TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 19:38   #4141
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez flowerboom Pokaż wiadomość
hehe, to mnie pocieszyłaś, choć przypomniałam sobie jeszcze o nadprogramowych Michałkach , ale co poradzić jak takie dobre a na promocji były . Ogólnie umiem sobie powiedzieć "nie",ale jak mnie już złapie faza na słodkie to nie moge mysleć o niczym innym dopóki choć paska czekolady nei zjem..
Co do P90X i insanity to myślałam nad tym,ale po pierwsze trzeba do tego wieksze hantle, których nie posiadam,a po za tym one po 3miechy trwają a ja za 1,5miesiaca mam operacje,wiec potem przynajmniej miesiac nie bedę mogła ćwiczyć,a nie lubie czegoś zaczynac i nie kończyć. A robiłaś może jakiś inny program treningowy?
I uwazaj dzisiaj przy tym fire55 zebys sie tą farbą nie sztachneła za bardzo
skąd ja to znam ! ja wole w ogóle niczego nie dotykać, bo jak zjem jedno to wiem, że za tym poleci drugie,trzecie, piąte itd
hmm co ja ćwiczyłam, zaczynałam od BBL , później kilka razy robiłam podejście do tf i insanity ale mi nie poszło bo moja kondycja była zerowa skakałam z Fittapy fitappy2.wordpress.com - można sobie samemu pokombinować z jej ćwiczeń różne zestawy próbowałam jilian shreda, ripped in 30 czy tam 40 , banish fat metabolism- to jest spoko , ale to tylko jeden filmik który trwa godzinę, później długo ćwiczyłam z Ewką- najpierw jej darmowy program, później killera, skalpel,turbo , no i teraz się dopiero wzięłam za TF bo moja kondycja poszła w górę. Poprzeglądaj sobie te cwiczenia, może akurat coś Ci będzie pasowało , codziennie coś innego wiem, że dziewczyny też sobie chwalą ćwiczenia z zuzą ZWOW czy jak to się tam zwie. A wszystkie hantle możesz sobie zastąpić butelkami z wodą , ja tak robiłam, a teraz po prostu trzymam obciążniki na kostki w rękach bo zabrałam bratu

fire zrobione , chyba ta farba dała mi takiego powera, że jeszcze pomęczyłam brzuch i zrobiłam Mel B abs

i znalazłam coś fajnego http://potreningu.pl/diety/artykuly/...i-zdrowy-deser zrobie sobie taki jak się wykąpie i chyba zacznę częściej robić , zamiast słodkiego
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:16   #4142
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Właśnie chyba za duzo tych treningów jest, patrzyłam na wiekszość z nich i nie mogę sie zdecydować. Sciągam sobie teraz Insanity, zobacze co i jak i moze sie skusze przynajmniej na próbę . Jak ćwiczyłaś bbl to jakie miałaś rezultaty? Pracowało całe ciało? tzn czy troche to odchudza całościowo czy tylko kształtuje tyłek?A shred i ripped Jillian myslisz,ze będzie ok po TF czy za łatwe?
A te smoothie to całkiem pyszne mogą być
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:38   #4143
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez flowerboom Pokaż wiadomość
Właśnie chyba za duzo tych treningów jest, patrzyłam na wiekszość z nich i nie mogę sie zdecydować. Sciągam sobie teraz Insanity, zobacze co i jak i moze sie skusze przynajmniej na próbę . Jak ćwiczyłaś bbl to jakie miałaś rezultaty? Pracowało całe ciało? tzn czy troche to odchudza całościowo czy tylko kształtuje tyłek?A shred i ripped Jillian myslisz,ze będzie ok po TF czy za łatwe?
A te smoothie to całkiem pyszne mogą być
po TF te treningi będą łatwe, tak mi się wydaje. Przy bbl miałam bardzo ładne spadki zwłaszcza na brzuchu , ale wiadomo to pierwszy "ruch" organizm w szoku, że trzeba spalać tłuszcz do leciało ale lubie wracać to ćwiczeń z tego , fajnie pracują pośladki i nogi , ramiona i ręce też można wyrobić bo jest chyba ok godzinu scluptu . Tam mało cardio jest jako takiego bo tylko jeden filmik , ale na pozostałych też można się spocić .
z Treningów fittapy bardzo fajne są te intensywne, niby 20 minut ale można się mega zmęczyć

zrobiłam sobie właśnie takiego "drinka" i w sumie zjadłam łyżką bo za gęste do wypicia, ale dobre
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2013-02-18 o 20:41
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 21:11   #4144
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

flowerboom jak masz mało czasu, to hybrydę, albo powtórz sobie cardio advanced z fire j
Insanity jest na mojej liście

Póki co, coś kiepawo się czuję, ale zrobiłam dzisiaj Fire 45 EZ i stretch 10. Dodałam znowu Tiffany na talię po wczoraj mam zakwasy

kolejny dzień zaliczony

co to jest BBL?
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 21:24   #4145
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
flowerboom jak masz mało czasu, to hybrydę, albo powtórz sobie cardio advanced z fire j
Insanity jest na mojej liście

Póki co, coś kiepawo się czuję, ale zrobiłam dzisiaj Fire 45 EZ i stretch 10. Dodałam znowu Tiffany na talię po wczoraj mam zakwasy

kolejny dzień zaliczony

co to jest BBL?
Brazil butt lift też program z beach body
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 22:02   #4146
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Ja mam problem z masywnymi udami...
mam 168cm i 64cm w udzie.
Jak będe ćwiczyć tylko turbo fire to myślicie że zgubie te udziska?
Czy znacie jakieś fajne ćwiczenia na wyszczuplenie nóg ?

brzuchem się już zajełam robię : brzuszki,kręce hula-hop Mam zamiar skakać na skakance ;P
Dziś zaczynam od nowa 1 dzień turbo fire zaliczony
Miłego wieczoru dziewczyny
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 07:52   #4147
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Angelhorse- ja z TF straciłam w udach 5 cm, nie wiem czy to duzo czy mało,akurat uda mam ogólnie w miare ok, a jeśli tłuszczyk lubi Ci się własnie w tych partiach odkładać to na pewno coś spadnie.

Flowerboom
- ja polecam CE,ale jak wrócisz do zdrowia po operacji A tak jak dziewczyny piszą BBL, może Zuzka Light?I czekamy na zdjęcia

Ja pewnie BBL zacznę na wiosne jak skończe CE, nie jestem w stanie wygospodarować sobie 2 godziny dziennie na same ćwiczenia.
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 10:10   #4148
mileczka2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hej dziewczyny.
W niedziele minął mi 3 tydzień z TF i trochę się załamałam waga nic nie drgnęła ale nie wiem jak cm bo się nie mierzyła. Dobrze, że nie przytyłam. Powiem wam, że ostatnio zamienłam sobie fire55ez na bieganie - jakoś nie lubię tego filmiku i ciężko mi się zmusić. Od niedawna zaczęłam robić sobie badania i wczoraj miałam USG - mam prawdopodobnie PCO i stąd te nagłe przytycie. Tym bardziej, muszę schudnąć bo jest to jeden z elementów leczenia.

pozdrawiam Turbomaniaczki
mileczka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 10:54   #4149
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Brazil butt lift też program z beach body
A ma się po nim tyłek jak Brazylijka bo w sumie to nie wiem sama, czy to jakies mega kuszące

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Angelhorse- ja z TF straciłam w udach 5 cm, nie wiem czy to duzo czy mało,akurat uda mam ogólnie w miare ok, a jeśli tłuszczyk lubi Ci się własnie w tych partiach odkładać to na pewno coś spadnie.

Flowerboom
- ja polecam CE,ale jak wrócisz do zdrowia po operacji A tak jak dziewczyny piszą BBL, może Zuzka Light?I czekamy na zdjęcia

Ja pewnie BBL zacznę na wiosne jak skończe CE, nie jestem w stanie wygospodarować sobie 2 godziny dziennie na same ćwiczenia.
A robisz CE? Jak w ogole? Fajne?

Z tym gubieniem cm to wiecie, różnie... zależy od wielu rzeczy. Ja mam zawsze najgorzej z brzuchem i boczkami, inni z nogami... yoga fajnie na moje nogi działała Joga wysmukla ciało, rozciąga... i równowagę się tez cwiczy

Cytat:
Napisane przez mileczka2000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
W niedziele minął mi 3 tydzień z TF i trochę się załamałam waga nic nie drgnęła ale nie wiem jak cm bo się nie mierzyła. Dobrze, że nie przytyłam. Powiem wam, że ostatnio zamienłam sobie fire55ez na bieganie - jakoś nie lubię tego filmiku i ciężko mi się zmusić. Od niedawna zaczęłam robić sobie badania i wczoraj miałam USG - mam prawdopodobnie PCO i stąd te nagłe przytycie. Tym bardziej, muszę schudnąć bo jest to jeden z elementów leczenia.

pozdrawiam Turbomaniaczki
Mileczko - na wagę nie patrz, wiele razy były obrazki i komenty, że mieśnie ważą. Czasem szczupłe wysportowane dziewczyny waża więcej niz laski ze flaczałym ciałem, grubsze niz sportsmenki Także tym sie nie przejmuj
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:07   #4150
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

@na, Orisha i Kapka dzieki . Kusi mnie to Insanity, zrobie sobie choc jeden dzień próby po TF i z innych planów treningowych i sie na cos zdecyduje. Myslałam nawet nad powtórzeniem zaawansowanego TF,ale chciałabym kiedyś sobie jeszcze zrobic a nie chce by mi teraz obrzydło z przedawkowania .BBL mnie kusi bo mi sie płaskodupie robi po tych spadkach z TF

Mileczka tez miałam podejrzenia o PCO, bo od 2lat co chwile robia mi sie torbiele na jajnikach i z resztą ta operacja na którą idę to właśnei usuniecia torbiela z jajnika. To juz moja druga laparoskopia ,ale mus to mus. Brałam co chwile inne tableki anty by sie wyleczyć z tego i doszłam do duzej wagi, oprócz tego tarczyca tez szwankuje. Mi bardzo cięzko przez to waga spada,ale sie nie poddaje . ...wiec badajcie sie dziewczyny i róbcie usg przynajmniej raz w roku bo nigdy nic nie wiadomo. Sorry ze offtopowo pisze, ale trzeba dbać o zdrowie a wiele dziewczyn zapomina o tym, a nie każdy lekarz pilnuje niestety.
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:58   #4151
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
A ma się po nim tyłek jak Brazylijka bo w sumie to nie wiem sama, czy to jakies mega kuszące
no coś tam daje to bbl , mi na tyłku nie zależało tylko na udach i brzuchu i tam mi spadło ładnie podczas 1,5 miesiąca sama mam zamiar dorzucić trochę ćwiczeń z bbl niedługo do TF bo niestety też widze, że mój tyłek juz nie jest taki jak był , trzeba mięśnie pobudzić na nowo

tymczasem lecę na fire 30, sculpt 30 i coś na brzuch dorzucę

Edit : aaaaahahaha , to mnie pompki pozamiatały jestem tak nieporadna , że masakra jeszcze te normalne w wersji damskiej zrobię, ale te na tricepsy .. no way , albo stoję w miejscu albo leżę na macie no cóż, może kiedyś to ogarnę
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2013-02-19 o 13:01
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 13:51   #4152
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Orisha- jestem po 1 miesiącu, spadek 2 cm w brzuchu,ale za to mam mocniejsze mięśnie, na początku zakwasów chyba nie miałam tylko na głowie ale teraz jest super, zaczęłam 2 miesiąc dołożyłam cięższe hantle, ćwiczenia całkiem inne niz TF ale daja równie mocno popalić

Flowerboom- to za operację mocne

Rydzu jak tam u Ciebie??
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 14:12   #4153
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Macie jakieś sprawdzone,dające efekty ćwiczenia na nogi ?

Dziś Wtorek 2 dzień turbo fire !
Myślicie, że środa turbo fire'rowy REST(przerwa od ćwiczeń) jest ważna? Bo tak myślałam żeby ją ominąć i ćwiczyć dalej
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:20   #4154
Charlotteam
Przyczajenie
 
Avatar Charlotteam
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 16
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez angelhorse Pokaż wiadomość
Ja mam problem z masywnymi udami...
Mam to samo Właśnie ćwiczę TF i jak na razie nie widzę zmian w udach Dlatego chyba spróbuje jeszcze z BBL,bo podobno działa na uda,brzuch i talię nawet ! (oprócz pupy oczywiście)
__________________
blabla bla xd
Charlotteam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 21:34   #4155
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

@na własnie wyczytałam ze po bbl najlepsze rezultaty dopiero po 1,5 miesiąca czyli 1,5 programu,wiec akurat bym sie wyrobiła z czasem . Robiłaś 3 (chyba lift&shape) a potem ten ogólny?

Kapka dzięki

Angelhorse ja na poczatku omijałam czasem rest, bo miałam sporo siły,ale potem TF wypompował ją ze mnie i po prostu moje ciało potrzebowało odpoczynku. wiec jak masz tylko siłe i ochotę to mozesz ominąć, ale ogólnie pamietaj o regeneracji, bo to ważne
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 21:51   #4156
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Orisha- jestem po 1 miesiącu, spadek 2 cm w brzuchu,ale za to mam mocniejsze mięśnie, na początku zakwasów chyba nie miałam tylko na głowie ale teraz jest super, zaczęłam 2 miesiąc dołożyłam cięższe hantle, ćwiczenia całkiem inne niz TF ale daja równie mocno popalić
ok dobra rekomendacja

No ja po Fire 55 EZ

Ja czasem resty przesuwam, jak mi akurat wypada coś, że mnie w domu nie ma. Ale staram sie zachowac jeden w tygodniu, bo miesnie musze sobie odpoczac
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 11:57   #4157
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez flowerboom Pokaż wiadomość
@na własnie wyczytałam ze po bbl najlepsze rezultaty dopiero po 1,5 miesiąca czyli 1,5 programu,wiec akurat bym sie wyrobiła z czasem . Robiłaś 3 (chyba lift&shape) a potem ten ogólny?
tak, najpierw robiłam program 3 , później ok 2 tyg programu 4, ale niestety zaczął mnie nudzić i porzuciłam Leosia a Efekty u mnie były już po 3 tygodniach , ale tak jak pisałam, to było moje pierwsze starcie z jakimikolwiek ćwiczeniami

dzisiaj mam spadek mocy zakwasy na tyłku, nie robię resta żeby go zrobić w sobotę więc czeka mnie fire 30 i tone 30
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 14:47   #4158
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Qrcze, też mam spadek mocy... Czuję się totalnie wypompowana...

Dzisiaj mam chyba Stretch 40, to chyba usnę...
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 15:17   #4159
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cześć dziewczyny! Jesteście bardziej doświadczone i może Wy mi doradzicie Nie mam problemów z wagą, jednak zaczyna mi się odkładać fałdka na brzuchu nie jest ona tragiczna, ale jestem przyzwyczajona do tego, że miałam zawsze płaski brzuch. Nie chcę robić brzuszków bo są nudne, czy TURBOFIRE chociaż przez jakiś czas mi pomoże? Czy warto zaczynać? Dzięki
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 16:00   #4160
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
Qrcze, też mam spadek mocy... Czuję się totalnie wypompowana...

Dzisiaj mam chyba Stretch 40, to chyba usnę...
ja dzisiaj cały dzień śpię , ale trening przetrwałam
Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jesteście bardziej doświadczone i może Wy mi doradzicie Nie mam problemów z wagą, jednak zaczyna mi się odkładać fałdka na brzuchu nie jest ona tragiczna, ale jestem przyzwyczajona do tego, że miałam zawsze płaski brzuch. Nie chcę robić brzuszków bo są nudne, czy TURBOFIRE chociaż przez jakiś czas mi pomoże? Czy warto zaczynać? Dzięki
nie da się schudnąć tylko z jednej partii ciała , ale każdy ruch Ci pomoże tłuszczyk spalić, zwłaszcza cardio/aeroby moim zdaniem
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:47   #4161
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

cześć dziewczynki

wróciłam z urlopu, ale nie wróciłam do TF
niestety nie jestem w stanie ćwiczyć wg planu , a miałam zacząć 5 tydzień i nie odpuszczać, no ale zaczęłam 3-4 razy w tyg chodzić na fitness i siłownię, więc TF tylko w pozostałe dni, bo niestety przeginać w drugą stronę nie ma sensu, więc będę nadal do Was zaglądać, podczytywać i podziwiać Wasze efekty .

miłego wieczoru
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 22:22   #4162
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

No ładnie, żadnych update'ów...

Jestem po Fire 45 EZ i stretch 10. To Fire mnie wykańcza, chyba nawet wolę zwykłe 45 z tym przyspieszeniem w środku niż Ez..

Cieszę się, że nie odpuściłam dzisiaj.

basia siłka i fitness są ok Więc wpadaj i pisz jak tam. A jak przyjdzie czas odpowiedni to pewnie jeszcze zaczniesz wg planu.
Ja po przerwach i ćwiczeniach w kratkę (na szczęście 3 razy w tyg), wróciłam pełna energii i motywacji
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:48   #4163
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
No ładnie, żadnych update'ów...

Jestem po Fire 45 EZ i stretch 10. To Fire mnie wykańcza, chyba nawet wolę zwykłe 45 z tym przyspieszeniem w środku niż Ez..

Cieszę się, że nie odpuściłam dzisiaj.

basia siłka i fitness są ok Więc wpadaj i pisz jak tam. A jak przyjdzie czas odpowiedni to pewnie jeszcze zaczniesz wg planu.
Ja po przerwach i ćwiczeniach w kratkę (na szczęście 3 razy w tyg), wróciłam pełna energii i motywacji
ja już dawno nie miałam EZ, ale pamiętam , że mnie to sponiewierało dzisiaj mam zwykłe 45
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 14:58   #4164
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Dziewczyny, ja wracam po tygodniowej przerwie Dzisiaj Fire 30 i Sculpt 30, jestem w połowie 6. tygodnia
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 20:11   #4165
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
tak, najpierw robiłam program 3 , później ok 2 tyg programu 4, ale niestety zaczął mnie nudzić i porzuciłam Leosia a Efekty u mnie były już po 3 tygodniach , ale tak jak pisałam, to było moje pierwsze starcie z jakimikolwiek ćwiczeniami
Wiadomo, pierwsze ćwiczenia to zazwyczaj najlepsze efekty , ale mam nadzieje,ze u mnie też coś zdziała. Chocby dlatego że to troszke inne ćwiczenia od TF i w sumie z tego co sie orientowałam to trwają po ok 1,5h dziennie, wiec musi coś ruszyc .

Dzisiejszy trening wykonałam. Ostatni tydz TF jest mega lajtowy, bo abs, strech i coś jeszcze, a ja na "pozegnanie" chciałam pocisnąć to pozamieniałam na fire 55 +strech (dzisiaj) a jutro fire60. W sumie to juz tylko 2dni TF mi zostały .
Nieskromnie sie pochwale,ze w tym tygodniu usłyszałam 3komplementy na temat mojej nizszej wagi i to od osób, które nie wiedzą ze sie odchudzam . m. in że teraz to mam "figure modelki"... taa chyba puszystej
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 18:28   #4166
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Flower ale to zawsze miłe Ja nie widzę efektów i na zdjęciach kiepawo i w cm też... a tymczasem podobno tez WIDAĆ


Olałam sobie jeden Stretch 40 Może zrobię w dniu Restu jakimś

A dzisiaj kochane, moje pierwsze Fire 60! Nie jest jakieś mega upadlające, ale troche się gubiłam... Za to ABS.... OMG! Mam wyrzuty, że nie dawałam rady czesciej je musze zdecydowanie robic
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 18:34   #4167
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

ja olałam ćwiczenia wczoraj i dzisiaj wczoraj normalna przerwa, dzisiaj nadprogramowa ale wróciłam z uczelni i po prostu padam na twarz ! jutro skończę 5 tydzień
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 19:48   #4168
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Orisha u mnie najbardziej widoczne efekty dopiero w trakcie zaawansowanego sie pojawiły,wiec teraz sie zacznie u Ciebie . Też dzisiaj miałam fire60, moze to nie najwiekszy wycisk,ale podobają mi sie te ćwiczenia i jakies pozytywne są, a 60min robi swoje .
Mi jeszcze poniedziałkowy zestaw ćwiczeń został i koniec TF

A gdzie reszta dziewczyn? meldować sie
__________________
TF 20/20

Edytowane przez flowerboom
Czas edycji: 2013-02-23 o 19:50
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 20:43   #4169
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Jestem już po 1,5h ćwiczeń
Jestem dumna z siebie i myślę, że chociaż część tego złego jedzenia co dziś zjadłam, spaliłam
Nie ćwiczyłam 2 dni turbo fire i od nowego tyg zaczynam od nowa, a narazie ćwiczę poza grafikiem;d
Ćwiczyłam:
trening na nogi i pośladki
hula-hop 25min
przysiady
brzuszki
turbo fire hiit 15
stretch 10
Dziś cały dzień siedziałam w domu stąd ta energia na tak długie ćwiczenia
Idę się wykąpać a potem będe czytać książkę o anoreksji.
Miłego wieczoru dziewczyny
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 07:58   #4170
Rydzu_
Raczkowanie
 
Avatar Rydzu_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 55
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cześć Kapka, cześć dziewczyny.

U mnie straszna lipa, aż wstyd się przyznać, właśnie kończę drugi tydzień bez ćwiczeń i jutro zaczynam po raz drugi piąty tydzień. Chyba dzisiaj postaram się wyskakać pierwszy dzień, bo z pewnością padnę jak kawka w połowie.

Masz całkowitą rację Flowerboom o zdrowie trzeba dbać.
Rydzu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-13 21:50:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.