuje... taki suchy ma ten kaszel.. ciekawa jestem jak nocka minie..

Karolina fajnie, że podoba Ci się efekt koloryzacji włosków Ja nie pamiętam kiedy kłaki farbowałam, no i ciągle jeden kolor- czarny Ale, że z natury mam czarne to po co farbować

Koralik gratuluję zdanego egzaminu na wózki Pucowałaś meble w kuchni o 3 rano?? Przydałabyś mi się do posprzątania u mnie A im bliżej przeprowadzki to już w ogóle mi się nawet palcem nie chce tknąć Ale jak trzeba to trzeba

Kamila ja też chcę zmienić pracę, czekam na telefon w tym tygodniu, ale coś marnie to widzę... na razie nic nie mówię, żeby nie zapeszać... Co do buntu dwulatka, to znam to- przerabiam to już od jakiś 3 lat

Idę laseczki usypiać dzieci, bo jutro o 5.30 pobudka...
Miłego wieczoru!!!
__________________

Farahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 21:42   #2779
koralik_1982
Rozeznanie
 
Avatar koralik_1982
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 803
GG do koralik_1982
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Hej!!!!


Ale miałam masakrę!!!!!!!!!! Natalkę w środę rozbolał w przedszkolu brzuszek, pani dzwoniła żeby ją wcześniej odebrać, bo zwiją się z bólu.

Przeraziłam się!!!!! Lekarz i ..........podejrzenie zapalenia wyrostka

Wieczorem badanie moczu i krwi. Wyniki nieciekawe
Bałam się strasznie....na szczęście z wyrostkiem to był fałszywy alarm.
Prawdopodobnie to silne zapalenie układu moczowego. Jak skończymy brać leki to powtórzymy badania i zobaczymy jak to się potoczy.


Jestem wykończona...
koralik_1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 11:52   #2780
Farahh
Rozeznanie
 
Avatar Farahh
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 562
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Cześć!

Koraliku co z Natalką? Wszystko ok?

U nas upał taki, a ja siedzę w pracy dzisiaj i jutro Co za brak sprawiedliwości
__________________

Farahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 18:39   #2781
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Jedynym (ale dość istotnym) plusem mojego siedzenia w pracy w taki upał jest klimatyzacja
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 16:57   #2782
Farahh
Rozeznanie
 
Avatar Farahh
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 562
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Puk, puk!
Jest tu ktoś???

Ależ u nas brzydka pogoda ciągle pada deszcz.. Bartek chory nie wiadomo na co... ma tylko gorączkę 38... myślę, że się przeziębił po lataniu po kałużach...

Dzisiaj mam wolne, jutro też Remont pełną parą, myślę, że do 10 sierpnia się wprowadzimy

Co u Was!? Jak Wasze dzieciaczki?
__________________

Farahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 06:49   #2783
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

u mnie raz słońce raz deszcz. latam z dzieciakami codziennie bo mała co 2 tyg do innego przedszkola(tak są dyżury) a mały lipiec nie chodzi do żłoba więc codziennie go wożę do babci codziennie wyprawa z dziećmi i po pracy po dzieci
odpukać nie chorują mi tzn jakiś tam katar i kaszel się zdażają ale bez gorączki
w pracy nuda: mało ludzi, mały ruch= szefostwo narzeka
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 09:14   #2784
22Kamila22
Rozeznanie
 
Avatar 22Kamila22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ----
Wiadomości: 544
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

U nas jakis wirus w domu. Zaczęło się od Małej i zapalenia ucha i krtani, po 2 dniach ja zapalenie ucha i gardła no i TŻ.Im przeszło a ja po tygodniu brania antybiotyku znów dziś jadę do lekarza na 16.00.

Wczoraj skończylam urlop (który w sumie przeleżałam). W trakcie urlopu przypadkiem dowiedziała się że szef całkowicie zmienił mi grafik na lipiec, bez żadnej konsultacji ze mną i nawet nie zadzwonił dac znac ze inaczej przychodze po urlopie . Dał mi WSZYSTKIE nocki dziewczyny która przyniosła zaswiadczenie lekarskie ze nie może w nocy pracować. Dostałam takich nerwów że szok, bo co ja niby jedna pracuje na tej stacji?? MIałam ochotę wziąść L4 i przedłużyć sobie "urlop" przecież jestem faktycznie chora. Tylko że chcę wolne od 1 sierpnia do 5 bo jedziemy z TŻ i Maja na Słowację a wtedy złośliwie pewnie by mi nie dał... Więc wczoraj mu mówię o tym wolny a on mi odpowiada że teraz to on nie wie i wogóle.. Ze niby sezon urlopowyitp. ale w tym miesiącu jak ja byłam na urlopie dało się dziewczynom ustawić tak grafik że mialy 6 dni wolnego pod rząd. Nie wiecie jakie mam nerw... Jadę o 14.00 porozwozic CV na stacje u mnie w mieście...

Kurde dziewczyny widziałyście w TV te trąby powietrzne co przeszły nad północa Polski?? Masakra jakaś...
__________________
"Jestem z Tobą od pierwszego grama, tyś moje dziecko a ja Twoja mama "
22Kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 09:39   #2785
22Kamila22
Rozeznanie
 
Avatar 22Kamila22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ----
Wiadomości: 544
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Dziewczyny co u was?? Pewnie częśc powyjeżdżała na urlopy ale żeby tak wszystkie na raz??

Mam prośbę, kliknijcie na ten link:

http://www.rossnet.pl/konkursy/konku...c-00b5d764611f

to konkurs i im więcej osób mi kliknie tym większa szansę mam na wygraną :P..

U nas zwszystko ok. Na Słowacji było świetnie, Tatralandia boooska!!Teraz TŻ pojechał z Mają do rodzicow, wracają w piatek bo Mała ma wizytę u chirurga.. Ja niestety jutro już do pracy
__________________
"Jestem z Tobą od pierwszego grama, tyś moje dziecko a ja Twoja mama "
22Kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 08:21   #2786
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Cytat:
Napisane przez 22Kamila22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co u was?? Pewnie częśc powyjeżdżała na urlopy ale żeby tak wszystkie na raz??

Mam prośbę, kliknijcie na ten link:

http://www.rossnet.pl/konkursy/konku...c-00b5d764611f

to konkurs i im więcej osób mi kliknie tym większa szansę mam na wygraną :P..

U nas zwszystko ok. Na Słowacji było świetnie, Tatralandia boooska!!Teraz TŻ pojechał z Mają do rodzicow, wracają w piatek bo Mała ma wizytę u chirurga.. Ja niestety jutro już do pracy
Chętnie kliknę tylko jak weszłam w link to pojawiła mi się jakaś stronka główna i tam jest cała masa konkursów
Ja mam z małą bieganinę bo co 2tyg chodzi do innego przedszkola a te " zbiorówki" to jakaś masakra. Wczoraj jak ją zaprowadziłam to uszłyszałam od dzieci,ze nie ma żadnej pani Faktycznie w przedszkolu był tylko jakiś gość mieszający sobie beztrosko cement Jakiś tatuś czekał już godzinę na kogoś by móc zostawić dziecko Na szczęście za niedługo przyszła kucharka i oznajmiła,że zaraz przyjdzie jakaś pani
A w pracy sezon urlopowy : jak kogoś nie ma to robotę za niego i tak trzeba zrobić zmęczona jestem.
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 14:23   #2787
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Pojawiam się i ja zaginiona
U mnie też Wszystko dobrze Wiki ma już albo dopiero 3 zęby, wyszły jej praktycznie jeden po drugim a teraz od dobrych 3 tygodni cisza...
Niestety w tym roku krótki urlop bo tż w ostatniej chwili połowę wycofali także spędziliśmy tylko 6 dni nad naszym pięknym polskim morzem
A ja miałam cały lipiec wolny
Teraz próbuję przypomnieć sobie po takim czasie co to właściwie jest praca
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.