Zapuszczanie włosów część II - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 13:32   #3691
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

ja po prostu tracę nadzieję na długie i zdrowe włosy na razie zauważyłam, że służą mi najbardziej odżywki z keratyną
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:33   #3692
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy próbowałyście może Gliss Kur, tej najnowszej, złotej serii? ( aktualnie promocja w Rossmannie ) odżywka, maska, szampon, cokolwiek?

nie ma jeszcze opinii na wizażu, ale wydaje się być super i zastanawiam się, gdzie jest haczyk
Co roku Od sierpnia/września/październik używam szampon i odżywkę Gliss Kur . Za każdym razem jest to inny zestaw. Nigdy się na nich nie zawiodłam. Moje włosy po kuracji z Gliss Kur stają się odmienione .
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:43   #3693
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Pierwszą wcierka, którą stosowałam była Joanna Rzepa. Jedną kuracje mam za sobą? A efekty? Hmm.. To prawda był wysyp baby hair. Ale czy włosy urosły? Bardzo trudno mi określić bo nie farbuje i nie widzę odrostu. A po drugie akurat podczas kuracji obcielam włosy, wiec tym bardziej. Dziękuję. Zacznę w takim razie od Jantaru. A z kozieradka może tez spróbuję? Tylko dostać ja można na internecie i w sklepach zielarskich, tak?
Możesz też popytać w aptekach
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:56   #3694
gorzkawisnia
Raczkowanie
 
Avatar gorzkawisnia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 116
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Możesz też popytać w aptekach
Jak tylko wyjdę z mojego chorobowego trybu życia to udam się do apteki. Dzięki za pomoc! Jeśli masz czas i ochotę możesz mi napisać taki mały plan dla początkujących? W sensie na początek co używac Oczywiście jeśli tylko chcesz. Bo to wszystko mnie chyba przytłacza.
__________________
Zapuszczam włoski

45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55.. ... 75


Zaczynam z włosowym blogiem Zapraszam

Jantaruje się na zmianę z Rzepkowaniem
gorzkawisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:59   #3695
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

wklejam moje krócichy....w celch motywacyjnych zdjecie z przed 3 miesiecy są już jakies 3-4 cm dłuższe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez tw.jpg (11,4 KB, 24 załadowań)
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 14:04   #3696
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Przynajmniej będą miały księcia na białym koniu. If you know what I mean



Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
wklejam moje krócichy....w celch motywacyjnych zdjecie z przed 3 miesiecy są już jakies 3-4 cm dłuższe
toś Ty krótkich w tym wątku nie widziała
a, właśnie. Twoje zdjęcie mi przypomniało, że powinnam dziś zmierzyć włosy, bo miesiąc temu kładłam farbę. coś czuję, że będzie niewielki przyrost, bo nawet 1 cm nie ma.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 14:13   #3697
klemionka
Raczkowanie
 
Avatar klemionka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gdzieś pomiędzy wierszami...;)
Wiadomości: 143
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Jak tylko wyjdę z mojego chorobowego trybu życia to udam się do apteki. Dzięki za pomoc! Jeśli masz czas i ochotę możesz mi napisać taki mały plan dla początkujących? W sensie na początek co używac Oczywiście jeśli tylko chcesz. Bo to wszystko mnie chyba przytłacza.
A próbowałaś naftę kosmetyczną nakładać na skalp albo olej musztardowy czy rycynowy w celu zwiększenia przyrostu? Bo z tego co rozumiem, na tym też ci zależy, prawda?
klemionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 14:13   #3698
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość




toś Ty krótkich w tym wątku nie widziała
a, właśnie. Twoje zdjęcie mi przypomniało, że powinnam dziś zmierzyć włosy, bo miesiąc temu kładłam farbę. coś czuję, że będzie niewielki przyrost, bo nawet 1 cm nie ma.
dzieki
no własnie a jak tu mierzyć przyrost jak ja nie farbuje ....bo za kazdym razem inna długość mi wychodzi
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 14:15   #3699
Paciqns
Raczkowanie
 
Avatar Paciqns
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 101
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
boże ja też tak mam jakie to wnerwiające i bolesne... przecież to widać, że jakaś kępka włosów na oparciu się zawieruszy
Dokładnie, 2 dni temu to myślałam że może w coś się zaplątały bo ruszałam głową i puścić nie chciało, to macam ręką a tam jakaś dłoń Nie wiem czy ona nie widziała, że próbuje te włosy wyciągnąc spod jej ręki czy co.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
O matko jak ja tego nienawidzę, zawsze mam ochotę się odwrócić i popyskować do takiej osoby
Haha ;D Dokładnie
__________________
21.08.12 - piję pokrzywe
19.03.13 - łykam CP


Włosy rośnijcie szybko

Odchudzam się:
20.03 - 98,6
27.03 - 95,1
04.04 - 93,6
12.04 - 91,6
06.05 - 86,5
13.05 - 85,4
20.05 - 84,4
27.05 - 82,9
......... - 80 ----> I cel
Paciqns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 14:26   #3700
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Jak tylko wyjdę z mojego chorobowego trybu życia to udam się do apteki. Dzięki za pomoc! Jeśli masz czas i ochotę możesz mi napisać taki mały plan dla początkujących? W sensie na początek co używac Oczywiście jeśli tylko chcesz. Bo to wszystko mnie chyba przytłacza.
Ale w sensie całej pielęgnacji czy tylko czego używać by włosy rosły szybciej?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 14:36   #3701
gorzkawisnia
Raczkowanie
 
Avatar gorzkawisnia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 116
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Ale w sensie całej pielęgnacji czy tylko czego używać by włosy rosły szybciej?
Może być ogólna pielęgnacja powiązana z szybszym przyrostem. Na moim blogu jest wpis o produktach, których używam (gorzkawisnia.blogspot.co m) ale jestem też otwarta na nowe kosmetyki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zapuszczam włoski

45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55.. ... 75


Zaczynam z włosowym blogiem Zapraszam

Jantaruje się na zmianę z Rzepkowaniem
gorzkawisnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 14:47   #3702
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Dziękuję
Wiesz, mam bardzo nietypowy problem. Tydzień temu zakonczylam bardzo mocna grypę powiązana z zapaleniem krtani, krwotokami itd. Ale nie o tym tu. Przed chorobą włosy były w cudownym stanie! Zdrowe, świeżo podciete, miękkie, lśniące, nawilżone. Włosy, o których marzyłam! Choroba się skończyła. Po długim trzymaniu koka na głowie rozpuscilam włosy. Co zobaczyłam? Mega przesuszone włosy! A końcówki?! Rozdwojone, połamane.. Jestem załamana. Nie wiem co robić! Nalozylam olej i siedzę w nim i siedzę. Czy choroba potrafi zdziałać takie "cuda"?
Ano dziwne.
Gdybyś używała silikonowych kosmetyków mogłabym napisać, że włosy przeżyły szok po odstawieniu. Ale tak to nie wiem...

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Może być ogólna pielęgnacja powiązana z szybszym przyrostem. Na moim blogu jest wpis o produktach, których używam (gorzkawisnia.blogspot.co m) ale jestem też otwarta na nowe kosmetyki
Ale masz taflę
Kolor naturalny?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 14:48   #3703
gorzkawisnia
Raczkowanie
 
Avatar gorzkawisnia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 116
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez klemionka Pokaż wiadomość
A próbowałaś naftę kosmetyczną nakładać na skalp albo olej musztardowy czy rycynowy w celu zwiększenia przyrostu? Bo z tego co rozumiem, na tym też ci zależy, prawda?
Musztardowego nie. Rycynowy używałam na skalp wraz z olejkiem lopianowym z czerwoną papryką bo sam był zbyt gesty i trudny do zmycia. Nafte używałam dawno temu, ale chyba źle ja stosowałam bo włosy były tłuste, przyklapniete i paskudne, wiec zrezygnowałam. Tak, to prawda. Zależy mi na przyroscie. Tylko nie mam pojęcia co stosować..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zapuszczam włoski

45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55.. ... 75


Zaczynam z włosowym blogiem Zapraszam

Jantaruje się na zmianę z Rzepkowaniem
gorzkawisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 14:50   #3704
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Może być ogólna pielęgnacja powiązana z szybszym przyrostem. Na moim blogu jest wpis o produktach, których używam (gorzkawisnia.blogspot.co m) ale jestem też otwarta na nowe kosmetyki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie wiem czy da się ułożyć taki plan pielęgnacji bo każdemu pasuje co innego i trzeba samemu metodą prób i błędów kompletować własny zestaw kosmetyków. Wszelkie podstawu były poruszane na innych wątkach więc myślę, że napewno coś podpatrzysz u dziewczyn z podobnym typem włosów co Twoje
Poza tym masz naprawdę piękne włosy aż mi szkoda, że ja nigdy takich nie będę miała...
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:04   #3705
gorzkawisnia
Raczkowanie
 
Avatar gorzkawisnia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 116
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ano dziwne.
Gdybyś używała silikonowych kosmetyków mogłabym napisać, że włosy przeżyły szok po odstawieniu. Ale tak to nie wiem...



Ale masz taflę
Kolor naturalny?
Naprawdę?!
Tak tak, kolor w stuprocentach naturalny

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Nie wiem czy da się ułożyć taki plan pielęgnacji bo każdemu pasuje co innego i trzeba samemu metodą prób i błędów kompletować własny zestaw kosmetyków. Wszelkie podstawu były poruszane na innych wątkach więc myślę, że napewno coś podpatrzysz u dziewczyn z podobnym typem włosów co Twoje
Poza tym masz naprawdę piękne włosy aż mi szkoda, że ja nigdy takich nie będę miała...
Eh no to chyba będzie najlepsze wyjście. Poszperam może coś znajdę
Jeju, jak to czytam to mi trudno uwierzyć :O Jeszcze mi tego nikt nie powiedział Dziękuję, to chyba największa motywacja do trwania w pielęgnacji a przede wszystkim ZAPUSZCZANIU!
gorzkawisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:24   #3706
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Tak tak, kolor w stuprocentach naturalny

Jeju, jak to czytam to mi trudno uwierzyć :O Jeszcze mi tego nikt nie powiedział Dziękuję, to chyba największa motywacja do trwania w pielęgnacji a przede wszystkim ZAPUSZCZANIU!
O rany, to tym bardziej zazdroszczę
Coś Ty?! Jak dla mnie idealne - uwielbiam takie proste, błyszczące - i kojarzą mi się z włosami Czarnej Orchidei http://kosmetycznealterego.blogspot.com/
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:30   #3707
klemionka
Raczkowanie
 
Avatar klemionka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gdzieś pomiędzy wierszami...;)
Wiadomości: 143
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Musztardowego nie. Rycynowy używałam na skalp wraz z olejkiem lopianowym z czerwoną papryką bo sam był zbyt gesty i trudny do zmycia. Nafte używałam dawno temu, ale chyba źle ja stosowałam bo włosy były tłuste, przyklapniete i paskudne, wiec zrezygnowałam. Tak, to prawda. Zależy mi na przyroscie. Tylko nie mam pojęcia co stosować..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hm... Ja jakoś nigdy nie byłam bardzo nastawiona na mega przyrost za wszelką cenę, więc średnio mogę ci cokolwiek poradzić prócz tych rzeczy ww (prócz oleju musztardowego- dopiero mam zamiar w niego zainwestować). Zawsze stawiałam na różnorodność w pielęgnacji.
Kiedyś próbowałam używać naftę, ale po przykrych doświadczeniach (z własnej głupoty) schowałam ją w kąt szafki i tak stała. Ostatnio zaczęłam jej używać jako płukanki. Efekt super. Teraz przymierzam się by stosować ją na skalp, acz mam małe obawy.
A próbowałaś pić drożdże albo łykać w tabltkach? Też cieszą się dużą popularnością.
klemionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:50   #3708
gorzkawisnia
Raczkowanie
 
Avatar gorzkawisnia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 116
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O rany, to tym bardziej zazdroszczę
Coś Ty?! Jak dla mnie idealne - uwielbiam takie proste, błyszczące - i kojarzą mi się z włosami Czarnej Orchidei http://kosmetycznealterego.blogspot.com/
Może to tylko pozory? Może i lśniące i gładkie, ale ich cienkość i brak objętości psują sobie u mnie definitywnie te dobre strony A co do Czarnej Orchidei to włosy ma przepiękne! Chyba mój autorytet. Będę się na niej wzorowac od dziś Dziękuję!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez klemionka Pokaż wiadomość
Hm... Ja jakoś nigdy nie byłam bardzo nastawiona na mega przyrost za wszelką cenę, więc średnio mogę ci cokolwiek poradzić prócz tych rzeczy ww (prócz oleju musztardowego- dopiero mam zamiar w niego zainwestować). Zawsze stawiałam na różnorodność w pielęgnacji.
Kiedyś próbowałam używać naftę, ale po przykrych doświadczeniach (z własnej głupoty) schowałam ją w kąt szafki i tak stała. Ostatnio zaczęłam jej używać jako płukanki. Efekt super. Teraz przymierzam się by stosować ją na skalp, acz mam małe obawy.
A próbowałaś pić drożdże albo łykać w tabltkach? Też cieszą się dużą popularnością.
Ja też nigdy nie jestem nastawiona na ten mega przyrost, bo z moimi włosami to niemożliwe.. Właśnie, nafta. Potrafi zniechęcić kiedy się ją źle stosuję. (Tak jak w moim przypadku) Jako płukanki? O! A w jakich proporcjach ją stosujesz? Mieszasz z półproduktami czy solo? Ja używałam na skalp i się zniechęciłam, niestety. Co do drożdży. To mam bardzo duże obawy, gdyż mój żołądek jest bardzo, bardzo delikatny, a słyszałam, że dziewczyny, niektóre wymiotowały po drożdżach (dobrze przygotowanych). Więc z drożdży tych do parzenia na pewno zrezygnuję, a jeśli chodzi o suplementy? Czemu nie
gorzkawisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:16   #3709
klemionka
Raczkowanie
 
Avatar klemionka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gdzieś pomiędzy wierszami...;)
Wiadomości: 143
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Może to tylko pozory? Może i lśniące i gładkie, ale ich cienkość i brak objętości psują sobie u mnie definitywnie te dobre strony A co do Czarnej Orchidei to włosy ma przepiękne! Chyba mój autorytet. Będę się na niej wzorowac od dziś Dziękuję!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------



Ja też nigdy nie jestem nastawiona na ten mega przyrost, bo z moimi włosami to niemożliwe.. Właśnie, nafta. Potrafi zniechęcić kiedy się ją źle stosuję. (Tak jak w moim przypadku) Jako płukanki? O! A w jakich proporcjach ją stosujesz? Mieszasz z półproduktami czy solo? Ja używałam na skalp i się zniechęciłam, niestety. Co do drożdży. To mam bardzo duże obawy, gdyż mój żołądek jest bardzo, bardzo delikatny, a słyszałam, że dziewczyny, niektóre wymiotowały po drożdżach (dobrze przygotowanych). Więc z drożdży tych do parzenia na pewno zrezygnuję, a jeśli chodzi o suplementy? Czemu nie
Ja stosuję 1 łyżeczkę nafty na 0.5l wody zimnej. I płukając włosy co chwilę staram się wstrząsać butelką.
Z półproduktami się jeszcze nie bawiłam. Planowałam kupić keratynę, ale wtedy jak chciałam to nie było.
Ale wszystko przede mną.
I póki co szukam nowej wcierki.
klemionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 16:25   #3710
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O rany, to tym bardziej zazdroszczę
Coś Ty?! Jak dla mnie idealne - uwielbiam takie proste, błyszczące - i kojarzą mi się z włosami Czarnej Orchidei http://kosmetycznealterego.blogspot.com/
któż mnie tu obgaduje, ja wszystko widzę nikt inny jak Wiedźma z włosami, które zostały okrzykniętymi jako najpiękniejsze rude! Wcale się nie dziwię zresztą
Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
Może to tylko pozory? Może i lśniące i gładkie, ale ich cienkość i brak objętości psują sobie u mnie definitywnie te dobre strony A co do Czarnej Orchidei to włosy ma przepiękne! Chyba mój autorytet. Będę się na niej wzorowac od dziś Dziękuję!
miło mi, miło, ale chętnie wróciłabym już do naturalnego koloru

edit: a matko jakie Ty masz włosy, zabiłabym za taki kolor, ale w mojej rodzinie nie było rudych więc szansa mała była taka blogerka modowa, z naturalnym rudym, miała obłędne włosy i była przepiękna, nie pamiętam adresu.
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2013-04-08 o 16:29
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:43   #3711
gorzkawisnia
Raczkowanie
 
Avatar gorzkawisnia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 116
Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
któż mnie tu obgaduje, ja wszystko widzę nikt inny jak Wiedźma z włosami, które zostały okrzykniętymi jako najpiękniejsze rude! Wcale się nie dziwię zresztą

miło mi, miło, ale chętnie wróciłabym już do naturalnego koloru

edit: a matko jakie Ty masz włosy, zabiłabym za taki kolor, ale w mojej rodzinie nie było rudych więc szansa mała była taka blogerka modowa, z naturalnym rudym, miała obłędne włosy i była przepiękna, nie pamiętam adresu.
O tych włosach to nie do mnie, prawda?
__________________
Zapuszczam włoski

45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55.. ... 75


Zaczynam z włosowym blogiem Zapraszam

Jantaruje się na zmianę z Rzepkowaniem
gorzkawisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:46   #3712
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

ppfff, oczywiście, że do Ciebie, gorzkawiśnio!

lepiej wracam do zadań a nie siedzę na wizażu, jeszcze muszę notkę napisać
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:07   #3713
gorzkawisnia
Raczkowanie
 
Avatar gorzkawisnia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 116
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez klemionka Pokaż wiadomość
Ja stosuję 1 łyżeczkę nafty na 0.5l wody zimnej. I płukając włosy co chwilę staram się wstrząsać butelką.
Z półproduktami się jeszcze nie bawiłam. Planowałam kupić keratynę, ale wtedy jak chciałam to nie było.
Ale wszystko przede mną.
I póki co szukam nowej wcierki.
O! Na pewno spróbuję takowej płukanki. Powiedz mi jeszcze, podczas ostatniego płukania nią płukasz, prawda? A co do półproduktów to również jestem na takim samym poziomie jak Ty I wcierki też szukam, ale jak mi doradzono Jantar to i go spróbuję, a potem się będę zastanawiać

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ppfff, oczywiście, że do Ciebie, gorzkawiśnio!

lepiej wracam do zadań a nie siedzę na wizażu, jeszcze muszę notkę napisać
O Matko, chyba zemdleję Sama Czarna Orchidea pochwaliła moje kłaki, no kto by się spodziewał Dziękuję dziękuję To dla mnie będzie teraz wielkąąąą motywacją, bo moje początki włosomanii rozpoczęły się od czytania Twojego i Anwen bloga Ale dopiero Redhairedwitch uświadomiła mi, że tu mowa o Tobie! Rany rany jakaż ja jestem niekumata Zabieraj się do codziennych spraw i czekamy wszyscy na notkę
gorzkawisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:10   #3714
klemionka
Raczkowanie
 
Avatar klemionka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gdzieś pomiędzy wierszami...;)
Wiadomości: 143
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
O! Na pewno spróbuję takowej płukanki. Powiedz mi jeszcze, podczas ostatniego płukania nią płukasz, prawda? A co do półproduktów to również jestem na takim samym poziomie jak Ty I wcierki też szukam, ale jak mi doradzono Jantar to i go spróbuję, a potem się będę zastanawiać
Tak, ostatnie płukanie. Potem w bawełnianą koszulkę na 2minuty, ściągam i sobie schną.
Polecam też płukankę z cytryny- u mnie się świetnie sprawdziła. Włosy miękkie, lśniące. Cuuudowne. Biorę 1/4 cytryny, czasem mniejszy, czasem większy kawałek- zależy jak mi się ukroi i wyciskam. Wychodzi tego, tak na oko, 1-2 łyżeczki. Wlewam do butelki 0.5l, dolewam wody zimnej, mieszam, mieszam, wstrząsam, wstrząsam i gotowe.

Ja chyba postawię tym razem na Joanne kuracje wzmacniającą.
Jantara próbowałam. Około 3-4 tygodni stosowałam (nie zapisałam niestety kiedy zaczęłam). I wydaje mi się, że urosły. Ale nie zmierzyłam włosów ani przed ani po.
klemionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:23   #3715
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

załamałam się psychicznie i ciachnęłam końce 2 lub 3 cm 23 lutego mierzyłam - 44 cm. dziś (ponad miesiąc) ledwo 45 cm chyba się okropnie kruszą, skoro taki przyrost mały. nigdy tak wolno nie rosły, dopiero po wakacyjnym cieniowaniu prostownica je paliła i teraz taki efekt... te górne włosy rosną szybko, bo zdrowiutkie, za to te pod spodem ślimaczą się przez to kruszenie i łamanie. ale zyskałam mięciutkie i gładkie końcóweczki

Czarna Orchidea ma boskie włosy wydają się takie lejące, mocne i lekkie zarazem
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:31   #3716
gorzkawisnia
Raczkowanie
 
Avatar gorzkawisnia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 116
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez klemionka Pokaż wiadomość
Tak, ostatnie płukanie. Potem w bawełnianą koszulkę na 2minuty, ściągam i sobie schną.
Polecam też płukankę z cytryny- u mnie się świetnie sprawdziła. Włosy miękkie, lśniące. Cuuudowne. Biorę 1/4 cytryny, czasem mniejszy, czasem większy kawałek- zależy jak mi się ukroi i wyciskam. Wychodzi tego, tak na oko, 1-2 łyżeczki. Wlewam do butelki 0.5l, dolewam wody zimnej, mieszam, mieszam, wstrząsam, wstrząsam i gotowe.

Ja chyba postawię tym razem na Joanne kuracje wzmacniającą.
Jantara próbowałam. Około 3-4 tygodni stosowałam (nie zapisałam niestety kiedy zaczęłam). I wydaje mi się, że urosły. Ale nie zmierzyłam włosów ani przed ani po.
O dzięki! Teraz mam do przetestowania i tą A co do wcierek to u mnie jest na odwrót jak u Ciebie. Stosowałam właśnie Joannę Rzepę przez 3-4 tygodnie, ale ich nie farbuję i odrostu nie widać, a akurat podczas kuracji obcięłam włosy, więc tym bardziej nie wiem. Co prawda mam dość duży wysyp baby hair po niej co mnie zadowala Ale następna w kolejce jest wcierka Jantar jak już wspomniałam, a po zakończeniu pewnie znowu wrócę do Joanny.
gorzkawisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:35   #3717
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Nie było w Naturze olejku z papryką.
Za to kupiłam w Superpharmie maskę Tołpy. Już miałam w garści jakiegoś oleofructisa ale to bardziej mnie przekonało. MArek Antoniusz sprawdził się świetnie, byłam na uczelni i nie musiałam się czesać całyd zień mimo, że w kurtce, szalikach i na rowerze! Włosy (oczywiście rozpuszczone) bardzo ładnie się układały.

A teraz polećcie coś do wcierania na pokorst z czym można wyjść z domu, bo nie śmierdzi jak kocie siki (kozieradka ), a przy tym unosi ładnie włosy przy głowie. I niech nie będzie Biovaxem za pięć dych.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:00   #3718
Paciqns
Raczkowanie
 
Avatar Paciqns
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 101
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Zrobiłam porównanie i od 22.02 włosy urosły troszeczkę ponad 2 cm .... czyli tyle co ścięłam. Nie pogardziłabym gdyby było z 2 razy tyle
__________________
21.08.12 - piję pokrzywe
19.03.13 - łykam CP


Włosy rośnijcie szybko

Odchudzam się:
20.03 - 98,6
27.03 - 95,1
04.04 - 93,6
12.04 - 91,6
06.05 - 86,5
13.05 - 85,4
20.05 - 84,4
27.05 - 82,9
......... - 80 ----> I cel
Paciqns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:06   #3719
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
któż mnie tu obgaduje, ja wszystko widzę nikt inny jak Wiedźma z włosami, które zostały okrzykniętymi jako najpiękniejsze rude! Wcale się nie dziwię zresztą

Nadinterpretacja, jeśli już najpiękniejsze to falowane bo rude proste i zakręcone mają swoje liderki
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:27   #3720
klemionka
Raczkowanie
 
Avatar klemionka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gdzieś pomiędzy wierszami...;)
Wiadomości: 143
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez gorzkawisnia Pokaż wiadomość
O dzięki! Teraz mam do przetestowania i tą A co do wcierek to u mnie jest na odwrót jak u Ciebie. Stosowałam właśnie Joannę Rzepę przez 3-4 tygodnie, ale ich nie farbuję i odrostu nie widać, a akurat podczas kuracji obcięłam włosy, więc tym bardziej nie wiem. Co prawda mam dość duży wysyp baby hair po niej co mnie zadowala Ale następna w kolejce jest wcierka Jantar jak już wspomniałam, a po zakończeniu pewnie znowu wrócę do Joanny.
ja też mam naturalne kudły, nie farbuje bo mi jednak szkoda ich kondycji, a one lubią się przesuszać. więc nie mogłam kierować się odrostem.
przypuszczam że podrosły po jantarze troche, bo zawsze pod prysznicem, jak od wody wlosy mam calkowicie proste, zgarniam je na plecy i ręką macam sobie po kręgosłupie dokąd są. a potem tak na oko macam miejsce dokąd chce zeby były i na koncu sprawdzam te roznice, i o dziwo za kazdym razem jak tak ostatnio patrzyłam to dystans znacznie się zmniejszył.
baby hair zawsze mialam duzo. od urodzenia. to była wręcz moja zmora. zawsze mi po bokach takie małe kudełki odstawały:3 ale ostatnio tez zwróciłam uwagę, że nie tylko przy lini wlosow mam ich duzo, ale na calej glowie.

Ach, troche chaotycznie to napisalam. wlasnie wyszlam spod prysznica i czekam az mi kudełki wyschną:3 próbowałam wczoraj nowy (dla mnie:P) sposob olejowania ciekawe jak efekty
klemionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.