zagraniczna pianka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-28, 12:47   #1
MrAlfred
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1

zagraniczna pianka


Na wejściu napisze, że tu nie pisze dziewczyna tylko chłopak. Dobra przejdźmy do rzeczy. Mam taką piankę na oku: Tresemme Extra Hold Mousse. Mam nadzieje, że ktoś o niej słyszał . Jest to kosmetyk, jak to tam mówią fryzjerzy "profesjonalny" lecz plusem jest to, że jest bardzo tani. Oglądając pewny filmik na yt zauważyłem, że jest on skuteczny. Zależy mi głównie o to aby mi podniósł tylko włosy w taki sposób jak ja chce. Nie chce nabłyszczenia czy też zwiększenia objętości włosów, bo po pierwsze mam cienkie jasne włosy, a po drugie mam dużą banie, więc wizualne zwiększanie jej nie wchodzi w grę . Zależy mi po prostu by podnieść włosy, a te wszystkie szmery bajery w postaci żelów, gum, past, pianek nie zdają egzaminu. Po prostu wszystko po jakimś czasie opada nie mówiąc o możliwości ingerencji późniejszej, co tylko przyśpieszy proces opadania... Tak więc widziałem pewien filmik na yt gdzie koleś własnie stawiał sobie tym kosmetykiem włosy(dość długie). Jednym problemem jest to, że ta pianka nie jest obecna w Polsce, lecz za granicą... Jedynie przez ebay'a da się ją dorwać: http://www.ebay.com/itm/Tresemme-Ext...-/260752146682. Tak więc, czy opłaca wgl. się kupować pianki w celu stawiania zamiast np. żelu czy gumy? Proszę o rade .
MrAlfred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 12:28   #2
minthairr
Rozeznanie
 
Avatar minthairr
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 639
Dot.: zagraniczna pianka

Osobiście nie znam tej pianki, ale nie koniecznie coś co sprawdza się u kogoś identycznie zadziała na Twoje włosy. Ja nie lubię pianek, nie znalazłam jeszcze żadnej która by nie skleiła mi włosów.
__________________
minthairr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 13:38   #3
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: zagraniczna pianka

Daruj sobie zakup tej pianki. To zwykla drogeria i tyle. Sprzedaje sie u mnie w Szwecji obok Toni and Guy i Sayoss - wszystkie marki Unilevera z polki wyzszej niz Timotei. Bedziesz mial to samo, jak kupisz sobie pianke bardzo mocna - extra strong, jakiejkolwiek firmy dostepnej w PL.

Nie wszystko to, co sie nazywa profesjonalne, takie jest. Nie twierdze, ze pianka jest zla, za duzy wysilek finansowy, by ja sciagnac.

W sklepie fryzjerskim pobuszuj, poszukaj sobie silnej pianki Goldwell, Artego, profesjonalnego Schwarzkopfa. Wyjdzie na to samo, a zapewniam, ze bedziesz zadowolony.

Ps. Sa takie pianki specjalne, ktore maja w naswie 'root lift' - one stawiaja wlosy na bacznosc. Mam taka marki Sachajuan, ale dostepna w necie albo w Uk.

Mysle, ze pianka mozesz nieco uniesc wlosy, ale nie obedzie sie bez odrobiny lakieru utrwalajacego. Jak mialam krotkie wlosy, to moja toaletka byla zapelniona kosmetykami do ukladania. Silna pianka i spray - to polecam.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-11-03 o 13:40
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 14:59   #4
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: zagraniczna pianka

Cytat:
Napisane przez MrAlfred Pokaż wiadomość
Na wejściu napisze, że tu nie pisze dziewczyna tylko chłopak. Dobra przejdźmy do rzeczy. Mam taką piankę na oku: Tresemme Extra Hold Mousse. Mam nadzieje, że ktoś o niej słyszał . Jest to kosmetyk, jak to tam mówią fryzjerzy "profesjonalny" lecz plusem jest to, że jest bardzo tani. Oglądając pewny filmik na yt zauważyłem, że jest on skuteczny. Zależy mi głównie o to aby mi podniósł tylko włosy w taki sposób jak ja chce. Nie chce nabłyszczenia czy też zwiększenia objętości włosów, bo po pierwsze mam cienkie jasne włosy, a po drugie mam dużą banie, więc wizualne zwiększanie jej nie wchodzi w grę . Zależy mi po prostu by podnieść włosy, a te wszystkie szmery bajery w postaci żelów, gum, past, pianek nie zdają egzaminu. Po prostu wszystko po jakimś czasie opada nie mówiąc o możliwości ingerencji późniejszej, co tylko przyśpieszy proces opadania... Tak więc widziałem pewien filmik na yt gdzie koleś własnie stawiał sobie tym kosmetykiem włosy(dość długie). Jednym problemem jest to, że ta pianka nie jest obecna w Polsce, lecz za granicą... Jedynie przez ebay'a da się ją dorwać: http://www.ebay.com/itm/Tresemme-Ext...-/260752146682. Tak więc, czy opłaca wgl. się kupować pianki w celu stawiania zamiast np. żelu czy gumy? Proszę o rade .
Pianka jest głównie chyba do długich włosów... powowduje nie tyle, że odstają od skóry, ale że są puszyste. Nie napisałeś jakie masz włosy i jaki chcesz efekt, ale efekt może być puszysta i miękka "babcina" fryzura . Gdybym miała krótkie postawiłabym je odrobiną pasty dobrej firmy (bed-hair, pasta matująca czy coś)
Poza tym tresemme to podobno dobre produkty, ale poza PL są bardzo tanie, imo są dostępne gdzieś w PL w jakimś sklepie internetowym.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.