callanetics - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-11, 20:06   #3511
lilkaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Okolice Białegostoku
Wiadomości: 107
Dot.: callanetics

Cwicze z Callan, z Bojarska mi jakos nie podpasowalo
lilkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 12:34   #3512
Y not
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 82
Dot.: callanetics

hej dziewczyny! od jakiegos miesiaca chce schudnac, zdrowo sie odzywiam, wczesniej rower i troche cwiczen, od paru dni bieganie i 8 min abs. poczytalam Wasze posty i chce zaczac robic callanetics. ale podejrzewam ze i tak nie wystarcza tylko te cwiczenia bo mam duzo do schudniecia, zostaje tez przy bieganiu.
__________________
od 21.09.13
69=> 66.4 => 55 (167cm)
zdrowe odżywianie, bieganie i siłownia
Y not jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:03   #3513
lilkaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Okolice Białegostoku
Wiadomości: 107
Dot.: callanetics

Hej. Ja juz po 12 godzinach callana
I ciesze sie, bo udaje mi sie juz robic wszystkie powtorzenia
Co tu tak cicho? Jak wam idzie??
lilkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 19:24   #3514
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: callanetics

Cicho, bo wszystkie ćwiczą i nie mają czasu wejść. Ja w dalszym ciągu ćwiczę, zauważyłam ostatnio nawet, że te ćwiczenia dobrze działają na bóle miesiączkowe Rozluźniają.
A po pewnym czasie jak już opanujecie wszystkie ćwiczenia, to nie brakuje wam tego, żeby jakieś sobie dodać? Że przestają wam wystarczać? Co wtedy robicie?
Zwiększacie ilość powtórzeń, serii, a może same coś dodajecie? Ja mam książkę i filmy z callanetics'em i robię na pewno wszystkie ćwiczenia,ale przestały mnie już męczyć, nie ma progresu!!
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 16:47   #3515
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez annussiaa91 Pokaż wiadomość
Cicho, bo wszystkie ćwiczą i nie mają czasu wejść. Ja w dalszym ciągu ćwiczę, zauważyłam ostatnio nawet, że te ćwiczenia dobrze działają na bóle miesiączkowe Rozluźniają.
A po pewnym czasie jak już opanujecie wszystkie ćwiczenia, to nie brakuje wam tego, żeby jakieś sobie dodać? Że przestają wam wystarczać? Co wtedy robicie?
Zwiększacie ilość powtórzeń, serii, a może same coś dodajecie? Ja mam książkę i filmy z callanetics'em i robię na pewno wszystkie ćwiczenia,ale przestały mnie już męczyć, nie ma progresu!!
A jestes pewna, ze prawidlowo je wykonujesz?
Mnie sie wydawalo, ze robie je dobrze, ale wystarczylo doczytac i okazalo sie, ze np. pracuja plecy a nie brzuch i dlatego tak mi latwo bylo
A kontynuacja dla zaawansowanch jest, ktos tu nawet wstawial link - dla mnie to jednak niewykonalne.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 18:24   #3516
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: callanetics

Myślę, że dobrze, bo najpierw ćwiczyłam z filmikiem, gdzie mówiły, co musi pracować, przerobiłam kilka tych filmików. Potem doczytałam książkę, żeby dopracować postawę i ćwiczenia, o czym wspomniałam powyżej. I ćwiczenia na początku wykonywało się ciężko, teraz już nie, dlatego zwiększam ilość powtórzeń i serii, wtedy znowu czuję, że pracuje, ale tak można w nieskończoność
To poszukam tego linka! Dziękuję ślicznie!
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 21:06   #3517
Y not
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 82
Dot.: callanetics

nie spodziewalam sie ze sa takie ciezkie! wygladaly na calkiem proste a ja nie daje rady... poddalam sie ale musze sprobowac jeszcze raz
__________________
od 21.09.13
69=> 66.4 => 55 (167cm)
zdrowe odżywianie, bieganie i siłownia
Y not jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 12:28   #3518
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: callanetics

Ja robie super callanetics, tam jest o wiele wiecej cwiczen. Dodaje kilka cwiczen z ciezarkami. Wydaje mi sie, ze na ramiona nie wystarczy tylko callanetics- ja lubie miec ladnie zarysowane miesnie.

Na posladki teraz wystarcza mi supercallanetics, bo jest sporo cwiczen, ale chyba tez dodam kilka cwiczen z ciezarkami. Posladki po callanetics sa super!! Teraz robie callanetics prawie codziennie, ale za jakis czas chce robic 3 lub 4 razy w tyg a w inne dni cwiczenia z ciezarkami...

Ja najbardziej sie poce jak robie te ostatnie cwiczenia- pelvic rotation i pelvic scoop
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 15:33   #3519
lilkaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Okolice Białegostoku
Wiadomości: 107
Dot.: callanetics

Ja tez najbardziej sie mecze przy pelvic rotation i scoop.
Ale tez ciezkie sa te na nogi ze zlaczonymi pietami..
Wiecie co, jest coraz lepiej ubylo mi w niektorych miejscach po 0,5-1 cm !
Niedawno zaczelam biegac wiec moze niedlugo znow sie pochwale spadkami cm. Z tym, ze nie robie ostatnio callana codziennie tylko tak 4-5 razy w tygodniu. I jestem juz duzo bardziej rozciagnieta. Jak przerobie 40-50 godzin to moze odwaze sie porwac na super callanetics i zobaczymy czy dam rade
lilkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 10:09   #3520
Anna1952
Rozeznanie
 
Avatar Anna1952
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 582
Dot.: callanetics

ćwiczyłam callanetics z Callan i na początku nie dawałam rady, z czasem się nauczyłam, ale jest bardzo spokojne więc ćwiczę od czasu do czasu jak potrzebuję się wyciszyć
__________________
Piszę o tym, co kocham na:
anianotuje.pl
Wracam do szósteczki:
82-76,3- 63
Anna1952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:26   #3521
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: callanetics

Ja zrobiłam wczoraj pierwszy dzień super callanetics, ale nie ma kilku ćwiczeń z normalnego,więc sobie dodałam sama. Jedyne co mnie martwi, to to, że nie mam w domu żadnych poręczy, ani belek pozawieszanych, więc rozciągam się na meblach, ewentualnie wspomagam się poręczą od orbitreka,ale jak jest to ćwiczenie, gdzie się macha nogami na boki i trzyma się tego pręta, to ja już nie wiem.. Jak rozwiązałyście ten problem dziewczyny?
a co do samych ćwiczeń - jestem bardzo zadowolona, z tym, że brakuje mi kilku, więc dołożyłam je sama,ale ogólnie bardzo mi się podoba
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 09:55   #3522
Anna1952
Rozeznanie
 
Avatar Anna1952
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 582
Dot.: callanetics

ja używam łóżka i blatu od biurka w zależności które ćwiczenie
__________________
Piszę o tym, co kocham na:
anianotuje.pl
Wracam do szósteczki:
82-76,3- 63
Anna1952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 15:42   #3523
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: callanetics

Np. to, gdzie trzeba trzymać się tego drążka i "machać" wyprostowanymi nogami na boki. Jeśli chodzi o rozciąganie samych nóg, to da radę - biurko, półka czy orbitrek,ale z tym to kompletnie nie wiem ;D
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 09:09   #3524
Anna1952
Rozeznanie
 
Avatar Anna1952
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 582
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez annussiaa91 Pokaż wiadomość
Np. to, gdzie trzeba trzymać się tego drążka i "machać" wyprostowanymi nogami na boki. Jeśli chodzi o rozciąganie samych nóg, to da radę - biurko, półka czy orbitrek,ale z tym to kompletnie nie wiem ;D
kurcze nie mogę przypomnieć sobie tego ćwiczenia, ono jest u Callan?
__________________
Piszę o tym, co kocham na:
anianotuje.pl
Wracam do szósteczki:
82-76,3- 63
Anna1952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 17:39   #3525
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: callanetics

Tak. Super Callanetics ;D
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 06:24   #3526
Anna1952
Rozeznanie
 
Avatar Anna1952
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 582
Dot.: callanetics

A, to ja pewnie inny zestaw ćwiczę i stąd różnice :p
__________________
Piszę o tym, co kocham na:
anianotuje.pl
Wracam do szósteczki:
82-76,3- 63
Anna1952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 14:12   #3527
Zolza31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: callanetics

[/COLOR]A czy któraś z Was ćwiczyła z callanetics z Mariolą Bojarską? Widziałam, że pojawiła się reedycja kasety VHS na DVD i chciałabym ją kupić, ale jestem początkująca i szukam wszędzie informacji czy kaseta jest zrobiona przystępnie i łatwo. Czy oprócz pokazywania ćwiczeń są omawiane błędy itd
Zolza31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 13:21   #3528
Grazyna47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez Zolza31 Pokaż wiadomość
[/COLOR]A czy któraś z Was ćwiczyła z callanetics z Mariolą Bojarską? Widziałam, że pojawiła się reedycja kasety VHS na DVD i chciałabym ją kupić, ale jestem początkująca i szukam wszędzie informacji czy kaseta jest zrobiona przystępnie i łatwo. Czy oprócz pokazywania ćwiczeń są omawiane błędy itd
Specjalnie założyłam konto, żeby też o to podpytać
Jeśli któraś z Was ma taką płytę to byłabym również wdzięczna gdybyście napisały jak z jakością tej płyty, w końcu to reedycja z przed ponad 20 lat.
Grazyna47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 19:21   #3529
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: callanetics

Dziewczęta, mam takie pytanie. Przeczytałam książkę Callan, przejrzałam jej filmiki i mam zgryza. W książce napisała, aby wykonywać wszystkie ćwiczenia i żeby np.: nie myśleć o wykonywaniu jedynie ćwiczeń na brzuch, bo to bez sensu. Co w takim razie z jej trzema programami dla zabieganych? Mam tu na myśli Quick callanetics - stomach
- hips and behind
- legs.
W tych zestawach są 2 ćw. na rozgrzewkę, ćwiczenia np: tylko na nogi + coś rozciągającego. Obecnie robię właśnie te krótkie programy (na razie hips and behind) i zastanawiam się czy to ma sens. Lubię te ćwiczenia, ale jeśliby miały nie przynosić rezultatów to przerzuciłabym się na pełnowymiarowe programy, chociaż spędzenie godziny na ćwiczeniach mnie przeraża
Doradźcie, ładnie proszę!
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 21:03   #3530
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: callanetics

Ja mimo iz mam krotkie programy to jednak wole robic pelna wersje. Dla mnie to jest za malo, zeby sobie ladnie cialo wyrobic. Jednak 45 minuc cwiczen calego ciala 3 do 5 razy w tyg to duza roznica w porownaniu z robieniem krotkich zestawow ktore ksztaltuja tylko jedna partie ciala.

Wydaje mi sie , ze kiedys nawet czytalam, ze powinno sie robic wszystkie cwiczenia po kolei w przeciwnym razie rezultaty nie beda tak widoczne. Nie wiem gdzie to uslyszalam i czy to jest prawda

Krotkie 10-20 minutowe zestawy cwiczen moge robic, ale te bardziej intensywne interwaly czy ZWOW zuzki light
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 21:37   #3531
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość

Wydaje mi sie , ze kiedys nawet czytalam, ze powinno sie robic wszystkie cwiczenia po kolei w przeciwnym razie rezultaty nie beda tak widoczne. Nie wiem gdzie to uslyszalam i czy to jest prawda
Własnie też tak czytałam/słyszałam, ale w takim razie po co by w ogóle tworzyła krótkie programy skoro miałyby być one nieskuteczne?

A czy mogłabym robić am i pm razem jako 1 workout i to by się liczyło jako pełnowartościowy godzinny program?
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^



Edytowane przez Amu_Ikuto
Czas edycji: 2013-02-10 o 09:07
Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 22:42   #3532
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: callanetics

Kurcze dziewczyny nie potrafię się zmotywować do powrotu do ćwiczeń

a pamiętam że działały cuda...
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 23:05   #3533
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość

A czy mogłabym robić am i pm razem jako 1 workout i to by się liczyło jako pełnowartościowy godzinny program?
ja tak kiedyś ćwiczyłam i efekty były
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 22:53   #3534
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
ja tak kiedyś ćwiczyłam i efekty były
Ash, dziękuję za odpowiedź podtrzymujmy wątek, bo ostatnio coś tu cicho
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 23:45   #3535
Chora2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 20
Smile Dot.: callanetics

Witajcie Ja również ćwicze callanetics Dzisiaj będzie moja 4 godzina
Idzie mi coraz lepiej ale jeszcze am problemy z niektórymi ćwiczeniami ale jak to mawiają trening czyni mistrza

Ćwiczę codziennie , z oryginałem tak jakoś lepiej przypasował mi hihi

Mam 106cm w biodrach , 65 w udach i 94cm w brzuchu , chciałabym coś na to poradzić ;D może te ćwiczenia ociupinkę coś pomogą

Także ten.. trzymajcie się dziewczyny chętnie dołącze do forum.


To jak ??? jak wam idzie ??? który dzień?? jak efekty?? może jakieś fotki porównawcze??
Widziałyście to??? http://vitalia.pl/forum24,807793,0_C...rownawcze.html
Chora2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 10:15   #3536
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: callanetics

Mi sie wydaje, ze callanetics jest dobry, ale jak ktos marzy o bardziej wysportowanej sylwetce z ladnymi miesniami to raczej takimi cwiczeniami sobie jej nie wyrobi

Ja jednak wole ladnie zarysowane miesnie. Pisalam kiedys ze callanetics podnosi posladki, ale nie wiem czy daje efekt ''brzoskwinki''. Od jakiegos czasu cwicze inne cwiczenia na posladki juz po krotkim czasie posladki sie podniosly i robia sie okrogle
dla mnie callanetics na TAK ale do tego trzeba dodac inne cwiczenia.

Zeby byly rezultaty, to przeciez trzeba co jakis czas zmieniac cwiczenia??
zeby spalic tluszcz i zbudowac ladne miesnie trzeba intensywnie cwiczyc plus ciezarki Wystarczy nawet 20 min intensywnych cwiczen, tak zeby serduszko bilo.
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 13:14   #3537
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: callanetics

Ja mam wrażenie, że te ćwiczenia są super jeśli ktoś ma mniej jędrne ciało - wszystko się wtedy zbije do kupy stąd efekt pani na zdjęciach z vitalii. Moja mama na tym sporo schudła i sobie chwali, że ciało jędrniejsze itp. A ja mam 20 lat i efekty jakie widzę to praktycznie tylko rozciągnięcie, uelastycznienie, lepiej mi się ćwiczy , nie jestem taka sztywna ale ciało mam jędrne samo w sobie, gruba też nie jestem, jedyne co mi przeszkadza to tłuszczyk, ale nie jest taki 'lejący' więc callanetics nic tu nie pomoże, bo go nie spali. Być może nie mam racji albo to zależy od osoby, ale ja po jakimś czasie częstego ćwiczenia zamieniłam callan na inne rzeczy a to sobie robię średnio raz w tygodniu
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:33   #3538
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: callanetics

Dziewczęta, jak byłoby najbardziej optymalnie (zaznaczam, że mam b. mało czasu). 3x w tygodniu 1h callanetics? Będą szybko wyniki? Nie chodzi mi w zasadzie o schudnięcie, bo generalnie jestem szczupła, ale chcę się pozbyć ostatnich fałd tłuszczu na udach i w dolnej części brzucha. W ten sposób się uda? I co lepiej robić am+pm (razem) czy 10 years younger?
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:00   #3539
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: callanetics

Ja niestety nie doradze tobie mimo iz dlugo cwicze ( z przerwami oczywiscie). Nigdy nie mialam tluszczu na brzuchu, nawet po ciazy mam 60 cm w pasie.
Wydaje mi sie ,ze tluszczu sie pozbedziesz tylko robiac intervaly i cwiczenia z ciezarkami. Nie musza byc ciezkie, ja uzywam tylko 3kg na jedna reke i cwiczac z nimi cale cialo naprawde mozna sie zmachac cwiczenia tez nie musza byc dlugie..wazne ze intensywne.

ja nigdy samego callaneticsu nie cwiczylam. Szczerze mowiac nie podobaja mi sie ciala kobiet ktore cwicza tylko callanetics, ja wole miec ladnie zarysowane miesnie i 6 pack Zalezy kto co lubi i jaki ma cel.

Moze niech sie wypowiedza osoby, ktore maja/ mialy ten sam problem co ty i sie go pozbyly cwiczac callanetics
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:58   #3540
Pinupcherry
Przyczajenie
 
Avatar Pinupcherry
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: callanetics

To i ja się przyłączę do grona fanek Calleneticsu. Powiem tak odkryłam te ćwiczenia jakiś czas temu i czytałam różne fora na ten temat również te zagraniczne i powiem wam, że każda z babek, która to ćwiczyła bardo sobie to chwali. Jeśli o mnie osobiście chodzi na razie zaczęłam to ćwiczyć. Jestem po 3 dniu i przede wszystkim czuję ból w biodrach, na brzuchu oraz w udach. Co do efektów, na razie żadne, bo to zbyt krótki okres, żeby cokolwiek zobaczyć. Ale już po tym trzecim dniu widzę, że moje mięśnie stają się silniejsze. Najbardziej zależy mi na brzuchu, bo jest on moją zmorą

Edytowane przez Pinupcherry
Czas edycji: 2013-02-20 o 22:00
Pinupcherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 21:12:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.