Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-21, 21:33   #4531
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Mialyscie kiedys tak ze status zamowienia zmienil sie z oczekujacego na wstrzymane??
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 21:54   #4532
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Mialyscie kiedys tak ze status zamowienia zmienil sie z oczekujacego na wstrzymane??
Tak. To znaczy, że jakiś produkt jest w brakach.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 22:02   #4533
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Ok dziekuje bardzo
Tak myslalam ze oczekujace = brak produktu
ale gdy sie zmienilo na wstrzymane to juz sie zmartwilam.
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 22:25   #4534
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Dzziewczyny orientujecie się czy jasny beż z podkładu niebrudzacego nie jest za żółty/pomarańczowy??
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 22:27   #4535
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Czy któraś z Was ma TEN lub TEN tusz?
Czy one robią efekt pandy? Ostatnio kupiłam maybelline i po 3-4h robi mi czarne sińce pod oczami Wyglądam wtedy tragicznie, teraz zastanawiam się czy zużyć końcówkę innego czy otworzyć któryś z YR (oba dostałam gratis).


Jestem pod wrażeniem dwufazówki Po 2 tygodniach testów zamówiłam drugie opakowanie na zapas, nie żałuję i na pewno na stałe zagości w mojej łazience.
Miniaturki szminek są bardzo fajne, nie całkowicie kryjące - dają bardzo ładny efekt. Dwa a nawet trzy kolory kupiłabym pełnowymiarowe, ale nigdzie ich nie widzę. To trochę bez sensu, miniaturki czegoś, czego nie ma
Do tego dostałam oferty ważne 6 miesięcy: so elixir za zamówienie powyżej 49zł i dwie fajne 'dla przyjaciółki', które pewnie wykorzystam przy pomocy TŻ'ta
Z czasem skłaniam się do zakupu drugiego różu, na razie mam kolor 'ciemny róż' i jestem bardzo zadowolona z jakości. Kończy mi się wpadający w brąz z TBS i zastanawiam się między średnią morelą a średnim różem (dlaczego oni je tak dziwnie nazywają, oba są ewidentnie brązowawe). Ktoś ma jakieś porównanie?

Edytowane przez blackberry8
Czas edycji: 2012-09-21 o 22:31
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 22:52   #4536
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma TEN lub TEN tusz?
Czy one robią efekt pandy? Ostatnio kupiłam maybelline i po 3-4h robi mi czarne sińce pod oczami Wyglądam wtedy tragicznie, teraz zastanawiam się czy zużyć końcówkę innego czy otworzyć któryś z YR (oba dostałam gratis).


Jestem pod wrażeniem dwufazówki Po 2 tygodniach testów zamówiłam drugie opakowanie na zapas, nie żałuję i na pewno na stałe zagości w mojej łazience.
Miniaturki szminek są bardzo fajne, nie całkowicie kryjące - dają bardzo ładny efekt. Dwa a nawet trzy kolory kupiłabym pełnowymiarowe, ale nigdzie ich nie widzę. To trochę bez sensu, miniaturki czegoś, czego nie ma
Do tego dostałam oferty ważne 6 miesięcy: so elixir za zamówienie powyżej 49zł i dwie fajne 'dla przyjaciółki', które pewnie wykorzystam przy pomocy TŻ'ta
Z czasem skłaniam się do zakupu drugiego różu, na razie mam kolor 'ciemny róż' i jestem bardzo zadowolona z jakości. Kończy mi się wpadający w brąz z TBS i zastanawiam się między średnią morelą a średnim różem (dlaczego oni je tak dziwnie nazywają, oba są ewidentnie brązowawe). Ktoś ma jakieś porównanie?

A jakie to są te fajne oferty?

Tusz SP bardzo polecają dziewczyny, ja ten różowy mam i dla mnie jest fajny, ale nie dla każdego.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 23:16   #4537
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Dla przyjaciółki są dwa blankiety: pierwszy z prezentem dla ciebie do wyboru jakikolwiek produkt z tego katalogu za zamówienie powyżej 19zł, dla przyjaciółki zestaw kosmetyczek w paski, gratis niespodzianka za zamówienie powyżej 39zł, wysyłka darmowa od 70 i 5 kosmetyków 2 w cenie 1: żel PS, serum vegetal 3, pianka do golenia, olejek pod prysznic tradition de hammam i dezodorant w kulce. W tym blankiecie najbardziej podoba mi się pierwszy prezent czyli ten do wyboru. Druga różni się tym, że prezentem dla ciebie jest albo kosmetyczka fioletowa, albo krem riche na dzień albo niespodzianka.
Poza tym w katalogu są zniżki na np. płukankę malinową, dwufazówkę, serie pure system, jakieś kremy, z kolorówki róże, bazy, podkłady, lakiery.

Tak na marginesie nie widzę różnicy między bazą różową a that gal benefitu
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 23:57   #4538
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Dla przyjaciółki są dwa blankiety: pierwszy z prezentem dla ciebie do wyboru jakikolwiek produkt z tego katalogu za zamówienie powyżej 19zł, dla przyjaciółki zestaw kosmetyczek w paski, gratis niespodzianka za zamówienie powyżej 39zł, wysyłka darmowa od 70 i 5 kosmetyków 2 w cenie 1: żel PS, serum vegetal 3, pianka do golenia, olejek pod prysznic tradition de hammam i dezodorant w kulce. W tym blankiecie najbardziej podoba mi się pierwszy prezent czyli ten do wyboru. Druga różni się tym, że prezentem dla ciebie jest albo kosmetyczka fioletowa, albo krem riche na dzień albo niespodzianka.
Poza tym w katalogu są zniżki na np. płukankę malinową, dwufazówkę, serie pure system, jakieś kremy, z kolorówki róże, bazy, podkłady, lakiery.

Tak na marginesie nie widzę różnicy między bazą różową a that gal benefitu

Ah to zamawiałam z tej oferty. To jeszcze stary katalog urody na wiosnę-lato prawda?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 07:27   #4539
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Mam ten różowy tusz i dla mnie jest świetny. Pięknie rozdziela rzęsy, nie skleja ich i daje naturalny, dzienny efekt. Nie osypuje się i nie maże, ale fankom teatralnych rzęs na pewno nie będzie odpowiadał.
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 07:30   #4540
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez martyna3275 Pokaż wiadomość
jest mozliwosc anulowania zamówienia które złozylam??? bo zobaczyłam ze jest oczekujace i nie moge czekac na to bo w przyszłym tyg nadres zamieszkania zmieniam i tu nie bedzie komu paczki odebrac jak nie przyjdzie do tego czasu

Ja bym napisała maila do BOK-u, że rezezygnuję z zamówienia, oczywiście najlepeij z mailem zwrotnym od nich(potwierdzenie zamówienia) albo poprosiłabym o zmianę adresu.
Zresztą zawsze można nie odebrać paczki bez żadnych konsekwencji.

Edytowane przez ada ada
Czas edycji: 2012-09-22 o 07:31
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 07:43   #4541
martyna3275
Zakorzenienie
 
Avatar martyna3275
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 709
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

zadzwoniłam do BOK-u i zapytałam co jest niedostepne to moze bym zmeiniła na cos innego, a okazalo sie ze kod z facebooka blokuje zamówienie i ONa e zatwierdzila i juz jest w porzadku, wiec dziewczyny jesli któras ma kod konkursowy z fb to mozecie miec taka sama sytuacje
martyna3275 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 08:01   #4542
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dzziewczyny orientujecie się czy jasny beż z podkładu niebrudzacego nie jest za żółty/pomarańczowy??
Ja go mam i jest trochę żółtawy.
Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma TEN lub TEN tusz?
Czy one robią efekt pandy? Ostatnio kupiłam maybelline i po 3-4h robi mi czarne sińce pod oczami Wyglądam wtedy tragicznie, teraz zastanawiam się czy zużyć końcówkę innego czy otworzyć któryś z YR (oba dostałam gratis).
Sexy Pulp nie robi pandy i ogólnie jest boski ten drugi miałam 2 razy i za kazdym razem dostawałam od niego zapalenia spojówek+ kruszył mi się na oczach.

Dziewczyny jest teraz aktywny jakiś kod promocyjny?
Czy dalej w stacjonarnym za zakup błyszczyka PN dostaje się dodatkowo 2 pieczatki?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 08:27   #4543
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Dla przyjaciółki są dwa blankiety: pierwszy z prezentem dla ciebie do wyboru jakikolwiek produkt z tego katalogu za zamówienie powyżej 19zł, dla przyjaciółki zestaw kosmetyczek w paski, gratis niespodzianka za zamówienie powyżej 39zł, wysyłka darmowa od 70 i 5 kosmetyków 2 w cenie 1: żel PS, serum vegetal 3, pianka do golenia, olejek pod prysznic tradition de hammam i dezodorant w kulce. W tym blankiecie najbardziej podoba mi się pierwszy prezent czyli ten do wyboru. Druga różni się tym, że prezentem dla ciebie jest albo kosmetyczka fioletowa, albo krem riche na dzień albo niespodzianka.
Poza tym w katalogu są zniżki na np. płukankę malinową, dwufazówkę, serie pure system, jakieś kremy, z kolorówki róże, bazy, podkłady, lakiery.

Tak na marginesie nie widzę różnicy między bazą różową a that gal benefitu
Właśnie w sprawie tej oferty tu przyszłam
Tym dowolnym prezentem może być nawet ta woda bzowa 100ml? Bo aż mi się wierzyć nie chce
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 08:36   #4544
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Dolaczam do uzaleznionych. Dwa dni temu przyszla pierwsza paka wczoraj szybko poszlam zaplacic i odrazu wyslalam poczta kolejne zamowienie. jak to jest z ofertami dla przyjaciolki. Jezeli wykozystam wlasnie Tz ale to moj maz wiec ma to samo nazwisko i adres to moge zgarnac prezenty mimo iz zamowie tylko raz?? I jak jest dziewczyny kiedy zamowilam jedna rzecz ktora widzialam ze jest chwilowo niedostepna a chodzi dokladnie o wode kolonska zielona herbata. Zamowienie przyjdzie pomniejszone o ta wode czy opoznia je?? Wolalabym aby opoznili gdyz dzieki niej spelnilam warunek na przystepne cenowo piekne kubki do kawy. Jak to jest u was dziewczyny???
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 08:42   #4545
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja go mam i jest trochę żółtawy.

Sexy Pulp nie robi pandy i ogólnie jest boski ten drugi miałam 2 razy i za kazdym razem dostawałam od niego zapalenia spojówek+ kruszył mi się na oczach.

Dziewczyny jest teraz aktywny jakiś kod promocyjny?
Czy dalej w stacjonarnym za zakup błyszczyka PN dostaje się dodatkowo 2 pieczatki?
Niestety ta promocja już się skończyła. Obecnie z kartą możesz kupić krem rumiankowy do twarzy i ciała za 11,40zł
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 08:58   #4546
Unistka
Raczkowanie
 
Avatar Unistka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 258
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez martyna3275 Pokaż wiadomość
http://www.yves-rocher.com.pl/cialo/...alnej_i_suchej

diewczynki jakie zdanie macie o tym mleczku??? bo wąłsnie zamówiłam bo na kwc miała nawet dobre opinie ale zastanawiam sie czy gafy sie strzeliłam a i co myslicie o szampono-zelach meskich?? bo zamówiłam dla Tż bo chciał szampon ale pod zadnym pozorem babski
Szampo - żele są beznadziejne ale u facetów mogą się sprawdzić bo mają krótkie włosy
Unistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 09:45   #4547
Alex_07
Zadomowienie
 
Avatar Alex_07
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 1 338
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Dostałam swoje zamówienie i chyba jakoś wyjątkowo szybko, bo po 2 dniach było już u mnie.
Chyba wciągnęłam się na dobre, bo myślę o kolejnym zamówieniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1480.jpg (98,6 KB, 146 załadowań)
Alex_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 10:09   #4548
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Alex_07 Pokaż wiadomość
Dostałam swoje zamówienie i chyba jakoś wyjątkowo szybko, bo po 2 dniach było już u mnie.
Chyba wciągnęłam się na dobre, bo myślę o kolejnym zamówieniu.
Hi grunt to posiadać żel do mycia ciała, koniecznie w ilości, która pozwoli korzystać z prysznica kiedy najdzie nas tylko ochota
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 10:12   #4549
martyna3275
Zakorzenienie
 
Avatar martyna3275
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 709
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Unistka Pokaż wiadomość
Szampo - żele są beznadziejne ale u facetów mogą się sprawdzić bo mają krótkie włosy
sobie bym nigdy nie zamowiła szampo-zelu ale Tż nie ma takich wymagan co do szamponów co ja, najwyzej jak nie bedzie mu odpowiadac zuzyje jako zel
martyna3275 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 11:29   #4550
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Właśnie w sprawie tej oferty tu przyszłam
Tym dowolnym prezentem może być nawet ta woda bzowa 100ml? Bo aż mi się wierzyć nie chce
Jest napisane: z wyjątkiem zestawu 53698. A woda bzowa 18891, czyli się kwalifikuje
Szkoda, że jest bez albo cytrusy, jakby dali różę to bym na pewno wzięła. Muszę sobie poniuchać w sklepie oba zapachy.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Sexy Pulp nie robi pandy i ogólnie jest boski ten drugi miałam 2 razy i za kazdym razem dostawałam od niego zapalenia spojówek+ kruszył mi się na oczach.
Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
Mam ten różowy tusz i dla mnie jest świetny. Pięknie rozdziela rzęsy, nie skleja ich i daje naturalny, dzienny efekt. Nie osypuje się i nie maże, ale fankom teatralnych rzęs na pewno nie będzie odpowiadał.
Dziękuję za odpowiedź, w takim razie dzisiaj zaczynam testy

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Ah to zamawiałam z tej oferty. To jeszcze stary katalog urody na wiosnę-lato prawda?
Tak
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 14:01   #4551
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez amigagdynia Pokaż wiadomość
Dolaczam do uzaleznionych. Dwa dni temu przyszla pierwsza paka wczoraj szybko poszlam zaplacic i odrazu wyslalam poczta kolejne zamowienie. jak to jest z ofertami dla przyjaciolki. Jezeli wykozystam wlasnie Tz ale to moj maz wiec ma to samo nazwisko i adres to moge zgarnac prezenty mimo iz zamowie tylko raz?? I jak jest dziewczyny kiedy zamowilam jedna rzecz ktora widzialam ze jest chwilowo niedostepna a chodzi dokladnie o wode kolonska zielona herbata. Zamowienie przyjdzie pomniejszone o ta wode czy opoznia je?? Wolalabym aby opoznili gdyz dzieki niej spelnilam warunek na przystepne cenowo piekne kubki do kawy. Jak to jest u was dziewczyny???

Napisze Ci jak bylo u mnie
Jesli zamawialm cos z oferty wysylkowej, a produktu akurat nie bylo - paczka przychodzila bez niego, z pomniejszonym rachunkiem, ale gratisy byly wszystkie - bo skad moglam wiedziec, ze czegos akurat zabraknie (przy zamawianiu spelnialam wszystkie warunki).


Nie wiem natomiast co byloby, gdybym swiadomie zamowila produkt niedostepny

A tak w ogloe to jak tego dokonalas?
Zamowilas z oferty wysylkowej cos co w e-sklepie jest niedostepne?
Bo jesli tak, to nie ma problemu - oni do roznych ofert maja rozne magazyny, i cos czego brakuje w e-sklepie moze byc dostepne w stacjonarnych lub w wysylkowej wlasnie
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 15:25   #4552
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Ja jeszcze mam dwa słowa co do cieni - co do jakości nie mam się czego przyczepić. Nie rolują się, nie osypują,nie znikają, nie używam bazy i dają radę wytrwać kilka godzin. Kolory rzeczywiście zgodnie z nazwą są bardzo intensywne - mocno napigmentowane i bardzo mocno opalizujące.
I tutaj dla mnie jest minus w przypadku zestawy szary/czarny: niestety dla mnie tez zestaw nie nadaje sie na dzien, myslałam, że to bedą spokojniejsze, złamane szarości. Tymczasem szary-srebrny wygląda na powiece wręcz jak metaliczna biel, a czarny jest BARDZO czarny i trzeba uważać. To może być zaleta dla kogos kto ma wprawe w makijazu i fantazje, ale ja osobiście raz ze nie potrafie zbytnio sie malowac a dwa wolę dyskretniejszy i mniej przyciagajacy uwage makijaż. Na imprezę - byłyby super, ale na dzień u mnie odpada.

Jeszcze co do gratisowego płynu do demakijazu oczu pur bleuet - potwierdzam, ze to bubel jakich malo. Nie zmywa makijazu a skora pali ogniem - polecam trzymac sie od tego z daleka.Właściwe czuję, że jakieś odszkodowanie za straty moralne od Yr byłoby na miejscu w zwiazku w tym gratisem - jak mozna bylo cos takiego wyprodukować. Nadaje sie tylko do wylania do zlewu.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2012-09-22 o 17:03 Powód: dopisek
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:32   #4553
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Magdulenka dziekuje za odpowiedz. To nie tak ze celowo zamowilam niesdostepny produkt. Ostatnio wyczytalam ze zielona herbata jest taka jak elizabeth Arden Green Tea wiec bardzo sie na nia napailam. Dostalam oferte 50 procent na wybrany produkt z katalogu glownego. Wybralam oczywiscie ja i dobralam produkty do progu aby kupic taniej kubki. A wiem ze jest niedostepna bo tego samego dnia z ciekawosci weszlam na agebot per post przez internet i probowalam wklepac zamowienie aby zobazcyc czy sa dodatkowe oferty i wogle jak to wyglada i wyskoczyl mi komunikat ze moja woda kolonska jest czasowo niedostepna. No a koperta z zamowienie godzine wczesniej zostala wrzucona do skrzynki. Wiec sie zmartwilam.
Swoja droga fajnie ze jestes klientka z niemiec bedziemy mogly tez gadac o naszych ofertach. ja dopiero sie wdrazam w Yves Rocher wczesniej zamawialam tylko avon.
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 19:07   #4554
1d94aa359fccc21ffd3754e01fc729e7b21e5777_5e9cd7f29012b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 249
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

zrobiłam dzisiaj zakupy w stacjonarce: Wodę kolońską zieloną herbatę i antyperspirant Werbena. Razem zapłaciłam 51,8. Zniżki były na to wszystko. Co do zielonej herbaty, będzie to moja zmiana po ardence.
1d94aa359fccc21ffd3754e01fc729e7b21e5777_5e9cd7f29012b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 19:31   #4555
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Dostałam dziś w galerii papierowy tester z fioletowym so elixir.
I chyba jednak się nie polubimy. Nie mogę się jakoś przekonać do tego zapachu. Ma w sobie coś co mnie męczy i dusi. Choć podoba mi się jego trwałość.
Czekam na paczkę z kubkami. Mam nadzieję, że niedługo dojdzie bo kończy mi się już krem do rąk a pogoda tak paskudna, że muszę dłonie kremować non stop. No i ciekawa jestem tych kubków.
Wrześniowy mailing jeszcze czeka na realizację.
Ciągle jestem w rozterce bo mam 3 różne pomysły dotyczące tego jak zagospodarować zniżkę 50%. Dobrze, że jest ten kupon na 2 razy 40% w ramach Szaleństwa Zakupów bo może dzięki temu jakoś wybrnę z sytuacji.
Ktoś pisał o chlebaku. Ciekawa jestem jak ten chlebak wygląda.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez martyna3275 Pokaż wiadomość
sobie bym nigdy nie zamowiła szampo-zelu ale Tż nie ma takich wymagan co do szamponów co ja, najwyzej jak nie bedzie mu odpowiadac zuzyje jako zel
A u mojego TŻ'ta tylko szampon-żel się sprawdza bo on nie lubi mieć zbyt wielu kosmetyków. A już szczególnie pod prysznicem.
Po szamponach drogeryjnych miał czasem łupież a po tej serii szampon-żel z Fraicheur Vegetale nie ma problemów ze skórą.
Z męskiej serii lubi tylko ten zielony bo reszta z nich jest ciut za mocno perfumowana i podrażnia mu trochę skórę. Kiedyś miał Hoggar ale narzekał i po zmianie na Green nie chciał już do Hoggara wracać.
Teraz ma Cedr z FV i jest zadowolony. Wodę Hoggar lubi ale szampon- żel poszedł w odstawkę.
Ja po szampon żel monoi czasem sięgam awaryjnie latem, podczas wyjazdów.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 20:31   #4556
siuger
Raczkowanie
 
Avatar siuger
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Dziewczyny miałyście może wodę perfumowaną Vanille Noire? Bo mam w planach kupić. Tj wychodzi mi ona 50ml za -50% + So Elixir 50ml jako dodatek i 3 mini wody. Wszystko za 100 zł. Brać?

Aa i do szczęścia mi bardzo, bardzo brakuje tego tuszu Sexy pulp. Miałam okazję użyć bo koleżanka dała mi się maznąć raz i się zakochałam.
Są na niego jeszcze jakieś promocje?? To lusterko co dawali też fajne.

Jest jeszcze ta oferta aktualna??

I czy bez żadnego blankietu etc. mogę to jakoś zdobyć??

Pomóżcie proszę.
siuger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 20:50   #4557
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Ja bym brala uwielbiam ten zapach...
Choc troszke nietrwaly-na mnie-aktualnie czekam na zamowiona druga butelke
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 20:54   #4558
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

siuger chyba ci się opłaca. Z jakiej oferty masz to -50% na vanille noir?
Moim zdaniem fajny zapach. Ja nie nabyłam bo takich waniliowych już kilka mam ale woń przyjemna. Taka ciepła, raczej klasyczna wanilia.
Co do sexy pulp - jeśli jesteś stałą klientką i nie dostałaś albo nie wykorzystałaś jeszcze mailingu na wrzesień to oczywiście możesz dostać ten tusz gratis.
Bez blankietu raczej nie dostaniesz bo to oferta spersonalizowana dla stałych klientów.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 21:06   #4559
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez siuger Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście może wodę perfumowaną Vanille Noire? Bo mam w planach kupić. Tj wychodzi mi ona 50ml za -50% + So Elixir 50ml jako dodatek i 3 mini wody. Wszystko za 100 zł. Brać?
Pewnie, że brać za takie pieniądze Vanille Noire i So Elixir to oczywiście osobiście bardzo podoba mi się Vanille Noire
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 21:33   #4560
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ktoś pisał o chlebaku. Ciekawa jestem jak ten chlebak wygląda.
Ja go mam już Jutro mogę zrobić zdjęcia. Wg mnie zbędny gadżet- nadaje się na jedzenie do pracy, ale raczej suche Składa się z dwóch pojemników, które zabezpiecza się dodatkowo gumką, żeby się nie otwarły. Gdyby to nie był gratis, to nigdy bym czegoś takiego nie kupiła. Znacznie lepsze są pojemniki ze zwykłym zamknięciem za 5 zl.
Cytat:
Napisane przez siuger Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście może wodę perfumowaną Vanille Noire? Bo mam w planach kupić. Tj wychodzi mi ona 50ml za -50% + So Elixir 50ml jako dodatek i 3 mini wody. Wszystko za 100 zł. Brać?

Aa i do szczęścia mi bardzo, bardzo brakuje tego tuszu Sexy pulp. Miałam okazję użyć bo koleżanka dała mi się maznąć raz i się zakochałam.
Są na niego jeszcze jakieś promocje?? To lusterko co dawali też fajne.

Jest jeszcze ta oferta aktualna??

I czy bez żadnego blankietu etc. mogę to jakoś zdobyć??

Pomóżcie proszę.
Chyba za okazaniem smsa.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.