Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-18, 20:52   #1441
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie antykoncepcyjnej

Cytat:
Napisane przez robaczek37 Pokaż wiadomość
czesc martinka-m,
juz powoli bzikuje, a swoim pytaniem wcale nie masz mnie za co przeprawszac.czasami nie wiadomo w jakich sytuacjach człowiek sie znajdzie a taka rozmowa naprawde duzo daje.Co do chwili w której mogło dojsc do zapłodnienia minęło juz ponad ok.2,5 tyg wiec mysle ze testy napewno by wykazały chyba,ze mam pecha a i lekarz moze by zaobserwował jakies zmany.Juz nie wiem 23.04 ide na kontrol wiec teraz zobacze co bedzie za niespodziana i oczywiescie odezwe sie do Ciebie...
trzymaj kciuki
2,5 tyg to rzeczywiscie testy powinny juz cos wykazac, nawet jak nie pierwszy to drugi juz zwieksza prawdopodobienstwo. wiec to jest bardzo pozytywne ciesze sie ze nasza "rozmowa" pomaga szczerze mowiac to bardzo dobrze cie rozumiem, bo sama nie wyobrazam sobie miec w obecnej sytuacji dziecka, i gdybym miala takie przejscia jak ty to na pewno bylabym strzepkiem nerwow. trzymam kciuki, i czekam na wiadomosci
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 07:13   #1442
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Brak okresu w 7 dniowej przerwie antykoncepcyjnej

A mój lekarez mówił, ze kobieta nie jest maszyną i ze raz się okres dostanie, a raz nie Musze potwierdzic jego słowa, bo ja mam okre co 2 miesiące... Robiłam testy, chodziłam na badani i wszystki jest w porządku- po prostu tak mam: jednego miesiąca mam ''normalne'' krwawiebie, a w następnym albo wcale, alebo plamienie. po prostu chyba krwi nie starcza
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 10:51   #1443
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

z tego co wiem bo czesto czytam duzo kobiecych czasopism...to przy pettingu tez mozna zajsc w ciaze...nie chce Cie straszyc ale jezeli mowisz ze uwazaliscie to wszytsko powinno byc ok...


Teoretycznie mozna, a praktycznie sa znikome szanse.
istotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 11:44   #1444
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

Cytat:
Napisane przez istotka Pokaż wiadomość
z tego co wiem bo czesto czytam duzo kobiecych czasopism...to przy pettingu tez mozna zajsc w ciaze...nie chce Cie straszyc ale jezeli mowisz ze uwazaliscie to wszytsko powinno byc ok...


Teoretycznie mozna, a praktycznie sa znikome szanse.
Praktycznie to szanse sa zawsze duze, wystarczy chwila uniesienia i nieuwagi...
;-)
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 11:57   #1445
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

a co ta lekarka mowila o Matce z Kalkuty??jak to sie ma do braku okresu???

bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 12:00   #1446
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

Moze jak sie do Niej pomodlisz to dostaniesz okres haha
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 12:08   #1447
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

[/quote]z tego co wiem bo czesto czytam duzo kobiecych czasopism...to przy pettingu tez mozna zajsc w ciaze...nie chce Cie straszyc ale jezeli mowisz ze uwazaliscie to wszytsko powinno byc ok...mowilam ze do lekarza nie warto isc...:-( a ja mam do was pytanie...czy wiecie moze jak wyglada takie naturalne poronienie?? bo ja sie zawsze nad tym zastanawiam...?? pozdrawiam[/quote]


Szanse są ale minimalne..co do poronienia monisciopaga , to normalnie dostajesz jakby okres, wiele dziewczyn tu pisało, i uwierz mi wcale nie były tego ciekawe a jednak zaznały takiego nieszczęscia...lepiej nie myśl o takich rzeczach..pozdrawiam
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 13:33   #1448
monisciopaga
Raczkowanie
 
Avatar monisciopaga
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiadomości: 162
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

Szanse są ale minimalne..co do poronienia monisciopaga , to normalnie dostajesz jakby okres, wiele dziewczyn tu pisało, i uwierz mi wcale nie były tego ciekawe a jednak zaznały takiego nieszczęscia...lepiej nie myśl o takich rzeczach..pozdrawiam[/quote]


Witam

ja nie mysle o tym poprostu jestem ciekawa jak to wyglada...wiem ze to straszne...:-(

patinka246 jak tam u Ciebie??zmieniło sie cos??
pozdrawiam
__________________
=> Moniś <=
monisciopaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 14:08   #1449
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

Wlasciwie to nie wiem jak zwiazek miala ta Matka Teresa z Kalkuty ale lekarka mowila cos tam o aborcji :/ poczulam sie tak jakbym przyszla do niej po lek zabijajacy dziecko :/

U mnie nic sie nie zmienilo a dzisiaj juz 23 dzieni... chyba porozmawiam o tym z mama...
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 14:28   #1450
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

Cytat:
Napisane przez patinka246 Pokaż wiadomość
Witam, znow bede Was zameczac moimi problemami ale ostatnio mam ich dosyc duzo... Bylam u gina bo mialam problemy z blona dziewicza i przepisal mi tam jakies masci i leki antykoncepcyjne. Powiedzialam mu ze okres mi sie spoznia 12 dni to polecil mi zrobic test ciazowy. Zrobilam test a nawet dwa dla pewnosci i wynik byl negatywny. Dzisiaj mija 20 dzien odkad nie mam okresu i nie wiem co mam robic :/ Pewnie wynika to z tego ze sie odchudzalam miesiac i mialam duzo stresu... Da sie jakos wywolac okres? Bo chce juz zaczac brac te tabletki anty a pozatym martwie sie ze cos sie ze mna dzieje. Zeby pojsc do ginekologa musialabym czekac miesiac na wizyte bo kasy na prywatnego nie mam... Slyszalam o luteinie na wywolanie miesiaczki ale jest tylko na recepte :/ kurcze wywolywalam go domowymi sposobami typu masaz goraca kapiel wino ale nie dziala... Help me...
patinka - faktycznie luteina albo duphaston pomógłby Ci wywołać @, ale tylko gin może ci to przepisać. Zrób test - jeżeli wyjdzie negatywny zacznij brać tabletki anty. Nie będa one wtedy Cię zabezpieczały, ale wywołają miesiączkę po wykończeniu opakowania.

Cytat:
Napisane przez monisciopaga Pokaż wiadomość
Witam!!

skoro oto chodzi...jesem bardzo mloda dziewczyna..wspolzylam seksualnie i przygotowuje sie do egzaminow...zatrzymal mi sie okres...moj partner twierdzi ze wszystko jest ok...czy zatrzymanie okresu moze bys spowodowane stresem przed egzaminami?? zastanawiam sie nad testem ciazowym...vlagam pomozcie...
Zatrzymanie @ ma tysiące powodów. Ciąża, strach przed ciążą, strach przed strachem itd
Zrób test. A ile masz lat, że piszesz o sobie jako bardzo młodej dziewczynie?
Bedzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez monisciopaga Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam od internisty i jestem wsciekla...
Skoro przypuszczała ciążę powinna Ci dać skierownie do gina, wtedy szyciej miałabyś wizytę!
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 14:38   #1451
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

Cytat:
Napisane przez monisciopaga Pokaż wiadomość
[...] a ja mam do was pytanie...czy wiecie moze jak wyglada takie naturalne poronienie?? bo ja sie zawsze nad tym zastanawiam...?? pozdrawiam
Lepiej się nad tym nie zastanawiaj, bo po co. Nikt nie chce przez to przechodzić a tak już jest, że tylko te kobiety które oczekuja na dzidizusia są tego świadome. I dlatego tak częsty jest to problem osób planujących dziecko.
Poronienie naturalne wygląda jak okres, tylko dużo obfitsze, krew jest gęsta i brązowa. Ból przeszywa ciało, a w serce jakby ktoś kłodę wbijał. Boli ciało i dusza i nie ma ratunku.
Chciałaś wiedzieć to napisalam...
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 15:29   #1452
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

Sluchajcie!!! Wlasnie dostalam okres!!! Jestem taka szczesliwa :P nie bede musiala odbywac rozmow z mama ani platac sie po lekarzach Hurrraaaa !!!!!!! Wlasnie wzielam ibupromek bo mnie zawsze brzuch boli a pod wieczor wezme pierwsza tabletke anty Jejku juz myslalam ze w ogole go nigdy nie dostane. Sukces po 23 dniach :P
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 16:27   #1453
Magda1729
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Unhappy Czy muszę iść do ginekologa??

Mam 17 lat i jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa.Mam nieregularne miesiączki a miesiączkuje od 5 lat i w zwiazku z tym chciałam się zapytać czy wizyta u ginekologa jest potrzebna??Może jeszcze poczekać trochę??
Magda1729 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 16:59   #1454
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

Brawo! )))
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 17:06   #1455
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy muszę iść do ginekologa??

5 lat to sporo czasu na uregulowanie sie same okresu,warto pojsc do lekarza,
po co sie meczyc z nieregularny okresem ktory uniemozliwia okreslenia dni plodnych itp.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 17:17   #1456
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Czy muszę iść do ginekologa??

Myślę że powinnaś iść, a to ze zwględu chociażby na to żeby dowiedzieć się czy wszystko jest ok. Nie wiem czy mając nieregularne miesiączki jest się czym przejmować (oprócz tego że nigdy nie wiesz kiedy możesz się spodziewać) to lepiej iść do lekarza i wszystko sprawdzić.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 17:19   #1457
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy muszę iść do ginekologa??

powinnas isc
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 17:44   #1458
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Czy muszę iść do ginekologa??

pewnie że warto iść! ginekolog nie gryzie..zawsze warto iśc zbadać się, jeśli masz nieregularny okres to tym bardziej...pozdrawiam
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 17:57   #1459
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Czy muszę iść do ginekologa??

tak, powinnaś pójść. na pewno ci to nie zaszkodzi a może pomóc. poza tym będziesz miała za sobą pierwszą wizytę, o co do której panuje tyle stereotypów i przekonasz się że to nic strasznego
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 18:08   #1460
monisciopaga
Raczkowanie
 
Avatar monisciopaga
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiadomości: 162
Talking Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

Cytat:
Napisane przez patinka246 Pokaż wiadomość
Sluchajcie!!! Wlasnie dostalam okres!!! Jestem taka szczesliwa :P nie bede musiala odbywac rozmow z mama ani platac sie po lekarzach Hurrraaaa !!!!!!! Wlasnie wzielam ibupromek bo mnie zawsze brzuch boli a pod wieczor wezme pierwsza tabletke anty Jejku juz myslalam ze w ogole go nigdy nie dostane. Sukces po 23 dniach :P

ciesze sie i to bardzo...nareszcie sie problem rozwiazal ja jak dostalam to sie cieszylam ze mnie boli brzuch naprawde sie ciesze


jolineczka-dziekuje ze mi powiedzialas o tmy co mnie tak interesowało...a co do mojego wieku to mam prawie 17 lat...jednak jak na moj wiek to jestem dojrzała wszytscy mi tak mowia i tak sie czuje...

pozdrawiam wszytskich
__________________
=> Moniś <=
monisciopaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 07:14   #1461
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Czy muszę iść do ginekologa??

oczywiście, ze iśc uważam, ze szkoda czasu, nieregularna miesiączka może być jednym z objawów zaburzeń w organizmie. Ja też czekałam bo miałam nieregularne miesiaczki, kazdy mowił "ureguluje sie". W końcu sie przemoglam i całe szczescie. Na wizycie okazało się, ze mam PCO i stąd te miesiączki. Zaczęłam leczenie. Dalej to inna historia
Ja bym nie lekcewazyła nieregularnej miesiaczki poza tym wiyta to nic strasznego
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 07:33   #1462
ullinek
Raczkowanie
 
Avatar ullinek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

ok mój sie pojawil z hukiem Jest tak okropnie bolesny i obfity ze strach z domu wychodzic. Co zrobilam? Pomyslalm ze pierwszego dnia okresu zaczelam pic herbatke SlimFigura (mamie pomoglo ladnie schudnac ) i na drugi dzien okresu nie bylo. Pilam ja caly czas, az postanowilam sprawdzic czy to nie z jej winy nie mam okresu i przez 1 dzien nie pilam. Okres poijawil sie wieczorem.
Myslicie ze to mozliwe ze od takiej herbatki mogl zatrzymac mi sie okres? troche to dziwne bo skladnikow jakichs drastycznie wplywajacych na organizm nie ma. Moze to poprostu zbieg okolicznosc :/
ullinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 08:20   #1463
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

Cytat:
Napisane przez ullinek Pokaż wiadomość
ok mój sie pojawil z hukiem Jest tak okropnie bolesny i obfity ze strach z domu wychodzic. Co zrobilam? Pomyslalm ze pierwszego dnia okresu zaczelam pic herbatke SlimFigura (mamie pomoglo ladnie schudnac ) i na drugi dzien okresu nie bylo. Pilam ja caly czas, az postanowilam sprawdzic czy to nie z jej winy nie mam okresu i przez 1 dzien nie pilam. Okres poijawil sie wieczorem.
Myslicie ze to mozliwe ze od takiej herbatki mogl zatrzymac mi sie okres? troche to dziwne bo skladnikow jakichs drastycznie wplywajacych na organizm nie ma. Moze to poprostu zbieg okolicznosc :/
wątpię w to
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 08:42   #1464
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Czy muszę iść do ginekologa??

tylko ze chyba musisz isc z rodzicem-ostatnio bylam swiadkiem jak dziewczyna weszla do gabinetu i zaraz musiala wychodzic po mame bo jest niepelnoletnia-oczywiscie na czas badania mama wyszla
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 15:23   #1465
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Czy muszę iść do ginekologa??

_wiesz wizyta nie jest taka straszna, musisz tylko trafic na przyzwoitego lekarza. Co wszystko wytłumaczy powie
Faktycznie moze byc problem, ze jestes nie pelnoletnia to lepiej jakbys z mama sie zapisala i od razu zapytala czy mozesz przyjsc sama

Co do okresu to powinnas zadbac o to by był regularnie to naprawde wielki komfort nie czekajac na neispodzianke
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 15:30   #1466
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Czy muszę iść do ginekologa??

Cytat:
Napisane przez malutka 166 Pokaż wiadomość
pewnie że warto iść! ginekolog nie gryzie..zawsze warto iśc zbadać się, jeśli masz nieregularny okres to tym bardziej...pozdrawiam
Nie gryzie Nie

Ja muszę powiedzieć że trafiłam do bardzo fajnej Pani Ginekolog również nie miałam jeszcze 18 lat i poszłam prywatnie na wizytę. Pani Gin. przeprowadziła ze mną wywiad Miła rozmowa. Samo badanie nie było dla mnie wstydliwe ani nieprzyjemne gdyż miałam robione USG. Nie musiałam siadać na 'samolociku' aby mnie nie narażać na stres

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
tylko ze chyba musisz isc z rodzicem-ostatnio bylam swiadkiem jak dziewczyna weszla do gabinetu i zaraz musiala wychodzic po mame bo jest niepelnoletnia-oczywiscie na czas badania mama wyszla
Ja nie musiałam iść z mama Poszłam sama, ale może to zalezy od tego czy idziesz prywatnie czy nie
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 19:28   #1467
monisciopaga
Raczkowanie
 
Avatar monisciopaga
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiadomości: 162
Talking Dot.: Gdzie moj okres? Zniknal? :/

Cytat:
Napisane przez ullinek Pokaż wiadomość
ok mój sie pojawil z hukiem Jest tak okropnie bolesny i obfity ze strach z domu wychodzic. Co zrobilam? Pomyslalm ze pierwszego dnia okresu zaczelam pic herbatke SlimFigura (mamie pomoglo ladnie schudnac ) i na drugi dzien okresu nie bylo. Pilam ja caly czas, az postanowilam sprawdzic czy to nie z jej winy nie mam okresu i przez 1 dzien nie pilam. Okres poijawil sie wieczorem.
Myslicie ze to mozliwe ze od takiej herbatki mogl zatrzymac mi sie okres? troche to dziwne bo skladnikow jakichs drastycznie wplywajacych na organizm nie ma. Moze to poprostu zbieg okolicznosc :/

Witam

co do Twojego pytania to nie jest pierwszy znany mi przypadek ze takie odchudzajace herbaty wstrzymuja okres...dwie moje znajome mialy dokladnie to samo...kuzynka i ciotka tez...ta herbata powoduje to ze ma zmienic sie ilosc tkanki tluszczowej i powoduje to ze nie masz ochoty na jedzenie a takie cos spowodowal zmiany w Twoim ciele...tak kiedys powiedzial lekarz mojej kuzynce...gdy przestala pic ta herbate okres sie pojawil i wszystko bylo ok...moim zdaniem to jak ma zblizac sie czas okresu nalezy ta herbate odstawic ....pozdrawiam
__________________
=> Moniś <=
monisciopaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 13:15   #1468
Magda1729
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Czy muszę iść do ginekologa??

a
Magda1729 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 14:48   #1469
Magda1729
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Czy muszę iść do ginekologa??

Dziękuję Wam za radyI tak muszę iść Ale nie chcę i bardzo się boję
Magda1729 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 13:49   #1470
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Czy muszę iść do ginekologa??

_nie masz co sie bac, ginekolog nei gryzie
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.