Niemcy III :) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-05, 20:59   #691
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

do Marokka to tez do rodziny jedziemy wiec tylko jakis tani lot szukamy..ostatnio szukalismy i nic nie ma taniego szczegolnie ze za corke placimy juz 70% czy nawet 80%....

a wiem ze jest jakis fajny hotel rodzinny w Hiszpani czy na Majorce..moja kolezanka co roku jezdzi tam z corka i sa zadowolone bardzo, ale one chyba z pol roku wczesniej juz bilety kupuja zeby bylo taniej..ale moge sie dopytac gdzie i jak dokladnie sie to nazywa..one ida do biura tur. i mowia w biurze co by chcieli i za ile i oni wyszukuja im angebotow, wiec moze sprobuj tak najpierw..

ja najczesciej na LastMinute szukalam..

ale dodam jeszcze ze jak mi cora podrosnie jeszcze troche to bede z nia robila takie spontany..ja uwielbiam podrozowac i mysle ze taki styl pdrozowania pasuje do niej nie wiem jak to z synkiem bedzie, ale on zawsze moze z tatusiem cos spokojniejszego robic jak my w wielkim swiecie bedziemy
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 09:21   #692
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

witam. wreszcie przestalo u nas wiac i wychodzi sloneczko. piekna pogoda taka typowo jesienna
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 09:34   #693
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

u nas leje..od wczoraj caly czas, bez najmniejszej przerwy..a ja do poniedzialku sama z dziecmi...oszaleje
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 11:45   #694
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Niemcy III :)

u mnie tak samo- brzydko i deszczowo.
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 16:50   #695
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

no przyznac sie ktora mi pozazdroscila pogody i nadmuchala mi chmur deszczowycz??

dziewczyny powiedzcie mi kupujecie tu zelatyne? jesli tak to jaka bo mam przepis na placka i potrzebuje zelatyny do niego
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 17:01   #696
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

Ja nie kupuje, ale w normalnym niemieckim sklepie nie widzialam innej jak w platkach, proszku nie widzialam, ale tez nie szukalam.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 18:43   #697
rom4ntyczk4
Rozeznanie
 
Avatar rom4ntyczk4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: De
Wiadomości: 735
Dot.: Niemcy III :)

A ja dzisiaj z rodzinką byłam w Zaczarowanym lesie w Austri Pogoda była super, słonce nas złapało Ale z trójką chłopców non stop bylo cos do roboty:p Własnie wróciliśmy i głowa mi pęka!
A tu z rodzicami i teściami na skypie trzeba jeszcze pogadac
__________________
Au pair w De do 09.2013 (z Tż)

26.04.2007

12.09.2012

26.07.2014

rom4ntyczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 18:44   #698
Sofiaa6
Raczkowanie
 
Avatar Sofiaa6
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 100
Dot.: Niemcy III :)

U nas też leje i to już trzeci dzień! Nienawidze deszczu!!! Jedynie Mały ma radochę , bo uwielbia babrać się w kałużach

Lało od rana, ale chciałam wyjść i wstąpić do jakiegoś biura podróży, bo wyjazd już tuż, tuż.. a my ciągle niezorganizowani

Marzy mi się wyjazd na Kubę, do Meksyku albo do Tajlandii.. a tu załamka normlanie, bo akurat pora deszczowa w pażdzierniku i dodatkowo czas huraganów na Karibach

Jestem wściekła, bo chcialam, żebyśmy własnie teraz polecieli, gdzies dalej, na taką ezgoztyczną wycieczkę, póki synuś nie ma jeszcze 2 lat i nie trzeba byłoby za niego płacić..

Wściekła sortuję neta, gdzie jeszcze w październiku jest ciepło, poza Kanarami i Emiaratami.. Może jakieś pomysły???

Edytowane przez Sofiaa6
Czas edycji: 2012-10-06 o 18:45
Sofiaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:17   #699
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

hehehe..to chyba ja pozazdroscilam pogody, ale zostalam ukarana jak sie pojawilo sloneczko to wyszykowalam siebie i dzieci..a to troche potrwalo bo jeszcze o 12.00 bylismy w pizamach i oczywiscie jak synek juz w butach i kurtce byl to postanowil kupe zrobic w pampersa wiec trzeba bylo go przebrac wiec jak juz w koncu znalezlismy sie na dole to znowu zaczelo padac no ale stwierdzilam ze po takich wysilkach nie ma sensu a gore wracac i chodzilismy w tym deszczu a jak wrocilismy do domu to oczywiscie pojawilo sie znowu slonce

ja taka normalna Gelantine kupuje w normalnym Lebensmittel-Sklepie.. ale w aldiku nie ma..albo ja nie widzialam

Sofiaa ja bylam w Meksyku ale zima bo tam wtedy najfajniejsza pogoda jest, choc akurat kilka dni przed wylotem bylo trzesienie ziemi, ale zaryzykowalysmy z kolezanka...i jak lecicie z malym to nie zrobicie za duzo objazdowki a to szkoda kasy na taka wycieczke jak bedziecie wiekszosc czasu na plazy..chyba ze sie myle???
a Kuba to moje marzenie i czekam az syn podrosnie zeby zostawic dzieci z tata i biore plecak i jade tam sama

a kiedy chcecie jechac?? Mauritius tez jest fajny, egzotyczny, plazowy
a chcecie bardziej plazowo czy bardziej zwiedzajaco??
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:34   #700
Sofiaa6
Raczkowanie
 
Avatar Sofiaa6
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 100
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
hehehe..to chyba ja pozazdroscilam pogody, ale zostalam ukarana jak sie pojawilo sloneczko to wyszykowalam siebie i dzieci..a to troche potrwalo bo jeszcze o 12.00 bylismy w pizamach i oczywiscie jak synek juz w butach i kurtce byl to postanowil kupe zrobic w pampersa wiec trzeba bylo go przebrac wiec jak juz w koncu znalezlismy sie na dole to znowu zaczelo padac no ale stwierdzilam ze po takich wysilkach nie ma sensu a gore wracac i chodzilismy w tym deszczu a jak wrocilismy do domu to oczywiscie pojawilo sie znowu slonce

ja taka normalna Gelantine kupuje w normalnym Lebensmittel-Sklepie.. ale w aldiku nie ma..albo ja nie widzialam

Sofiaa ja bylam w Meksyku ale zima bo tam wtedy najfajniejsza pogoda jest, choc akurat kilka dni przed wylotem bylo trzesienie ziemi, ale zaryzykowalysmy z kolezanka...i jak lecicie z malym to nie zrobicie za duzo objazdowki a to szkoda kasy na taka wycieczke jak bedziecie wiekszosc czasu na plazy..chyba ze sie myle???
a Kuba to moje marzenie i czekam az syn podrosnie zeby zostawic dzieci z tata i biore plecak i jade tam sama

a kiedy chcecie jechac?? Mauritius tez jest fajny, egzotyczny, plazowy
a chcecie bardziej plazowo czy bardziej zwiedzajaco??
Ogóreczku dzięki za odzew Dla mnie własnie też Kuba jest numerem 1, troszkę też dlatego że Kuba jest mała i Havanna jest oddalona od kurortu (Varadero) tylko o 140 km. Więc dla mnie idealnie, żeby pobyczyć się i poopalać na plaży, ale też skorzystać z wyjazdu i coś zwiedzić, i właśnie Havanne mam na myśli, bo jest stosunkowo blisko

Ale teraz tam sezon deszczowy podobno, który kończy się dopiero z początkiem listopada, więc póki co może być nieciekawe..

Na necie opinii mnóstwo - jedni piszą, że w październiku to już końcówka deszczów i jak poleje to jedynie 1 godz. i reszta już słonecznie.. inni piszą, że idealnie właśnie z małym dzieckiem, bo nie ma takich upałów nieznośnych.. ale też mnóstwo zdań, że jak jechać to w grudniu, albo później..

Koto do głowy dostaję!! Patrzę na Brazylię, ale tam teraz ponoć słonecznie, ale tylko w środkowej części, a już na wschodzie, nad morzem nie bardzo Wrr! Jestem zła!


A synuś twój w jakim wieku? Córa starszak to wiem Ale nie pamiętam maluszka
Sofiaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:59   #701
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

Corka 4,5 a synek 18miesiecy...No Kuba by pasowala, ale z tymi deszczami to ja bym uwazala, bo ja tak pojechalam do Hiszpani gdzie tez juz mialo prawie nie padac a na 8dni nie padalo 1dzien!!!! w Cordobie bylam 2dni i lalo caly czas...
No macie problem mam nadzieje ze cos fajnego znajdziecie szybko...
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 06:47   #702
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Niemcy III :)

U mnie też pada!! Miłej niedzieli!
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 07:12   #703
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi kupujecie tu zelatyne? jesli tak to jaka bo mam przepis na placka i potrzebuje zelatyny do niego
Ja kupuje dość dużo żelatyny bo robię dużo masy cukrowej na torty, najchętniej Dr. Oetker, bo nie śmierdzi. Mają i w proszku -po 3 paczuszki 9g w opakowaniu, albo w płatach. W sklepach typu Real, Edeka na półkach z dodatkami do ciast, posypkami itd.

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------

U nas wczoraj jeszcze było pięknie słonecznie, ale i tak spędziłam większość dnia w centrum handlowym, żeby dzieci na zimę ubrać. A dziś już zachmurzone niebo
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 08:38   #704
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

ogorek podejdz no tu
dzieki dziewczyny za podpowiedz. jutro poszukam w sklepie i zobaczymy co z tego wyjdzie.
co do wyjazdow to ja najchetniej bym latem pojechala i to najlepiej gdzies gdzie jest chlodniej. nie potrafilabym lezec plackiem na plazy i sie opalac.
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 09:55   #705
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

windows hehehe podejdz do plota jak i ja podchodze? hihihihi i buch mu w czerep ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 10:00   #706
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez windowS17 Pokaż wiadomość
no przyznac sie ktora mi pozazdroscila pogody i nadmuchala mi chmur deszczowycz??

dziewczyny powiedzcie mi kupujecie tu zelatyne? jesli tak to jaka bo mam przepis na placka i potrzebuje zelatyny do niego
Żelatynę dostaniesz w każdym niemieckim sklepie. Od fix do tortów po proszkową i w listkach.

Udanego dnia!
U mnie znów brzydka pogoda.
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:12   #707
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Niemcy III :)

zycze milej niedzieli
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 16:51   #708
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
zycze milej niedzieli
nawzajem!
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 20:32   #709
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Niemcy III :)


dobry wieczór i dobranoc
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 08:34   #710
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez worthnotes Pokaż wiadomość
Żelatynę dostaniesz w każdym niemieckim sklepie. Od fix do tortów po proszkową i w listkach.

Udanego dnia!
U mnie znów brzydka pogoda.
Niestety nie do końca tak jest, bo ani w Aldi, ani w Lidlu nie ma żelatyny. Przynajmniej w moim regionie. Podejrzewam też w innych discountach jest podobnie, dlatego lepiej od razu wybrać się do dużego markety, typu Real, tam wybor jest na pewno.

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez windowS17 Pokaż wiadomość
ogorek podejdz no tu
dzieki dziewczyny za podpowiedz. jutro poszukam w sklepie i zobaczymy co z tego wyjdzie.
co do wyjazdow to ja najchetniej bym latem pojechala i to najlepiej gdzies gdzie jest chlodniej. nie potrafilabym lezec plackiem na plazy i sie opalac.
Też tak kiedyś miałam, że nie uleżałam na plaży 15min, moje ciało wręcz się buntowało Ale po 30tce mi się odmieniło, chyba kości się starzeją i potrzebują coraz więcej dogrzewania Teraz mogłabym leżeć godzinami, byle mi nikt nad głową nie skakał.
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 08:51   #711
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez kobietka Pokaż wiadomość
Niestety nie do końca tak jest, bo ani w Aldi, ani w Lidlu nie ma żelatyny. Przynajmniej w moim regionie. Podejrzewam też w innych discountach jest podobnie, dlatego lepiej od razu wybrać się do dużego markety, typu Real, tam wybor jest na pewno.

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------


Też tak kiedyś miałam, że nie uleżałam na plaży 15min, moje ciało wręcz się buntowało Ale po 30tce mi się odmieniło, chyba kości się starzeją i potrzebują coraz więcej dogrzewania Teraz mogłabym leżeć godzinami, byle mi nikt nad głową nie skakał.
ja kiedys moglam tak sie wylegiwac a z wiekiem wlasnie sie odwidzialo. zaraz glowa mnie boli i slabo sie robi. zimno na mnie tak nie dzaial dolujaco slonce moze swiecic itd ale by nie bylo goraca.

i jakie plany na dzis dziewczyny? ja poki co zrobilam pomidorowa i na drugie danie weny brak
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 09:44   #712
rom4ntyczk4
Rozeznanie
 
Avatar rom4ntyczk4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: De
Wiadomości: 735
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez windowS17 Pokaż wiadomość
ja kiedys moglam tak sie wylegiwac a z wiekiem wlasnie sie odwidzialo. zaraz glowa mnie boli i slabo sie robi. zimno na mnie tak nie dzaial dolujaco slonce moze swiecic itd ale by nie bylo goraca.

i jakie plany na dzis dziewczyny? ja poki co zrobilam pomidorowa i na drugie danie weny brak
Ja po 20stce a na słońcu też za długo leżeć nie potrafie Oczywiście najlepiej na przemian do wody i na słoneczku się wylożyć

Ja dzisiaj już trochę posprzątałam, połozyłam małego spać i jeszcze prasowanie mnie czeka. Tż na razie odsypia i później zajmie się dziećmi

Miłego tygodnia Wam życzę!
U mnie rano było potwornie zimno, ale słońce na szczęście jest, więc pewnie się ociepli
__________________
Au pair w De do 09.2013 (z Tż)

26.04.2007

12.09.2012

26.07.2014

rom4ntyczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 12:05   #713
Sofiaa6
Raczkowanie
 
Avatar Sofiaa6
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 100
Dot.: Niemcy III :)

Ogórku nasi synkowie w podobnym wieku, mój ma 16 miesięcy.. tak myślalam bo mam to samo - mały wszędzie biega i gania, ale też i pieluchę jeszcze ma..


Window
u mnie też dziś pomidorowa Ulubiona zupa mojego syncia, więc dość często gotuję.

A propo zup.. gdzie dostanę ogórki kiszone na ogórkową? Wszedzie w sklepach konkserwowe mi sie w oczy rzucają?
Sofiaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 12:10   #714
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Sofiaa6 Pokaż wiadomość
A propo zup.. gdzie dostanę ogórki kiszone na ogórkową? Wszedzie w sklepach konkserwowe mi sie w oczy rzucają?
Musisz sie rozgladac za Salzgurken ja kupuje przewaznie w realu

o np.takie http://www.kuehne.de/gurken/ganze-gu...z-dill-gurken/
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 12:47   #715
Sofiaa6
Raczkowanie
 
Avatar Sofiaa6
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 100
Dot.: Niemcy III :)

Majka thx!

Zawsze można na Was liczyć!!


A dziś nawet wybieram się do Reala i ogólnie robię małą objazdówkę po sklepach poza centrum, bo mężuś zostawił mi autko do dypozycji
..więc ogóraski na pewno zakupię!
Sofiaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 15:06   #716
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

Sofiaa moj syn bedzie mial pieluche przynajmniej rok jeszcze, bo po pierwsze w ogole nie interesuje sie nocnikiem chyba bardziej juz kibelkiem, bo widzi jak my wszyscy tam sie zalatwiamy a po drugie mi sie nie chce na wiosne zobacze czy cos lapie czy nie..a jak jest cieplo to latwiej dziecko przekonac ze bez pieluchy jest fajniej

ja tez kupuje Salzgurken jak chce ogorkowa gotowac

u nas jeszcze nie ma obiadu..ani planu na obiad dzisiaj dzieci odbieral tatus z przedszkola a ja niedawno wrocilam do domu z biblioteki i spijam na spokojnie kawke

no najlepszy mix na wakacje to troche plazy, troche zwiedzania/lazenia, ja bym mogla nawet polezec na sloneczku z dobra ksiazka ale z dwojka malych dzieci sie nie da

window nie bij
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 15:08   #717
worthnotes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 4 505
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez kobietka Pokaż wiadomość
Niestety nie do końca tak jest, bo ani w Aldi, ani w Lidlu nie ma żelatyny. Przynajmniej w moim regionie. Podejrzewam też w innych discountach jest podobnie, dlatego lepiej od razu wybrać się do dużego markety, typu Real, tam wybor jest na pewno.
Ja kupuję w Marktkaufie, Netto i jest wieeelki wybór.

Znikam się pakować bo jutro do Polski.
Udanego tygodnia Wam!
worthnotes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 17:27   #718
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
Sofiaa moj syn bedzie mial pieluche przynajmniej rok jeszcze, bo po pierwsze w ogole nie interesuje sie nocnikiem chyba bardziej juz kibelkiem, bo widzi jak my wszyscy tam sie zalatwiamy a po drugie mi sie nie chce na wiosne zobacze czy cos lapie czy nie..a jak jest cieplo to latwiej dziecko przekonac ze bez pieluchy jest fajniej

ja tez kupuje Salzgurken jak chce ogorkowa gotowac

u nas jeszcze nie ma obiadu..ani planu na obiad dzisiaj dzieci odbieral tatus z przedszkola a ja niedawno wrocilam do domu z biblioteki i spijam na spokojnie kawke

no najlepszy mix na wakacje to troche plazy, troche zwiedzania/lazenia, ja bym mogla nawet polezec na sloneczku z dobra ksiazka ale z dwojka malych dzieci sie nie da

window nie bij
tym razem ci odpuszcze ale to ostatni raz

a co do odpieluchowania dzieci to mozesz sie zdziwic. a noz bedzie samo chcialo zrezygnowac z pieluchy
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 19:07   #719
Sofiaa6
Raczkowanie
 
Avatar Sofiaa6
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 100
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
no najlepszy mix na wakacje to troche plazy, troche zwiedzania/lazenia, ja bym mogla nawet polezec na sloneczku z dobra ksiazka ale z dwojka malych dzieci sie nie da
Dokładnie mam tak samo Pół na pół! Nie lubie wyjechać gdzieś i całe dnie spędzać tylko na plaży i nic poza hotelem nie zobaczyć.. ale też takie zwiedzania na maksa, bez odrobiny leniuchowania i odpoczynku też nie dla mnie..


Tak więc jednak chyba zdecydujemy się na tą Kubę. Poczytałam trochę opinii na necie na niemieckich stronkach i jednak widzę, że wiele ludzi wyjeżdza tam w październiku i wracają zadowoleni i opaleni Wcześniej googlowałam na polskich stronkach (jednak wciąż tak mi łatwiej ) i aż tylu wpisów nie znalazłam.. więc powoli coś nam się klaruje



Worthnotes udanego pobytu w ojczyźnie Na długo jedziesz?


Dziś znów słonecznie Aachen to jednak fajne miasto, ale jedynie jak nie pada!!!
Sofiaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 21:06   #720
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

Sofiaaa to fajnie bede zazdroscic

window wiesz zeb moc zrezygnwac z pampersa musi mu mamusia to uswiadomic a mamusi sie baaardzo nie chce.. ja nie mam jakiegos nacisku, ze musi byc teraz..sofort...do 3latek jest dla mnie ok..szczegolnie u chlopc
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-11 09:30:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.