25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 19:51   #2281
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez viwki Pokaż wiadomość
odkad zdarzyła sie masakra to powtarza sie ona codziennie czyli od około tygodnia.. Jest tragicznie. Nie miałam większych problemów z lewą stroną twrazy tylko z prawa. Teraz obie wygladaja MASAKRYCZNIE.
Zrezygnowałam z używania żeli itp. i myje buzie samym naturalnym płynem micelarnym. Może pomoże...
0/25
Masz wysyp na policzkach tak ?
To tak jak ja...tylko, że ja to już wolałabym jakieś ropne zmiany, a nie to dziwactwo co mam Czerwone plamki, których nie czuć praktycznie wcale dotykając palcami.
Ja myję twarz żelem ale nie stos. już kranówy do zmycia piany z twarzy. Już dawno powinnam tak robić.
Jakiego płynu micelarnego używasz ? Ja mam Biodermę zieloną, ale jakoś wydaje mi się, że po przemyciu twarzy płynem ona dalej jest brudna z makijażu więc stosuję żel.

Właśnie zastosowalam Epiduo, wydaje mi się, że nawet za mało go dalam, ale boje się masakry.
Od jutra nowe odliczanie, tym razem do 15.

Edytowane przez paprif
Czas edycji: 2012-12-27 o 20:03
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:02   #2282
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez viwki Pokaż wiadomość
odkad zdarzyła sie masakra to powtarza sie ona codziennie czyli od około tygodnia.. Jest tragicznie. Nie miałam większych problemów z lewą stroną twrazy tylko z prawa. Teraz obie wygladaja MASAKRYCZNIE.
Zrezygnowałam z używania żeli itp. i myje buzie samym naturalnym płynem micelarnym. Może pomoże...
0/25
tez masakruje sie od kilku dobrych dni, a szło mi tak ładnie, mimo ze nie pisalam tutaj.. kilka godzin temu zauważyłam, że znowu zrobiło mi sie skupisko pryszczy, bo mam aż 4 w jednym miejscu. nie mam pojęcia jak sie tego pozyć, jak poradzić sobie pozniej z powstałymi przebarwieniami bo to są gule, ktore szybko nie zejda. jestem bezradna. powtarzam sobie codziennie, że dzisiaj już nie jem słodyczy, ale jest strasznie ciężko. mam tydzień na doprowadzenie skóry do w miare normalnego stanu, zreszta i tak każdy w szkole wie jak wyglądam, ale jednak chciałabym ich zaskoczyć..
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:14   #2283
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Tak dobrze mi szło, już 4 dni bez wyciskania było, a teraz jakoś nie mogę się powstrzymać i ciągle 0/25
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:25   #2284
rudolfinka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Od 2 miesięcy biorę aknenormin, efektów brak. A nawet jest gorzej ponieważ, gdy nie mogę dostatecznie często użyć kremu nawilżającego skóra potwornie mnie swędzi. A wtedy moje dłonie same lecą w kierunku twarzy i niepotrzebnie rozdrapuję rany ale Wy mnie zmotywowałyście! Precz z rękoma przy buzi! 25 dni. challenge accepted
rudolfinka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:35   #2285
Dora62
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 108
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
U mnie znowu 1/25
To przez to wyciskanie mam tak zorana twarz, ale co zrobic...to juz nalog
U mnie to tez już jest jak nałóg. I wiecie co? Potrafię rzucić fajki, ale wyciskać, drapać i masakrować przestać nie potrafię...
Dora62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:35   #2286
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

3/25
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:02   #2287
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

1/15
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 10:12   #2288
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Masz wysyp na policzkach tak ?
To tak jak ja...tylko, że ja to już wolałabym jakieś ropne zmiany, a nie to dziwactwo co mam Czerwone plamki, których nie czuć praktycznie wcale dotykając palcami.
Ja myję twarz żelem ale nie stos. już kranówy do zmycia piany z twarzy. Już dawno powinnam tak robić.
Jakiego płynu micelarnego używasz ? Ja mam Biodermę zieloną, ale jakoś wydaje mi się, że po przemyciu twarzy płynem ona dalej jest brudna z makijażu więc stosuję żel.

Właśnie zastosowalam Epiduo, wydaje mi się, że nawet za mało go dalam, ale boje się masakry.
Od jutra nowe odliczanie, tym razem do 15.
Używam AA Wrażliwa Natura- w 99% ma naturalny skład, jest on króciutki i bez żadnych udziwnień. Jestem bardzo zadowolona. NIGDY ale to NIGDY nie dałam sie przekonać, że można micelkiem zmyć moją ciężką tapetę, a jednak ..
O i co najważniejsze: po użyciu tego micelu mogę sie uśmiechać Nie mam ściągniętej twarzy, tak jak przy jakimkolwiek żelu, wiem, że mnie nie wysusza a wręcz nawilża.
Wczoraj w nocy(a właściwie dzisiaj) dłuuuugo myślałam na temat mojej facjaty i postanowiłam zacząć sie kwasić na amen. Zamierzam robić mocne peelingi kwasowe. Mimo iż używam Acnedermu (również kwas) jestem świadoma, że może nastąpić wysyp. Będę modliła się o jak największą wylinkę (zmiana skóry, łuszczenie) by pozbyć się tych okropnych przebarwień. Podobno pięknie zamykają pory, likwidują zaskórniki i prychole. Napisałam do Italiany w pomocy przy dobraniu odpowiedniego kwasu. A może któraś z Was ma odpowiednią wiedzę na ten temat?
DO tego zamierzam kupić ten tonik : KLIK Nie występuje po nim wylinka, zawiera również kwasy, nawilża, likwiduje przebarwienia.. Jest on raczej łagodny, dla osób które dopiero zaczynają przygodę z kwasami. Ja już jestem zaprawiona w bojach
Póki jest zima to trzeba sie kwasić-latem już nie za bardzo
Mam nadzieje, ze kwasy zlikwidują mój problem i nie będę musiała się ratować retinoidami .
Wczoraj znów naczytałam sie na temat wyciskania i znów mam mega zaparcie by przestać. Na razie sie udaje
Przepraszam, że taki offtop troche, ale musiałam sie "wypisać", żeby zebrać myśli i sie wyżalić. A nóz widelec coś Wam też pomoże.
Noworoczne postanowienie: MUSZĘ, ale to MUSZĘ do lata mieć ZNOŚNĄ cerę (bez przebarwień i prycholi, zaskóników i porów pewnie sie nie pozbędę).
MUSI sie udać, MUSI!

Edytowane przez viwki
Czas edycji: 2012-12-28 o 10:14
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:13   #2289
evolution98
Raczkowanie
 
Avatar evolution98
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 298
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

2/25
__________________
Dbam o buźkę!
Zapuszczam włosy!
evolution98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:28   #2290
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez rudolfinka1991 Pokaż wiadomość
Od 2 miesięcy biorę aknenormin, efektów brak. A nawet jest gorzej ponieważ, gdy nie mogę dostatecznie często użyć kremu nawilżającego skóra potwornie mnie swędzi. A wtedy moje dłonie same lecą w kierunku twarzy i niepotrzebnie rozdrapuję rany ale Wy mnie zmotywowałyście! Precz z rękoma przy buzi! 25 dni. challenge accepted
retinoidy, ja chyba bym chciała je brać, jestem wstanie poświęcić sie dla tych wszystkich skutków ubocznych no i masakrycznego wyglądu przez piersze miesiące, bo wiem, że pozniej byłoby tylko lepiej. no, ale na moje nieszczescie nie moge tego brać. wszystko przez lekarza od wątroby, który powiedział, że to za bardzo zniszczy moją wątrobe także nie martw sie, gorzej wyglądać niż teraz już nie bedziesz


Cytat:
Napisane przez viwki Pokaż wiadomość
Używam AA Wrażliwa Natura- w 99% ma naturalny skład, jest on króciutki i bez żadnych udziwnień. Jestem bardzo zadowolona. NIGDY ale to NIGDY nie dałam sie przekonać, że można micelkiem zmyć moją ciężką tapetę, a jednak ..
O i co najważniejsze: po użyciu tego micelu mogę sie uśmiechać Nie mam ściągniętej twarzy, tak jak przy jakimkolwiek żelu, wiem, że mnie nie wysusza a wręcz nawilża.
Wczoraj w nocy(a właściwie dzisiaj) dłuuuugo myślałam na temat mojej facjaty i postanowiłam zacząć sie kwasić na amen. Zamierzam robić mocne peelingi kwasowe. Mimo iż używam Acnedermu (również kwas) jestem świadoma, że może nastąpić wysyp. Będę modliła się o jak największą wylinkę (zmiana skóry, łuszczenie) by pozbyć się tych okropnych przebarwień. Podobno pięknie zamykają pory, likwidują zaskórniki i prychole. Napisałam do Italiany w pomocy przy dobraniu odpowiedniego kwasu. A może któraś z Was ma odpowiednią wiedzę na ten temat?
DO tego zamierzam kupić ten tonik : KLIK Nie występuje po nim wylinka, zawiera również kwasy, nawilża, likwiduje przebarwienia.. Jest on raczej łagodny, dla osób które dopiero zaczynają przygodę z kwasami. Ja już jestem zaprawiona w bojach
Póki jest zima to trzeba sie kwasić-latem już nie za bardzo
Mam nadzieje, ze kwasy zlikwidują mój problem i nie będę musiała się ratować retinoidami .
Wczoraj znów naczytałam sie na temat wyciskania i znów mam mega zaparcie by przestać. Na razie sie udaje
Przepraszam, że taki offtop troche, ale musiałam sie "wypisać", żeby zebrać myśli i sie wyżalić. A nóz widelec coś Wam też pomoże.
Noworoczne postanowienie: MUSZĘ, ale to MUSZĘ do lata mieć ZNOŚNĄ cerę (bez przebarwień i prycholi, zaskóników i porów pewnie sie nie pozbędę).
MUSI sie udać, MUSI!
widze, że jesteś pełna optymizmu, i tak trzymaj! co do wyciskania, ja też musze przestać, widze u siebie poprawe jedynie, że niektorych pryszczy nawet już nie ruszam, tylko ciągle idą pod noż takie niedaleko ust, nie potrafie sie tego pozbyć, ale mam nadzieje że wkrótce zrozumiem, że i tam wyciskać nie mogę. poki co musze oczyscić orgaznim po świetach.



kolejna gula!! jak przez jedna noc może sie tyle pryszczy pojawić ?
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 12:02   #2291
Hebka25
Raczkowanie
 
Avatar Hebka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 98
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Ja ostatnio całkiem zmieniłam pielęgnację twarzy- wcześniej używałam Skinoren (krem) na noc przez jakieś 5 tygodni, potem Duac (żel) tez na noc przez 2 tygodnie. Po tej kuracji moja twarz była tak wysuszona (stosowałam oprócz tego jakiś krem nawilżający na dzień, żel, tonik), że mi "schodziła" takimi płatkami z twarzy a zaskórniki, białe grudki jak były tak były (pomogło na gule). Od 3 dni całkiem inaczej pielęgnuję moją twarz- krem Ziaja (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5....html&next=1)- SUPEEEER, delikatny tonik, naturalne mydełko. Efekty b.zadowalające. Ślady po wyciśniętych pryszczach o wiele szybciej się goją a krem w ogóle nie zapycha Już bez obaw mogę nakładać podkład i puder nie martwiąc sie o to, że będzie on tak bardzo widoczny jak wtedy I już zaczynam 2/25

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Znam jeszcze jeden sposób na wyciskanie- noszenie na nadgarstku gumki do włosów. Jak ma się ochotę na wyciśnięcie sobie pryszcza i już ma się to zrobić to należy sobie z tej gumki "strzelić". To nie jest groźne dla zdrowia a można sie po tym opamiętać. Niektórym to pomaga
__________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...

Edytowane przez Hebka25
Czas edycji: 2012-12-28 o 12:04
Hebka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 13:06   #2292
luska5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

3/25
luska5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 13:13   #2293
RedForEver
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 62
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

1/5
(ależ ja jestem ambitna~)
RedForEver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 13:30   #2294
Mari94
Zakorzenienie
 
Avatar Mari94
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11 458
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez rudolfinka1991 Pokaż wiadomość
Od 2 miesięcy biorę aknenormin, efektów brak. A nawet jest gorzej ponieważ, gdy nie mogę dostatecznie często użyć kremu nawilżającego skóra potwornie mnie swędzi. A wtedy moje dłonie same lecą w kierunku twarzy i niepotrzebnie rozdrapuję rany ale Wy mnie zmotywowałyście! Precz z rękoma przy buzi! 25 dni. challenge accepted
38 dni temu skończyłam kurację i mogę cię zapewnić że w pierwszych 3 miesiącach miałam na twarzy duże pogorszenie... dopiero miesiąc przed końcem kuracji przestały mi wyskakiwać pryszcze! Kiedyś gruba tapeta, teraz nie maluję się bo nie muszę, przebarwienia nawet znikają! Jaką dawkę do tej pory przyjęłaś na kg?
__________________
Mari94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 13:42   #2295
rudolfinka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Mari94 Pokaż wiadomość
38 dni temu skończyłam kurację i mogę cię zapewnić że w pierwszych 3 miesiącach miałam na twarzy duże pogorszenie... dopiero miesiąc przed końcem kuracji przestały mi wyskakiwać pryszcze! Kiedyś gruba tapeta, teraz nie maluję się bo nie muszę, przebarwienia nawet znikają! Jaką dawkę do tej pory przyjęłaś na kg?
Biorę 40 mg dziennie. Właśnie czekają mnie kontrolne badania wątroby, chce tylko trochę dać jej odpocząć po świętach , żeby wyniki nie były aż tak tragiczne A jeżeli chodzi o inne skutki uboczne to nie miałam większych. Nie miałam nawet wysypu na początku kuracji, jedynie łuszczenie się skóry, przesuszenia ( na całym ciele co jest denerwujące) i pękające usta ale z tym da się żyć A jak długo trwała Twoja terapia?
rudolfinka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 14:14   #2296
Mari94
Zakorzenienie
 
Avatar Mari94
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11 458
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez rudolfinka1991 Pokaż wiadomość
Biorę 40 mg dziennie. Właśnie czekają mnie kontrolne badania wątroby, chce tylko trochę dać jej odpocząć po świętach , żeby wyniki nie były aż tak tragiczne A jeżeli chodzi o inne skutki uboczne to nie miałam większych. Nie miałam nawet wysypu na początku kuracji, jedynie łuszczenie się skóry, przesuszenia ( na całym ciele co jest denerwujące) i pękające usta ale z tym da się żyć A jak długo trwała Twoja terapia?
Ja też miałam 40 mg dziennie przy wadze 58 kg i wzroście 167 cm kuracja trwała 7 miesięcy
__________________
Mari94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 14:57   #2297
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

3/25
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 15:56   #2298
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Kaaska Pokaż wiadomość

[...]

Shadii - obecnie używam dermokosmetyków Cetaphil. Krem mnie, odpukać, nie zapycha, a dobrze nawilża. Jak już mówiłam, miałam fobię przed ewentualnym zapchaniem i od czerwca nie stosowałam żadnego kremu nawilżającego. Tylko myłam dwa razy dziennie twarz pianką do cery tłustej Estee Lauder. Efekt? Po pół roku skóra mi schodziła z twarzy płatami, budziłam się w nocy, bo mnie swędziała jak jasna... ekm.. , a jak drapałam (bo tak swędziała, że nie mogłam wytrzymać), to dosłownie leciała płatami z twarzy. Mało tego, jakąś godzinę po umyciu miałam jeszcze czerwoną twarz, dosłownie jakbym się spaliła na słońcu! Moja dermatolog się przeraziła, jak do niej poszłam saute, i powiedziała, że to przypomina... uwaga... oparzenie chemiczne! Więc teraz nie działam na własną rękę, bo g... się znam , tylko stosuję się do jej zaleceń. A teraz używam rano i wieczorem kremu Cetaphil, i cera się powoli nawilża.
[...]
Acha, Cetaphil dzięki
Cytat:
Napisane przez Hebka25 Pokaż wiadomość
[...]
I mam jeszcze pewną radę dla dziewczyn które maja podobny problem- wg mnie najlepszym sposobem na zagojoną cere są nieprzyglądanie się sobie (ja niestety uwielbiam ciągle to robić ) i zaakceptowanie siebie z jakimiś niedoskonałościami (nikt nie jest idealny a napewno ładniejsze bedziemy "zagojone" )
Tak, popieram, to najważniejsze - nie wypatrywać ciągle "nowości" na twarzy
Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
[...]
Dziewczyny, czy macie stwierdzony typ swojego trądziku przez dermatologa ?
Możecie napisać jaki macie ?
Nie wiem, co rozumiesz przez typ, bo się nie znam na tym i u dermatologa byłam tylko raz, ale jak pani mnie obejrzała, to sobie naskrobała na karteczce, że "grudkowo-krostkowy". Nie wiem czy o to Ci chodzi
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:02   #2299
rudolfinka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Mari94 Pokaż wiadomość
Ja też miałam 40 mg dziennie przy wadze 58 kg i wzroście 167 cm kuracja trwała 7 miesięcy
Mam bardzo podobny wzrost i wagę. Przeciętna terapia podobno trwa pół roku więc mam nadzieję, że do maja będę wyglądała jak człowiek No i obym wytrwała w odwyku od wyciskania.
2/25
rudolfinka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 17:45   #2300
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

1/25
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:48   #2301
beaute
Raczkowanie
 
Avatar beaute
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 30
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

...

Edytowane przez beaute
Czas edycji: 2014-08-24 o 12:28
beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 18:25   #2302
Adrianna94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 215
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

0/25
Adrianna94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 19:25   #2303
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Mój opymizm szlag wziął.. Dobrałam sie do 5 mega prycholi które i tak nie wyszły ;/
Właśnie zamawiam półprodukty na ZSK do peelingu MIGDALOWEGO. W nowy rok wkrocze jako jaszczurka
Paprif ja trądzik mam w strefie T. Kończy się równo tam, gdzie przebiega hm.. linia oczy pionowa. Mam nadzieje, że zrozumiesz. Z policzkami mam problem tylko tam koło nosa, w oklicy ust i na brodzie.

Edytowane przez viwki
Czas edycji: 2012-12-28 o 19:27
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 20:00   #2304
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez viwki Pokaż wiadomość
Mój opymizm szlag wziął.. Dobrałam sie do 5 mega prycholi które i tak nie wyszły ;/
Właśnie zamawiam półprodukty na ZSK do peelingu MIGDALOWEGO. W nowy rok wkrocze jako jaszczurka
Paprif ja trądzik mam w strefie T. Kończy się równo tam, gdzie przebiega hm.. linia oczy pionowa. Mam nadzieje, że zrozumiesz. Z policzkami mam problem tylko tam koło nosa, w oklicy ust i na brodzie.
Tak rozumiem.
Ja mam tylko policzki i to nie przód, tylko ta część bliżej uszu.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 20:08   #2305
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez viwki Pokaż wiadomość
Mój opymizm szlag wziął.. Dobrałam sie do 5 mega prycholi które i tak nie wyszły ;/
Właśnie zamawiam półprodukty na ZSK do peelingu MIGDALOWEGO. W nowy rok wkrocze jako jaszczurka
Paprif ja trądzik mam w strefie T. Kończy się równo tam, gdzie przebiega hm.. linia oczy pionowa. Mam nadzieje, że zrozumiesz. Z policzkami mam problem tylko tam koło nosa, w oklicy ust i na brodzie.
to jesteś i tak w bardzo dobrej sytuacji, u mnie czoło prawie idealne natomiast policzki.. nie potrafie tego opisać nawet.


nie wiem czy mi to pomoże, ale od dziś zaczne dodatkowo myć twarz octeniseptem. nie jest to wprawdzie na trądzik, ale jest bakteriobójczy, bakteirogrzybiczny, ogolnie do odkażania. zaszkodzić nie powinien, a może mam jakieś bakterie na twarzy ktore powodują pryszcze, a on sie z tym upora. nowy rok= czas eksperymentów.

jest źle, ale czego można sie spodziewać po świetach. w sylwestra nie grzesze, bede jesc zdrowo!
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka

Edytowane przez helvetet
Czas edycji: 2012-12-28 o 20:10
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 20:53   #2306
Przemek7054
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

witam .
mam 18 lat i mam bardzo dużo krost na twarzy dużo w okolicy ust podbródek , nad ustami . ;/
ale najwięcej mam na.. może to dziwne ale na czole , czerwone chrosty które nie chcą znikać ..;/ raczej to trądzik . ; /
używałem już paru kremów ale nic nie pomogło. ; /
Przemek7054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 21:12   #2307
rudolfinka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Przemek7054 Pokaż wiadomość
witam .
mam 18 lat i mam bardzo dużo krost na twarzy dużo w okolicy ust podbródek , nad ustami . ;/
ale najwięcej mam na.. może to dziwne ale na czole , czerwone chrosty które nie chcą znikać ..;/ raczej to trądzik . ; /
używałem już paru kremów ale nic nie pomogło. ; /
Nie ma co czekać, musisz wybrać się do dermatologa. Im wcześniej tym lepiej
rudolfinka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 21:22   #2308
Przemek7054
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

noo tylko że już to mam bardzo długo . ; /
nie wiadomo czy nawet on pomoże.; /
Przemek7054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 22:29   #2309
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Przemek7054 Pokaż wiadomość
noo tylko że już to mam bardzo długo . ; /
nie wiadomo czy nawet on pomoże.; /
jezeli masz to bardoz dlugo, a jedynie przypuszczasz ze jest to trądzik to radziłabym pojsc i zaczerpnąc pomoc u specjalisty. lepiej nie stawiac sobie samemu diagnozy, bo może sie to zle skonczyć. może rzeczywiscie to nie są pryszcze, a coś innego- groźnego.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 00:56   #2310
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Co ja narobiłam popłynęłam po całości, wycisnęłam nawet to, czego nie było mam na twarzy istną masakrę... nie wiem co się stało, od dwóch miesięcy sobie takiego czegoś na twarzy nie zrobiłam jak dzisiaj
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.