ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-15, 17:32   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?


Biegalam sobie ostatnio od stronki do stronki i wpadlam na trop tegoz wlasnie podkladu. Strasznie mnie nurtuje pewna sprawa. Otoz na jednych stronkach napisali, ze podkladzik ten ma tylko 4 odcienie, na innych, ze duuuuzo wiecej.Czy ktos moglby mnie oswiecic?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-15, 18:30   #2
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?

9 odcieni - ale nie wszystkie sa dostępne w polskich sklepach. Najlepszą zresztą informację znajdziesz na stronie firmowej:
http://www.chanel.com/fb/html/en/new...ne=EUR&lang=EN


H.
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 00:07   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?

Na pewno bardzo malo [img]icons/icon9.gif[/img].. Najlepiej wejdz na oficjalna stronke Chanel. W Stanach jest chyba 8, czy 9 odcieni a jak na tutejsze warunki.. czyli kobiety z wszystkich stron swiata, to stanowczo za malo.
Ja mam bardzo jasna cere..i kupilam NUDE.. niby w sklepie jak wylal mi sprzedawca troche na dlon wydawalo sie, ze za ciemny ale jak rozprowadzil mi na twarzy, to okazalo sie, ze idealny. Trzeba koniecznie sprobowac na buzi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 05:54   #4
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: czy DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma dozownik?

?
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 07:13   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?

W polskich sklepach widzialam tylko 4 odcienie, natomiast na stronce www jest ich troszke wiecej. Oczywiscie nazwy tez sa u nas inne [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 07:21   #6
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: polska klienta, biedna klienta...

Nie przejmujcie sie dziewczyny, was tak traktuja przy wprowadzaniu kosmetykow, to sie da jeszcze jakos przezyc...

Ale nas facetow rabia na lewo i prawo sprowadzajac jakies zubozone, oslabione, malo kolorowe, malo ciekawe i straszliwie ubogo wyposazone SAMOCHODY.

To jest dopiero rozpacz [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 10:55   #7
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?

a ma ten dozownik?
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-10-16, 11:13   #8
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?

Nie, to zwykła buteleczka z zakrętką. Mimo to jest wygodny w aplikacji.
Wioletta napisał(a):
> a ma ten dozownik?
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 11:14   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: polska klienta, biedna klienta...

Zło!
Nie rozpaczaj, ale się ciesz, że wogóle sprowadzają samochody [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 11:18   #10
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: polska klienta, biedna klienta...

[img]icons/icon27.gif[/img]

Dobrze, ze nie musimy za nie placic ladnymi dziewczynami, bo te firmy zyja jeszcze chaby w czasach przedfenicjanskich, kiedy obowiazywala wymiana barterowa [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 13:25   #11
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: DOUBLE PERFECTION FLUIDE czy Guerlain, Divinora.

Dziekuje za odp,
Zastanawiam sie - bo planuje wlasnie zakupic takowy ewentualnie Guerlain, Divinora.

Jakie sa pomiedzy nimi roznice? Czytalam o nich w KW, ale
specjalnych nie zauwazylam ? Rozumiem ze oba sa matujacymi.

Niestety nie mama zbyt czasu na wyjazdy (daleko) i zdobycie probek - zeby je przetestowac i porownac(bo trwalo by to z m-c). A w Gliwicach nie maja !

W tej chwili mam DIORLIGHTA, ale malo kryjacy jak na nadchodzcy sezonik. A zbyt ciemny Clinioua Superbalanced oddalam siostrze(swietnie sie zlozylo bo niedlugo ma urodziny).... no i pieniazki nie poszly na marne [img]icons/icon7.gif[/img]

W sobote planuje zakup a jestem w rozterce ( no i tak mnie te podkladziki kusza !)

Bardzo prosze o podpowiedz
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-10-16, 13:28   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?

Halszka, oświeć mnie proszę, jak Ty to robisz, że on jest wygodny w aplikacji. Ja nie mam pojęcia jak się do niego zabrać, żeby był wygodny. Pomocy!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 13:32   #13
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?

sama jestem cekawa nie znosze tych paskudnych BUTELEK!
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 14:25   #14
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?

Do niego chyba sie trzeba przyzwyczaic [img]icons/icon12.gif[/img] Ładnie wtapia sie ze skora, ale trzeba wykazac sie duza cierpliwoscia i pracyzja. Efekt koncowy jest bardzo ladny, wiec chyba warto.
Natomiast jesli chodzi o krycie. To konieczny jest pod niego korektor, zwlaszcza jesli jestescie przyzwyczajone do bardziej kryjacych podkladow.
Ja mam lekko rozszerzone naczynka na policzkach i niestety musze dodatkowo je maskowac.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 14:48   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?

Czy podklad Divinora jest bardziej kryjacy od DP?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 17:03   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?

Dzieki wielkie,dziewczyny.Ja choruje na ten podklad od niedawna,ale juz wiem,ze go sobie kupie na pewno [img]icons/icon7.gif[/img].Zastanawialy mnie wlasnie te odcienie,ale tam gdzie mieszkam tez wlasnie nie moge w szybkim czasie zdobyc probek.Tak wiec Nineczka,o probie na twarzy raczej nie ma mowy.No ale zobaczymy,przekonamy sie.Aha,jescze jedna rzecz,mnie ciekawi.Czy ten podkladzik W OGOLE nie kryje?Eee,no chyba troche musi,przeciez to nie krem koloryzujacy...Aha a jak oceniacie jego wlasciwosci matujace?Adekwatnie do cery,bo jakis czas temu zapytalam przez telefon znajoma z IRCa,o podklad SUPERBALANCED -odpowiedziala mi entuzjastycznie,ze tak oczywiscie,matuje na caaaaly dzien.O tym,ze znajoma ta ma cere normalna i w gole nie sklonnna do swiecenia,dowiedzialam sie dopiero po zakupie superbalanced...W moim przypadku zmatowal mnie ten podkladzik na jakies 2 godziny...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 17:32   #17
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?

No, dla mnie to proste - nakładam podkład jak każdy inny. Najpierw trzeba nim tylko energicznie wstrząsnąć i tyle. Wystarczy kilka kropli - starczy na całą twarz i szyję. Nabieram go w małych ilościach i delikatnie rozsmarowuję. Uwielbiam to robić - podkład ma tak delikatną, atłasową i lekką konsystencję, mmmmmmm.
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-17, 05:58   #18
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanel do SHINEAD

witaj SHINEAD,
masz podobny problem z probkami jak ja:

1. czas (daleko)
2. brak dostepu do probek

Superbalanced ja milam ale uzylam go zaledwie pare razy (zbyt ciemny odcien) ogolnie jest b. dobry (ocena w KW) ale co do matowienia to nie jestem az tak przekonanan , moze na 2 godz i tyle.(choc z tym zawsze mialam problem)poza tym jakos kremu nie potrafilam sobie do niego dobrac ?

Chanelek bardzo mnie kusi, rozmiem ze ciezko sie go rozprowadza (odp. AGI Z)dobrze zrozumialam?

Ciekawe jakie sa te odcienie w sklepie?
Ja dzwonilam i pytalam tylko o cene (161 zł)
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-18, 10:41   #19
madzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 91
Lepsza Divinora!

Używałam i Divinory i DP, zdecydowanie polecam Divinorę! Kryje lepiej niż Chanel, ma wygodną buteleczkę z pompką - więc nie ma problemu z aplikacją, prześlicznie rozświetla i dobrze matuje. Jest po prostu fantastyczny!
madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-11-01, 12:50   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ile DOUBLE PERFECTION FLUIDE chanela ma odcieni?

Witajcie!!!
Trochę późno wyrywam się ze swoimi spostrzeżeniami, ale długo mnie nie było, a myślę, że wciąż jeszcze może się to komuś przydać.
Używałam Divinory, a teraz kupiłam sobie DP. Oba są znakomite, ale różnią się od siebie. Moim zdaniem Divinora jest bardziej uniwersalnym podkładem, kryje rzeczywiście nieco lepiej niż DP, ma prześliczny zapach i wygodne opakowanie z dozownikiem. Nie chcę nikogo wprowadzić w bląd, ale wydaje mi się, że nadaje się do każdego rodzaju cery, a w każdym razie do normalnej, mieszanej i tłustej. Jej właściwości matujące producent określił jako "semi-matt". Efekt tego matowania jest bardzo naturalny, chyba bardziej niż w przypadku Chanel, ale jest też bardziej krótkotrwały. To znaczy po użyciu DP moja buzia trwa w niezmienionym stanie od świtu do późnej nocy, Divinora wymagała poprawki po jakichś 8-9 godzinach. Do Chanel nie używam pudru - po prostu wydaje mi się, że to już za wiele i mam na twarzy zbyt grubą maskę. Divinorę musiałam dodatkowo musnąć Meteorytami i dopiero wtedy wyglądała świetnie.
Oba podkłady bardzo ładnie "wtapiają się" w cerę (ale na ten efekt trzeba jakieś 5 minutek poczekać, przed upływem tego czasu wyglądają "pudrowo"). Plusem obu firm są też bardzo ładne kolory, w Chanel mają one leciutko beżową tonację (mówię o tych jasnych, bo tylko te wypróbowałam), w Divinorze są albo złociste, albo wpadające w róż, ale wszystkie są bardzo ładne.
Do minusów Chanel DP zaliczam opakowanie: brakuje mu dozownika, podkład wylewa się przez niewielki otwór - dla mnie to nie jest aż tak uciążliwe, ale oczywiści porównanie wypada tu na korzyść Divinory. Drugim minusem Chanel jest trochę chemiczny zapach, Divinora delikatnie pachnie marokańską różą.

Przeczytałam wszystko raz jeszcze i wyszło mi, że obiektywnie rzecz biorąc plusów Divinory jest więcej. Ale tak jak powiedziałam na początku: jest podkładem bardziej uniwersalnym.Double Perfection bardzo polecam dziewczynom, które mają cerę przetłuszczającą się, ale bez problemów trądzikowych i znacznych przebarwień. Wtedy jest idealny, u mnie bardzo się jak na razie sprawdza (ale mam go dopiero 2 tygodnie, wcześniej zużyłam 2 próbki z Sephory). Matuje doskonale i na długo, jest bardzo trwały, nie brudzi ubrań. Divinora chyba lepiej sprawdzi się w przypadku cer mieszanych, a już z całą pewnością lepsza jest dla cery normalnej.
Co jeszcze? Aha, oba podkłady kosztują w polskich sklepach tyle samo (161 zł) z tym, że Chanel ma pojemność 30 ml, a Guerlain 25.

Uff, to chyba wszystko. Życzę owocnych wyborów, mam nadzieję, że trochę pomogłam.
Pozdrawiam - Aga
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.