Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-03, 12:32   #4651
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Zawsze jak nie jesteście przekonane to nie bójcie się zrezygnować zakupu. Wystarczy powiedzieć "nie jestem przekonana" albo "muszę się jeszcze zastanowić", podziękować za pomoc i po krzyku. Na przekupskie "bierz pani, bo zaraz znikną" i inne "gardło sobie podrzynam" nie reagować. Dobra brafiterka woli nie zrażać klientki, jak pisze Elessar.
Święte słowa A za nawiązanie do Pratchetta uśmiech pełen uznania
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 12:50   #4652
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Mogę prosić o pomoc?
Kierowałabym się ich tabelką, marki nie znam.
Różnica sugeruje miseczkę F w polskich. Tylko każda firma ma swoją rozmiarówkę, a niektóre modele wypadają inaczej niż wskazuje tabelka.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 13:14   #4653
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Kierowałabym się ich tabelką, marki nie znam.
Różnica sugeruje miseczkę F w polskich. Tylko każda firma ma swoją rozmiarówkę, a niektóre modele wypadają inaczej niż wskazuje tabelka.
Hm, w takim razie chyba zaryzykuję
Dziękuję

Ostatnio też zastanawiam się nad Gaią
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 19:18   #4654
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
LiParie słynie z tego, że przerabiają obwody - kompletny fail. Owszem, w Polsce brytyjskie staniki na ogół są dość drogie, ale po pierwsze na zachodzie są przeceniane posezonowo, po drugie, przerabiać to można coś, co się kupiło za bezcen, a jak już bulimy pełną cenę to powinno być doskonałe.


Ja też kiedyś miałam ulubiony model z La Senzy, chociaż obwód się okropnie rozciągał i musiałam go zmniejszać co jakiś czas. Niestety przestali go produkować, albo tylko sprzedawać w Polsce, na rzecz grubo wypchanych wersji. Ale faktycznie szczególnie w mniejszych mieli wybór i częste przeceny.

Według mnie warto spróbować CK, może ci będzie pasować.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------


Otóż to, brafiterka to zawód jak każdy. Tak samo jak są fryzjerzy genialni i partacze, tak samo są dobre brafiterki i złe.

Zawsze jak nie jesteście przekonane to nie bójcie się zrezygnować zakupu. Wystarczy powiedzieć "nie jestem przekonana" albo "muszę się jeszcze zastanowić", podziękować za pomoc i po krzyku. Na przekupskie "bierz pani, bo zaraz znikną" i inne "gardło sobie podrzynam" nie reagować. Dobra brafiterka woli nie zrażać klientki, jak pisze Elessar.
A jeśli można spytać, jakie są mniej więcej ceny takich staników uważanych przez Was za porządne? Tak żeby nie dać się naciągnąć na coś, co nie jest warte swojej ceny?
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 20:15   #4655
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cześć dziewczyny, proszę Was o pomoc. Dziś wybrałam się do sklepu po pierwszy w życiu uświadomiony biustonosz. W mojej mieścinie nie ma braffiterki, więc wymierzyłam się sama i według tabelki wyszło mi 70DD. Pani w sklepie powiedziała mi, że tego rozmiaru już nie produkują i że odpowiednikiem jest 70E. Czy to prawda, czy może omijać ten sklep szerokim łukiem?
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 20:24   #4656
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Ri Ri Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, proszę Was o pomoc. Dziś wybrałam się do sklepu po pierwszy w życiu uświadomiony biustonosz. W mojej mieścinie nie ma braffiterki, więc wymierzyłam się sama i według tabelki wyszło mi 70DD. Pani w sklepie powiedziała mi, że tego rozmiaru już nie produkują i że odpowiednikiem jest 70E. Czy to prawda, czy może omijać ten sklep szerokim łukiem?
Wiesz, to zależy od rozmiarówki danej firmy. W typowo polskiej rozmiarówce nie ma podwójnych literek (o czym trzeba pamiętać przy przeliczaniu rozmiarów z miseczką powyżej D), w brytyjskiej - są
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 22:40   #4657
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

dziękuję za odpowiedź jutro tam wrócę
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 23:16   #4658
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
A jeśli można spytać, jakie są mniej więcej ceny takich staników uważanych przez Was za porządne? Tak żeby nie dać się naciągnąć na coś, co nie jest warte swojej ceny?
Zależy od firmy. Jeśli chodzi o brytyjskie to możesz sobie wyguglować ile kosztują w polskich sklepach, a ile w brytyjskich. Oczywiście jest to cena, jaką się płaci za to, że u nas są mniej popularne, sprzedawane w niszowych sklepach itd. A wartość jest subiektywna. Jeśli kogoś stać, to może spokojnie uznać, że komfort kupowania na żywo, z przymierzaniem jest wart zapłacenia więcej. A jeśli twój budżet np. pozwala na staniki do maks. 100 zł to musi poszukać takich poniżej, i tyle.

Już tu wiele razy pisałyśmy, że można kupować okazyjnie, ale wiadomo że trzeba się bardziej postarać, dłużej poczekać na coś, czasem zaryzykować.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:09   #4659
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
A jeśli można spytać, jakie są mniej więcej ceny takich staników uważanych przez Was za porządne? Tak żeby nie dać się naciągnąć na coś, co nie jest warte swojej ceny?
Dla mnie granicą jest ok. 150 zł do wydania, można trafić dobre staniki taniej, tylko nie wszystkie tańsze marki są sprawdzone.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:55   #4660
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

http://www.intimo-dlaciebie.pl/gaia-...7-id-4321.aspx
http://www.intimo-dlaciebie.pl/ava-6...36-id-708.aspx
Zamówiłam.

A dzisiaj myślałam, że padnę.
Poszłam przypadkiem to sklepu z bielizną, patrzę, Alles, Gortkes.. Myślę-poprzymierzam, zobaczę jak leżą, etc.
Poprosiłam panią o rozmiar 70 e i 75 e .
Najpierw 'przemiła' pani zjechała mnie całą wzrokiem po czym zatrzymała się na moim biuście i zrobiła dziwną minę... Ok. Olałam to.
Przymierzyłam. Za małe.
Poprosiłam o 75 F.

A pani na to : ALE F JEST WIĘKSZE OD E!!!!!!!!!

moja mina...

(no naprawdę?! dobrze, że ktoś mnie uświadomił!)

Spokojnie wzięłam ale nie pasował mi zbytnio więc oddając pani powiedziałam, że są za małe. Jej mina - bezcenna...

Uwielbiam takie kobiety. No po prostu kochamm
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:57   #4661
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Jestem wiecznie bez pieniędzy, żaden z moich staników nie kosztował więcej niż 80zł. Poluję na używane na Allegro, na przeceny (Effuniak za 76, Ewa Bień za tyle samo, chociaż ją akurat odesłałam), testuję tańsze polskie marki (Ava się sprawdza, Nessa ma potencjał, chcę jeszcze sprawdzić Gorteks i Gorsenię ale podobno jest gorzej; Gaię już skreśliłam).
W ciągu ostatniego roku dorwałam na przecenach trzy nowe i moim zdaniem porządne staniki w okolicach 50zł, dwa semisofty z Avy i jednego push-upa z Nessy - Ava ma lepszą konstrukcję i jest wygodniejsza, ale Nessa też daje radę, zobaczymy jak będzie po praniu
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 11:06   #4662
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
http://www.intimo-dlaciebie.pl/gaia-...7-id-4321.aspx
http://www.intimo-dlaciebie.pl/ava-6...36-id-708.aspx
Zamówiłam.

A dzisiaj myślałam, że padnę.
Poszłam przypadkiem to sklepu z bielizną, patrzę, Alles, Gortkes.. Myślę-poprzymierzam, zobaczę jak leżą, etc.
Poprosiłam panią o rozmiar 70 e i 75 e .
Najpierw 'przemiła' pani zjechała mnie całą wzrokiem po czym zatrzymała się na moim biuście i zrobiła dziwną minę... Ok. Olałam to.
Przymierzyłam. Za małe.
Poprosiłam o 75 F.

A pani na to : ALE F JEST WIĘKSZE OD E!!!!!!!!!

moja mina...

(no naprawdę?! dobrze, że ktoś mnie uświadomił!)

Spokojnie wzięłam ale nie pasował mi zbytnio więc oddając pani powiedziałam, że są za małe. Jej mina - bezcenna...

Uwielbiam takie kobiety. No po prostu kochamm
Ja wolę wersję w drugą stronę - przychodzi uświadomiona klientka i pyta się o brytyjski rozmiar pewna, że go nie będzie, a tu niespodzianka - są
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 22:41   #4663
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nevillka Pokaż wiadomość
Kochane, dotarło do mnie info, że Alles ma na dniach wprowadzić nowy komplet bielizny, no i jest on IDEALNY Zwie się on Carla i wygląda jak na załączonym zdjęciu. Ponieważ jest boski, a JESZCZE nie ma go w sklepie Allesa (a może już jest, a ja przeoczyłam?), zastanawiam się czy będzie w moim rozmiarze - 65D (taka drobnica ze mnie...). Nie wiem na co się nastawiać. Help!
Widziałam już ten model w którymś sklepie (nota bene bardzo ładny) netowym i na pewno miał 65E, i to chyba zarówno miękkusa jak i usztywniany - niestety nie wiem, czy było 65D. Pogooglaj
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 07:56   #4664
Dżasta87
Raczkowanie
 
Avatar Dżasta87
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dolnośląskie miasteczko
Wiadomości: 218
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Ja też się pochwalę z mojej wczorajszej wizyty w Intimissimi we Wrocławiu.
Myślę sobie "czas wyprzedaży" może coś fajnego znajdę. Na wstepie oczywiście pytam się jakie najmniejsze obwody mają (bo ja z tych 60-65 jestem) i Pani mówi, ze 65-70 ale najlepiej, żeby przymierzyć. Więc biorę to i owo, przymierzam i za duże w obwodzie (jakbym miała 80 ), mówię, że za duże w obwodzie niestety,a ona na to,z wielka pogardą w głosie w w wzroku, że trzeba przytyć
Uśmiałam się strasznie i stwierdziłam, że pójdę gdzie indziej poszukać.

Dziewczyny czy wiecie gdzie dostanę biustonosz 65 A/B w kolorze cielistym? Jeszcze tylko taki mi do kolekcji brakuje,a w effuniaku nie ma.....

I zapomniałabym dodać, od kiedy nosze odpowiedni rozmiar biustonosza, zakochałam się w miekkich biustonoszach, gdzie wcześniej nie było to nawet do pomyślenia. Zawsze były push-upy z ośmioma gąbkami Jeżeli biustonosz jest dobrze dobrany, to nawet mały biust może ponętnie wyglądać. I o to w tym wszystkim chodzi
__________________
07.08.2010 Mój Ślub
http://s10.suwaczek.com/20100807640520.png

Edytowane przez Dżasta87
Czas edycji: 2013-07-05 o 08:01
Dżasta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 08:25   #4665
diablica_08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Ja również mam fioła na punkcie stanika....i kupuje gdzie popadnie. A że mam czym oddychać,hmmm...
__________________
Dla każdego coś dobrego
http://bercik79.blogspot.com/
diablica_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 08:26   #4666
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Dżasta87 Pokaż wiadomość
Na wstepie oczywiście pytam się jakie najmniejsze obwody mają (bo ja z tych 60-65 jestem) i Pani mówi, ze 65-70 ale najlepiej, żeby przymierzyć. Więc biorę to i owo, przymierzam i za duże w obwodzie (jakbym miała 80 ), mówię, że za duże w obwodzie niestety,a ona na to,z wielka pogardą w głosie w w wzroku, że trzeba przytyć
Uśmiałam się strasznie i stwierdziłam, że pójdę gdzie indziej poszukać.
O, uwielbiam takie mnie kiedyś pani w Esotiq powiedziała, że jak ich 65A jest na mnie za małe, to zawsze można sobie czymś wypchać - a jaką miałam radochę jak się okazało, że miska jest za mała ^^
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 08:33   #4667
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nevillka Pokaż wiadomość
Kochane, dotarło do mnie info, że Alles ma na dniach wprowadzić nowy komplet bielizny, no i jest on IDEALNY Zwie się on Carla i wygląda jak na załączonym zdjęciu. Ponieważ jest boski, a JESZCZE nie ma go w sklepie Allesa (a może już jest, a ja przeoczyłam?), zastanawiam się czy będzie w moim rozmiarze - 65D (taka drobnica ze mnie...). Nie wiem na co się nastawiać. Help!
Ale piękny


Cytat:
Napisane przez Dżasta87 Pokaż wiadomość
Ja też się pochwalę z mojej wczorajszej wizyty w Intimissimi we Wrocławiu.
Myślę sobie "czas wyprzedaży" może coś fajnego znajdę. Na wstepie oczywiście pytam się jakie najmniejsze obwody mają (bo ja z tych 60-65 jestem) i Pani mówi, ze 65-70 ale najlepiej, żeby przymierzyć. Więc biorę to i owo, przymierzam i za duże w obwodzie (jakbym miała 80 ), mówię, że za duże w obwodzie niestety,a ona na to,z wielka pogardą w głosie w w wzroku, że trzeba przytyć
Uśmiałam się strasznie i stwierdziłam, że pójdę gdzie indziej poszukać.

Dziewczyny czy wiecie gdzie dostanę biustonosz 65 A/B w kolorze cielistym? Jeszcze tylko taki mi do kolekcji brakuje,a w effuniaku nie ma.....

I zapomniałabym dodać, od kiedy nosze odpowiedni rozmiar biustonosza, zakochałam się w miekkich biustonoszach, gdzie wcześniej nie było to nawet do pomyślenia. Zawsze były push-upy z ośmioma gąbkami Jeżeli biustonosz jest dobrze dobrany, to nawet mały biust może ponętnie wyglądać. I o to w tym wszystkim chodzi
No jak nic MUSISZ przytyć!

Elessar-wiesz, ale Ty wiesz o co chodzi i nie sądzę, żebyś tak traktowała klientki. A tutaj Pani... ech, szkoda gadać. Aż mi się odechciewa zakupów

Jutro jadę do innego miasta gdzie sprzedają biustonosze E.Michalak (i nie tylko) i mam nadzieję wrócić z biustonoszem na ślub.
Po weekendzie jc. pochwalę się
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 08:57   #4668
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Dżasta87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wiecie gdzie dostanę biustonosz 65 A/B w kolorze cielistym? Jeszcze tylko taki mi do kolekcji brakuje,a w effuniaku nie ma.....
OnlyHer ma taki gładziutki, cielisty biustonosz - Latte. Rozmiarówkę mają od 60B
Mam go, jest cudowny

Chciałam wstawić link do strony producenta, ale Wizaż mnie ocenzurował >.<"
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2013-07-05 o 08:58
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 08:59   #4669
justyna_0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 13
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nevillka Pokaż wiadomość
Kochane, dotarło do mnie info, że Alles ma na dniach wprowadzić nowy komplet bielizny, no i jest on IDEALNY Zwie się on Carla i wygląda jak na załączonym zdjęciu. Ponieważ jest boski, a JESZCZE nie ma go w sklepie Allesa (a może już jest, a ja przeoczyłam?), zastanawiam się czy będzie w moim rozmiarze - 65D (taka drobnica ze mnie...). Nie wiem na co się nastawiać. Help!
Komplet Carla jest dostępny już w sklepie internetowym i jest nawet rozmiar 65D
Jeśli jesteś zainteresowana napisz na pw to podam link do swietnego sklepu z bielizna
justyna_0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 09:25   #4670
Dżasta87
Raczkowanie
 
Avatar Dżasta87
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dolnośląskie miasteczko
Wiadomości: 218
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
OnlyHer ma taki gładziutki, cielisty biustonosz - Latte. Rozmiarówkę mają od 60B
Mam go, jest cudowny

Chciałam wstawić link do strony producenta, ale Wizaż mnie ocenzurował >.<"
Już od jakiegoś czasu "czaiłam" się na niego. I własnie słyszałam już kilka opini, ze jest świetny. Więc przed chwilą go zamowiłam i teraz oczekuję na przesyłkę
__________________
07.08.2010 Mój Ślub
http://s10.suwaczek.com/20100807640520.png
Dżasta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 09:47   #4671
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Dżasta87 Pokaż wiadomość
Już od jakiegoś czasu "czaiłam" się na niego. I własnie słyszałam już kilka opini, ze jest świetny. Więc przed chwilą go zamowiłam i teraz oczekuję na przesyłkę
Mam go właśnie na sobie Z mojej perspektywy jedynym minusem (estetycznym) Latte są nieco zbyt szerokie ramiączka. Jest za to bardzo wygodny, w ogóle nie odznacza się pod ubraniami i cenę ma nawet do zniesienia
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 09:52   #4672
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Dżasta87 Pokaż wiadomość
Ja też się pochwalę z mojej wczorajszej wizyty w Intimissimi we Wrocławiu.
Myślę sobie "czas wyprzedaży" może coś fajnego znajdę. Na wstepie oczywiście pytam się jakie najmniejsze obwody mają (bo ja z tych 60-65 jestem) i Pani mówi, ze 65-70 ale najlepiej, żeby przymierzyć. Więc biorę to i owo, przymierzam i za duże w obwodzie (jakbym miała 80 ), mówię, że za duże w obwodzie niestety,a ona na to,z wielka pogardą w głosie w w wzroku, że trzeba przytyć
Uśmiałam się strasznie i stwierdziłam, że pójdę gdzie indziej poszukać.

Dziewczyny czy wiecie gdzie dostanę biustonosz 65 A/B w kolorze cielistym? Jeszcze tylko taki mi do kolekcji brakuje,a w effuniaku nie ma.....

I zapomniałabym dodać, od kiedy nosze odpowiedni rozmiar biustonosza, zakochałam się w miekkich biustonoszach, gdzie wcześniej nie było to nawet do pomyślenia. Zawsze były push-upy z ośmioma gąbkami Jeżeli biustonosz jest dobrze dobrany, to nawet mały biust może ponętnie wyglądać. I o to w tym wszystkim chodzi
Z cielistego 65A/B mam Effuniakowego Cielusia i OnlyHerkowego Latte. Powinien być jeszcze z Porcelanki w Effuniaku.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Ale piękny



No jak nic MUSISZ przytyć!

Elessar-wiesz, ale Ty wiesz o co chodzi i nie sądzę, żebyś tak traktowała klientki. A tutaj Pani... ech, szkoda gadać. Aż mi się odechciewa zakupów

Jutro jadę do innego miasta gdzie sprzedają biustonosze E.Michalak (i nie tylko) i mam nadzieję wrócić z biustonoszem na ślub.
Po weekendzie jc. pochwalę się
Wiem o co Ci chodzi
Po uświadomieniu szukałam w kilku sklepach swojego rozmiaru 65G (polskie), zostawiono mnie na cały dzień samą w mieście, bo nie miał mnie kto z dworca odebrać. I tak sobie łaziłam po sklepach, w kilku z bielizną zapytałam się o swój rozmiar, to usłyszałam, że 65 to rozmiarówka dziecięca a ja na pewno nie noszę miseczki G...
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 10:03   #4673
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Wiem o co Ci chodzi
Po uświadomieniu szukałam w kilku sklepach swojego rozmiaru 65G (polskie), zostawiono mnie na cały dzień samą w mieście, bo nie miał mnie kto z dworca odebrać. I tak sobie łaziłam po sklepach, w kilku z bielizną zapytałam się o swój rozmiar, to usłyszałam, że 65 to rozmiarówka dziecięca a ja na pewno nie noszę miseczki G...
Kiedyś zapytałam w sklepie stricte bieliźnianym o 65E (a może 70E?). Pani obcięła mnie wzrokiem i powiedziała:
- No bez przesady!
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 11:33   #4674
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Wpisałam na Onlyher moje wymiary i wyszło mi tak:
'Twój rozmiar:
PL 60L
UK 60H
UK - ściśliwy 65G'
Powiem szczerze 60L to już całkiem normalne nie jest
Kurcze, szkoda, że u mojej brafitterki nie ma rozmiarów z 60, bo te 60H to mnie kusi już od dawna
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 12:15   #4675
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Nie wiem dlaczego ten kalkulator nie wymierza też ścisłego obwodu polskiego, pff. Wyliczył mi polskie 65H, ale mam też trzy sztuki przyzwoicie ścisłego 70F (tabelki producentów sugerują mi 75D, ale aż tak dobrze to jeszcze nie ma).
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:35   #4676
anitqqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Mam taki malutki problem a mianowicie w staniku po wewnętrznej stronie miseczki odkleiła mi sie wyściółka jest to taki bąbel 2x2 czy jest jakiś sposób żeby to naprawić ? Nie chciała bym sie pozbywać stanika
Stanik zawsze prałam ręcznie i robiłam to delikatnie dlatego nie wiem czemu coś takiego sie stało skoro w innych stanikach nie mam tego problem

Przepraszam że zaśmiecam ale nie wiedziałam gdzie się zgłosić z moim problemem

Edytowane przez anitqqq
Czas edycji: 2013-07-05 o 16:38
anitqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 23:52   #4677
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Dżasta87 Pokaż wiadomość
Ja też się pochwalę z mojej wczorajszej wizyty w Intimissimi we Wrocławiu.
Myślę sobie "czas wyprzedaży" może coś fajnego znajdę. Na wstepie oczywiście pytam się jakie najmniejsze obwody mają (bo ja z tych 60-65 jestem) i Pani mówi, ze 65-70 ale najlepiej, żeby przymierzyć. Więc biorę to i owo, przymierzam i za duże w obwodzie (jakbym miała 80 ), mówię, że za duże w obwodzie niestety,a ona na to,z wielka pogardą w głosie w w wzroku, że trzeba przytyć
Uśmiałam się strasznie i stwierdziłam, że pójdę gdzie indziej poszukać.

Dziewczyny czy wiecie gdzie dostanę biustonosz 65 A/B w kolorze cielistym? Jeszcze tylko taki mi do kolekcji brakuje,a w effuniaku nie ma.....

I zapomniałabym dodać, od kiedy nosze odpowiedni rozmiar biustonosza, zakochałam się w miekkich biustonoszach, gdzie wcześniej nie było to nawet do pomyślenia. Zawsze były push-upy z ośmioma gąbkami Jeżeli biustonosz jest dobrze dobrany, to nawet mały biust może ponętnie wyglądać. I o to w tym wszystkim chodzi
:O Za coś takiego to można by się poskarżyć na tę ekspedientkę...
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 19:43   #4678
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cześć =) Postanowiłam dobrać sobie odpowiedni dla mnie rozmiar stanika. Mam strasznie małe piersi i mam problem z kupnem biustonosza.

Przed chwilą się zmierzyłam i wygląda to tak
pod biustem, ciasno zmierzone: 66/67 cm
w biuście, luźno zmierzone: 73/74 cm


Do tej pory nosiłam głównie staniki Key dla nastolatek, w rozmiarach 65 oraz 70 AA (zależy od modelu, niektóre ich 70 są ciaśniejsze od 65 <.<). Miałam też kilka staników innych firm, większość 65, kilka miałam 60, ale te nieelastyczne często były zbyt ciasne i się w nich dusiłam, w jednym wgl nie byłam w stanie się zapiąć. (Ale rozmiar rozmiarowi nierówny i zależny od firmy, więc nie wzbraniam się przed 60 w razie czego.)
Wszystkie "dorosłe" biustonosze, jakie miewam okazję mierzyć w sklepach mają na mnie dużo za duże miseczki.

Chciałabym kupić stanik jakiejś innej firmy, taki porządniejszy, bo te z Keya strasznie szybko się 'zużywają'. Wolałabym zainwestować w coś porzadniejszego, ale kompletnie nie wiem jakiego rozmiaru szukać.

Pomożecie?
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 07:50   #4679
Dżasta87
Raczkowanie
 
Avatar Dżasta87
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dolnośląskie miasteczko
Wiadomości: 218
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Faxu Pokaż wiadomość
Cześć =) Postanowiłam dobrać sobie odpowiedni dla mnie rozmiar stanika. Mam strasznie małe piersi i mam problem z kupnem biustonosza.

Przed chwilą się zmierzyłam i wygląda to tak
pod biustem, ciasno zmierzone: 66/67 cm
w biuście, luźno zmierzone: 73/74 cm


Do tej pory nosiłam głównie staniki Key dla nastolatek, w rozmiarach 65 oraz 70 AA (zależy od modelu, niektóre ich 70 są ciaśniejsze od 65 <.<). Miałam też kilka staników innych firm, większość 65, kilka miałam 60, ale te nieelastyczne często były zbyt ciasne i się w nich dusiłam, w jednym wgl nie byłam w stanie się zapiąć. (Ale rozmiar rozmiarowi nierówny i zależny od firmy, więc nie wzbraniam się przed 60 w razie czego.)
Wszystkie "dorosłe" biustonosze, jakie miewam okazję mierzyć w sklepach mają na mnie dużo za duże miseczki.

Chciałabym kupić stanik jakiejś innej firmy, taki porządniejszy, bo te z Keya strasznie szybko się 'zużywają'. Wolałabym zainwestować w coś porzadniejszego, ale kompletnie nie wiem jakiego rozmiaru szukać.

Pomożecie?
Masz podobne wymiary do mnie (ja mam jeszcze mniej w obwodzie). Obecnie posiadam 3 effuniaki (czaruś, trefl i malwa) i jak najbardziej mogę polecić Ci te biustonosze. Kupuje rozmiar 65A i są odpowiednie na mnie. Musisz pamiętać tylko, że te biustonosze są bardzo ściśliwe.
Obecnie czekam na biustonosz z OnlyHer- latte plunge, na dniach przyjdzie, więc się wypowiem.
__________________
07.08.2010 Mój Ślub
http://s10.suwaczek.com/20100807640520.png
Dżasta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 16:31   #4680
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Kiedyś zapytałam w sklepie stricte bieliźnianym o 65E (a może 70E?). Pani obcięła mnie wzrokiem i powiedziała:
- No bez przesady!
Że niby czemu nie?

Ja jak proszę o 70 F to też panie są wielce zdziwione I nie chodzi wcale o bazarowe stoiska tylko zwykle sklepy z bielizną. No kurcze, mają towar niezłych polskich firm np Ava, Kris Line itp to chyba powinny sie orientowac jakie rozmiary szyją?!
Ale nie...wg pan ja się w 70 pod biustem nie zmieszcze
Albo nieraz ktos komentuje: jak ty mozesz miec rozmiar F? Ja mam większy od ciebie biust i nosze tylko D
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.