Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-03, 10:24   #121
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
NO i chlop z PL prztywiozl mi wielkie opakowanie aspiryny bayer. Chcialam jakas tania poslka firme, ale ze ta bayerowska byla tylko ciutke drozsza a wieksza pojemnosc miala ( 100szt.) to wzial ta. Wogole zdziwiona bylam ze firmowa nie byla wcale taka droga. U nas za male opakowanie zwyklej bayerowskiej aspiryny trzeba prawie 10€ placic.
Moni u nas mozesz zamiast oryg aspiryny kupic np ass ratiopharm
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:02   #122
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

a jaki to ma sklad Maja? Bo ja nie chce zamiennikow sklad ma byc jak w aspirynie, a nie jeszcze jakies dodatki jak nasza polopiryna
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:14   #123
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a jaki to ma sklad Maja? Bo ja nie chce zamiennikow sklad ma byc jak w aspirynie, a nie jeszcze jakies dodatki jak nasza polopiryna

tutaj sobie mozesz zerknac na sklad http://apothekenschnaeppchen.com/ass...403885-06.html
a tu sklad aspiriny : http://apothekenschnaeppchen.com/bin...52&Kc=06&Gban=

roznia sie jednak,ale moze sie nada?

dostalas juz pake z zoeva?ciagle zapominam o tej firmie,a pedze chcialabym od nich kupic
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 16:53   #124
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Tak zoeva juz nawet jest u docelowego wlasciciela.
Ja tym razem do kompletu wzialam jeden pedzelek do oczu i bialy kohl, ale jak to z bialej kredki, nie jestem do konca zadowolona. Chyba bede musiala wkoncu w Lakshmi zainwestowac.

E taka roznica w skladzie duza nie jest. jeden skladnik dodatkowy, glowny skladnik w takiej samej ilosci, a roznica w cenie ogromna. Ciekawe czy ten celulozowy puder odczuwalnie zmienil by uzytkowosc? trzeba by kiedys wyporbowac. No i aspiryny jest 50szt, a ratiopharmu 30, ale i tak cenowo ten drugi wychodzi lepiej. dwie paczki i tak wyjda taniej niz aspiryna.
rozumiem ze uzywasz ratiopharmu i tabletki sa takie same jak aspiryny, zwykle nie powlekane?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 17:22   #125
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

tu jest 100szt ass,ale z innej firmy-tanizna http://apothekenschnaeppchen.com/bin...35&Kc=06&Gban=
tableki nie sa powlekane

do czego chcesz biala kredke?na linie wodna?

edit:wlasnie bylam w google sprawdzic co to jest to lakshimi no i zainteresowal mnie czarny khol-kajal-ciekawe czy fajny
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2012-09-03 o 17:26
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 20:16   #126
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

narzekaja na nie na blogach ze sie rozmazuja, ale bialy jest chwalony. nie ma efektu kredy napakowanej do oka jak przy tradycyjnej bialej kredce

tutaj najtansze ceny jaki znalazlam, a ze mam tam konto bo juz zamawialam mydelka i amle to pomyslalam ze tutaj tez zamowie, ale sam kohl sie nie oplaca bo wejde na orginalna cene z reala z kosztami przesylki i tak sie zastanawiam co jeszcze wziasc. Moze jakis szampon, albo pomadke? Ale cenowo to juz wyjdzie sporo wiecej i tak sie czaje. Pewnie na koncu wyjdzie tak ze jak bede w Calenduli to kupie za te 22€ jak beda mieli bialy( ostatnio nie mieli)

http://www.indien-produkte.de/produc...Perlwei--.html

albo ostatecznie ten limitowany bym wziela
http://www.indien-produkte.de/produc...ribik-Air.html

tylko nie wiem czy ten grünblaue schimmer bedzie pasowal mi przy brazowych cieniach. jak maluje oczy brazami to lekko na lini dolnych rzes jade sobie blekitna kredka, tak ze ledwo ja widac a moj kolor oczu podkresla, wiec mysle ze ta z tym zielononiebieskim schimmerkiem powinna tez sie nadac.

tutaj masz pogladowe zdjecia
http://ouicameplait.blogspot.de/2011...ard-perle.html

dokladnie o taki subtelny efekt mi chodzi, nie rzuca sie w oko, a jednak oczy optycznie wieksze i swiezsze sa. taki efekt uzyskuje przy cielistej kredke Max factora, ale ze ona ma konserwnyt, to na dluzsza mete nie chce jej uzywac( duzo juz jej nie mam). tak sie zastanawialam ze zanim zakupia ja ponownie to wyporbuje lakshmi.

tutaj masz wszystkie wpisy pod lakshmi.
http://ouicameplait.blogspot.de/search/label/Lakshmi

Z Jana wymienilam kilka maili i nie poleca mi kolorowych kohli, tak samo inne dziewczyny na BJ´s, za to wszystkie jak jeden maz zachwalaja ten bialy perlowy. Poczytaj sobie i sama zdecyduje czy chcialabys cos kolorowego
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 12:27   #127
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

A ja znow poczynilam zamowienie u ccbparis.de
chcialam kilka rzeczy i czekalam na angebot 3 za 19,99€ i wlasnie maja i te rzeczy co bylam ich ciekawa sa na liscie, wiec palec sie obslizgnal i sie zamowilo hihihihi

http://www.ccbparis.de/_de/_de/pack/...682a&InitOS=1&

a co u was? jakies nowe nabytki godne naszej uwagi?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 12:25   #128
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

eeee,jak sie rozmazuja te lakshimi,to nie chce-mnie unteresowalby tylko czarny,chociaz ten bialy faktycznie niezle wyglada

juz niedlugo wykoncze antyperspirant dove i ciesze sie,ze nie bede musiala tego smierdziucha wiecej uzywac Twoj tez Ci tak smierdzi na toalete publiczna?-bleeeeee
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 19:55   #129
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Ja juz mam drugie opakowanie i nie mnie ladnie pachnie tak jak to kosmetyki Dove pachna. Moj nos nic innego nie czuje.
A dziala u ciebie tak jak u mnie? Nie pocilas sie w upaly?
Moze na kolejne lato wyporbuj Rexone w kremie? Moze jej zapach ci bardzij do gustu przypadnie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:01   #130
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

zapachy to już kwestia gustu... mi się podoba i dove i rexona - ale tylko na świeżo... niestety moje pachy buntują się po paru godzinach niezależnie od tego, czy nałożę delikanty deo, czy blokera 48h (ten rexonowy max protection ładnie i nie tak "kiblowo" jak dove pachnie).
no ale skoro i tak się pocę, a rexony itp. strasznie rujnują mi bluzki pod pachami, przerzuciłam się na deo i żyję
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 08:17   #131
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

O i znowu firma Khadi. Juz gdzies o niej czytalam. Czaje sie na henne do wlosow z tej firmy. Dziewczyna na jakims blogu pokazywala ze dodaje do niej mocnej herbaty, dwie lyzki papryki i sok z cytryny i powstaja cudowne refleksy i piekny zdrowy kolor. Nie niszczy wlosow co jest najwazniejsze.
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 08:41   #132
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

cloche ta kremowa Rexona czy Dove nie spowodowalo niepojawiania sie mokrych plam pod pachami? Mnie bardzo te klasyczne blokery podrazniaja . mam Perspirex( polski Etiaxil) i mialam Ziaje, ale dla mnie sa one za mocne. Owszem nie pocialm sie, ale skore mi bardzo wysuszaly i swedzenie zaczynalo sie na drugi dzien , pachy czerwone i drapalam sie az do krwi. Rexona i Dove w kremie to dla mnie wybawienie latem ( zima nie potrzeba mi takich mocnych rzeczy). Uzywam ich codziennie chodz wyporbowalam i na noc co kilka nocy w chlodna pore roku. nakladam po porannym umyciu pach, robie makijaz, fryzure i dopiero jak pachy suche ostroznie zakladam bluzke. Czasami zrobi mi sie kreska na wierzchu jak jednak material dotknie pachy, ale nie ma problemu. Zmaczam dlonie i pocieram i wszystko schodzi.
Fajny jest tez produkt Vichy w tubce ale w roll-onie. 72h czy jakos mu tam. Ma meski zapach i tez sie przy nim nie pocilam, jednak cenowo inaczej to wyglada, a skoro tani Dove/Rexona dobrze sie sprawuje to po co mam przeplacac?

Amiga ja z Khadi mialam niebawriace ziola i ich mydelka glicerynowe. Koloru wlosow nie chce zmieniac, wiec dalam sobie spokoj z mieszankami kolorowymi. A teraz ten bialy kohl mnie kusi juz kilka miesiecy i tak mi schodzi. Ale widze ze tanszej alternatywy chyba nie znajde. Mialam z naturalnych kredek biala perlowa i tez dawala tylko lekki odcien, nie rzucala sie w oczy, a oko optycznie powiekszone i odswiezone, ale jak to przy zwyklych kredkach... trwalosc taka sobie na lini wodnej. Khadi podobno sie lepiej trzyma. Trydycyjne biale kredki bez perly to znow kreda w slepiach. Na kilometr widac biala kreche w srodku oka. Moze dla kogos to ladnie wyglada, dla mnie juz nie ;o(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 09:05   #133
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
zapachy to już kwestia gustu... mi się podoba i dove i rexona - ale tylko na świeżo... niestety moje pachy buntują się po paru godzinach niezależnie od tego, czy nałożę delikanty deo, czy blokera 48h (ten rexonowy max protection ładnie i nie tak "kiblowo" jak dove pachnie).
no ale skoro i tak się pocę, a rexony itp. strasznie rujnują mi bluzki pod pachami, przerzuciłam się na deo i żyję
to dobrze,ze rexona nie pachnie kiblem,bo kupilam ja wczoraj w rossmannie w promocji

Moni,w uplay dove sobie u mnie nie radzil niestety
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 11:37   #134
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Moni, no niestety, nic te "48h" mi nie dały... pociłam się mimo wszystko, a najgorszy był fakt, że bardzo niemiła kompozycja zapachowa powstawała z mieszanki antyperspirantu i mojego potu
ja pracuję w biurze i noszę dużo białych i czarnych ciuchów. na czarnych często po tych specyfikach zostają białe plamy, a na białych z kolei takie żółtawe mazie. to nie tyle sam pot, a raczej pot zmieszany z chemią - tworzą razem chyba jakąś niezdrową dla materiału mieszankę, która wgryza się i za cholerę nie puści.
próbowałam nivea black and white czy jak to się tam zwie, i o ile sam specyfik plam nie robił, to w kombinacji z moją pachą było znów to samo, a smród taki że hej
te hardcorowe apteczne blokery też mnie podrażniały, ale nawet nie na drugi dzień, tylko od razu. dlatego je olałam.
z deo problemu nie ma, po południu mogę się bez problemu na kibelku odświeżyć - feuchte tücher + deo albo isana deo-tücher dają radę. nie mam takiej szorstkiej pachy, po prostu ładnie się daje wytrzeć, o czym nie było mowy przy antyperspirantach. i super efekt uboczny: nowe bluzki plam nie mają, sztywniejszych szwów pod pachą też brak
dla ciekawskich: używam ariela i spiera wszystko, ale jak materiał wyżarty i pot wżarty w niego, to nawet ariel nie ra rady...

Edytowane przez cloche
Czas edycji: 2012-09-07 o 11:39
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 16:28   #135
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Znam te bol i tak to pot z deo/antyperspirantem takie zolte plamy robi jak go bakterie rozkladaja. Vichy 48h tez na mnie nie dzialalo ale to 72h

Powiem wam dziewczyny, ze ja sie zawsze mocno pocialam i myslalam ze jak na mnie cos dziala to u innych tez bedzie, az mnie dziwi ze Dove czy Rexona w kremie moze nie dzialac.

http://www.vichyconsult.de/products-...anspirant.aspx

Maja a moze wyporbuj ten kohl? jak by co to mozesz odeslac spowrotem
http://www.ccbparis.de/_de/_de/makeup/index_prod.aspx?prdcode=P 22166&CatCode=G0_05^G1_05 _20^G2_05_20_30&
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:10   #136
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Ja kupilam jakis czas temu ta rexone W kremie uzylam chyba tylko 2 razy i odstawilam-Jak dla mnie jest straszna! Wiec jesli ktoras z was chce to chetnie ja oddam w potrzebujace rece Bö tak to tylko mi szafie zasmieca 
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:19   #137
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Znam te bol i tak to pot z deo/antyperspirantem takie zolte plamy robi jak go bakterie rozkladaja. Vichy 48h tez na mnie nie dzialalo ale to 72h

Powiem wam dziewczyny, ze ja sie zawsze mocno pocialam i myslalam ze jak na mnie cos dziala to u innych tez bedzie, az mnie dziwi ze Dove czy Rexona w kremie moze nie dzialac.

http://www.vichyconsult.de/products-...anspirant.aspx

Maja a moze wyporbuj ten kohl? jak by co to mozesz odeslac spowrotem
http://www.ccbparis.de/_de/_de/makeup/index_prod.aspx?prdcode=P 22166&CatCode=G0_05^G1_05 _20^G2_05_20_30&
Chyba daruje sobie te khole

Tego Vichy nie znam

Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
Ja kupilam jakis czas temu ta rexone W kremie uzylam chyba tylko 2 razy i odstawilam-Jak dla mnie jest straszna! Wiec jesli ktoras z was chce to chetnie ja oddam w potrzebujace rece Bö tak to tylko mi szafie zasmieca 

Monika,co z rexona?tez smierdzi,czy nie dziala?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 11:30   #138
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Maja dla mnie nie dziala jakos... Ja wczesniej uzywalam z balea taki z zielona pokrywka Ale chyba wycofali Bö cos go dostac nigdzie nie möge 
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 11:45   #139
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
Maja dla mnie nie dziala jakos... Ja wczesniej uzywalam z balea taki z zielona pokrywka Ale chyba wycofali Bö cos go dostac nigdzie nie möge 
hmmm,no to zobaczymy czy na mnie sie sprawdzi

chociaz jak tak sobie mysle teraz,to chyba juz mialam jakas rexone w kremie i tez szalu nie bylo,ale 100% pewna nie jestem
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 08:59   #140
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Maja to moze ja ci Perspirex oddam? Dla mnie za mocne to to jest. To jest to samo co w Pl Etiaxil u nas sie tylko ianczej nazywa. Stoi to i czeka na nie wiem co, tak samo mnie podraznia jak bloker Ziaja. Uzylam kilka razy na noc na umyta i osuszona pache, wiec jesli ci to nie przeszkadza to ja ci chetnie oddam. Moze to ci pomoze, a u mnie nie bedzie sie marnowac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 13:16   #141
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Przyszla do mnie paczka od wolkenseifen.de i jestem w 7 niebie. Powiem tylko Parfüm Roll On Cloud No. 9 i Deocreme Perfect Day ;o) Nastepnym razem zamowie cos do kompletu z tej nuty zapachowej. Kocham zapach Nivea !!!!!!!!!!!
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:25   #142
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Maja to moze ja ci Perspirex oddam? Dla mnie za mocne to to jest. To jest to samo co w Pl Etiaxil u nas sie tylko ianczej nazywa. Stoi to i czeka na nie wiem co, tak samo mnie podraznia jak bloker Ziaja. Uzylam kilka razy na noc na umyta i osuszona pache, wiec jesli ci to nie przeszkadza to ja ci chetnie oddam. Moze to ci pomoze, a u mnie nie bedzie sie marnowac.
chetnie przetestuje,moze to cos dla mnie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Przyszla do mnie paczka od wolkenseifen.de i jestem w 7 niebie. Powiem tylko Parfüm Roll On Cloud No. 9 i Deocreme Perfect Day ;o) Nastepnym razem zamowie cos do kompletu z tej nuty zapachowej. Kocham zapach Nivea !!!!!!!!!!!
Maniaczka Nivea
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:40   #143
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Ok to ja w niedziele ci przywioze ten bloker ;o)


Maja maniaczka i jeszcze te Pin-up Gilrs opakwoania

http://www.wolkenseifen.de/index.php...1dc41efef46f35

wogole ja od kilku tygodni mysle nad zrobieniem swojego sztyfu pielegnacyjnego do ust na bazie tylko masla shea albo dodac 70% shea i 30 olej z migdalow albo jakis inny. Mam balsam w sloiczku do ust o takim skladzie i myslalam czy by , jak mi sie skonczy, nie zrobic sobie ale wpakowac to wszystko w opakowanie po sztyfcie. Moze dokupilabym rozowy pigment i dodala zeby miec lekko barwiony sztyft.

A jak obejrzelam Pflegeherzen u wolkenseifen, to pomyslalam ze przeciez sama tez moge sobie takie cos zrobic. Poszukalam przepisow na necie i znalazlam dwie stronki, ale tam przepisy sa troche bogatsze, a ja chcialabym zmodyfikowac je na te 3 skladniki plus zapach. maslo shea mam, dokupilabym karite i wosk pszczeli i wlasnie nie widzialam jakie proporcje, zeby mi to za miekki nie bylo, zeby znow za twarde i zeby sie nie kruszylo, ale odpowiednio pod wplywem ciepla ciala sie rozpuszczalo. Jednak dla tych opakowan to ja sie skusze kiedys na co nie co, a potem jak mi sie spodoba to sporbuje cos samemu umerdac. Nawet obmyslalam plan na puder do ciala, ale najpierw musze wyniuchac czy sie z czyms takim polubie. Jak nie to zostanie mi piekna Pin-up Dose na jakies duperelki ;o)

No chodzi cos ostatnio za mna ukrecenie sobie czegos prostego, co nie trzeba konserwowac i na dlugo starczy. Pewnie gdybym nie miala nierafinowanego masla shea w domu i nie czekala z ta puszka na zime, zeby zaczac uzywac pur na gebe, to pewnie bym takich mysli nie miala ;o) No i jak by nie bylo, takie kosmetyki sa duzo tansze od tych juz gotowych.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 19:53   #144
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

A ja wczoraj zlozylam swoje pierwsze zamowienie z Yves Rocher i jestem zachwycona jak oni rozpieszczaja klientki. Gratisy, gratisy, gratisy uwielbiam szczegolnie kiedy mam wybor. Juz nie moge sie doczekac mojej pierwszej paczki a potem owocnej wspolpracy. Zawsze zamawialam Avon ale czas na zmiany.
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 08:59   #145
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

amiga, pierwsze zamowienie w DE czy wogole pierwsze?
Tak, tak YR daje prezenty. Jak jeszcze w PL czasami sie skusilam, to prezenty nie byly za fajny, a jak byly to jakosciowo byly slabe. Jak przyjechalam tutaj to mi szczena opadla, o wiele lepsza jakosc, chodz minelo juz 10 lat, wiec mysle ze w PL pod tym wzgledem tez juz lepiej jest. Kiedys jeszcze majac karte stalego klienta moglam zbierac pieczatki w PL, teraz my mamy juz inna karte a w PL nadal stara i juz nie idzie, ale ja i tak zadko w PL cos kupuje.
Oni tez pamietaja o twoich urodzinych. W dzien urodzin dostalam maila z zyczeniami i ekstra prezentami z okazji urodzin, jako ze do stacjonarnego sklepu posiadam karte to tez dostalam kartke na zakupy i gratisowy prezent urodzinowy( czesto jest to jakas bizuteria). Wogole to samo u Dr. Ricaud i wielu, wielu innych. No w dzien urodzin to skrzynka mailowa zapelniona zyczeniami i ewentualnymi gutscheinami z tej okazji. Nie skorzystalam jeszcze z zadnego, niektore juz wykasowalam, bo napewno teraz zamawiac nie bede, ale nie powiem. mile to jest i w przeszlosci taki gutschein byl mi na reke i skorzystalam.

A wiesz ze jak by ci cos nie podeszlo to mozesz zapakowac w paczke nakleic returschein i za darmo nazad do nich wyslac?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 09:09   #146
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Naprawde?? To jestem mile zaskoczona z tymi zwrotami. ja zbyt czesto z tego nie kozystam na szczescie ale moze z czasem jak sie skusze na cos drozszego i faktycznie mi nie podejdzie a nie bedzie komu oddac to kto wie??
A zamowienie bedzie moje ogolnie pierwsze w zyciu. Mialam chyba jeden raz w zyciu krem do rak z tej firmy ktory dostalam od kolezanki na dzien kobiet:p Macie swoich ulubiencow z tej marki????
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:18   #147
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez amigagdynia Pokaż wiadomość
(...) Macie swoich ulubiencow z tej marki????
ja lubię ich szampon pokrzywowy. podobno płukanka malinowa jest bardzo fajna
lubiłam ich kremy do rąk - w sumie wszystkie, jakie miałam, mi pasowały. a do stóp świetny jest zestaw peeling + krem odżywczy lawendowy
lubię też maseczkę do twarzy/włosów i peeling do ciała z tej brązowej serii tradition de hammans czy jak to się zwie pięknie pachną... za to masło do ciała z tej serii mnie rozczarowało, bo nie pachniało tak fajnie, a i pielęgnacyjne właściwości mnie nie powaliły...
przyjemny i bardzo delikatny, ale też mało wydajny jest żel pod prysznic bio z malwą
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 12:38   #148
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

amiga wszystkie tego typu firmy wysylkowe daja taka mozliwosc, W avonie tez moglas oddac i tutaj tez mozesz, ale to zdaje sie w tym zakresie tych 14dni w ktorych masz czas na zaplacanie. Zreszta jak cos rozpakujesz uzyjesz raz i widzisz ze cie podraznilo, labo zapach powoduje spazmy, albo podklad sie wazy to nie ma co sie zastanawiac. pakowac w ich paczke, returschein i ta sama firma ktory ci przyslali odeslac, wtedy jest za darmo.

Co ja lubie od YR. W tej chwili mam na stanie oliwkowe mydlo, ale jeszcze nie probowalam. Wydaje mi sie ze bedzie tak samo dobre jak to owsiane, brzoskwiniowe czy wlasnie to hamman. Dla mnie te mydla sa lepsze od tych starych glicerynowych.

Kiedys jak uzywalam zeli pod prysznic kupowalam zele. Bardzo lubie ta owocowa serie i moj ukochany zapach brzwoskwinia. Jak mam ochote to kupuje zel pod prysznic i do kapieli i uzywam wlasnie do kapieli. Wycofano mi brzoskwiniowy Avonu, wiec wroce do YR, bo przez jakis czas nie uzywalam od YR gdyz wlasnie zaczelam ponownie uzywac Avonu.

Krem do rak arnikowy lubilam ale nie kazdy. Ze starej serii jeszcze z parabenami mialam ten klasyczny nawilzajacy, zimowy i jeszcze chyba ten odzywczy. ten ostatni mi nie podszedl. Z nowej serii jak wywalono parabeny kupilam tez ten odzywczy i tak samo moje rece reagowaly. fajny tresciwy krem, ale rece coraz suchsze po nim. Rozmyslam czasami zeby kupic miniaturke tego zwyklego do torebki i na zime, ten zimowy( teraz w pudelku).

Seria rozowa do cery wrazliwej jest godna uwagi, zwalszcza ich krem przeciw zaczerwienieniom. Bardzo, bardzo, chodz parabeny , tutaj skladow nie zmieniono, a szkoda.

Mialam deo w roll-onie o zapachu zielonej herbaty, uzywalam z zielona herbata od EA i pachnie dokladnie tak samo i nawet dzialalo.

Z zapachow mialam naturelle i czaje sie na zielona herbate, zeby porownac z EA. Na KWC jedni chwala EA inny wola YR bo na ich skorze trwalsza. Jak sama nie wyporbuje to nie bede wiedziac. Inne zapachy niestety nawet jak wydaja sie byc moje to na dluzsza mete jednek nie, ale mam miniatureke Yria ;o)

Dawno temu mialam lawendowy krem do stop, teraz zmienino mu opakowanie i nie wiem czy sklad, ale nie powiem kusi, zwlaszcza ta drozsza intensywna wersja, bo ta zwykla to byla dobra jak mi skora za mocno nie rogowaciala. Poza tym zapach lawendy, bardzo lubie i mnie odpreza, a i stopy jakos takie seizsze byly po calym dniu( uzywam takich rzeczy tylko na noc).

Dawno temu mialam w butelce z pompka taki preperat na celulit , byl swietny ale juz go nie ma . jest cos w takiej samej butelce, ale inny kolor i pewnie sklad i nie wiem czy to to samo i wiadomo, ze mimo iz w promocji to przez te lata ceny troche wzrosly.

Co uwazam jest swietne to seria Riche Creme. Krem pod oczy czy na noc do twarzy albo wersja na dzien i na noc w sloiczku o poj. 75ml. Balsam do ciala uwielbialam jak jeszcze mial barzowe opakowania jak kremy, teraz mu zmienili opakowanie, ale chyba sklad bedzie ten sam, albo za duzo nie zmieniony. Krem do rak dla mnie taki sobie, ale ogolem uwazam ta serie za bardzo udana i jak ktos ma suchsza cere to zachecam do wyporbowania, nawet jak sie nie jest pania 50+

W kolorowce tez sie znajdzie perelki i te ich malusie lakiery z serii Coolors czy jak jej teraz, chodzi o stara Luminelle. Mam z nowej wersji tez puder do twarzy, obecnie nie uzywam, bo jednak takie pudry nie matowia dobrze filtrow, ale na poprawki, czy jak sie nie uzywa filtorw na codzien, albo zeby zabarwic mieszanke pudrowa wlasnej roboty jak znalazl.

No i dwufaza do zmywania oczu... cudnosci.

YR ma fajne rzeczy, wtestuj sie amiga, napewno cos ci sie spodoba.

Ja skorzystalam tez na wiosne z ich mozliwosci oddania ksometyku jak sie kupi w stacjonarnym sklepie. Kupilam micela i niestety szczypal jak nie wiem co. Nie bylo problemu, tak jak mi kobitka przed wochenende powiedziala, ze moge przyjsc i oddac jak by mnie podraznial, tak ja w poniedzielek pojechalam do miasta i oddalam kosmetyk. Pieniazki mi oddano i z karty nie odjeto punktow ktore zdobylam jak ten micel kupowalam.

A propo, musze sie wybrac do miasta i wejsc do nich i odebrac prezent urodzinowy. przyslali mi karte na poczatku wrzesnia i do konca miesiaca mam taka mozliwosc. Pewnie jakis bizuterie dostane ;o) Czasami nawet trafiaja w moj gust.

A maseczka nawilzajaca z winogronem. bardzo fajna. W zimie jak zmieniam sie w sucharek to nie koniecznie mi pasuje, dziala tak dlugo jak zel jest na buzi, a potem mi za malo, ale w inna pore roku bardzo fajna.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2012-09-16 o 12:40
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 12:50   #149
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Kobity moje kochane a Co polecacie do stop?? Bö mam strasznie sucha skóre i w sumie peeling i Krem Co uzywam niewiele daja choc tanie nie byly a z Drugiej strony nie chcialabym w ciemno czegOs kupowac...
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 14:09   #150
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

aaa, zapomniałam o peelingu brzoskwiniowym do twarzy, tym w małej tubce, chyba 50 ml
Moni, składy lawendowych kosmetyków do stóp chyba zmieniali, bo są naprawdę przyzwoite
Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
Kobity moje kochane a Co polecacie do stop?? Bö mam strasznie sucha skóre i w sumie peeling i Krem Co uzywam niewiele daja choc tanie nie byly a z Drugiej strony nie chcialabym w ciemno czegOs kupowac...
na większego hardcore'a to polecam to: http://www.douglas.de/douglas/Pflege...000033465.html
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 07:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.