Makijaż w Sephorze. Kto próbował? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-06, 19:24   #1
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Question

Makijaż w Sephorze. Kto próbował?


Dziewczyny

Czy któraś z Was miała okazję i odwagę poddać się bezpłatnemu makijażowi, na który można się umowić w Sephorze? Jeśli tak, jaki był efekt? Czy ktoś doznał absolutnie pozytywnego szoku? A jeśli nie w Sephorze, to na przykład w jakimś sieciowym gabinecie kosmetycznym (sieciowym, bo chodzi o gwarancję, że w różnych miejscowościach nie schodzą poniżej pewnego poziomu)? Podzielcie się wrażeniami, please
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 21:43   #2
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Makijaż w Sephorze. Kto próbował?

Moja koleżanka pracuje w Sephorze ale niestety jeszcze się nie skusiłam na ten makijaż bezpłatny. Chociaż jak patrze jak ona jest wymalowana to myśle że ta babeczka od makijażu jeszcze łądniej pomaluje

uważam że jeśli to jest na darmoche to można spróbować. Chociaż jak mnie babeczki z Lumene czy IsaDory malowały to od razu się zmywałam (tzn od razu jak wyszłam ze sklepu) bo jak dla mnie za dużą tapete robiły
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 07:57   #3
kanapkazserem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż w Sephorze. Kto próbował?

Ja sie skusiłam na ten makijaż w Sephorze. Makijaż był zrobiony baaardzo niestarannie, ale mimo to myśle, że warto sprobowac, bo wymalowala mnie takimi kolorami jakich ja bałambym sie polaczyc a wyszlo calkiem ok. Dodatkowy plus jest taki, ze mozesz poprosic jakich kosmetyków chcesz aby uzyto.
kanapkazserem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 08:45   #4
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Makijaż w Sephorze. Kto próbował?

ja swoją wizytę wspominam bardzo pozytywnie. Makijaż byl świetny, w fantastycznych kolorach, no i dlugo sie trzymal. Polecam jak najbardziej.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 08:54   #5
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Makijaż w Sephorze. Kto próbował?

Ja bylam jakis rok temu na takim makijazu i bylo naprawde ok.Babka malowala mnie glownie kosmetykami z Loreala,chociaz jak poprosilam o rzesy tuszem Hypnose,Lancoma to nie bylo problemu.Bardzo sie sobie w tym makijazu podobalam,uzyla takich kolorkow ktorych ja nidy nie uzywam a bylo naprawde ok.Niestety nie potrafilam juz nigdy sie sama tak pomalowac Przed makijazem nalozyla mi jakis krem H.R. za ponad 250zl,hehe,nigdy nie mialam czegos tak drogiego na swojej twarzy Mam wrazenie ze nie oszczedzaja tam na kosmetykach z wyzszej polki,dlatego jak o jakis poprosisz to powinny sie zgodzicMysle,ze warto sprobowac tego makijazu,zwlaszcza,ze jest za darmo.
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 08:57   #6
majag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 287
Smile Dot.: Makijaż w Sephorze. Kto próbował?

ja miałam robiony fajna sprawa taki darmowy makijaż łatwiej go zmyć kiedy nic nie kosztował ale do rzeczy makijaż był ładny może trochę za mocny jak dla mnie ale innym sie podobał, jeśli chodzi o makijaż u profesjonalnej makijażystki podobał mi się dużo bardziej, jednym słowem warto próbować można z takiej wizyty zawsze coś podglądnąć
majag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 09:11   #7
primrose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: Makijaż w Sephorze. Kto próbował?

Ja mialam taki makijaz w Sephorze i nie dowierzam jka ktos tu napisal ze w sephorze robily wizazystki na lorealu Ja mialam na gornopolkowych/ a sama nic nie wyrywalam sie/ nie sugerowalam ze tak mi zalezy. Fajne jest to ze robi makijaz dziewczyna kt ma doswiadczenie, przeszla szkolenia i inny pomysl na czyjas twarz, zna trendy i potrafi doradzic co i jak. Fajnie tez ze np zamiast cienia chanel pokazala identyczny cien sephory itd.. Bylam bardzo zadowolona.
primrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 09:21   #8
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Makijaż w Sephorze. Kto próbował?

Ja równiez miałam robiony makijaż w Sephorze, jak dla mnie był trochę za bardzo mocny
ale wszystkim sie bardzo podobałam w nowym wydaniu
ogólnie świetne doświadczenie, pani pokazała mi kilka trikow które wykorzystuje do dnia dzisiejszego dobrała mi kolory cieni które najbardziej pasują do mojej urody,wcześniej nie przyszło by mi do głowy żeby uzywac takich kolorków.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 17:40   #9
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Makijaż w Sephorze. Kto próbował?

Dzięki, kobietki
Zaraz zadzieram kiecę i lecę... się umówić
W jakim stanie należy się zgłosić na ten makijaż? Zupełne zero czegokolwiek na twarzy?
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 18:06   #10
gagatek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Galicja
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatek GG do gagatek Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatek
Dot.: Makijaż w Sephorze. Kto próbował?

Podobne, bardzo pozytywne wrażenia. Mnie pani pytała, jakim kosmetykami chcę być umalowana, jaki to ma być makijaż(lżeejszy, mocniejszy itp.), poświęciła mi sporo czasu i zainteresowania. Wypytałam dodatkowo o pielęgnację, kolorówkę... bardzo miło wspominam. A co do przygotowania twarzy: ja poszłam "w codziennym" makijażu, który został zmyty, twarz oczyszczona i przygotowana do nastepnego makijażu.
gagatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 08:00   #11
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Makijaż w Sephorze. Kto próbował?

ja proponuję nalożyć tylko jakiś kremik....
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 08:27   #12
majag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 287
Dot.: Makijaż w Sephorze. Kto próbował?

tak naprawdę to tylko od Ciebie zależy jak pójdziesz - jeśli czujesz się źle bez jakiegokolwiek makijażu to zrób sobie - one tam mają mleczka żeby go zmyć
majag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.