Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 08:27   #4951
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Odp: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

A ja Wam zazdroszcze, bo u mnie czika przestraszna!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 08:45   #4952
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez Kija80 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam ale w tak ekspresowym tempie że wszystko zapomniałam A teraz pasuje mi iść sprzątać i jak wrócę to znowu będzie milion pięćset sto dziewięćset stron... Jutro robię imprezę urodzinową dla Grzesia który kończy 6 lat, dzieciaki przyjeżdżają z rodzicami więc dla starszych będzie grill, no i pasuje mi odgruzować chałupę. Już jest nieźle ale mam tonę prasowania
Buziaki urodzinowe dla Grzesia Duży chłopak już!
jak już będzie po to dopraszam się o zdjęcie z dmuchania świeczek
A życzenia imieninowe złożę jak ten dzień nastąpi
Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
Ruchy rzeczywiście na wzór dżejkoba ale za to jak gada!!!! Mój Igi przy niej to niemowa
Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
[/COLOR]zrobilam obiadek, ale czaderski wyszedl. te sloiczkowe mamle przy nim sie kryja
mlody zjadl troche, to i tak sukces bo generalnie od jakis 3 tyg jest pogniewany na obiadki
za chwile sprobuje dac mu jeszcze troszke a jak nie to cyc pojdzie w ruch i kimonko potem
a z czego robiłaś obiadek?
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41869563]
Obiad zrobiony, zjedzony, mąż z Agu wyjadon na roweron, Dorotka śpion a ja oglądał łóżka piętrowe, bo... na naszym narożniku nie da się spać już, obecnie śpię na samych sprężynach, pokrytych tkaniną :/ a kupno nowego łóżka, do kompletu, mija się z celem póki Dorotka malutka, zaraz upaprane będzie. No to sofa od Agatki przejdzie do zajechania do naszego pokoj, a im kupi babcia (się zaoferowała sama!) piętrowe, i teraz nie wiem jaki typ:

http://allegro.pl/lozka-lozko-pietro...371661419.html

http://allegro.pl/lozka-lozko-pietro...371664093.html

a moja mama zafascynowana jest takim:

http://allegro.pl/lozko-pietrowe-fre...405009407.html aczkolwiek mnie się cena nie podoba (!!!) i w sumie za mały pokój, oddychać by się w nim nie dało [/QUOTE]
Domek...marzenie mojego dzieciństwa No ale jak nie macie miejsca to drugie, na razie Agatka na dole może spać a jak będzie większa to dam sobie rękę i inne kończyny uciąć że będzie chciała na górze!
Cytat:
Napisane przez calawdeszczu Pokaż wiadomość
ja sie wbijam jak zwykle
obejrzałam filmik bokeh z hanią i mi ręce opadły, że Julka naprawde jest w tyle w porównaniu do Waszych szkrabów.....
pokaże Wam co Julka robi..
powaznie sie zastanawiam czy nie iść z nią do neurologa.
ostatnio w doodatku jakoś lewą rączke zaciską i tak wygina do środka, ehhhh...
a o gadaniu to nawet mowy nie ma, tylko jakieś aa uu jak małpka...

http://www.youtube.com/watch?v=XIJY5...ature=youtu.be


o to sie wyżaliłam.
cała dobrze że tyłek nastawiłaś
Przeciez ona nie lezy jak kłoda tylko próbuje coś robić, dupkę jak do góry podnosi. ty myślisz że Igi zaczął raczkować i siadać z etapu kłody od razu? Też różnych wygibasów poćwiczył najpierw długo m.in. coś w tym stylu co Julka robi na filmiku.
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Pietraszko u chustotaty - mina chyba sama za siebie mówi - mamo, ale to nie Twoje serduszko słyszę
Jejjj, cudnie. A jaki opalony
Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Mi tam się do zębów nie śpieszy



A tak ćwiczymy, oczywiście nim mama wygrzebała aparat to się chłopina zmęczył, ale coś tam widać
http://www.youtube.com/watch?v=CA9qd...ature=youtu.be
Co do zębów to chociaż jedna mądra że jej nie śpieszno. Mi też się nie śpieszyło ale Igi kilka dni przed skończeniem 6 miesięcy uraczył mnie dwoma. I teraz za każdym razem jak daję cyca to taki niepokój "ugryzie? nie ugryzie?" Jak na razie 2 razy się zdarzyło i nie polecam
I widzę że już i Piotrusiowi nudno w jednym miejscu i robi przymiarki do przemieszczania
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.

Edytowane przez ILLUSION
Czas edycji: 2013-07-20 o 11:09
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 08:55   #4953
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
a z czego robiłaś obiadek?

Domek...marzenie mojego dzieciństwa No ale jak nie macie miejsca to drugie, na razie Agatka na dole może spać a jak będzie większa to dam sobie rękę i inne kończyny uciąć że będzie chciała na górze!
a wlasnie, obiadek... przypomnialo mi sie ze ktoras tez mnie o niego pytala..
a wiec..... nic specjalnego taki standard - kurczak, ziemniak, marchew, pietrucha, brokuly, natkai koperek. super wyszlo, kazde warzywko bylo czuc, no i w ogole to ma w koncu jakis smak, bynajmniej dla mnie

musze sie rozejrzec za cielencina i wolowina i indykiem, pomroze kawalki i bede gotowac...
jak sie pytalam ostatnio u nas (Polo market) o krolika to pani malo zawalu nie dostala! zjechalam na nizszy level pytajac sie o cielecine i wolowine ale reakcja byla podobna
czyli wyjazd do oszął sie szykuje jak nic!

sylwietta - udanego weselicha!

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41877444]
a Blogerka chyba przez mnie kupiła?
[/QUOTE]

he he, jeszcze Marsi po drodze byla
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 08:58   #4954
ezzo
Zadomowienie
 
Avatar ezzo
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 657
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Witajcie,
Przepraszam, ze sie nie odnosze i wpadam jak burza, ale chcialam sie pochwalic, ze mamy za soba marchewkowy debiut poszlo sprawnie ale sprzatania i prania po bylo co nie miara
My sie dalej odgruzowujemy w nowym mieszkaniu, postaram sie dzisiaj podczytac co u was, bo jestem jeden dzien do tylu.
ezzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 09:05   #4955
insolito
Zadomowienie
 
Avatar insolito
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 900
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość
Miałam Wam napisać co u nas,ale napisze co innego. Obejrzałam właśnie film "Nad życie" poświęcony Agacie Mróz. Śledziłam Jej walkę o życie z zaciśniętymi kciukami...
Dziewczyny spłakałam się jak głupia! Jakie my mamy szczęście że są te nasze dzieci! Nieważne napięcie,że niektóre mniej się ruszają,że chore bioderka... Ale mamy nasze Skarby i same jesteśmy zdrowe i możemy cieszyć się każda chwilą z Nimi.! Film poruszył mnie do dna serca. Nie jestem w stanie nic więcej napisać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miałam to samo po tym filmie. Oglądałam w ciąży, Tż, akurat w innym pokoju był i jak mnie zobaczył to myślała, że coś się stało

Cytat:
Napisane przez litllesweetangel;41871883

[B
Insolito[/B] mlody bada grunt Troche jak szykowanie sie do skoku :P



U mnie w miescie jest outlet Butiku, kupilam fajne porty za 10 zl ogolem niezle ceny maja, bluzki bardzo fajne po dyszke, sukienki itp



Zazdroszczę outletu


Cytat:
Napisane przez sarah67 Pokaż wiadomość
a c





nie no On niesamowity jest

Wy dziwuchy chodakowska sobie wybijcie z głowy
i z Pietraszkiem cwiczcie
ciekawe czy nadazycie
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość



muzyka super pasuje do sytuacji
Faktycznie

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
ale mi Filip dał dzisiaj po południu szkołę życia płakał co chwilę, a jak nie płakał to jęczał, aaaaaaaaaaaa wczorajsza szczepionka dopiero dzisiaj by go wzięła?

i włozyłam go do spacerówki dzisiaj i du.pa, nie chce wkurza go, że szelkami przypięty i nie może się powyginać; dziwne mam dziecko ,wszystkie w gondolkach cudują i wolą spacerówki, a ten mój małpiszon wszystko na opak


Wiedeń
Oj mam nadzieję, że w nocy było lepiej

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41874600]




cudo

------------------
Ukochana od kilku tygodni zabawa Dorotki - koniecznie z dźwiękiem

http://www.youtube.com/watch?v=Xhbgf...1TmASD5-ORa05w
[/QUOTE]



Piękna Plujka

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
hej girls
Jeszcze się złapie na stary wątek, dorwałam neta lepszego więc piszę.
My z Blanką drugi dzień na wakacjach.
Wczoraj byłam u teściowej i już się wkurzyłam, karmiła Blankę w taki sposób że nie dała jej w ogóle przełknąć jedną łyżke za drugą, to jej zabrałam.
Dzisiaj pierwszy raz jadła gotowany samodzielnie obiad-oczywiście smakowało

Tak patrze na Wasze filmiki z dzieciami to wszystkie takie sprawne, moja tylko się umie z pleców na brzuch przekrecić i robi to notorycznie, no i pompki robi i obraca się wokół własnej osi no i 2 razy udało jej się usiąć w spacerwówce.

Naprawdę fajne macie dzieciaki i super umiejętności mają.
I, że niby to mało ?



Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki..lecę Was troszkę podczytac..mąż w tym tygodniu na zwolnieniu i nie mam kiedy zająć się wizazingiem...a w czwartek skończyliśmy 5 miesięcy...kiedy to zleciało?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dla Antosia za 5 miesięcy

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość

Co do żebów to chociaż jedna mądra że jej nie śpieszno. Mi też się nie śpieszyło ale Igi kilka dni przed skończeniem 6 miesięcy uraczył mnie dwoma. I teraz za każdym razem jak daję cyca to taki niepokój "ugryzie? nie ugryzie?" Jak na razie 2 razy się zdarzyło i nie polecam
I widzę że już i Piotrusiowi nudno w jednym miejscu i robi przymiarki do przemieszczania
Mi wystarczy jak czasem zdarz mu się mnie capnąć dziąsłami
__________________
23.01.2013-PIOTRUŚ
21.04.2015-MICHAŚ

Tylko Wy wieci, jak bije moje serce od środka .
insolito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 09:08   #4956
litllesweetangel
Lurker ;)
 
Avatar litllesweetangel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 112
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cala gluptasie toc widac, ze ona sie szykuje do tego raczkowania... Moja tez tak robi, dupka do gory i probowanie ale pewnie za ciezko jeszcze zeby tak calkiem sie podniesc.

Co do Hje dla mnie Wisnia zawsze Wisnia bedzie Nawet jak widze Hje to czytam Wisienka

Meneq jak bedziesz miec numery lotto to dawaj, dzisiaj kumulacja 15 milionow Puscilam 1 zaklad, nadal sie ludze, ze wygram


Nawijko u nas jak kluske karmie na rekach, to potrafi szczypac po sutkach Jak karmie na kolanach( leze sobie i kolana zgiete) to kopie mnie po szyi, pytalam sie TZa kiedys czy ona mnie nie kocha moze ?

Lady Ty chyba nie dodalas w koncu fot mieszkanka, dobrze pamietam?

Hje 163 cm czyli u mnie gorzej, mniej miejsca na rozlozenie sie tluszczu


Wczoraj przenieslismy sie do spacerowki, mala wiecej widzi i chyba jej wygodnie. Co prawda troche duza na nia ale nie wyglada to najgorzej :p dajecie do spacerowki jakas poduszke?



Jestem glodna, zaraz wysle TZa po klementynke

Wczoraj robilam na obiad surimi w ciescie nalesnikowym- pyycha polecam !
__________________

It's okay
I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry
litllesweetangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 09:11   #4957
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

pstryczek zgadza sie, sophie przez, a raczej dzieki szaja kupilam , u nas na spacerach szoruje Borysowi dziaselka bardzo czesto i mam spokoj, w domu to raczej nie jest zabawka na dluzsza mete, tutaj bardziej niz zabawki interesuja go rzedmity codziennego uzytku albo niestety noszenie na rekach

ale .... w ciagu ostatnich kilku dni Borys jakby laskawszy sie dla mnie zrobic, w nocy ;ladnie spi, wczoraj po 2 tygdniach prawie zjadl mleczko w nocy wiec wrocimy do 5 karmien, w dzien tez grzeczniejszy i ma dwie dluzszy drzemki, tak wiec obstawiam ze ten niespokojny czas to byla wina upalow i bolacych dziaselek
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 09:21   #4958
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Kija, z tyłu jest obcas - słupek.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 09:25   #4959
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez ezzo Pokaż wiadomość
Witajcie,
Przepraszam, ze sie nie odnosze i wpadam jak burza, ale chcialam sie pochwalic, ze mamy za soba marchewkowy debiut poszlo sprawnie ale sprzatania i prania po bylo co nie miara
My sie dalej odgruzowujemy w nowym mieszkaniu, postaram sie dzisiaj podczytac co u was, bo jestem jeden dzien do tylu.

fota jest?

zastanawiam sie tylko skad zamowic ta zyrafke? z all czy z tych wafelkow?
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 09:32   #4960
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość
Miałam Wam napisać co u nas,ale napisze co innego. Obejrzałam właśnie film "Nad życie" poświęcony Agacie Mróz. Śledziłam Jej walkę o życie z zaciśniętymi kciukami...
Dziewczyny spłakałam się jak głupia! Jakie my mamy szczęście że są te nasze dzieci! Nieważne napięcie,że niektóre mniej się ruszają,że chore bioderka... Ale mamy nasze Skarby i same jesteśmy zdrowe i możemy cieszyć się każda chwilą z Nimi.! Film poruszył mnie do dna serca. Nie jestem w stanie nic więcej napisać.
Mam ten film ściagnięty....ale teraz chyba nie obejrzę bo ja to beksa straszna jestem....
Cytat:
Napisane przez sarah67 Pokaż wiadomość
dziewczyny jezdzim w spacerowce juz od dawna dosyc ale Nati chwila tylko i na raczki chce
co robic
zabawki biore cala torbe i co daje to nie dalej jojczy a a rekach spokoj tylko łupinka lata w te i w tamte sie rozglada
muza z telefonu tez juz nie dziala
telefon z lapce zajmie sie 10 min i dalej jojczy
a może na brzuszku ją połóż w spacerówce i niech sobie przez siatkę świat ogląda. Mój Igi to uwielbia.
Cytat:
Napisane przez nomenklaturabinominalna Pokaż wiadomość
Nie bylo mnie z Wami 2 tygodnie,czytam Was od trzech dni,ale nie potrafie sie wbic
Pozdrawiamy z Marcinem wszystkie ciocie i dzieciaczki
Widziałam że podczytujesz. Napisz co u Was...
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wszystkie robicie kaszke na mleku? Czy na wodzie tez?
Ja robię na wodzie bo mam kaszki mleczne.
Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
i włozyłam go do spacerówki dzisiaj i du.pa, nie chce wkurza go, że szelkami przypięty i nie może się powyginać; dziwne mam dziecko ,wszystkie w gondolkach cudują i wolą spacerówki, a ten mój małpiszon wszystko na opak:brzydal
To jak na płasko spacerówka to nie przypinaj, nie wypadnie, albo na brzuszek go daj tak jak w gondoli jeździł i niech przez siatkę patrzy.
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41874600]
Ukochana od kilku tygodni zabawa Dorotki - koniecznie z dźwiękiem

http://www.youtube.com/watch?v=Xhbgf...1TmASD5-ORa05w[/QUOTE]
Igorek też tak pluł hehehe, co jakiś czas sobie przypomina i znowu tak przez kilka dni robi.
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, ze te sama bezmleczna kaszke mozna robic albo na mleku albo na wodzie?
Nie ogarniam
Mleczne na wodzie, bezmleczne na mm. Bo te bezmleczne nie mają w sobie witamin właśnie dlatego że w mm są dodane więc jakbyś zrobiła bezmleczną na wodzie to niepełnowartościowy posiłek.
Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
Ilussion..co to za ciasto? Wciąz tu któraś je piecze...poproszę o przepis..może moje beztalencie się odmieni..
Proszę:
CIASTO NA MAŚLANCE

Ciasto:
1 i 1/4 szkl maślanki naturalnej
1 szkl cukru
2,5 szkl mąki
3 jajka
3 łyżeczki proszku do pieczenia
0,5 szkl oleju
1 cukier waniliowy

Wszystko wrzucić do miski, wymieszać i wylać na blachę wysmarowaną margaryną/masłem i wysypaną bułką tartą.

Na wierzch wyłożyć owoce pokrojone na kawałki. Ja robiłam jak do tej pory z truskawkami, jabłkami, brzoskwiniami, jagodami.


Kruszonka:
1 kostka masła
1 szklanka mąki
0,5 szklanki cukru
Masło roztopić w garnuszku i ostudzić, mąkę z cukrem wymieszać w miseczce, zalać roztopionym masłem i wymieszać do powstania kruszonki, dodając jeszcze stopniowo mąki i cukru.
Kruszonkę wysypać na wierzch ciasta.

Piec około 30-40 minut w 170 stopniach. Ja daję zawsze termoobieg z zapiekaniem góry.
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.

Edytowane przez ILLUSION
Czas edycji: 2013-07-20 o 09:34
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 09:43   #4961
treselle0
Zadomowienie
 
Avatar treselle0
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 100
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

my po szczepieniu i po bioderkach, jedno i drugie ok,następne wizyty za miesiąc
Córa dalej spalnie nieodkładalna, ale już się tak nie przejmuje. Jedynie 'w gosciach' jest to uciążliwe, ale jak cycek taki niezbędny do spania to trudno. Na spacerach już się nie przejmuję tylko wyciągam, chociaż ostatnio w parku przez cały czas gapił się na nas jakiś facet. Bidok pewnie liczył, że sobie cycka obejrzy, a tu zonk, nie dość, że malutki to jeszcze główką dziecka zasłonięty

Co do umiejętności, to moja wczoraj wydawała różne dźwięki - raczej niemiłe dla ucha i jak widziała, że się śmieję to sama w głos śmiech i dalsze wrzaski To jest łobuz

Dziękuję tym dziewczynom, które próbowały pomóc mi wybrać kolor nosidełka... Jeszcze sie waham Nancy Ty już swoje kupiłaś?

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
Mleczne na wodzie, bezmleczne na mm. Bo te bezmleczne nie mają w sobie witamin właśnie dlatego że w mm są dodane więc jakbyś zrobiła bezmleczną na wodzie to niepełnowartościowy posiłek.
a mi wczoraj na wizycie zaleciła wprowadzenie już kaszki i powiedziała, cyt."najlepiej bezmlecznej, żeby młoda nie dostawała obcego mleka" - czyli jej się pokitrasiło

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Kija, z tyłu jest obcas - słupek.
fajne. Ja bym nie założyła bo za wysokie (chociaz podobają mi się inne wysokie kobiety na obcasie). Kompleksy z podstawówki jeszcze

W ogóle dzień dobry
treselle0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 09:48   #4962
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Hej!
To dzisiaj ja dopełnię formalności.
Buziaki i sto lat dla Nadii Bijkory i Oliwiera Yellow!

Cytat:
Napisane przez Kija80 Pokaż wiadomość
Ja protestuję, dlaczego Wisienka już nie jest Wisienką? To znaczy czytałam argumentację ale nie przyjęłam do wiadomości Toż to tak jakbyś powiedziała że od jutra Pola jest na przykład Amelką Uważam że zmiana nicka powinna podlegać ocenie w referendum ogólnowątkowym,a nie jakaś taka samowolka
Dla mnie Hje należy wymawiać Wisienka, to tylko taka egzotyczna pisownia , pewnie po japońsku

A paragon z rossa był smaczny? Bo może by go mamy niejadków do zupek dodawały...

Bo się mi wydawał taki oklepany... Zakładałam konto na szybcika, a tak naprawdę nie lubię, jak się do mnie mówi po zdrobnionemu.
I kurde, trafiłaś, bo myślałam o jakimś japońskim nicku, ale meneq by mnie szybko rozgryzła, i nici z egzotycznej nazwy.

Paragon chyba dobry, bekło jej się, jak zjadła.



Hope, u nas też pogoda skitfaszona, a wieczorem festyn mamy, może się polepszy. Przynajmniej na razie nie pada...

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Ale żeśmy umęcyły ten wątek... Prawie miesiąc.

Edytowane przez hje
Czas edycji: 2013-07-20 o 09:55
hje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 09:49   #4963
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez treselle0 Pokaż wiadomość
a mi wczoraj na wizycie zaleciła wprowadzenie już kaszki i powiedziała, cyt."najlepiej bezmlecznej, żeby młoda nie dostawała obcego mleka" - czyli jej się pokitrasiło
Bo może myślała że na swoim mleku z cyca byś robiła?
Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Hej!
To dzisiaj ja dopełnię formalności.
Buziaki i sto lat dla Nadii Bijkory i Oliwiera Yellow!
Przyłączam się
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 09:53   #4964
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez treselle0 Pokaż wiadomość
my po szczepieniu i po bioderkach, jedno i drugie ok,następne wizyty za miesiąc
Córa dalej spalnie nieodkładalna, ale już się tak nie przejmuje. Jedynie 'w gosciach' jest to uciążliwe, ale jak cycek taki niezbędny do spania to trudno. Na spacerach już się nie przejmuję tylko wyciągam, chociaż ostatnio w parku przez cały czas gapił się na nas jakiś facet. Bidok pewnie liczył, że sobie cycka obejrzy, a tu zonk, nie dość, że malutki to jeszcze główką dziecka zasłonięty


Dziękuję tym dziewczynom, które próbowały pomóc mi wybrać kolor nosidełka... Jeszcze sie waham Nancy Ty już swoje kupiłaś?


fajne. Ja bym nie założyła bo za wysokie (chociaz podobają mi się inne wysokie kobiety na obcasie). Kompleksy z podstawówki jeszcze
za wizyty!

ooo, to ci sie podgladacz trafil! u mnie tez by sie nienapatrzyl

a pomiedzy ktorymi kolorami sie wahasz?

u mnie z butami to samo. a ile masz wzrostu?

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Hej!
To dzisiaj ja dopełnię formalności.
Buziaki i sto lat dla Nadii Bijkory i Oliwiera Yellow!
klask i:
Wszystkiego najepszego!!!!
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 09:56   #4965
Kija80
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 414
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Kija, z tyłu jest obcas - słupek.
Ale mnie o ten przód chodzi... Obcas widzę tylko się zastanawiam jak jest przód zrobiony, bo ten but jest z przodu taki wysoki. Normalnie w takim przypadku jest gruba podeszwa a tu chyba podeszwa na całym bucie cieniutka a cały przód ze skóry, dlatego się zastanawiam czy z przodu pod palcami jest koturn tylko zamaskowany skórą?
Musisz zrobić jednak tę fotę bo nijak sobie nie mogę wyobrazić nogi w takim bucie
Kija80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 10:09   #4966
treselle0
Zadomowienie
 
Avatar treselle0
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 100
Cool Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
Bo może myślała że na swoim mleku z cyca byś robiła?

Przyłączam się
właśnie nie, bo mówiła o wodzie. Pytałam od razu jak dodać gluten i ona, że robię normalnie kaszkę na wodzie, jaką tam sobie wybiorę i dodaję pół łyżeczki zwykłej mannej.
Rónież się przyłączam

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
za wizyty!

ooo, to ci sie podgladacz trafil! u mnie tez by sie nienapatrzyl

a pomiedzy ktorymi kolorami sie wahasz?

u mnie z butami to samo. a ile masz wzrostu?



klask i:
Wszystkiego najepszego!!!!
niebieski i morski/zielony. Zobaczę może Tż będzie miał swój typ, choć znając życie, to raczej usłyszę - wybierz jakie Ci się podoba

168. Na płasko jest ok,ale z wysokim obcasem czuję się jak żyrafa Przechodzi jedynie taki 5 cm. Dużo facetów jest mniejsza a i kobiety raczej na płasko chodzą, więc nawet jakbym chciała założyć obcas to czułabym się dziwnie przy reszcie malutkich. Dobrze, że trafił mi się wysoki tż to czasem od święta mogę zaszaleć

Olka przepała teraz 2h i prawie 1,5 sama, beze mnie i cycka! jest czad Miłego dnia, my mykamy dzisiaj na urodziny teścia

Edytowane przez treselle0
Czas edycji: 2013-07-20 o 10:12
treselle0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 10:18   #4967
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez treselle0 Pokaż wiadomość

niebieski i morski/zielony. Zobaczę może Tż będzie miał swój typ, choć znając życie, to raczej usłyszę - wybierz jakie Ci się podoba

168. Na płasko jest ok,ale z wysokim obcasem czuję się jak żyrafa Przechodzi jedynie taki 5 cm. Dużo facetów jest mniejsza a i kobiety raczej na płasko chodzą, więc nawet jakbym chciała założyć obcas to czułabym się dziwnie przy reszcie malutkich. Dobrze, że trafił mi się wysoki tż to czasem od święta mogę zaszaleć

Olka przepała teraz 2h i prawie 1,5 sama, beze mnie i cycka! jest czad Miłego dnia, my mykamy dzisiaj na urodziny teścia
robi postepy! musiala sie wyspac na imprezke
pfffff, zyrafa? ja mam tak na codzien 178 cm

----------
zamowilam zyrafke! i ksiazeczke i spray do zabawek
chyba naprawde jestem uzalezniona!
ale narazie robie STOP - skonczyly mi sie hasła do prelewow internetowych
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)




Edytowane przez pstryczek84
Czas edycji: 2013-07-20 o 10:21
pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 10:51   #4968
ezzo
Zadomowienie
 
Avatar ezzo
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 657
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Pstryczku marchewkowe zdjecia w klubie
Probowalas nosic manduce na biodrze, mozna tak, juz te nasze maluchy? I jeszcze dopytam, co to jest spray do zabawek, bo nie kojarze

Buziaki od ciotki ezzo dla Nadii i Oliwiera

Edytowane przez ezzo
Czas edycji: 2013-07-20 o 10:52
ezzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 10:52   #4969
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

jaki spray?

ja oczywiście już wqrwa zaliczyłam.. Mówiłam wczoraj że jak będzie pogoda to pojedziemy do Piwnicznej na DP. No I TZ że może jego matke weźmiemy. To mówię ok. Zadzwoniłam do niej mówie co i jak. No to może pojedziemy. A dzisiaj co? Zadzwoniła do Grzesia że może byśmy z nią do biedry pojechali, bo ona zakupy musi sobie zrobić. Mówię mu Hola! Ja mam inne plany na dzisiaj. I ona doskonale o tym wie. A co najlepsze?Auto ma pod domem, córeczka prawko ma, ale ona się BOI z nią jechać. To co za problem jej listę dać, niech jedzie nawet sama?
Normalnie bym tą babę za jaja powiesiła, gdyby miała
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 10:54   #4970
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Odp: Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez litllesweetangel Pokaż wiadomość
Nawijko u nas jak kluske karmie na rekach, to potrafi szczypac po sutkach Jak karmie na kolanach( leze sobie i kolana zgiete) to kopie mnie po szyi, pytalam sie TZa kiedys czy ona mnie nie kocha moze ?
ehh, te male wredoty :P

Tresseleo, to jak, lekarka Ci kazala robic bezmleczna kaszke na wodzie?


U nas dzis brokuly
Zapach okropny, wiec mialam obawy... Ale Kubus wsunal jak zwykle - z czystym sliniakiem
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 10:58   #4971
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

widzialam, widzialam, smakowalo chyba
nie, nie probowalam. jakos najwygodniej mi normalnie, z przodu.
a jaki masz kolorek?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
jaki spray?

ja oczywiście już wqrwa zaliczyłam.. Mówiłam wczoraj że jak będzie pogoda to pojedziemy do Piwnicznej na DP. No I TZ że może jego matke weźmiemy. To mówię ok. Zadzwoniłam do niej mówie co i jak. No to może pojedziemy. A dzisiaj co? Zadzwoniła do Grzesia że może byśmy z nią do biedry pojechali, bo ona zakupy musi sobie zrobić. Mówię mu Hola! Ja mam inne plany na dzisiaj. I ona doskonale o tym wie. A co najlepsze?Auto ma pod domem, córeczka prawko ma, ale ona się BOI z nią jechać. To co za problem jej listę dać, niech jedzie nawet sama?
Normalnie bym tą babę za jaja powiesiła, gdyby miała
o matko, niezla ta baba jest!

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość


U nas dzis brokuly
Zapach okropny, wiec mialam obawy... Ale Kubus wsunal jak zwykle - z czystym sliniakiem
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


a sprej taki
http://www.fabrykawafelkow.pl/kosmet...y-organic.html
z racji tego ze sporo mamy uzywanych zabawek to kupilam
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 11:06   #4972
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez Kija80 Pokaż wiadomość
Ale mnie o ten przód chodzi... Obcas widzę tylko się zastanawiam jak jest przód zrobiony, bo ten but jest z przodu taki wysoki. Normalnie w takim przypadku jest gruba podeszwa a tu chyba podeszwa na całym bucie cieniutka a cały przód ze skóry, dlatego się zastanawiam czy z przodu pod palcami jest koturn tylko zamaskowany skórą?
Musisz zrobić jednak tę fotę bo nijak sobie nie mogę wyobrazić nogi w takim bucie
Tez sobie nie wyobrazam

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
robi postepy! musiala sie wyspac na imprezke
pfffff, zyrafa? ja mam tak na codzien 178 cm

----------
zamowilam zyrafke! i ksiazeczke i spray do zabawek
chyba naprawde jestem uzalezniona!
ale narazie robie STOP - skonczyly mi sie hasła do prelewow internetowych




Ajjj kusicie ta zyrafa

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
ja oczywiście już wqrwa zaliczyłam.. Mówiłam wczoraj że jak będzie pogoda to pojedziemy do Piwnicznej na DP. No I TZ że może jego matke weźmiemy. To mówię ok. Zadzwoniłam do niej mówie co i jak. No to może pojedziemy. A dzisiaj co? Zadzwoniła do Grzesia że może byśmy z nią do biedry pojechali, bo ona zakupy musi sobie zrobić. Mówię mu Hola! Ja mam inne plany na dzisiaj. I ona doskonale o tym wie. A co najlepsze?Auto ma pod domem, córeczka prawko ma, ale ona się BOI z nią jechać. To co za problem jej listę dać, niech jedzie nawet sama?
Normalnie bym tą babę za jaja powiesiła, gdyby miała
A co na to tz? Mam nadzieje, ze nie zmienil jednak Waszych planow?
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 11:13   #4973
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

aniu...bo miałam wcześniej pytać i zapomniałam. Skąd bierzesz te tła do zdjęć?
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 11:18   #4974
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
aniu...bo miałam wcześniej pytać i zapomniałam. Skąd bierzesz te tła do zdjęć?
Wyslalam Ci pw
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 11:32   #4975
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Wyslalam Ci pw
a ja tez moge prosic?
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 11:35   #4976
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez treselle0 Pokaż wiadomość
właśnie nie, bo mówiła o wodzie. Pytałam od razu jak dodać gluten i ona, że robię normalnie kaszkę na wodzie, jaką tam sobie wybiorę i dodaję pół łyżeczki zwykłej mannej.
Rónież się przyłączam


niebieski i morski/zielony. Zobaczę może Tż będzie miał swój typ, choć znając życie, to raczej usłyszę - wybierz jakie Ci się podoba

168. Na płasko jest ok,ale z wysokim obcasem czuję się jak żyrafa Przechodzi jedynie taki 5 cm. Dużo facetów jest mniejsza a i kobiety raczej na płasko chodzą, więc nawet jakbym chciała założyć obcas to czułabym się dziwnie przy reszcie malutkich. Dobrze, że trafił mi się wysoki tż to czasem od święta mogę zaszaleć

Olka przepała teraz 2h i prawie 1,5 sama, beze mnie i cycka! jest czad Miłego dnia, my mykamy dzisiaj na urodziny teścia
zartyujesz? ja "Zawsze" mialam 168, pozniej ledwo 170 dobilam i czuje sie hmm .. moze nie jak kurdupel ale taki przecietniak, mlode dziewczyny sa teraz takie wysokie - same tyczki. No i ja uwielbiam szpile / koturny 12 cm, ale przy dziecku na dlugo sobie o nich zapomne

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
robi postepy! musiala sie wyspac na imprezke
pfffff, zyrafa? ja mam tak na codzien 178 cm

----------
zamowilam zyrafke! i ksiazeczke i spray do zabawek
chyba naprawde jestem uzalezniona!
ale narazie robie STOP - skonczyly mi sie hasła do prelewow internetowych

przygarnelabym od Ciebie chociaz tye 5 cm i byloby dla mnie git

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

pstryczek - co to za spray do zabawek?
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 11:37   #4977
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
zartyujesz? ja "Zawsze" mialam 168, pozniej ledwo 170 dobilam i czuje sie hmm .. moze nie jak kurdupel ale taki przecietniak, mlode dziewczyny sa teraz takie wysokie - same tyczki. No i ja uwielbiam szpile / koturny 12 cm, ale przy dziecku na dlugo sobie o nich zapomne

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------




przygarnelabym od Ciebie chociaz tye 5 cm i byloby dla mnie git

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

pstryczek - co to za spray do zabawek?
chetnie oddam
wklajalam link ciut wyzej. taki antybakteryjny...
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 11:44   #4978
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

o dzieki
ja zabawki myje normalnie, pod ciela woda, przez chwile chcialam kuic ten spray ale pozniej sie zastanowilam czy to naprawde jest potrzebne? Czy ma sens zeby rzy dziecku wszytsko bylo az tak sterylnie czyste? Przy niemowlaku rozumiem ale teraz keidy nasze dzieciaki maja juz ponad pol roku? Jedni przydalby mi sie na spacerach kiedy jakas zabawka spadnie na ziemie
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 11:48   #4979
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
o dzieki
ja zabawki myje normalnie, pod ciela woda, przez chwile chcialam kuic ten spray ale pozniej sie zastanowilam czy to naprawde jest potrzebne? Czy ma sens zeby rzy dziecku wszytsko bylo az tak sterylnie czyste? Przy niemowlaku rozumiem ale teraz keidy nasze dzieciaki maja juz ponad pol roku? Jedni przydalby mi sie na spacerach kiedy jakas zabawka spadnie na ziemie
zgadzam sie, ale ja kupuje duzo uzywek a nie wszystko da sie wyprac, porzadnie wymyc itd i tylko ze wzgledu na te uzywane zabawki to kupilam
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 11:49   #4980
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Odp: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 cz VI

.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2013-07-20 o 11:50
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.