Zmywarka - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-22, 10:38   #1
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki

Zmywarka - problem


mam zmywarke 4-letnią firmy Amica, wszystko z nią było w porządku do czasu. Od kilku m-cy mój sprzęt nie domywa naczyń i nie mówie tu o garnkach tylko zwykle szklanki, talerze. Pozostaje mi na nich przyklejony taki jakby brudny piasek lub resztki . Naczynia nie stoja zbut długo w zmywarce bo zwykle piore codziennie.Nie wiem co sie dzieje, regularnie czyszcze ramiona i filtry, raz na jakis czas używam specjalnego płynu do czyszczenia zmywarek i wtedy jest troche lepiej ale tylko góra na jedno pranie. Nie wkładam zbyt dużo naczyń ani nie blokuje ramion - MAM DOŚĆ!!! Ostatnio prawie po kazdym myciu naczynia musze zmywać w zlewie. Macie jakieś pomysły?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 07:58   #2
babeczka83
Raczkowanie
 
Avatar babeczka83
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 220
Dot.: Zmywarka - problem

Po otwarciu drzwiczek na dole jest taka guma, za nią lubi się zbierać syf, którego przy myciu nie widać, bo zazwyczaj drzwiczki otwiera się na całą szerokość. Podnieś je trochę i sprawdź ręką czy czysto.
Nalej trochę dobrego płynu do czyszczenia zmywarek na ściereczkę , otwórz drzwiczki i wymyj wszystkie zakamarki tej gumy i brzegi drzwiczek. Przeczyść filtry, nasyp do pełna soli, nawet jak producent tabletek zapewnia, że nie trzeba Wsadź ten płyn do czyszczenia i puść zmywarkę na najwyższą temperaturę.
U mnie sekretem był niski poziom soli i właśnie ten ukryty syf. Myłam tam wiele razy i nic nie widziałam, ale dopiero teściowa mi pokazała te zakamarki, z których po zamknięciu drzwiczek wypływały niespodzianki
__________________
Któregoś dnia rzucę to wszystko...
babeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 08:52   #3
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Zmywarka - problem

Cytat:
Napisane przez babeczka83 Pokaż wiadomość
Po otwarciu drzwiczek na dole jest taka guma, za nią lubi się zbierać syf, którego przy myciu nie widać, bo zazwyczaj drzwiczki otwiera się na całą szerokość. Podnieś je trochę i sprawdź ręką czy czysto.
Nalej trochę dobrego płynu do czyszczenia zmywarek na ściereczkę , otwórz drzwiczki i wymyj wszystkie zakamarki tej gumy i brzegi drzwiczek. Przeczyść filtry, nasyp do pełna soli, nawet jak producent tabletek zapewnia, że nie trzeba Wsadź ten płyn do czyszczenia i puść zmywarkę na najwyższą temperaturę.
U mnie sekretem był niski poziom soli i właśnie ten ukryty syf. Myłam tam wiele razy i nic nie widziałam, ale dopiero teściowa mi pokazała te zakamarki, z których po zamknięciu drzwiczek wypływały niespodzianki
tam nie sprawdziłam...fakt a czy mimo ze używam tabletek Calgonit finish powinnam dodatkowo używać soli?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 12:17   #4
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Zmywarka - problem

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
mam zmywarke 4-letnią firmy Amica, wszystko z nią było w porządku do czasu. Od kilku m-cy mój sprzęt nie domywa naczyń i nie mówie tu o garnkach tylko zwykle szklanki, talerze. Pozostaje mi na nich przyklejony taki jakby brudny piasek lub resztki . Naczynia nie stoja zbut długo w zmywarce bo zwykle piore codziennie.Nie wiem co sie dzieje, regularnie czyszcze ramiona i filtry, raz na jakis czas używam specjalnego płynu do czyszczenia zmywarek i wtedy jest troche lepiej ale tylko góra na jedno pranie. Nie wkładam zbyt dużo naczyń ani nie blokuje ramion - MAM DOŚĆ!!! Ostatnio prawie po kazdym myciu naczynia musze zmywać w zlewie. Macie jakieś pomysły?
Moja Amica ma rok i jej się to zdarza. Mi sie wydaje że na niektórych programach nie rozpuszcza mi się tabletka do końca albo jej niedopłukuje i stąd problem. Bo regularnie czyszczę zmywarkę, również wspomnianą gumę.

Co do soli - to czy w ogóle powinnaś jej używać zależy od tego jaką masz wodę w wodociągach, twój lokalny dostawca wody powinien publikować informacje na temat jej twardości. Jeżeli musisz to podobno lepiej przy tabletkach również jej używać, ale co do tego są różne opinie... Ja osobiście używam i soli i tabletek.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 13:22   #5
babeczka83
Raczkowanie
 
Avatar babeczka83
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 220
Dot.: Zmywarka - problem

Soli używam zawsze, przy Calgonit, Somat i innych tańszych. Kupuję te, które sa w promocji I zawsze jak spada jej poziom to dosypuję do pełna, bo bez niej często nie domywa.
__________________
Któregoś dnia rzucę to wszystko...
babeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:20   #6
_LATYNOS_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: polnocny wschod
Wiadomości: 63
Dot.: Zmywarka - problem

znaczy sie jesli chodzi o ten syf byc moze nazbieralo sie rowniez i tego brudu na gumowej uszczelce od wewnatrz na dole drzwiczek, samo mycie zmywarki roznymi srodkami nie zdaje efektu, drzwi na oścież szmatka w dlon i sprawa zalatwiona

a co do soli to nie przesadzajcie z tym sypaniem wszystko zalezy od twardosci wody i ogolnie wlasnych preferencji wizualnych/ustawien zmywarki ktore trzeba wypraktykowac na kilku praniach, bardzo dlugo uzywalismy polecany zestaw z Lidla W5 ( najzwyklejsze/najtansze tabletki + sol ustawiona na 1 poziom-w 4 stopniowej skali + nablyszczacz ustawiony na 3 - w 6 stopniowej skali ) i przez ponad 3 lata zero zmian efekty rewelacyjne!!!! Ale niestety tabletki w Lidlu sie zepsuly i to totalnie!!! Sa to kompletnie inne niz wczesniej i przezucilismy sie na Angielskie Atonisch All in One 42szt. w cenie 17zl i od tej pory sol i nablyszczacz poustawiane na 0, tylko i wylacznie brudne gary + 1 tabletka 1 guzik i efekt fantastyczny!!!

ale tez wiecie, bez urazy jak sie kupuje tego typu wynalazki Amica, Beko itp. itd. to po czasie takie sa oto efekty osobiscie posiadamy Siemensa z opini uzytkownikow i serwisantow jesli zmywarka to Bosch badz Siemens ewentualnie Electrolux ( i nie ze jakis full wypas za niewiadomo jakie pieniadze zwykly z najnizszej polki cenowej ) pod zabudowe od 4 lat (5 programów na krzyz z czego i tak uzywa sie tylko 1-2) - i tego typu cyrkow wogole nie ma a o zmywarke nie dba sie niemal wcale ( 1-2 razy w roku puste pranie z tabletka na najwyzszej temperaturze i to wszystko )
_LATYNOS_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 08:35   #7
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Zmywarka - problem

wczoraj wyczyściłam gumy na drzwiach zmywarki i puściłam ją pusta na najwyzszej temperaturze z płynem do czyszczenia.
Tabletka również czasami sie nie rozpuszcza i nie wiem dlaczego - jest stara?
Musze jeszcze wypróbowac mycie z solą.
Co do jakości firmy Amica - mam również piekarnik i plyte grzewcza i nie narzekam, chociaz zdaje sobie sprawe że Siemens czy Bosh lepszy
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 11:16   #8
babeczka83
Raczkowanie
 
Avatar babeczka83
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 220
Dot.: Zmywarka - problem

Mi też się kilka razy tabletka nie rozpuściła, może to wina temperatury wody, albo tego, że wypada w miejscu, w którym jest słabo moczona? Zdarzało się to przy myciu w 40 stopniach, w 60 chyba nigdy. Zmywarkę też mam z tych najtańszych Whirpoola, więc jakościowo chyba mamy podobne. Spróbuj jeszcze z solą i daj znać czy zadziałało
__________________
Któregoś dnia rzucę to wszystko...
babeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 08:37   #9
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Zmywarka - problem

dzisiaj bede kupowała sól do zmywarki - jakiej firmy polecacie?

po wczorajszym czyszczeniu zmywarki naczynia po praniu były idealne oby tak dalej
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 08:55   #10
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Zmywarka - problem

Ja tam kupuje sól z Lidla, najpierw mialam Finish, zmienilam na ta W5 z Lidla i nie widze roznicy, a jest tania jak barszcz, 2 kg kosztuje chyba 7-8 zł? Nablyszczacz mam chyba teraz Rossmannowy Domol jest ok, ale najwazniejsze to dobre tabletki, te juz kupuje markowe, zalezy co jest w promocji najczesciej Finish albo Somat, oczywiscie nie te 3w1, tylko te classic skoro dodaje osobno soli i nablyszczacza, taniej wychodzi.

Nawet "zdrowiej" dla zmywarki jest uzywac wszystkiego osobno, bo gdzies czytalam ze sol zmiekcza wode od razu przy pobieraniu przez co czesci zmywarki nie obrastaja kamieniem. Zmywarke mam Electrolux, niedlugo bedzie miala 2 lata i odpukac dziala bez zarzutu
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 21:38   #11
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Zmywarka - problem

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
dzisiaj bede kupowała sól do zmywarki - jakiej firmy polecacie?

po wczorajszym czyszczeniu zmywarki naczynia po praniu były idealne oby tak dalej
Miałam na początku sól Finish i zamieniłam na W5 z Lidla, nie widzę różnicy. Co do tabletek to mam inne doświadczenia, używałam finish (all in one), finish quantum i W5 z lidla. Pierwsze nadają się tylko do długiego programu bo przy krótki wszystko klei się i jest niedomyte. Natomiast 2 i 3 stawiam praktycznie na równi z niewielką przewagą dla quantum. Zdarzyło mi się, że lidlowa tabletka nie do końca rozpłynęła się ale tak samo dobrze czyści. Aktualnie mam niemieckie Quantum i W5 Lidla
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 18:11   #12
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Zmywarka - problem

Używaj wszystkiego osobno: soli, nabłyszczacza i proszku, nie tabletek- nienawidzę, gdy nie rozpuszcza się tabletka, dlatego używam proszku- zawsze wszystko super się domyje, pomijam, że używanie proszku jest o wiele tańsze: bo mi np. 3 kg proszku starcza na 6/7 miesięcy.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 09:30   #13
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Zmywarka - problem

kupiłam sól Finish wsypałam całe opakowanie i jak narazie zmywarka dziala bez zarzutu
co do tabletek a proszku - nie spotkalam sie albo nie zauważyłam nigdzie proszku do zmywarek zamiast tabletek?! jaki i gdzie kupujecie ? bez sensu uzywac tabletek 3w1 skoro i tak sypie sól i leje nablyszczacz.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2012-10-29 o 09:31
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 09:45   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zmywarka - problem

Przepraszam, że się tak na bezczelnego podłączam do wątku, ale mam pytanie: czy we wszystkich modelach zmywarek można stosować ten proszek, o którym piszecie zamiast tabletek? Myślałam, że tabletki są obowiązkowe, że to taki standard. Czyli proszek wychodzi taniej? A jest równie skuteczny?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:21   #15
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Zmywarka - problem

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
dzisiaj bede kupowała sól do zmywarki - jakiej firmy polecacie?
Ja kupuję w Rossmannie albo najtańszą w markecie, nie ma to chyba znaczenia bo to po prostu sól (ostatnio sprawdzali to w jakimś programie popularno-naukowym) i teoretycznie możnaby używać zwykłej kamiennej, ale ponieważ w instrukcji od zmywarki było napisane żeby tego nie robić to dla świętego spokoju kupuje najtańsze.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się tak na bezczelnego podłączam do wątku, ale mam pytanie: czy we wszystkich modelach zmywarek można stosować ten proszek, o którym piszecie zamiast tabletek? Myślałam, że tabletki są obowiązkowe, że to taki standard. Czyli proszek wychodzi taniej? A jest równie skuteczny?
Klasyczna mieszanka do zmywarek to detergent (ten proszek) + nabłyszczacz + sól, tabletka to nowszy wymysł stanowiący syntezę tych trzech (tak mi się wydaję, bo niby soli i tak trzeba używać jak z tabelki od wodociągów wynika ze woda twarda).

Ja nigdy nie używałam proszku, bo tabletki sa wygodne i proste w użyciu a jednak na szczęscie to, że się nie rozpuszcza to nie jest u mnie reguła, ale myślę że będzie tak samo skuteczny, tylko o nabłyszczaczu trzeba pamiętać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:41   #16
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Zmywarka - problem

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się tak na bezczelnego podłączam do wątku, ale mam pytanie: czy we wszystkich modelach zmywarek można stosować ten proszek, o którym piszecie zamiast tabletek? Myślałam, że tabletki są obowiązkowe, że to taki standard. Czyli proszek wychodzi taniej? A jest równie skuteczny?
- Doris, "przerobiłam" wszystkie proszki na rynku i różnicę widzę tylko w cenie: bardzo dobry jest Calgonit (3 kg -ok.28 zł.), Domol z Rossmanna (używam teraz, 18 zł.), Poppy z Tesco, Ludwik.
Jest równie skuteczny i zupełnie znika problem tego, ze coś nam się nie rozpuści. Szczególnie gdy używa się częściej krótkich programów. Domywa świetnie. No i naprawdę na długo starcza: np. tescowe Poppy, 3 kg= 17 zł., starcza na 6/7 miesięcy- zobacz,ile w tym czasie musiałabyś wydać na tabletki? Mam i tabletki, i proszek- tabletki używam rzadziej, gdy puszczam dłuższe programy, ale najczęściej od lat- proszek.

I tak, można stosować we wszystkich modelach, sama mam Boscha.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 06:53   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zmywarka - problem

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- Doris, "przerobiłam" wszystkie proszki na rynku i różnicę widzę tylko w cenie: bardzo dobry jest Calgonit (3 kg -ok.28 zł.), Domol z Rossmanna (używam teraz, 18 zł.), Poppy z Tesco, Ludwik.
Jest równie skuteczny i zupełnie znika problem tego, ze coś nam się nie rozpuści. Szczególnie gdy używa się częściej krótkich programów. Domywa świetnie. No i naprawdę na długo starcza: np. tescowe Poppy, 3 kg= 17 zł., starcza na 6/7 miesięcy- zobacz,ile w tym czasie musiałabyś wydać na tabletki? Mam i tabletki, i proszek- tabletki używam rzadziej, gdy puszczam dłuższe programy, ale najczęściej od lat- proszek.

I tak, można stosować we wszystkich modelach, sama mam Boscha.
Dziękuję rozsądna, oszczędna kobieto.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:12   #18
babeczka83
Raczkowanie
 
Avatar babeczka83
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 220
Dot.: Zmywarka - problem

Sól kupuję zwykłą, z marketu. Nie używałam nigdy proszku, ale chyba się za takim rozejrzę, mam tylko jedno pytanie: wsypuje się go tam gdzie wsadza tabletkę?
__________________
Któregoś dnia rzucę to wszystko...
babeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 18:46   #19
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Zmywarka - problem

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- Doris, "przerobiłam" wszystkie proszki na rynku i różnicę widzę tylko w cenie: bardzo dobry jest Calgonit (3 kg -ok.28 zł.), Domol z Rossmanna (używam teraz, 18 zł.), Poppy z Tesco, Ludwik.
Jest równie skuteczny i zupełnie znika problem tego, ze coś nam się nie rozpuści. Szczególnie gdy używa się częściej krótkich programów. Domywa świetnie. No i naprawdę na długo starcza: np. tescowe Poppy, 3 kg= 17 zł., starcza na 6/7 miesięcy- zobacz,ile w tym czasie musiałabyś wydać na tabletki? Mam i tabletki, i proszek- tabletki używam rzadziej, gdy puszczam dłuższe programy, ale najczęściej od lat- proszek.

I tak, można stosować we wszystkich modelach, sama mam Boscha.
A jak jest z zaciekami na szklankach? U mnie tabletki wszystko domywają ale jest problem ze szklankami, pozostają zacieki, i nie zależnie czy to finish czy W5. Na razie mam zapas tabletek więc proszku nie przetestuję.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 19:26   #20
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Zmywarka - problem

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
A jak jest z zaciekami na szklankach? U mnie tabletki wszystko domywają ale jest problem ze szklankami, pozostają zacieki, i nie zależnie czy to finish czy W5. Na razie mam zapas tabletek więc proszku nie przetestuję.
- nic, żadnych zacieków; ładnie się domywa;
I odpowiadając na wcześniejszy post: tak, sypiesz tam, gdzie wkładasz tabletki.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 13:18   #21
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Zmywarka - problem

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
A jak jest z zaciekami na szklankach? U mnie tabletki wszystko domywają ale jest problem ze szklankami, pozostają zacieki, i nie zależnie czy to finish czy W5. Na razie mam zapas tabletek więc proszku nie przetestuję.
A probowalas kombinowac z ustawieniami dozowania soli lub nablyszczacza? Jak jest za duzo nablyszczacza to moga zostawac zacieki na szkle, sprobuj zmniejszyc jego dozowanie i zobaczysz czy cos to pomoglo
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 10:15   #22
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Zmywarka - problem

u mnie narazie spokój ze zmywarką konczą się mi tabletki więc zamierzam kupic proszek.
Powiedzcie mi jak często sypiecie sól gdy zmywarka jest właczana codziennie? chodzi mi na ile mniej więcej starczy jedno opakowanie soli.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 16:55   #23
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Zmywarka - problem

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
u mnie narazie spokój ze zmywarką konczą się mi tabletki więc zamierzam kupic proszek.
Powiedzcie mi jak często sypiecie sól gdy zmywarka jest właczana codziennie? chodzi mi na ile mniej więcej starczy jedno opakowanie soli.
- sypię wtedy, gdy zapali mi się lampka, że brakuje soli- z reguły i sól, i nabłyszczacz starczają mi na długo.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 20:01   #24
veronicka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
GG do veronicka69
Dot.: Zmywarka - problem

witam, również mam problem ze zmywarką.
Zmywarka po zakończeniu jednego cyklu mycia automatycznie włącza się nowy cykl i tak w kółko.
Drugim problemem jest to, że nie wypompowuje ona wody. Wąż z pompy jest czysty.
Proszę o pomoc.
veronicka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-29 21:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.