nieudana koloryzacja włosów :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 21:10   #1
karolinaiewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Question

nieudana koloryzacja włosów :(


Witam wszystkie wizazanki, jestem tutaj 1 raz dlatego prosze o wybaczenie. Mam problem z włosami. Mój naturalny kolor włosów to ciemny bląd jasny brąz taki mysi trudno go określić. 3 razy farbowałam włosy lorealem castingiem ostatni kolor to 810. Byłam zadowolona z farby ale........ podkusiło mnie w sklepie i wybrałam farbe loreala tylko że sublime mousse kolor 700. Włosy wyszły bardzo ciemne, taki ciemny brąz i niezbyt dobrze się w nim czuję. Pomyślałam o dekoloryzacji elgonem albo przeczekać aż kolor się wypłucze i tutaj mam zmartwienie czy loreal casting 810 pokryje wypłukaną 700 sublime mousse. Proszę o radę bo dopiero zaczynam przygodę z farbowaniem i nie wiem co robić
karolinaiewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:20   #2
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: nieudana koloryzacja włosów :(

poczekaj kochana po kilku myciach (szampon przeciwłupieżowy powinien dać radę), może kolor sam zjaśnieje po co od razu niszczyć włoski rozjaśnianiem.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 23:42   #3
dolfin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: nieudana koloryzacja włosów :(

zabawne, przedwczoraj zepsułam sobie kolor dokładnie tą samą farbą mam nadzieję, że się jakoś wypłucze...
dolfin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 08:33   #4
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: nieudana koloryzacja włosów :(

Też radzę przeczekać, kolor się wypłucze, a może i po kilku myciach zejdzie do takiego odcienia z którego zadowolona będziesz.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 10:38   #5
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 237
Dot.: nieudana koloryzacja włosów :(

3 razy farbowałam włosy lorealem castingiem ostatni kolor to 810. Byłam zadowolona z farby ale........ podkusiło mnie w sklepie i wybrałam farbe loreala tylko że sublime mousse kolor 700. Włosy wyszły bardzo ciemne, taki ciemny brąz


skoro farbowałas cały czas włosy na poziomie 8... to muss powinnaś kupić minimum na poziomie 9 PONIEWAŻ musy wychodzą ZAWSZE o TON LUB (w przypadku włosów które dopiero niedawno zaczęłaś farbować i chłoną farbę) CZASEM 2 TONY CIEMNIEJ!! Więc to nie jest wina farby tylko niewiedzy dziewuszki i tak masz teraz ciemny brąz i jeżeli nie chcesz potem płakać to NIE nakładaj juz nic na włosy żadnej farby!! poczekaj aż sie wypłuczą i dopiero wtedy zrób sobie delikatna kąpiel rozjaśniająca chyba ze wypłucze ci sie cały ten muss to za miesiac uzyj tego co wczesniej uzywałas 810...
Veroniqe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 13:05   #6
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: nieudana koloryzacja włosów :(

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Pokaż wiadomość
3 razy farbowałam włosy lorealem castingiem ostatni kolor to 810. Byłam zadowolona z farby ale........ podkusiło mnie w sklepie i wybrałam farbe loreala tylko że sublime mousse kolor 700. Włosy wyszły bardzo ciemne, taki ciemny brąz


skoro farbowałas cały czas włosy na poziomie 8... to muss powinnaś kupić minimum na poziomie 9 PONIEWAŻ musy wychodzą ZAWSZE o TON LUB (w przypadku włosów które dopiero niedawno zaczęłaś farbować i chłoną farbę) CZASEM 2 TONY CIEMNIEJ!! Więc to nie jest wina farby tylko niewiedzy dziewuszki i tak masz teraz ciemny brąz i jeżeli nie chcesz potem płakać to NIE nakładaj juz nic na włosy żadnej farby!! poczekaj aż sie wypłuczą i dopiero wtedy zrób sobie delikatna kąpiel rozjaśniająca chyba ze wypłucze ci sie cały ten muss to za miesiac uzyj tego co wczesniej uzywałas 810...

zgadzam sie, farby drogeryjne zawsze wychodza ciemniej i trzeba sie z tym liczyć.. moja rada- poczekaj troche az sie kolor wyplucz.e.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 10:02   #7
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 237
Dot.: nieudana koloryzacja włosów :(

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
zgadzam sie, farby drogeryjne zawsze wychodza ciemniej i trzeba sie z tym liczyć.. moja rada- poczekaj troche az sie kolor wyplucz.e.

Masz rację farby drogeryjne same z siebie wychodzą ciemniej.. a jeżeli nie jest to zwykła farba tylko nazwana "MUSS" to już w ogóle nie ma się co dziwić że z poziomu 8 zrobił sie ciemny brąz
Veroniqe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 10:23   #8
karolinaiewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: nieudana koloryzacja włosów :(

Dziękuję dziewczyny za porady. Pierwszy raz farbowałam włosy musem i wyszło jak wyszło ale już się tak nie przejmuję dzięki waszym poradom bo jednak można coś z tym zrobić Teraz będę już mądrzejsza wybierając farbę w sklepie ale jak narazie wiem jedno że wrócę do castinga. Przyznaje racje że wybrałam odcień z niewiedzy ale wydawał mi się bardzo jasny z pudełka. Następnym razem zapytam specjalistek

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Koleżanko to teraz jesteśmy dwie z tym samym problemem. Zawsze to raźniej chociaż nie bardzo jest się z czego cieszyć. Teraz będzie już tylko lepiej, tylko myc myć i jeszcze raz myć włoski i może dojdziemy do porządanych efektów.
karolinaiewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:18   #9
ja_fuksja
Raczkowanie
 
Avatar ja_fuksja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 95
Dot.: nieudana koloryzacja włosów :(

Mi też niejednokrotnie po koloryzacji lorealem wyszedł kolor znacznie ciemniejszy niż się spodziewałam. Daj włosom 2-3 tygodnie i zobaczysz jak ładnie niechciany kolor się wypłucze. Może nawet nie będziesz musiała nakładać drugiego koloru i zaoszczędzisz włosom cierpień
__________________
Uroda bez właściwej pielęgnacji jest jak auto bez kół, niby je masz, ale z niego nie korzystasz
ja_fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.