Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 08:16   #3901
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

dzień dobry,
u nas nocka lepsza, bynajmniej udało mi się ją spędzić u siebie w łóżku i bez wstawania by go kontrolować w drapaniu. Wczoraj w ciągu dnia jeszcze jakieś drobniutkie nowe krosty się pojawiły, ale generalnie chyba juz wysyp za nami. Dostaje ten hevarix i clemastinum i myślę, ze nie przechodzi jej tak źle w gruncie rzeczy. Bo czuje się ok i funkcjonuje normalnie, tylko wywaliło mu za uszami bardzo węzeł chłonny i nie wiem czy to tak ma być?
Prima ubawiałam się od rana teorią Huberta, no cóż takiej "drobnej" różnicy nawet nie zauważyłam
Ann ja myślę, by szukać w jakiejś hurtowni tkanin lub jak masz jeszcze czas to na allegro, fajne te propozycję Primy i myślę, że Ty równie coś fajnego wyczarujesz dla swoich dziewczyn
Bingo u nas jeszcze takie pytanie nie padło, może dlatego że Matiego małe dzieci jakoś nie bardzo interesują. Nie są godnym kompanem do zabawy Ja bym w bociany raczej się nie bawiła, chyba teoria Ann którą w skrócie opisała jest dla dzieci najprostsza i wystarczająca do zaspokojenia ciekawości.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 09:58   #3902
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

ann -Niny spódniczka ma paski o szerokości 30 cm i długie na 50; te paski są wziązane w połowie na gumce, czyli długość spódniczki to 25 cm. tych pasków jest 30, gumka jest ozywiście na nieco szersze niż Nina dziecko, wiec twoim dziewczynom też raczej tyle wystarczy; ewentualnie możesz np 35 pasków -po 5 w każdym kolorze teczy

Jak kupisz po 1 metrze(materiało o dł 3m) -to z metra wyjdzie ci 10 pasków o szer 30 cm i długich ma netr (pewnie twoje dziewczyny wolałyby głuższe sukienki -wtedy po związaniu będą miały 50cm, chociaż możesz zwiazać niesymetrycznie też)- akurat po 5 pasków koorów na każdą sukienkę.

Faktycnie odwiedź hurtownię, bo po 1 metrze to może z resztek będzie

aha, materiał to tiul, taka siatka- przyjrzałam się jeszcze raz (dla mnie do tej pory tiul=woal )
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:01   #3903
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

To ja wrzucam zdjęcie mojego poczochrańca, przedwakacyjna wizyta fotografa w przedszkolu Rosną nam dzieciaki, jak popatrzę na pierwsze jego zdjęcia jako niemowlaka to myslę sobie "brzydaaal"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SKMBT_C25312112711530.jpg (73,8 KB, 13 załadowań)
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:20   #3904
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Misia-no właśnie na all za bardzo czasu nie ma,bo w pt.balik,muszę lokalnie popatrzeć
fajnie,że Uszek już lepiej,a węzły to chyba normalne,że przy chorobie wywala? podpytaj może p.dr.telefonicznie

Prima-dzięki za praktyczne wskazówki Będę działać

Koletynko-ja tez nie wiem co w moich dziewczynach widziałam,to chyba hormony
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:43   #3905
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

koletynko, ależ Oskar wyrósł, ma uroczy uśmiech

Czy ja się wam chwaliłam, że Nina "chodzi" :p
Z naciskiem na "
Ma takie pudełko z ikei na swoje zabawki; jak zaczeła stawać to często przy nim stawała i tam sobie grzebała w środku -a od paru dni zajarzyła, ze jak popchnie to się przesuwa... Najpierw były takie nieśmiałe próby - a teraz już konkretnie zrobiła sobie chodzik, bo chodzi z tym pudłem tam, gdzie chce - najczęściej kurs na choinkę lub Huberta budowle z klocków
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 15:36   #3906
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

super!

moje też lubiły chodzić przy tych pudłach i przy drewnianym wózku,on przesuwał się powoli i skrzypiał bardzo im się to podobało
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 09:01   #3907
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

hej!
prima--szybkie postępy robi Twoja Nina.. jeszcze moment i sama pobiegnie na nózkach..
ann--mam nadzieje,ze pokazesz jakia teczowa kreacja ci wyszła

a propo pytania o dzieci, to tez nie opowiadam Em. o bocianach.. tylko ona docieka..a jak to..a skąd.. wie,ze dzidzius jest w brzuszku mamy, no ale jak sie stamtąd wydostaje??
ja tam wymyslilam,ze mama jedzie do szpitala..daja jej lekarstwo,zasypia i jak sie budzi to ma dzidziusia przy sobie..no ale pytanie jak on z tego brzucha wyszedł
a a propo ksiazek, które ann mi podałas to wlasnie zauwazyłam,ze jest tam propozycja o kreciku i mama zajączków..no i wlasnie pare dni temu Em. ogladała sobie serie bajek o kreciku i natknela sie na wersje animowaną chyba tej wlasnie bajki .. http://www.youtube.com/watch?v=9KnyZH6PADg
o ile poczatek jest wg mnie fajny, to troche "szokujący" moment narodzin..
__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 13:17   #3908
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

haha,tak pamiętam tego krecika,obie oglądają go prawie nie oddychając


byłam w hurtowni i wydałam chorą sumę za kolorowe tiule mogę spokojnie sprzedawać tęczowe spódniczki na all
i kto wie czy tak nie zrobię
o ile jakaś mi w ogóle wyjdzie

Tośka była motylkiem-wróżką na baliku
o dziwo nawet kilka zdjęć mam
I nawet jej sie podobało
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 13:47   #3909
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

ann możesz otworzyć tęczowy biznes

Oskar chce być magikiem, ale do balu jeszcze miesiąc. Może w weekend rozejrzę się za strojem. Mam nadzieję, że do tego czasu mu nie przejdzie i nie zmieni opcji. Z magika można zrobić kominiarza jakby co
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 14:04   #3910
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Bingo szkoła rodzenia wg krecika zapierająca dech w piersiach i jeszcze te przytulanki na pierwszym spotkaniu
Ann to interes się będzie kręcił może więcej dziewczynek zechce być tęczą Oczywiście nie muszę przypominać ze liczę na zdjecia cór w przebraniach, ostatnia porcja nie nasyciła mego wzroku do końca
Koletynko ależ Ci syncio wyrósł Super rozczochranu blondynek z extra uśmiechem
Prima ależ Twoja córcia ma expresowe temp Fajnie, że tak swobodnie jej przychodzą nowe umiejętności.
Yoolia wszystko u Was ok? Gdzie zaginęłaś?
****
U nas bal dopiero jakoś w ostatki, także jeszcze mamy czas, ale na chwilę obecną moje dziecko obstaje przy jakiś swoich postaciach z bajek.
U nas chyba zaczyna być lepiej wczoraj jeszcze jakieś pojedyńcze nowe krostki wyskoczyły, a takto już nie pojawiają sie nowe i z tego co Mati mówi już go tak nie swędzą.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI

Edytowane przez *misia*
Czas edycji: 2013-01-09 o 14:10
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 14:40   #3911
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

doberek.
Wyjazd do Zielenca udany. Adasiek jezdzi na nartach jak szalony. Podlapal troche techniki i nie straszne mu wielke gory

Adasiek wie, ze dzieci wychodza z brzucha. Ze doktor przecina brzuszek i wyciaga dziecko. Widzial blizne na brzuchu - wiec ciezko podwazyc teorie A jak sie tam robia? hmm. Chyba bardziej go interesowalo jak wychodza.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 22:51   #3912
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

http://www.egodziecka.pl/Klamstwo-ma...1h2D8.facebook
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 07:50   #3913
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

ann fajny artykuł
moje dzieci nie są dociekliwe jak na razie nie pytają. Adrian jedynie wie, ze dziecko rozwija sie w brzuchu matki tyle go zainteresowało
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 07:58   #3914
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Ja wyjasnilam normalnie co i jak.Mialam pole do popisu bo Blanka swego czasu byla bardzo dociekliwa wiec plemnik,jajeczko czy penis to juz oswojony temat. Dużo trudniej przychodzi mi teraz omawianie kwestii wiary,religii,generalnie duchowosci-sama nie mam tego poukladanego w Galowie i nie bardzo wiem jak z dzieckiem rozmawiać))
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 08:10   #3915
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

bianka - Hubert ostatnio coś tam przy obiedzie wspominał o Bogu i niebie i pyta (sam siebie w sumie) gzie to niebo jest i gdzie mieszka Bóg -i w pewnym momencie "już wiem, na marsie"

Odnośnie dzieci - Hubert wie, ze są z brzucha -trudno byłoby tego nie zauważyć natomiast wie, ze biorą sie, gdy rodzice się kochaja (nie prosił mnie, aby rozwijać, co to znaczy) i że kobiety mają specjalną dziurkę, przez którą dziecko wychodzi -i tez nie wnikał, co i jak

Ciekawy ten artykuł.
Zastanawia mnie tylko -bo tam jest napisane, aby samemu inicjować "trudne tematy" ja zaś spotkałam się z opinią, ze lepiej powiedzieć jedno zdanie za malo, niż jedno słowo za dużo...

celko -Adaś to chyba najbardziej wysportowane wątkowe dziecko


Nina właśnie wlazła ze swim pudłem pod choinkę i skubie piernika
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 08:14   #3916
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Ann artykuł fajny i w sumie potwierdzjący to o czym pisałyśmy by w łatwy przystępny sposób przekazać tę prawdziwą wiedzę. Chociaż punkt 3 jakoś tak do mnie nie przemawia, bo uważam, ze terminologia jest tutaj rzeczą względną
Kanciu mój Mati też nie docieka na razie co i jak, ale wiem że gdy go jakiś temat zainteresuje to już pyta o wszystkie szczegóły
Bianka jak tam u Was? zadomowiliście sie już całkiem? Jak Blanka sobie radzi?
Celko fajnie, że Adaś taki aktywny sportowo i to tak na powaznie zaangażowany w to pływanie czy jazdę na nartach najlepszego na Ciebie z okazji urodzin
*********
Mam pytanko do Was, jak z kontrolą u lekarza po ospie czy podczas ospy? Bo my jak go wysypało w sobotę to byliśmy na świątecznej pomocy, tam lekarka powiedziała by podejść z nim pod koniec tygodnia do siebie do przychodni na kontrolę. Na moje oko to on jeszcze nie nadaje się do kontroli nadal ma krosty niektóre nadal z płynem i zastanawiam się czy jest sens go specjalnie jutro ciągnąć do kontroli.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI

Edytowane przez *misia*
Czas edycji: 2013-01-10 o 08:17
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 08:51   #3917
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

misia- dziekuje bardzo

Ja tam nie kontrolowalam po ospie. Pojscie do przychodni w takim stanie to igranie z ogniem. Teraz panuje grypa i nic tylko podlapac jakiegos wirusa (ospa baaardzo oslabia organizm). Szczerze - nie chce zachecac do zlego - ale ja bym sobie odpuscila kontrole
No chyba, ze to kwestia potwierdzenia, czy dziecko nadaje sie do przedszkola. Ale jesli masz mozliwosc potrzymania Matiego w domu - to moje zdanie znasz.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 09:04   #3918
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

misia -ja też bym teraz nie szła. Mati osłabiony może cos podłapać - a skoro jeszcze są pecherzyki to i on zaraża.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 14:26   #3919
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

dzięki dziewczyny za Wasze zdanie.
Więc na razie nie pójdziemy do lekarza, w sumie też myślałam, ze może jeszcze zarażać i to nie jest jeszcze to stadium choroby by musiała go oglądać doktorowa. Tylko zastanawiam się nad tym lekiem do kiedy podawać, bo ta na świątecznej pomocy zostawiła to do decyzji naszej pediatry. najgorsze, ze mamy na 16.01 logopedę na którą czekalismy do dość długo i zastanawiam się czy on do tego czasy wydobrzeje na tyle by do niej iść. Na razie ten tydzień siedział z nim TŻ a na następny gdyby musiał wrócić do pracy to chyba będziemy prosić teściową, ale liczę, na to że jeszcze TZ załatwi sobie kolejny tydzień.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 17:54   #3920
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

a jaki lek podajesz? Na ospe sa jakies leki?

Moze do 16.01 to mu sie wszystko zasuszy juz? W koncu takie swieze wykwity to nie powinny trwac dluzej niz 1-2 tygodnie.

Co myslicie o SINUS RINSE?

http://allegro.pl/sinus-rinse-kit-al...916985252.html

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2013-01-10 o 18:17
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 10:43   #3921
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Celko Mati dostaje hascovir, generalnie słyszę, że co raz częściej lekarze go dają bez problemów jest to lek przeciwwirusowy.
Co do Twojego linku, to nie znam tego, nie słyszałam, ale po opisie czytam, ze dla Matiego byłoby idealne A skąd to znasz? Tylko kurcze z tego obrazka tak nie wiele wynika jak to zastosować, albo ja taka ciemna jestem My na zatoki wcześniej stosowaliśmy rhino clear ze zwykłą solą fizjologiczną i w sumie jak ostatnio tż miał zatkane zatoki to i on stoswał by sobie osblokować i mu pomogło.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 20:18   #3922
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

misia - przykladowy filmik
http://www.youtube.com/watch?v=T-t-7ws3Dr4

Zapomnialam sie pochwalic, ze moje dziecko jest rzekomo gotowe do pojscia do szkoly. Wynik: wysoki...
Co mnie zaskoczylo najbardziej to rozwoj emocjonalno-spoleczny - wynik wysoki, a wlasciwie to max punktow w tym obszarze. Moim zdaniem tu ma najwieksze problemy i najwiecej do popracowania.
Intelektualnie wypadl przecietnie (tu polegl na wiedzy ogolnej: na pewno nie wiedzial, gdzie mama pracuje, miesiecy nie zna...). Ale to mnie nie zaskoczylo.
Rozwoj fizyczny na wysokim poziomie (prawie max punktow) - to tez mnie nie zaskoczylo.

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2013-01-11 o 20:22
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 20:35   #3923
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

oo to tak samo jak moje dziecię w takich samych proporcjach gratuluję
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 20:11   #3924
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Adamek chory. Obudzil sie z goraczka i caly czas mu rosnie (39,3) pomimo zbijania. Nic w sumie poza goraczka i bolem nog mu nie dolega, wiec obstawiam jakiegos wirusa albo grype...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 21:19   #3925
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

celko -nie słyszałam o takim ustrojstwie - a skad to wytrzasnęłaś? Tan ktoś ci polecił? Ciekawe,, czy skuteczne ... i czy bardzo nieprzyjemne uczucie? Mała na filmie nie wygląda na niezadwoloną

Biedny Adaś.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 21:28   #3926
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

dla Adasia
I u nas choróbsko w pełni.. i gorączka od 2 dni..
Emilka przez 10 dni brała antybiotyk do soboty na gardło/ucho i od soboty juz gorączka non stop..
juz mam dosc tego chorowania od poczatku roku
__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 22:11   #3927
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Zu też gorączkuje od 2dni
w pt.po południu cały czas jej zimno było,już dostała Nurofen,wczoraj lekko śnięta,na Nurofenie,ale ogólnie nic poza tym
a dzisiaj rozłożona na maksa,2-3h po nurofenie ok,a później słaba
katar wodnisty i uczucie zimna przy podnoszeniu się temp.
Gardło chyba ok.wieczorem nie zdążyłam zajrzeć,bo sama padła o 20.30 w dresie ...
Zu ma gorączkę raz do roku,więc nie bardzo mam wprawę-kiedy z nią uderzać do lekarza? Już jutro czy poczekać jeszcze?

Ma któraś z Was termometr na podczerwień,jaki?

Bingo-czyli cały tydzień brała antybiola i od soboty znowu?To może za słaby? zdrówka!
Zu w zeszłym roku i 2lata temu właśnie w styczniu na anginę odpadała.Ciekawe czy i w tym roku tak będzie Bo póki co to sezon bardzo dobrze przeszły obie.

Celko-zdrówka dla Adaśka! i jakie super wyniki! A fizycznie to chyba nie powinnaś mieć wątpliwości-i pływak i narciarz z niego doskonały!Sinus Rinse podobno prawidłowo stosowany przynosi dobre efekty.Nieprawidłowo może doprowadzić do stanu zapalnego.Nie wiem czy to miło się stosuje Nikt znajomy tego nie stosował.A chcesz dla Adaśka?

Ja miałam plan,żeby w przyszłym tyg.Zu intensywnie podszkolić basenowo-już kuzynkę najęłam ,ale teraz to nie wiem czy z tego coś wyjdzie
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2013-01-13 o 22:14
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 07:44   #3928
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

o ja, widze, ze u Was identycznie z goraczka.
Adasiek 2 doby lezal w lozku. Ciezka do zbicia goraczka i troche kataru takiego ciezkiego do wysmarkania.
To chyba jakis wirus grypo-pochodny.
Ja nie bylam u lekarza.

Myslalam o tym Sinus rinse o Adasku, ale tak jakos wynalazlam na necie.
Ale musialabym to skonsultowac ze wzgl na jego uszy, bo pewnie sie nabawimy od razu zapalenia ucha po czyms takim.

ann - termometr na podczerwien? Masz na mysli taki co na odleglosc dziala? W szpitalu takim mierzyli - super. Sekunda i po sprawie. Ale podobno rozne wyniki pokazuje.
Ja mam do czola, ale felerny na maksa. Potrafi pokazac 37,4, kiedy normalna temp. wynosi 39,2.

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2013-01-14 o 07:47
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 13:03   #3929
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Zdrówka dla Wszystkich chorowitków Kurcze krążą jakieś te zmutowane wirusiska i sieją choroby w koło.
Ja dziś spróbuję po pracy podskoczyć do nas do przychodni może uda mi się złapać pediatrę i zamienić z nią dwa słowa. Mati od piątku skarży się dość często w ciągu dnia na bóle brzuszka, a od dwóch dni dodatkowo na bóle rąk i głowy, jakoś ta ospa dziwnie na niego działa.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 19:53   #3930
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

a to pewnie ten sam wirus bo mój "nigdyniemiewającygorączk i" syn w nocy gadał przez sen wchodze a on gorący zapakowałam nurofenem do rana wytrzymał. Oprócz tego lejący katar i kaszel

ann ja bym poszła dopiero jakby goraczka nie ustapiła po 3, 4 dniach ofc jak nie masz innych obajwów typu zawalone gardło czy świszczacy kaszel

zdrówka dla "piecyków"
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-23 15:35:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.