Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 16:57   #1771
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mozesz z zimnym, wszystko zalezy co chcesz uzyskac, jakies foto do czego dazysz?



co nie? slodcy sa


a jak nam zmaleja na wiosne/lato? bo sie klimat zmieni
ja tak spuchlam przed @ ze kazdy stanik odbijal mi cala miseczke na cycku od srodka jak sciagalam to tz mial polewe ze hej- ale se mysle... dobra, zniose to... po @ wszystko wroci do normy.
jestem prawie tydzien po i... nie wrocilo nie wiem smiac sie czy plakac...

ecoskorke tez musialam kupic nowa bo stara mnie w cycki na pojedyncza bluzke uwierala- plasko mi sie robilo znow pol szafy wymienie ech... dopiero miniowki i dzinsy wymienialam z 27 na 28 rozmiar, teraz bielizna i co jeszcze mnie czeka? dobrze ze bluzki i swetry sie rozciagaja
Bunny bardzo fajnie, że nabrałaś kobiecych kształtów powinnaś się cieszyć
choć wiem, że wymiana garderoby boli i to największy minus zmian takich
ja wymieniałam często ale teraz mam troszkę rzeczy uniwersalnych a większość spódniczek na gumie
teraz zamówiłam sobie baskinkę czekam

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

mi nawet rozmiar stopy zmienił się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 16:59   #1772
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
co nie? slodcy sa
Mimo wszystko ja i tak się wszędzie doszukam egoizmu bo przecież kto jak nie Oni później słuchają Naszego marudzenia? Lepiej zrobić dobrą minę do złej gry i nie pyskować niż później mieliby wysłuchiwać
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:00   #1773
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie na temat ale musze sie wam pochwalic
nie wiem co sie ze mna dzieje, nic juz nie utyłam a moj biust szaleje czeka mnie znowu zmiana staniorow na 65D tym razem! w pol roku przeskoczylam juz 2 rozmiary... czyzby cycki rosly na starosc?
moj tz gania za mna i mowi ze sie wreszcie baba zrobilam bo wczesniej to taki wieszak bylam ze ciezko bylo patrzec
fajnie ze dopiero teraz mi to mowi jak tyle myslalam przytyc czy nie
no tak jak moj , lepiej wie odemnie kiedy mam mniejszy a kiedy wiekszy biust i zawsze musi skomentowac to.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:00   #1774
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ja się teraz przymierzam do tych "Essencowskich" a konkretnie do I Love Extreme i Multiaction tej wersji podstawowej (pink) używała któraś z Was? Warto?
ja nie... zawsze kupowałam droższe tusze moimi ulubionymi były te z Astora
nadal kupuję je ale skusiłam się na ten z Lovely i z tego co zaobserwowałam to fajna szczoteczka, dobrze rozdziela rzęski, wydłuża na pewno, czy pogrubia to średnio ale minusem jest to, że obsypuje się po paru godzinkach, kruszy jednak za tą cenę cudów nie spodziewałam się

ja nie używałam ale następnym razem z ciekawości kupię Multiaction

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-11-07 o 17:01
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:01   #1775
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny bardzo fajnie, że nabrałaś kobiecych kształtów powinnaś się cieszyć
choć wiem, że wymiana garderoby boli i to największy minus zmian takich
ja wymieniałam często ale teraz mam troszkę rzeczy uniwersalnych a większość spódniczek na gumie
teraz zamówiłam sobie baskinkę czekam

mi nawet rozmiar stopy zmienił się
a ja myślałam że to z moimi stopami jest coś nie tak zawsze nosiłam 39 a teraz większość butów kupuję w rozmiarze 38 i pasują idealnie
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:02   #1776
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
a ja myślałam że to z moimi stopami jest coś nie tak zawsze nosiłam 39 a teraz większość butów kupuję w rozmiarze 38 i pasują idealnie
ja tak z 38 na 37
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:07   #1777
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja nie... zawsze kupowałam droższe tusze moimi ulubionymi były te z Astora
nadal kupuję je ale skusiłam się na ten z Lovely i z tego co zaobserwowałam to fajna szczoteczka, dobrze rozdziela rzęski, wydłuża na pewno, czy pogrubia to średnio ale minusem jest to, że obsypuje się po paru godzinkach, kruszy jednak za tą cenę cudów nie spodziewałam się

ja nie używałam ale następnym razem z ciekawości kupię Multiaction
Ja znając życie przyczaję się na obie bo po zdjęciach na blogach widzę że fajne efekty dają ten I Love Extreme taki hardkorowy trochę się wydaje ale to dobrze...lubię mocno pokreślone rzęsy bo nie zawsze chce mi się robić kreskę a mam małe oczy więc dobrze by było żeby chociaż tusz dawał jakiś ciekawy efekt przymierzać się będę jeszcze do tego z Maybelline (xxl Pro Extensions) ale to na All chyba zamówię bo nie wiem czy można go gdzieś w drogerii dostać o Astorach czytałam już dawno że pisałyście.. o ile mnie pamięć nie myli to o fioletowym? Nie mam zielonego pojęcia który to ale z tego co mi się wydaje kilka z Was zachwalało
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 17:17   #1778
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ja znając życie przyczaję się na obie bo po zdjęciach na blogach widzę że fajne efekty dają ten I Love Extreme taki hardkorowy trochę się wydaje ale to dobrze...lubię mocno pokreślone rzęsy bo nie zawsze chce mi się robić kreskę a mam małe oczy więc dobrze by było żeby chociaż tusz dawał jakiś ciekawy efekt przymierzać się będę jeszcze do tego z Maybelline (xxl Pro Extensions) ale to na All chyba zamówię bo nie wiem czy można go gdzieś w drogerii dostać o Astorach czytałam już dawno że pisałyście.. o ile mnie pamięć nie myli to o fioletowym? Nie mam zielonego pojęcia który to ale z tego co mi się wydaje kilka z Was zachwalało
poprzeglądałam zdjęcia i faktycznie ten I <3 Extreme fajne efekty daję to po kolei przetestuję te tanioszki
o fioletowym BIGu

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

a co we włosowym świecie słychać macie jakieś nowe ulubione odżywki/maseczki/szampony?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:18   #1779
justitrzy
Rozeznanie
 
Avatar justitrzy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 884
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Wiatm , jestem nowa na tym wątku, przebrnełam przez kilkanascie stron i prawie cały blog Blond Bunny ale i tak chyba sama sobie nie poradze z moim problemem. Otóż od kilku lat rozjaśniam włosy pasemkami u fryzjera i do tej pory nie miałam swiadomości że tak okropnieim szkodzę , choć dbam o nie (dobre odżywki , picie pokrzywy , olejowanie , maski, tabletki ) moje włosy wyglądają koszmarnie chciałabym je zapóścić, ale rosną powoli i są cienkie.
Wiem już że większość tych problemów to przez rozjaśniacz więc chciała bym farbować je teraz farbą najbardziej podoba mi się coś z poziomu 8- lub 9 ale sama sobie nie poradze z doborem farb, doradzcie mi jakie farby powinnam wybrać . Szczególnie proszę o pomoc Ciebie Bunny,bo po przeczytaniu Twojego bloga uwazam że jesteś fenomenalna (zresztą jak wszyscy). Poniżej wrzucam fotki mojch włosów obecnie specjalnie ich nie prostowałam byście mogli zobaczyc w jakim stanie są.
Pierwsze 3 zdjecia to moje włosy teraz , kolejne 2 to jakiś rok temu i ostatnie to zdjecie włosów moiej córki, ponieważ mieszkam zagranicą i nie mam tu swojch zdjęć z dzieciństwa a moje włosy miały wtedy mniej więcej taki kolor jak jej.

Dodam jeszcze ze podoba mi się coś takiego jak ma Socha na ostatniej fotce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060001.jpg (40,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060002.jpg (39,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060015.jpg (43,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (45,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050571.jpg (31,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy amela.jpg (41,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg socha.jpg (21,3 KB, 19 załadowań)
__________________
instagram http://instagram.com/justiannat

You know it´s true
everything I do I do it for you.

Edytowane przez justitrzy
Czas edycji: 2012-11-07 o 18:29
justitrzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:26   #1780
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

A ja juz nie wiem co zrobic walnelam na pasemko blond szampon, z palettte jak mowila Bunny, i nie ruszylo nic ;p nawet się kolor nie zmienil chyba sie tamta farba nie wyplukala i jest za ciemno. Chyba wrócę do tego brazu. Mam dosc glupich spojrzen, odbicia w lustrze, zapewnien TZ ze "jest ok' i mu to nie przeszkadza i ze wygladam slicznie ALE "moze bym moglasc do fryzejra zeby mi zrobil z tym porzadek..." ;p mezczyzni..
jestem zalamana i boje sie ze mi sięwykruszą wlosy ;/ wracam do brązu, blond... moze kiedys
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:29   #1781
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej padam po pracy,a jutro na kolejne 10 godzin

Kylie co za babsko ale wiem co czujesz, też pracowałam w sklepie z ciuchami

Kitka zetnij te włoski w końcu będzie chodzić to za Tobą,dopóki nie obetniesz, a tak to chociaż się przekonasz czy Ci pasuje

Lady cześć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 17:38   #1782
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej padam po pracy,a jutro na kolejne 10 godzin

Kylie co za babsko ale wiem co czujesz, też pracowałam w sklepie z ciuchami

Kitka zetnij te włoski w końcu będzie chodzić to za Tobą,dopóki nie obetniesz, a tak to chociaż się przekonasz czy Ci pasuje

Lady cześć
Hej Księżniczko
jak mgr na US?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:39   #1783
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mozesz z zimnym, wszystko zalezy co chcesz uzyskac, jakies foto do czego dazysz?



co nie? slodcy sa


a jak nam zmaleja na wiosne/lato? bo sie klimat zmieni
ja tak spuchlam przed @ ze kazdy stanik odbijal mi cala miseczke na cycku od srodka jak sciagalam to tz mial polewe ze hej- ale se mysle... dobra, zniose to... po @ wszystko wroci do normy.
jestem prawie tydzien po i... nie wrocilo nie wiem smiac sie czy plakac...

ecoskorke tez musialam kupic nowa bo stara mnie w cycki na pojedyncza bluzke uwierala- plasko mi sie robilo znow pol szafy wymienie ech... dopiero miniowki i dzinsy wymienialam z 27 na 28 rozmiar, teraz bielizna i co jeszcze mnie czeka? dobrze ze bluzki i swetry sie rozciagaja
Najgorsze jest to że ja sama nie wiem do czego dążę...chyba lekturę na dzis wieczór będę miała poszukac koloru który mi sie podobaale na pewno zimny 9 lub 10 poziom, bo teraz jak mam 8 to widzę że za ciemny jest
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja tak z 38 na 37
Ja jak byłam grubsza to i biust wielki, ale schudłam a biust został, nie taki ogromny ale jednak geny robia swojena szczęscie już bez głupich komentarzy ten biust mam
a buty tez częściej kupuje 38 a wcześniej 39 ale to głównie letnie


Znalazłam takie kolory które mi się podobają tylko ja nie odróżniam poziomów i nie wiem czy to nie za jasno
http://img.styl.fm/resize/watermark/...77/11/ca0c.jpg
http://img.styl.fm/resize/watermark/...50/76/7173.jpg
http://img.styl.fm/resize/watermark/...3e/aa/0949.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2012-11-07 o 18:09
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:14   #1784
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
naprawdę niewielką, na jednym oku -0,75 + astygmatyzm a na drugim -0,5

teraz myślę, że mam ok. -1 lub 1,5 (najwyżej!)
też o tym myślę, ale ja dopiero za kilka lat, bo wiadomo gała rośnie. Póki co mam -4 i -4.25 To jest ślepak dopiero!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:22   #1785
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
też o tym myślę, ale ja dopiero za kilka lat, bo wiadomo gała rośnie. Póki co mam -4 i -4.25 To jest ślepak dopiero!
Eeech, ja mam 9,5 w jednym, 10,5 w drugim a mam dopiero 18 lat ;p na szczescie sie jzu nie pogarsza...

Bunny, jak będziesz, powiedz mi proszę czy jak się zdecyduję na brąz (na tę zielonkę po hennie) to tez mam szamponem koloryzujacym czy od razu farbą?
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:24   #1786
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny, używałyście może czarnego Gliss Kur? Dzisiaj dostałam taką tubkę małą do wypróbowania, muszę Wam powiedzieć, że moim włosom pasuje, są gładkie, błyszczące, nic nie obciążone, chyba się skuszę.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:26   #1787
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny no to robie tak... Pozapuszczam jeszcze te grzywke z miesiac i na sciecie pojde na poczatku grudnia przynajmniej nie bedzie to tak hop siup decyzja na wariata, bo spodobalo mi sie zdjecie tej dziewczyny tylko bede miala chwile na uspokojenie swojej żądzy no i tez kolor moze juz wyrownam calkiem pieknie a do frynia pojde i wtedy od razu zetne to co zniszczone nooo, glowka pracuje i przynajmniej bedzie ladny fryz i urodziny TZ, na swieta i sylwestra a moze jak ta grzywka bedzie nieco dluzsza to cos lepszego da sie z nia zrobic

A co do cyckow to u mnie waga stoi w miejscu ale tez mam wieksze, nie placze z rozpaczy

Wykorzystalam znizke w Re swetra nie kupilam ale sukienke tak, bede nosic czesciej kiece i 30 zl dzieki znizce siedzi w kieszeni
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:37   #1788
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Eeech, ja mam 9,5 w jednym, 10,5 w drugim a mam dopiero 18 lat ;p na szczescie sie jzu nie pogarsza...
o rany!! To jak ja bez pingli już nic nie widze, to co dopiero u Ciebie :O
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:39   #1789
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
poprzeglądałam zdjęcia i faktycznie ten I <3 Extreme fajne efekty daję to po kolei przetestuję te tanioszki
o fioletowym BIGu

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

a co we włosowym świecie słychać macie jakieś nowe ulubione odżywki/maseczki/szampony?

O to za tym Astorem też się rozglądnę przynajmniej z tuszami spokój będę miała na najbliższe miesiące bo już wiem co kupić i dylematu nie będzie co do włosów to u mnie w sumie bez zmian.. raz w tyg olejowanie (Babydream) maska po każdym myciu (Alterra) myje głowę dwa razy w tyg a co do szamponów to na zmianę raz Pinio a raz jakiś z silikonami obecnie Gliss Kur czarny no i na końce dla zabezpieczenia Gliss Kur w sprayu również czarny z supli dalej CP. Nuuuuda! Może inne dziewczyny będą miały więcej do dodania w tym temacie.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używałyście może czarnego Gliss Kur? Dzisiaj dostałam taką tubkę małą do wypróbowania, muszę Wam powiedzieć, że moim włosom pasuje, są gładkie, błyszczące, nic nie obciążone, chyba się skuszę.
Tak mam w domu obecnie całą serię bo mama również używa ale ja korzystam tylko z szamponu i odżywki b/s i przyznam szczerze że sobie chwalę ładnie włosy wyglądają tak jak mówisz śliskie takie i błyszczące.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 18:41   #1790
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny bardzo fajnie, że nabrałaś kobiecych kształtów powinnaś się cieszyć
choć wiem, że wymiana garderoby boli i to największy minus zmian takich
ja wymieniałam często ale teraz mam troszkę rzeczy uniwersalnych a większość spódniczek na gumie
teraz zamówiłam sobie baskinkę czekam

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

mi nawet rozmiar stopy zmienił się
ja sie jakos nie moge do spodnic na gumie przekonac nie lubie tej gumy...

Cytat:
Napisane przez justitrzy Pokaż wiadomość
Wiatm , jestem nowa na tym wątku, przebrnełam przez kilkanascie stron i prawie cały blog Blond Bunny ale i tak chyba sama sobie nie poradze z moim problemem. Otóż od kilku lat rozjaśniam włosy pasemkami u fryzjera i do tej pory nie miałam swiadomości że tak okropnieim szkodzę , choć dbam o nie (dobre odżywki , picie pokrzywy , olejowanie , maski, tabletki ) moje włosy wyglądają koszmarnie chciałabym je zapóścić, ale rosną powoli i są cienkie.
Wiem już że większość tych problemów to przez rozjaśniacz więc chciała bym farbować je teraz farbą najbardziej podoba mi się coś z poziomu 8- lub 9 ale sama sobie nie poradze z doborem farb, doradzcie mi jakie farby powinnam wybrać . Szczególnie proszę o pomoc Ciebie Bunny,bo po przeczytaniu Twojego bloga uwazam że jesteś fenomenalna (zresztą jak wszyscy). Poniżej wrzucam fotki mojch włosów obecnie specjalnie ich nie prostowałam byście mogli zobaczyc w jakim stanie są.
Pierwsze 3 zdjecia to moje włosy teraz , kolejne 2 to jakiś rok temu i ostatnie to zdjecie włosów moiej córki, ponieważ mieszkam zagranicą i nie mam tu swojch zdjęć z dzieciństwa a moje włosy miały wtedy mniej więcej taki kolor jak jej.

Dodam jeszcze ze podoba mi się coś takiego jak ma Socha na ostatniej fotce.
oj tam oj tam od razu fenomenalna ale dobra juz sie dalam przekupic komplementem
widac ze wloski popalone... ten rozjasniacz odstaw jak najszybciej. a kolor jaki ci sie podoba to popielaty blond poziom 9.1 i celuj wlasnie w farby o tej numeracji, choc moze byc tak ze na odrost potrzebujesz oksy 9%, a co za tym idzie do koloryzacji powinnas sprobowac farbe garnier 110 lub 111 sensation- uwazajac na te jasne bo one chwyca na niebiesko...albo farbe profesjonalna 9.1 z oksy 9% kup sobie majirel czy alfaparf....

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to że ja sama nie wiem do czego dążę...chyba lekturę na dzis wieczór będę miała poszukac koloru który mi sie podobaale na pewno zimny 9 lub 10 poziom, bo teraz jak mam 8 to widzę że za ciemny jest

Ja jak byłam grubsza to i biust wielki, ale schudłam a biust został, nie taki ogromny ale jednak geny robia swojena szczęscie już bez głupich komentarzy ten biust mam
a buty tez częściej kupuje 38 a wcześniej 39 ale to głównie letnie


Znalazłam takie kolory które mi się podobają tylko ja nie odróżniam poziomów i nie wiem czy to nie za jasno
http://img.styl.fm/resize/watermark/...77/11/ca0c.jpg
http://img.styl.fm/resize/watermark/...50/76/7173.jpg
http://img.styl.fm/resize/watermark/...3e/aa/0949.jpg
podoba ci sie 9.1 lub 10.1.
to na razie probuj 9.1 poziom wyzej pojsc.

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Eeech, ja mam 9,5 w jednym, 10,5 w drugim a mam dopiero 18 lat ;p na szczescie sie jzu nie pogarsza...

Bunny, jak będziesz, powiedz mi proszę czy jak się zdecyduję na brąz (na tę zielonkę po hennie) to tez mam szamponem koloryzujacym czy od razu farbą?
teraz to juz mozesz od razu farba.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używałyście może czarnego Gliss Kur? Dzisiaj dostałam taką tubkę małą do wypróbowania, muszę Wam powiedzieć, że moim włosom pasuje, są gładkie, błyszczące, nic nie obciążone, chyba się skuszę.
a chodzi ci o spray odzywke czy maseczke???

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny no to robie tak... Pozapuszczam jeszcze te grzywke z miesiac i na sciecie pojde na poczatku grudnia przynajmniej nie bedzie to tak hop siup decyzja na wariata, bo spodobalo mi sie zdjecie tej dziewczyny tylko bede miala chwile na uspokojenie swojej żądzy no i tez kolor moze juz wyrownam calkiem pieknie a do frynia pojde i wtedy od razu zetne to co zniszczone nooo, glowka pracuje i przynajmniej bedzie ladny fryz i urodziny TZ, na swieta i sylwestra a moze jak ta grzywka bedzie nieco dluzsza to cos lepszego da sie z nia zrobic

A co do cyckow to u mnie waga stoi w miejscu ale tez mam wieksze, nie placze z rozpaczy

Wykorzystalam znizke w Re swetra nie kupilam ale sukienke tak, bede nosic czesciej kiece i 30 zl dzieki znizce siedzi w kieszeni
no i swietny plan pokaz kiece


a ja jutro polece na shopping chocby lało a co!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:53   #1791
ladie
Raczkowanie
 
Avatar ladie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Witam wszystkie Włosomaniaczki!

Czy mogę prosić o pomoc związaną z doborem farby?

Chciałam wyrównać kolor moich włosów, niestety happy endem to się nie skończyło ;p Miałam naturalny odrost (poziom7?) ok 3cm+ platynowe pasemka. Potraktowałam moje kłaczki Castingiem 1021 i wyszedł mi rudy odrost (tak, wiem, mądra blondynka po farbowaniu....).
Czy mogłybyście doradzić jakąś drogeryjną farbę (w chłodnym odcieniu)aby wyrównać "to coś" na mojej głowie? Myślałam nad Londą 17 lub 18...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0841.jpg (87,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0842.jpg (111,9 KB, 27 załadowań)
ladie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:59   #1792
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Hej Księżniczko
jak mgr na US?
w miarę ok, tylko wiesz ja studiuje u siebie na zamiejscowym i trochę ciężko z organizacją mam tylko jeden przedmiot dziennie,bo wykładowcy tak przyjeżdżają no i dziwnie cicho w szkole,bo to pierwszy rok gdzie jest dzienna magisterka i tylko 2 grupy są a Ty też na US czy na innej uczelni?

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Mi się ta kurteczka spodobała http://www.reserved.com/pl/collection/woman/coats/U7636
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 19:08   #1793
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

To spróbuję 9.1 drogeryjną z oxy 9% podmienionym, dobrze Bunny?
Wielkie dzięki za pomoc

Kitkulka pokaż sukienkę
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 19:14   #1794
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
o rany!! To jak ja bez pingli już nic nie widze, to co dopiero u Ciebie :O
wiesz co to jest tak że w sumie jak mialam kolo 4 i teraz to nie widzę roznicy bo to stopniowo przechodzilo.. kurcze wszyscy o to pytają, co widzę bez okularów widzę kolory, kształty - nie wejdę w szafę czy coś ale np bialego kubka na bialym blacie juz nie zobaczę ;p kiedys nosilam grube okulary, mimo ze byly spilowane maksymalnie... teraz mam soczeweczki, zdejmuje przed spaniem i nie przeszkadza mi wtedy wada wzroku bardziej balam się że mogę stracic wzrok, ze się bedzie pogarszalo a skonczyl sie wiek dojrzewania i jest ok odpukać

dzięki Bunny za radę. Jeszcze się nie zdecydowałam co zrobię, chcę tego blondu ale nacisk wszystkich wokół jest nie do zniesienia... ;/
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 19:36   #1795
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używałyście może czarnego Gliss Kur? Dzisiaj dostałam taką tubkę małą do wypróbowania, muszę Wam powiedzieć, że moim włosom pasuje, są gładkie, błyszczące, nic nie obciążone, chyba się skuszę.
ja tylko odżywkę w spray'u do zabezpieczania końcówek

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i swietny plan pokaz kiece


a ja jutro polece na shopping chocby lało a co!
pokażę kiecę na dniach, na stronie jej nie ma póki co, więc sama będę musiała strzelić fotę w sumie zwykła, czarna prosta

leć na shopping i na zdrowie!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 20:02   #1796
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny kochana wiem ze pewnie masz dosyć tych ciągłych pytań.. jak zafarbuję to dam Ci spokoj obiecuję jak moglabym osiągnąć taki kolor jak na zdjęciu ma Eva Mendes: http://szafiarenka.pl/file.php?47,file=605075
jaki to wgl jest kolor i czy przykryje zielonkę? ;p czy zostają mi tylko ciemne brązy?
Przperaszam że znó zawracam Ci główkę
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 20:29   #1797
justitrzy
Rozeznanie
 
Avatar justitrzy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 884
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

do blond bunny

Dziekuję Ci bardzo za radę . Mam jeszcze pytania czy nie powinnam na te rozjasnione zrobić pigmentacji np. 9.0? i czy mogę zrobić jak shizaxa czyli użyć farby drogeryjnej z podmienioną wodą na 9% np L'Oreal Recital Preference 9.1
__________________
instagram http://instagram.com/justiannat

You know it´s true
everything I do I do it for you.

Edytowane przez justitrzy
Czas edycji: 2012-11-07 o 20:32
justitrzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 20:38   #1798
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny, miałam na myśli odżywkę, dostałam taką w małej tubce, tak mi się podoba, że się skuszę
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 20:56   #1799
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny ktore uzywalu podkladu manhattan - tego pudrowego. Powiedzcie mi czy on ma normalny odcien? W sensie ze NIE rozowy a bardziej zoltawy? Musze kupic nowy, revlon to shit, zapycha i wysusza jak jasny gwint
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:08   #1800
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja mam soft beige i jest zoltawy ale ciezko sie go rozsmarowuje, niewprawna reka = smugi..
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.