Bal gimnazjalny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 17:58   #1
Nicol721
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Wink

Bal gimnazjalny


Kupiłam sukienkę. Leży na mnie świetnie i bardzo mi się podoba. Mam problem- szerokie ramiona w tym kroju nieciekawie się reprezentują. Jak je ukryć? Wiem,że są żakiety,bolerka itp. tylko jaki kolor,wzór do tego pasuje. Mam już kupione srebrne szpilki i kopertówkę. AHA i również ważne: nie wiem jakie rajstopy kupić. Mam bladą skórę i na pewno nie pasują jasne-cieliste. POMOCY!
http://tradeortreat.files.wordpress....1/image1xl.jpg

to jest ta sukienka na pięknej i "szczupłobarkowej" modelce haha
POMOCY :3
aha3 mam jeszcze problem z doborem fryzury. Moje włosy są długie, płaskie, w kolorze ciemnym blond, które są podatne na kręcenie i posiadają odrośniętą grzywkę do ust. Poradźcie mi,proszę
Nicol721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 19:03   #2
hope1989
Raczkowanie
 
Avatar hope1989
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 283
Dot.: Bal gimnazjalny

Sukienka ładniutka

A jakie są szpileczki? Tzn sandałki, półbuty?
Możesz założyć je na bose stopy. Fakt, że nie będzie rajstop nie wyklucza braku elegancji i w ogóle jest to bardzo popularny "zabieg".

Na Twoim miejscu zdecydowałabym się na krótki żakiet zbliżony kolorem do sukienki. Bez żadnych wzorów czy tłoczeń.

Jeśli włosy są podatne na falowanie postawiłabym na delikatne, naturalne fale. Oczywiście rozpuszczone z przedziałkiem po boku lub na środku (w zależności jak Ci pasuje).

Mała rada na przyszłość... Sukienka czy każda inna rzecz nie tylko ma się podobać i dobrze leżeć, ale także musi zakrywać to co chcemy ukryć, a podkreślić nasze atuty. Wzór, którego powinnaś unikać w sukienkach to: ramiączko na jedną stronę, cieniutkie ramiączka. Stawiaj na szerokie ramiączka przechodzące w minirękawek.
hope1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.