Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-03, 15:51   #4381
Dzejd
Raczkowanie
 
Avatar Dzejd
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: City
Wiadomości: 398
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cześć, dziewczyny!

Chciałam was prosić o pomoc w doborze biustonosza. Ponieważ już od dawna szukam tego idealnego i dalej znaleźć nie mogę. Według elektrycznego bra fittera wychodzi mi rozmiar 70D, ale mam wątpliwości, co do tego. Mój rozmiar pod biustem mierzony ciasno wynosi 73 cm, w biuście normalnie mam 88 cm, natomiast a w lekkim pochyleniu 89 cm. Posiadam cztery biustonosze z obwodem 70 cm i z miseczką D, z których rodzaj z miseczkami pół usztywnianymi pół miękkimi dobrze leży a ten drugi rodzaj z miseczkami usztywnionymi trochę mi odstaje. Kiedyś w sklepie mierzyłam rozmiar 65, ale nie mogłam się w nim oddychać, więc raczej myślę, że ten rozmiar odpada. Nie ukrywam, że wole staniki raczej usztywnione, ale trudno mi znaleźć ten idealny biustonosz dobrany dla siebie. Dlatego też, proszę was o jakieś sugestie dotyczące mojego rozmiaru.
__________________
Zaręczona z ukochanym TŻ od 2014 roku
Dzejd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 19:19   #4382
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4062024 5]a mojego chyba w ogóle nie ma. bo powinno być to 1 A.
Jeśli dobrze rozumiem jest tylko 70B i 75A, czyli 1B i 2 A.[/QUOTE]
No właśnie oni chyba w sklepie aż tyle rozmiarów nie mają...
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 10:25   #4383
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Dzejd Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny!

Chciałam was prosić o pomoc w doborze biustonosza. Ponieważ już od dawna szukam tego idealnego i dalej znaleźć nie mogę. Według elektrycznego bra fittera wychodzi mi rozmiar 70D, ale mam wątpliwości, co do tego. Mój rozmiar pod biustem mierzony ciasno wynosi 73 cm, w biuście normalnie mam 88 cm, natomiast a w lekkim pochyleniu 89 cm. Posiadam cztery biustonosze z obwodem 70 cm i z miseczką D, z których rodzaj z miseczkami pół usztywnianymi pół miękkimi dobrze leży a ten drugi rodzaj z miseczkami usztywnionymi trochę mi odstaje. Kiedyś w sklepie mierzyłam rozmiar 65, ale nie mogłam się w nim oddychać, więc raczej myślę, że ten rozmiar odpada. Nie ukrywam, że wole staniki raczej usztywnione, ale trudno mi znaleźć ten idealny biustonosz dobrany dla siebie. Dlatego też, proszę was o jakieś sugestie dotyczące mojego rozmiaru.
Skoro sztywne 70D odstaje to może 70C? Tabelka to jedno, rozmiar biustonosza może być inny, trzeba mierzyć aż się znajdzie ten odpowiedni. 65 też może być dobre, kwestia rozciągliwości obwodu.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 11:48   #4384
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny poradźcie, bo pierwszy raz będę kupować biustonosz w internecie bez możliwości przymierzenia. Noszę rozmiar 75G i w tym rozmiarze posiadam m.in. biustonosz Cleo Panache Juna. Noszę także polskie marki i bardzo odpowiada mi Ava i właśnie z tej firmy chciałabym zamówić biustonosz, bo mają bardzo fajne ceny. Tu pojawia się problem z rozmiarem. Mam jeden biustonosz biały Ava w rozmiarze 80F i jeden czarny w rozmiarze 85E, z tym że ten drugi mam trochę dłużej i być może rozciągnął się obwód, bo już nie zapinam na ostatnią haftkę tylko ściślej. Wszystkie wymienione staniki były dopierane profesjonalnie (Onlyher), bardzo dobrze się w nich czuje.

Pamiętam tylko, że kiedyś Pani w sklepie mówiła mi a propo Avy, że tam rozmiary trochę różnią się między kolorami I tu pojawia się dylemat jaki rozmiar zamówić. Wydaje mi się, że biała Ava leży na mnie minimalnie lepiej niż czarna. Jakie macie doświadczenia z tą marką?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 16:15   #4385
maliszenka
Raczkowanie
 
Avatar maliszenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 105
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Fajny temat
Chciałabym zamówić biustonosz przez internet bo w sklepie nie umiem dostać odpowiedniego. W internecie jest duży wybór,ale boje się, że stanik nie bedzie pasować. Mam aktualnie staniki z LAURY 75E i jestem z nich bardzo zadowolona. Jakie jeszcze firmy polecacie. Mam iersi neico zwisające-po karmieniu. Chciałabym je ustabilizowac Potrzebuje staniczka ładnego na codzien i drugi typ stanika ktory bym chciała kupic to stanik modelujący,aby mi dobrze trzymał piersi w tańcu. Co polecacie?
maliszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 17:29   #4386
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny trafiłam na fajne biustonosze i chciałam się zapytać co sądzicie i czy kupowałyście w ogóle coś z tej firmy?http://www.comexim.pl/
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:41   #4387
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dziewczyny trafiłam na fajne biustonosze i chciałam się zapytać co sądzicie i czy kupowałyście w ogóle coś z tej firmy?http://www.comexim.pl/
Nie próbowałam, ale ta marka ma bardzo dobre opinie i ostatnio bardzo zyskała na popularności, nawet zagraniczne blogerki o nich piszą.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez maliszenka Pokaż wiadomość
Fajny temat
Chciałabym zamówić biustonosz przez internet bo w sklepie nie umiem dostać odpowiedniego. W internecie jest duży wybór,ale boje się, że stanik nie bedzie pasować. Mam aktualnie staniki z LAURY 75E i jestem z nich bardzo zadowolona. Jakie jeszcze firmy polecacie. Mam iersi neico zwisające-po karmieniu. Chciałabym je ustabilizowac Potrzebuje staniczka ładnego na codzien i drugi typ stanika ktory bym chciała kupic to stanik modelujący,aby mi dobrze trzymał piersi w tańcu. Co polecacie?
Nie znam tej firmy.
Masz jakiś konkretny problem kiedy nosisz biustonosz, czy dopiero po zdjęciu widzisz czy czujesz jakieś niedostatki? Bo jeśli idealnie ci pasują te, które masz to w sumie najlepiej byłoby kupić więcej takich samych.

BTW co rozumiesz przez stanik modelujący? W sumie każdy dobry stanik modeluje, tzn. nadaje ładny kształt i unosi.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 19:25   #4388
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Stanik modelujący kojarzy mi się z aukcjami starych lumpowych szmat na allegro. Tam często tak piszą w tytule.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:55   #4389
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dziewczyny trafiłam na fajne biustonosze i chciałam się zapytać co sądzicie i czy kupowałyście w ogóle coś z tej firmy?http://www.comexim.pl/
Ja miałam 3 sztuki (1 noszę aktualnie) i wszystkie kocham Planuję zakup kolejnego. Ale uprzedzam, że wrażliwe osoby mogą narzekać na drapiącą koronkę. Są dość ścisłe wg mnie.

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2013-05-07 o 19:56
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:06   #4390
maliszenka
Raczkowanie
 
Avatar maliszenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 105
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, ale ta marka ma bardzo dobre opinie i ostatnio bardzo zyskała na popularności, nawet zagraniczne blogerki o nich piszą.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------


Nie znam tej firmy.
Masz jakiś konkretny problem kiedy nosisz biustonosz, czy dopiero po zdjęciu widzisz czy czujesz jakieś niedostatki? Bo jeśli idealnie ci pasują te, które masz to w sumie najlepiej byłoby kupić więcej takich samych.
No właśnie w tym problem, że nie umiem już takich samych dostać.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez maliszenka Pokaż wiadomość
No właśnie w tym problem, że nie umiem już takich samych dostać.
http://www.kokieteryjna.pl/index.php...ite=1#1666mini
Taki mam. No i nie ma juz mojego rozmiaru.
maliszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:02   #4391
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dziewczyny trafiłam na fajne biustonosze i chciałam się zapytać co sądzicie i czy kupowałyście w ogóle coś z tej firmy?http://www.comexim.pl/
Comeximy są fajne Większość modeli jest usztywniana, w tej kolekcji są same sztywne, ani jednego miękkiego. I ostatnio z nowych miękkich nic się nie pojawiło, a te co są dostępne to nie wszystkie są dostępne w pełnej rozmiarówce.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 08:10   #4392
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, ale ta marka ma bardzo dobre opinie i ostatnio bardzo zyskała na popularności, nawet zagraniczne blogerki o nich piszą.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------
Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Ja miałam 3 sztuki (1 noszę aktualnie) i wszystkie kocham Planuję zakup kolejnego. Ale uprzedzam, że wrażliwe osoby mogą narzekać na drapiącą koronkę. Są dość ścisłe wg mnie.
Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Comeximy są fajne Większość modeli jest usztywniana, w tej kolekcji są same sztywne, ani jednego miękkiego. I ostatnio z nowych miękkich nic się nie pojawiło, a te co są dostępne to nie wszystkie są dostępne w pełnej rozmiarówce.
Serio? Super, że tak piszecie
W takim razie będę się przymierzała do zamówienia

A możecie mi pomóc?
Moje wymiary :
pod biustem 77 ( czyli 75)
w biuście 99/100

W ichniejszej, Comeximowej tabelce wychodzi mi F albo G.
Z tym, że np. mam stanik z F&F i tam miałam DD, wczoraj mierzyłam z jakiejś mało znanej firmy E - na 10 jeden był dobry.

A tutaj-nie wiem czy F a w sumie G ( bo raczej tak się wpasowuję ) nie będzie za duże...

Dla 75 F = 97-99
Dla 75 E = 99-101
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 18:17   #4393
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Serio? Super, że tak piszecie
W takim razie będę się przymierzała do zamówienia

Dla 75 F = 97-99
Dla 75 E = 99-101
Wg mnie powinnaś zamówić oba rozmiary z modelu, który ci się podoba i odesłać ten niepasujący (masz 10 dni od odbioru paczki, nie odrywaj metek).
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 19:03   #4394
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Wg mnie powinnaś zamówić oba rozmiary z modelu, który ci się podoba i odesłać ten niepasujący (masz 10 dni od odbioru paczki, nie odrywaj metek).
Tylko nie wiem czy mam na tyle kasy
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 19:16   #4395
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem czy mam na tyle kasy
Pieniądze wydane na staniki są bardzo dobrze zainwestowane
Też mi niekiedy szkoda wydać ostatnie pieniądze na stanik, a po jakimś czasie się zastanawiam co ja bym zrobiła jakbym go nie kupiła


Mój staniczek z Dalii sprawdza się świetnie mimo obaw. I to nie tylko na maturze I jest dokładnie w kolorze mojego ciała
A zawsze głupia myślałam, że takie koronkowe staniki babcine są
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 19:23   #4396
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Pieniądze wydane na staniki są bardzo dobrze zainwestowane
Też mi niekiedy szkoda wydać ostatnie pieniądze na stanik, a po jakimś czasie się zastanawiam co ja bym zrobiła jakbym go nie kupiła


Mój staniczek z Dalii sprawdza się świetnie mimo obaw. I to nie tylko na maturze I jest dokładnie w kolorze mojego ciała
A zawsze głupia myślałam, że takie koronkowe staniki babcine są
Nie,no w to nie wątpię Chodzi mi tylko o to, że nie wiem czy będę miała na tyle pieniędzy żeby zamówić 4 staniki po dwa rozmiary

Dzisiaj kupiłam piękny fioletowy stanik tylko rozmiar 70 F.
Był niesamowicie rozciągliwy dlatego wzięłam 70 i okazał się ok
Tylko firma o której pierwszy raz słyszę-Alles Lingerie
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 05:11   #4397
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem czy mam na tyle kasy
Niestety zamrażasz część kasy na ok 3 tygodnie. Ale lepiej zamówić dwa niż jeden, odsyłać, wymieniać, stwierdzić, że pierwszy jednak leżał lepiej
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 08:04   #4398
magdalenac0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Hej, chciałabym zamówić jakiś biustonosz ze sklepu ewy michalak jednak nie wiem w jaki rozmiar celować. To co podaje kalkulator ze strony jakos slabo mnie przekonuje.
Oto moje wymiary:
pod biustem ciasno: 71
pod biustem luźno:73
w biuście stojąc: 93
w biuście w pozycji pochylonej: 98

Proszę o jakieś sugestie
magdalenac0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 12:31   #4399
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez magdalenac0 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym zamówić jakiś biustonosz ze sklepu ewy michalak jednak nie wiem w jaki rozmiar celować. To co podaje kalkulator ze strony jakos slabo mnie przekonuje.
Oto moje wymiary:
pod biustem ciasno: 71
pod biustem luźno:73
w biuście stojąc: 93
w biuście w pozycji pochylonej: 98

Proszę o jakieś sugestie
Zastanawiałabym się nad 70F. Może 65G. Effuniaki są ciasne. Jak masz wątpliwości to napisz do Ewy na maila sklepowego, podaj swoje wymiary i model, który chcesz kupić. Mogę doradzić Ci z modeli, które znam.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 09:17   #4400
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Mój staniczek z Dalii sprawdza się świetnie mimo obaw. I to nie tylko na maturze I jest dokładnie w kolorze mojego ciała
A zawsze głupia myślałam, że takie koronkowe staniki babcine są
O której Dalii tak dobrze mówisz?

Niedawno zamówiłam Dalię Ivette. Wydawało mi się, że jest skrojona b. podobnie do Arielle - jedynego biustonosza, który leżał na mnie w 100% idealnie, tylko obwód strasznie się rozciągnął. Zamówiłam Ivette kierując się tabelką - taki sam obwód w biuście, o jeden rozmiar mniej pod. Po przymierzeniu Ivettki przekonałam się, że jest ze mną całkowicie niekompatybilna - miseczki są za wysokie a zamiast jabłuszek robią stożko-dzioby. Ech
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:05   #4401
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

A ja właśnie zaczęłam się zastanawiać czy mój kupiony pod koniec marca biustonosz nie jest jednak na mnie za mały, no ale może to wina tego, że teraz mam okres i generalnie biust jest trochę inny.

A tak w ogóle ten biustonosz bardzo mi się spodobał. http://www.ewa-michalak.pl/product-p...3D-Ivette.html
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2013-05-10 o 11:07
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:08   #4402
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja właśnie zaczęłam się zastanawiać czy mój kupiony pod koniec marca biustonosz nie jest jednak na mnie za mały, no ale może to wina tego, że teraz mam okres i generalnie biust jest trochę inny.
To może być to, większości kobiet biust przed i podczas okresu rośnie. Poczekaj kilka dni i zobacz jak będzie leżał wtedy.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 12:14   #4403
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Może Wy mi pomożecie rozwiązać problem stanikowy
W biuście stojąc: 84
pod biustem mierzone ciasno: 70
Karmię piersią, ale teraz już rzadziej i to są wymiary robione po nakarmieniu.
Zawsze nosiłam 70A, po pierwszym dziecku 70B, ale i tak miałam wrażenie, ze piersi jakoś uciekają. Teraz mam taki miękkie staniki do karmienia, ale chciałabym kupić normalny i taki, żeby w końcu dobrze leżał, żeby piersi nie usiekały przy poruszaniu, albo jak podniosę ręce do góry, a też, żeby miseczka była wypełniona. Zaczęłam się zastanawiać czy nie powinnam nosić biustonoszy bardziej wykrojonych. Nie wiem, a panie w sklepach tez nie są zbyt pomocne w tej kwestii. Jeszcze nie trafiłam we Wrocławiu na sklep gdzie ktoś by się skupił na tym, żeby porządnie pomóc dobrać biustonosz.
emii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 12:37   #4404
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
Może Wy mi pomożecie rozwiązać problem stanikowy
W biuście stojąc: 84
pod biustem mierzone ciasno: 70
Karmię piersią, ale teraz już rzadziej i to są wymiary robione po nakarmieniu.
Zawsze nosiłam 70A, po pierwszym dziecku 70B, ale i tak miałam wrażenie, ze piersi jakoś uciekają. Teraz mam taki miękkie staniki do karmienia, ale chciałabym kupić normalny i taki, żeby w końcu dobrze leżał, żeby piersi nie usiekały przy poruszaniu, albo jak podniosę ręce do góry, a też, żeby miseczka była wypełniona. Zaczęłam się zastanawiać czy nie powinnam nosić biustonoszy bardziej wykrojonych. Nie wiem, a panie w sklepach tez nie są zbyt pomocne w tej kwestii. Jeszcze nie trafiłam we Wrocławiu na sklep gdzie ktoś by się skupił na tym, żeby porządnie pomóc dobrać biustonosz.
Z pomiarów to niby 70B wychodzi. W jakich sklepach we Wrocławiu byłaś? W którymś ze Stanikowej Mapy? Jeśli piersi uciekają ze stanika, to może potrzebny byłby mniejszy obwód.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 12:41   #4405
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Z pomiarów to niby 70B wychodzi. W jakich sklepach we Wrocławiu byłaś? W którymś ze Stanikowej Mapy? Jeśli piersi uciekają ze stanika, to może potrzebny byłby mniejszy obwód.
Byłam w sklepach w galeriach i hali tęcza.Mam szeroki rozstaw piersi i wydaje mi się, że to przez to uciekają.
emii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 12:44   #4406
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
Byłam w sklepach w galeriach i hali tęcza.Mam szeroki rozstaw piersi i wydaje mi się, że to przez to uciekają.
W galeriach to średnio szukać. Jeśli masz czas to możesz wpaść do mnie do sklepu, ewentualnie do znajomych w drugim sklepie. Z Twojego opisu to chyba z jedną firmą byś się zaprzyjaźniła i polubiła, ale musisz ich biustonosz przymierzyć
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:49   #4407
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
O której Dalii tak dobrze mówisz?
Nie mam pewności, bo nie znalazłam nigdzie jego nazwy tzn. ani na metce, ani na przyszytych kartkach
Wygląda prawie identycznie jak Olimpia, ale ma inny wzorek naszyty na miskach (i inaczej na mnie wygląda niż na tej modelce, bo ja mam o wiele jaśniejszą karnację).
Kupiłam go pod koniec kwietnia w sklepie stacjonarnym ze Stanikowej Mapy, więc może być z całkiem nowej kolekcji (zwłaszcza, że był jeszcze mój rozmiar 65G ).

Przy jego kupnie miałam dużo szczęścia z czego zdałam sobie właśnie sprawę dzięki waszej rozmowie
Otóż kiedy go przymierzyłam w sklepie wydawał mi się trochę za mały w miskach (brafiterka przekonała mnie, że jest w sam raz, bo polskie staniki nie dolegają w mostku aż tak jak brytyjskie Panache).
Kupiłam, bo potrzebowałam cielisty, a innego nie było.
Po kilku dniach na raz zrobił się idealny - skończył mi się okres!
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A tak w ogóle ten biustonosz bardzo mi się spodobał. http://www.ewa-michalak.pl/product-p...3D-Ivette.html
Oj, mi też ostatnio namiętnie przeglądam stronkę Ewy (Chociaż dla mnie staniki z serii S, bo na pewno nie 3D ), ale stwierdziłam, że lepiej będzie się wybrać do stacjonarnego sklepu i pomierzyć mam nadzieję, że kiedyś tam dotrę..
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 22:57   #4408
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
Byłam w sklepach w galeriach i hali tęcza.Mam szeroki rozstaw piersi i wydaje mi się, że to przez to uciekają.
W więszości sklepów mają bardzo mały wybór rozmiarów i fasonów oraz często rozciągliwą tandetę.

Nie wiem, jak faktycznie szeroko rozstawione masz, ale większość kobiet ma dość szeroko rozstawione bez stanika, natomiast w staniku podjeżdżają do góry i do środka, wiec się przybliżają. Oczywiście rozmiar ma też znaczenie dla efektu zbliżenia, ale większość kobiet, która myśli, że ma nietypowo szeroko rozstawione albo nietypowy kształt, tak naprawdę po prostu nosi złe staniki. A dobre firmy robią różne modele, dla osób potrzebujących szerszego mostka na pewno tez się coś znajdzie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 08:35   #4409
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Jestem zadowolona z biustonoszy firmy Esotiq i Intimissimi, ale ostatnio kupiłam bardzo fajne biustonosze i nie tylko... firmy La Senza, świetna marka i mają ogromny wybór i jakie wzoooooory!!!! czuję się w nich naprawdę komfortowo.
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 10:25   #4410
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez ailatan1985 Pokaż wiadomość
Jestem zadowolona z biustonoszy firmy Esotiq i Intimissimi, ale ostatnio kupiłam bardzo fajne biustonosze i nie tylko... firmy La Senza, świetna marka i mają ogromny wybór i jakie wzoooooory!!!! czuję się w nich naprawdę komfortowo.
Intissimi miewa świetne figi, fajne koszulki... i to by było na tyle. Co z tego, że każda z tych firm ma mnóstwo ślicznych wzorów staników, skoro rozmiarówka jest tak poważnie okrojona?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.