Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 09:51   #4201
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
czyli seria Cleo i to usztywniana
Junę bodajże mierzyłam i była standardowa. A obwód już nie jest stabilny? Gorzej podtrzymuje? Nie trzyma biustu? Bo to, że się odciąga sporo od pleców jeszcze o niczym złym nie świadczy

ja bym we Freyi celowała też w 38E, chyba że obwód rozciągliwy (często w starszych modelach) to 36F.
Raczej dobrze trzyma, z przodu idealnie przylega, zadnych luzow nie ma. Zaraz przeglądnę jeszcze aukcje.
Bardzo dziękuję za radę
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 10:09   #4202
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Raczej dobrze trzyma, z przodu idealnie przylega, zadnych luzow nie ma. Zaraz przeglądnę jeszcze aukcje.
Bardzo dziękuję za radę
upewnij się jeszcze, czy model, który wybierzesz nie jest przypadkiem dużomiskowy, bo Freya też ma sporo modeli, które wychodzą większe, np. Darcey, Rio
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 10:14   #4203
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny
Szukam rady. Usiłuję kupić niedrogi a dobry biustonosz. Miałam kilka z effuniaka ale szybko mi się psują. Kiedy kupiłam model plunge byłam pewna, że to najwygodniejszy i najlepiej modelujący mój biust biustonosz. Dopóki nie kupiłam balkonetki panache. Czuje jakbym nic na sobie nie miała, a kształt biustu jest bajeczny I teraz szukam godnego następcy w rozsądnych pieniądzach. Znalazłam na allegro freyę w moim rozmiarze i zastanawiam się czy ich rozmiarówka jest taka sama jak panache czy powinnam jakoś inaczej liczyć. Mogłybyście mi coś doradzić?
Też najbardziej lubię plunge Panache, ale nosze i Freyę. Z Freyi noszę ich balkonetko-plundże, typu Arabella i pokrewne i faktycznie one mają węższe fiszbiny niż Panache. Ja znalazłam sobie na to taki sposób, że jak mogę to kupuję 30FF zamiast mojego regularnego 32F. Wtedy fiszbiny wypadają szersze, a obwód 30 akurat w tym modelu jakoś pasuje (zresztą uchodzi za model o nieco luźnym obwodzie).
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 10:53   #4204
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Na allegro wybór w moim rozmiarze i z tych firm raczej ubogi Skończy sie pewnie tym samym modelem w innym kolorze
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 15:01   #4205
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Na allegro wybór w moim rozmiarze i z tych firm raczej ubogi Skończy sie pewnie tym samym modelem w innym kolorze
Możesz spróbować na Brastopie.
Poza Freyą to może spróbujesz Curvy Kate? Albo Bestforma? Ta pierwsza powinna być popularna na Allegro.
A Effuniak wypuścił nowe kroje S i SM, opinie na balkonetce są zachęcające, nie sprawdzałam ich na żywo na klientkach. Ponoć ma być nowy model w kroju HP.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 15:10   #4206
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez mind explorer Pokaż wiadomość
Możecie coś powiedzieć o firmie GAIA? Zastanawiam się nad kupnem stanika przez internet.
Doświadczenia z trzech softów i semisofta:
-rozciągliwe
-rozstawiają piersi na boki
-nie zaokrąglają, kształt z profilu jest niemal trójkątny
-zdjęcia katalogowe kosmicznie różnią się od rzeczywistości.
Generalnie nosiłam z braku alternatywy, ale mój biust wyglądał lepiej bez stanika, uważam

W podobnych cenach możesz dostać Avę, lepsza konstrukcja, zebranie, uniesienie, profil, wygoda (o półusztywnianych mówię).
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 16:55   #4207
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Co do kostiumu - rozmiar jak stanika.
Ja powinnam sprawić sobie typowo pływacki kostium, ale jedynie kojarzę że takie są we Freyi a tu mnie cena odstrasza
Ale ja w sklepach nie widziałam nigdy aby kostium miał rozmiar np 70 e itp tylko jak pisałam wyzej np 38, 40 itp, tak jak ciuchy

O tak freya też mnie ceny odstraszają

Cytat:
Napisane przez mind explorer Pokaż wiadomość
Możecie coś powiedzieć o firmie GAIA? Zastanawiam się nad kupnem stanika przez internet.
Ja kupiłam ostatnio ten semi soft http://www.mada.pl/11104-31-42-r13-b...ia-bs-340.html
I ładnie leży i dobrze się nosi
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 17:00   #4208
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ale ja w sklepach nie widziałam nigdy aby kostium miał rozmiar np 70 e itp tylko jak pisałam wyzej np 38, 40 itp, tak jak ciuchy
Bo kostiumy uwzględniające, że różne kobiety przy tym samym rozmiarze konfekcyjnym mogą mieć różne biusty, znajdziesz w "uświadomionych" sklepach z bielizną, nie w sieciówkach.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:17   #4209
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Bo kostiumy uwzględniające, że różne kobiety przy tym samym rozmiarze konfekcyjnym mogą mieć różne biusty, znajdziesz w "uświadomionych" sklepach z bielizną, nie w sieciówkach.
Aha rozumiem
A jednoczęściowe mają takie zapięcia wewnątrz jak stanik?
No wiecie żeby biust sie trzymał na obwodzie jak w przypadku normalnego stanika
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 19:27   #4210
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Możesz spróbować na Brastopie.
Poza Freyą to może spróbujesz Curvy Kate? Albo Bestforma? Ta pierwsza powinna być popularna na Allegro.
A Effuniak wypuścił nowe kroje S i SM, opinie na balkonetce są zachęcające, nie sprawdzałam ich na żywo na klientkach. Ponoć ma być nowy model w kroju HP.
Póki co zamówiłam tego panache, ale dowiedziałam się, że w moim mieście jest pierwszy bra fitterski sklep. Myślę, że pomierzę tam różne modele i będę nieco mądrzejsza do następnych zakupów. A planuje ich jeszcze sporo, bo narazie mam tylko kilka porządnych biustonoszy, a to przecież inwestycja w przyszłość

Dziękuję za pomoc
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 19:37   #4211
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Aha rozumiem
A jednoczęściowe mają takie zapięcia wewnątrz jak stanik?
No wiecie żeby biust sie trzymał na obwodzie jak w przypadku normalnego stanika
stroje Panache, zarówno jedno jak i dwucześciowe można dostać w rozmiarze stanikowym i tak mają wewnątrz wszyty biustonosz oraz regulowane zapięcie jak zwykły stanik (chociaż są wyjątki, np. Sophia miała tylko fiszbiny bez zapięcia z tyłu)
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 10:09   #4212
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ale ja w sklepach nie widziałam nigdy aby kostium miał rozmiar np 70 e itp tylko jak pisałam wyzej np 38, 40 itp, tak jak ciuchy

O tak freya też mnie ceny odstraszają
Musisz zmienić sklepy. Stroje kąpielowe kupować tam, gdzie dobry stanik. Kostiumy kąpielowe robi też Comexim cena za komplet 150-180zł

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2013-03-13 o 10:11
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 11:17   #4213
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Musisz zmienić sklepy. Stroje kąpielowe kupować tam, gdzie dobry stanik. Kostiumy kąpielowe robi też Comexim cena za komplet 150-180zł
Zwykły kostium kostium (jedno- czy dwuczęściowy) to nie problem, ja potrzebuję sportowy jednoczęściowy (na basen). I tu jest problem, bo kojarzę tylko z Freyi.
Kostium zwykły to z każdej marki brytyjskiej jest (Panache, Freya, Curvy Kate, Audelle), w polskich też (Comexim, KrisLine, może też będą z Ewy Michalak).
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 13:49   #4214
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Zwykły kostium kostium (jedno- czy dwuczęściowy) to nie problem, ja potrzebuję sportowy jednoczęściowy (na basen). I tu jest problem, bo kojarzę tylko z Freyi.
Shock Absorber, na ebay'u powinien być dostępny
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 14:29   #4215
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Shock Absorber, na ebay'u powinien być dostępny
Dzięki w sumie zapomniałam o ebay'u :p
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 15:42   #4216
mind explorer
Raczkowanie
 
Avatar mind explorer
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 413
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Martva Pokaż wiadomość
Doświadczenia z trzech softów i semisofta:
-rozciągliwe
-rozstawiają piersi na boki
-nie zaokrąglają, kształt z profilu jest niemal trójkątny
-zdjęcia katalogowe kosmicznie różnią się od rzeczywistości.
Generalnie nosiłam z braku alternatywy, ale mój biust wyglądał lepiej bez stanika, uważam

W podobnych cenach możesz dostać Avę, lepsza konstrukcja, zebranie, uniesienie, profil, wygoda (o półusztywnianych mówię).
To niedobrze, bo zamówiłam przedwczoraj... Tyle, że ja wzięłam push-upa.

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość

Ja kupiłam ostatnio ten semi soft http://www.mada.pl/11104-31-42-r13-b...ia-bs-340.html
I ładnie leży i dobrze się nosi
Mam nadzieję, że mój będzie ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gaia-718.jpg (26,8 KB, 17 załadowań)
mind explorer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 18:42   #4217
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Witam.
Od pewnego czasu mam ochotę na gorset Masquerade Delphi w kolorze grafitowym. Moje wymiary to 70cm pod biustem i 92 w biuście. Zazwyczaj noszę rozmiar 32E. Czy któraś z Was miała może do czynienia z tym gorsetem i może mi doradzić co do rozmiarówki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6b48cfeb6110c2780200915f89e88b49.jpg (31,1 KB, 20 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:13   #4218
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ale ja w sklepach nie widziałam nigdy aby kostium miał rozmiar np 70 e itp tylko jak pisałam wyzej np 38, 40 itp, tak jak ciuchy

O tak freya też mnie ceny odstraszają
Można upolować taniej przez internet, zajrzałaś do tego linku, który pokazywałam?
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 12:37   #4219
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Witam.
Od pewnego czasu mam ochotę na gorset Masquerade Delphi w kolorze grafitowym. Moje wymiary to 70cm pod biustem i 92 w biuście. Zazwyczaj noszę rozmiar 32E. Czy któraś z Was miała może do czynienia z tym gorsetem i może mi doradzić co do rozmiarówki?
A mierzyłaś coś z Panache? Maskaradkowe Delphi miało normalną rozmiarówkę. Spróbowałabym z Twoim rozmiarem 32E, powinien być dobry. Jeśli masz możliwość przymierzyć to sprawdź, czy pasuje. Internetowo łatwiej byłoby zamówić sąsiednie rozmiary i odesłać nieleżące, ale nie wiem, czy stać Cię na zamrożenie pieniędzy za kilka modeli.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 20:24   #4220
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
A mierzyłaś coś z Panache? Maskaradkowe Delphi miało normalną rozmiarówkę. Spróbowałabym z Twoim rozmiarem 32E, powinien być dobry. Jeśli masz możliwość przymierzyć to sprawdź, czy pasuje. Internetowo łatwiej byłoby zamówić sąsiednie rozmiary i odesłać nieleżące, ale nie wiem, czy stać Cię na zamrożenie pieniędzy za kilka modeli.
Na Balkonetce piszą, że Delphi wypada dużomiskowe i powinnam brać 32DD. Miałam kiedyś Masquerade Rhea w rozmiarze 65F, ale się z niego trochę wylewałam i musiałam sprzedać, choć stanik był piękny.
Niestety nie mogę pozwolić sobie na kupno dwóch sąsiednich rozmiarów. Chciałabym wybrać od razu ten dobry Sama już nie wiem co robić, ten gorset tak bardzo mi się podoba, że po prostu muszę go mieć.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:14   #4221
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Zwykły kostium kostium (jedno- czy dwuczęściowy) to nie problem, ja potrzebuję sportowy jednoczęściowy (na basen). I tu jest problem, bo kojarzę tylko z Freyi.
Kostium zwykły to z każdej marki brytyjskiej jest (Panache, Freya, Curvy Kate, Audelle), w polskich też (Comexim, KrisLine, może też będą z Ewy Michalak).
nie doczytałam jaki rozmiar potrzebujesz. Ja w zeszłym roku kupiłam jednoczęśćiowy czarny Panache Sorrento (są chyba jeszcze turkusowe), rozmiar coś w okolicy 30FF-G (nie pamiętam teraz). Jest ładniejszy niż shock absorber, dobrze sprawdza sie na plywalni. Co prawda nie próbowałam w nim skakać z wieży, ale przy "zwykłym" pływaniu jest ok . Wygodny, cycki mi nie wyłażą. I pasuje jakimś cudem mimo, że staniki Panache mi nie podchodzą (za szerokie fiszbiny)


A ja w poniedziałek wygrałam na ebayu Freya Edina Longline 30F. Wreszcie upolowałam ten rozmiar. Juppi. Mam nadzieję, że będzie dobrze leżeć
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:14   #4222
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Zamówiłam panache juna ale odpisali, że jednak nie mają Ale dobrze się złożyło bo wczoraj znalazlam panache porcelain i la senza inspiral ^^
a wieczorem jakoś przy okazji rozmowy z teściową wyszło, że takie zakupy zrobiłam, zainteresowała się i powiedziała, że ona to nosi 85d. Wyraziłam swoje delikatne niedowierzanie, no i za chwile na szybko ją pomierzyłam to wyszło jakieś 80F. W przyszłym miesiącu razem zamawiamy Będziemy testowały Avę
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:23   #4223
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Na Balkonetce piszą, że Delphi wypada dużomiskowe i powinnam brać 32DD. Miałam kiedyś Masquerade Rhea w rozmiarze 65F, ale się z niego trochę wylewałam i musiałam sprzedać, choć stanik był piękny.
Niestety nie mogę pozwolić sobie na kupno dwóch sąsiednich rozmiarów. Chciałabym wybrać od razu ten dobry Sama już nie wiem co robić, ten gorset tak bardzo mi się podoba, że po prostu muszę go mieć.
Dlatego ja nie lubię kupować internetowo, wolę pomierzyć, zobaczyć jak leży i się zdecydować. Masz możliwość przymierzyć gdzieś koło siebie?

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
nie doczytałam jaki rozmiar potrzebujesz. Ja w zeszłym roku kupiłam jednoczęśćiowy czarny Panache Sorrento (są chyba jeszcze turkusowe), rozmiar coś w okolicy 30FF-G (nie pamiętam teraz). Jest ładniejszy niż shock absorber, dobrze sprawdza sie na plywalni. Co prawda nie próbowałam w nim skakać z wieży, ale przy "zwykłym" pływaniu jest ok . Wygodny, cycki mi nie wyłażą. I pasuje jakimś cudem mimo, że staniki Panache mi nie podchodzą (za szerokie fiszbiny)
Nie podałam rozmiaru, szukam 30F/65F/65G (uwielbiam różne rozmiarówki).
I tak tam gdzie pływam skakać nie wolno :p Myślałam o typowo pływackim, dobrze wiedzieć, że też się sprawdza zwykły Dzięki
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 11:30   #4224
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dzień dobry

Przyznaje, że nie czytałam jeszcze wszystkich części, ale chciałabym (w końcu) kupić porządny stanik, wyliczyłam, że powinnam mieć szalony rozmiar 65B.
Czy mogłybyście doradzić, który sklep byłby najlepszy jeśli chodzi o takie małe rozmiary i jednocześnie żeby cena nie powalała na kolana?
Myślę o Change Lingerie, Etam, Esotiq, Felina, Triumph i Chantelle
Który najlepszy?
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 11:42   #4225
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Przyznaje, że nie czytałam jeszcze wszystkich części, ale chciałabym (w końcu) kupić porządny stanik, wyliczyłam, że powinnam mieć szalony rozmiar 65B.
Czy mogłybyście doradzić, który sklep byłby najlepszy jeśli chodzi o takie małe rozmiary i jednocześnie żeby cena nie powalała na kolana?
Myślę o Change Lingerie, Etam, Esotiq, Felina, Triumph i Chantelle
Który najlepszy?
Z tych co podałaś to wybrałabym Change.
Z innych firm to Ewa Michalak i OnlyHer, Audelle/Lepel, może Agio, Comexim, Wiesmann (bo wyliczenia to jedno, nie zawsze się zgadzają z rzeczywistością).
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 12:08   #4226
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

dziękuje bardzo za odpowiedź Póki co chciałabym kupić w sklepie stacjonarnym, internetowe zostawiam na później
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 12:48   #4227
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
dziękuje bardzo za odpowiedź Póki co chciałabym kupić w sklepie stacjonarnym, internetowe zostawiam na później
Poszukaj na Stanikowej Mapie polecanych sklepów w Twojej okolicy.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:44   #4228
roszpuneczkaaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

oczywiście, że biustonosz musi być idealnie dopasowany
http://www.ulubionabielizna.plJa sowje kupuję tutaj bo są subtelne, pasują pod każde ubranie i ciesze się, że są takie wygodne )))
roszpuneczkaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:58   #4229
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Dlatego ja nie lubię kupować internetowo, wolę pomierzyć, zobaczyć jak leży i się zdecydować. Masz możliwość przymierzyć gdzieś koło siebie?
Pisałam już chyba do wszystkich krakowskich sklepów z bielizną i nigdzie go nie mają Chyba będę zmuszona zaryzykować i zamówić któryś. Tylko nie mogę się zdecydować czy brać 32DD czy jednak 32E. Skoro większość osób pisze, że on jest dużomiskowy to może spróbować z 32DD?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:18   #4230
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Pisałam już chyba do wszystkich krakowskich sklepów z bielizną i nigdzie go nie mają Chyba będę zmuszona zaryzykować i zamówić któryś. Tylko nie mogę się zdecydować czy brać 32DD czy jednak 32E. Skoro większość osób pisze, że on jest dużomiskowy to może spróbować z 32DD?
Spróbowałabym z 32DD. Z Panache dawno nie miałam do czynienia.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.