Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-22, 16:31   #211
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Hej ja kurcze niewiem ile ważę bo nie mam wagi ale coś schudłam bo zależy mi aby wejść do pewnej sukienki i wczoraj okazało sie że jestem bliska osiągnięcia celu wiec jeszcze trochę się pomęczę aczkolwiek dzisiaj dałam sobie pas bo jest okazja przy której nie mogę odmówić i zjadłam lody, lasagne więcej nie umiem od jutra reżim bo 26 dzień matki a tam znowu smakołykibabeczki trzymamy się
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 19:28   #212
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

DZiewczyny a ogórki konserwowe mogą być?czy tylko surowe?
gercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 19:46   #213
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Unhappy Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

no i jeszcze mam pytanie odnośnie jogurtów 0 %,czy można w I-szej fazie?owocowe czy tylko nat.?i czy to wielki grzech wypić taki jogurt np. w pracy na drugie śniadanie jak sie jest bardzo głocdnym?

I drugie pytanie ,czy ew. można słodzić fruktozą,czy absolutnie nie...
tak nie lubię gorzkiej kawy i herbaty....
gercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 20:00   #214
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

no przepraszam ,że tak na raty,ale ciągle pojawiają mi się niwe myśli .
CZy można solić np.ten serek jak już nie można go słodzić?
CZy dużym grzechem są owoce ,konkretnie banan albo jabłko np.po aerobiku,wg diety tej z siłowni bananik nawet bardzo wskazany....
gercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 20:03   #215
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Owoców na pewno nie wolno żadnych w I fazie, solić możesz , jogurtów nie wolno ale ja np jem serki 0%, słodzę słodzikiem, ogórków konserwowych także używam troszkę oszukiwałam a i tak schudłam
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-23, 09:37   #216
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Wink Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam, a wiec nadszedl ten dzien zaczynam cala diete od poczatku bo zawalilam sprawe. Od dzisiaj bede zapisywac wszystko co jem i duzo cwiczyc. Teraz mam 65 kilo tym razem bede silniejsza hehe przynajmniej sie postaram a wy dziewczyny piszcie o swoich wynikach bo to mnie bardzo mobilizuje a ja musze schudnac
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-23, 09:41   #217
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Kochana neitko ciesze sie rowniez ze nie jestem sama pisz jak ci idzie tym razem damy rade, ja tez trzymam kciuki za ciebie i za inne odchudzajace
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-23, 09:46   #218
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Wstyd mi ale napisze wczoraj zjadłam sobie pare babeczek z budyniem moja koleżanka upiekła kurcze takie dobre byly ale to pierwsza słodkość jaką jadłam od prawie 3 tygodni,oczywicie od dzisiaj znowu kończe ze słodkim schudłam już 3 kilo jeszcze 7kg i bedzie ok
Trzymajcie sie !!
agawe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-24, 14:00   #219
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

dziewczyny,dla tych ,którym tak trudno jest zacząć tą dietę i ciągle im nie wychodzi polecam dietę Montignaca,prawie niczym się nie różni,a nie trzeba tak się katować przez pierwsze dwa tygodnie,na śniadanko można zjeść chlebek pełnoziarnisty(ale tylko 1 raz dziennie)albo wafelki ryżowe a to już dużo.
Ja dopiero zaczynam ,więc o efektach trudno mówić,ale mój znajomy schudł 20kg.na tej diecie.
gercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-24, 16:32   #220
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Wink Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

mi sie wydaje ze nie ma roznicy jaka to jest dieta to zalezy od silnej woli czlowieka i nastawienia ja chce zeby ta dieta nauczyla mnie innych nawykow zywieniowych i bede uparta w swoim postepowaniu nie bede sie poddawac bo wierze w ta diete ,robie drugie podejscie i mam nadzieje ze mi sie uda bo jest naprawde spoko przez 2 tygodnie schudlam 6 kilo ale jak tylko moja silna wola mnie opuscila znowu przytylam 4 a wszystko przez to obzarstwo hmm moze poczulam sie za pewnie i dlatego tak wyszlo, trzymajcie sie laseczki
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 20:15   #221
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez amelia_84
hej ja jestem po 2 tygodniach diety i efekty widac tylko ze teraz waga stanela w miejscu i chyba znowu wroce do I etapu na jakis tydzien, aha no i coraz czesciej mam zawroty glowy i skurcze w nogach a przed dieta tego nie bylo ale nie chce z niej zrezygnowac widocznie brakuje jakis witamin.
patrze na ten post od paru dobrych dni no i wlasciwie bardzo podoba mi sie ta dietka, aczkolwiek jestem od 2 dni na tzw "planie wyplukiwania tluszczu". dzisiaj chyba mam dzien kryzysowy bo okropnie mi sie chce jesc, wlasnie siedze ze sloikim ogorkow konserwowych ;p no ale co tam..... co to tych skurczow nog to zapewne dlatego ze brakuje Ci potasu i przede wszystkim wapnia... wlasnie tego sie boje takze w mojej dietce, zawsze pilam mnostwo mleka a tutaj zabronione chyba bede musiala jakies witaminki lykac... pozdrawiam
ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 20:49   #222
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

no i znow ja... wydaje mi sie ze nie mozna jesc az tylu jajek bo wlasnie przez nie rosnie nam cholesterol i juz nie jest tak fajnie jak przedtem... wiec radzilabym ograniczenie spozywanych jajek bo moze sie zle skonczyc pozniej dla organizmu :/ ja sama mimo troszke innej dietki aczkolwiek podobnej ograniczam sie z jajkami bo mam podwyzszony poziom cholesterolu no i radze sobie jakos...
ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-02, 06:24   #223
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Kochane ja już niby skończyłam I etap i trochę dodałam już do innych produktów , wiadomo oszukiwałam ale 3 kg nie moje bardzo sie cieszę , bo ziemniaków i ryżu to chyba prawie z miesiąc już niedługo będzie jak nie jadam.Ogólnie się ograniczam , słodycze mnie juz tak nie kręcą.Kurcze tylko ćwiczyć muszę aby ciałko jędrne było a czasu nie mam za nic.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 22:40   #224
18_Rybka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Od jutra jestem z wami. Dzisiaj ze 3 godziny wertowałam strony w necie, wyszukując stronek o diecie plaż południowych... Mam nadzieję że wytrzymam. Jak narazie jestem dobrej myśli . Piszcie o swoich osiągnięciach, bo to naprawdę podnosi na duchu .
Odrazu mam takie pytanko... czy można w I etapie jeść:
- groszek z puszki
- kalafior
- sałatkę z połączenia sera feta, pomidora i ogórka
???

Z góry dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję że będziemy wspierać się nawzajem.

Zobaczymy ile kg ubędzie...
Trzymajcie kciuki
18_Rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-14, 09:41   #225
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Thumbs down Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

czesc, czy jest ktos jescze na tej diecie ??? ja zaczynam od poczatku calą bo po trzech tygodniach niestety mialam mocne zalamanie teraz sprobuje ale zobaczymy jak to bedzie , po 3 tygodniach tej diety schudlam 6 kilo teraz waga stoi w miejscu 63 kilo mam nadzieje ze dociagne tym razem ponizej 60>jesli mozecie piszcie co u was bo to dodaje mi sily
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-14, 10:33   #226
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Hej ja już jakiś czas temu skończyłam tę dietę - osiągnęłam cel i mi to wystarcza - chudsza być już nie chce bo mi może to się nawet podoba ale mojemu mężowi to nie bardzo , w niedzielę byłam na imprezie na którą tak się szykowałam, normalnie tyle ile zjadłam na niej to przeszło moje najśmielsze oczekiwania- nie odmawiałam sobie niczego.Jednak zauwazyłam że znowu zaczynam sięgać po słodycze a to mój wróg nr 1, więc powoli dzisiaj już organizm przyzwyczajam na to że nie będę pochłaniała tyle żarełka i od jutra moze nie dieta ale na pewno nie jedzenie po 17 niczego to mi starczy a Wam życzę powodzenia kochane
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-14, 16:30   #227
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

czy awokado jest dozwolone w pierwszej fazie?? dolaczylam do was, jestem 3 dzien na SB ) narazie jest OK wagi nie mam wiec nie wiem czy zaszly jakies juz zmiany. Kieruje sie waszymi doswiadczeniami i pomyslami za ktore bardzo dziekuje!!
Mam przepis na salatke - awokado wymieszac z tunczykiem z puszki, wkroic troszke czerwonej cebuli, popieprzyc do smaku. Mozna zawinac w salate tzw zawijaski. Mniam bardzo lubie ale nie wiem czy moge w pierwszej fazie??
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-14, 20:44   #228
18_Rybka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

2 dzień diety minął... jakoś poszło.. ale jak patrzę na stos truskawek, które wcina moja mama... ehhh aż ślinka leci ale przetrwam !!

pattyt awokado to owoc, a owoców w 1 fazie nie można jeść.
ewunia jakie wyniki osiągnęłas? z ilu do ilu schudłaś i ile Ci to zajęło?
18_Rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-14, 22:41   #229
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

awokodo wiem ze owoc ale nie jest slodkie
dorwalam wlasnie ksiazke w jezyku ang Dieta SB i znalazlam przepis na salatke z tunczykiem i salata w ktorej sklad wchodzi awokado.... no wiec chyba dzis zbytnio nie zgrzeszylam
a w sklad tej salatki wchodzi puszka tunczyka, ogorek zielony, pomidor, awokado, seler, rzodkiewka i salata. Wymieszac z oliwa z oliwek, sok z limonki, czosnek i pieprz.
Brzmi smacznie, na lunch bedzie jak znalazl na jutro.
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-15, 09:32   #230
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Kochane powiem szczerze że niewiem czy można awokado ale chyba tak

do Rybki---> ja nie miałam wiele do zrzucenia bo chciałam pozbyć się nadprogramowych 3 kg bo do rzeczy z przed ślubu nie wchodziłam, wyniki były bardzo zaskakujące bo po ok.2- 3 tygodni ich już niemiałam, wiem, że to prawie takie chudnięcie jak przy kazdej innej diecie tylko ze ja wogóle nie czułam że jestem na diecie , jadłam nie patrząc na ilość i kaloryczność, wszak odechciało mi się słodkiego a to najwazniejsza rzecz, do dzisiaj nie jem ziemniaków, ryżu, makaronu, tylko rano grahamkę ale coś mi się wydaje że znowu ciutek przystopuję.W dodatku ja w tej diecie oszukiwałam- ponieważ bez jabłek żyć nie moge po prostu je jadłam i tyle.np kawy z mlekiem do teraz nie piję - do wszystkiego można się przyzwyczaić
Wg mnie najgorsze jest kilka pierwszych dni potem idzie lekko, nigdy nie myślałam, że mogę być na jakiejś diecie książkowej a tu massz, kupiłam sobie książkę i czytałam dodatkowo bardzo pomogło mi to forum bo dziewczyny sie wspierają itd.każdemu mogę tę dietę polecić, ponadto kobietki jeśli już zaczełyście ją to kontynuujcie bo zacząć jest najgorzej.Potem będziecie z siebie dumne zobaczycie życzę dużo wytrwałości, silnej woli i uśmiechu
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 11:57   #231
giha
Raczkowanie
 
Avatar giha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 163
GG do giha
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

dzisiaj mój pierwszy dzień.. jeszcze tak naprawdę nie zaczęłam a już nie mogę wytrzymać
giha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 12:07   #232
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Cool Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

A ja sie zabieram do tej diety juz chyba tydzien ale od dzisiaj juz na bank zaczynam , na sniadanko omlecika zjadlam teraz o obiedzie trzeba pomyslec ehhh co za los potrzeba mi wiecej mobilizacji ale skad ja brac
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 12:25   #233
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam, ja teoretycznie skonczylam I faze i powinnam zaczac druga ale dalej jestem na tej I bo nie zauwazylam u siebie zadnych efektow,no moze troche brzuch misie zmniejszyl ale minimalnie i nie wiem czy to wina diety czy cwiczen A6Weidera. Niektorzy sie chwala utrata 5kg a ja nic. Moze to dlatego ze jadlam raz dziennie pieczywo Wase? No ale nie poddaje sie i probuje dalej. Jedyny duzy plus jaki zauwazym to to,ze nie moge jesc slodyczy,organizm sie tak odzwyczail, ze jak wczoraj sporbowalam kawalek wafelka co tak apetycznie wygladal to mnie po nim muliło.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 19:16   #234
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

zamówiłam właśnie mądre książki pt:dieta south beach, dieta south bech książka kucharska i jak tylko dostanę też zaczynam!!! nigdy nie stosowałam żadnych diet, bo zawsze pomagała DMŻ, ale od dwóch tygodni staram sie jadać mniej i niccc. wręcz przeciwnie .mam już dość i spróbuję się pomęczyć, zwłaszcza,że dałam za te książki kupe kasy. ale obawiam się trochę bo niestety silna wola u mnie nie istnieje
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 20:25   #235
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam wszystkie dziewczyny !! Ja tez mam zamiar zacząć tą dietę, bo kończy sie rok szkolny wiec bede miała więcej czasu na obmyślanie posiłków Mam jednak kilka pytan. Otóz mam 15 lat i nie wiem czy moge stosować ta diete ?? Czy to nie odbije sie jakos na moim zdrowiu? chciałabym schudnać ok 5 kg, boje sie jednak że schudna też piersi a tego bardzo niechce !! Byłabym też wdzieczna za podanie stron gdzie mozna poczytac o przepisach i ogólnie o diecie, żeby więcej wiedziec ) Pozdrawiam papa
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 20:35   #236
18_Rybka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

3 dni już za sobą.... jakoś nawet łatwo idzie powodzenia wszystkim stosującym dietę
18_Rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 06:50   #237
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Hej

Malinko --> jak wejdziesz na 1 stronę tego postu Caffe podała naprawdę kilka pomocnych stron.Osobiście nie potrafię powiedzieć czy może ta dieta zaszkodzić dziewczynie w wieku 15 lat bo naprawdę tego niewiem.Wg mnie ta dieta nie jest drastyczna bo nie odczuwam wogóle głodu itd.Są wakacje, więcej ruchu , niejedzenie kolacji to tez sposob.A to czy schudniesz z biustu to tylko zależy od tego jakie masz predyspozycje- bo u kazdej kobiety to inaczej wygląda.Może na oficjalnych stronkach się czegoś dowiesz
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-28, 21:36   #238
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

halo dziewczyny dlaczego nikt sie nie chwali kolejnymi osiagnieciami?? ja po 2 tyg pierwszej fazy pogrzeszylam w weekend ... ( ale to mnie wzielo przed okresem .... nie wiem ile schudlam bo nie mam wagi ale po brzuszku widze ze ciut sie zmniejszyl.. za duzy zeby tak wszystko zlecialo w ciagu 14 dni. Piszcie i mobilizujcie bo ciezko tak samemu.
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-06, 20:01   #239
zulcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cześć dziewczyny! Zastanawiam sie bardzo poważnie nad przejściem na DPP ale potzrbuje takich sprzymieżeńców jak wy . Na razie mam jeszcze egzaminy, ale jak tylko je zdam to zabieram się za siebie. Liczę na waszą pomoc, bo bedzie mi bardzo potrzeban, ponieważ nie mam zbyt silnej woli Na razie czytam sobie wasze zmagania i coraz bardziej przekonuje sie do tego żeby przejść na ta dietkę. Chyba spróbuje. Trzymajcie się. Trzymam za was kciuki!!!
zulcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-20, 21:46   #240
nadiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam ! Zabieralam sie za ta diete od miesiaca.Dzisiaj powiedzialam sobie teraz albo nigdy.Moj cel to 10kg!Jakies 3 miesiace temu stosowalam diete plaz poludniowych.Wytrzymalam pierwszy etap i schudlam 6kg.Niestety po 14 dniach wrocilam do zlych nawykow i znowu przytylam .Teraz wiem co zrobilam zle i nie popelnie tych bledow.Mam nadzieje,ze jestescie ze mna. Pozdrawiam goraco .
nadiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.