Kolejny temat z cyklu - wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 14:28   #1
stupid_girl
Raczkowanie
 
Avatar stupid_girl
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 105

Kolejny temat z cyklu - wesele


Niestety - przyszło mi iść na imprezę za którą nie przepadam, czyli wesele. Nie dość, że trzeba imprezować do rana (co przypadku takiego ponuraka jak ja jest nie lada wyczynem), to jeszcze obowiązuje typ stroju za którym - delikatnie mówiąc - niezbyt przepadam. No i tu następuje moje pytanie - w czym iść? Na razie mam jedynie granatowy żakiet z suwakami, nie jest jakiś super elegancki, ale wydaje mi się, że jako okrycie wierzchnie na październikowy dzień (bo w takim terminie przypada impreza) doskonale się nada. Co do sukienki - pomysłów brak. Znaczy się - idea jest, mianowicie:
* kolor bordo, butelkowa zieleń, ewentualnie fuksja, może tez być we wzorek
* kształt trapezu
*najlepiej z rękawkiem

Czy uda mi się znaleźć coś takiego, w dodatku przy dość ograniczonym budżecie? Czy ktoś widział takie coś?

A może macie jakiś inny pomysł, dodam, że jestem osobą niską i nie należę do najszczuplejszych (duży tyłek, szerokie biedra i wystający bebech). Jakby tych nieszczęść nie było mało, nie mogę pochwalić się też dużym biustem. Pomocy!
__________________
Why does my heart feel so bad?
stupid_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:18   #2
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Kolejny temat z cyklu - wesele

Myślę, że coś dla siebie znajdziesz, no ale niestety trzeba aktywnie poszukać. Możesz najpierw poprzeglądać oferty na stronach internetowych.
Sugeruję: Reserved, H&M, Orsay, Pretty Girl, Vero Moda, Camaieu, Bershka, PrettyOne. Warto też pozaglądać do mniejszych sklepików. Może na allegro coś znajdziesz.

Co do fasonu: spróbuj sukienki empire czyli odcinaną pod biustem. Zakrywa niedoskonałości a może być zarówno midi jak i maxi.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 20:30   #3
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kolejny temat z cyklu - wesele

znalazłam sukienkę spełniającą warunek koloru i posiadającą rękawek, moim zdaniem jest piękna http://www.hm.com/pl/product/03215?article=03215-A sama bym ją kupiła ale nie miałabym gdzie nosić

może jeszcze ewentualnie taka http://www.hm.com/pl/product/05373?article=05373-B
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.