Żonki 2009 cz. XXXV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 10:01   #2011
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

laaaaaaaskiiii

wypelniam sobie pita na sucho - i ta palikacja do wysylania przez internet PITa nie chce przyjac peselu zzuzki. ze niby format zly mialyscie problem z tym? czy tylko ja takim szczesliwcem jestem?
ps, skumalam ze moge wpisac albo pesel, albo reszte danych? aaa czemu nie moge wpisac wszytskich danych ? glupie to!

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2013-02-27 o 10:03
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 10:07   #2012
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 10:20   #2013
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

ja nas rozliczam w programie a później przepisuję do druków. Nie miałam żadnych problemów, ani w zeszłym roku ani w tym
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 10:41   #2014
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Rossi ja tam pamiętam. oddaję na szkołę podstawową z oddziałami integracyjnymi

Kliwia nie pomogę bo ja się sama nie rozliczam. Mąż coś mówił, że może by spróbował w tym roku, ale znalazłam człowieka,który mi się tym zajmie. Grunt to mieć ludzi od wszystkiego
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 10:41   #2015
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

ja chce w tym roku przez internet

rok temu tez w jakims programie robilam i nie bylo problemu, ale tu wyskakuje komunikat ze albo pesel albo reszt adanych spoko


a mam pytanie, bo na razie bardziej oplacalne jest rozliczenie sie osobno - kto by pomyslal! wiekszy zwrot bysmy mieli az o 200zl i mam pytanie, w tym roku moge sie rozliczyc jak chce, w sensie ze ja zuzke opdlicze u siebie, a maz internet u siebie, a za rok, jak bedziemy chcieli to mozemy znowu razem ?

gucia ja juz rozliczam nas ktorys rok z kolei, i nie jest to trudne jak sie ma broszure i programik i wszytskie pity w kupie.
przy odliczaniu remontu ect to bym miala klopot, ael tak to latwizna!!
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:10   #2016
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV



Witam się w piękny, słoneczny dzień 5 stopni, wow
Za miesiąc co polski w końcu i nareszcie

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
hahaha nooo spryciula

wklejam fotke brzdaca
podobne do mamy
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
no i mamy małe Sambiątko

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Mąz dziś wstał z gorączką 38 stopni ale musiał jechać na zjazd bo miał egzamin. Na szczęście zdał a to był ostatni egzamin w tej sesji uffff.
Brawo! Ile jeszcze mu zostało czasu do końca?
Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
mam do Was pytanko- czy na początek kupowałyście prześcieradła z ceratą, albo osobno? Bo ostatnio babeczka w sklepie mnie uświadomiła, że ceratka jest zbędna. Wtedy materac nie ma cyrkulacji powietrza i dziecko szybciej sie poci, no i dziecko ma przecież pieluchę co by zabezpieczyć materac przed zabrudzeniem
ja miałam 2 sztuki flanelo-ceraty, która nie zjeżdżała (była pod prześcieradłem), nie trzeba było tak poprawiać ciągle (bo miałam też zwykłą ceratę, ale szybko ją zlikwidowałam) ogólnie rewelka! Nie szeleściła tak, jak sama ceratka. Mogę polecić- miałam coś takiego - http://allegro.pl/pieluszka-flanelow...036047971.html
Miała ją pod prześcieradłem około 4-5 miesięcy, potem służyła na 'wietrzenie' pupy, ojj długo służyło, dopóki nie zaczęła wstawać czyli 7 msc Mi służyło doskonale

Azzis i co ćwiczysz coś? Konsultowałaś się z lekarzem, czy nie?

Myszko dla mnie @ to nie wymówka Biorę 'ala' nospę, jak przechodzi ból to ćwiczę tylko wtedy skalpel, interwały odpuszczam

Bzyczka jak dzisiaj się Lilka czuje?
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:17   #2017
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość


Witam się w piękny, słoneczny dzień 5 stopni, wow
Za miesiąc co polski w końcu i nareszcie


podobne do mamy



Brawo! Ile jeszcze mu zostało czasu do końca?

ja miałam 2 sztuki flanelo-ceraty, która nie zjeżdżała (była pod prześcieradłem), nie trzeba było tak poprawiać ciągle (bo miałam też zwykłą ceratę, ale szybko ją zlikwidowałam) ogólnie rewelka! Nie szeleściła tak, jak sama ceratka. Mogę polecić- miałam coś takiego - http://allegro.pl/pieluszka-flanelow...036047971.html
Miała ją pod prześcieradłem około 4-5 miesięcy, potem służyła na 'wietrzenie' pupy, ojj długo służyło, dopóki nie zaczęła wstawać czyli 7 msc Mi służyło doskonale

Azzis i co ćwiczysz coś? Konsultowałaś się z lekarzem, czy nie?

Myszko dla mnie @ to nie wymówka Biorę 'ala' nospę, jak przechodzi ból to ćwiczę tylko wtedy skalpel, interwały odpuszczam

Bzyczka jak dzisiaj się Lilka czuje?
hahaha pewnie ze podobna, w koncu to male sambiatko chociaz twarz ma pociagla po tatusiu, za to brzuszek okragly po mamusi hahah

na dlugo jedziecie do polski?? my na wielkanoc sie nie wybieramy bo stwierdzilismy ze sie nie oplaca jak na 4 dni tylko, a urlopu brac tz za bardzo nie chce... jedziemy za to w drugiej polowie maja na 2 tygodnie bo tz chce cos tam przydzialac przy domku, a ja pojade do mamy i bede sie byczyla nie moge sie doczekac swiat we wlasnym domu kupie sobie bazie, baranka, ustroje mieszkanie i pomaluje jajka hahahaha tylko nie wiem czy tutaj chodzi sie swiecic pokarmy....
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 13:28   #2018
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Zrobiłam pierwszy raz killera- padam z nóg.... niestety go nie powtórzę na razie bo ciężko bez butów- zostały w pl przy sklalpelu sobie radzę bez

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
hahaha pewnie ze podobna, w koncu to male sambiatko chociaz twarz ma pociagla po tatusiu, za to brzuszek okragly po mamusi hahah

na dlugo jedziecie do polski?? my na wielkanoc sie nie wybieramy bo stwierdzilismy ze sie nie oplaca jak na 4 dni tylko, a urlopu brac tz za bardzo nie chce... jedziemy za to w drugiej polowie maja na 2 tygodnie bo tz chce cos tam przydzialac przy domku, a ja pojade do mamy i bede sie byczyla nie moge sie doczekac swiat we wlasnym domu kupie sobie bazie, baranka, ustroje mieszkanie i pomaluje jajka hahahaha tylko nie wiem czy tutaj chodzi sie swiecic pokarmy....
Jak wrócimy, to tż chce 2 tyg urlopu wziąć- no i ja chcę zostać w pl na 2 miechy, bo mam dość de Siedzę tu 4 miesiące...
Czytałam, że nie jedziecie, jestem na bieżąco ale ciężko z odpisaniem czasami

Co do święcenia pokarmów nie mam pojęcia, ale w kiku, tedim są ekstra dekoracje najlepiej na nie 'polować' po świętach bo wtedy wyprzedają po 0,10 centów, góra 0,50- w zeszłym roku upalowałam 3 baranki w kiku
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 13:29   #2019
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

agatek co wy za cwiczenia robicie? z jakiems filmikiem?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 13:34   #2020
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
agatek co wy za cwiczenia robicie? z jakiems filmikiem?
ja to samo ćwiczę co dziewczyny Ewkę Chodakowską Tylko ja się katuję, bo codziennie skalpel a dziś dla odmiany chciałam killera- dotrwałam ledwo co chyba jeszcze nie ta kondycja
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 13:34   #2021
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Zrobiłam pierwszy raz killera- padam z nóg.... niestety go nie powtórzę na razie bo ciężko bez butów- zostały w pl przy sklalpelu sobie radzę bez


Jak wrócimy, to tż chce 2 tyg urlopu wziąć- no i ja chcę zostać w pl na 2 miechy, bo mam dość de Siedzę tu 4 miesiące...
Czytałam, że nie jedziecie, jestem na bieżąco ale ciężko z odpisaniem czasami

Co do święcenia pokarmów nie mam pojęcia, ale w kiku, tedim są ekstra dekoracje najlepiej na nie 'polować' po świętach bo wtedy wyprzedają po 0,10 centów, góra 0,50- w zeszłym roku upalowałam 3 baranki w kiku
oj ale przeciez mowilas ze masz nadzieje ze zostaniecie tu juz na zawsze hahaha... my bylismy na swieta bozego narodzenia i jakos strasznie poki co mi sie nie teskni... ciesze sie na mysl o swietach spedzonych tylko razem i o tym ze bede sobie mogla wszystko od poczatku do konca przygotowac

no u nas tez sa takie mega wyprzedaze czasem w ogole jakies papiery kolorowe i inne rozne rzeczy czasem mozna pokupowac za 10, 50 centow teraz to jak dzidzia w drodze to bede sie zaopatywac pomalu zadne pieniadze a potem bedziemy szalec z wycinankami jeszcze w Woolworth sa takie wyprzedaze, nie wiem czy masz u siebie?
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 13:58   #2022
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

*Agatek* na razie nic nie ćwiczę, bo na 8 marca mam wizytę u chirugra dopiero (ale jeszcze wcześniej muszę iść do internisty po skierowanie), a jednak nie chcę ćwiczyć bez konsultacji.
Póki co lekka dieta
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 14:07   #2023
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

I jednak nici z Trójcowego spotkanka... przyszły tydzień dopiero.

Ale nie ma tego złego, umówię się z kumpelą
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 15:49   #2024
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cześć
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 15:55   #2025
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

bo byla idealna a zdjecia? po co?? wygladam normalnie ruda i tyle
No jak to po co już zapomniałam jak wyglądasz

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Ana ja też sobie zazdroszczę jak pomyślę, że mogłabym ich nie mieć


Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
hahaha pewnie ze podobna, w koncu to male sambiatko chociaz twarz ma pociagla po tatusiu, za to brzuszek okragly po mamusi hahah

na dlugo jedziecie do polski?? my na wielkanoc sie nie wybieramy bo stwierdzilismy ze sie nie oplaca jak na 4 dni tylko, a urlopu brac tz za bardzo nie chce... jedziemy za to w drugiej polowie maja na 2 tygodnie bo tz chce cos tam przydzialac przy domku, a ja pojade do mamy i bede sie byczyla nie moge sie doczekac swiat we wlasnym domu kupie sobie bazie, baranka, ustroje mieszkanie i pomaluje jajka hahahaha tylko nie wiem czy tutaj chodzi sie swiecic pokarmy....
O właśnie i jakieś plany co do domku w pl?

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------


---

Byłam dzisiaj w dwóch podstawówkach robić badania przeprowadziłam dwa wywiady i rozdałam ankiety (po nie muszę się zgłosić w przyszłym tyg.) jestem z siebie dumna

---

Wczoraj zaś przeżywałam chandrę i ryczałam, dzisiaj miało być lepiej, mieliśmy jechać połazić po sklepach aby się odmóżdżyć, ale koleżanka z pracy zepsuła mi tak humor, że znowu mi się chce ryczeć... tragedia... w ogóle ostatnio jestem podminowana, wszystkiego mam dosyć i nic mi się nie chce! STRAJK
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 15:56   #2026
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ja chce w tym roku przez internet

rok temu tez w jakims programie robilam i nie bylo problemu, ale tu wyskakuje komunikat ze albo pesel albo reszt adanych spoko


a mam pytanie, bo na razie bardziej oplacalne jest rozliczenie sie osobno - kto by pomyslal! wiekszy zwrot bysmy mieli az o 200zl i mam pytanie, w tym roku moge sie rozliczyc jak chce, w sensie ze ja zuzke opdlicze u siebie, a maz internet u siebie, a za rok, jak bedziemy chcieli to mozemy znowu razem ?

gucia ja juz rozliczam nas ktorys rok z kolei, i nie jest to trudne jak sie ma broszure i programik i wszytskie pity w kupie.
przy odliczaniu remontu ect to bym miala klopot, ael tak to latwizna!!
My w zeszłym roku rozlicaliśmy się osobno (Agata u męża była "odliczona"), w tym roku razem.
mnie rozlicza mama, niby zrobiłam w programie, ale mama mi wyliczyła prawie 400 zł więcej
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:21   #2027
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Wczoraj zaś przeżywałam chandrę i ryczałam, dzisiaj miało być lepiej, mieliśmy jechać połazić po sklepach aby się odmóżdżyć, ale koleżanka z pracy zepsuła mi tak humor, że znowu mi się chce ryczeć... tragedia... w ogóle ostatnio jestem podminowana, wszystkiego mam dosyć i nic mi się nie chce! STRAJK
Brawo za badania
Co się stalo?


Nam PIT rozlicza tata, wysyła kolejny rok przez net i nie pamiętam, żeby coś było nie tak z wypełnieniem formularza.
Orientujecie się ile ma się czasu by wysłać dopłatę z rozliczenia, bo się zabrać za to nie mogę, nie wiem nawet na jaki nr konta dokładnie
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:29   #2028
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
oj ale przeciez mowilas ze masz nadzieje ze zostaniecie tu juz na zawsze hahaha... my bylismy na swieta bozego narodzenia i jakos strasznie poki co mi sie nie teskni... ciesze sie na mysl o swietach spedzonych tylko razem i o tym ze bede sobie mogla wszystko od poczatku do konca przygotowac

no u nas tez sa takie mega wyprzedaze czasem w ogole jakies papiery kolorowe i inne rozne rzeczy czasem mozna pokupowac za 10, 50 centow teraz to jak dzidzia w drodze to bede sie zaopatywac pomalu zadne pieniadze a potem bedziemy szalec z wycinankami jeszcze w Woolworth sa takie wyprzedaze, nie wiem czy masz u siebie?
Ja w de poproszę jeszcze teściową do pomocy i mogę zostawać

Mamy wyprzedaże, mamy a w takko byłas?? Ubrania mają superanckie
Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
*Agatek* na razie nic nie ćwiczę, bo na 8 marca mam wizytę u chirugra dopiero (ale jeszcze wcześniej muszę iść do internisty po skierowanie), a jednak nie chcę ćwiczyć bez konsultacji.
Póki co lekka dieta
no to dobrze, że do lekarza, ehh to dopiero grubo za tydzień na diecie idzie dużo schudnąć
Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Wczoraj zaś przeżywałam chandrę i ryczałam, dzisiaj miało być lepiej, mieliśmy jechać połazić po sklepach aby się odmóżdżyć, ale koleżanka z pracy zepsuła mi tak humor, że znowu mi się chce ryczeć... tragedia... w ogóle ostatnio jestem podminowana, wszystkiego mam dosyć i nic mi się nie chce! STRAJK
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:59   #2029
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Agatek, Lila dalej katarzy i pokasłuje ale już zdecydowanie lepiej jest dziękuję że pytasz
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 17:17   #2030
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
No jak to po co już zapomniałam jak wyglądasz







O właśnie i jakieś plany co do domku w pl?

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------


---

Byłam dzisiaj w dwóch podstawówkach robić badania przeprowadziłam dwa wywiady i rozdałam ankiety (po nie muszę się zgłosić w przyszłym tyg.) jestem z siebie dumna

---

Wczoraj zaś przeżywałam chandrę i ryczałam, dzisiaj miało być lepiej, mieliśmy jechać połazić po sklepach aby się odmóżdżyć, ale koleżanka z pracy zepsuła mi tak humor, że znowu mi się chce ryczeć... tragedia... w ogóle ostatnio jestem podminowana, wszystkiego mam dosyć i nic mi się nie chce! STRAJK
na razie zadnych planow... chcemy ocieplic poddasze i zrobic strych w tym roku i moze scianki dzialowe jak sie uda... ale planow niet...

co sie stalo?

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Brawo za badania
Co się stalo?


Nam PIT rozlicza tata, wysyła kolejny rok przez net i nie pamiętam, żeby coś było nie tak z wypełnieniem formularza.
Orientujecie się ile ma się czasu by wysłać dopłatę z rozliczenia, bo się zabrać za to nie mogę, nie wiem nawet na jaki nr konta dokładnie
masz czas do konca kwietnia, pita mozesz zlozyc sobie wczesniej, a oplate nalezy uiscic do konca mozliwosci skladania (chyba nic sie nie zmienilo i dalej koncowa data jest 30 kwietnia)

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Ja w de poproszę jeszcze teściową do pomocy i mogę zostawać

Mamy wyprzedaże, mamy a w takko byłas?? Ubrania mają superanckie

no to dobrze, że do lekarza, ehh to dopiero grubo za tydzień na diecie idzie dużo schudnąć

w takko powiadasz, a teraz jest cos ciekawego na wyprzedazach czy mowisz ogolnie?? my pod koniec lata kupilismy mezowi pare ladnych podkoszulek za 2,99 euro sztuka ale dla mnie rzadko kiedy cos tam znajduje... dawno nie bylam ostatnio, musze zajrzec...
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 17:33   #2031
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

baja, bo w picie zero nie wypelnialas czesci dotyczacej danych dziecka- a to w tym jest problem, ze nie mozna wszytskiego wpisac co sie chce

scio to jak liczylas ze 400zl przepilas?? moze nie spojrzalas w broszure do pita? i na maxymalne wkoty kosztow uzyskania przychodu ?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 17:51   #2032
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Kliwia nie wgłębiałam się. Odliczyłam net, Agatę i tyle. A mama mówi mi o jakiś wolny kwotach itd. Wygodna jestem. Mamunia wypełni i zawiezie od razu
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:12   #2033
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

hahahaha


ps. patrze na ta chodakowska, buuu polowy cwiczen nie moge wykonywac ze wzgledu na kolana ale jutro cos sprobuje moze, zobaczymy....
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:16   #2034
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
hahahaha


ps. patrze na ta chodakowska, buuu polowy cwiczen nie moge wykonywac ze wzgledu na kolana ale jutro cos sprobuje moze, zobaczymy....
ja mam zakaz biegania, skakania, aerobików itp od ortopedy ;/ zostaje mi tylko EWENTUALNIE rower przez mojego głupiego achillesa

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Kliwia nie wgłębiałam się. Odliczyłam net, Agatę i tyle. A mama mówi mi o jakiś wolny kwotach itd. Wygodna jestem. Mamunia wypełni i zawiezie od razu
a co to te wolne kwoty?
ja chciałam odliczyc juniora, net i tyle...przez program....bo przez net nie moge bo gdzies posiałam pit za zeszły rok
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:16   #2035
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość

ps. patrze na ta chodakowska, buuu polowy cwiczen nie moge wykonywac ze wzgledu na kolana ale jutro cos sprobuje moze, zobaczymy....

ja wlasnie zaczelam Skalpel

strippi - wczoraj urodzila chłopczyka
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:23   #2036
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
hej hej!

Ja chce juz wiosne...inaczej oszaleje!

Mebelków narazie nie pokaze bo czekamy za nimi (2 tygodnie) a w internecie nie znajde bo to maly sklepik wiec strony nie ma...zreszta to nic szałowego stolik tez nic takiego ot zwykły mały bez bajerów...http://www.bodzio.pl/stolik-kwadrato...1,pr,lang.html

z cwiczeniami narazie stop bo @ ale nie rezygnuje bo nie moge na siebie patrzec....poki co walcze z apetytem
my mamy łóżko z Bodzia

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
No jak to po co już zapomniałam jak wyglądasz







O właśnie i jakieś plany co do domku w pl?

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------


---

Byłam dzisiaj w dwóch podstawówkach robić badania przeprowadziłam dwa wywiady i rozdałam ankiety (po nie muszę się zgłosić w przyszłym tyg.) jestem z siebie dumna

---

Wczoraj zaś przeżywałam chandrę i ryczałam, dzisiaj miało być lepiej, mieliśmy jechać połazić po sklepach aby się odmóżdżyć, ale koleżanka z pracy zepsuła mi tak humor, że znowu mi się chce ryczeć... tragedia... w ogóle ostatnio jestem podminowana, wszystkiego mam dosyć i nic mi się nie chce! STRAJK



Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
ja wlasnie zaczelam Skalpel

strippi - wczoraj urodzila chłopczyka
brawa dla strippi
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:29   #2037
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
baja, bo w picie zero nie wypelnialas czesci dotyczacej danych dziecka- a to w tym jest problem, ze nie mozna wszytskiego wpisac co sie chce

scio to jak liczylas ze 400zl przepilas?? moze nie spojrzalas w broszure do pita? i na maxymalne wkoty kosztow uzyskania przychodu ?
No ja nie, ale tata rozlicza także inne osoby i nie słyszałam żeby miał jakieś trudności z programem

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
na razie zadnych planow... chcemy ocieplic poddasze i zrobic strych w tym roku i moze scianki dzialowe jak sie uda... ale planow niet...

co sie stalo?



masz czas do konca kwietnia, pita mozesz zlozyc sobie wczesniej, a oplate nalezy uiscic do konca mozliwosci skladania (chyba nic sie nie zmienilo i dalej koncowa data jest 30 kwietnia)



w takko powiadasz, a teraz jest cos ciekawego na wyprzedazach czy mowisz ogolnie?? my pod koniec lata kupilismy mezowi pare ladnych podkoszulek za 2,99 euro sztuka ale dla mnie rzadko kiedy cos tam znajduje... dawno nie bylam ostatnio, musze zajrzec...
dzięki za info

Strippi
gratulacje
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:37   #2038
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Agatek, Lila dalej katarzy i pokasłuje ale już zdecydowanie lepiej jest dziękuję że pytasz
no to dobrze
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
ja wlasnie zaczelam Skalpel

strippi - wczoraj urodzila chłopczyka
je je je kolejna ćwicząca

STRIPPI gratuluję!
Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość

w takko powiadasz, a teraz jest cos ciekawego na wyprzedazach czy mowisz ogolnie?? my pod koniec lata kupilismy mezowi pare ladnych podkoszulek za 2,99 euro sztuka ale dla mnie rzadko kiedy cos tam znajduje... dawno nie bylam ostatnio, musze zajrzec...
tak ogólnie mówie jak są wyprzedaże to buszuje, kupiłam sobie 2 bluzki takie same, tylko inny kolor i jestem z nich super zadowolona ogólnie ich bluzki są fajne, materiałowo No i jak wyprzedaż to mozna nieźle sie obłowić ale mam ten sam problem co Ty- rzadko coś dla siebie ich moda mi sie po prostu nie podoba... albo ja nie umiem się ubierać
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:51   #2039
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

neska wolne kwoty to te wlasnie maksymalne odliczenia w kosztach. przynajmniej tak mi sie wydaje, jak sie robi zgodnie z broszura i z tabelka na stronie 9 broszurki do pitu 37 to spokojnie wszytsko powinno wyjsc ok.
przy prostych pitach, z jednej pracy to pestka, gorzej jak ma sie 2 umowy o prace i 3 zlecenia, plus malzonek, net i dziecko. brakuje tylko odliczenia psa i rybek

baja to moze ja jakas nadgorliwa jestem i bym chciala wypelniac wszytskie rubryki dot. mojego dziecka, a programik chce albo pesel sam jeden jedyny, albo imie nazwisko i date urodzenia, bez peselu
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:12   #2040
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXV

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
no to dobrze

je je je kolejna ćwicząca

STRIPPI gratuluję!

tak ogólnie mówie jak są wyprzedaże to buszuje, kupiłam sobie 2 bluzki takie same, tylko inny kolor i jestem z nich super zadowolona ogólnie ich bluzki są fajne, materiałowo No i jak wyprzedaż to mozna nieźle sie obłowić ale mam ten sam problem co Ty- rzadko coś dla siebie ich moda mi sie po prostu nie podoba... albo ja nie umiem się ubierać
raczej to wina mody

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
neska wolne kwoty to te wlasnie maksymalne odliczenia w kosztach. przynajmniej tak mi sie wydaje, jak sie robi zgodnie z broszura i z tabelka na stronie 9 broszurki do pitu 37 to spokojnie wszytsko powinno wyjsc ok.
przy prostych pitach, z jednej pracy to pestka, gorzej jak ma sie 2 umowy o prace i 3 zlecenia, plus malzonek, net i dziecko. brakuje tylko odliczenia psa i rybek

baja to moze ja jakas nadgorliwa jestem i bym chciala wypelniac wszytskie rubryki dot. mojego dziecka, a programik chce albo pesel sam jeden jedyny, albo imie nazwisko i date urodzenia, bez peselu
haha nadgorliwa mamuska powiadasz Zuzka jest cudna tez bym podawala wszystko co sie da
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.