U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-21, 22:55   #601
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
No to podobnie może być ze mną. Na mnie działały tak aby, aby. Dopiero żelatyna coś mocniej wyciągała. Ale nie chce mi się z nią ciągle babrać, bo bez mikrofali to upierdliwe jest i ciężko trafić we właściwy moment żeby nie przegrzać.

Kurcze. Zastanawiam się też nad tymi plasterkami na nos co wspominałaś, ale jak zapłacę 12 zł z przesyłką za 1szt. i mi się znowu trafi niewypał to sobie chyba kuku zrobię...
Moje "dobre" plasterki z TFS kupisz za poniżej 15zł - 7 sztuk!
http://www.ebay.pl/itm/The-FACE-Shop...item1c29c35798
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 23:12   #602
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Moje "dobre" plasterki z TFS kupisz za poniżej 15zł - 7 sztuk!
http://www.ebay.pl/itm/The-FACE-Shop...item1c29c35798
Hm... To się zastanowię nad nimi i może kupię

Ale mimo to przydałaby mi się też jakaś maseczka peel-off. Mogłabym ją na brodę i czoło też nakładać. Bo tych plasterków na te regiony trochę szkoda...
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 23:47   #603
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
zastanawiam się poważnie nad zamówieniem elemonga bb, który jest bardzo tani i bardzo jasny, wiem, że wiele dziewczyn od niego zaczynało. I teraz pytanie - co z nim jest nie tak, że aktualnie tak mało osób go stosuje
Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
co taka cisza dzisiaj?

ktoś pisał, że używa bio-essence tanaki. Można jakieś szczegóły prosić ?
Znalazłam coś takiego http://www.ebay.pl/itm/Bio-Essence-T...ht_1812wt_1159
naczytałam się dobrych opinii i kusiii mnie bardzooo jako krem na dzień
U mnie Elemong też zagościł jako drugi krem bb Nie zrobił mi kuku jeśli chodzi o zapchanie Ale musiałam go przypudrowywać puszkiem bo kleił się mocno i za bardzo odcinał się od szyi. I go odstawiłam by wielbić mój ukochany wycofany już SF Gingko Do Elemonga nie wracam bo jednak chyba już sobie mogę pozwolić na mniejsze krycie

Tak, tak to ja pisałam, że używam Tanaki http://www.ebay.co.uk/itm/2610168948...84.m1497.l2649
Już coś o nim więcej mogę powiedzieć
Ja go stosuję na noc, bo na dzień bebik mi niefajnie leżał na nim Poza tym nie dość, że wybiela to i bieli trochę zaraz po wsmarowaniu Dzięki temu te drobne zaczerwienienia są momentalnie przykryte Pachnie bardzo chemicznie...w ogóle nie nawilża, podkreśla suchości...i też dlatego bawię się z nim w nocy Tępy, gęsty...wydaje się mało wydajny jak na tak małą tubkę. Miałam 2tyg przerwę w stosowaniu na rzecz ślimaków. Ale śmiało mogę powiedzieć, że Tanaka działa. I zaobserwowałam to już po tygodniu Zbiorę zdjęcia kawałka mojej mordki cykane w trakcie stosowania i wkleję. Ale to już nie teraz
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 06:54   #604
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

Jak dzisiaj nie przyjdzie mój BB to

Ją mam próbkę tej maseczki na sam nos etude house i mi nic ona nie pomogła, chyba jednak kupię sobie zestaw plasterkow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 07:33   #605
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Chodzi o baking powder? Jeśli tak, to ja jestem mega zadowolona
I jakie efekty? Wymiatała czarne głowy?
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 09:08   #606
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
I jakie efekty? Wymiatała czarne głowy?
Na to akurat nie zwróciłam uwagi Ale świetnie oczyszcza buźkę, aż skrzypi
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:43   #607
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Normalnie się zdziwiłam, po minięciu 3 dób od nałożenia skarpetek , zaczęło się złuszczanie. Zdziwiłam się bo wcześnie - 3 dni?
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 10:47   #608
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

I nie ma BB a sing nadal na urlopie. W sobotę nie będę miała nawet czym się umalowac a tak sobie chwaliłismy sing

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:49   #609
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

witam w nowej czesci watku
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:56   #610
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Normalnie się zdziwiłam, po minięciu 3 dób od nałożenia skarpetek , zaczęło się złuszczanie. Zdziwiłam się bo wcześnie - 3 dni?
A jakie miałaś skarpetki? Bo moje nie zadziałały i szukam innych
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:56   #611
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Ją miałam próbkę i byłam bardzo zadowolona zastanawiam się nad zakupem pełnego wymiaru. Pięknie pachnie

Ma piękne wykończenie, nie klei się i nie zostawia śladów na telefonie po rozmowie Jak np Orange skin.
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Uwazam, ze nikt go nie kupuje bo co rusz jest wysyp "lepszych" (nie dla każdego) i nowszych bb, wszystkich kuszą i chcą testować
Wcale nie ma rozowych podtonów a mowi to osoba, ktora ich unika jak ognia
Mam pelen wymiar i byl to moj pierwszy bb (swoja drogą nie lubie go)
Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
U mnie Elemong też zagościł jako drugi krem bb Nie zrobił mi kuku jeśli chodzi o zapchanie Ale musiałam go przypudrowywać puszkiem bo kleił się mocno i za bardzo odcinał się od szyi. I go odstawiłam by wielbić mój ukochany wycofany już SF Gingko Do Elemonga nie wracam bo jednak chyba już sobie mogę pozwolić na mniejsze krycie
dzięki za opinie dziewczyny
chyba jednak się na niego skusze bo tani jest, a mam wrażenie, że to może być strzał w 10

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
Tak, tak to ja pisałam, że używam Tanaki http://www.ebay.co.uk/itm/2610168948...84.m1497.l2649
Już coś o nim więcej mogę powiedzieć
Ja go stosuję na noc, bo na dzień bebik mi niefajnie leżał na nim Poza tym nie dość, że wybiela to i bieli trochę zaraz po wsmarowaniu Dzięki temu te drobne zaczerwienienia są momentalnie przykryte Pachnie bardzo chemicznie...w ogóle nie nawilża, podkreśla suchości...i też dlatego bawię się z nim w nocy Tępy, gęsty...wydaje się mało wydajny jak na tak małą tubkę. Miałam 2tyg przerwę w stosowaniu na rzecz ślimaków. Ale śmiało mogę powiedzieć, że Tanaka działa. I zaobserwowałam to już po tygodniu Zbiorę zdjęcia kawałka mojej mordki cykane w trakcie stosowania i wkleję. Ale to już nie teraz
Ooo! To jeżeli możesz to wrzuć proszę zdjęcia jestem bardzo ciekawa, jak wygląda efekt, bo jednak biorąc pod uwage pojemność, to trochę drogie to jest...
Ale jeżeli faktycznie tak super działa...
A nie zapchał Cię? I czy stosujesz go solo, czy można pod niego lub na niego coś jeszcze nałożyć?

Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad TonyMoly Floria whitening, jest dużo tańszy ale boję się, że działać nie będzie, bo wiele sprzecznych opinii o nim czytałam...

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
I nie ma BB a sing nadal na urlopie. W sobotę nie będę miała nawet czym się umalowac a tak sobie chwaliłismy sing

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sing sing już nie ma urlopu właśnie przeglądam jejj aukcje. A to BB to właśnie od niej? Może się gdzieś zgubiło po drodze albo na poczcie leży?
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 10:59   #612
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

metice jak chcesz to moge Ci przeslac probke elemonga
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:03   #613
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
dzięki za opinie dziewczyny
chyba jednak się na niego skusze bo tani jest, a mam wrażenie, że to może być strzał w 10



Ooo! To jeżeli możesz to wrzuć proszę zdjęcia jestem bardzo ciekawa, jak wygląda efekt, bo jednak biorąc pod uwage pojemność, to trochę drogie to jest...
Ale jeżeli faktycznie tak super działa...
A nie zapchał Cię? I czy stosujesz go solo, czy można pod niego lub na niego coś jeszcze nałożyć?

Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad TonyMoly Floria whitening, jest dużo tańszy ale boję się, że działać nie będzie, bo wiele sprzecznych opinii o nim czytałam...



sing sing już nie ma urlopu właśnie przeglądam jejj aukcje. A to BB to właśnie od niej? Może się gdzieś zgubiło po drodze albo na poczcie leży?
Zawsze szła łączą od niej 8 dni, nagle prawie 2 tygodnie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:17   #614
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Zawsze szła łączą od niej 8 dni, nagle prawie 2 tygodnie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jak tam? doszła juz paczuszka?
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:23   #615
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
A jakie miałaś skarpetki? Bo moje nie zadziałały i szukam innych

TonyMoly Shiny Foot
http://www.ebay.pl/itm/251123511256

Jak zdjęłam skarpetki wieczorem w sobote to się przestraszyłam, rano nic nie było, a wieczorem jedna wielka skóra
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:29   #616
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
TonyMoly Shiny Foot
http://www.ebay.pl/itm/251123511256

Jak zdjęłam skarpetki wieczorem w sobote to się przestraszyłam, rano nic nie było, a wieczorem jedna wielka skóra
Właśnie o nich myślałam ostatnio. Biorę
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:38   #617
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
TonyMoly Shiny Foot
http://www.ebay.pl/itm/251123511256

Jak zdjęłam skarpetki wieczorem w sobote to się przestraszyłam, rano nic nie było, a wieczorem jedna wielka skóra
Od pół roku leży w szufladzie i ciągle nie mam czasu zrobić,ech.
A możesz mi powiedzieć, co się dokładnie dzieje ze stopami po tym? Serio efekt dziecięcej stópki czy po prostu nieco gładsza skóra? Jak to złazi w ogóle?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:42   #618
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

wyleczylam gule, nalozylam dzis dollisha ale w tym super slonecznym oswietleniu odcina mi sie i robi maske

chyba wroce do mineralow...

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Od pół roku leży w szufladzie i ciągle nie mam czasu zrobić,ech.
A możesz mi powiedzieć, co się dokładnie dzieje ze stopami po tym? Serio efekt dziecięcej stópki czy po prostu nieco gładsza skóra? Jak to złazi w ogóle?
tez jestem po kuracji skarpetami juz od jakiegos czasu i na pewno nie otrzymalam efektu dzieciecych stopek. Skora jest nieco delikatniejsza. Ale chyba wole wydac 25zl na dobry krem i zrobic sobie co jakis czas zwykly peeling stop niz inwestowac w te skarpetki ponownie.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:50   #619
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Od pół roku leży w szufladzie i ciągle nie mam czasu zrobić,ech.
A możesz mi powiedzieć, co się dokładnie dzieje ze stopami po tym? Serio efekt dziecięcej stópki czy po prostu nieco gładsza skóra? Jak to złazi w ogóle?
Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Właśnie o nich myślałam ostatnio. Biorę
Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
TonyMoly Shiny Foot
http://www.ebay.pl/itm/251123511256

Jak zdjęłam skarpetki wieczorem w sobote to się przestraszyłam, rano nic nie było, a wieczorem jedna wielka skóra
Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
A jakie miałaś skarpetki? Bo moje nie zadziałały i szukam innych
Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Normalnie się zdziwiłam, po minięciu 3 dób od nałożenia skarpetek , zaczęło się złuszczanie. Zdziwiłam się bo wcześnie - 3 dni?

Ja oststanio zaopatrzylam sie u Estelli właśnie w te skarpetki pilingujące Tonny Moly, niedługo zrobie fotorelacje i opiszę dokłądnie co i jak, jest to wersja słabasza, czytałam,że jest jeszcze jakaś wersja mocniejsza. 17.04 nałożyłam skarpetki z płynem i trzymałam 1,5 godziny następnie ściągnełam. Do wczoraj nic zupełnie się nie działo zaczełam się już denerwować,że to jakiś bubel, ale wczoraj pod wieczór pojawiły się na stopach białe kreski jakbym miała mega wysuszone stopy, dzisiaj rano zaczeło się delikatne łuszczenie, poczekamy jak skóre zupełnie złuszczy się i jaki będzie efekt , mam nadzieje ze stopy rzeczywiscie bede mega gładkie
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 11:53   #620
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
TonyMoly Shiny Foot
http://www.ebay.pl/itm/251123511256

Jak zdjęłam skarpetki wieczorem w sobote to się przestraszyłam, rano nic nie było, a wieczorem jedna wielka skóra
bardzo zle to wyglada?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

chyba wroce do mineralow...
tez sie nad tym zastanawiam
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:56   #621
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dlaczego cosmeticlove ma niektore aukcji ze Stanow Zjednoczonych?
ile wtedy idzie paczka do PL?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:22   #622
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dzisiaj znowu nałożyłam tomatoxa. jest super w połączeniu z aptecznym kremem moja skóra robi się jaśniejsza i ładniejsza

myślicie, że na takie słońce wystarczy filtr jaki jest zawarty w bb? czy lepiej nakładać jednak dodatkowo sam filtr.


wrr... moja paczka już 5 dni leci do europy i wylądować nie może. ostatnio było szybko, a teraz wszystko się wlecze...

za to przyszła mi próbka hot pink. zaraz zmywam makijaż i będę się nim maziać.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:26   #623
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny dodałam skarpetki Tony Molly do kwc , jesli stosowalyscie to prosze dodajcie recenzje https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ng-liquid.html
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:28   #624
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
za to przyszła mi próbka hot pink. zaraz zmywam makijaż i będę się nim maziać.
Hot Pink to mój pierwszy i jak narazie jedyny bb cream. I bardzo go lubię. Jedyne do czego muszę się czepić to, że się po nim świecę. Ale po nałożeniu sypkiego pudru jest bosko
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:33   #625
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
Hot Pink to mój pierwszy i jak narazie jedyny bb cream. I bardzo go lubię. Jedyne do czego muszę się czepić to, że się po nim świecę. Ale po nałożeniu sypkiego pudru jest bosko
mam nadzieję, że nie jest zbyt różowy
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:35   #626
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
jak tam? doszła juz paczuszka?
No właśnie nie

Asmenka Natasha się odezwała?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:43   #627
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Od pół roku leży w szufladzie i ciągle nie mam czasu zrobić,ech.
A możesz mi powiedzieć, co się dokładnie dzieje ze stopami po tym? Serio efekt dziecięcej stópki czy po prostu nieco gładsza skóra? Jak to złazi w ogóle?
Narazie nic nie powiem , bo użyłam ich 17.04 - środa. W sobotę wieczorem już zaczęłam się łuszczyć i to bardzo.
Później wrzucę fotę stopy ( hmmm, może lepiej nie? )
Nigdy nie miałam problemów z twardą skórą , przynajmniej nie odczuwałam tego. Nie robiłam peelingów stóp ani nie używałam żadnych ścieraków służących do tego. Jednak widać, że coś tam było za dużo.
Pracuję po 12h na nogach w bardzo klimatyzowanych pomieszczeniach więc stopy przeżywają mocny nacisk i różne skoki temperatur.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
bardzo zle to wyglada?
No zbyt ładny widok to nie jest ale już dzisiaj jest lepiej. Nie wisi mi tak mocno skóra.
Bo w sobotę to dobre 3-4cm zwisały blehhh

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dodałam skarpetki Tony Molly do kwc , jesli stosowalyscie to prosze dodajcie recenzje https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ng-liquid.html
Za jakieś 2 tygodnie zdam relacje.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:47   #628
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że nie jest zbyt różowy
jak wspomniałam, znawca ze mnie żaden. Ale trochę różowy to on chyba jest
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:08   #629
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Holika Holika Wine Therapy jest dość treściwy i tłusty, myślę że by się na suchej cerze sprawdził.
Czy Ty mi to wysłałaś telepatycznie? Bo najpierw go zamówiłam, a potem dopiero znalazłam Twoją odpowiedź
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:21   #630
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dodałam skarpetki Tony Molly do kwc , jesli stosowalyscie to prosze dodajcie recenzje https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ng-liquid.html
ja miałam te drugie z Tony Moly i wszystko bardzo ładnie się złuszczyło pięty zrobiły się gładkie i mięciutkie, na pewno jeszcze je zamówię
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.