Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-07, 12:02   #961
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cześć.

W jakiej cenie w SP są lakiery z Essie?
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 12:54   #962
la_chica
Raczkowanie
 
Avatar la_chica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 356
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
tak, tak, dostaniesz wszędzie ja kupiłam 500 ml za 2,99 dziś dałam 1 łyżkę na trochę więcej niż pół litra zimnej wody, wcześniej dawałam 1 łyżeczkę octu ( bo miałam go mało) na 1 szklankę
kupiłąm dziś ostatnia buteleczka i to jeszcze 250 ml dziś/jutro wielkie testowanie
Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Mam ten balsam tzn kupilam go mamie a ona stwierdzila ze zapach jest okropny. Mi sie podoba mimo ze sernikiem to mi nie pachnie
mi taką pomarańczo-wanilią właśnie, a jak już trochę pobędzie na ciepłej skórze to tak słodko, pod sernik ze skórką pomarańczową można podciągnąć jak dla mnie

wróciłam z miasta i wszystko załatwiłam, zaraz zabieram się za naleśniki a potem czas na wielkie SPA

miłego dnia Piękne
__________________
Cele:
* 58,5kg
* gładka cera
* lśniące włosy
* A6W 6 /42
* 8min. ABS 6, * 8min. buns 6
Dbam o siebie z Wizażankami
la_chica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 13:31   #963
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej
Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
[...]
mi na mojej wakacyjnej liscie planów zostało juz tylko dwie rzeczy do zrobienia
Zazdroszczę ja za to wszystkie np. pielęgnacyjne plany zacznę realizować niedługo - zawsze jak idę już do szkoły, to dostaję kopa, do ćwiczeń i do wszystkiego
Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
[...]
Dzisiaj musze sie stopami zajac wieczorem, bo znowu zrobil mi sie taki zgrubialy naskorek na pietach, wiec kwasik pojdzie w ruch.
[...]
Wzielam tez jeden jedyny olejek z alterry. Swoja droga bylo miejsce tylko na ten rodzaj olejku - innych nie bedzie juz?
[...]
Czego używasz na stopy? Znasz coś dobrego?
A który olejek był?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 13:31   #964
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej

Nałożyłam z rana na włosy mieszankę olej sesa + fur mama + rycynowy + maska wygładzająca Ziaji + sok z cytryny. Zaraz to zmyję babydream i odżywka wygładzająca Isana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (21,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (37,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (54,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (27,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (31,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (51,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (37,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (28,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (27,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (29,0 KB, 3 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 13:32   #965
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej piękne Nawet nie wiecie jak się zapuściłam przez ten tydzień Trafiły mi się trzy trzynastki pod rząd, także do domu wracałam się tylko przespać, zero spa i wyglądam tak : . Ale dziś mam zamiar zając się wszystkim dosłownie Ogarnęłam sobie dom więc mam czas dla siebie ;] W poniedziałek byłam w lumpie i udało mi sie kilka rzeczy złowić

w planach mam:

włosy:
laminowanie

buzia:
peeling
maseczka nawilżająca
regulacja brwi

ciało:
peeling
depilacja <koniecznie>
masaż syrenką
balsamowanie
ogarnięcie stóp
spiłowanie i pomalowanie paznokci
krem nawilżający na stopy i dłonie


ghana
Mi ósemki zaczęły rosnąć w tamtym roku i tak właściwie wszystkie jednocześnie się wyrzynają do dziś i jeszcze trochę na pewno im zejdzie zanim całkiem wyjdą. Na szczęście znoszę to dobrze, nie boli

buahhot

włosy marzenie Podziwiam je zawsze, tym bardziej że farbujesz je regularnie a wyglądają świetnie!

party_girl, julianna-p, mała czarna
właśnie te minusy mnie odstraszają, bo wiem jak wygląda np. posklejana grzywka i krostki na czole. To są główne powody do tego że boje sie zaryzykować. Ale kusi mnie jakaś zmiana i coś zrobie po wypłacie na pewno Tylko muszę wymyslić najpierw co


No i właśnie dostałam wiadomość od szefa że dostał list z urzędu i że będą opłacać mój staż Także ostro bierzemy się za rozkręcenie masażu na siłowni Zupełnie inna świadomość jak się cos robi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kokarda-z-wlosow-.jpg (45,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg musze-sprobowac--d.jpg (48,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sliczne-fryzury-72.jpg (49,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg supelkowa-codziennosc.jpg (61,1 KB, 25 załadowań)
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 15:19   #966
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

jednak chyba mam cos z sercem i na razie musze zrezygnowac z usuwania pieprzyka...
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 16:02   #967
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Czego używasz na stopy? Znasz coś dobrego?
A który olejek był?
Uzywam takiej masci http://www.aquavitae .com.pl/product-pol-3675-Masc-na-odciski-10-gram-.html (widze ze nie ma jej na dozie ale jest taka http://www.doz .pl/apteka/p1959-Masc_na_odciski_Hasco_10_ g z takim samym skladem) przez kilka dni i cala ta zrogowaciala skora schodzi. Wyglada to ochydnie ale jakos sie trzeba tego pozbyc Oczywiscie do tego szorowanie pumeksem i ten krem http://www.doz .pl/apteka/p18351-Oceanic_Oxedermil_krem_na _pekajace_piety_50_ml
Olejek byl tylko migdal i papaja.
Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Hej

Nałożyłam z rana na włosy mieszankę olej sesa + fur mama + rycynowy + maska wygładzająca Ziaji + sok z cytryny. Zaraz to zmyję babydream i odżywka wygładzająca Isana
Niezla mieszanka Jak wlosy?
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Hej piękne Nawet nie wiecie jak się zapuściłam przez ten tydzień Trafiły mi się trzy trzynastki pod rząd, także do domu wracałam się tylko przespać, zero spa i wyglądam tak : . Ale dziś mam zamiar zając się wszystkim dosłownie Ogarnęłam sobie dom więc mam czas dla siebie ;] W poniedziałek byłam w lumpie i udało mi sie kilka rzeczy złowić

w planach mam:

włosy:
laminowanie

buzia:
peeling
maseczka nawilżająca
regulacja brwi

ciało:
peeling
depilacja <koniecznie>
masaż syrenką
balsamowanie
ogarnięcie stóp
spiłowanie i pomalowanie paznokci
krem nawilżający na stopy i dłonie


ghana
Mi ósemki zaczęły rosnąć w tamtym roku i tak właściwie wszystkie jednocześnie się wyrzynają do dziś i jeszcze trochę na pewno im zejdzie zanim całkiem wyjdą. Na szczęście znoszę to dobrze, nie boli

buahhot

włosy marzenie Podziwiam je zawsze, tym bardziej że farbujesz je regularnie a wyglądają świetnie!

party_girl, julianna-p, mała czarna
właśnie te minusy mnie odstraszają, bo wiem jak wygląda np. posklejana grzywka i krostki na czole. To są główne powody do tego że boje sie zaryzykować. Ale kusi mnie jakaś zmiana i coś zrobie po wypłacie na pewno Tylko muszę wymyslić najpierw co


No i właśnie dostałam wiadomość od szefa że dostał list z urzędu i że będą opłacać mój staż Także ostro bierzemy się za rozkręcenie masażu na siłowni Zupełnie inna świadomość jak się cos robi
Pokaz zakupy z lumpa
Fajnie ze z tym stazem Ci sie udalo
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
jednak chyba mam cos z sercem i na razie musze zrezygnowac z usuwania pieprzyka...
A z tym sercem wyszlo?
__________________
Dbam o siebie

Blog (początki)
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 17:05   #968
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Uzywam takiej masci http://www.aquavitae .com.pl/product-pol-3675-Masc-na-odciski-10-gram-.html (widze ze nie ma jej na dozie ale jest taka http://www.doz .pl/apteka/p1959-Masc_na_odciski_Hasco_10_ g z takim samym skladem) przez kilka dni i cala ta zrogowaciala skora schodzi. Wyglada to ochydnie ale jakos sie trzeba tego pozbyc Oczywiscie do tego szorowanie pumeksem i ten krem http://www.doz .pl/apteka/p18351-Oceanic_Oxedermil_krem_na _pekajace_piety_50_ml
Olejek byl tylko migdal i papaja.
[...]
O kurczę, chyba napisałaś o tym, czego szukałam z miesiąc, bo wiedziałam, że przeczytałam, a nie wiedziałam gdzie i co dokładnie zapamiętałam tylko, że skóra schodzi i nic więcej Ogromnie zatem dziękuję, kupię sobie obie rzeczy. A mogłabyś mi jeszcze napisać, jak to robisz? Najpierw maść na kilka nocy pod folię? Czy najpierw pumeks potem maść? A krem kiedy? jak już ta skóra zejdzie? Czy to wszystko w trakcie i wszystko razem, żeby ona zeszła szybciej? I jeszcze jedno pytanie mam - myślisz, że tarki są gorsze niż pumeks, czy to działa mniej więcej tak samo? Pytam, bo mam tylko tarki, a zastanawiam się nad pumeksem i nie wiem, czy jest sens go kupować.

To dobrze, że migdał i papaja, bo bardzo nie podszedł mi zapach limonki i oliwki nie mogłam go niemalże znieść. A brzoza i pomarańcza to już zawsze był dla mnie nieosiągalnym marzeniem - nigdy nigdzie go nie było

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Ghana
__________________
!




Edytowane przez Shadii
Czas edycji: 2012-09-07 o 17:04
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 17:05   #969
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość

Niezla mieszanka Jak wlosy?
Bardzo fajne Lejące, mięciutkie, wygładzone Polecam taki mix

ghana to coś poważnego?
__________________






Edytowane przez marta 85
Czas edycji: 2012-09-07 o 17:07
marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 17:22   #970
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
jednak chyba mam cos z sercem i na razie musze zrezygnowac z usuwania pieprzyka...
Ojeju co z tym sercem masz nie tak?
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 17:39   #971
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej Piękne
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
nieźle

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
tak, tak, dostaniesz wszędzie ja kupiłam 500 ml za 2,99 dziś dałam 1 łyżkę na trochę więcej niż pół litra zimnej wody, wcześniej dawałam 1 łyżeczkę octu ( bo miałam go mało) na 1 szklankę
To może jutro kupię ten ocet albo sama zrobię tyle jabłek teraz
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

wow, OSS piękna, kupię na pewno
Pewnie super jest
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
pojeździłam pół godziny na rowerku stacjonarnym i zmykam do łazienki na SPAmowanie
Muszę sobie rowerek kupić ale ostatnio na giełdzie srtaroci strasznie drogo się cenili a kiedyś był wypasiony za 150 żałuję że nie kupiłam
Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Paletki Reszta zakupow tez fajna

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
No i właśnie dostałam wiadomość od szefa że dostał list z urzędu i że będą opłacać mój staż Także ostro bierzemy się za rozkręcenie masażu na siłowni Zupełnie inna świadomość jak się cos robi
Super
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
jednak chyba mam cos z sercem i na razie musze zrezygnowac z usuwania pieprzyka...
Oj a co się dzieje

Ale dziś wysprzątałam auto od góry do dołu tż dał mi płyn do tapicerki co potrafi wszystko wyczyścić
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 19:09   #972
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Witam i zabieram się do nadrabiania

loluska: dzięki za link.

I gratuluje pracy

shaadi: może na te oklapłe włosy pomoże peeling skalpu albo maseczka z zielonej glinki też na skalp właśnie? mnie te sposoby pomagają i robię to co jakiś czas.
Albo może w Twojej pielęgnacji nie do końca jest zachowana równowaga pomiędzy nawilżaczami albo proteinami?

angel: lakiery essie w douglasie 49 zł, w sp 34,99
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-09-07 o 19:29
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 19:17   #973
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
O kurczę, chyba napisałaś o tym, czego szukałam z miesiąc, bo wiedziałam, że przeczytałam, a nie wiedziałam gdzie i co dokładnie zapamiętałam tylko, że skóra schodzi i nic więcej Ogromnie zatem dziękuję, kupię sobie obie rzeczy. A mogłabyś mi jeszcze napisać, jak to robisz? Najpierw maść na kilka nocy pod folię? Czy najpierw pumeks potem maść? A krem kiedy? jak już ta skóra zejdzie? Czy to wszystko w trakcie i wszystko razem, żeby ona zeszła szybciej? I jeszcze jedno pytanie mam - myślisz, że tarki są gorsze niż pumeks, czy to działa mniej więcej tak samo? Pytam, bo mam tylko tarki, a zastanawiam się nad pumeksem i nie wiem, czy jest sens go kupować.

To dobrze, że migdał i papaja, bo bardzo nie podszedł mi zapach limonki i oliwki nie mogłam go niemalże znieść. A brzoza i pomarańcza to już zawsze był dla mnie nieosiągalnym marzeniem - nigdy nigdzie go nie było
Ja robie tak: mocze sobie nogi w wodzie z sola, stosuje tarke albo pumeks (polecam tarke, bo jest bardziej higieniczna i wygodniejsza w uzyciu), potem nakladam ta masc, ale tylko w miejscu gdzie mam zrogowacialy naskorek, gruba warstwa i owijam stopy w folie, nastepnie skarpetki i spac Rano oczywiscie to zmywam, nakladam krem. Wieczorem znowu mocze stopy, nakladam masc i reszta jak wyzej. Po kilku dniach (nie widac jeszcze wtedy zadnej roznicy) przestaje tego uzywac, dbam normalnie o stopy, nakladam krem. W miejscu gdzie jest zrogowaciala skora, robi sie jakby odcisk. Stara skora odchodzi od tej glebszej warstwy, robi jest biala i mozna ja zrywac. Caly proces troche trwa. Ja na poczatku sie troche przerazilam, bo cala pieta byla w takich ogromnych platach skory, ktore odcinalam malymi nozyczkama, bo balam sie je zrywac. Wiem, ze brzmi to okropnie, ale nic nie boli i pod spodem jest juz nowa skora. Jak juz wszystko zeszlo, polerowalam sobie piety tarka i nadal uzywalam tego kremu z mocznikiem. Do wakacji mialam stopki jak dziecko (to zluszczanie robilam w pazdzierniku rok temu). Teraz przez wakacje zaniedbalam stopy, chodzilam w twardych butach i znowu mam okropne piety. Polecam ta masc bo jest swietna i bardzo tania. Mam nadzieje ze na Tobie tez sie sprawdzi.

Ja wachalam tylko migdala i papaja oraz granat i awokado. Reszty nigdy nawet nie widzialam w moim rossku. Migdal i papaja uwielbiam a ten drugi smierdzi jak brudne skarpetki Mam jeszcze pol butelki w domu.
__________________
Dbam o siebie

Blog (początki)
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 19:21   #974
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość

Dziewczyny, przyszła mi Heenara - naczytałam się jaka ona twarda i że trzeba ją rozgrzewać - a moja już jest całkiem lejąca, wcale nie gęsta czy to źle? Jeszcze stwardnieje?
może ciepło było W takie ciepłe dni te olejki się robią wodniste, w chłodne są stałe.
Ja się kiedyś oblałam masłem babassu prawie, bo normalnie jest to stałe i leży w słoiczku, a tu nagle się leeeje
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-09-07 o 19:28
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 19:38   #975
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

zrobiłam turbo i nie było tak źle jak myslałam że bedzie

ghana co z twoim sercem???

loluska to super że Ci się z tą praca udało


ja jutro jadę na ...wykopki- niezły hardcore bedzie bo od tych ćwiczeń z Chodakowską mam zakwasy, to się jeszcze doprawię
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 19:43   #976
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja też ostatnio pofarbowałam włosy- jeśli chcecie zobaczyć to efekty są u mnie na blogu przy okazji troche podcięłam końce, bo już wyglądały smutno
efekt końcowy suuper
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
pojeździłam pół godziny na rowerku stacjonarnym i zmykam do łazienki na SPAmowanie


też by mi się takie coś przydało, bo nic jeszcze nie kupiłam
i nie wiem co będę potrzebować
zazdroszczę rowerka w domu
Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
ja
tak samo z przepisem na życie(

mi na mojej wakacyjnej liscie planów zostało juz tylko dwie rzeczy do zrobienia
no nie żartuj



Przeglądam właśnie gazetki z natury i rossmana i w nagrode jutro na zakuupy pojdę
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 20:11   #977
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

te
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no nieźle


Prawdopodobnie jak wszystko pójdzie po mojej myśli na dniach ide zlikwidowac mój podbródek tzn poddam się zabiegowi lipolizy iniekcyjnej i mam nadzieje, że już pozbęde się tej zmory na amen
Pisałam wam juz chyba kiedyś, że nie moge przebolec mojego podbródka który odziedziczyłam po babci i opadających powiek
A w nastepnej kolejnosci zajme się tymi nieszczesnymi powiekami
a kiedy masz ten zabieg?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Jest zabieg polegający na wstrzyknięciu fosfatydylocholiny czyli lecytyny w obtłuszczony rejon i owa fosfatydylocholina spala ten tłuszcz miejscowo, następnie jest on transportowany do wątroby i normalnie spalany/wydalany taka liposukcja bez skalpela tzn odsysacza mechanicznego hehe
obyyyy poszło po myśli
tylko podobno trzeba więcej zabiegów niż 1
Chociaż podbródek to nieduży obszar i może jeden wystarczy.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Przyszla wczoraj moja paczka z Setare, ale wrocilam z pracy pozno i nic nie uzylam jeszcze. Zajrzalam tylko do czarnego mydla i ma dziwna konsystencje i okropny zapach .
ale za to dobre działanie

ja mam wersje z olejem różanym- więc i zapach ładny i działanie wzmocnione

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

swoją droga kupilam dzis perfumy na all- szukalam ich od bardzo dawna, nigdzie w pl nie mozna ich dostac, jedynie w us ale dzis przypadkiem wpisalam w wyszukiwarke na all i byla jedna buteleczka!
a co to za zapach?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 20:27   #978
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
jednak chyba mam cos z sercem i na razie musze zrezygnowac z usuwania pieprzyka...
Co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Witam i zabieram się do nadrabiania

loluska: dzięki za link.

I gratuluje pracy

shaadi: może na te oklapłe włosy pomoże peeling skalpu albo maseczka z zielonej glinki też na skalp właśnie? mnie te sposoby pomagają i robię to co jakiś czas.
Albo może w Twojej pielęgnacji nie do końca jest zachowana równowaga pomiędzy nawilżaczami albo proteinami?

angel: lakiery essie w douglasie 49 zł, w sp 34,99
Dziękuje.
Tutaj widziałam po 11e i zastanawiałam się, czy to drogo. To bardziej opłaca się w Pl.

Kupiłam dzisiaj róż z Essence i ostatnio brązową kredkę z Park Avenue (jakaś francuska firma).
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 20:40   #979
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
[...]
shaadi: może na te oklapłe włosy pomoże peeling skalpu albo maseczka z zielonej glinki też na skalp właśnie? mnie te sposoby pomagają i robię to co jakiś czas.
Albo może w Twojej pielęgnacji nie do końca jest zachowana równowaga pomiędzy nawilżaczami albo proteinami?
[...]
O. A czym robisz peeling? Ja znam tylko ten z kawy, ale okropnie się boję przyciemnienia włosów. Zielona glinka - jaką kupujesz? I na przedziałki nakładasz?
Dziękuję za cynk jeśli chodzi o drugą możliwość, zaraz sobie poczytam co i jak, bo szczerze mówiąc nie bardzo wiem o co chodzi
Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Ja robie tak: mocze sobie nogi w wodzie z sola, stosuje tarke albo pumeks (polecam tarke, bo jest bardziej higieniczna i wygodniejsza w uzyciu), potem nakladam ta masc, ale tylko w miejscu gdzie mam zrogowacialy naskorek, gruba warstwa i owijam stopy w folie, nastepnie skarpetki i spac Rano oczywiscie to zmywam, nakladam krem. Wieczorem znowu mocze stopy, nakladam masc i reszta jak wyzej. Po kilku dniach (nie widac jeszcze wtedy zadnej roznicy) przestaje tego uzywac, dbam normalnie o stopy, nakladam krem. W miejscu gdzie jest zrogowaciala skora, robi sie jakby odcisk. Stara skora odchodzi od tej glebszej warstwy, robi jest biala i mozna ja zrywac. Caly proces troche trwa. Ja na poczatku sie troche przerazilam, bo cala pieta byla w takich ogromnych platach skory, ktore odcinalam malymi nozyczkama, bo balam sie je zrywac. Wiem, ze brzmi to okropnie, ale nic nie boli i pod spodem jest juz nowa skora. Jak juz wszystko zeszlo, polerowalam sobie piety tarka i nadal uzywalam tego kremu z mocznikiem. Do wakacji mialam stopki jak dziecko (to zluszczanie robilam w pazdzierniku rok temu). Teraz przez wakacje zaniedbalam stopy, chodzilam w twardych butach i znowu mam okropne piety. Polecam ta masc bo jest swietna i bardzo tania. Mam nadzieje ze na Tobie tez sie sprawdzi.

Ja wachalam tylko migdala i papaja oraz granat i awokado. Reszty nigdy nawet nie widzialam w moim rossku. Migdal i papaja uwielbiam a ten drugi smierdzi jak brudne skarpetki Mam jeszcze pol butelki w domu.
Dziękuję, dziękuję w poniedziałek biegnę po te wszystkie rzeczy i w ogóle to soli nie mam, muszę też kupić

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
może ciepło było W takie ciepłe dni te olejki się robią wodniste, w chłodne są stałe.
Ja się kiedyś oblałam masłem babassu prawie, bo normalnie jest to stałe i leży w słoiczku, a tu nagle się leeeje
Tak, właśnie było ciepło i to dlatego. Teraz już jest kamienny
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 21:00   #980
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

a mnie tak po pobycie nad morzem wysypało... masakra, dawno nie miałam tak strasznej cery.. ale to chyba od pokrzywy bo od 1,5 tygodnia pije dwa kubki dziennie.....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 22:08   #981
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Dziewczyny, szukam kremu do twarzy ze składnikami w miarę naturalnymi. Możecie coś polecić? Zależy mi głównie na tym, żeby nie zapychał i dobrze nawilżał... przeglądałam KWC, ale mało tam kremów o naturalnych składach... Jest tylko jeden "problem" - żeby nie był okropnie drogi, tzn taki do 50 zł może być

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Myślicie, że to wygląda dobrze? http://www.orientana.pl/maska-krem-z-aloesem.html wydaje mi się dobre składowo.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 23:14   #982
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

mam jakas niewydolnosc skurczowa, jak na razie musze brac przez tydzien na to lek, po ktorym moge sie zle czuc, bo neistety obniza cisnienie ktore i tak mam niskie. jesli mi po tym przejdzie i wyniki beda dobre, a ja bede sie nadal czuc do dupy to znaczy, ze musze isc jeszcze do kardiologa i tak, on wykluczy wsyztsko [oby] i wtedy do psychologa.
ale badz co badz na eekg mi nawet wyszlo. doktor powiedziala, ze dobrze ze cwicze, bo serduszko przez to i tak lepiej dziaa, ale nie wiem jak ebdzie z moja aktywnoscia od jutra.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 23:32   #983
la_chica
Raczkowanie
 
Avatar la_chica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 356
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam kremu do twarzy ze składnikami w miarę naturalnymi. Możecie coś polecić? Zależy mi głównie na tym, żeby nie zapychał i dobrze nawilżał... przeglądałam KWC, ale mało tam kremów o naturalnych składach... Jest tylko jeden "problem" - żeby nie był okropnie drogi, tzn taki do 50 zł może być

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Myślicie, że to wygląda dobrze? http://www.orientana.pl/maska-krem-z-aloesem.html wydaje mi się dobre składowo.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...adzikowej.html w miarę naturalny ale nie wiem czy tego szukasz

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
mam jakas niewydolnosc skurczowa, jak na razie musze brac przez tydzien na to lek, po ktorym moge sie zle czuc, bo neistety obniza cisnienie ktore i tak mam niskie. jesli mi po tym przejdzie i wyniki beda dobre, a ja bede sie nadal czuc do dupy to znaczy, ze musze isc jeszcze do kardiologa i tak, on wykluczy wsyztsko [oby] i wtedy do psychologa.
ale badz co badz na eekg mi nawet wyszlo. doktor powiedziala, ze dobrze ze cwicze, bo serduszko przez to i tak lepiej dziaa, ale nie wiem jak ebdzie z moja aktywnoscia od jutra.
ghana współczuję, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
__________________
Cele:
* 58,5kg
* gładka cera
* lśniące włosy
* A6W 6 /42
* 8min. ABS 6, * 8min. buns 6
Dbam o siebie z Wizażankami
la_chica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 00:53   #984
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
mam jakas niewydolnosc skurczowa, jak na razie musze brac przez tydzien na to lek, po ktorym moge sie zle czuc, bo neistety obniza cisnienie ktore i tak mam niskie. jesli mi po tym przejdzie i wyniki beda dobre, a ja bede sie nadal czuc do dupy to znaczy, ze musze isc jeszcze do kardiologa i tak, on wykluczy wsyztsko [oby] i wtedy do psychologa.
ale badz co badz na eekg mi nawet wyszlo. doktor powiedziala, ze dobrze ze cwicze, bo serduszko przez to i tak lepiej dziaa, ale nie wiem jak ebdzie z moja aktywnoscia od jutra.
Ojej... Trzymam kciuki, żeby było dobrze...
Cytat:
Napisane przez la_chica Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...adzikowej.html w miarę naturalny ale nie wiem czy tego szukasz
[...]
Dziękuję, ale miałam go już fajny kremik, tylko słabo nawilżał...
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 06:36   #985
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

ale za to dobre działanie

ja mam wersje z olejem różanym- więc i zapach ładny i działanie wzmocnione
A jak uzywasz tego czarnego mydla? Codziennie? Bo ja tylko 2 razy w tygodniu. Nie wiem czy stosowac czesniej
Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość

Dziękuję, dziękuję w poniedziałek biegnę po te wszystkie rzeczy i w ogóle to soli nie mam, muszę też kupić
Polecam sol z biedronki - tania i moim zdaniem calkiem w porzadku
Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam kremu do twarzy ze składnikami w miarę naturalnymi. Możecie coś polecić? Zależy mi głównie na tym, żeby nie zapychał i dobrze nawilżał... przeglądałam KWC, ale mało tam kremów o naturalnych składach... Jest tylko jeden "problem" - żeby nie był okropnie drogi, tzn taki do 50 zł może być

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Myślicie, że to wygląda dobrze? http://www.orientana.pl/maska-krem-z-aloesem.html wydaje mi się dobre składowo.
Wlasnie mialam dzis pisac ze szukam nowego kremu na jesien (teraz uzywam humektan) co cery tlustej, ale zaby nawilzal, nie zapychal porow i mial juz dzialania przeciwzmarszczkowe. Zerkne sobie na te z orientany, ale cos czuje ze troche potrwa zanim cos znajde
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
mam jakas niewydolnosc skurczowa, jak na razie musze brac przez tydzien na to lek, po ktorym moge sie zle czuc, bo neistety obniza cisnienie ktore i tak mam niskie. jesli mi po tym przejdzie i wyniki beda dobre, a ja bede sie nadal czuc do dupy to znaczy, ze musze isc jeszcze do kardiologa i tak, on wykluczy wsyztsko [oby] i wtedy do psychologa.
ale badz co badz na eekg mi nawet wyszlo. doktor powiedziala, ze dobrze ze cwicze, bo serduszko przez to i tak lepiej dziaa, ale nie wiem jak ebdzie z moja aktywnoscia od jutra.
Trzymam kciuki zeby wszystko sie dobrze skonczylo

Ja juz od 7 w pracy, na szczescie tylko do 13 i tz caly czas ze mna siedzi, bo ma wolne i nudzilby sie sam w domu
__________________
Dbam o siebie

Blog (początki)
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 10:30   #986
la_chica
Raczkowanie
 
Avatar la_chica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 356
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cześć Piękne
Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Ojej... Trzymam kciuki, żeby było dobrze...

Dziękuję, ale miałam go już fajny kremik, tylko słabo nawilżał...
a to szkoda bo u mnie super się spisywał

z włosowego SPA będzie:
* zmycie olejków Alterra granat&awokado i migdał&papaja płynem Facelle
* odżywka Garnier ultra doux karite
* płukanka octowa
* swobodne schnięcie, prostowanie tylko grzywki

czekam na @, czuję się jak bomba nie wiem czy to kg czy woda, muszę zrzucić 2-3kg przed rozpoczęciem zajęć kurcze, nienawidzę znowu przybierać na wadze

miłego dnia
__________________
Cele:
* 58,5kg
* gładka cera
* lśniące włosy
* A6W 6 /42
* 8min. ABS 6, * 8min. buns 6
Dbam o siebie z Wizażankami
la_chica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 11:26   #987
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez la_chica Pokaż wiadomość

czekam na @, czuję się jak bomba nie wiem czy to kg czy woda, muszę zrzucić 2-3kg przed rozpoczęciem zajęć kurcze, nienawidzę znowu przybierać na wadze

miłego dnia
na okres poczekaj i wtedy zobacz jak sie czujesz ja mam zawsze tak , ze jestem mega ociezała i puchnieta, na tyle, ze nie moge włozyc pierscionka, ktory normalnie jest luzny. Albo raz przed okresem kupiłam sobie spodnice, taka zapinana w pasie i normalnie jest na mnie za szeroka jakies 3/4 cm
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 11:58   #988
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej dziewczyny, zaznaczyłam tyle postów do cytowania i lipa, nie wiem co sie znowu dzieje ale wczoraj nawt na wizaz nie mogłam wejść
Ghana wspólczuje ci, mam nadzieje że wszystko bedzie ok
Mała czarna chyba zakupie sobie tę maść a sól z biedry też lubie
Dziewczyny mam maraton w pracy aż do środy i ciągle coś sie dzieje... Niedługo ta pani którą zastępuje ma wrócić i jeśli prezes mnie nie zostawi to bede musiała szukać sobie nowej pracy
Wczoraj miałam impree pracownicza i do domu wróciłam po 24 a teraz mam taaaaaaaaaakiego kaca i do tego TZ wraca z fuchy dzis wieczorem albo jutro rano wiec jakieś szybkie spa by sie przydało i ogarniecie domu

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez la_chica Pokaż wiadomość

czekam na @, czuję się jak bomba nie wiem czy to kg czy woda, muszę zrzucić 2-3kg przed rozpoczęciem zajęć kurcze, nienawidzę znowu przybierać na wadze

miłego dnia
tez tak mam a do tego ostatnio sie ważyłam i znów moja waga wskazuje na 55 kg a jakiś miesiąc temu było 52 musze znów zacąć biegać i sie ograniczać w jedzeniu. A teraz czuje sie całkowicie jak i musze w końcu sie do gin przejść po tabletki bo namówiłam tz że właśnie chce zacząć stosować anty po tym jak 8 dni spuźniał mi sie okres i latałam znerwicowana bo choć chciałabym dzidziusia to nie mamy na to warunków niestety jak na razie, no i badania też by mi sie przydały...
__________________
Zapuszczam włosy
Proszę rośnijcie szybciej



IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 12:20   #989
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Dzień dobry Nie zdążyłam wczoraj zrobić laminowania i dziś się za to wezmę Poza tym na pewno relaksująca kapiel i peelingi bo tego wczoraj tez nie zrobiłam

karolcia


kobieto
dziękuje

Kitka


Maala_Czaarna
wklejam zdjęcia

1 - czarna koszula
2,3 - sweterki
4 - pudrowa transparentna koszula musiałam odpruć kołnierzyk, który był w stylu koloratki, zostało mi jeszcze podszycie

reszta to łowy już strychowe
5- biała transparentna koszula, również odprułam kołnierzyk
6 - kremowa spódniczka z wysokim stanem - leży idealnie
7 - tutaj nie pasuje mi kołnierzyk trochę i zastanawiam się jeszcze nad przeróbką.

Żałuje bardzo że moja mama wyrzucała swoje stare ubrania, bo pewnie jeszcze więcej skarbów bym znalazła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (119,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (165,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (178,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (104,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (111,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (149,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (126,5 KB, 12 załadowań)
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 12:44   #990
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Ghana, trzymaj się, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Wczoraj 6 godz. czekałam u lekarza Potem zrobiłam dość spore zakupy w Rossmannie, odebrałam też nagrodę- żel do mycia twarzy Bourjois . Kupiłam m.in. odżywkę Isana- intensywnie pielęgnującą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...iv-pflege.html i odżywkę Garnier karite i awokado ( miałam ją dawno z tego co pamiętam ) oraz przyszedł do mnie m.in. krem do rąk z masłem shea Palmer's. Podcięłam też końcówki o 1cm u fryzjera
Jak co sobotę wielkie spa i odstresowanie po ciężkim tygodniu
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-24 11:45:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.