Herbalife - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 00:16   #271
n3sti
Przyczajenie
 
Avatar n3sti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Herbalife ?!

Witam Dziewczyny Moja przygoda z HB zaczęła się 15 dni temu Skusił mnie efekt kolegi, który schudł 20kg w 2 miesiące :O też bym tak chciała Ruszyłam z wagą 71kg przy wzroście 156..zapuściłam się tak od momentu przeprowadzki do mojego chłopaka i postanowiłam w końcu coś z tym zrobić. Teraz waga pokazuje 68kg, czyli 3kg w dół. Nie wiem czy się cieszyć, bo już tyle się naczytałam na różnych forach i efekty dziewczyn na ten okres były większe. Chciałabym osiągnąć wagę ok 55kg i nie wiem czy dam radę...Zrobiłam błąd, bo nie zmierzyłam się odrazu, ale jutro to nadrobię i będę to śledzić Puszka mi się już kończy a to dopiero połowa miesiąca, czy coś źle robię? (Stosuję dwie duże łyżki do jednego koktajlu). I mam pytanko: nie pracuję, cały dzień spędzam w domu, lubię sobie pospać - czy są jakieś katygoryczne godziny stosowania HB? Przyznam, że wstaję o 11, idę spać o 00.00 Od tego tygodnia zaczęłam systematycznie wprowadzać ruch w ciągu dnia ( spacer, 1h tańczenia na macie i 45 ćwiczeń). Proszę o odpowiedź na moje pytanka serdecznych osób i wstępuję w Wasz kręg z HB ! Pozdrawiam.

P.S. przepraszam, że się tak rozpisałam
__________________
n3sti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 07:34   #272
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife ?!

Wszystko dobrze stosujesz. Puszka koktajlu wystarcza na 2 tygodnie.
Jeśli chodzi o stosowanie, to możesz w godzinach dowolnych, ale również stosując pewne zasady. Stosujesz sam koktajl, czy coś innego i gdzie kupiłaś koktajl skoro nie masz trenera, który by Ci wszystko wyjaśnił?

Jeśli chodzi o szybkość odchudzania, to każdy reaguje indywidualnie, a mężczyźni chudną szybciej od kobiet na HL, więc się nie przejmuj.

Ciesz się z każdego utraconego kilograma. Teraz, w kolejnych miesiącach powinnaś książkowo chudnąć 0,5-1 kg, aby organizm się przestawił i nie było potem efektu jojo.

Poza tym bardzo ważna jest ilość w ciągu dnia zjadanych składników odżywczych, błonnika i kalorii (1200- 1500)

To takie wstępne info.
Bardzo ważne w odchudzaniu są przekąski i obiad. Kliknij w linki w stopce i działaj.

Jeśli masz jakieś pytania, pytaj
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 13:10   #273
n3sti
Przyczajenie
 
Avatar n3sti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Herbalife ?!

Przeczytałam cały wątek od początku i tam ktoś pisał, że puszka starcza na miesiąc więc trochę się przeraziłam skoro ja już jej prawie nie mam pod 2 tygodniach Jeśli chodzi o stosowanie, to posiadam truskawkowy koktajl ( z mlekiem smakuje jak shake ) i błonnik fiberbond. Kupiłam go, tak jak już kilka osób w tym wątku, na allegro, z racji finansowych ( proszę o nielinczowanie mnie z tego powodu...), bo gdzie indziej można kupić po 'atrakcyjnej' cenie?
Stosuje całość w ten sposób:
- jak wstanę ( błonnik i za poł godziny koktajl)
- po ok. 3h przegryzka typu owoc, kromka ciemnego chleba z serkiem chudym itp
- znowu po ok 3h błonnik i za pół godziny obiad ( z reguły jest to filet z kurczaka + np. brokuły lub inne warzywa)
- po 3h przegryzka ( z reguły robię sobie sałatkę owocową, albo zjadam jakiś pojedynczy owoc)
- no i po ok 3h zjadam ostatni błonnik i koktajl, z tym, że wychodzi mi to ok.23:00 i nie wiem czy tak może być? Chodzę spać po 1:00... może jakiś błąd w stosowaniu? Jeśli tak, to proszę o podpowiedź aa i oczywiście pije duuużo wody, ok. 3l wody niegazowanej + zielona herbata w ciągu dnia.

Dla zaczynających powiem, że zapomniałam już jak smakuje czekolada czy jakiekolwiek inne przyjemności i wcale nie mam na nie ochoty Owoce mi wystarczają Do tego gotuję dwa obiady, dla siebie i chłopaka, więc pokusę mam większą, bo szykuje mu same smakołyki a ja biedna jem sałatę jak królik... na szczęście opieram się temu Już na tyle się przyzwyczaiłam do tego trybu, baardzo wygodnego trybu, bo nie muszę szykować sobie śniadań, kolacji itp, tylko wystarczy zrobić i wypić koktajl, który zaspokaja mój organizm do przegryzki
Nie wiem czy Wy też tak miałyście, ale ja wpadam w obłęd i ważę się kilka razy dziennie a waga stoi, albo waha się o 1,5kg ehh... Chcę dojść jak najprędzej do tych chociaż 55 kg
Pozdrawiam
__________________
n3sti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 17:58   #274
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife ?!

Już odpowiadam
1.Można kupić taniej, naprawdę
2. Nie napisałaś o której wstajesz i jesz pierwszy posiłek
3. Polecam jeść to co chłopak, tyle, że mniejsze porcje lub niech on je to, co ty.

Kiedy robisz sobie pomiary i ile schudłaś.
Nie waż się codziennie, bo obłęd murowany
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:57   #275
n3sti
Przyczajenie
 
Avatar n3sti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Herbalife ?!

A gdzie mogę kupić taniej? Bo kończy mi się już i koktajl i błonnik :/ Pisałam w poprzednim poście, że lubię sobie pospać do 11, więc odrazu jak wstanę zażywam błonnik i po pół h koktajl i doba zażywania kończy mi się o 23 :/ Czy może tak być? Co do gotowania, nie przeszkadza mi to, że jadam mniej kaloryczne potrawy niż on, a napewno mi to na zdrowie wyjdzie Jeśli chodzi o mierzenie, to idę jutro na poszukiwanie centymetra krawieckiego, bo nie mam czym się zmierzyć Także podam wymiary jutro Dziś rano się ważyłam i na wadze pojawiło się 68,5 kg, wczoraj rano było 68,3kg, więc nie rozumiem dlaczego idzie w górę zamiast w dół
__________________
n3sti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 19:19   #276
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife ?!

n3sti
Jeśli chodzi o produkty, to znajdziesz informacje tutaj
A jeśli chodzi o Twoją wagę:
1. Nie waż się codziennie (nigdy w ten sposób nie osiągniesz celu), a zadręczysz się
Różnica pomiędzy wagą poranną i wieczorną może być nawet 1,5 kg. Ma to różne przyczyny (wszystkie naturalne)
2. Waż się 1 x w tyg. po wypróżnieniu, zawsze tego samego dnia. W czasie miesiączek waga się zwiększa, obwód również.
Czy swoje pomiary zapisujesz? Cm i kg?
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 12:17   #277
n3sti
Przyczajenie
 
Avatar n3sti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Herbalife ?!

Jeśli chodzi o ważenie kilka razy dziennie, już tego nie robię, bo chłopak wyciągnął i schował mi baterie z wagi i powiedział, że będzie wkładać je raz na tydzień Mierzyłam się, ale nie wiem czy poprawnie :/
Biust - 100 cm
Talia ? ( na wysokości pępka + boczki) - 97
Biodra ( tu gdzie mieszczą się kości, zahaczając lekko o pupę) - 100 cm

Jeśli błędnie się mierzę, proszę powiedzieć jak należy się poprawnie zmierzyć, bo z wymiarów wychodzi na to, że jestem prostym słupem
Pozdrawiam
__________________
n3sti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 09:24   #278
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez n3sti Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ważenie kilka razy dziennie, już tego nie robię, bo chłopak wyciągnął i schował mi baterie z wagi i powiedział, że będzie wkładać je raz na tydzień Mierzyłam się, ale nie wiem czy poprawnie :/
Biust - 100 cm
Talia ? ( na wysokości pępka + boczki) - 97
Biodra ( tu gdzie mieszczą się kości, zahaczając lekko o pupę) - 100 cm

Jeśli błędnie się mierzę, proszę powiedzieć jak należy się poprawnie zmierzyć, bo z wymiarów wychodzi na to, że jestem prostym słupem
Pozdrawiam
Talię mierzy sie w najwęższym miejscu
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:04   #279
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez n3sti Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ważenie kilka razy dziennie, już tego nie robię, bo chłopak wyciągnął i schował mi baterie z wagi i powiedział, że będzie wkładać je raz na tydzień Mierzyłam się, ale nie wiem czy poprawnie :/
Biust - 100 cm
Talia ? ( na wysokości pępka + boczki) - 97
Biodra ( tu gdzie mieszczą się kości, zahaczając lekko o pupę) - 100 cm

Jeśli błędnie się mierzę, proszę powiedzieć jak należy się poprawnie zmierzyć, bo z wymiarów wychodzi na to, że jestem prostym słupem
Pozdrawiam
I bardzo dobrze Twój chłopak zrobił. Ważenie 1 x /tydz.
A mierzenie talii, tak jak napisała hauuu, w najwęższym miejscu (talia osy). Pozostałe pomiary są prawidłowo wykonywane.
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 15:52   #280
sysiasia44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Talking Herbalife

Czesc dziewczyny!!
Czy ktoras z Was obecnie stosuje suplementy diety herbalife??
Zapraszam, wspierajmy sie!!
sysiasia44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 23:28   #281
n3sti
Przyczajenie
 
Avatar n3sti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez sysiasia44 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!!
Czy ktoras z Was obecnie stosuje suplementy diety herbalife??
Zapraszam, wspierajmy sie!!
ja stosuję
__________________
n3sti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 06:54   #282
doncia31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Herbalife

Jak wam idzie dziewczyny w waszym odchudzaniu z Herbalife???
Dawno nic nik tu nie napisal a szkoda. A moze jest ktos ze slaska kto sie na tych produktach odchudza?????
doncia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:45   #283
pamela666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Herbalife

Witam, czy watek jeszcze zyje??? czy ktos stosuje nadal Herbalife czy moze dopiero zaczał?? Z checia odswierze watek
Ja stosuje od tygodnia Herbalife i ubylo mi juz 2,8 kg ?
Czekam na wasze wyniki

pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

odswieze az oczy bola jak sie czyta z rz hehe
pamela666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:08   #284
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

Cześć
Ja bardzo bym chciała, aby wątek żył i mam nadzieję że tak się stanie

Herbalife, to naprawdę dobry sposób na schudnięcie, tylko przestrzegajcie tego co mówi wasz konsultant.
Powodzenia
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 16:24   #285
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez EdytaPrzybysz Pokaż wiadomość
Cześć
Ja bardzo bym chciała, aby wątek żył i mam nadzieję że tak się stanie

Herbalife, to naprawdę dobry sposób na schudnięcie, tylko przestrzegajcie tego co mówi wasz konsultant.
Powodzenia
To ja mam pytanie do fachowca - nie stosuje herbalife ale zaciekawił mnie opis na twojej stronie:

Herbalifeline Pierwszy raz użyłam jej wtedy, gdy schodząc po schodach skrzypiały mi kolana. Już nie pamiętam, jak szybko była poprawa, bo było to dawno, ale teraz jest wszystko w porządku.
Prewencja chorób serca i układu krążenia, to niewątpliwie główne powody stosowania Herbalifeline. O tym piszę oficjalnie na stronie. Ale są jeszcze 2 dla których warto po nią sięgnąć: tj. Spala tłuszcz z brzucha (tylko z brzucha). Razem a koktajlem i Fiberbondem. I jeszcze i tu się zwracam szczególnie do panów uwalnia, łagodzi napięcie skumulowane w brzuchu, czyli działa odstresowująco. Dlaczego tu polecam panom? Bo my kobiety ze stresem jakoś dajemy sobie radę, a mężczyźni tłumią w sobie nerwy i stąd różnego rodzaju bóle i dolegliwości najczęściej brzucha czy karku.


Prosiłabym o uzasadnienie. Czytając o procesach energetycznych w organiźmie można znaleźć informacje o substancjach niezbędnych do przyspieszania spalania tłuszczu, z naciskiem an przyspieszania. Czy w tym opisie jest błąd? Bo rozumiem, że pewne substancje mogą własnie przyspieszyć spalanie ale do tego jest potrzebna aktywnosc fizyczna. Jak więc ten preparat spala tłuszcz (bez aktywnosci fizycznej) i dlaczego tylko z brzucha? Z tego co wiem nie istnieje spalanie miejscowe dlatego ciekawi mnie jak to się dzieje.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 20:06   #286
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

Herbalifeline, to kwasy omega 3 (z dodatkiem ziół)

Dokładnie mówiąc , kwasy omega 3 powodują, że tłuszcz nie odkłada się właśnie na brzuchu. Jak to się dzieje? Prowadzone są w tym temacie jeszcze badania (ja dokładnie tego nie wiem, aż takiej wiedzy nie mam). Oczywiście aktywność fizyczna jest bardzo wskazana jak również specjalne ćwiczenia (o tym piszę tu
To razem daje świetne wyniki spalania tłuszczu z brzucha

Nie wiem, czy to jest wystarczająca odpowiedź.
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 20:44   #287
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez EdytaPrzybysz Pokaż wiadomość
Herbalifeline, to kwasy omega 3 (z dodatkiem ziół)

Dokładnie mówiąc , kwasy omega 3 powodują, że tłuszcz nie odkłada się właśnie na brzuchu. Jak to się dzieje? Prowadzone są w tym temacie jeszcze badania (ja dokładnie tego nie wiem, aż takiej wiedzy nie mam). Oczywiście aktywność fizyczna jest bardzo wskazana jak również specjalne ćwiczenia (o tym piszę tu
To razem daje świetne wyniki spalania tłuszczu z brzucha

Nie wiem, czy to jest wystarczająca odpowiedź.
Dzięki. Pogrzebię jeszcze w poszukiwaniu tych badań. Przyznam szczerze, że podchodzę do tego sceptycznie ale kto wie nad czym tam naukowcy pracują Jakby wymyslili specyfik, który tkankę tłuszczową z ud transportuje do biustu to już w ogóle byłby szau
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 08:14   #288
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

Ja też
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 10:09   #289
angel1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51
herbalife na przytycie???

stosowal ktos?jakie byly rezultaty(oczywiscie chodzi mi tylko o te zwiazane z tyciem -nie odchudzaniem)
angel1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 13:36   #290
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: herbalife na przytycie???

Jeśli chodzi o przytycie, to produkty Herbalife stosuje się jak najbardziej.

Żeby zdrowo przytyć nie wolno jeść produktów bogatych w tłuszcz (jak wiele osób sądzi), tylko trzeba zwiększyć ilość kalorii (w stosunku do zapotrzebowania dziennego) jedząc produkty pełnowartościowe.

Oczywiście, koktajl Herbalife też się do tego nadaje specjalnie stosowany.



Dziewczyny, odpowiadajcie jeśli macie własne doświadczenia.
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:32   #291
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: herbalife na przytycie???

Witam. Owszem można stosować ale ..... chcesz przytyć czyli są dwie możliwości :

1. Zwiększyć ilość tłuszczu

Proponuję jeść to co tuczy, w odpowiednio dużej ilości

2. Zwiększyć masę mięśniową.

Jeść zdrowo i ćwiczyć siłowo.

Moje zdanie : szkoda pieniędzy na specjalne środki. Te same efekty można osiągnąć bez problemu bez nich ( szczególnie jeśli chodzi o przytycie )
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 15:11   #292
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: herbalife na przytycie???

Aby przytyć jeść więcej tłuszczu? Owszem da się, ale bardzo niezdrowo.
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:31   #293
MagdaM46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 95
Dot.: Herbalife

ja kupowałam koktajl odżywczy Shake Mix Nutritiv - miałam go pić zamiast jedzenia kolacji i w zimie, w celu uzupełnienia witamin - niestety po nim jeszcze przytyłam (!), miałam też tabletki "Błonnik i zioła" - niestety po ich zażyciu miałam uczucie napuchnięcia i jakby mi się woda w organizmie zatrzymywała, a przecież błonnik oraz zioła powinny dawać zupełnie przeciwne rezultaty; ale każdy ma inny organizm, jednemu może to pomóc schudnąć a inny po tym przytyje
MagdaM46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:48   #294
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez MagdaM46 Pokaż wiadomość
ja kupowałam koktajl odżywczy Shake Mix Nutritiv - miałam go pić zamiast jedzenia kolacji i w zimie, w celu uzupełnienia witamin - niestety po nim jeszcze przytyłam (!), miałam też tabletki "Błonnik i zioła" - niestety po ich zażyciu miałam uczucie napuchnięcia i jakby mi się woda w organizmie zatrzymywała, a przecież błonnik oraz zioła powinny dawać zupełnie przeciwne rezultaty; ale każdy ma inny organizm, jednemu może to pomóc schudnąć a inny po tym przytyje
Nie wiem dokładnie jak stosowałaś produkty, ani Twojej historii, ale z tego co piszesz, nie jest to możliwe !!!!.
Musiałabym dokładnie wiedzieć od początku. To może jesli masz ochotę na piw.

Jeśli chodzi o błonnik i to nieprzyjemne uczucie, to na początku stosowania może tak być. Trzeba było zmniejszyć ilość błonnika i zwiększyć ilość płynów.

Pozdrawiam
__________________
Herbalife - pytaj

Edytowane przez EdytaPrzybysz
Czas edycji: 2012-10-05 o 14:28
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 13:10   #295
biala_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Sokołów Podlaski.
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez lui88 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!!! Postanowilam tu napisac poniewaz od tygodnia jestem na diecie herbalife i powiem wam ze ja to chodze głodna Wstaje przed 5, 5:30 błonnik (kupiony w aptece nie od nich) ok 6:10 pije koktajl. Potem ok 10 jakiś owoc - jabłko i ok 12 brzoskwinia. Potem ok 16 obiad - jakieś mięsko i duuzo warzyw. Ok 20(tak jak teraz) znowu koktajl. Zaczelam w poniedziałek, dziś jest piątek i powiem wam że ten koktajl jest... obrzydliwy!!! Mam waniliowy... Czy może wam jakis inny lepiej smakowal? Ogólnie to widzę po sobie że już trochę lepiej wyglądam (ok kilograma) ale zaraz przed herbalife przygotowujac sie (co tu duzo mowic do głodowki) jadłam bardzo zdrowo - 5posiłkow dziennie, sniadanie 1kanapka podwojna z serem chudym, pomidorem, salata, papryka, rzodkiewka... Potem jakies jablko. Obiad ryba lub piers z kurczaka z warzywami, potem jakis owoc i na kolacje np serek wiejski z warzywami. W miedzyczasie jakies pestki ale nie duzo i do warzyw w obiadzie dodawalam siemie lniane - teraz tez. I powiem wam ze w prawie 2tyg. schudłam 5kg!!! No a teraz herbalife. Tamta dietka byla o wiele smaczniejsza. Teraz mam wrazenie ze glodze sie. Koktajl nasyca na ok2godziny. Ale pije 3l wody mineralnej dziennie i jakos staram sie walczyc. Podzielcie sie waszymi opiniami - jak Wy walczycie... Chcialabym wiedziec czy jecie cos jeszcze oprocz heralife i obiadu. Ja to bez jablka i brzoskwini to w tej pracy umarlabym chyba z głodu Czekam na wasze odpowiedzi.
Pzdr
Szkoda, że tak późno dopatrzyłam się wątku z Herbalife. Ale w sumie stosuję go od września. Dziewczyno! Kto Ci powiedział, że masz się głodzić. Ja na przekąski nie jem samych owoców. Wcinam serek wiejski, jogurt naturalny albo kanapkę z chleba pełnoziarnistego z dużą ilością warzyw. I jakoś nie czuję się głodna po takim posiłku. Masakra, nie wiem kto Ci podrzucił taki pomysł, żeby się głodzić!
biala_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 14:17   #296
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

No pewnie, że nie należy się głodzić.

Podaję link do kursu o przekąskach

Wszystkie propozycje są ogólne i należy użyć trochę fantazji

i jeść, jeść, jeść 5 x dziennie. 3 główne posiłki i 1-2 małe przekąski

Pozdrawiam
p.s.
Na wątki trzeba zaglądać specjalnie, bo wiadomości o nowych wpisach często nie dochodzą.
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 11:14   #297
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Herbalife

A co po odstawieniu koktajlu?
Organizm na pewno się przyzwyczaił do tego co dobre (gotowe białko, mało kcal)... będzie tycie...
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 14:04   #298
Nasstka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Herbalife

2 dni temu rozpoczęłam dietę z Herbalifę. Poszłam do dietetyczki licząc na ułożenie diety . Plan żywieniowy jest, aczkolwiek został mi przedstawiony z dużym naciskiem na stosowanie produktów z Herbalife. Ponieważ jestem świadoma , że bez błonnika trudno przetrzymać dietę zdecydowałam się na jego zakup. Na początku wydawał się dość drogi, ale po przeanalizowaniu składu i porównaniu z tańszymi okazało się że cena do jakości jest dobra. Koktajl to już w ogóle droga sprawa, ale znając siebie wiem, że potrzebuję szybkiego śniadania i szybkiej zapychającej kolacji inaczej kończy się to podjadaniem lub myszkowaniem po lodówce o północy Wiem, że można schudnąć bez tych produktów, ale na diecie będę ok. 6 mc więc czemu sobie trochę nie pomóc łatwym posiłkiem. Doskonale zdaję sobie sprawę, że picie koktajli nie zwalnia od ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Najbardziej dziwą mnie wypowiedzi w 100% za produktami bądź całkowicie krytykujące. Przecież prawda najczęściej leży pośrodku.
Nasstka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 22:46   #299
czarnula288
Przyczajenie
 
Avatar czarnula288
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kietrz
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife

Witam kilka lat w stecz bylam kolsuntantka firmy Herbalife ale szybko z tego zrezygnowalam. Jestem z wykształcenia dietetykiem i posiadam wiedzę na ten temat. A tej firnie tylko zalezało na wciskaniu ludziom ich produktow i na zarabianiu kosztem innych. Co do skutecznosci tych produktow nie bylam przekonana ale ceny to maja dość wygurowane. Rezultaty moze i sa ale jak stosujesz ja caly czas ale po przerwaniu waga wraca i to nawet z nadwyzka. Najlepszym sposobem na schudniecie jest zdrowe odzywianie, ruch, spozywanie produktów nabiałowych, ograniczenie cukru, słodkich napojów i gazowanych przedewszystkim, jesc czesciej a w mniejszych porcjach i oczywistosc duzoo duzoo wody. Polecam picie zielonej lub czerwonej herbatki. Ja pijac czerwona herbatke i prawidlowo sie odzywiajac schudłam 15kg. Pozdrawiam
czarnula288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 20:00   #300
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

[1=95a9c0c0ad5413d91ca5eca 5b0ed55ead7480bc2_60568ca a65742;37049346]A co po odstawieniu koktajlu?
Organizm na pewno się przyzwyczaił do tego co dobre (gotowe białko, mało kcal)... będzie tycie...[/QUOTE]

Fakt, przyzwyczaił się

Najpierw trzeba pić koktajl przynajmniej taki czas, przez jaki się odchudzałaś. Przez cały czas odchudzania uczymy się dobrze odżywiać.

Potem przychodzi czas, na to żeby przestać pić koktajle lub można pić je już przez cały czas

Nasstka

Masz rację, Koktajle i w ogóle cała odżywianie z Herbalife nie zwalnia od właściwego jedzenia i ruchu.
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.