WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-20, 21:33   #1111
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam Wam link do moich aukcji na allegro. Wystawiłam kilka rzeczy, ale jest to tak potwornie męczące zadanie (zdjęcia, opisy), że całą resztę postaram się wrzucić w najbliższym czasie. Może a nuż coś się Wam spodoba. Gdybyście chciały ewentualnie odebrać na terenie Warszawy to jestem jak najbardziej chętna na taką opcję

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=0
ja mam pytanie co do tych spodni ze Stradivariusa, bo bardzo mi się podobają, ale nie wiem czy wejdę w 36 powiedz mi jaki rozmiar spodni nosisz? w sensie chodzi mi o taką klasyczną rozmiarówkę... 26, 27, 28?

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2013-04-22 o 19:19
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 05:42   #1112
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja mam pytanie co do tych spodni ze Stradivariusa, bo bardzo mi się podobają, ale nie wiem czy wejdę w 36 powiedz mi jaki rozmiar spodni nosisz? w sensie chodzi mi o taką klasyczną rozmiarówkę... 26, 27, 28?
Noszę różnie, naprawdę co spodnie to inny rozmiar, ale 27 chyba przoduje. Aha, weź pod uwagę że to legginsy (wykonane z solidnego materiału, ale mimo wszystko wciąż dość elastyczne).

***

Mam pytanie z innej beczki - czy ktoś miał przyjemność być w szpitalu bielańskim i może mi powiedzieć czy jest tam jakiś barek/sklep ? (coś gdzie są ciepłe posiłki?) Nigdy tam nie byłam, a to dość istotne dla mnie
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 09:33   #1113
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Odp: Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Noszę różnie, naprawdę co spodnie to inny rozmiar, ale 27 chyba przoduje. Aha, weź pod uwagę że to legginsy (wykonane z solidnego materiału, ale mimo wszystko wciąż dość elastyczne).

***

Mam pytanie z innej beczki - czy ktoś miał przyjemność być w szpitalu bielańskim i może mi powiedzieć czy jest tam jakiś barek/sklep ? (coś gdzie są ciepłe posiłki?) Nigdy tam nie byłam, a to dość istotne dla mnie
Jest ale niestety pobyt to bardziej trauma niż 'przyjemność'

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 09:56   #1114
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Odp: Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cóż, mam tam 16 dyżurów więc jakoś muszę pociągnąć. Dzięki za informację, przynajmniej jeden problem mam z głowy
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 10:24   #1115
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Widzę, że to takie jakby legginsy, ale obawiam się że mogą być za małe
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 14:02   #1116
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

1. Gdzie znajdę skórzane buty? Potrzebuję balerin, myślę, że może za 150 zł już bym coś znalazła. Wiem, że na placu Konstytucji są "Włoskie buty"ale nigdy tam nie byłam. Czy w podziemiach dworca albo w podziemiach przy metrze dostanę dobre baleriny, które, że tak powiem, nie będą śmierdzieć po tygodniu?
2. Gdzie znajdę ramkę na lusterko? Zbiła mi się ramka, zostało samo szkło i nie wiem co mam z nim zrobić.
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:56   #1117
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Wiem, że jestem monotematyczna, ale polecam wam po raz drugi wizytę w Muzeum Historii Żydów Polskich, naprawdę rewelacyjny architektonicznie budynek, można wziąć udział w warsztatach, spacerach czy pokazach filmów. Jeszcze przez 2 tygodnie są przewidziane różne atrakcje. Program: http://www.jewishmuseum.org.pl/pl/cms/program/.

To tak, gdyby ktoś pytał.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 13:08   #1118
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

A gdzie chodzicie jak jest taka ładna pogoda ? Ja np. do ogrodu BUW albo parku przy metro ursynów na kopiec.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 14:36   #1119
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Odp: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Wiem, że jestem monotematyczna, ale polecam wam po raz drugi wizytę w Muzeum Historii Żydów Polskich, naprawdę rewelacyjny architektonicznie budynek, można wziąć udział w warsztatach, spacerach czy pokazach filmów. Jeszcze przez 2 tygodnie są przewidziane różne atrakcje. Program: http://www.jewishmuseum.org.pl/pl/cms/program/.

To tak, gdyby ktoś pytał.
Ja chętnie się wybiorę, żałuję tylko, że nie załapałam się na te spacery po Muranowie śladami dawnego Getta..

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
A gdzie chodzicie jak jest taka ładna pogoda ? Ja np. do ogrodu BUW albo parku przy metro ursynów na kopiec.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Standardowo chyba, bo na Stare Miasto, Krakowskie Przemieście, Nowy Świat, Łazienki Królewskie, Wilanów Miłe wspomnienia mam też z ogrodami BUWu i Parkiem Skaryszewskim. W tym roku ciągnie mnie na Powiśle, wstyd się przyznać, ale już nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam tak nad Wisłą więc czas nadrabiać
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 15:26   #1120
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Odp: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
A gdzie chodzicie jak jest taka ładna pogoda ? Ja np. do ogrodu BUW albo parku przy metro ursynów na kopiec.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja też parki. ;D Do spacerowania najczęściej Moczydło, Szczęśliwice, Szymańskiego, Skaryszewski. Do posiedzenia Górczewska, Żeromskiego, Pola Mokotowskie, ogrody BUWu. I tak samo lubię się przechadzać uliczkami Starego Miasta ot tak, kupić po drodze loda, pooglądać co ciekawego sprzedajemy turystom w sklepikach z pamiątkami. Lubię też chodzić wzdłuż Wisły od mostu Dąbrowskiego do Gdańskiego (i jeszcze po drodze zaliczę fontanny). Jak ktoś jeszcze nie był, to polecam wybrać się ze znajomymi / drugą połówką na rejs tramwajem wodnym jak jest ciepło, ale bez przesady, bo na pokładzie panuje skwar o ile się nie uda schronić pod daszkiem. ;p To taka przygoda na raz, ale jak jak jest z kim pogadać to można się przepłynąć Wisłą, a co (+ super sposób jak ktoś chce się szybko opalić ;p)!
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:17   #1121
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez dorota_128 Pokaż wiadomość
Świetny pomysł z wymianką Też się chętnie przyłączę, jeżeli można i jeżeli znajdę coś co się nadaje na wymianę Czy książki/kosmetyki też wchodzą w grę czy tylko ubrania?
Czy ta wymianka jakoś wypali/wypaliła? Mam mnóstwo ciuchów do oddania, a żal mi wyrzucać bo ładne...
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 18:04   #1122
piotrek1994
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 506
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

ile czasu zajmie mi dojście na pieszo z centralnego do makro (aleje jerozolimskie) a ile z dw zachodniego?
piotrek1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:06   #1123
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez piotrek1994 Pokaż wiadomość
ile czasu zajmie mi dojście na pieszo z centralnego do makro (aleje jerozolimskie) a ile z dw zachodniego?
łaaaaa dłuższy spacer
mi zajęło to kiedyś 40 minut (z Centrum), z Zachodniego będzie to koło 20 minut myślę.
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:46   #1124
piotrek1994
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 506
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
łaaaaa dłuższy spacer
mi zajęło to kiedyś 40 minut (z Centrum), z Zachodniego będzie to koło 20 minut myślę.
myślałem,że będzie dłużej
dzięki!
piotrek1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:08   #1125
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez piotrek1994 Pokaż wiadomość
myślałem,że będzie dłużej
dzięki!
Mi się wydaje, że będzie dłużej. Z Zachodniego do makro to około 3 kilometry, 20 minut to tak... truchcikiem byś musiał
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:16   #1126
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
łaaaaa dłuższy spacer
mi zajęło to kiedyś 40 minut (z Centrum), z Zachodniego będzie to koło 20 minut myślę.
Poważnie 40 minut?

Za wikipedią:
Prędkość marszu – wynosi do około 7 km/h dla doświadczonego piechura na utwardzonej drodze. Uzyskanie wyższego tempa poruszania wiąże się z przejściem do marszobiegu. Marsz przez teren trudny (zalesiony, porośnięty wysoką trawą, bagnisty lub górzysty) może spowalniać tempo marszu nawet do kilkuset metrów na godzinę.

Na moje oko to trzeba tak z godzinę 20 minut iść, do samego zachodniego to trzeba z pół godziny iść. W ogóle zastanawia mnie ta sytuacja, piotrek1994 po co chcesz tam iść pieszo?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:26   #1127
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Biorę pod uwagę swoje tempo chodu, a powoli to ja nie chodzę
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:36   #1128
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Biorę pod uwagę swoje tempo chodu, a powoli to ja nie chodzę
No ale przeciętny człowiek, szczególnie nie spacerujący, to raczej w tym czasie w życiu tego nie zrobi. Realnie to minimum 2x tyle, co napisałaś.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:50   #1129
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez dorota_128 Pokaż wiadomość
2. Gdzie znajdę ramkę na lusterko? Zbiła mi się ramka, zostało samo szkło i nie wiem co mam z nim zrobić.
Idź do ramiarza Ja kojarzę jednego na Bielanach, przy Metrze Słodowiec (na ul. Słodowiec) - moja familia korzystała z jego usług i byli zadowoleni zarówno z cen, jak i jakości
A jeśli interesują Cię inne rejony, to wygooglaj sobie - z tego co widzę, to jest masa takich zakładów.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 20:43   #1130
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Ja chętnie się wybiorę, żałuję tylko, że nie załapałam się na te spacery po Muranowie śladami dawnego Getta..
Jeszcze będą spacery. W weekendy. Polecam bardzo, byłam na tym o którym piszesz i przewodniczka fantastycznie opowiadała.
Tak po cichu - obowiązują rezerwacje, ale jak ktoś przyszedł bez, to nie wyganiali, nie sprawdzali, było 3 razy więcej osób. Wiadomo, komfort zwiedzania mniejszy, ale jak ktoś lubi i mu zależy, to da radę wszystkiego wysłuchać.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:06   #1131
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Jeszcze będą spacery. W weekendy. Polecam bardzo, byłam na tym o którym piszesz i przewodniczka fantastycznie opowiadała.
Tak po cichu - obowiązują rezerwacje, ale jak ktoś przyszedł bez, to nie wyganiali, nie sprawdzali, było 3 razy więcej osób. Wiadomo, komfort zwiedzania mniejszy, ale jak ktoś lubi i mu zależy, to da radę wszystkiego wysłuchać.
Dobrze wiedzieć, koniecznie muszę się wybrać! A orientujesz się w jaki sposób można dokonać tej rezerwacji miejsc? Telefonicznie?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:47   #1132
piotrek1994
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 506
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Poważnie 40 minut?

Za wikipedią:
Prędkość marszu – wynosi do około 7 km/h dla doświadczonego piechura na utwardzonej drodze. Uzyskanie wyższego tempa poruszania wiąże się z przejściem do marszobiegu. Marsz przez teren trudny (zalesiony, porośnięty wysoką trawą, bagnisty lub górzysty) może spowalniać tempo marszu nawet do kilkuset metrów na godzinę.

Na moje oko to trzeba tak z godzinę 20 minut iść, do samego zachodniego to trzeba z pół godziny iść. W ogóle zastanawia mnie ta sytuacja, piotrek1994 po co chcesz tam iść pieszo?
nie, nie mam konieczności pójścia tam pieszo
po prostu będę miał sporo czasu i skoro rzeczywiście można dojść w 40min to nie byłoby to dla mnie problemem, ale chyba jednak rzeczywiście postawię na autobus, zależy też od pogody

a jeżeli już bym jechał to wysiadając na 'Popularnej' to od razu przy Makro, czy trzeba dojść kawałek?
piotrek1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:53   #1133
martusia15cc
Raczkowanie
 
Avatar martusia15cc
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 267
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

przystanek popularna jest obok makro
martusia15cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:57   #1134
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Czy ta wymianka jakoś wypali/wypaliła? Mam mnóstwo ciuchów do oddania, a żal mi wyrzucać bo ładne...
Nic mi o tym nie wiadomo, chyba nie zostało postanowione
Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Idź do ramiarza Ja kojarzę jednego na Bielanach, przy Metrze Słodowiec (na ul. Słodowiec) - moja familia korzystała z jego usług i byli zadowoleni zarówno z cen, jak i jakości
A jeśli interesują Cię inne rejony, to wygooglaj sobie - z tego co widzę, to jest masa takich zakładów.
Dziękuję bardzo, nawet nie wiedziałam, że tak się da Myślałam, że kupię jakąś ramkę na zdjęcia i po problemie
Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, koniecznie muszę się wybrać! A orientujesz się w jaki sposób można dokonać tej rezerwacji miejsc? Telefonicznie?
Też bym się chciała dowiedzieć, w niedzielę się niestety spóźniłam
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 22:00   #1135
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Można na miejscu w informacji, ale też telefonicznie, nie ma problemów z dodzwonieniem się.
Telefony: 22 471 03 01, 22 471 03 02
http://www.jewishmuseum.org.pl/pl/cm...-i-rezerwacja/

Program:
http://www.jewishmuseum.org.pl/pl/cms/program/

Spacery z tego co widzę są:
27.04
12.00-14.00, 16.00-18.00 Odkryj Muzeum Historii Żydów Polskich i miejsca pamięci Muranowa – spacer edukacyjny
28.04
11.00-13.30, 13.00-15.30, 15.00-17.30 Ulice warszawskiego getta: ulica Leszno – spacer edukacyjny
4.05
12.00-14.00, 16.00-18.00 Odkryj Muzeum Historii Żydów Polskich i miejsca pamięci Muranowa – spacer edukacyjny
5.05
12.00-14.00, 16.00-18.00 Odkryj Muzeum Historii Żydów Polskich i miejsca pamięci Muranowa – spacer edukacyjny
11.05
12.00-14.00, 16.00-18.00 Odkryj Muzeum Historii Żydów Polskich i miejsca pamięci Muranowa – spacer edukacyjny
12.05
13.00-15.30 Ulice warszawskiego getta: ulica Leszno – spacer edukacyjny
15.00-17.30 Powstanie w Getcie Warszawskim – spacer edukacyjny

Dokładne informacje o trasie i miejscu spotkania w programie.

Polecam też przegląd polskiego kina holokaustowego w dniach 9-11.05 (rezerwacja wygląda tak samo):
9.05
18.00 Dekalog VIII, Krzysztof Kieślowski, 1989
20.00 Jeszcze tylko ten Las, Andrzej Łomnicki, 1991
10.05
18.00 Pożegnanie z Marią, Filip Zylber, 1993
20.00 Wielki Tydzień, Andrzej Wajda, 1995
11.05
18.00 Daleko od okna, Jan Jakub Kolski, 2000
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2013-04-22 o 22:03
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 12:02   #1136
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Czy ta wymianka jakoś wypali/wypaliła? Mam mnóstwo ciuchów do oddania, a żal mi wyrzucać bo ładne...
Ja bym chętnie coś wymieniła.

Może niech każda wizażanka, która jest zainteresowana wymianą ciuszków w którymś z parków wyraźnie to napisze na różowo + dopisze
- który dzień czy weekend by jej odpowiadał
- i który park (może dajmy do wyboru dwa: Skaryszewski lub Moczydło; chyba że ktoś ma lepszą propozycję)
- oraz ubraniami w jakim rozmiarze dysponuje (żeby się nie okazało że nie ma się na co wymienić).

Mnie pasują oba parki i każdy dzień tygodnia oprócz wtorków i majówki. Ubrania będę miała w rozm. XS/S i L.
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 12:17   #1137
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie coś wymieniła.

Może niech każda wizażanka, która jest zainteresowana wymianą ciuszków w którymś z parków wyraźnie to napisze na różowo + dopisze
- który dzień czy weekend by jej odpowiadał
- i który park (może dajmy do wyboru dwa: Skaryszewski lub Moczydło; chyba że ktoś ma lepszą propozycję)
- oraz ubraniami w jakim rozmiarze dysponuje (żeby się nie okazało że nie ma się na co wymienić).

Mnie pasują oba parki i każdy dzień tygodnia oprócz wtorków i majówki. Ubrania będę miała w rozm. XS/S i L.
Mi pasuje każdy dzień oprócz majówki
Raczej Skaryszewski, ale Moczydło też może być
ubrania w rozmiarach 36/38 przede wszystkim/40
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:14   #1138
krylcia
Rozeznanie
 
Avatar krylcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kozienice
Wiadomości: 605
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Hej! Może, któraś z was wie gdzie w Warszawie mogę dostać matowe lakiery w przystępnej cenie? Najlepiej w okolicy Woli/ Śródmieścia.
__________________
Myśli niespokojne zataczają się po głowie w upojeniu.
Nic nie muszę wiedzieć.
Roztopiłem się bezmyślnie w otoczeniu.


...







krylcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:26   #1139
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez krylcia Pokaż wiadomość
Hej! Może, któraś z was wie gdzie w Warszawie mogę dostać matowe lakiery w przystępnej cenie? Najlepiej w okolicy Woli/ Śródmieścia.
Ja widziałam u Pana , który stoi przed rosmmanem na placu bankowym , jak idziesz w stronę centrum to po lewej stronie. Są też w Hebe w dobrej cenie, najlepiej zaopatrzony jest ten niedaleko Smyka .
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 20:51   #1140
krylcia
Rozeznanie
 
Avatar krylcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kozienice
Wiadomości: 605
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Ja widziałam u Pana , który stoi przed rosmmanem na placu bankowym , jak idziesz w stronę centrum to po lewej stronie. Są też w Hebe w dobrej cenie, najlepiej zaopatrzony jest ten niedaleko Smyka .
Ooo, dziękuję Ci bardzo
__________________
Myśli niespokojne zataczają się po głowie w upojeniu.
Nic nie muszę wiedzieć.
Roztopiłem się bezmyślnie w otoczeniu.


...







krylcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 18:05:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.