On będzie mieszkał z koleżanką... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-25, 09:41   #121
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Wiesz, nie jest on anonimową osobą dla mnie. Warszawa Warszawą, ale oboje pochodzimy z jednego małego miasta na lubelszczyźnie, spędzaliśmy wspólnie święta z rodzinami, także o to, że coś odwali się nie boję.
To tak nie działa, ale życzę Ci jak najlepiej. Dziwi mnie tylko fakt, że ma tak duży dług i dopiero teraz się opamiętał.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 09:45   #122
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Wiesz, nie jest on anonimową osobą dla mnie. Warszawa Warszawą, ale oboje pochodzimy z jednego małego miasta na lubelszczyźnie, spędzaliśmy wspólnie święta z rodzinami, także o to, że coś odwali się nie boję.
Yyy... Nie bądź taka pewna...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:10   #123
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Yyy... Nie bądź taka pewna...
Pewnie gdyby chciał coś odwalić, to już dawno pożyczyłby pieniądze, a nigdy mnie o to nie poprosił i dalej nie prosi
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:16   #124
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Hm i tak źle i tak niedobrze. Życie mnie nauczyło, żeby żadnych pieniędzy nikomu nie pożyczać. Pożyczyłam dużą sumę (naprawdę dużą) osobie bliskiej mojemu sercu i musiałam KRZYKIEM upominać się o zwrot po 2 latach. Lepiej sporządźcie umowę, byś miała jakiekolwiek zabezpieczenie.

Bo nic tak nie skłóca ludzi jak pieniądze.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:19   #125
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Wiesz, nie jest on anonimową osobą dla mnie. Warszawa Warszawą, ale oboje pochodzimy z jednego małego miasta na lubelszczyźnie, spędzaliśmy wspólnie święta z rodzinami, także o to, że coś odwali się nie boję.
spędzanie świąt razem z rodziną partnera i pochodzenie z tego samego miejsca, nie gwarantuje niczego. jak facet będzie chciał Cię oszukać, to i tak to zrobi. nawet jakbyś znała jego rodzinę do 10. pokolenia wstecz.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:22   #126
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
spędzanie świąt razem z rodziną partnera i pochodzenie z tego samego miejsca, nie gwarantuje niczego. jak facet będzie chciał Cię oszukać, to i tak to zrobi. nawet jakbyś znała jego rodzinę do 10. pokolenia wstecz.
Więc musi założyć, że on nie chce jej oszukać. W przeciwnym wypadku, gdyby myślała inaczej, to chybaby z nim nie była. Może też zachować się super racjonalnie i spisać umowę, albo przelać mu na konto, żeby mieć dowód, a nie było presji.
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:28   #127
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Bez przesady. To jest jej chłopak, są razem od 8 miesięcy więc dlaczego ona ma zakładać że ją oszuka? Gdyby się tego bała, to znaczyłoby że coś w tym związku nie gra
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 11:31   #128
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Oczywiście tego nie życzę, ale ... lepiej mieć się na baczności. A jak nie to cóż - sparzy się sama Ja też mówiłam "no bez przesady...".
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:38   #129
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

A jeszcze niedawno pisałyście tu o zaufaniu
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:38   #130
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Jeśli chce Ci się w to bawić w ogóle, to radzę właśnie przelać mu na konto kasę (z tytułem pożyczka) i ustalić z nim jasny plan (wiem, że nie jesteś mamusią, więc zrozumiem jeśli nie zamierzasz ogarniać dorosłego faceta). Np. teraz na bieżące życie ma od Ciebie, szuka sobie najtańszej opcji na mieszkanie (da się znaleźć i za 300zł mies), oszczędza i szuka jakiejkolwiek roboty (nawet dorywczo, pojedyncze zlecenia). W wolnych chwilach szuka sobie opcji dobrze płatnej pracy na wakacje za granicą. Po wakacjach wraca z odłożoną kwotą, spłaca długi, za resztę ma na życie póki nie znajdzie roboty. Albo cokolwiek innego, nie wiem jaką tam macie sytuację, ale żeby on coś zaplanował, a nie że tu pożyczy 200zł, tu mu ktoś obiad postawi, weźmie pożyczkę w banku i będzie coraz gorzej. Zwłaszcza jak on już jest tak załamany tą całą sytuacją (nie dziwie się), ma depresję itd to dobrze na niego podziała jak będzie miał jakiś cel i wizję. Trochę tych długów ma, a z drugiej strony 6 tys, czy 7 to są niewyobrażalne kwoty, które będzie latami odkładał. Dobra fucha za granicą, 2-3 miesiące i jeszcze dużo mu zostanie.
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:47   #131
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
On będzie mieszkał z koleżanką...

Autorko, ja mieszkalam w kawalerce, jeden pokoj, dwa lozka z wspollokatorem. Ja mialam faceta, ob dziewczyne i absolutnie nic miedzy nami nie bylo, ale to kompletnie inna sytuacja, bo my znamy sie od samego urodzenia tzn ja go od 3 dnia zycia, M. urodzil sie 3 dni po mnie. Nasi rodzice to starzy przyjaciele, od zawsze bylismy w jednej grupie (przedszkole) i klasie (podstawowka, gimnazjum, LO). Wiec my jestesmy jak rodzenstwo niemalze, zadnej chemii nie bylo miedzy nami, nic a nic. Po roku wspolnego mieszkania na studiach jego dziewczyna poszla na studia do tego samego miasta, wiec oni zamieszkali razem, a ja oddzielnie. Sytuacja, ktora opisujesz, jest absolutnie dla mnie nie do przyjecia. Cieszy mnie, ze Twoj TZ przejrzal na oczy. Rozumiem, ze ma dlugi, ale nadal nie zmienia to faktu, ze mozna znalezc jakies inne rozwiazanie tej sytuacji, bez angazowania w to "serdecznej" kolezanki. Trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie sytuacji!
Chociaz nigdy nie przestanie mnie fascynowac, jak niektorzy faceci wpadaja na takie "genialne" pomysly. Zwykle po rozmowie ze swoja kobieta przyznaja ostatecznie jej racje, ale czy naprawde nie daloby rade, zeby od razu przemysleli co mowia i oszczedzili nam nerwow? i tak krowie na rowie, w kolko tlumaczyc oczywistosci trzeba chyba faktycznie z dwoch roznych planet jestesmy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 11:52   #132
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
A jeszcze niedawno pisałyście tu o zaufaniu
Zaufanie zaufaniem.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 16:15   #133
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Jak brał pod uwagę mieszkanie u taj laski to i oszukać może.
Ja bym już nie zaufała. No chyba, że dla Ciebie Autorko 1 tys w plecy to nie jest duża strata. Jednak to bardzo desperackie pożyczać facetowi pieniądze tylko po to aby nie zamieszkał z tamtą.. To i tak go nie wybieli i z bezczelnego typka nie zrobi się porządnym facetem... I dodatkowo tak zadłużonemu z własnej winy, niech teraz sobie sam radzi skoro piwa naważył niech je wypije. Jeśli nie ta akcja z ta kolezanką to bym jeszcze pozyczyła, a tak to - a za co mu się należy?

na co on ta kase wydaje?
Uważaj, bo jak się kiedyś z nim hajtniesz lub zamieszkacie razem to będziesz mieć długi razem z nim.

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2013-04-25 o 16:38
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 16:31   #134
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Facet w zeszłym miesiącu stracił pracę. Od niedawna znowu pracuje. Czyli bez pracy był jakieś 4-6tygodni? Więc skąd tu aż 6tys. długu
2 kredyty... Na razie autorka podała mało szczegółów, ale podejście faceta do pieniędzy wydaje się mało rozsądne.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 16:36   #135
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Facet w zeszłym miesiącu stracił pracę. Od niedawna znowu pracuje. Czyli bez pracy był jakieś 4-6tygodni? Więc skąd tu aż 6tys. długu
2 kredyty... Na razie autorka podała mało szczegółów, ale podejście faceta do pieniędzy wydaje się mało rozsądne.
też mnie to zaniepokoiło w jej postach.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 16:43   #136
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Albo niech za granicę jedzie . Popracuje trochę i długi spłaci.
Tylko, ze jaka jest pewność, ze za granicą, gdzie ludzie jego pokroju latają jak psy spuszczone z łańcucha za płcią przeciwną nie zdradzi?

Mnie się wydaje, ze tego co pisała Autorka on nawet nie zwraca uwagi na to jaką jej przykrość sprawił, widzi tylko swoje długi...
Tyle argumentów przemawia za tym żeby go rzucić w diabły.

Słyszałam, że jedna kobieta popełniła samobójstwo przez swojego męża dłużnika... Tak to się czasem może skończyć, a jak nie tak to męczarnia do końca życia. Moim zdaniem związek bez najmniejszej przyszłości.

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2013-04-25 o 16:45
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 17:08   #137
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Albo niech za granicę jedzie . Popracuje trochę i długi spłaci.
Tylko, ze jaka jest pewność, ze za granicą, gdzie ludzie jego pokroju latają jak psy spuszczone z łańcucha za płcią przeciwną nie zdradzi?

Mnie się wydaje, ze tego co pisała Autorka on nawet nie zwraca uwagi na to jaką jej przykrość sprawił, widzi tylko swoje długi...
Tyle argumentów przemawia za tym żeby go rzucić w diabły.

Słyszałam, że jedna kobieta popełniła samobójstwo przez swojego męża dłużnika... Tak to się czasem może skończyć, a jak nie tak to męczarnia do końca życia. Moim zdaniem związek bez najmniejszej przyszłości.
wydaje mi się jednak, że trochę przesadzasz Wszystkie wiemy jak paskudnie się zachował ale koniec końców pojął swój błąd i przepraszał. Może coś zrozumiał i się ogarnie. Gorzej z tymi długami, no ale nie wiemy przez co one są i w sumie nie o tym wątek.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 17:44   #138
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Mnie też bardziej martwi ten wysoki dług. Nie pracował przez krótki czas i taka ilość złotóweczek? I dwa kredyty....
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 18:34   #139
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

co do pogladow, ktore zabraniaja spac facetowi z wlasna dziewczyna, ale nie przeszkadzaja opowiadac o zwodach z innymi... dosc ciekawa filozofia.

Co do kredytow, to wystarczy, ze sprzeda auto i przesiadzie sie do tramwaju, w Warszawie dziala komunikacja miejska.

W takiej sytuacji to maks tego co bym zrobila, to zaplacila mu za zakupy jedzeniowe i to w jakies biedronce czy tesco, nie oczekujac ze odda. Mozesz tez podsylac linki z ogloszeniami o prace, ale w zasadzie jak juz cos nagral sobie to nawet i to mozna odpuscic.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 20:15   #140
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Thumbs down Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Uwazam, ze w tym ona ma jakis ukryty cel
a nawet najsilniejszy facet mieszkajac 2 miesiace z jakas laska w jedym pokoju, ktora by dazyla do tego zeby zaciagnac go do lozka (chodzenie w seksownej pizamce, przebieranie sie przy nim, dogadzanie i kuszenie) by w koncu ulegl!
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 22:05   #141
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Mnie też bardziej martwi ten wysoki dług. Nie pracował przez krótki czas i taka ilość złotóweczek? I dwa kredyty....
Wysoki, bo w poprzednej pracy musiał założyć własną działalność, co wiąże się z wysokimi opłatami ZUSu, do tego mieszkanie, garaż, spłacanie kredytu studenckiego i kredytu na samochód. Zebrało się.

Pożyczył od wujka, ale to i tak dług, jakby nie patrzeć.
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 22:09   #142
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Wysoki, bo w poprzednej pracy musiał założyć własną działalność, co wiąże się z wysokimi opłatami ZUSu, do tego mieszkanie, garaż, spłacanie kredytu studenckiego i kredytu na samochód. Zebrało się.

Pożyczył od wujka, ale to i tak dług, jakby nie patrzeć.
Twój facet chciał być zaradny: własne auto, garaż, mieszkanie, firma; ale nie podszedł chyba do tego racjonalnie, co wskazuje, że raczej kiepsko potrafi obracać pieniędzmi.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 09:06   #143
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Dwa dni po tej sytuacji to Tż-ta zadzwonił kolega i powiedział, że po 4 latach wyprowadza się z mieszkania, które wynajmował. Dom jest jednorodzinny, z ogródkiem, z garażami, a wszystko za 400 zł
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 10:19   #144
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Dwa dni po tej sytuacji to Tż-ta zadzwonił kolega i powiedział, że po 4 latach wyprowadza się z mieszkania, które wynajmował. Dom jest jednorodzinny, z ogródkiem, z garażami, a wszystko za 400 zł
caly dom w takiej cenie czy pokoj?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 10:41   #145
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

W Warszawie?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.