Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-07, 16:07   #61
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Rety dziewczyny a j własnie miałam jej wysłac błyszczyk Skinlights w zamian za tusz Loreala (moze ten tusz zresztą tez od jakiejs wizażanki, wrr ) - i wszystko odbywało sie dokładnie jak piszecie, na szybko, bo przeprowadzka czy cos tam, adresu nie pamiętała, dopiero po pewnym czasie mi podała. Całe szczęscie ze nic jej nie zdążyłam wysłac, ale to tylko przypadkowo, bo do głowy by mi nie przyszło ze to oszustka . Już prawie szłam na poczte
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:14   #62
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Cieszę się, że w porę zostałaś ostrzeżona, o to mi chodziło.
Madziarra, dostałaś moje maile?
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:37   #63
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Unhappy Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Ja chyba jestem z innej epoki,bo takie transakcje na Allegro czy też tu na Targowisku są zawsze podejrzane.Zawsze jest 50%,że ta osoba jest uczciwa i zawsze 50%,że jest nieuczciwa.Ja jako pesymistka zawsze widzę tą złą stronę i chociaż często korcą mnie te rzeczy sprzedawane to nie mam zamiaru nic w taki sposób kupować
Przy niedawnej mani IB też miałam na początku oporu,by poprosić AgęBJ o kupno cieni,ale mając wcześniej z Agą kontakt przez maila w jakis innych sprawach wiedziałam,że można jej zaufać.Myślę,że gdyby inna Wizażanka wzięła się za to kupowanie IB to już nie byłabym taka chętna.Teraz w Wawie zakupy IB zrobi Dolly85 i też wiem,że mogłabym jej zaufać.
Swoją drogą ta transgirl była tu ostatnio w środę jak wynika z jej profilu,rzeczywiście ma utrudniony dostęp do neta
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:51   #64
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Dobrze, że powstał ten wątek ja tez zostałam oszukana przez dziewczynę która ma nick Asia321. 25 kwietnia wysłałam jej bluzkę poleconym priorytetem, to był poniedziałek, prosiła żeby szybko wysłac jej bluzkę bo chciałaby ją nałożyć na impreze piątkową. Wysłałam a od niej miałam otrzymac w zamian błyszczyk maskarę i cień Bouriojs."Cytat z ggaŚKawizaż (23-04-2005 16:30)jakbyś mogła to wyślij w poniedziałek paczuszkę - ja wyśle w poniedziałek".Czekam i czekam i nic.Pisałam do niej na gg i @.Odezwała się 30.04., bo w końcu się wkurzyłam, cytuję :"aŚKawizaż (30-04-2005 13:01)
czesc ! słuchaj, paczuszka którą Ci wysłałam powróciła do mnie z powrotem wczoraj - wyśle w poniedziałek
aŚKawizaż (30-04-2005 13:02)
PRzepraszam serdecznie za zamieszanie
aŚKawizaż (30-04-2005 13:02)
aŚKawizaż (30-04-2005 13:11)
naprawde szczerze przepraszam - nie gniewaj sie
Ok, może faktycznie coś zle wpisała w adresie, więc czekałam dalej ale ostatnio już straciłam cierpliwość i zażądałam zwrotu bluzki. Odpowiedż była taka: ok, jak chciesz-cytuję dosłownie. Bluzkę ma mi odesłać do środy ale wątpię, żeby tak zrobiła. W związku z tym ostrzegam Was przed tą osobą. A ja swoją drogą nie odpuszczę, żebym miała wsiąść w samochód i jechać do Środy Wlkp, bo chamstwa nie lubię. Ja postępuję uczciwie wobec osób, z którymi się wymieniam.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 17:06   #65
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Ja szczerze mowiac, to boje sie kupowac rzeczy na allegro, itp. Zwlaszcza, gdy napisane jest, ze produkt jest nowy i kosztuje polowe mniej niz w sklepie. W takie okazje nie wierze.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 17:06   #66
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Proszę prześlij mi jej adres na maila lub PW.
Do Zło: czy ja równiez mogłabym prosić o pomoc w mojej sprawie tj.dziewczyny o nicku Asia321.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 17:19   #67
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

justek-ja z asia321 robilam transakcje 2 razy. raz wymiane, raz jej sprzedawalam.
owszem bardzo dlugo czekalam na wplacenie kasy, na przesylke ale wszystko w koncu dochodzilo do skutku
choc do dzisiaj nie wiem czy dostala moja ostatnia paczke.
kontakt sie urwal, ona zniknela z wizazu.

mowie to tak tylko, bo rzeczywiscie odbylam z nia juz 2 transakcje wszystkie moze malo sprawnie ale uczciwie.
takze badz dobrej mysli moze jeszcze cos odzyskasz
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 17:27   #68
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Ja jestem wyrozumiała ale dla mnie to takie trochę dziwne było. Niby wysłała mi przesyłkę 25.04 a potem do niej wróciła, po czym znów miała wysłać ale jak do tej pory nic nie dotarło. I uważam, że zachowuje się nie w porządku wobec innych, skoro tak długo trzeba czekać, aż raczy coś wysłać. Ja to traktuję jako oszustwo. Ona moją bluzkę ma, a ja nie mam nic.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 17:34   #69
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Post Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

ja Asię znam z wizazu,targowiska (o ile pamiętam,miałyśmy jakiś interes,wymiana czy sprzedaż,nie pamiętam).Ale kojarzę ją jako osobę uczciwą,z wielu transakcji które przeprowadziła na targowisku.Nie chce mi się wierzyc,że zrobiła to celowo .Łatwo zarzucić komuś oszustwo ale nie zawsze okazuje się ,że mamy racje.Ja na Twoim miejscu poczekałabym do środy(tak jak się umawiałyście)-czy bluzka dojdzie czy tez nie a potem pisała o niej -oszustka.
Mam nadzieję ,ze w tym wypadku wszystko dobrze się skończy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 17:39   #70
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

justek- wyobraz sobie ze, to co kiedys zrobilam wola w ogole o pomste do nieba...
porzyczylam przyjaciolom-ba! bogatym zreszta, 2 100 zl.
slownie dwa tysiace sto zlotych
na 24h, bo akurat ona musiala zaplacic bo kontrahent nawalil a on byl na treningach i mial kase przywezc a tamten sie uparl ze pieniadze natychmiast.
no.
i tym sposobem na swoje pieniadze czekalam ponad pol roku
wydzwonilam kilkaset zlotych z pytaniem kiedy oddadza mi pieniadze
przez pol roku wpadlam w nerwice, rozstrojenie hormonalne( z tego do dzis nie wyszlam, moj ginekolog zalamuje rece)
nie oddadza bo sami nie maja. bo im ktos wisi 10x tyle.

boze myslalam ze umre ze szczescia gdy wreszcie odzyskalam kase. nawet odsetek mi 500 zl dolozyli.
i tym samym pozostalam z nimi w dorbych kontaktach choc obecnie pozyczyc kase to moge co najzwyzej 10 zl...

ciezko mnie los doswiadczyl , trzeba przyznac.ale nauczylam sie szanowac kase i nie pozyczac
to tak przyy okazji z histori z zycia wzietych.
najwazniejsze ze mi oddali
heh
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 17:50   #71
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Pewnie macie rację i nie powinnam nikogo osądzać w ten sposób, ale nic na to nie poradzę, że czuję się oszukana. Jak najbardziej zachowałam się wobec niej fair, wysłałm bluzkę w ustalonym terminie, żeby doszła przed imprezą. Agabil1 nie gniewaj się ale nie mów mi, że nie jest to celowe, bo mogła mi wysłac te rzeczy w tym samym czasie a jeśli nie to wybacz ale do dzisiaj nawet zwykły polecony list by dotarł. A informacji od niej też żadnej nie otrzymałam.Ja jakoś miałam czas, żeby jej wysłac bluzkę, bo skoro się z kimś wymieniam to wysyłam w ustalonym terminie. Awia mam nadzieję, że jak w Twoim przypadku wszystko dobrze się skończy. Ale napewno z Asia321 wymieniać już nidgy się nie będę.
I oczywiście nie chcę się kłócić, poczekam cierpliwie do środy ale wątpię, żebym cokolwiek otrzymała tak jak do tej pory.

Edytowane przez Justek
Czas edycji: 2005-05-07 o 17:55
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 17:53   #72
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Tak takie praktyki trzeba ukrócic! Mi podobnie sie skojarzylo jak Beaci69.. Ja czasami cos tam wymieniam sie , czy kupuje na Targowisku ale..TYLKO OD "STARYCH" WIZAŻANEK ...Niestety..sorry ale inaczej ryzykujemy i to bardzo!
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 18:06   #73
sasanka22
Raczkowanie
 
Avatar sasanka22
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: esTWuaA
Wiadomości: 134
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Jono,Madziarro,jestem juz,wlasnie sie obudzilam z popoludnoiwej drzemki,padlam dzis po obiedzie jak przecinak Dowiedzialam sie czegos ciekawego..
Bylam dzis u kolezanki ktora do niedawna mieszkala w Sandomierzu,wyszla teraz za mąz i przeprowadzila sie do Tarnobrzegu (niedaleko) z ciekawosci zapytalam Agatkę na jakiej ulicy mieszkala (wogole nie kojarze tej ulicy Maciejowskiego) i okazalo sie ze mieszkala obok..Agata nie kojarzy nikogo o nazwisku Hill ale dokladnie na tej ulicy miesci sie knajpa-pub pod nazwą "U HILLA"...nie wiem czy na cos sie to przyda ale podejrzewam,ze to ta rodzina...
sasanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 18:11   #74
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

nutko-pewnie masz racje, choc nie wiem kto jest starym forumowiczem...

ja sie wymienialam, kupowalam juz wielokrotnie, nigdy sie nie nacielam.
ba, samej, i to trzeba przyznac niechlubnie, w sumie chyba oszukalam jedna wizazanke, a glupio mnie sie zrobilo dopiero teraz...a to dawno temu bylo..
...nieporozumienie bardziej..choc pewne nie postapilam fair...eh....
no glupia sprawa, zreszta pisalam juz w watku komentujacym....
eh

chyba najlatwiej na targowisku sprzedawac- jesli ktos wplaci ci kase- wysylasz i w sumie chyba to jest najbezpieczniejsze
wymiana zawsze nosi znamiona lekkiego ryzyka
kupno tez
chociaz mnie tam jakos to specjalnie ryzyko nie razi
moze dlatego ze nie kupuje drogich kosmetykow przez wizaz.
do tej pory kupilam tylko podklad shiseido od londynki ale to byla mocno sprawdzona i zaufana forumowiczka...

wpadki sie zdarzaja i nie mozna z gory powiedziec ze ktos jest nieuczciwy, czy oszukuje, choc ta cala trancegirl jest wlasnie oszustka...recydywistka nawet...
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 18:18   #75
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

o kurcze!

ja sie tu zapisalam [zalogowalam?- czy jak to sie mowi] bo myslalam ze tu sie wszyscy znaja, sielanka i swawole, totalne zaufanie, zyczliwosc i pewnosc...a tu co

niedorozwiniete panienki ktore nie odrozniaja dobra od zla, glupoty od zaradnosci i trace'u od kichowatego techno...

hm po przeczytaniu tego watka chyba zawiesze swoj debiut na targowisku

a ty oszustko giń przepadnij

pozdrawiam uczciwych
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 18:19   #76
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

[QUOTE=awia]nutko-pewnie masz racje, choc nie wiem kto jest starym forumowiczem...

stara wizażanka to taka którą widuję na Wizażu, bierze udzial w dyskusjach itp itp... a nie zakłada tylko wątek na targowisku i w sumie ma 3 posty na krzyż też tylko na targowisku :fou:
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 18:19   #77
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Ja nigdy nie kupowałam niczego przez net od osób prywatnych, ale też jestem za tym, żeby dla dobra wizażanek stworzyć listę wiarygodnych osób.

A tak poza tym szczerze: podziwiam Was dziewczyny za waszą ufność, ja bym nie mogła kupować coś od kogoś przez net, płacić za paczkę nie wiedząc co w niej jest, bo przecież tak naprawdę pewni jesteśmy co w niej jest dopiero po jej otworzeniu; tracić nerwy podczas czekania na przesyłkę, a potem pluć sobie w brodę, że zostałam oszukana. Dlatego ja psotanowiłam, że jeśli coś mam kupować przez net, to tylko z zaufanych sklepów internetowych, nigdy od prywatnych osób. A poza tym nie lepiej wybrać się do sklepu i "na żywo" obejrzeć ciuch czy wypróbować cień i mieć pewność, że kupujemy na pewno to co chcemy? No chyba że wymieniacie się albo kupujecie ciuchy czy kosmetyki firm niedostępnych w Polsce...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 18:31   #78
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Nie żałuję tego co napisałam, może nie powinnam odrazu tej dziewczyny określać oszustką ale każdy ma swoje nerwy a ona do uczciwych osób moim zdaniem się nie zalicza. Zresztą nie wiem czy zauważyłyście ale ten wątek zaczyna wywoływać falę kolejnych wątków, tym razem o "rocznik1968".
Przy okazji, Awia to z Tobą wczoraj rozmawiałam na wątku kosmetycznym prawda?Pytam bo nie jestem pewna czy dostałaś moją wiadomość
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 18:52   #79
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Ehh... i jak przy takich sprawach ufać innym ludziom? Swoją drogą Trancegirl również do mnie pisała, że czytała moją recenzję cieni Irreelle Ombre Chanel i czy nie chciałabym jej ich sprzedać. Po odpisaniu, że nie jestem sprzedażą zainteresowana, już się nie odezwała
Jona trzymaj się cieplutko. Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 19:05   #80
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Jono - Dostałam @, już Ci odpisałam. Musimy się trzymać razem, we 3 - to jest pewne. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 19:12   #81
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Cytat:
Napisane przez Justek
Do Zło: czy ja równiez mogłabym prosić o pomoc w mojej sprawie tj.dziewczyny o nicku Asia321.
Masz z nia klopoty? Ja przeprowadzilam z Asia transakcje i obylo sie bez zadnych problemow.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 20:32   #82
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

justku-tak, ze mna
chyba sie zdecyduje na ta Isa Dore
wysle ci mailem szczegoly
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 06:35   #83
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Tak Svenju :-( I tym bardziej jestem zdziwiona całą sytuacją,że Wy nie miałyście z nią problemów, bo może ja po prostu mam pecha i trafiło na mnie. Od 25.04 minęło już bardzo dużo czasu i naprawdę miała możliwość mi już coś wysłać. Umówiłyśmy się w końcu na polecony priorytet, z którego wywiązałam się tylko ja. Dlatego twierdzę, że jest nieuczciwa.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 06:39   #84
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Przy okazji Jona podaję Ci link do wątku, w którym MonikaPogrzeba opisuje historię o dziewczynie, która próbowała ją oszukać. Mowa o niejakiej Oluni ale kiedy przeczytałam nazwisko Hill odrazu skojarzyłam, że to ta sama osoba. Podaję Ci link: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...517#post366517
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 08:28   #85
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Thumbs down Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Apropos trancegirl_ chetnie sie wypowiem:tez zostałam perfidnie oszukana - za eyeliner Guerlaina dostałam 2 rzeczy, a jedną z nich miało być opakowanie błyszczyk+cień, rzekomo przywiezione z Niemczech(cytuje za trancegirl_).Oczywiście zapomniała zedrzec z tego błyszczyka małej naklejki, na której jest napis "colorcube....bla bla bla " czyli firma Constance Caroll.Drugą rzeczą był zaschniety lakier(miał być "prawie" nowy,heh).
Szkoda,że wczesniej tego nie skomentowałam, pewnie kilka osób by sie nie nabralo...
Transkcja przebiegała tak samo,czyli agresywne nagabywanie na gg, jutro wyjezdzam, mieszkam w krakowie, ale wyslij do sandomierza itp.
"a niech sobie ma" pomyslałam,"ja od tego nie zbiedniałam"; a ona tu inne wizazanki oszukuje
Oby sie pod innym nickiem nie zalogowała, bo z takimi to nie wiadomo...
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 08:35   #86
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Papryczko, nie masz pojęcia jak mi przykro kiedy to przeczytałam...Lepiej było się wstrzymać z wysyłką albo obdzielić was wszystkie po równo (a tak przy okazji - dostałaś paczusię? ).
Najgorsze że nie mogłam odgrzebać się do wątków opiniowych w archiwum z targowiska
I sytuacja była podobna - mimo że nic nie placiła za kosmetyki ani za przesyłkę kazała na siebie czekać. Adres faceta w Sandomierzu, gadka o przeprowadzce. Ech...

Kto sieje wiatr, zbiera burzę.

PZDR Natalia

hej, nie przejmuj sie, skad moglas wiedziec? ja tez dopiero wczoraj przeczytalam o wyczynach tej dziewczyny! ma tupet, trzeba jej przyznac! co do paczki, to jeszcze nie dotarla, ale odpisalam ci na privie, wiec pewnie juz wiesz. pozdrawiam!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 08:39   #87
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Cytat:
Napisane przez Hyang
Apropos trancegirl_ chetnie sie wypowiem:tez zostałam perfidnie oszukana - za eyeliner Guerlaina dostałam 2 rzeczy, a jedną z nich miało być opakowanie błyszczyk+cień, rzekomo przywiezione z Niemczech(cytuje za trancegirl_).Oczywiście zapomniała zedrzec z tego błyszczyka małej naklejki, na której jest napis "colorcube....bla bla bla " czyli firma Constance Caroll.Drugą rzeczą był zaschniety lakier(miał być "prawie" nowy,heh).
Szkoda,że wczesniej tego nie skomentowałam, pewnie kilka osób by sie nie nabralo...
Transkcja przebiegała tak samo,czyli agresywne nagabywanie na gg, jutro wyjezdzam, mieszkam w krakowie, ale wyslij do sandomierza itp.
"a niech sobie ma" pomyslałam,"ja od tego nie zbiedniałam"; a ona tu inne wizazanki oszukuje
Oby sie pod innym nickiem nie zalogowała, bo z takimi to nie wiadomo...
zajrzyj proszę tutaj:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...556#post366556
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 09:04   #88
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Justek, czyli trancegirl aka Ilove ibiza to Olunia = panna/pani Hill z Sandomierza???
No ładnie...

PZDR natalia
PS. Papryczko dzięki za njusa Mam nadzieję że dojdzie w poniedziałek.
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 09:08   #89
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Tak myślę, że to ta sama osoba. Nazwisko i miejscowość się zgadza. I naprawdę mam nadzieję, że dostanie za swoje!
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 13:33   #90
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Cytat:
Napisane przez Justek
Tak Svenju :-( I tym bardziej jestem zdziwiona całą sytuacją,że Wy nie miałyście z nią problemów, bo może ja po prostu mam pecha i trafiło na mnie. Od 25.04 minęło już bardzo dużo czasu i naprawdę miała możliwość mi już coś wysłać. Umówiłyśmy się w końcu na polecony priorytet, z którego wywiązałam się tylko ja. Dlatego twierdzę, że jest nieuczciwa.
Moze chciała ubrac bluzke na impreze..teraz Ci odda jakby nigdy nic
A co do pozyczania kasy, ubran, płyt.. Tez nie pozyczam..ze zbyt duza bezczelnoscia niby bliskich osob sie spotkałam..oddawanie brudnych, rozciagnietych (wcale nietanich )ubran to była norma..czekanie na pieniadze kilka miesiecy tez..
Moge komuś pożyczyc do 50 zł i to tez najbardziej zaufanym osobom, niestety..
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.