Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- część VI - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-23, 18:58   #2251
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Byłam u siebie w stacjonarce, oczywiście Kokona brak, płukanek brak, ogólnie brak. Była jedna maseczka z owsem to wzięłam, z perfum był bambus, ale zapach mnie nie interesuje to nie brałam, żeli pod prysznic ze 3, a że niespecjalnie lubię to też zrezygnowałam. Dorzuciłam jeszcze peeling detox nad którym myślałam ostatnio I tyle. Jestem niezadowolona, za to portfel kwiczy z radości...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 19:06   #2252
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość

będzie nowy zapach z secret d'essences - neroli. Przepraszam, jeśli już było,
A wiecie kiedy własciwie będzie ten zapach w sprzedazy ??
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 19:13   #2253
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
A wiecie kiedy własciwie będzie ten zapach w sprzedazy ??
w zielonej ksiedze urody 2013 nie ma nic od dacie premiery ale pewnie wprowadza gdzies okolo kwietnia/maja, zreszta beda kusic, tak jak to maja w zwyczaju
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 20:08   #2254
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Dzisiejszy dzień był w 100% pod znakiem YR więc się pochwalę:
1. przyszła paczka z allegro z miniaturkami perfum - 6szt różnych zapachów będę testować (wiem, mogłam pójść do stacjonarki powąchać ale jakoś zawsze mieszają mi się te zapachy i sama już nie wiem który czuje i który fajny) - foto1
2. przyjechało zamówienie z e-sklepu (nic szczególnego, wzięłam żeby drugi raz wykorzystać krok1 :P żel cedr i bambus, maskę matującą i maskę 2w1 z tych jednorazówek + oczywiście OL i CS gratis) - foto2
3. ze skrzynki wyjęłam powitalny list z wysyłkowego - w zeszłym tyg wysłałam im zgłoszenie faxem - za szybkie zamówienie Naturelle (wąchałam dziś, podoba mi się ale chyba bardzo nietrwała???)
4. skoro już jechałam do CH to postanowiłam wstąpić do stacjonarnego YR i założyć kartę, bo kusi mnie tusz do rzęs kupiłam żel pod prysznic malwa i płukankę octową z malin skoro tak chwalicie no i dokupiłam maseczkę 2w1 żeby dobić do 2 pieczątek :P - foto3
jeśli chodzi o Panią ze sklepu to nic zarzucić jej nie mogę (oprócz tego że recytowała jakby z taśmy robocik odtwarzał :P ale to już pewnie rutyna) - dostałam zieloną torbę, pakiet powitalny z próbkami, ulotkę z nowym męskim zapachem, 4 próbki zapachów dodatkowo bo widziała że oglądałam, ulotkę na tusz i na mini szampon - czyli chyba wszystko? - foto4
miałam to szczęście że jakaś klientka postanowiła przetestować wszystkie zapachy no i ekspedientka była nią zajęta przez całą moją wizytę

ps. odebrałam też dziś zamówioną na i-perfumy.pl szczotkę do włosów Tangle Teezer (no ciekawe kto mnie namówił...) :P jakby ktoś był zainteresowany to jest na nie promocja, mój model za 39.00 (mają odbiory osobiste w W-wie i KRK)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miniaturki.jpg (88,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e-sklep.jpg (78,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stacjonarka.jpg (60,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg próbki.jpg (90,4 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez trisse
Czas edycji: 2013-01-25 o 16:21
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 20:08   #2255
kotlecikOo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Hej dziewczyny. Wiecie może ile się czeka na tego smsa z potwierdzeniem otrzymania pieczątek za polecenie przyjaciółki? Realizowałam oferte styczniową i byłam z mamą jakieś 2 tyg temu i jeszcze nic nie dostałam.
kotlecikOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 20:46   #2256
martasuszko
Zadomowienie
 
Avatar martasuszko
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez kotlecikOo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wiecie może ile się czeka na tego smsa z potwierdzeniem otrzymania pieczątek za polecenie przyjaciółki? Realizowałam oferte styczniową i byłam z mamą jakieś 2 tyg temu i jeszcze nic nie dostałam.
Ja też czekam już ponad 2 tyg...
martasuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 20:53   #2257
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

a nie można odebrać tych pieczątek od razu? jutro się akurat wybieram w tym celu.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 20:57   #2258
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Jutro obowiązuje jeszcze wyprzedaż w stacjonarnych? Są jakieś żele 200 ml w dobrej cenie? Potrzebuję czegoś niedużego na wyjazd...
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:11   #2259
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

są żele z malwą po 4,90zł, inne po około 7,50zł oraz oferta świąteczna po 7,90zł (ale to ma chyba 300ml pojemności)
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:23   #2260
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Zużyłam właśnie mleczko odżywcze do ciała 3w1....używałam go chyba przez 2 tygodnie.Jest przyjemne w użyciu ale cena i pojemność niestety odstrasza akurat miałam go że zniżki -50 % więc kosztowało mnie chyba coś koło 12 zł co nie jest i tak niska cena jak za taka pojemność...ale 25 zł czy nawet 37 w regularnej......I jak ktoś pisał wcześniej ma zapach bobasa taki typowy dla kosmetyków dla niemowląt
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:35   #2261
kotlecikOo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
a nie można odebrać tych pieczątek od razu? jutro się akurat wybieram w tym celu.
Właśnie nie. Pani powiedziała ze dostane smsa z potwierdzeniem i z tym smsem mam przyjść i wtedy dostanę dopiero pieczątki.
kotlecikOo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 21:42   #2262
czarnaowca5
Raczkowanie
 
Avatar czarnaowca5
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 438
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Dziś przyszła paczucha z IR!:jup i:
A w niej:
10689 BB Krem Idealna cera 6 w 1 / Jasny 1 34.90 zł 13203 Szampon-żel pod prysznic Cedr 2 14.80 zł 23713 Peeling morelowy 1 10.90 zł 33061 Szampon stymulujący przeciw wypadaniu włosów 1 12.90 zł 86593 Intensywnie odżywiający krem do rąk 1 12.50 zł 45998 Prezent na powitanie 1 PREZENT F10060 Mleczko odbudowujące z masłem karite 1 PREZENT F32586 Krem na noc 1 PREZENT Wartość koszyka 86.00 złTo było zamówienie z KROK1, trochę się bałam bo nową klientką to ja jestem juz od lipca, ale przeszło!!:ju pi:
Dzięki Wam za kody
Właśnie jestem w trakcie testowania zakupów

1. krem BB wydaje się fajny i kolorystycznie ok, ale to pewnie okaże się jutro rano przy świetle dziennym
2. peeling morelowy - rewelacja , a nie obiecywałam sobie po nim za dużo. Teraz już rozumiem czemu kupujecie po 4 na zapas.
3. krem do rąk intensywny - genialny, nawet lepszy niż ten w pudełeczku
4. mleczko z masłem karirte - tez genialne
reszta jeszcze nie przetestowana

A próbki które miały byc przyjdą osobno listem.....

Edytowane przez czarnaowca5
Czas edycji: 2013-01-23 o 21:53
czarnaowca5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 22:14   #2263
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pamiętasz zapach nature millenaire https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...naire-edt.html ? Cocon ma podobny klimat.
Jak cos wycofują, dają produkt o podobnych nutach, ciekawam, czy tym razem sie też tak stanie...

Gdy "wycofywali" RA wszedł zapach MdB
Nie widzę nic podobnego do mojej ukochanej Neonatury Seve (właśnie otworzyłam ostatnią z zapasów), nie ma też nic z mimozą, którą, nie mogę ukryć bardzo lubię. Zapach cytrusowy, ten nowy, na pewno jej nie zawiera, w opisie nut zapowiadanego zapachu neroli też nie. Neonatura Seve jest (była) genialną dla mnie kombinacją wiosennych kwiatów (hiacynt, narcyz), rabarbaru i bodaj paczuli. Ja też nie rozumiem ich polityki. Zamiast używać ich lżejszych zapachów, równie dobrze mogę przerzucić się na zielone herbatki Arden czy coś w tym rodzaju, bo nie widzę niczego dla siebie (YR zapach zielonej herbaty też wycofuje). Neroli zapach lubię, ale tak jak wanilia, wywołuje u mnie ból głowy, konwalię nie za bardzo.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 23:28   #2264
czerwieclipiec
Zadomowienie
 
Avatar czerwieclipiec
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: jesień
Wiadomości: 1 112
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Testowałam dziś MdB na poważnie, żeby wreszcie wiedzieć, czy polować, czy się wyleczyć. I o ile z korka zapach jest średni, na szaliku pachnie fajnie, to na mojej skórze po około 2h gorzknieje i "więdnie" ta róża. Czyli nie dla mnie.

Kokona nigdzie nie ma, smutno tak.
__________________
- Underground nuclear testing in China, and, hey! Your perfume!
- My perfume? I'm not wearing any perfume.
- Oriental blend, tangerines, castorium...
- I showered before I came here.
- ... maybe a little myrrh. Opium. You're wearing Opium.
- I got it, didn't I? Yeah.
czerwieclipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 06:24   #2265
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Neroli zapach lubię, ale tak jak wanilia, wywołuje u mnie ból głowy, konwalię nie za bardzo.
Też mam problem z niektórymi zapachami że powoduja u mnie ból głowy . A juz neroli miałam kupować w ciemno jak będzie w sprzedaży ale w takim razie bede musiała najpierw powąchać
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 06:42   #2266
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Boję się, że w lutym w internetowym YR prezentem niespodzianką będzie jakiś krem przeciwzmarszczkowy ;/ Nie wiem czy nie zamawiać jednak w styczniu.
Dziewczyny mam prośbę, pamiętacie może kilka miesięcy wstecz co było prezentem niespodzianką w internetowym??
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 07:39   #2267
marleen
Raczkowanie
 
Avatar marleen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 223
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez seledine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję ładnej czerwonej szminki (nie bordowej, czerwoniutkiej, świeżo-krwistej ), polecacie coś z YR? który odcień?
Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Mogłabyś wrzucić swatche ?
Od lewej: czereśnia, potem czarna porzeczka
Kolory z drobinkami, czereśnia to cieplejszy odcień czerwieni, porzeczka jest chłodniejsza (ma oprócz drobinek, poświatę niebieską). Nie kryją, nadają połysk z kolorem. Przyjemne w noszeniu.

Zdjęcia robione niestety w łazience, przy sztucznym ledowym świetle, ostatnie na balkonie, mglistym i ciemnym porankiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg YR pomadka nabł czereśnia porzeczka.jpg (59,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg YR pomadka nabł czereśnia porzeczka dzienne.jpg (48,1 KB, 81 załadowań)
__________________
marleen

Edytowane przez marleen
Czas edycji: 2013-01-24 o 07:40
marleen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 07:40   #2268
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Ja skromnie , tylko szampon i żel bratu , sobie balsam do ciała owies plus 2 kremy 40,70 zł ; ) czyli mi 19,90 za 2 kremy i balsam wyszło
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 08:14   #2269
Ayertienna
Raczkowanie
 
Avatar Ayertienna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz | Wrocław | Zurich
Wiadomości: 256
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Nie widzę nic podobnego do mojej ukochanej Neonatury Seve (właśnie otworzyłam ostatnią z zapasów), nie ma też nic z mimozą, którą, nie mogę ukryć bardzo lubię. Zapach cytrusowy, ten nowy, na pewno jej nie zawiera, w opisie nut zapowiadanego zapachu neroli też nie. Neonatura Seve jest (była) genialną dla mnie kombinacją wiosennych kwiatów (hiacynt, narcyz), rabarbaru i bodaj paczuli. Ja też nie rozumiem ich polityki. Zamiast używać ich lżejszych zapachów, równie dobrze mogę przerzucić się na zielone herbatki Arden czy coś w tym rodzaju, bo nie widzę niczego dla siebie (YR zapach zielonej herbaty też wycofuje). Neroli zapach lubię, ale tak jak wanilia, wywołuje u mnie ból głowy, konwalię nie za bardzo.
Czy znalazłaś może godnego następcę/dupe'a Seve? Bo ja za nią płaczę już ponad rok, a nie mam zamiennika. Już mi powoli nawet cena obojętnieje, ale tęsknię za tym zapachem...
__________________
Learning that we're only immortal for a limited time...
Ayertienna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 09:06   #2270
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Dziewczyny, a ja zapytam już po raz enty tutaj o to Miała któraś z Was maseczkę matującą? Warto ją zamówić? Robi w ogóle coś?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 09:46   #2271
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez czerwieclipiec Pokaż wiadomość
Testowałam dziś MdB na poważnie, żeby wreszcie wiedzieć, czy polować, czy się wyleczyć. I o ile z korka zapach jest średni, na szaliku pachnie fajnie, to na mojej skórze po około 2h gorzknieje i "więdnie" ta róża. Czyli nie dla mnie.

Kokona nigdzie nie ma, smutno tak.
Sprawdź wiosną. Zimą perfumy inaczej pachną, może się okazać, że wiosną rozwija się inaczej
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 10:37   #2272
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja zapytam już po raz enty tutaj o to Miała któraś z Was maseczkę matującą? Warto ją zamówić? Robi w ogóle coś?
Chodzi Ci o tą?
http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...a_matujaca_2w1

Jeśli tak to mam nadzieję, że pomogę.
Moja mama ma ją od jakiegoś czasu, jest bardzo zadowolona. Faktycznie nieźle matuje, co nie jest proste w jej przypadku, ma cerę tłustą.
Do tego dobrze oczyszcza. Należy ją stosować 1-2 razy w tyg. jednak ona stosuje ją co 2 dzień
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 10:51   #2273
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja zapytam już po raz enty tutaj o to Miała któraś z Was maseczkę matującą? Warto ją zamówić? Robi w ogóle coś?

Pewnie chodzi o tą niebieską:
http://www.yves-rocher.com.pl/masecz..._oczyszczajaca


Ja używam jej w wersji saszetkowej, i pewnie kupię teraz 2 szt. na wyprzedaży bo jest dobra.

Ładnie matuje i ściąga pory, a zarazem jest delikatna i nie wysusza skóry.
Polecam!
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 11:13   #2274
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez wolanin1 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o tą?
http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...a_matujaca_2w1

Jeśli tak to mam nadzieję, że pomogę.
Moja mama ma ją od jakiegoś czasu, jest bardzo zadowolona. Faktycznie nieźle matuje, co nie jest proste w jej przypadku, ma cerę tłustą.
Do tego dobrze oczyszcza. Należy ją stosować 1-2 razy w tyg. jednak ona stosuje ją co 2 dzień
Dokładnie o tą mi chodzi, której link wkleiłaś A nie wysusza skóry? W miarę wydajna jest? Rzeczywiście peelinguje dobrze?

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o tą niebieską:
http://www.yves-rocher.com.pl/masecz..._oczyszczajaca


Ja używam jej w wersji saszetkowej, i pewnie kupię teraz 2 szt. na wyprzedaży bo jest dobra.

Ładnie matuje i ściąga pory, a zarazem jest delikatna i nie wysusza skóry.
Polecam!
Dziękuję Chodziło mi jednak o tą na -50% http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...a_matujaca_2w1
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 11:23   #2275
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dokładnie o tą mi chodzi, której link wkleiłaś A nie wysusza skóry? W miarę wydajna jest? Rzeczywiście peelinguje dobrze?



Dziękuję Chodziło mi jednak o tą na -50% http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...a_matujaca_2w1
Ta niebieska też jest na - 50%
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 11:35   #2276
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Tereskaa- troszeczkę wysusza, ale jak większość matujących maseczek. Dobrze peelinguje i jest wydajna
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 11:45   #2277
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Ta niebieska też jest na - 50%

Oooo, to nie wiedziałam nawet Ale w internetowym jest w normalnej cenie A wysusza ona mocno i jak z wydajnością?

Cytat:
Napisane przez wolanin1 Pokaż wiadomość
Tereskaa- troszeczkę wysusza, ale jak większość matujących maseczek. Dobrze peelinguje i jest wydajna
Dziękuję Troszkę się boję tego wysuszenia
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie







Edytowane przez Tereskaa
Czas edycji: 2013-01-24 o 11:46
Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 11:51   #2278
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez marleen Pokaż wiadomość
Od lewej: czereśnia, potem czarna porzeczka
Kolory z drobinkami, czereśnia to cieplejszy odcień czerwieni, porzeczka jest chłodniejsza (ma oprócz drobinek, poświatę niebieską). Nie kryją, nadają połysk z kolorem. Przyjemne w noszeniu.

Zdjęcia robione niestety w łazience, przy sztucznym ledowym świetle, ostatnie na balkonie, mglistym i ciemnym porankiem
Ooo super! Dziękuję bardzo. )
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 11:51   #2279
czerwieclipiec
Zadomowienie
 
Avatar czerwieclipiec
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: jesień
Wiadomości: 1 112
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Sprawdź wiosną. Zimą perfumy inaczej pachną, może się okazać, że wiosną rozwija się inaczej
Przy okazji jakiegoś wiosennego buszowania w stacjonarce, może tak zrobię. Ale to nie pierwszy raz, kiedy na mnie dziwne nuty wychodzą, albo podstawowe giną.
__________________
- Underground nuclear testing in China, and, hey! Your perfume!
- My perfume? I'm not wearing any perfume.
- Oriental blend, tangerines, castorium...
- I showered before I came here.
- ... maybe a little myrrh. Opium. You're wearing Opium.
- I got it, didn't I? Yeah.
czerwieclipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 12:10   #2280
ankaw192
Raczkowanie
 
Avatar ankaw192
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 235
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Ja wczoraj uzyłam ta 3 minutową z cytryną i moje wrażenie jest mieszane. Po pierwsze naprawde po 3 minutach musialam zmywac, bo zaczynalam odczuwac takie jakby delikatne pieczenie, moze dlatego ze przedtem zrobilam peeling :/. Twarz wyraźnie rozjaśniona, to chyba zasluga wyciągu z cytryny, oczyszczona dość dobrze. Nie wysuszylo mi twarzy ale od razu nalożyłam serum hydro vegetal i krem CS. Generalnie zużyje ją do końca, żeby sprawdzić, czy mi troche pomoże z czarnymi kropami, bo nie jest zła.
ankaw192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.