poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 19:05   #1
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45

poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(


Witam, chciałam Was prosic o pomoc. Mam 23 lata, 3 dzieci i zerowe poczucie własnej wartości. postanowiłam że muszę coś z tym zrobić bo nie da sie tak żyć. Jak można się domyśleć po 3 ciążach moje ciało sie bardzo zmieniło, wpędza mnie w olbrzymie kompleksy, drugim powodem jest w połowie niepolskie pochodzenie. to również wpędza mnie w komlepsy. nie potrafie odnaleźć się w swojej skórze. czuje sie jakbym byla z 10-15 lat starsza.. nie potrafie sie ubrac odpowiednio do figury, wogole nie wiem jaka mam... nie wiem co mi pasuje a co nie. chcialabym lepiej wygladac ale nie wiem od czego zaczac.. Pomozcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000023.jpg (108,7 KB, 1941 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000226.jpg (40,6 KB, 1359 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg after04-1.jpg (23,0 KB, 1171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _CIM7600.jpg (71,8 KB, 1477 załadowań)
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:17   #2
patiiii1352
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 10
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

jesteś piękną kobietą, tylko musisz w to uwierzyć. Jak zobaczyłam Twoje zdjęcia wpadłam w kompleksy. Wydaje mi się, że problem leży bardziej w psychice niż ubraniu. Że zdjęć wynika co innego niż piszesz . Jesteś piękna, ubrana też nieźle rurki i w ogóle. Podobają mi się Twoje włosy a uśmiech nieziemski. Uwierz w siebie.
__________________
Pat.
Zapuszczam włosy, dbam o siebie. Chudnę.
Zmieniam się. Psychicznie również. Nowy rok nowa ja. W końcu zaczynam żyć !
patiiii1352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:25   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

najpierw dodaj normalne dobre zdjęcie twarzy na wprost aparatu w dobrym świetle, bo z tych nic nie mozna wywnioskować. jedynie tyle, ze masz ciemne oczy i włosy.
figura jak najbardziej OK, domyslam się, ze chodzi bardziej o rozstępy a moze biust.?
skąd te kompleksy? ktoś Ci robi uwagi, dokucza ? dlaczego uważasz, że niepolskie pochodzenie ma być powodem tych kompleksów? rozumiem, ze Polacy do zbyt tolerancyjnych nie należą, ale nie potrafisz tego olać?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:54   #4
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez patiiii1352 Pokaż wiadomość
jesteś piękną kobietą, tylko musisz w to uwierzyć. Jak zobaczyłam Twoje zdjęcia wpadłam w kompleksy. Wydaje mi się, że problem leży bardziej w psychice niż ubraniu. Że zdjęć wynika co innego niż piszesz . Jesteś piękna, ubrana też nieźle rurki i w ogóle. Podobają mi się Twoje włosy a uśmiech nieziemski. Uwierz w siebie.
dziekuje, nie spodziewalam sie tak milych slow moze cos w tym jest ze problem tkwi w srodku.. sama nie wiem..

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
najpierw dodaj normalne dobre zdjęcie twarzy na wprost aparatu w dobrym świetle, bo z tych nic nie mozna wywnioskować. jedynie tyle, ze masz ciemne oczy i włosy.
figura jak najbardziej OK, domyslam się, ze chodzi bardziej o rozstępy a moze biust.?
skąd te kompleksy? ktoś Ci robi uwagi, dokucza ? dlaczego uważasz, że niepolskie pochodzenie ma być powodem tych kompleksów? rozumiem, ze Polacy do zbyt tolerancyjnych nie należą, ale nie potrafisz tego olać?
postaram sie poszukac takiego zdjecia. jesli chodzi o figure to wydaje mi sie ze jestem gruba, uda, boczki brzuch.. chcialabym jakos to ukryc. przed ciazami mialam niewiele kraglosci i ciezko jest mi sie przestawic. nie wiem co powinnam ubierac, jakie fasony itp ale masz racje wiekszym problemem sa rozstepy na bokacz bioder i biuscie.. i wogole biust.. moj TZ mowi ze mu sie podoba a ja widze ze sie zmienil. jest mniejszy, mniej jedrny. moze cwiczenia by pomogly. ja nawet nie wiem jak o niego dbac. w internecie jest tyle info ze cieko sie polapac.. poza tym chcialabym uslyszec od mojego TZ ze jestem seksowna.. wiem ze to glupie. ale zwykle uzywa slow bardzo ladna, atrakcyjna, sliczna, ale nigdy ze jestem seksowna, czy cos w tym rodzaju. a i tak zwykle z niego to wyciagam tak jakby..

wiesz w domu czesto sluchalam krytycznych uwag pod moim adresem, kiedys sie nie przejmowalam a teraz.. nie wiem co sie zmienilo ze zaczelam.. a tak przed wyprowadzka z poprzedniego miasta na moim osiedlu mieszkali skini czesto mnie osmieszali i nazywali kundlem.. bardzo to przykre.. i zaczelam myslec ze maja racje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1451mm.jpg (47,6 KB, 996 załadowań)
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 06:23   #5
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

eh.. odpisałam Wam ale postu do tej pory nie ma.. popludniu jeszcze raz napisze jesli sie nie pojawi..

Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 14:22   #6
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

moje odpowiedzi sie nie pokazały..

sprobuje jeszcze raz..

patiiii1352 bardzo Ci dziękuję za miłe słowa! Pewnie masz racje, bo ten brak pewnosci siebie rowniez dotyczy wnetrza.. Tylko to latwiej ukryc..

Holly85 sprobuje poszukac takiego zdjecia jak piszesz. moja figura mi sie nie podoba. po ciazach bardzo sie zaokraglilam, boczki uda, brzuch i pupa wydają mi się grube.. ale masz racje najwiekszym problemem są piersi, rozstępy i cellulit na pupie choc to pojawilo sie przy antykoncepcji.. a jesli chodzi o kompleks zwiazany z korzeniami to tak slyszalam sporo przykrych rzeczy na swoj temat z tego powodu. mysle ze jestem duzo brzydsza od prawdziwych Polek.

jest jeszcze tak ze chcialabym zrobic cos zeby byc bardziej seksowna kobieta, nigdy np moj TZ w ten sposob o mnie nie mowi, zwykle mowi sliczna, bardzo ladna itp ale nigdy jak o seksownej lasce.. moze to glupie.. wstydze sie troche w ten sposob sie uzewnetrzniac ale czuje sie sfrustrowana..
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 14:23   #7
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

dlaczego niemoge odpisac we wlasnym watku? juz kilka razy probowalam, ale posty sie nie pokazuja?
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 20:07   #8
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Jeśli masz mało wiadomości tzn.jestes nowym uzytkownikiem to pokazują się z opóźnieniem. Teraz już wszystko widać...
Nie wiem co Ci poradzić odnośnie metamorfozy, bo wg mnie jesteś piękna i nie widzę problemu w Twoim niepolskim pochodzeniu. Uważam że to "coś" dodaje Ci uroku.
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 20:40   #9
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Ale czemu masz takie komplechy??? Jesteś piękną, zadbaną kobietą i masz troje dzieci a to skarb największy! Nie pisz, że masz zerowe poczucie własnej wartości....
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 22:03   #10
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

jesteś bardzo ładna i masz oryginalną, charakterystyczną urodę podoba mi się też Twoja fryzura, jeśli chodzi o figurę to też nie ma się do czego doczepić! ale rozumiem to że może ci się coś nie podobać, bo każda z nas ma w sobie coś, czego nie lubi. może potrzebujesz jakiegoś lekkiego zastrzyku świeżości, może kup sobie kilka nowych drobiazgów, jak jakaś szminka, biżuteria, czy coś co sprawi, że poczujesz się lepiej. spróbuj też (wiem, że to musi być bardzo trudne przy trójce dzieci!) w jakiś sposób wyszarpnąć trochę czasu dla siebie, zrobić sobie maseczkę, pomalować paznokcie, mi takie małe rzeczy zawsze poprawiają humor i samopoczucie
a i zapomniałam dodać, że masz piękną cerę!!!
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 22:25   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

przede wszystkim przemyśl pojęcie seksapilu czy bycia seksowną, bo to nijak się ma to naszego wyglądu. można być piękną i nie być seksowną i na odwrót, albo mieć obie cechy na raz. mając 3 małych dzieci ciężko jest być seksowną gdy się jednemu dziecku podaje cycka a drugiemu wyciera tyłek przy okazji zabawiając trzecie, żeby nie ryczało. wrzuć na luz, odchowaj gromadę, a potem narzucaj sobie takie cele, bo inaczej zwariujesz.

swoją drogą bierzesz sobie do głowy słowa tępych skinów? takie odpady społeczne w ogóle mają coś do powiedzenia, kto tego niby słucha i bierze do serca?

jak dla mnie do poprawy są jedynie brwi. mają zbyt owalny kształt, źle je depilujesz. jesli wyrywasz włosy od wewnętrznej strony u góry to przestań, zapuść je od nowa niech mają naturalny kształt. sterczące w tym miejscu włoski przytnij zamiast wyrywać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1451mm.jpg (47,8 KB, 475 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 07:31   #12
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

no dziewczyny to mnie zaskoczyłyście.. nie sądziłam że ktoś może w ten sposób mnie widzieć. Jest to budujące bardzo.. Jeśli chodzi o brwi.. no cieżkie zadanie mnie czeka z tym zapuszczaniem ) ale faktycznie na tym zdjeciu ktore zmienilas twarz jakby inaczej wyglada. holly no to wlasnie tak wyglada hehe wszystko w biegu,
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 16:15   #13
mon_sty91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Dla mnie jesteś przepiękna!!!!!! Wyglądasz rewelacyjnie po 3 ciążach !
mon_sty91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 16:38   #14
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Nie masz się czym przejmować, jesteś piękną kobieta i wiele z nas pewnie zazdości Ci urody i figury. Jesteś idealna
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 16:43   #15
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

świetna kobieta z Ciebie. najpierw zobaczyłam zdj, a potem posta i nie przypuszczałam nawet, że jesteś po 3 ciążach piękna cera, włosy, figura. masz oryginalną urodę, a to jest zaleta jesteś śliczna
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 18:44   #16
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

kurcze.. ja myslalam ze otrzymam rady co do zmian itp a tu szok... musze to teraz "przetrawić" hehehe jest mi tak milo ze nie wiedzie nawet w jakie zawstydzenie wpadlam
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 18:50   #17
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez Blankaaa89 Pokaż wiadomość
kurcze.. ja myslalam ze otrzymam rady co do zmian itp a tu szok... musze to teraz "przetrawić" hehehe jest mi tak milo ze nie wiedzie nawet w jakie zawstydzenie wpadlam
A jakie tu rady, jak wszystko ok? Masz figurę, ładną buźkę, no dziewczyno? Nie rób niepotrzebnych problemów
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:28   #18
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Jesteś bardzo ładna.To przykre co się spotkało w przeszłości i teraz taka piękna kobieta ma kompleksy i niskie poczucie własnej wartości.
Myślę jednak,że zawsze warto coś zmienić,popracować nad sobą ,aby poczuć się lepiej .Gratuluję 3 dzieci w tym wieku,będą miały młodą mamusię .
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 03:15   #19
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Zgadzam sie co do brwi, powinnaś popracować nad ich kształtem. Odrastanie włosków możesz przyspieszyć smarując brwi olejkiem rycynowym. Masz za to przepiękną cerę i lekko egzotyczne spojrzenie - bardzo sexy! Według mnie możesz śmiało poeksperymentować z kolorami w makijażu i w ciuchach.
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 08:34   #20
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

ja powtórzę za dziewczynami - jesteś piękna i warto w to uwierzyć w naszej szerokości geograficznej duża część kobiecego społeczeństwa będzie zazdrościła Ci urody (w tym ja). Wystarczą Ci małe poprawki np. brwi, konturowanie bronzerem, tusz do rzęs, może jakaś fajna szminka i powalasz na kolana
Jeżeli chodzi o figurę - masz super kobiece kształty. Jednak, jeżeli chciałabyś coś "poprawić" to nawet 10 min ćwiczeń dziennie pomoże (spróbuj fituppów - https://www.youtube.com/user/fitappy2 )
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 10:17   #21
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

juy postanowilam brwi zapuszczam. kupie ten olejek i sie okaze jak to bedzie wygladalo bedzie ciezko bo naturalnie mam bardzo szerokie brwi i juz od nich odwyklam.. poslucham waszych rad co do kolorow ubran i makijazu. choc przyznam szczerze ze sie boje szczegolnie jesli chodzi o makijaz.. kilka razy probowalam np przelamac sie do kolorow na ustach ale nie udalo mi sie tego zrobic i wstydzilam sie wyjsc tak. Choc zawsze jak widze kobiety z pomalowanymi ustami to tez tak chce no ale zawsze sadzilam ze trzeba miec pelne usta do tajkich kolorow.
a moze ktoras z Was potrafilaby mi w photoshopie jakies przyklady pokazac tak jak brwiami? ja nie potrafie takich rzeczy. moze to pomoze mi wogole sobie wyobrazic siebie w takim wcieleniu. moj makijaz to jesli juz jest jest raczej naturalny i minimalistyczny.

nie moge sprawdzic tych cwiczen bo u mnie ilmiki nie dzialaja moze gdzies znajde instruktaz w obrazach lub cos. ale dziekuje
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:37   #22
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

obejrzyj http://www.youtube.com/watch?v=Gpjapx6i7wU
mam nadzieję, że ten filmik przekona Cię, że jednak grube, (ale zadbane) brwi są piękne i są bardzo ważnym elementem twarzy. ta dziewczyna choć śliczna wiele stracila na tym, ze tak mocno je wyrwała, Ty dodatkowo zniszczyłaś ich naturalny łuk. po prostu daj odrosnąć i nic nie wyrywaj w trakcie nie wyrywaj. na koniec mozesz wrzucić to fote i ktos pomoże dobrać kształt. im bardziej naturalny tym lepiej.

jsli chodzi o makijaże, to jesteś ciepłym typem, chyba Deep Autumn (głęboka jesień) przynajmniej na podstawie ostatniego zdjęcia tak można Cię sklasyfikować. unikaj farbowania się na chłodne blondy i na czarno, paleta dla włosów to brązy i delikatne rudości, choć wolę Cię taką jak jesteś - bez zmian.
nie przesadzaj z makijażem, masz tak promienny wygląd, szkoda to psuć.
przejrzyj sobie jednak paletę kolorystyczną dla typu ciepłego, zebys wiedziala jakis kolorów się trzymać a jakich unikać

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

z ciekawości.. jakie masz pochodzenie ?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:37   #23
kroliczka1986
Raczkowanie
 
Avatar kroliczka1986
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tuszyn
Wiadomości: 191
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez Blankaaa89 Pokaż wiadomość
a moze ktoras z Was potrafilaby mi w photoshopie jakies przyklady pokazac tak jak brwiami? ja nie potrafie takich rzeczy. moze to pomoze mi wogole sobie wyobrazic siebie w takim wcieleniu. moj makijaz to jesli juz jest jest raczej naturalny i minimalistyczny.
Proszę, dla porównania przed i po ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1451mm.jpg (47,8 KB, 337 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1451mm kopia.jpg (47,6 KB, 516 załadowań)
__________________
kroliczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:51   #24
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

holly85 ostatnie zdjecie jest z lata, wtedy wlosy mi troche jasnieja, normalnie mam ciemniejsze taki braz wpadajacy w czern.

a mój tato jest Libijczykiem a mama Polka
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:04   #25
kroliczka1986
Raczkowanie
 
Avatar kroliczka1986
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tuszyn
Wiadomości: 191
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

A i myślę, że bardzo pasowałyby Tobie makijaże w stylu Kim Kardashian, takie jak w załączniku. Co do biustu to zauważyłam, że masz źle dobrany stanik (na plecach obwód podjeżdża Ci do góry). Co do boczków, pomogą spodnie z wyższym stanem, np takie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-aaf7d6c75e418121f657711cd0b670c214f439be.jpg (32,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0611kim_kardashian_high_bun_bd1.jpg (63,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karnawalowy_makijaz_w_stylu_kim_650x473_crop_rozmiar-niestandardowy.jpg (33,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg med_4033648.jpg (45,8 KB, 63 załadowań)
__________________
kroliczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:13   #26
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez Blankaaa89 Pokaż wiadomość

a mój tato jest Libijczykiem
To tak jak tata Shakiry

Ja bym Ci zaproponowała na usta błyszczyk w jakimś cukierkowym kolorze. Coś takiegohttp://1.bp.blogspot.com/-FGzhKGkJkI...xion-Group.jpg

Lub jeśli wolisz akcent na oczach to może spróbuj turkusowej kreski albo cieni?http://i.pinger.pl/pgr423/d87e3a9900...d/IMG_3423.JPG / http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb...nwwbo1_400.jpg

Makijaż w barwach złota też powinien pasować.
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 09:42   #27
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

dziekuje dziewczyny )
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 09:56   #28
roxyfoxy
Raczkowanie
 
Avatar roxyfoxy
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 64
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

masz przepiękną twarz i figurę. aż dziwię się, że już nie czujesz się seksowną kobietą
roxyfoxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:06   #29
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Boże, dziewczyno, ciesz się że tak wyglądasz. Piszę to z wrażenia jakie odniosłam patrząc na Twe zdjęcia. Nie robisz jakichś wymyślnych stylizacji a mimo to patrzy się na Ciebie przyjemnie i nie rozumiem w ogóle Twoich kompleksów . Nie wspominając nawet o tym , że jesteś po 3 ciążach . Jeśli chcesz to możesz bardziej podkreślać swoją urodę make-upem lub ubiorem i właściwie jedyne co bym zmieniła to fryzura. Kolor okej ale włosy troszkę dłuższe dodały by Ci z pewnością seksapilu...
Jesteś piękna !!
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:37   #30
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Zgadzam się w pełnej rozciągłości z moją poprzedniczką- nie potrzebujesz żadnej drastycznej zmiany, jesteś piękna bez tego! Masz bardzo oryginalną, orientalną urodę


Więcej wiary w siebie, Kochana
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.