INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;) - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-22, 12:38   #3181
Graffa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: S-rz
Wiadomości: 47
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja jestem z Sandomierza, a zaoczne mam w Krk więc kawałek mam. Dzisiaj właśnie znalazłam matę, taką do yogi, która jest dosyć giętka i mięsista ^^ i myślę, że będę po niej skakać, może nawet trochę zamortyzuje pracę stawów bo mam problem z kolanem. Ja strasznie hałasuję bo mam w domu drewnianą podłogę i dlatego.
Moja mama kupiła ładny telewizorek, któremu mogę wsadzić pendrive i odtwarza bez problemu filmy, tylko właśnie nie w .rmvb. A nie ukrywam, że wolałabym ćwiczyć z telewizorem, bo jak jest to dlaczego nie, no i na pewno lepiej widać na 50" niż na 17" :P
Graffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:33   #3182
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Graffa Pokaż wiadomość
Ja jestem z Sandomierza, a zaoczne mam w Krk więc kawałek mam. Dzisiaj właśnie znalazłam matę, taką do yogi, która jest dosyć giętka i mięsista ^^ i myślę, że będę po niej skakać, może nawet trochę zamortyzuje pracę stawów bo mam problem z kolanem. Ja strasznie hałasuję bo mam w domu drewnianą podłogę i dlatego.
Moja mama kupiła ładny telewizorek, któremu mogę wsadzić pendrive i odtwarza bez problemu filmy, tylko właśnie nie w .rmvb. A nie ukrywam, że wolałabym ćwiczyć z telewizorem, bo jak jest to dlaczego nie, no i na pewno lepiej widać na 50" niż na 17" :P
Wow! podziwiam za determinacje, ja bym nie dała rady taki kawał dojeżdżać. Mata to serio dobry pomysł, ja na swojej i biegam i skaczę i nie boli mnie nic. Myślę, że większość ma drewnianą podłogę w tym ja tylko, że ja mieszkam sama w takim małym domku ok 65m2 więc nikomu nie przeszkadzam skacząc. Wiadomo, że na wielkim ekranie ogląda się to dużo lepiej ale zawsze możesz komputer podpiąć pod telewizor.
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:36   #3183
piotrekp1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 52
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Witam wszystkich

dzisiaj moj poczatek z cwiczeniami

Fit Test wyszedl chyba nie najgorzej:



1. Switch Kicks-56
2. Power Jacks-60
3. Power Knees-80
4. Power Jumps-34
5. Globe Jumps-10
6. Suicide Jumps-13
7. Push-up Jacks-16
8. Low Plank Oblique-49

pod koniec to juz mi sie slabo nawet robilo i zwolnilem na calego nogi juz wysiadaly i oddechu nie moglem zlapac, ale ogolnie jestem zadowolony
piotrekp1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:09   #3184
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
Poczekaj aż zaczniesz maxy
Jestem właśnie ciekawa jak będą mi szły te maxy No zobaczymy

Dzisiejszy trening za mną. Minął zaledwie tydzień a ja już czuję się szczuplejsza hehe
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:51   #3185
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez __MalaCzarna__ Pokaż wiadomość
Jestem właśnie ciekawa jak będą mi szły te maxy No zobaczymy

Dzisiejszy trening za mną. Minął zaledwie tydzień a ja już czuję się szczuplejsza hehe
hehe grunt to samopoczucie Ja mam dość pracy, tak jej nienawidzę, że jak wracam do domu to mi się odechciewa wszystkiego:/ Gdybym nie pracowała to bym nie miała kasy i błędne koło:/ dzisiaj też już mi się nie chce ćwiczyć:/ a nawet nie zaczełam:/ ba! nawet nie wyszłam jeszcze z pracy:/ robię się gburowata:/
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 18:34   #3186
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

pierwszy fit test.
powiem Wam, że jak na 3 lata nic nie robienia (ciągłe zwolnienie na wf) to jestem nawet zadowolona, ale nie mnie oceniać

1. Switch Kicks- 77
2. Power Jacks- 53
3. Power Knees-74
4. Power Jumps- 23
5. Globe Jumps- 10
6. Suicide Jumps- 10
7. Push-up Jacks- 8
8. Low Plank Oblique- 59

teraz idę sobie wycisnąć sok z marchewki, jabłek i czerwonych buraków.
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:06   #3187
MiniTaiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Graffa Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny, tak jak powiedziałam ćwiczyłam dzisiaj, a właściwie robiłam pierwszy ft. Masakra jakaś, po pierwsze: nigdy nie myślałam że skacząc można tak hałasować (ale robiłam to dosłownie 10 minut temu, a w nocy wszystko bardziej słychać ), po drugie wypicie piwa wcześniej nie było dobrym pomysłem, po trzecie jestem po zjeździe i 10 godzinach snu na 2 doby (+ kawa oczywiście) i 9 godzin w środkach transportu. Mój wynik fit testu to:
1. Switch Kicks-110
2. Power Jacks-45
3. Power Knees-73
4. Power Jumps-95
5. Globe Jumps-20 (zrobiłabym jeszcze więcej, ale tutaj największy jest hałas przy skakaniu i nie chciałam przeszkadzać domownikom)
6. Suicide Jumps-15
7. Push-up Jacks-9 (z czystym sercem bo ramiona to moja najsłabsza część, jak chyba większości kobitek)
8. Low Plank Oblique-39
Najgorsze jest to że fit test jest co 2 tygodnie, a ja akurat co 2 tygodnie mam zjazd wiec ft będą zawsze po nieprzespanym weekendzie i siedzeniu na uczelni od rana do wieczora.
Dobrze że z Wami jestem bo pewnie bez Was bym się nie potrafiła jakoś zmotywować. Jednak muszę powiedzieć, że w grupie na ćwiczeniach w klubie jest o wiele sympatyczniej i ja wolę ćwiczyć z innymi babeczkami. Teraz niestety nie mam takiej możliwości, ale mam nadzieję, że DIG DEEPER! mi to zrekompensuje

Postanowienia końcowe: Moim celem jest brzuszek jaki ma Tanya

Edit.: Wiecie może gdzie znajdę I w formacie .avi ? Niestety mój telewizor nie toleruje .rmvb a tylko taki format znalazłam (przynajmniej na Chomiku).
Na torrenty.org jest w avi i też właśnie ćwiczę przed tv

Pierwszy tydzień za mną Niedziela bez żadnego treningu, jak miło, ale przy tym czegoś mi brakowało przez cały dzień.

Widzicie efekty ? Ja powoli zauważam zmiany Zrobiłam sobie zdjęcia przed, więc mam nadzieję, że dotrwam do zdjęć po :P
MiniTaiga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 12:30   #3188
Graffa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: S-rz
Wiadomości: 47
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Wczoraj miałam pierwszy dzień i jakoś poszło. Ciężko było bo człowiek nie ma siły dotrwać do końca. Nawet nie, to że boli, ale mięśnie odmawiają posłuszeństwa. Co wtedy robicie ? Ja wiedząc, że więcej pompek nie zrobię robiłam brzuszki.
Aha, i zastanawiam mnie jeszcze jedna rzecz. Czy ćwiczycie na 2 strony ? To znaczy na ft jest ćwiczenie power knees i tam mamy tylko jedno kolano (w zależności, które wybierzemy) albo na wczorajszym pylo. cardio circuit były basketball jumps i one też były robione na jedna stronę. Jak do tego podchodzicie ?
Graffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 12:00   #3189
pola333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 30
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Graffa Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam pierwszy dzień i jakoś poszło. Ciężko było bo człowiek nie ma siły dotrwać do końca. Nawet nie, to że boli, ale mięśnie odmawiają posłuszeństwa. Co wtedy robicie ? Ja wiedząc, że więcej pompek nie zrobię robiłam brzuszki.
Aha, i zastanawiam mnie jeszcze jedna rzecz. Czy ćwiczycie na 2 strony ? To znaczy na ft jest ćwiczenie power knees i tam mamy tylko jedno kolano (w zależności, które wybierzemy) albo na wczorajszym pylo. cardio circuit były basketball jumps i one też były robione na jedna stronę. Jak do tego podchodzicie ?
Oj ciężko czasem wytrzymać wtedy robie albo kilkusekundową przerwę albo jeśli nie mogę zrobić pompek( chyba jeszcze nigdy nie zrobiłam takiej w 100% poprawnej pompki) robie takie oszukane czyli tzw.damskie. Grunt to nie pozwolić sercu na zbyt długi odpoczynek trzeba cały czas podtrzymywać stałe tętno tylko wtedy to wszystko ma sens. Ja dzisiaj mam 9 dzień ćwiczeń i już raczej nie miewam zakwasów co mnie bardzo cieszy bo pierwsze dni to porażka. Nie mogę się doczekać Fit testu drugiego żeby sprawdzić swoją kondycję.
Co do ćwiczeń np. power knees to robię mniej więcej połowę na lewą stronę i połowę na prawą bo zazwyczaj przy ćwiczeniach trzeba zachować równowagę stron;p co jest według mnie oczywistą oczywistością

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez MiniTaiga Pokaż wiadomość
Na torrenty.org jest w avi i też właśnie ćwiczę przed tv

Pierwszy tydzień za mną Niedziela bez żadnego treningu, jak miło, ale przy tym czegoś mi brakowało przez cały dzień.

Widzicie efekty ? Ja powoli zauważam zmiany Zrobiłam sobie zdjęcia przed, więc mam nadzieję, że dotrwam do zdjęć po :P

Koniecznie umieść tutaj foty przed i po jak skończysz cały trening ja zrobię to samo bo też sobie wcześniej pstryknęłam fotki oby wytrwać do końca.. A z tą niedzielą to faktycznie tylko potem u mnie w poniedziałek ciężko było z mobilizacją do następnych treningów

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
pierwszy fit test.
powiem Wam, że jak na 3 lata nic nie robienia (ciągłe zwolnienie na wf) to jestem nawet zadowolona, ale nie mnie oceniać

1. Switch Kicks- 77
2. Power Jacks- 53
3. Power Knees-74
4. Power Jumps- 23
5. Globe Jumps- 10
6. Suicide Jumps- 10
7. Push-up Jacks- 8
8. Low Plank Oblique- 59

teraz idę sobie wycisnąć sok z marchewki, jabłek i czerwonych buraków.

No no całkiem dobry wynik jak na mało aktywny tryb życia. Ja miałam podobnie i też wydaje mi się że nie najgorzej. w poniedziałek robię drugi fit test to napiszę jakie miałam wyniki w pierwszym i drugim

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez piotrekp1986 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

dzisiaj moj poczatek z cwiczeniami

Fit Test wyszedl chyba nie najgorzej:



1. Switch Kicks-56
2. Power Jacks-60
3. Power Knees-80
4. Power Jumps-34
5. Globe Jumps-10
6. Suicide Jumps-13
7. Push-up Jacks-16
8. Low Plank Oblique-49

pod koniec to juz mi sie slabo nawet robilo i zwolnilem na calego nogi juz wysiadaly i oddechu nie moglem zlapac, ale ogolnie jestem zadowolony
Witamy w gronie Insanitowców że tak się wyrażę Oj ja też jak robiłam pierwszy Fit test to ledwo dociągnęłam do końca pocieszę cię że z każdym dniem jest lepiej z kondycją. Zobaczymy w poniedziałek będę miała drugi Fit Test okaże się jak bardzo ta kondycja się poprawiła Wytrwałości życzę i informuj na bieżąco jak ci idzie. Ja miałam wczoraj gorszy dzień ( 8 dzień ćwiczeń) myślałam że nie dam rady ćwiczyć ale jakoś poszło i ciągnę dalej. Grunt to samozaparcie i silna wola
pola333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 12:34   #3190
Graffa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: S-rz
Wiadomości: 47
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Właśnie staram się robić na obydwie strony.
Wczoraj miałam moving push-ups i zamiast nich robię babskie. Jak już będę miała więcej siły żeby zrobić poprawnie to będę robić, bo póki co to bez sensu, 4 pełne i kaplica (o przesuwaniu się już nawet nie mówię). Gorzej jak jest jakaś akcja w górze a później trzeb upaść szybko w pozycję do pompek (8 hop squats/8 push-ups), wtedy tak się nie da szybko na kolana.
Ja oprócz I jeszcze pływam 2-3 razy w tygodniu, ale po dobrym rozciągnięciu się nie mam zakwasów, poza tym na basenie wchodzę bod bicze wodne i od razu mi lepiej Także, jestem z Wami (wiem ze dopiero 4 dzień) i póki co nie zamierzam się poddawać.

Myślę poza tym nad zakupem jakiegoś shakea żeby był na 'po ćwiczeniach' czyli w sumie na kolację.
Graffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 10:35   #3191
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

A tu co tak cicho? Ja się nie odzywam bo mam dzisiaj Cardio Recovery więc mogę troszkę dychnąć....a Wy co dziewczyny robicie dziś, jak nastawienie?
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 12:22   #3192
Graffa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: S-rz
Wiadomości: 47
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja wczoraj też miałam cardio recovery, dzisiaj ostrzej. Już wiem, że nie lubię recoverów ;/ W ogóle nie lubię takich powolnych ćwiczeń, natomiast strasznie podoba mi się rozciąganie w tym, może w końcu uda mi się zrobić szpagat Chciałabym, ale wiem że samo I mnie do tego nie przygotuje, natomiast jest to jakaś baza do dalszych ćwiczeń.
Graffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 12:55   #3193
pola333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 30
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

-
Cytat:
Napisane przez Madziorek08 Pokaż wiadomość
A tu co tak cicho? Ja się nie odzywam bo mam dzisiaj Cardio Recovery więc mogę troszkę dychnąć....a Wy co dziewczyny robicie dziś, jak nastawienie?
Ja dzisiaj też cardio recovery niby to są wolne ćwiczenia ale idzie się spocić no jeszcze kilka dni i kolejny Fit Test . Aż jestem ciekawa jak mi pójdzie. Zakwasy całe szczęście odeszły w niepamięć więc już jest lepiej ale tak czy siak po każdym dniu jestem purpurowa i zlana potem.
pola333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:51   #3194
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

pola333 dzięki.

jestem po recovery, oj nóżki piekły okropnie.
Dziewczyny macie zakwasy 'w piersiach'? Ja jak leżę na brzuchu, albo przypadkiem się dotknę, albo luby mnie macnie (Ci faceci ) to czuję trochę. Zastanawiam się czy to od ćwiczeń, czy jest inna przyczyna.

jest ciężko, ale jestem bardzo zadowolona z siebie, że daję radę
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:56   #3195
Graffa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: S-rz
Wiadomości: 47
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Jak dla mnie to wina pompek, po nich bolą piersi (: Miałam też taki mały dyskomfort. Ja mam dzisiaj kryzys, nabiegałam się za różnymi sprawami dzisiaj jak głupia i nie mam w ogóle siły, do tego będzie zmiana pogodny i mnie piszczele bolą, a dzisiaj pure cardio...
Graffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:05   #3196
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Pompeczki robię na kolanach, za słabe mam łapska jeszcze. Dobrze (albo i nie;d), że miałaś coś podobnego, nie muszę się martwić o kolejną dolegliwość.
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:14   #3197
Graffa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: S-rz
Wiadomości: 47
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Wiem bo mnie strasznie bolało jak raz machałam łopatą cały dzień :P Teraz tylko taki leciutki dyskomfort mam.
Ja też robię na kolanach pompki, dobrze wiedzieć że nie jestem sama.
Idę robić pure cardio, a później upadnę na środku pokoju i już tam zostanę do rana - nie będzie mi się opłacało iść do łóżka bo o 5 muszę wstać :P
Graffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:26   #3198
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

powodzenia, ja pure mam jutro, będę umierała

po ćwiczeniach marszuj pod prysznic na 'zimno-ciepło' i spać
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:32   #3199
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Graffa Pokaż wiadomość
Ja wczoraj też miałam cardio recovery, dzisiaj ostrzej. Już wiem, że nie lubię recoverów ;/ W ogóle nie lubię takich powolnych ćwiczeń, natomiast strasznie podoba mi się rozciąganie w tym, może w końcu uda mi się zrobić szpagat Chciałabym, ale wiem że samo I mnie do tego nie przygotuje, natomiast jest to jakaś baza do dalszych ćwiczeń.
Mi trudno się do nich ustosunkować....niby są mnie wymagające i przede wszystkim wolniejsze....ale te partie w których ćwiczy się nogi i brzuch...oj masakra to boli.....u mnie jeszcze 2 dni i mam cały tydzień recoverowy....co to będzie
a później maxy......
DIG DEEPER dziewczynki
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 20:36   #3200
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

jak to Shaun mówi
KOMĄ KOMĄ
moja motywacja ;d
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:03   #3201
pola333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 30
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Madziorek08 Pokaż wiadomość
Mi trudno się do nich ustosunkować....niby są mnie wymagające i przede wszystkim wolniejsze....ale te partie w których ćwiczy się nogi i brzuch...oj masakra to boli.....u mnie jeszcze 2 dni i mam cały tydzień recoverowy....co to będzie
a później maxy......
DIG DEEPER dziewczynki
No ja mam ten sam etap i muszę przyznać że obawiam się czy dam radę kiedy będzie czas na Maxy. A co do Cardio Recovery to faktycznie nogi to mi wymiękają czasem taki ból jest. Póki co czekam na poniedziałek i kolejny Fit Test
pola333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 12:35   #3202
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez pola333 Pokaż wiadomość
No ja mam ten sam etap i muszę przyznać że obawiam się czy dam radę kiedy będzie czas na Maxy. A co do Cardio Recovery to faktycznie nogi to mi wymiękają czasem taki ból jest. Póki co czekam na poniedziałek i kolejny Fit Test
ja mam dzisiaj ogromne zakwasy po wczorajszym cardio recovery....dziś pure cardio i cardio abs...2 gi raz w tym tygodniu
no cóż
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 17:25   #3203
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Dziewczyny obejrzycie i posłuchajcie...dużo fajnych rad, no i hmmm on jest słodki:P

http://www.youtube.com/watch?v=KI8rA...eature=g-all-u
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 18:41   #3204
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Madziorek08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny obejrzycie i posłuchajcie...dużo fajnych rad, no i hmmm on jest słodki:P

http://www.youtube.com/watch?v=KI8rA...eature=g-all-u
jaki z niego trololo
widzę, że nie tylko dla mnie jest słodki
w pure cardio jest kilka momentów, kiedy jest taki uroczyyyyy ;d

umieram dzisiaj
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 21:57   #3205
pola333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 30
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Właśnie skończyłam na dzisiaj ..... jutro wolne hurrra ...idę jutro na basenik z mężem i moim kochanym 9-miesięczniakiem należy się jak psu buda a w poniedziałek dam znać jak Fit test poszedł. Trzymajcie się wszyscy Insanitowcy
pola333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 23:58   #3206
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Witam wszystkich!
Nadszedl czas, zeby wziac sie za siebie, co prawda niedlugo swieta, wiele pokus ale mam nadzieje tym razem zebrac sily i dokonczyc to, co zaczynam, wyrobic w sobie nawyk cwiczen i ruchu, zeby przed nastepnymi wakacjami nie musiec sie wstydzic
Mam dodatkowa motywacje w postaci planu zafundowania sobie tatuazu na dlugosc plecow, chcialabym moc go pokazywac bez wiekszej krepacji z powodu nadmiaru tluszczyku lub boczkow.
Takze od poniedzialku mam zamiar rozpoczac cwiczenia i polaczyc je z dieta south beach, choc wlasciwie nie o zrzucenie wagi mi chodzi, ale centrymetrow, oraz wyrobienie dobrych nawykow [ruchowo-zywieniowych].
Dzisiaj jezcze pozwalam sobie na szalenstwa, w postaci brzoskwin z puszki, a od poniedzialku... ciezka praca
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 15:02   #3207
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

powodzenia daj znac jak fit
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 12:55   #3208
Graffa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: S-rz
Wiadomości: 47
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

U mnie porażka dziewczyny... Będę zaczynać od początku, nie wiem kiedy. Katar mnie dopadł i czuję się jak dętka, ledwo po schodach wchodzę a co dopiero ćwiczyć Właściwie w ogóle nie oddycham więc po rozgrzewce padłabym z braku tlenu
Jak wydobrzeję to zabieram się za siebie. Teraz nawet basen odpada jako, że wrażliwe zatoki mam.

Jak tylko wrócę do ćwiczeń dam znać, ale nie mam zamiaru się poddawać
Graffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 17:33   #3209
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Biedula... Wracaj do zdrowia, trzymam kciuki! I wracaj do nas jak najszybciej

Ja zaczynam dzisiaj 2 tydzień, nadal jestem pełna zapału
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 19:24   #3210
pola333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 30
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Wpadłam pochwalić się swoim Fit testem bo dzisiaj miałam drugi mianowicie oto postępy pierwszy i drugi:
1.Switch kicks 75/100
2.Power jacks 49/48
3.Power knees 81/90
4.Power jumps 46/49
5.Globe jumps 8/10
6.Suicide jumps 14/13
7.Push-up jacks 4/10
8.Low plank oblique- 44/51
Tak to sie przedstawia. Co prawda w dwóch ćwiczeniach o jedno spadłam w dół ale i tak jest ok biorąc pod uwagę, że akuracik dostałam"cieżkich dni" wczoraj i troche jestem ledwo żywa. No narazie jestem z siebie zadowolona że daję radę i nie poddaję się chociaż miałam już kryzys;p A jak tam u Was kochani?

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Graffa Pokaż wiadomość
U mnie porażka dziewczyny... Będę zaczynać od początku, nie wiem kiedy. Katar mnie dopadł i czuję się jak dętka, ledwo po schodach wchodzę a co dopiero ćwiczyć Właściwie w ogóle nie oddycham więc po rozgrzewce padłabym z braku tlenu
Jak wydobrzeję to zabieram się za siebie. Teraz nawet basen odpada jako, że wrażliwe zatoki mam.

Jak tylko wrócę do ćwiczeń dam znać, ale nie mam zamiaru się poddawać

Kuruj się póki co i wracaj szybko
pola333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.