Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 20:59   #391
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ale durne. Mi wydają na dowód. Może te zagraniczne są nie wprowadzone do systemu i nie chce im się bez awizo szukać po nazwisku.. Ja tak miałam ostatnio, ale przegoniłam Panią po poczcie i znalazła , bez awizo
Wszystko zależy od tego, na kogo się trafi. Są miłe panie, które sprawdzają (aczkolwiek też niechętnie) w systemie czy coś nie przyszło, ale najczęściej trafiam na takie baby, które mówią, że muszę dać im awizo. A awiza nie ma Na stronie poczty codziennie pojawia się informacja o przesyłce: "doręczyciel nie zdążył" Jest też napisane "Doręczono", ale później znów widnieje "doręczyciel nie zdążył"

Cytat:
Nhung a testowałaś Cezanne?
Nie testowałam A o jaki Ci dokładnie chodzi?
Myślę, że jak Bergamo nie będzie mi pasować, to już dam sobie spokój z BB

A Missha PC 27 chyba byłaby za ciemna i zbyt pomarańczowa dla mnie, z tego co widzę na swatchach...

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-28 o 21:01
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:09   #392
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ta Missha jest dziwaczna. Ale pomarańczowa... chyba nie. Chociaż może? Nigdy żaden pomarańczowy podkład na mnie nie pasował, więc ona właśnie nie jest pomarańczowa, ale taka zadziwiająco żółto - beżowa jak na Misshe. Myślę, że spróbować warto...
A Cezanne Japan BB cream to to, tam na dole:
http://seraphase.blogspot.com/2012/0...tit-jelly.html
Właśnie go rozebrałyśmy na wizażu. Gdyby Cię zainteresował - oddam Ci 5ml (Estelle nie będzie robić problemów, za dobra z niej kobieta ), bo zgarnęłam chyba 15.

A co do narzekań na pocztę W sumie temat rzeka a już jest późno.. ale ja, z racji moich ostatnio częstych kontaktów z PP, nie mogę wyjść z podziwu jak mistrzowsko opanowali sztukę nie odpowiadania za nic. Dzisiaj mi Pani nakazała zakupienie drugiej koperty na paczkę (koniecznie bąbelkowej, za jedyne 2,5zł), bo ta ktorą miałam była w odczuciu Pań za cienka i się porwie w trakcie transportu.. a oni, wiadomo, za to nie odpowiadają Nie odpowiadają też za zamienianie druczków na paczkach, za dostarczanie paczek do domu, za wiecznie porwane i otworzone paczki a listonosz to wg mnie fikcyjna postać z bajki - dawno żadnego nie widziałam - nawet jak siedziałam tydzień w domu, awizo to też tak od okazji - roznoszą je chyba bardziej hobbystycznie niż zawodowo..

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2012-08-28 o 21:15
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:36   #393
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Na BB kremach Misshy są podane daty produkcji czy ważności? Bo właśnie zanabyłam krem i mam datę 06.2011r i nie wiem czy zacząć się martwić i reklamować czy to po prostu data produkcji? A na opakowaniu prawie same krzaczki.
Produkcji Nawet na stronach aukcji wystawcy często o tym wspominają, żeby nie było zaskoczenia, bo Europejczycy są przyzwyczajeni do innego systemu oznakowania
Data ważności "do" zdarza się bardzo rzadko.
Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
'Estelle', jak zaczelam mojej mamie nawijac makaron na uszy w kwestii BB, zapytala mnie, czy istnieja kremy z jadem weza...Moze cos jest na rzeczy? Tylko gdyby faktycznie bylo, to czemu sie o tym dowiadujemy TERAZ?
Oczywiscie, nie znaczy to, ze bym nie sprobowala
O jadzie węża w kosmetykach usłyszałam pierwszy raz kilka miesięcy temu. Ostatnio chyba nawet jakiś krem bardziej znanego, ogólnodostępnego producenta widziałam, chyba na Allegro. Podobno super działa na zmarszczki.

Z ciekawostek - jest też krem z jadem pszczoły
Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Ja wciąż czekam na swoje Bergamo... W tydzień dotarł z Korei do Polski (!), a teraz już prawie tydzień mija, odkąd leży na poczcie polskiej, a ja nie mogę go odebrać, bo listonosz nie przynosi awizo, a "miłe" panie na poczcie nie chcą wydawać przesyłek bez awizo. Poczta jest po drugiej stronie ulicy, ale oczywiście bardzo trudno im dostarczyć tą przesyłkę, trudniej niż poczcie koreańskiej dostarczyć przesyłkę do Polski.
Złóż skargę na listonosza. I postrasz babki w okienku, że na nie też napiszesz

A jeśli masz numer nadania, to spisz go i podaj na poczcie. Nie mają prawa przetrzymywać paczki, w końcu to Twoja własność i zapłaciłaś za usługę dostarczenia, której oni nie wykonują należycie.
Tym bardziej, jeśli przesyłka jest adresowana na Ciebie i adresy się zgadzają, to powinni wydać. Chyba są na to regulacje prawne. Tłumaczyła mi kiedyś babka na poczcie, że wystarczy ten sam adres w dowodzie, aby mieć podstawę do wydania paczki.

U mnie spokojnie wydają bez awizo. W końcu mógł się zdarzyć jakiś wypadek losowy, np. kot Ci zjadł papierek albo cuś I tak one potem drą to zawiadomienie i wywalają do kosza.
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ta Missha jest dziwaczna. Ale pomarańczowa... chyba nie. Chociaż może? Nigdy żaden pomarańczowy podkład na mnie nie pasował, więc ona właśnie nie jest pomarańczowa, ale taka zadziwiająco żółto - beżowa jak na Misshe. Myślę, że spróbować warto...
A Cezanne Japan BB cream to to, tam na dole:
http://seraphase.blogspot.com/2012/0...tit-jelly.html
Właśnie go rozebrałyśmy na wizażu. Gdyby Cię zainteresował - oddam Ci 5ml (Estelle nie będzie robić problemów, za dobra z niej kobieta ), bo zgarnęłam chyba 15.

A co do narzekań na pocztę W sumie temat rzeka a już jest późno.. ale ja, z racji moich ostatnio częstych kontaktów z PP, nie mogę wyjść z podziwu jak mistrzowsko opanowali sztukę nie odpowiadania za nic. Dzisiaj mi Pani nakazała zakupienie drugiej koperty na paczkę (koniecznie bąbelkowej, za jedyne 2,5zł), bo ta ktorą miałam była w odczuciu Pań za cienka i się porwie w trakcie transportu.. a oni, wiadomo, za to nie odpowiadają Nie odpowiadają też za zamienianie druczków na paczkach, za dostarczanie paczek do domu, za wiecznie porwane i otworzone paczki a listonosz to wg mnie fikcyjna postać z bajki - dawno żadnego nie widziałam - nawet jak siedziałam tydzień w domu, awizo to też tak od okazji - roznoszą je chyba bardziej hobbystycznie niż zawodowo..

Oczywiście jak jest potrzeba, to odleję na dwa słoiczki

Z roznoszeniem listów to bywa różnie. Wprowadzili chyba jakąś regulację, że wcale nie musi on nosić przesyłek większych niż jakiś tam gabaryt, tylko od razu awizo ładuje. Co by nie musieli zanadto dźwigać.
A od paczek to u mnie jest jeszcze inny gość [nie ten regularny listonosz] ze służbowym autem.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 15:44   #394
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Produkcji Nawet na stronach aukcji wystawcy często o tym wspominają, żeby nie było zaskoczenia, bo Europejczycy są przyzwyczajeni do innego systemu oznakowania
Data ważności "do" zdarza się bardzo rzadko.
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź . Na mojej aukcji nie było takiej informacji, ale już mnie uspokoiłaś
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 15:58   #395
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

W końcu przyszło Bergamo.
Ale tak jak się spodziewałam, jest dla mnie za mało żółty. Jest żółty, ale dla mnie wciąż zbyt beżowy, a ja potrzebowałabym czegoś kurczakowego z domieszką zieleni - jakkolwiek by to nie brzmiało
Nie jest ani ciemny, ani jasny. Powiedziałabym, że nawet uniwersalny. Ma super zapach, obłędny. Wygląda mega naturalnie, jak to BB, ale niestety lekko odcina mi się od reszty ciała przez odcień.
Próbowałam zrobić swatcha, ale nic z tego. Mój aparat nie wychwytuje takich różnic między odcieniami.

Jeśli ktoś byłby chętny na wymianę, to w tej chwili przygarnę:
- kępki rzęs, krótkie + klej
- róż o jasnym, chłodnym odcieniu, średnio- i wysoko-półkowy
- szminki o nasyconym, malinowo-różowym odcieniu, średnio- i wysoko-półkowe
- Chloe - Chloe, Hugo Boss - Femme, DKNY - Fresh Delicious

Kosztował 50 zł
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 10:51   #396
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A czy ktoś próbował http://cosmetic-love.com/laneige-lan...-spf41-pa.html ??

I tych dwóch Innisfree:

http://cosmetic-love.com/innisfree-e...5-pa-40ml.html

http://cosmetic-love.com/innisfree-m...0-pa-40ml.html

niestety w necie słano o recenzje tych firm...

Edytowane przez Ultraviolet
Czas edycji: 2012-08-31 o 11:11
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 12:44   #397
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Szukam mocnego nawilżenia by Korea. Lioelle Dollish jest całkiem ok na górę, ale pod spód jednak przydałoby się coś konkretnego.
Miałam Tonymoly Floria - i jest super pod każdym względem poza wydajnością. Nie mam pojęcia, jakim cudem w ciągu 3 tygodni znikło mi całe 50ml dość rzadkiej emulsji, jednak jest to fakt; i teraz nie wiem, czy to norma, czy jednak za szybko wyparowało

Możecie coś polecić takiego super ekstra do nawilżenia? Dodam, że Floria miała dobry skład, bez silikonów i parabenów, w dodatku z olejkami roślinnymi... a nuż kojarzycie coś podobnego?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 17:23   #398
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała tu lub słyszała o tym sklepie? http://en.koreadepart.com/ - zachwyciłam się nim bo są tu koreańskie produkty, których nie mogłam znaleźć nigdzie indziej, nawet na ebay czy sasa.com (np Magic Eye Brightener It's Skin czy korektor Holika Holika) ale jak sprawdziłam ceny np BB creamów czy serum z linii Power 10 Formula to zgłupiałam lekko bo ceny są podejrzanie niskie! Aż mi się wierzyć nie chce. Dlatego wolę zapytać, czy ktoś już tam kupował lub słyszał o tym sklepie, można im zaufać?
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 21:08   #399
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

No i pięknie. Z wakacji wróciłam brązowa to teraz to dopiero nic mi nie spasuje

Widzę,że wielkie testowanie żółtków dalej trwa Jutro nadrobie temat;p
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 22:50   #400
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja do nawilżenia proponuję Hadalabo ale to jest by Japan :P Ich produkty nie zawierają tych paskudztw i są wydajne
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 08:28   #401
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Ja do nawilżenia proponuję Hadalabo ale to jest by Japan :P Ich produkty nie zawierają tych paskudztw i są wydajne
Dzieki! Oho, wygląda ciekawie. Pogrzebałam chwilę za tym, mnóstwo superlatywów rzeczywiście, a skład dość fajny (jakiś paraben tam siedzi jednak, dobrze widzę? - Methylparaben)... i cenowo też nie jest mocno źle, pytanie tylko brzmi: gdzie to najbezpieczniej dostać. Jaki zaufany sklep byście poleciły? A może sprzedawca na ebayu? Przypuszczam, że o podróbki nietrudno, więc jeśli ktoś może się podzielić sprawdzonym adresem, to będę wdzięczna.
Co prawda zamówiłam już kolejną butlę TM, tamta miała 50ml, a teraz leci do mnie 130 za niewiele więcej (ok 60 złotych, przesyłka w gratisie od cosmetic-love, których bardzo polecam przy okazji) - jednak przy takim tempie zużywania może warto rozejrzeć się za zapasem, a Hadalabo prezentuje się zachęcająco (ech, ten lep reklam )
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 16:59   #402
EyeCatch
Raczkowanie
 
Avatar EyeCatch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 293
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny, czy miała któraś z was odżywkę DHC eyelash tonic lub widziałyście na jakimś blogu jej recenzję?
EyeCatch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 23:51   #403
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja swoje Hadalabo zamawiałam na sasa.com ale tylko dlatego że była akurat darmowa wysyłka i zamawiałam więcej rzeczy. Jednak nie wiem czy na ebay nie jest taniej. Posprawdzaj ilość pozytywów sprzedających na ebay i wybierz tego co ma ich najwięcej ^^
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 09:54   #404
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ale Hada Labo tonik czy coś innego z tej serii? Ja wypróbowałam ten słynny tonik ale spowodował u mnie wypryski :/ Wiec musiałam go sprzedać, mimo ze świetnie nawilżał cerę. Zamiast niego kupiłam Juju Aquamoist Vitamin C toner (też dżapoński) i moja cera go kocha, a efekt ten sam Essence też jest świetny. Ja kupuję głównie na sasa.com, gmarket albo na ebay.

PS: Jak ktoś chce kupić cokolwiek od Hada Labo, to najpierw zwróćcie uwagę, czy to jest 'made in China' czy 'made in Japan', bo niestety są dwie serie wytwarzane i ta z Chin, jak łatwo się domyślić jest gorsza pod względem jakości... miałam porównanie, więc potwierdzam. Zazwyczaj te made in China są trochę tańsze od japońskich odpowiedników. Ja tego nie wiedziałam, jak pierwszy raz zamawiałam kilka produktów od nich i trafiły mi się zarówno japońskie, jak i chińskie wersje :/

Cytat:
Napisane przez EyeCatch Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy miała któraś z was odżywkę DHC eyelash tonic lub widziałyście na jakimś blogu jej recenzję?
http://mustardandmint.wordpress.com/...eyelash-tonic/

http://catmare09.blogspot.com/2011/08/dhc-eyelash-tonic.html
--> generalnie pozytywne

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2012-09-05 o 10:10
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 11:03   #405
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Ja do nawilżenia proponuję Hadalabo ale to jest by Japan :P Ich produkty nie zawierają tych paskudztw i są wydajne
ja używam tego http://kosmetycznepodroze.blogspot.c...hada-labo.html - jest genialny !!!
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 14:03   #406
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

^ Też to mam !! Genialny Właśnie zamówiłam drugie opakowanie po 5 miesiącach używania pierwszego I podoba mi się, że ma fizyczny filtr. Tylko wg mnie on ma baaaardzo delikatny zapach, który kojarzy mi się z...... zapachem skóry z nałożonym filtrem po całym dniu opalania na plaży, czyli bardzo przyjemnie i wakacyjnie Ale ja mam bardzo wrażliwy węch, haha~

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2012-09-05 o 14:07
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 20:19   #407
Sweet strawberry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Hej A może ktoś wie, czy lioele triple the solution nadałby się jako baza pod podkład mac face&body?
Sweet strawberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 21:39   #408
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Hm hm hm. Tonik? Dobrze czytam?
Sądziłam, że to będzie bardziej jak emulsja/serum - z tonikami mi wiecznie było nie po drodze i dałam sobie siana dawno temu, robiły mi masakrę na twarzy... chyba, że coś źle rozumiem i to nie jest taki tonik tonik, tylko inny
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 21:42   #409
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Sweet strawberry Pokaż wiadomość
Hej A może ktoś wie, czy lioele triple the solution nadałby się jako baza pod podkład mac face&body?
ale Lioele triple jest mega kryjący... Ewentualnie może jako korektor, a na całą twarz podkład Maca (bo on taki rozświetlający i lekki jest).
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 21:54   #410
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja z Hadalabo z serii nawilżającej mam piankę do mycia, toner i lotion. Używam ich różnie, jednak każdy z nich świetnie nawilża niezależnie od tego jakich innych kosmetyków używam.
Zgadzam się Lioele Triple jest bardzo kryjący, jeśli nie chcesz mieć maski na twarzy to używaj go solo albo jako korektora
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:46   #411
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Hm hm hm. Tonik? Dobrze czytam?
Sądziłam, że to będzie bardziej jak emulsja/serum - z tonikami mi wiecznie było nie po drodze i dałam sobie siana dawno temu, robiły mi masakrę na twarzy... chyba, że coś źle rozumiem i to nie jest taki tonik tonik, tylko inny
Hada Labo ma tonik/lotion (to jest to samo tylko nazewnictwo inne w różnych częściach świata - te japońskie jednak to nie są toniki, jakie znamy tu w Polsce - one autentycznie nawilżają i ten z Hada Labo się wklepuje w twarz, zamiast nanosić płatkiem kosmetycznym, wystarczy 1 lub 2 krople, jest niesamowicie wydajny) , emulsję/sunscreen/bazę w 1, krem, mleczko (lżejsza wersja kremu na dzień), krem/piankę do mycia twarzy i parę innych rzeczy, dużo tego jest, do tego jest kilka wersji np light, wybielający, ujędrniający z retinolem i z kwasami AHA/BHA.

http://www.hadalabo.com.my/

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2012-09-10 o 19:25
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:52   #412
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Hada Labo ma tonik/lotion (to jest to samo tylko nazewnictwo inne w różnych częściach świata - te japońskie jednak to nie są toniki, jakie znamy tu w Polsce - one autentycznie nawilżają i ten z Hada Labo się wklepuje w twarz, zamiast nanosić tonikiem, wystarczy 1 lub 2 krople, jest niesamowicie wydajny) , emulsję/sunscreen/bazę w 1, krem, krem/piankę do mycia twarzy i parę innych rzeczy, dużo tego jest, do tego jest kilka wersji np light, wybielający, ujędrniający z retinolem i z kwasami AHA/BHA.

http://www.hadalabo.com.my/
Dzięki Idę zatem chłonąć wiedzę
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 12:03   #413
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
^ Też to mam !! Genialny Właśnie zamówiłam drugie opakowanie po 5 miesiącach używania pierwszego I podoba mi się, że ma fizyczny filtr. Tylko wg mnie on ma baaaardzo delikatny zapach, który kojarzy mi się z...... zapachem skóry z nałożonym filtrem po całym dniu opalania na plaży, czyli bardzo przyjemnie i wakacyjnie Ale ja mam bardzo wrażliwy węch, haha~
z wszystkich azjatyckich firm - Hada Labo to mój nr 1
mam jeszcze produkt z retinolem i wybielający
Też kończy mi się ta emulsja i przymierzam się do kolejnego zakupu
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 13:11   #414
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Rozejrzałam się po stronce, ha!
Wcześniej widziałam tylko ten jeden produkt tonikopodobny, a teraz mi się objawiła cała gama i pożądam!

Moim faworytem jest tonik + pianka oraz nawilżający sztyft do ust, że o maseczkach nie wspomnę. Póki mi się Tonymoly nie skończy (a na razie jeszcze nawet nie dotarł, niestety), to powstrzymam się od zakupu, bo trzeba jakiś rozsądek zachować w tym szaleństwie.
...ale potem chyba sie obkupię, akurat na czas wysuszającego centralnego ogrzewania.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 17:01   #415
Sweet strawberry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziękuje za odpowiedź

Edytowane przez Sweet strawberry
Czas edycji: 2012-09-07 o 17:07
Sweet strawberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 18:18   #416
Himee
Raczkowanie
 
Avatar Himee
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 273
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny, a jaką bazę pod BB polecacie?
Wiem, że jako baza fajnie sprawdzają się azjatyckie filtry, jednak w większości potrafią nieźle wysuszyć, do tego BB często podkreślają suche skórki (a tym bardziej zimą), więc nie jest to dla mnie dobre połączenie.
Poza tym, czy w ogóle używacie bazy pod BB?
Himee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 18:45   #417
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Czekam na przesylke z Korei
Kupilam krem Holika Holika Moisture Petit. Zobaczymy. Znacie?
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 07:07   #418
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

wczoraj zauważyłam, że Hada Labo - emulsja w istocie gasi glow na twarzy (chociaż to nie zarzut w istocie). Na wczorajsze "większe" wieczorne wyjście chciałam zrobić sobie świetlisty makijaż. Pod rozświetlającą bazę Smashbox-a nałożyłam oczywiście Hada Labo i - efektu rozświetlenia już takiego fajnego nie było. Ale to wskazuje jak emulsja matowi.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 16:10   #419
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

http://www.youtube.com/watch?v=fPcfn...&feature=g-u-u
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 18:14   #420
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Nawiasem mówiąc, nie mogę się już doczekać przesyłki od c-l. Do butli Florii dorzuciłam sobie jeszcze kilka próbek rozmaitości i mam nadzieję, że sami z siebie coś dadzą do testowania Przyznam się Wam, że przeżyłam chwilę zwątpienia ostatnio w Douglasie, bo dostałam próbkę fajnej emulsji z Lancome i miałam dylemat, czy nie zainwestować w to... ale to już jednak całkiem inna kasa, ponad trzy stówy. Za to miałabym i ślimaka, i żmiję, i sleep packi, i to cudo-peeling do stóp, że o innych BB do sprawdzenia nie wspomnę.
Jednak emulsja okazała się mocno alkoholowa i lekko wysuszająca, zatem do widzenia się z top-markami. Jaki sens wywalać kupę kasy jedną buteleczkę z luksusowym logo producenta i próbkę łaskawie wręczoną przez zalataną konsultantkę, skoro BB i pochodne tak się u mnie znakomicie sprawdzają?

Do tego stopnia, że zamawiam sobie płaszcz po sąsiedzku z BB, bo z Szanghaju :P Podczas przeglądania aukcji mazidłowych trafiłam na takie cudo, że aż ślinotoku dostałam^^'
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.