Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-01, 23:02   #841
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
ghana sadze, ze to wlasnie bedzie stradi albo bershka bo tam najczesciej smigam. opcjonalnie tally w bo wtedy bylam tylko w tych 3 sklepach.
tez zawsze wolalam sie w wersji bez miesni, ale po dluugim wegetowaniu, najpierw nic nie jedzeniu, a potem objadaniu doslownie mialam uczucie, ze mam galarete zamiast ciala. wiec powoli odzyskuje kondycje i ciesze sie, ze miesnie sa twarde
a ceny, faktycznie niewielka roznica chociaz w pozku byla, ale z drugiej strony robienie zakupow w klimatyzowanym miejscu z kawa i deserami
ps. jak piesek ??


wlasnie mialam Wam pisac- dzisiaj po raz pierwszy laminowalam wlosy. niestety dalam ciut za duzo odzywki i efekt skromniejszy acz zacny. troche tylko brak mi objetosci ( ktora przy moich wlosach jest rzadkim zjawiskiem) , ale blysk, miekkosc - cud
co wiecej dzieki wczesniejszej maseczce z miodem pozbylam sie czerwieni z wlosia wiec jestem zadowolona

dobranoc
Może w tym tygodniu wyciagnę mami lub T Ż do galerii zeby obadac te spodnie ja jako tako galarety nie mialam, ale brakowało mi ruchu, bo w skzole na wfie nie cwiczyłam, a na studiach ejdynym tym wfem byl fakt, ze musiałam iśc kawał drogi na salę, żeby się odhaczyć i wrocic taka sama drogą do domu Co do tych zakupów w meisjcu z deserami - zawsze keidy ejstem z mama w galerii musimy wyladowac w meijscu z jedzeniem - ja zawsze skromnie albo jakas sałatka albo picie, a moja mama ktora ciagle narzekała, ze jest gruba ze w nic nie wchodzi wcinała na pociechę powikeśzony mc zestaw ale teraz naprowadziłam ja na dobrą drogę i zaczęła walkę z nadwagą

ojej, miło mi, że pytasz o moją sunię Kiki czuję się już lepiej, była wczoraj na czyszczeniu rany, ma antybiotyk na kolejny tydzien a za 2 tygodnie kontrola. Takie zmiany ktore wygladaja jak guz moga się u niej czesciej pojawiac, wiec terze ba kontrolowac.

Rozumie, ze farbujesz sie na rudo? jakiej farby uzywasz?

miałam zrobić sobie dzisia lub jutro maskę na włosy, ale jakoś teraz dpoki nie ogarne sprawy pieprzyka nie chce nic tam nakładac bo moj czepek mi tylko pdoraznia to meijsce i od niego chyba skruszyl mi sie pieprzor;/

dobranoc
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 08:56   #842
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cześć,
Ja sobie dzisiaj robie wagary dobijam herbatę i się biorę za kończenie licencjata. A potem sprzątaniee I Tż ma wpaść popołudniu.



Też sobie muszę zrobić całkowity ban zakupowy
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 09:24   #843
MiaWallace876
Raczkowanie
 
Avatar MiaWallace876
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 369
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej Piękne

Zdrowia
Też bym sobie jakieś fajne spodnie na jesień kupiła ze 2-3 pary muszę się na targ wygrać bo w sklepach drożyzna

Wyspamowałąm się dziś trochę i doprowadziłam paznokcie do ładu, spiłowałam, jakie teraz ładna są
dziękuję
ja muszę dzisiaj zająć się swoimi pazurkami

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
zdrówka życzę
dziękuję

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość

mia kurcze nie pamietam nazwy, ale wiem ze to sie leczy. niemniej na pewno musialabys zrobic wszystkie badania, czesto wmawia sie nam, ze to genetyka i mamy akceptowac, tymczasem genetyka przekazuje nie tylko atuty i defekty, ale czesto chorby.
krem polecam bo mi tylko on pomaga, poza tym nie jest drogi wiec warto sprobowac
zrobię wszystkie badania już mam dosyć widoku wielkich worów pod oczami każdego ranka w tym tygodniu pójdę po ten kremik
__________________
FASHION FADES
STYLE IS ETERNAL

http://make-up-my-little-obsession.blogspot.com/

28.09 Tangle Teezer - recenzja
11.09 Jak dba o siebie Jessica Alba
08.09 UD Naked 2 VS OH SO Special Sleek
MiaWallace876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 09:37   #844
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Też sobie muszę zrobić całkowity ban zakupowy
I ja też.. Ale nie mam pojęcia jak mi się to uda
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 10:14   #845
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej ;D
oczywiście nadrabiam - wiecznie nadrabiam
Wczoraj był peeling kawowy i oliwka na całe ciało - skóra cudowna, ale miałam czarny biustonosz i białą koszulkę, przez co odbiły mi się na niej czarne paski + kilka takich pasków zostało na poduszce ;/ czuję, że się nie spierze. Tak chyba zadziałał ten czarny kolor + oliwka nie wpadłabym na to, że tak się może zdarzyć. Dzisiaj muszę przejrzeć lakiery do paznokci, bo ilość mam ogromną, ale połowy nie używam - kilka na pewno dam cioci, resztę może przyjaciółce, jeśli zechce takie kolory.
I mam dla Was zdjęcie moich włosów z tyłu - wrzucam dość nieśmiało, bo są one niezbyt idealne : nierówne [za dwa tygodnie fryzjer, byłam pół roku temu] i widać jednak te cieniowane, ale postanowiłam robić zdjęcie co jakiś czas, żeby zobaczyć, jak wyglądają, czy lepiej, czy rosną itd. zaraz będzie w albumie.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 10:32   #846
MiaWallace876
Raczkowanie
 
Avatar MiaWallace876
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 369
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Hej ;D
oczywiście nadrabiam - wiecznie nadrabiam
Wczoraj był peeling kawowy i oliwka na całe ciało - skóra cudowna, ale miałam czarny biustonosz i białą koszulkę, przez co odbiły mi się na niej czarne paski + kilka takich pasków zostało na poduszce ;/ czuję, że się nie spierze. Tak chyba zadziałał ten czarny kolor + oliwka nie wpadłabym na to, że tak się może zdarzyć. Dzisiaj muszę przejrzeć lakiery do paznokci, bo ilość mam ogromną, ale połowy nie używam - kilka na pewno dam cioci, resztę może przyjaciółce, jeśli zechce takie kolory.
I mam dla Was zdjęcie moich włosów z tyłu - wrzucam dość nieśmiało, bo są one niezbyt idealne : nierówne [za dwa tygodnie fryzjer, byłam pół roku temu] i widać jednak te cieniowane, ale postanowiłam robić zdjęcie co jakiś czas, żeby zobaczyć, jak wyglądają, czy lepiej, czy rosną itd. zaraz będzie w albumie.

ale cudne masz te włoski
__________________
FASHION FADES
STYLE IS ETERNAL

http://make-up-my-little-obsession.blogspot.com/

28.09 Tangle Teezer - recenzja
11.09 Jak dba o siebie Jessica Alba
08.09 UD Naked 2 VS OH SO Special Sleek
MiaWallace876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 10:36   #847
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Dzien dob ry
Shadii piękne masz włosy

Dziewczyny, mam pytanie. Wiecie może od czego to mam/co to jest? Wczoraj kładłam się z normalną powieką, a dzisiaj obudziłam się z czymś takim Dodam, że boli jakby było poparzone Generalnie dość odczuwalne, tym bardziej, ze jest to w okolicy kącika oka. Czym to usunąć? Dodam, że nie malowałam się ostatnio, więć od kosmetyków na bank by to nie było, a zresztą używam takich od których nic mi się nigdy nie działo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9020005.jpg (17,7 KB, 39 załadowań)
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 10:51   #848
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Dzien dob ry
Shadii piękne masz włosy

Dziewczyny, mam pytanie. Wiecie może od czego to mam/co to jest? Wczoraj kładłam się z normalną powieką, a dzisiaj obudziłam się z czymś takim Dodam, że boli jakby było poparzone Generalnie dość odczuwalne, tym bardziej, ze jest to w okolicy kącika oka. Czym to usunąć? Dodam, że nie malowałam się ostatnio, więć od kosmetyków na bank by to nie było, a zresztą używam takich od których nic mi się nigdy nie działo
Kedyś mi się tak zrobiło też bez powodu smarowałam maścią z witA i zeszło
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 10:59   #849
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

kupię sobie tą maść jak dzisiaj pojadę na dożynki dziękuję za pomoc

ja już po turbo jak rodzice wroca z miast a zrobie sobie małe spa, a teraz muszę trochę ochłonąć
swoja droga to moj mały osobisty ranking płyt Ewy : 1. turbo, uwielbiam wrecz <3 2. skalpel 3. killer

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2012-09-02 o 12:19
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 13:34   #850
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

ghana pamietam o psiaku bo moj tez ostatnio chorowal przez kiepskiego weta i wiem jakie to nerwy. grunt, ze ma leki i dobrego specjaliste, teraz tylko trzeba czekac na poprawe.

co do farby- doslownie wszytskim sie juz farbowalam, ostatnio kolestonem 88/43 , ale wyszedl buraczany i dopiero po maseczkach stal sie ok.
niestety mnie uczulil.

co do zmiany- nie chodzilas przypadkiem bez okularow slonecznych bo mi sie takie cos robilo wlasnie w takim przypadku. wtedy moze tez pomoc zel aloesowy.

shadii wloski zaraz zobacze, a co do pofarbowania chodzi ppewnie o to, ze wiekszosc czarnych rzeczy farbuje sie tym samym barwnikiem co dodaje sie do czarnych/ciemnobrazowych farb, a wszytskie wiemy co robi oliwka/olej z farba. to dlatego niektorzy sa uczuleni na czarne ubrania. ja moge Ci polecic odplamiacze vanisha w saszetkach ( chyba tak to sie pisze) naprawde cudnie sciagaja plamy...
ale jesli sa to tluste plamy to moja Mama zapiera takie plynem do mycia naczyn i puszczaja

mia a ja sie tez dzisiaj obudzilam z tymi workami, zawsze jak je widze od razu dol, ale chyba na razie wracam do mojej starej sprawdzonej praktyki- oprawki na nos i luz. jak dam korektor i zaloze oprawki nikt nie widzi podkrazonych oczu, a ja o nich nie mysle
moze w pazdzierniku pogadam o usunieciu z lekarzem bo chcialam jednak odczekac od poprzedniej operacji
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 13:36   #851
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej piękne
ja dziś sie już wyspamowałam była kąpiel, masaż gąpką, peeling, balsam mycie włosów odżywka, depilacja maseczka na twarz peelnig buzi i makijaż a weczorem robie u siebie grila z okazji porzegnania wakacji z przyjaciółmi i coś mi sie wydaje że jutro czeka mnie ogromy kac ale cóż....
Miłego dzionka
__________________
Zapuszczam włosy
Proszę rośnijcie szybciej



IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 13:47   #852
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
ghana pamietam o psiaku bo moj tez ostatnio chorowal przez kiepskiego weta i wiem jakie to nerwy. grunt, ze ma leki i dobrego specjaliste, teraz tylko trzeba czekac na poprawe.

co do zmiany- nie chodzilas przypadkiem bez okularow slonecznych bo mi sie takie cos robilo wlasnie w takim przypadku. wtedy moze tez pomoc zel aloesowy.
oj to oby i Twój peisek b ył zdrowy i zyl jak najdłużej chodziłam bez okularów słonecznych, bo od połowy sierpnia do konca wrzesnia robie sobie wolne od soczewek a fotochromów nie mam wiec zostało chodzenie bez brylków na razie posmarowałam to kremem bambino, ale zaraz ide zmyc maseczke to i krem zmyje

ja farbuje farba z loreala preference ale jak ebde miała dłuższe włosy to na bank mi jedna tubka nie starczy. teraz mam krotkie a farby jest na styk, wiec pozniej ebdzie to dosc droga impreza
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 13:53   #853
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
oj to oby i Twój peisek b ył zdrowy i zyl jak najdłużej chodziłam bez okularów słonecznych, bo od połowy sierpnia do konca wrzesnia robie sobie wolne od soczewek a fotochromów nie mam wiec zostało chodzenie bez brylków na razie posmarowałam to kremem bambino, ale zaraz ide zmyc maseczke to i krem zmyje

ja farbuje farba z loreala preference ale jak ebde miała dłuższe włosy to na bank mi jedna tubka nie starczy. teraz mam krotkie a farby jest na styk, wiec pozniej ebdzie to dosc droga impreza
co do pieska , to obu nam tego zycze , moj jest jeszcze w dodatku mlodym psiakiem wiec mam nadzieje, ze wiele wspolnych lat przed nami

a jak to od braku okularow to zel aloesowy moze pomoc ( mi pomaga), smaruj tez powieki filtrem zeby to sie nie powtorzylo

a kiedys tez farbowalam sie lorealami, ale kilka lat temu przeszlam na profeski i wielbie ten wybor. niestety ostatnio mam dosc drogi gust wiec tez tanio nie jest, ale jesli dobrze wybierze sie farbe to nie dosc, ze taniej niz na sklepowych to jeszcze mozna tworzyc swoje kolory.
nigdy nie zapomne satysfakcji jak zmieszalam kilka kolorow i kazda kobieta na drodze pytala sie co to za kolor. takze polecam
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2012-09-02 o 13:55
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 14:59   #854
MiaWallace876
Raczkowanie
 
Avatar MiaWallace876
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 369
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
mia a ja sie tez dzisiaj obudzilam z tymi workami, zawsze jak je widze od razu dol, ale chyba na razie wracam do mojej starej sprawdzonej praktyki- oprawki na nos i luz. jak dam korektor i zaloze oprawki nikt nie widzi podkrazonych oczu, a ja o nich nie mysle
moze w pazdzierniku pogadam o usunieciu z lekarzem bo chcialam jednak odczekac od poprzedniej operacji
ehh ja już mam ich tak dosyć sama używam korektora rozświetlającego i to pomaga ale i tak je widać

Cytat:
Napisane przez IwonciA_1992 Pokaż wiadomość
Hej piękne
ja dziś sie już wyspamowałam była kąpiel, masaż gąpką, peeling, balsam mycie włosów odżywka, depilacja maseczka na twarz peelnig buzi i makijaż a weczorem robie u siebie grila z okazji porzegnania wakacji z przyjaciółmi i coś mi sie wydaje że jutro czeka mnie ogromy kac ale cóż....
Miłego dzionka
brku kaca w takim razie życzę pij dużo wody i jedz a nie będzie źle
__________________
FASHION FADES
STYLE IS ETERNAL

http://make-up-my-little-obsession.blogspot.com/

28.09 Tangle Teezer - recenzja
11.09 Jak dba o siebie Jessica Alba
08.09 UD Naked 2 VS OH SO Special Sleek
MiaWallace876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 15:01   #855
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
co do pieska , to obu nam tego zycze , moj jest jeszcze w dodatku mlodym psiakiem wiec mam nadzieje, ze wiele wspolnych lat przed nami

a jak to od braku okularow to zel aloesowy moze pomoc ( mi pomaga), smaruj tez powieki filtrem zeby to sie nie powtorzylo

a kiedys tez farbowalam sie lorealami, ale kilka lat temu przeszlam na profeski i wielbie ten wybor. niestety ostatnio mam dosc drogi gust wiec tez tanio nie jest, ale jesli dobrze wybierze sie farbe to nie dosc, ze taniej niz na sklepowych to jeszcze mozna tworzyc swoje kolory.
nigdy nie zapomne satysfakcji jak zmieszalam kilka kolorow i kazda kobieta na drodze pytala sie co to za kolor. takze polecam
moja sunia bedzie miec 15 lat w listopadzie, ale jak na swoje choroby i wiek jest jeszcze zywotna [w avatarze aktualne foto]

a gdzie kupujesz takie farby profesjonalne? mnie farbuje mama w domu, wiec watpie ze chcialoby jej sie bawić zreszta ona jest z osob, ktore wsyztsko wiedza najlepiej i pewnie sama chcialaby mi to mieszac na głowie orzez cały czas mysle o zmianie koloru włosów, denerwuje mnie fakt, ze teraz ruda jest co druga dziewczyna a jak ja zaczełam sie farbowac to kazdy mi mówił, że to sredni wybór, bo rudy jest taki feeee a teraz wiekszosc osob, ktore mi tak gadały -przebafrbowały się wlasnie na rudo xD



u mnie juz po spamowaniu:była długa kapiel z pianka, depilacja, peeling ciała, balsamowanie, na dekold i rece olejek ze zlotymi drobinami skin so soft z avonu, wlosy umyte odzywka, pozniej maska bin go spa, jantar wtarty w skalp i na koneic serum na koncowki z avonu. Lekko pdosuszylam wlosy zimnym nawiewem, a teraz ciagle je macam, so doslownie jak jedwab ♥ na twarzy była maseczka szara z avonu planet spa. Poza tym wyregulowałam brwi, zrobiłam pedicure, zmyłam lakier ze stop, wieczorem juz pomaluje teraz bede sie malowac na pinterest znalazlam fajny makijaz oka, ktory sprobuje odtworzyc zalaczam foto, moze Wam tez sie spodoba

+zastanawiam sie nad kupnem szczotki tangle teezer, teraz rozczesuje wlosy grzebieniem z takimis zerokimi zabkami, ale ile sie na tym nacierpie to moje

++ wspolczuje Wam takich sinców, bo wiem, ze to mzoe czasem neizbyt fajnie wygladac - moj tata ma je wiecznie. ja na szczescie mam tylko jak ejstem mega zmeczona lub keidy rpzeplacze caly dzien. Na codzien nawet nie msuze nakładac pod oczy zadnego korektora itp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 119697302567052295_0ofcFZzI_c.jpg (36,0 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2012-09-02 o 16:29
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 16:28   #856
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Hej ;D
oczywiście nadrabiam - wiecznie nadrabiam
Wczoraj był peeling kawowy i oliwka na całe ciało - skóra cudowna, ale miałam czarny biustonosz i białą koszulkę, przez co odbiły mi się na niej czarne paski + kilka takich pasków zostało na poduszce ;/ czuję, że się nie spierze. Tak chyba zadziałał ten czarny kolor + oliwka nie wpadłabym na to, że tak się może zdarzyć. Dzisiaj muszę przejrzeć lakiery do paznokci, bo ilość mam ogromną, ale połowy nie używam - kilka na pewno dam cioci, resztę może przyjaciółce, jeśli zechce takie kolory.
I mam dla Was zdjęcie moich włosów z tyłu - wrzucam dość nieśmiało, bo są one niezbyt idealne : nierówne [za dwa tygodnie fryzjer, byłam pół roku temu] i widać jednak te cieniowane, ale postanowiłam robić zdjęcie co jakiś czas, żeby zobaczyć, jak wyglądają, czy lepiej, czy rosną itd. zaraz będzie w albumie.
Piękne masz włosy i jakie długie.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 20:31   #857
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Hej ;D
oczywiście nadrabiam - wiecznie nadrabiam
Wczoraj był peeling kawowy i oliwka na całe ciało - skóra cudowna, ale miałam czarny biustonosz i białą koszulkę, przez co odbiły mi się na niej czarne paski + kilka takich pasków zostało na poduszce ;/ czuję, że się nie spierze. Tak chyba zadziałał ten czarny kolor + oliwka nie wpadłabym na to, że tak się może zdarzyć. Dzisiaj muszę przejrzeć lakiery do paznokci, bo ilość mam ogromną, ale połowy nie używam - kilka na pewno dam cioci, resztę może przyjaciółce, jeśli zechce takie kolory.
I mam dla Was zdjęcie moich włosów z tyłu - wrzucam dość nieśmiało, bo są one niezbyt idealne : nierówne [za dwa tygodnie fryzjer, byłam pół roku temu] i widać jednak te cieniowane, ale postanowiłam robić zdjęcie co jakiś czas, żeby zobaczyć, jak wyglądają, czy lepiej, czy rosną itd. zaraz będzie w albumie.
piękne włosy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 20:39   #858
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

ghana to pieknie, ze psiak ma sie tak dobrze w tym wieku, moj za kilka dni skonczy 4 lata wiec to mlodziak, ale przez weta, ktory chcial tylko kase wyciagac prawie by sie wykonczyl ( a ja z nim). teraz powoli zapominamy , chociaz sa jeszcze lekkie objawy jak woczraj...

farby kupuje w hurtowniach fryzjerkich, znam kazda w poznaniuu i obsluga mnie lubi wiec kazda nowosc mam w sumie kupowalam tez w wawie , wrocku, lesznie, hmmm w zasadzie wszedzie
farbowanie pro jest banalnie proste, jak cos podam instrukcje wszelkie
moja Mama tez dominator , ale jakbym to jej powiedziala to by zawalu dostala, jak sie wyprowadzisz bedzie latwiej

ja korektora uzywam rzadko bo malo ktory mi pomaga, poza tym przed operka martwily mnie inne defekty, a teraz wiem ze to tez zatluke

miarozswietlajace mi szkodza

angel moj brat juz znalazl mieszkanie, Twoj TZ tez??

ide sie zaraz pospamowac hcociaz minimalnie na dzis
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 21:29   #859
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
ghana to pieknie, ze psiak ma sie tak dobrze w tym wieku, moj za kilka dni skonczy 4 lata wiec to mlodziak, ale przez weta, ktory chcial tylko kase wyciagac prawie by sie wykonczyl ( a ja z nim). teraz powoli zapominamy , chociaz sa jeszcze lekkie objawy jak woczraj...

farby kupuje w hurtowniach fryzjerkich, znam kazda w poznaniuu i obsluga mnie lubi wiec kazda nowosc mam w sumie kupowalam tez w wawie , wrocku, lesznie, hmmm w zasadzie wszedzie
farbowanie pro jest banalnie proste, jak cos podam instrukcje wszelkie
moja Mama tez dominator , ale jakbym to jej powiedziala to by zawalu dostala, jak sie wyprowadzisz bedzie latwiej

ja korektora uzywam rzadko bo malo ktory mi pomaga, poza tym przed operka martwily mnie inne defekty, a teraz wiem ze to tez zatluke

miarozswietlajace mi szkodza

angel moj brat juz znalazl mieszkanie, Twoj TZ tez??

ide sie zaraz pospamowac hcociaz minimalnie na dzis
Niestety nie.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 21:40   #860
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Niestety nie.
przykro mi, ale jesli moj brat znalazl to kazdy znajdzie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 21:42   #861
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
przykro mi, ale jesli moj brat znalazl to kazdy znajdzie
Zobaczymy, a jak nie to ma plan B. Przenieś się, jak będzie taka możliwość do Łodzi, bo tam ma rodzinę.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 21:50   #862
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Zobaczymy, a jak nie to ma plan B. Przenieś się, jak będzie taka możliwość do Łodzi, bo tam ma rodzinę.

no to tymabrdziej spoko, ale jesli moj brat znalazl przy swoich wymaganiach to wierz mi , ze sie da
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 08:28   #863
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

hej

tak patrzę przez okno i dobija mnie sama myśl o jesieni ja chcę słońce i cudowną pogodę

dzisiaj jakaś obolała jestem i mam sporego siniaka, więc ćwiczenia odpuszczam, chociaż chętnie bym poćwiczyła

podcięłam końcówki, z ponad 5 cm poszło, ale lepiej teraz włosy wyglądają, do tego dobrze je oczyściłam, dzięki czemu są lżejsze i mają więcej życia w sobie Shadii, może Ty też spróbuj
we wtorek lub czwartek farbuję odrosty

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
swoja droga to moj mały osobisty ranking płyt Ewy : 1. turbo, uwielbiam wrecz <3 2. skalpel 3. killer
u mnie:
1. turbo;
2. killer;
3. skalpel.

za skalpelem ogólnie nie przepadam, wydaje mi się nudny, taki bez życia.

ten makijaż, co pokazywałaś na zdjęciu, robiłam sobie kiedyś na imprezę

Edytowane przez samaraNW
Czas edycji: 2012-09-03 o 08:35
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 09:29   #864
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
hej

tak patrzę przez okno i dobija mnie sama myśl o jesieni ja chcę słońce i cudowną pogodę

dzisiaj jakaś obolała jestem i mam sporego siniaka, więc ćwiczenia odpuszczam, chociaż chętnie bym poćwiczyła

podcięłam końcówki, z ponad 5 cm poszło, ale lepiej teraz włosy wyglądają, do tego dobrze je oczyściłam, dzięki czemu są lżejsze i mają więcej życia w sobie Shadii, może Ty też spróbuj
we wtorek lub czwartek farbuję odrosty



u mnie:
1. turbo;
2. killer;
3. skalpel.

za skalpelem ogólnie nie przepadam, wydaje mi się nudny, taki bez życia.

ten makijaż, co pokazywałaś na zdjęciu, robiłam sobie kiedyś na imprezę
a ja sobie właśnie zrobie skalpel, przy nim czas mi tak szybko leci xD ale możliwe ze to przez to, ze coś sobie przy nim oglądam co mnie zawsze wciagnie xD teraz już właczyłam MTV i przy tym sobie go zrobie, bo troche mnie wczoraj zawiało i jestem lekko sztywna xD

a w tym makijażu bardzo dobrze się czułam, pewnie b ędę go jeszcze powtarzac, bo ja lubię takie make up'y na co dzień


jestem juz na nogach od 6, bo dzisiaj tż miał rano egzamin na prawko kat A i z nim pojechalam

miłego dnia dziewczyny
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 11:04   #865
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

dzien dobry

u mnie dzis bedzie 5 turbo i jeszcze hula hop i przysiady i moze jeszcze cos
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:02   #866
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

ja juz po skalpelu, mam popoludnie wolne, wiec wskocze na hula hoop i rowerek a teraz czas na pmalowanie paznokci u rak i nog
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:04   #867
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

czesc Dziewczyny,
wlasnie wrocilam z szybkich zakupow i lece robic obiad, pierwszy raz z moimi "zywymi" ziolami
oby dobre to wyszlo , bo jutro nie gotuje, w koncu mam powod
potem jeszcze raz krotkie zakupy na bazarku, cwiczenia i spa

mia jak postepujesz z brwiami, ja mam wrazenie, ze im sa jasniejsze tym mniej widac worki/cienie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:20   #868
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
czesc Dziewczyny,
wlasnie wrocilam z szybkich zakupow i lece robic obiad, pierwszy raz z moimi "zywymi" ziolami
oby dobre to wyszlo , bo jutro nie gotuje, w koncu mam powod
potem jeszcze raz krotkie zakupy na bazarku, cwiczenia i spa

mia jak postepujesz z brwiami, ja mam wrazenie, ze im sa jasniejsze tym mniej widac worki/cienie
Co dobrego gotujesz?

Shadii naprawdę masz bardzo ładne włosy

Musiałam dzisiaj kupić szampon Babydream do zmycia olei, bo ten z Wella kompletnie sobie nie radzi, nawet po 2 myciach

I byłam dziś na cytologii, oby już wszystko było dobrze Wyniki dopiero za miesiąc

Miłego dnia
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:31   #869
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

marta robie zapiekanke "chlopska "wg mojego pomyslu, robilam juz rozne kombinacje i zawsze wychodzi pyszna, chociaz niezbyt dietetyczna, ale to juz sie wytnie

tez robilam cytologie tydzien temu, na pewno bedzie ok, kilka lat temu moja baaardzo dlugo wychodzila zle , a teraz od kilku lat (odpukac ) idealnie, takze nie przejmuj sie
ale strasznie dlugo czekasz, u mnie to dwa tygodnie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:39   #870
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

a ja zajadam się oscypkiem <3 dobrze ze nie meiszkam wgorach, bo chyba ciagle bym sie tym zajadala

m usze podjechac dzisiaj do apteki i kupic cos na to oko, bo mi sie powieksza :/

a w srode o 16 dermatolog, jak dobrze
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-24 11:45:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.