Ostatnio obejrzane filmy - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-20, 12:22   #2281
Słowiańska Lara Croft
Raczkowanie
 
Avatar Słowiańska Lara Croft
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

GIA po raz tny..
Ten film jest wyjątkowy,ta historia,ta kobieta...to życie
__________________
Quod me nutrit,me destruit.
Archeo to nie sprint na sto metrów-to maraton-a do tego potrzebny jest charakter...więc...witaj w piekle
Słowiańska Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 20:01   #2282
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Słowiańska Lara Croft Pokaż wiadomość
GIA po raz tny..
Ten film jest wyjątkowy,ta historia,ta kobieta...to życie
Zgadzam się, świetny film i jedna z nielicznych ciekawych ról Angeliny Jolie (zanim sprzedała sie tandetnej papce)
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 21:16   #2283
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wykolejony


Często pożądanie może okazać się zgubne. Niestety nie wiedział o tym Charles (Clive Owen), wydawało by się - przykładny mąż i ojciec. Zaryzykował swoje poukładane życie dla romansu z przypadkowo poznaną Lucindą (Jennifer Aniston). Romans ten okazuje się początkiem problemów - kochankowie zostają napadnięci w pokoju hotelowym przez bezwzględnego gangstera La Roche (Vincent Cassel) który brutalnie pobija Charlesa i gwałci Lucindę. Potem zaczyna nękać mężczyznę telefonami z żądaniem okupu. Charles nie ma wyjścia - musi poświęcić od dawna oszczędzane pięniądze na lekarstwo dla swojej chorej na cukrzycę córki by mafioso dał spokój jego rodzinie...

Częściowo przewidywalny, ale da się oglądać. Clive Owen całkiem niezły w swojej roli.
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 21:35   #2284
maen
Zadomowienie
 
Avatar maen
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 080
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Najlepsze były motywy z dostojną, milczącą kostuchą i ludźmi na łodzi.
"Jesteście martwi, ale niech was to nie zniechęca" (mniej więcej)...
o tak, ten tekst był świetny

w ogóle film fajny, może bez ochów i achów, ale naprawdę świetna rozrywka, Scarlett w roli innej niż większość w jej dorobku, no i właśnie te antyczne(?) przerywniki (kojarzyły mi się z chórem w "Jej Wysokość Afrodyta")
maen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 22:56   #2285
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Arrow Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Właśnie dopiero co obejrzałam "Cesarzową" i sie zawiodłam :-( Ale musze uczciwie przyznac ze scenografia i kostiumy super.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 23:30   #2286
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Labirynt fauna

Film interesujący, niezwykły, przejmujący.
Początek nieco nużący, gubi napięcie, ale w miarę jak widza ogarnia mroczny i niesamowity nastrój filmu, poczucie, że twórcy pozwolili sobie na niepotrzebne dłużyzny znika.
Uwagę zwraca nietuzinkowe potraktowanie świata baśni (możliwe, że jest to reminiscencja jakichś podań, których nie znam), dwutorowe prowadzenia akcji, płaskie, a jednak poruszające postaci bohaterów.
Po seansie zostaliśmy na fotelach kinowych przytłoczeni i rozbici...
Naprawdę niezwykłe i hipnotyczne kino.

7/10
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 09:04   #2287
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Osiem kobiet - po prostu straszny! Była to jak dla mnie nieudana próba naśladowania Hitchcocka i amerykańskich musicali. Wytrwałam do końca tylko dlatego, że byłam ciekawa kto zabił. A samo zakończenie też okazało się hm... rozczarowujące. Pomysł fabuły był dobry, gorzej z realizacją...
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 10:05   #2288
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Rekrut - świetny film, taki... nieprzewidywalny 10/10
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 14:24   #2289
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Kolumb odkrywca - ostatni film z serii dziennika "wielcy w obiektywie" ten jest raczej fabularny, przygodowy. mimo tego bardzo mi sie podobał.
no i bardzo lubie k. zeta-jons wiec dodała ona urok temu filmowi, mimo że jaj tak mało w nim było. no i kolumb tez wygladal na sypmatycznego mężczyzne. nie znałam jego histori tak dokładnie jak była pokazana w filmie, nie wiedziałam ze pozabierał złoto biednym tubylcom i że zabrał kilku z nich spowrotem do hiszpani i uczył ich na siłę modlitwy, toruturował ich. było to dla mnie straszne. az chciałam zeby na koncu filmu dostał jakś kare, a film skonczył sie szczesliwie ....
ale mimo tego wszystkiego przypadł mi do gustu
8/10
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 15:14   #2290
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

W ciszy

Smutny film, ukazujący jakie sekrety może mieć z pozoru normalna, przeciętna rodzina. Na pewno odzwierciedlił uczucie zagubienia i niepewności, które towarzyszą w codziennym życiu niektórym osobom niepełnosprawnym. Podkreślił, w jaki sposób mogą być traktowani przez 'normalną' część społeczeństwa, która dla własnego, lepszego samopoczucia czy zaspokojenia egoistycznych potrzeb wykorzystuje ich ułomność.
Kochany fortepian mnie rozczulił, a kiedy grała na nim (domniemanie) głuchoniema dziewczyna, to całkiem się wzruszyłam.
Produkcja dobra, aczkolwiek momentami czułam mały niedosyt, w szczególności dotyczący gry aktorskiej Elishy Cuthbert.

Niech będzie: 6,5/10
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 18:28   #2291
aneta-w
Przyczajenie
 
Avatar aneta-w
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 19
GG do aneta-w
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Adrenalina - swietny,szybki film trzymajacy w napieciu od poczatku do konca z nutka humoru
aneta-w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 18:31   #2292
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4183400]Rekrut - świetny film, taki... nieprzewidywalny 10/10 [/quote]
Zgadzam się z Toba w 100%

Ja wczoraj znów oglądałam Kill Bill'a. Jak dla mnie filmy Tarantino są dość wulgarne i sporo w nich krwi. Ale coś mnie zarazem do nich ciągnie. 8/10

A dzisiaj przymierzam się do tego filmu chyba na TVNie "co z oczu to z serca"
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 21:34   #2293
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Iluzjonista

Człowiek znikąd - Eisenheim, wystawia w Wiedniu zdumiewające spektakle, które wzbudzają sensację i plotki o jego nadprzyrodzonych zdolnościach. Wkrótce zaczyna się nim interesować jeden z najbardziej wpływowych ludzi Europy, prezydent do tronu - Książę Leopold. Pewien, że iluzjonista jest jedynie sprawnym kuglarzem, Książę zjawia się na jednym z przedstawień, by zdemaskować go w trakcie występu. Na scenę, do asystowania iluzjoniście, wysyła swą piękną narzeczoną Sophie... od tego momentu nic już nie jest tym, czym się wydaję... Jak daleko może się posunąć mężczyzna, by odzyskać miłość kobiety? Czy talent magika wystarczy, by przekroczyć granicę między życiem i śmiercią?

Warto obejrzeć, fajny klimat i efekty, film trzyma w napięciu do samego końca.
8/10


Little Miss Sunshine

Rodzina Hoover wyrusza w podróż VW busem z Albuquerque do Redondo Beach w Kalifornii, by spełnić marzenie siedmioletniej Olive o występie w konkursie piękności. Droga odkryje przed nimi ogromną wartość, jaką jest wzajemne wsparcie i zaufanie w każdym, choćby najtrudniejszym momencie życia.

Film zupełnie nie w moim stylu. Trochę się rozczarowałam.
5/10
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 22:35   #2294
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Alpha Dogg

Film mnie zaskoczył.Spodziewałam się jakiegoś kiczu.Nie czytałam nic w związku z tym filmem w necie, wiedziałam tylko, że film kręcony na faktach.I najlepiej właśnie tak zrobić.Totalne zaskoczenie w sensie pozytywnym.Nawet Timberlake się nieźle spisał.Film ukazuje prawdziwe życie światka przestępczego zajmującego się dilowaniem, imprezkami, panienkami.Film opowiada o najmłodszym człowieku znajdującym się na liście najbardziej poszukiwanych ludzi przez FBI.
Powiem tak: do końca miałam nadzieję a potem....
Warto obejrzeć i się samemu przekonać, chociaż na początku ma się mieszane uczucia.
9/10
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 23:03   #2295
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Requiem dla snu - dzis obejrzalam film hmm .. wstrzasajacy, robi wrazenie. Polecam.
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 13:34   #2296
Słowiańska Lara Croft
Raczkowanie
 
Avatar Słowiańska Lara Croft
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Zgadzam się, świetny film i jedna z nielicznych ciekawych ról Angeliny Jolie (zanim sprzedała sie tandetnej papce)
Nie dodałam opisu,sorry
Supermodelka Gia Carangi,która w szumie kariery stacza się na dno.Świetna kreacja Angeliny Jolie.10/10
Nebraska,ja uważam,że faktycznie-najlepszy film z Jolie,ale jest kilka innych w których pokazała talent,klasę.Foxfire-7/10.Przerwana lekcja muzyki to jest majstersztyk z Jej strony.Totalnie przyćmiła Wionę i jej rolę-była górą.Złodziej życia-też superek,wszystko w porządku.Beyond borders-bez granic-świetny,kolejna szampańska rola i Angie pokazuje co potrafi.Niestety potem zaczęły się mózgozjadacze,no bo jak inaczej nazwać Państwa Smith,Och,to życie czy coś tam w roli dziennikarki,Grzech Pierworodny...

Osobiście czekam na ekranizację książki "Atlas Zbuntowany" autorstwa mojej ulubionej pisarki Ayn Rand,właśnie z kreacją Angeliny Jolie.Mam nadzieję,że się spisze,nie wybaczyłabym gdyby zrobiono z tego wysokiej klasy dzieła nudnawy film,szmirę...
__________________
Quod me nutrit,me destruit.
Archeo to nie sprint na sto metrów-to maraton-a do tego potrzebny jest charakter...więc...witaj w piekle
Słowiańska Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 16:07   #2297
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Donnie Darko - psycholigoczny. Nastoletni chłopak widzi pluszowego królika, który ocalił mu zycie wybawiając go z domu. Widzi go coraz częściej i coraz więcej się dzieje. A na końcu... sami zobaczycie
jak dla mnie: 7/10

Piękny umysł (a beautiful mind) - super film. Też psychologiczny. Opowieść o genialnym matematyku, u którego zdiagnozowano schizofrenię.
9.5/10
__________________
"Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 17:31   #2298
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Królowa
ze stopklatki: Latem 1997 roku wiadomość o śmierci Księżnej Diany wstrząsa brytyjską opinią publiczną. Królowa Elżbieta II odgradza się od medialnej burzy grubymi murami zamku Balmoral. Tymczasem Tony'ego Blaira, nowo wybranego premiera, czeka wiele niespodziewanych zadań. W momencie, gdy emocje w państwie stają się silniejsze niż kiedykolwiek, musi on znaleźć ścieżkę dialogu pomiędzy królową, a społeczeństwem...
Film może nie wybitny, ale zobaczyć na pewno warto. Głównie ze względu na wspaniałą grę aktorską - oskar dla Helen Mirren moim zdaniem jak najbardziej zasłużony. Królowa po obejrzeniu filmu wydaje mi się taka jakaś bardziej ludzka..

7,5/10

Edytowane przez Maddie
Czas edycji: 2007-04-22 o 19:32 Powód: literówka
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 19:13   #2299
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez B_a_b_y Pokaż wiadomość
Borat ogladałam wczoraj... to film dla totalnych zboczuchow Polecam
Podobno rząd Kazachstanu oprotestował ten film (Kazachstan udawała w filmie Rumunia). Zresztą i USiA (tak mówi Borat) się oberwało. Cóż, film dla ludzi o specyficznym poczuciu humoru, czyli dla mnie . Lubię tego gościa.

Kilka dni temu udało mi się przebrnąć przez 300...Nie można odmówić temu filmowi pewnego rodzaju atrakcyjności wizualnej, jednak stężenie patosu na milimetr taśmy filmowej jest przeokrutne jak dla mnie i obnaża, że swoje łapki maczali w tym dziele sprawni rzemieślnicy z Hollywood.
Najbardziej podobała mi się w tym filmie...postać Kserksesa, króla Persów. Ekscentrycznego, krwiożerczego, budzącego grozę. Może ukazany został bez głębi psychologicznej, ale inne postacie w 300 także nią nie grzeszyły...
Kserksesa umieszczam w panteonie filmowych władców-tyranów obok rewelacyjnego Alana Cummingsa (cesarz Saturnin w "Tytusie Andronikusie") i genialnego Foresta Whitakera (Idi Amin krwawo rządzący Ugandą w "Ostatnim królu Szkocji").
I jeszcze jedna malutka refleksja na koniec. Mam nieodparte wrażenie, że Spartanie w 300 mają symbolizować Amerykanów uwikłanych w obecną wojnę z terrorem (Persowie są tymi "złymi", agresorami, najeźdzcami. Natomiast Spartanie jedynymi sprawiedliwymi). Wprawdzie V wiek p. n. e. to czasy głęboko przedislamskie, ale takie skojarzenia wywołał u mnie ten film.
Generalnie - można obejrzeć; to taka kolejna, okrutna bajka dla dużych dzieci.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 20:54   #2300
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

dziś obejrzałam na dvd 2 filmy:

"Dziewczyna z perłą" - bardzo mi się podobał - 10/10

"Komornik" - dobry polski film - 8/10
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 21:16   #2301
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Diabeł ubiera się u Prady - niestety nie czytałam jeszcze książki, więc nie potrafię określić się, czy bardziej udana jest książka, czy film; mnie film spodobał się - myślę, że jest bardzo uniwersalny i jak najbardziej na czasie; sytuacja pokazana w nim jest często spotykana także w wielu polskich firmach i niejeden młody człowiek rozpoczynający pracę zawodową zostanie postawiony w podobnej sytuacji jak bohaterka filmu; fatalne traktowanie, konieczność zmiany wyznawanych wartości i stylu życia, diabelscy szefowie, nierealne wymagania, praca 24 godziny na dobę i degradacja życia osobistego - niestety to nie tylko film; całość zakończona jednak happy endem - bohaterka w pewnym momencie budzi się i potrafi stanowczo odrzucić cały ten świat, obierając inna ścieżkę kariery;

jak dla mnie 7/10
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 23:53   #2302
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Osiem kobiet - po prostu straszny! Była to jak dla mnie nieudana próba naśladowania Hitchcocka i amerykańskich musicali. Wytrwałam do końca tylko dlatego, że byłam ciekawa kto zabił. A samo zakończenie też okazało się hm... rozczarowujące. Pomysł fabuły był dobry, gorzej z realizacją...
Podzielam w pełni opinię nt tego filmu. Oglądałam go na dvd (był dołączony do jakiejś gazety...) i to oglądanie szło mi jak przysłowiowa krew z nosa. Nuuuuuudy. Nieudany mariaż musicalu z kryminałem. Nawet kwiat wybitnych, francuskich aktorek nie pomógł...Szkoda na ten film czasu. Natomiast podobają mi się inne filmy Ozona: Basen, Sitcom, 5x2...
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 00:18   #2303
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Słoń
za 1 razem zrobil na mnie piorunujace wrazenie,niewiele o tym wiedzialam,całkowite zaskoczenie.Nietypowo pokazana tragedia.
A teraz juz 2 raz,wczesniej poczytalam sporo na ten temat i juz jest wiecej zwykłego smutku ,żalu niż analizy filmu
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 17:12   #2304
ewa25
Zadomowienie
 
Avatar ewa25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 326
GG do ewa25
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

300 trochę nudny 4/10
Pracownik miesiąca fajna komedia, polecam 8/10
Prosto w serce komedia, niezbyt ciekawy 4,5/10
ewa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 17:38   #2305
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"wakacje Jasia Fasoli"
Cytat:
Pewnego deszczowego popołudnia zachwycony Jaś Fasola dowiaduje się, że właśnie zdobył pierwszą nagrodę w loterii parafialnej - tygodniowe wakacje na południu Francji oraz nową kamerę wideo. Pojedzie do Cannes w trakcie trwania tam słynnego festiwalu filmowego...
bardzo zabawny, lekki, łatwy i przyjemny co tu dużo pisać, Jaś Fasola mówi sam za siebie jedyny minus filmu to zakończenie, wg mnie porzesłodzone, ale i tak daję 10/10
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 20:40   #2306
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

300

Nie podobal mi sie

Wialo nuda, efekty specjalne go nie uratowaly.
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 23:59   #2307
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

pracownik miesiaca - nudy, nudy, nudy. ja wiem, ze to tylko komedyjka romantyczna i naprawde wiele sie po niej nie spodziewalam, ale fabula jest przewidywalna do bolu juz od pierwszych minut. do obejrzenia z desperacji, jak nic innego do wyboru nie macie.
2/10

american dreamz - sama juz nie wiem. troche smieszny, troche nudny. w sumie fajny. podobaly mi sie teksty prezydenta, takie toto biedactwo nieporadne bylo . troche zabawy stereotypami, kilka smiesznych dialogow, kilka zartow sytuacyjnych. nie powala, rzeklabym taka sredniopolkowa komedia.
5/10

alpha dog - obejrzalam z ciekawosci jak przed kamera poradzi sobie justin t. poradzil sobie niezle. historia osnuta jest na życiu jesse'go jamesa hollywooda - dilera narkotykow, ktory zaslynal jako najmlodszy czlowiek poszukiwany przez FBI.
poczatek troche sie dluzy, pozniej jest duzo lepiej. do ostatnich chwil mialam nadzieje, ze film skonczy sie pozytywnie, choc rozum podpowiadal, ze nie ma na to szans.
6.5/10

the history boys
- zdecydowany faworyt. swietna oprawa muzyczna, masa poezji (podanej niemal od niechcenia), historycznych ciekawostek, porzadnych dowcipnych dialogow. fajnie prowadzone dyskusje, kilka razy nawet poruszono watek polski . caly czas ma sie wrazenie, ze to komedia; zdecydowanie wyzszych lotow, niz jest to nam zazwyczaj serwowane. ale koncowy wydzwiek filmu wcale wesoly nie jest. polecam osobom, ktore po obejrzeniu filmu lubia nad nim jeszcze pomyslec.
a dla zainteresowanych polecam 'mala' recencje z filmwebu : TUTAJ
10/10 z czystym sumieniem
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 22:32   #2308
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Wakacje Jasa Fasoli" - dla fanów Mr. Beana hihih ja się uśmiałam bo za nim przepadam 8/10
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 23:07   #2309
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Iluzjonista - hmmm, trudno coś powiedzieć... Lubie Edwarda Nortona, ciekawa historia, ale nie wstrząsająca
Babel - film pokazjuący jaki wpływ na nasze życie mają przypadkowe wydarzenia, jak jest ze sobą wszystko związane. Poza tym pokazuje jakie konsekwencje ma brak obustronnej komunikacji między ludźmi, jak nie potrafimy się porozumieć we współczesnym świecie.
Podziemny krąg - Norton i Pitt w jednym filmie - zakończenie jak w "nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym" - właściwie to jest mnóstwo filmów z takim zakończeniem, a Night Shyalaman jest ich królem, ale lubie jego filmy. Ogólnie jak ktoś lubi filmy z mordobiciem to polecam...
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 01:07   #2310
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

the girl's life - cieniutki 2/10
w sumie nie wiem czego sie spodziewalam po opowiesci o zyciu pornogwiazdy. ale myslalam ze to bedzie cos głębszego
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.