Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 18:45   #4681
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Muszę wam powiedzieć dziewczyny, że z mojego drugiego biustonosza nie jestem zadowolona. Mam wrażenie, że jest za duży po praniu, a warto dodać, ze prałam go ręcznie w odpowiedniej temperaturze. Jak się wyprostuję to jest nawet okay, ale ja się praktycznie cały czas garbię i wtedy biustonosz się wydaje za duży (o dziwo w moim czarnym tak nie ma) + muszę już dawać obwód na drugą haftkę, bo na pierwszej to mogę całą dłoń włożyć. Jestem zawiedziona. No i przy okazji mam pytanie czy jeżeli przy garbieniu coś odstaje itd. to oznacza, że biust już nie jest podtrzymywany jak powinien? Powinnam cały czas prosto być?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2013-07-09 o 18:46
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 20:05   #4682
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Hej,
Nie dawno dołączyłam do waszego grona, byłam u brafiterki która stwierdziła że moj rozmiar to 70D. Całe życie nosiłam 75B i nie co się zdziwiłam że noszę taki rozmiar i widać mi piersi !
Dobrala mi biustonosz Freya no i tu zaczyna się problem, otóż u nirj było wszystko okej, miałam biust a teraz jak go noszę to wszystko podjeżdza do góry (tył stanika) no i odstaje mi miseczka dość znacznie...

Dodam jeszcze że mój obwód pod biustem to 78cm a w biuście 89cm. No i nie wygonie mi w nim czuje się taka bardzo opięta a jednak te miseczki odstają... co robić? moze zle dobrany rozmiar?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 22:12   #4683
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Liiii - A wygarniasz prawidłowo biust przy zakładaniu?
__________________
- O ile miałem możność stwierdzić, wydaje mi się, że powszechnie przyjęty przez kobiety sposób pisania listów jest nienaganny, z wyjątkiem trzech drobiazgów.
- Jakich to, proszę?
- Stały brak tematu, całkowite lekceważenie interpunkcji i częsta nieznajomość gramatyki.
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 07:53   #4684
Dżasta87
Raczkowanie
 
Avatar Dżasta87
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dolnośląskie miasteczko
Wiadomości: 218
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Wczoraj przyszedł mój wyczekiwany OnlyHer Latte i jest boski !!! Już wiem czemu dziewczyny się nim zachwycały. Poza tym zauważyłam, że fason plunge jest stworzony własnie dla mnie, tej małobiuściastej
Warto wydać trochę więcej kasy na dobry biustonosz.
__________________
07.08.2010 Mój Ślub
http://s10.suwaczek.com/20100807640520.png
Dżasta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 08:12   #4685
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Dżasta87 Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszedł mój wyczekiwany OnlyHer Latte i jest boski !!! Już wiem czemu dziewczyny się nim zachwycały. Poza tym zauważyłam, że fason plunge jest stworzony własnie dla mnie, tej małobiuściastej
Warto wydać trochę więcej kasy na dobry biustonosz.
jaki rozmiar brałaś? (mam podobne wymiary )
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 08:22   #4686
Dżasta87
Raczkowanie
 
Avatar Dżasta87
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dolnośląskie miasteczko
Wiadomości: 218
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
jaki rozmiar brałaś? (mam podobne wymiary )
Wzięłam 60B, ponieważ bałam się, ze 65A będzie na mnie za luźny (lubię ściśliwe biustonosze).
Zapinam się na środkowej haftce i jest dobrze, miseczki też wielkością pasują i mój mały biust wygląda w nim nawet ponętnie
__________________
07.08.2010 Mój Ślub
http://s10.suwaczek.com/20100807640520.png
Dżasta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 07:49   #4687
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Dżasta87 Pokaż wiadomość
Wzięłam 60B, ponieważ bałam się, ze 65A będzie na mnie za luźny (lubię ściśliwe biustonosze).
Zapinam się na środkowej haftce i jest dobrze, miseczki też wielkością pasują i mój mały biust wygląda w nim nawet ponętnie
napisz prosze i le masz w obwodzie
dzieki czaje sie na latte juz ohoho... i nadal nie mogę się zdecydować
czy ta 60B jest porównywalna do 65A effuniakowego? chodzi o obwód, czy mniejsza?
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 12:48   #4688
Dżasta87
Raczkowanie
 
Avatar Dżasta87
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dolnośląskie miasteczko
Wiadomości: 218
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
napisz prosze i le masz w obwodzie
dzieki czaje sie na latte juz ohoho... i nadal nie mogę się zdecydować
czy ta 60B jest porównywalna do 65A effuniakowego? chodzi o obwód, czy mniejsza?
W obwodzie mam 64cm.

Z effuniaka biorę zawsze 65A i mam wrażenie, że jest bardziej ściśliwy niż 60B latte plunge. W latte zapinam się na środku (a ma aż 4 haftki) i jest dobrze,ani za ciasno,ani za luźno. Miseczki porównywalne w obu przypadkach (bałam się też, że miseczka B będzie za duża, na szczęście okazało się, ze jest w sam raz )
__________________
07.08.2010 Mój Ślub
http://s10.suwaczek.com/20100807640520.png
Dżasta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 14:16   #4689
ver_million
Rozeznanie
 
Avatar ver_million
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: -.-
Wiadomości: 737
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

dziewczyny!
zmierzyłam się, choć nie wiem czy poprawnie
pod biustem mam 75,
w biuście nie wiem czy dobrze mierze, ale wychodzi mi 85/87.
do tej pory nosiłam rozmiar 75B z targu, i one były najlepsze, bo przynajmniej się nie przemieszczały, kupiłam też pare staników za granicą 75B, ale bez push-upa, no i tragedia. ostatnio mocno schudłam, gdzieś koło 10kilo i tak myślę, że moja waga już stanęła w miejscu, więc
przybywam, aby BŁAGAĆ was o pomoc. najchętniej w ogóle nie nosiłabym stanika, bo dużo lepiej wyglądam bez niż z... może nie migrującymi piersiami, a migrującym stanikiem przy każdym ruchu.
__________________
She seems to be stronger, but what they want her to be is weak
She could play pretend, she could join the game, boy
ver_million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:43   #4690
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Dżasta87 Pokaż wiadomość
Masz podobne wymiary do mnie (ja mam jeszcze mniej w obwodzie). Obecnie posiadam 3 effuniaki (czaruś, trefl i malwa) i jak najbardziej mogę polecić Ci te biustonosze. Kupuje rozmiar 65A i są odpowiednie na mnie. Musisz pamiętać tylko, że te biustonosze są bardzo ściśliwe.
Obecnie czekam na biustonosz z OnlyHer- latte plunge, na dniach przyjdzie, więc się wypowiem.
Dzięki wielkie
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 07:43   #4691
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dżasta Dzięki, bardzo pomogłaś
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 21:03   #4692
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

a ja dziś wybrałam się po biustonosz w rozmiarze 70 E. Nigdzie takiego nie mieli, mierzyłam różne drogie modele w zbliżonych rozmiarach, a i tak w końcu kupiłam pushup 75B za 25 zł, bo w nim moje piersi wyglądały najlepiej i był idealnie dopasowany.
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 22:24   #4693
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Jeśli masz rozmiar zbliżony do 70E, to 75B (w dodatku pushup) nie mógł pomieścić Twojego biustu, przynajmniej nie poprawnie założony.

Zaglądałaś do pierwszego posta? W każdym ze sklepów z Biuściastej Mapy, w każdym porządnym sklepie z bielizną w szerszej rozmiarówce, bez problemu dostałabyś 70E.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2013-07-12 o 22:26
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 21:42   #4694
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Jeśli masz rozmiar zbliżony do 70E, to 75B (w dodatku pushup) nie mógł pomieścić Twojego biustu, przynajmniej nie poprawnie założony.

Zaglądałaś do pierwszego posta? W każdym ze sklepów z Biuściastej Mapy, w każdym porządnym sklepie z bielizną w szerszej rozmiarówce, bez problemu dostałabyś 70E.
w moim mieście jest 5 sklepów z bielizną, ale żaden z nich nie znajduje się na Biuściastej Mapie. Kilka razy dokonywałam pomiaru i właśnie taki rozmiar wyszedl mi wedlug kalkulatora. Może jak będę w większym mieście, to uda mi się zajrzeć do profesjonalisty.
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 22:25   #4695
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Nezka07 Pokaż wiadomość
Liiii - A wygarniasz prawidłowo biust przy zakładaniu?
tak, wygarniam dobrze. Nie wiem co jest nie tak...
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 09:27   #4696
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
tak, wygarniam dobrze. Nie wiem co jest nie tak...
To co mi się nasuwa na myśl to to, że to nie Twój krój. Inny model, inna firma. Albo nie patrz się na metkę i kieruj wskazówkami z piersiówki.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 19:27   #4697
bezkituu
Raczkowanie
 
Avatar bezkituu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Wizażystki potrzebuję waszej pomocy :)
Ja również stwierdziłam, że warto by było się douczyć w tej kwestii, bo po prostu nie mogę patrzeć na swój biust, w mojej opini, jest okropny, żeby nie powiedzieć obrzydliwy...
Z tym, że z tego co widzę, nie jest to wcale takie łatwe, te całe rozmiary..
Tak więc potrzebuję Waszej pomocy, bo jak już wcześniej pisałyście rzadko kto na moim etapie wierzył kalkulatorowi i kupował za małe te "pierwsze" staniki. Ja również podchodzę sceptycznie, więc może oceniłybyście jaki mogę mieć rozmiar ;>
wymiary:
82 pod biustem, ścisło, chyba nawet bardzo ścisło.
99 w biuście
104 "w zwisie"
Wszystko mierzone bez stanika, bo chciałam, żeby było "lepiej", chociaż nie wiem czy zrobiłam w ten sposób "lepiej".
Dodam, że całe życie nosiłam staniki bazarowe, szczerze powiedziawszy, wstyd się przyznać, nawet nie wiem co za rozmiar, bo wszystkie były mierzone "na oko"....
Co mnie najbardziej przeraża, mam niesamowicie szeroko rozstawione piersi, wygląda to fatalnie... No i niestety dosyć duże fałdy pod pachami.
__________________
high five!
bezkituu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 21:48   #4698
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez bezkituu Pokaż wiadomość
Wizażystki potrzebuję waszej pomocy
Ja również stwierdziłam, że warto by było się douczyć w tej kwestii, bo po prostu nie mogę patrzeć na swój biust, w mojej opini, jest okropny, żeby nie powiedzieć obrzydliwy...
Z tym, że z tego co widzę, nie jest to wcale takie łatwe, te całe rozmiary..
Tak więc potrzebuję Waszej pomocy, bo jak już wcześniej pisałyście rzadko kto na moim etapie wierzył kalkulatorowi i kupował za małe te "pierwsze" staniki. Ja również podchodzę sceptycznie, więc może oceniłybyście jaki mogę mieć rozmiar ;>
wymiary:
82 pod biustem, ścisło, chyba nawet bardzo ścisło.
99 w biuście
104 "w zwisie"
Wszystko mierzone bez stanika, bo chciałam, żeby było "lepiej", chociaż nie wiem czy zrobiłam w ten sposób "lepiej".
Dodam, że całe życie nosiłam staniki bazarowe, szczerze powiedziawszy, wstyd się przyznać, nawet nie wiem co za rozmiar, bo wszystkie były mierzone "na oko"....
Co mnie najbardziej przeraża, mam niesamowicie szeroko rozstawione piersi, wygląda to fatalnie... No i niestety dosyć duże fałdy pod pachami.
Mam prawie identyczne wymiary, a skoro masz szeroko rozstawione piersi, to wróżę Ci... 75D? Ale niezależnie od tego, co napiszemy tu my i co powie kalkulator, i tak lepiej będzie, jak zmierzysz. Kilka stron wcześniej pisałam, jak to kalkulator się na mnie nie poznał...
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 09:59   #4699
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez bezkituu Pokaż wiadomość
Wizażystki potrzebuję waszej pomocy
Ja również stwierdziłam, że warto by było się douczyć w tej kwestii, bo po prostu nie mogę patrzeć na swój biust, w mojej opini, jest okropny, żeby nie powiedzieć obrzydliwy...
Z tym, że z tego co widzę, nie jest to wcale takie łatwe, te całe rozmiary..
Tak więc potrzebuję Waszej pomocy, bo jak już wcześniej pisałyście rzadko kto na moim etapie wierzył kalkulatorowi i kupował za małe te "pierwsze" staniki. Ja również podchodzę sceptycznie, więc może oceniłybyście jaki mogę mieć rozmiar ;>
wymiary:
82 pod biustem, ścisło, chyba nawet bardzo ścisło.
99 w biuście
104 "w zwisie"
Wszystko mierzone bez stanika, bo chciałam, żeby było "lepiej", chociaż nie wiem czy zrobiłam w ten sposób "lepiej".
Dodam, że całe życie nosiłam staniki bazarowe, szczerze powiedziawszy, wstyd się przyznać, nawet nie wiem co za rozmiar, bo wszystkie były mierzone "na oko"....
Co mnie najbardziej przeraża, mam niesamowicie szeroko rozstawione piersi, wygląda to fatalnie... No i niestety dosyć duże fałdy pod pachami.
Szkoda, że mierzyłaś się bez stanika w biuście, bo grawitacja swoje robi; pomiar bez biustonosza jest tylko w zwisie, resztę najlepiej robić w miękkim biustonoszu. Spróbowałabym od mierzenia 75F/G (w polskiej rozmiarówce). Jesteś z Poznania (tak jak w podpisie)? Jeśli tak to idź do OnlyHer na ul. Kraszewskiego 14, tam na pewno będziesz w dobrych rękach
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 11:57   #4700
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Muszę wam powiedzieć dziewczyny, że z mojego drugiego biustonosza nie jestem zadowolona. Mam wrażenie, że jest za duży po praniu, a warto dodać, ze prałam go ręcznie w odpowiedniej temperaturze. Jak się wyprostuję to jest nawet okay, ale ja się praktycznie cały czas garbię i wtedy biustonosz się wydaje za duży (o dziwo w moim czarnym tak nie ma) + muszę już dawać obwód na drugą haftkę, bo na pierwszej to mogę całą dłoń włożyć. Jestem zawiedziona. No i przy okazji mam pytanie czy jeżeli przy garbieniu coś odstaje itd. to oznacza, że biust już nie jest podtrzymywany jak powinien? Powinnam cały czas prosto być?
Według mnie to w niczym nie przeszkadza, że dasz radę włożyć dłoń pod obwód. On ma odpowiednio podtrzymywać biust, a nie ściskać Cię do granic możliwości, przecież trzeba oddychać, inaczej -> jeśli jest uszyty z porządnego materiału, to nie będzie się szybko rozciągał, pod warunkiem, że nie jest zbyt ciasny - wtedy przez permanentne maksymalne rozciąganie na ciele szybko może się zrobić sznurkowaty.

Po praniu miseczki raczej się nie rozciągają, prędzej kurczą. Może kupowałaś go, gdy miałaś górkę hormonalną = trochę większy biust, a teraz jesteś w dołku... A usztywniany biustonosz najczęściej tak ma, że odstaje przy garbieniu, schylaniu. Nie widząc go trudno powiedzieć, czy Twój jest ok.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:31   #4701
bezkituu
Raczkowanie
 
Avatar bezkituu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Szkoda, że mierzyłaś się bez stanika w biuście, bo grawitacja swoje robi; pomiar bez biustonosza jest tylko w zwisie, resztę najlepiej robić w miękkim biustonoszu. Spróbowałabym od mierzenia 75F/G (w polskiej rozmiarówce). Jesteś z Poznania (tak jak w podpisie)? Jeśli tak to idź do OnlyHer na ul. Kraszewskiego 14, tam na pewno będziesz w dobrych rękach :)

Już się poprawiam! Wymiary zmierzone w staniku (w sumie się nie zmieniły):
ścisło pod biustem: 82cm
w biuście: 98cm
w pochyleniu (to określenie podoba mi się bardziej ;)): 104cm

Jeżeli chodzi o Poznań to niestety nie mam możliwości, ponieważ tam studiuję, a teraz wakacje, będę tam dopiero za 3miesiące, a wolałabym już zacząć nosić dobre staniki..
__________________
high five!
bezkituu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 23:10   #4702
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Gdzie mogę kupić staniki 65C? miałam atlanticowe, ale szybko się rozciągają pod biustem, esotiq też miałam, i też mi się naciągnął.. Nie chcę jakiś drogich.

Ale kurde wam powiedziałam.. Katowice/Kielce

A poza tym dziewczyny, znalazłam taką aukcję na allegro, i generalnie potrzebuję stanika beżowego na 2-3 wyjścia do sukienki. myślicie, że mogę go kupić http://allegro.pl/biustonosz-gladka-...396885418.html ? bo nie chce, żeby mi spadał, ale na codzień noszę czarne ciuchy, więc za często w nim chodzić nie będę (o ile nie powiem "prawie nigdy")

A co sądzicie o stanikach firmy henderson? są tanie i jeśli dobre, to sobie sprawię ze dwa..

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2013-07-20 o 08:13
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 09:38   #4703
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Gdzie mogę kupić staniki 65C? miałam atlanticowe, ale szybko się rozciągają pod biustem, esotiq też miałam, i też mi się naciągnął.. Nie chcę jakiś drogich.

Ale kurde wam powiedziałam.. Katowice/Kielce

A poza tym dziewczyny, znalazłam taką aukcję na allegro, i generalnie potrzebuję stanika beżowego na 2-3 wyjścia do sukienki. myślicie, że mogę go kupić http://allegro.pl/biustonosz-gladka-...396885418.html ? bo nie chce, żeby mi spadał, ale na codzień noszę czarne ciuchy, więc za często w nim chodzić nie będę (o ile nie powiem "prawie nigdy")

A co sądzicie o stanikach firmy henderson? są tanie i jeśli dobre, to sobie sprawię ze dwa..
Z tej aukcji bym nie kupowała - miseczka zmienia się w zależności od obwodu, 65D -> 70C -> 75B (idąc podstawowym rozmiarem z aukcji) więc na 65C będzie za duża miska. Jeśli potrzebujesz jasny stanik na kilka okazji to może go odkupisz od kogoś?
Na Balkonetce dużo dziewczyn sprzedaje i widziałam kilka w okolicach tego rozmiaru.
Z firm mogę polecić OnlyHer i Agio, ale cena będzie koło 100 zł w górę.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez bezkituu Pokaż wiadomość
Już się poprawiam! Wymiary zmierzone w staniku (w sumie się nie zmieniły):
ścisło pod biustem: 82cm
w biuście: 98cm
w pochyleniu (to określenie podoba mi się bardziej ): 104cm

Jeżeli chodzi o Poznań to niestety nie mam możliwości, ponieważ tam studiuję, a teraz wakacje, będę tam dopiero za 3miesiące, a wolałabym już zacząć nosić dobre staniki..
W sumie to możesz spróbować z tym co pisałam wcześniej - 75F/G z polskich, a pewnie zaproponują Ci 75(34)E/F (rozmiary brytyjskie). Poszukaj na Stanikowej Mapie, może jest coś blisko Ciebie albo powiedz, gdzie teraz jesteś to dziewczyny mogą znać inne sklepy, których na mapie nie ma a można do nich iść.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 11:47   #4704
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Gdzie mogę kupić staniki 65C? miałam atlanticowe, ale szybko się rozciągają pod biustem, esotiq też miałam, i też mi się naciągnął.. Nie chcę jakiś drogich.

Ale kurde wam powiedziałam.. Katowice/Kielce

A poza tym dziewczyny, znalazłam taką aukcję na allegro, i generalnie potrzebuję stanika beżowego na 2-3 wyjścia do sukienki. myślicie, że mogę go kupić http://allegro.pl/biustonosz-gladka-...396885418.html ? bo nie chce, żeby mi spadał, ale na codzień noszę czarne ciuchy, więc za często w nim chodzić nie będę (o ile nie powiem "prawie nigdy")

A co sądzicie o stanikach firmy henderson? są tanie i jeśli dobre, to sobie sprawię ze dwa..
Warto mieć jeden cielisty, pod czarne też się przyda, szczególnie takie prześwitujące.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 12:12   #4705
Martiniana
Przyczajenie
 
Avatar Martiniana
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

o rany, nie wiedziałam, że nosiłam złe staniki od 5 lat

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

może jak teraz zmienię to jeszcze podrosną :p
Martiniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 15:47   #4706
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Warto mieć jeden cielisty, pod czarne też się przyda, szczególnie takie prześwitujące.
Tyle że moje ubrania często farbują, i raz założyłam dosłownie na godzinę czarną bluzkę na biały stanik, i stanik zrobił się szaro-biały, nie do wyprania ;/
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 16:10   #4707
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Tyle że moje ubrania często farbują, i raz założyłam dosłownie na godzinę czarną bluzkę na biały stanik, i stanik zrobił się szaro-biały, nie do wyprania ;/
No tak, na to trzeba uważać, ale zwykle przynajmniej część nie farbuje. Farbuje najczęściej bawełna i głównie nowe ubrania - po kilku praniach powinno być ok. A na uporczywe farbowacze po prostu uważać. Albo na takie kłaczące ubrania, z których kłaczki się przyczepiają do bielizny i w ogóle wszystkiego.

Ja też noszę na ogół czerń. Ale nakupiłam sobie okazyjnie kolorowych biustonoszy, to je wynaszam.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 01:47   #4708
magbag72
Raczkowanie
 
Avatar magbag72
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 130
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Prosiłabym o pomoc
Mój rozmiar pod biustem - 76 cm.
w biuście - 86 cm.
Zwykle kupuję staniki 75A - i generalnie w taki rozmiar zwykle jest OK, ale od kilku tygodni próbuję kupić kostium kąpielowy - i staniki 75A wszystkich mierzonych kostiumów mają dobry obwód, ale za małe miski, a 70B - w miarę (choć nie idealnie) dobre miski, ale zbyt mały obwód. W efekcie mam problem z dobraniem kostiumu.
Z kalkulatora Mariski wychodzi mi 70B.
Na innych stronach, na których istnieją jakieś kalkulatory - zawsze wychodzi mi 75A.
A w kostiumach ani 70B, ani 75A nie pasuje, 75B także nie .
__________________
Mój Instagram - https://www.instagram.com/magbag13/

Edytowane przez magbag72
Czas edycji: 2013-07-22 o 01:49
magbag72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 18:59   #4709
bezkituu
Raczkowanie
 
Avatar bezkituu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Po internetowym "wywiadzie" z właścicielką OnlyHer, dostałam odpowiedź, że najprawdopodobniej mój rozmiar to 80DD i został mi zaproponowany stanik Parfait Jeanie plunge
w rozmiarze 80D, zamówiłam, bo co ja tam wiem, na tym etapie wszyscy wiedzą lepiej ode mnie, nawet w kwestii mojego biustu, hihi ;)
Jestem pozytywnie nastawiona, mam nadzieję, że będzie wszystko ok, bo właśnie kupiłam najdroższy stanik w moim życiu.
Co myślicie?

PS Podoba mi się stanik Passionata Delight strapless black, a właściwie piersi modelki w tym staniku, więc jeżeli ten na który teraz czekam będzie ok to zastanowię się nad kupnem tego, z tym że kompletnie nie wiem jaki rozmiar miałabym kupować skoro "obwód bardzo ścisły, miseczki ok. 2 razy większe". Po za tym czy on będzie ok dla mnie, skoro mam stożkowaty biust i potrzebuję zebrania z boków i przesunięcia na środek?
A po za tym, jeżeli macie propozycje, sklepy gdzie staniki są ok i dużo tańsze to podrzućcie coś proszę, bo te ceny to chyba mnie wykończą...
__________________
high five!

Edytowane przez bezkituu
Czas edycji: 2013-07-22 o 19:03
bezkituu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 20:50   #4710
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez bezkituu Pokaż wiadomość
Po internetowym "wywiadzie" z właścicielką OnlyHer, dostałam odpowiedź, że najprawdopodobniej mój rozmiar to 80DD i został mi zaproponowany stanik Parfait Jeanie plunge
w rozmiarze 80D, zamówiłam, bo co ja tam wiem, na tym etapie wszyscy wiedzą lepiej ode mnie, nawet w kwestii mojego biustu, hihi
Jestem pozytywnie nastawiona, mam nadzieję, że będzie wszystko ok, bo właśnie kupiłam najdroższy stanik w moim życiu.
Co myślicie?

PS Podoba mi się stanik Passionata Delight strapless black, a właściwie piersi modelki w tym staniku, więc jeżeli ten na który teraz czekam będzie ok to zastanowię się nad kupnem tego, z tym że kompletnie nie wiem jaki rozmiar miałabym kupować skoro "obwód bardzo ścisły, miseczki ok. 2 razy większe". Po za tym czy on będzie ok dla mnie, skoro mam stożkowaty biust i potrzebuję zebrania z boków i przesunięcia na środek?
A po za tym, jeżeli macie propozycje, sklepy gdzie staniki są ok i dużo tańsze to podrzućcie coś proszę, bo te ceny to chyba mnie wykończą...
Ścisły obwód - możesz potrzebować luźniejszego niż normalnie, miski 2 razy większe - potrzebne o 2 oczka mniej niż zwykle. Nie znam tego modelu, ale jeśli dobrze pamiętam to na Balkonetce jedna z dziewczyn (stożek) wrzucała zdjęcia (chyba że pomieszałam modele). Wszystko okaże się jak przymierzysz.
Co do cen - trzeba eksperymentować z polskimi markami, bo brytyjskie/amerykańskie to kwestia kursu waluty.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez magbag72 Pokaż wiadomość
Prosiłabym o pomoc
Mój rozmiar pod biustem - 76 cm.
w biuście - 86 cm.
Zwykle kupuję staniki 75A - i generalnie w taki rozmiar zwykle jest OK, ale od kilku tygodni próbuję kupić kostium kąpielowy - i staniki 75A wszystkich mierzonych kostiumów mają dobry obwód, ale za małe miski, a 70B - w miarę (choć nie idealnie) dobre miski, ale zbyt mały obwód. W efekcie mam problem z dobraniem kostiumu.
Z kalkulatora Mariski wychodzi mi 70B.
Na innych stronach, na których istnieją jakieś kalkulatory - zawsze wychodzi mi 75A.
A w kostiumach ani 70B, ani 75A nie pasuje, 75B także nie .
Zostałabym przy obwodzie 70 miseczka B/C i mierzyła różne kroje. I tak samo z kostiumami. Może być tak, że tam gdzie byłaś nie ma Twojego kroju.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.