Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 18:36   #2551
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Z poniedziałku - 50 %

1. Sukienka w kwiaty tajemniczej firmy tg
2. Sukienka w paski DOROTHY PERKINS (naszyjnik allegro, myślicie, że pasuje do tej sukienki?? Mam mieszane odczucia co do niego ).
fajna sukienka w kwiaty
a naszyjnik jak dla mnie pasuje
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 19:47   #2552
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez candygirl666 Pokaż wiadomość
Cześć

Może i ja cos pokaze
Dawno nic nie pokazywałam i choć część tego co znalazłam przez ostatnie m-ce już nie obfoce, bo wisi gdzieś w czeluściach szafy to trochę zdj łupów mam

Na pierwszy ogień idą Tanixowe:

1. Buty Reserved (mogę się mylić co do marek, bo już za bardzo nie pamiętam co z czego było )

2. Torebka SinSay

3. Strój Reserved

4. Sukienka Reserved, którą mam w 2 rozm. bo koleżanka najpierw chciała żebym jej kupiła jak jakieś będą a później się rozmyśliła

5. Troszkę biżu

ok 30 zł
góra od stroju, sukienka i naszyjnik super
__________________


Vinted, szafa: kamila249
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:04   #2553
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Ja dzisiaj byłam rano przy okazji na dostawie w największym SH w mieście i to, co się tam działo przeszło moje pojęcie Ludzi ogrom, najwięcej w życiu tyle ich tam widziałam, przepychanie, rzucanie się na dziewczyny, które donosiły rzeczy, masakra. Jak zwierzęta. A co gorsze, te uparte laski znalazły sporo świetnych rzeczy, jakaś stara baba zwinęła mi spod ręki parkę śliczną I poszła z tekstem " ide sobie zmierzyć". I jestem pewna, że jej nie wzięła, a nie będę łazić za kimś. Wyszłam z niczym po 20 minutach, nie miałam siły na walkę o kilka łachów.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:06   #2554
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam rano przy okazji na dostawie w największym SH w mieście i to, co się tam działo przeszło moje pojęcie Ludzi ogrom, najwięcej w życiu tyle ich tam widziałam, przepychanie, rzucanie się na dziewczyny, które donosiły rzeczy, masakra. Jak zwierzęta. A co gorsze, te uparte laski znalazły sporo świetnych rzeczy, jakaś stara baba zwinęła mi spod ręki parkę śliczną I poszła z tekstem " ide sobie zmierzyć". I jestem pewna, że jej nie wzięła, a nie będę łazić za kimś. Wyszłam z niczym po 20 minutach, nie miałam siły na walkę o kilka łachów.
wlasnie dlatego nie lubie wiekszych ciuchow i zwykle unikam kontaktu z kimkolwiek, zeby sobie nie psuc tego przyjemnego zajecia..
co to za ciuch ;>?
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:03   #2555
candygirl666
Zakorzenienie
 
Avatar candygirl666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Słupsk- kraina cudów i zjawisk paranormalnych ;)
Wiadomości: 3 095
GG do candygirl666
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez LadyAna Pokaż wiadomość
nareszcie sie zebrałam i mam moje łowy z ostatniego czasu, a jutro gdzieś tam się wybiorę może będzie cos ciekawego
-koszula denim co
-bluza h&m
-koszulka influence
-koszula internacionale
-koszulka new look
-koszula new york laundry

Cytat:
Napisane przez h0ldmebaby Pokaż wiadomość
Skromne :
1. koszula w kratę, denimco, 5.50zł .
2. zegarek, identity london, 12zł.
3. narzutka, h&m, 6.50zł.
4. mgiełka neon, miss selfridge, 14zł.
5. wzorzasta, river island, 16zł.


Dzięki dziewczyny
Co do płaszczyka to goliłam go zwykla maszynka i golarka, ale ciężko to szło... już go nawet nie ruszam oderwałam tylko guziki i już trudno...

Ja wszystkie swoje koszule jeansowe (4) mam z lumpka nawet brałam czasem o rozmiar większe.... koszula kosztowala grosze i 10 zl u krawcowej za zwężenie wiec i tak dużo nie wyszlo..
__________________
Nowa wymiana :

candygirl666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:09   #2556
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
wlasnie dlatego nie lubie wiekszych ciuchow i zwykle unikam kontaktu z kimkolwiek, zeby sobie nie psuc tego przyjemnego zajecia..
co to za ciuch ;>?
W Zamościu na spadku, akurat trafiłam na dostawę butów i ciuchów jesiennych, a że zimno sie zrobiło to ludzie przyszli w ilości kosmicznej. I te starsze panie przepychające się i wynoszące takie młodzieżowe ciuchy

A jak wychodziłam, to już zjawiła się policja, bo pewnie ktoś chciał coś ukraść. Albo było to wezwanie w sprawie kradzieży (?) bo na przystanku miejskim dziewczyna w moim wieku mówiła, że ukradli jej portfel i pytała, czy nie dałabym jej kilku złotych na przejazd. Cóż, trochę jej wina bo miała torebkę bez suwaka żadnego, a w takim ścisku to żaden problem ręke włożyć...
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:27   #2557
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez candygirl666 Pokaż wiadomość
Cześć

Może i ja cos pokaze
Dawno nic nie pokazywałam i choć część tego co znalazłam przez ostatnie m-ce już nie obfoce, bo wisi gdzieś w czeluściach szafy to trochę zdj łupów mam

Na pierwszy ogień idą Tanixowe:

1. Buty Reserved (mogę się mylić co do marek, bo już za bardzo nie pamiętam co z czego było )

2. Torebka SinSay

3. Strój Reserved

4. Sukienka Reserved, którą mam w 2 rozm. bo koleżanka najpierw chciała żebym jej kupiła jak jakieś będą a później się rozmyśliła

5. Troszkę biżu

ok 30 zł
Fajne rzeczy z Tanixa bylam ostatnio w dzien dostawy, ciezko wyszukac cos co bedzie cale naszyjnik mam taki sam, w kolorze mietowym, tez tam wynalazlam w kawalkach
Cytat:
Napisane przez candygirl666 Pokaż wiadomość
1. Najgorszy zakup lumpeksowy ever płaszczyk TopShop łudziłam się że go wygole, ale przeliczyłam się...

2. Skinny Denim Co

3. Oversize Zara

4. Top H&M

41 zł
Gdzie kupowalas plaszczyk? swietny!

Cytat:
Napisane przez candygirl666 Pokaż wiadomość
I ostatnia porcja:

1. Top New Look

2. Sukienka, która już wygląda inaczej, bo bombka to nie krój dla mnie...

3. Top New Look

4. Koszula jeansowa

5. Dół od stroju

ok 17 zł
O, te zakupy pamietam ale to chyba nie jest ta koszula "z podworka"? czyhalam na nia

Cytat:
Napisane przez h0ldmebaby Pokaż wiadomość
Skromne :
1. koszula w kratę, denimco, 5.50zł .
2. zegarek, identity london, 12zł.
3. narzutka, h&m, 6.50zł.
4. mgiełka neon, miss selfridge, 14zł.
5. wzorzasta, river island, 16zł.
Wszystko fajne

Cytat:
Napisane przez ludwikowa Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj koszula z Top Shop. Rozmiar 40, pewnie zaraz napiszecie, że jest na mnie za duża, ale ja właśnie takiej szukałam Fajnie będzie wyglądała do legginsów albo pod jakiś sweter. Trzeba tylko wyprać, porządnie wyprasować i dodać jakiś zestaw z koszulą na bloga
Mi sie podoba
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 21:44   #2558
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
W Zamościu na spadku, akurat trafiłam na dostawę butów i ciuchów jesiennych, a że zimno sie zrobiło to ludzie przyszli w ilości kosmicznej. I te starsze panie przepychające się i wynoszące takie młodzieżowe ciuchy

A jak wychodziłam, to już zjawiła się policja, bo pewnie ktoś chciał coś ukraść. Albo było to wezwanie w sprawie kradzieży (?) bo na przystanku miejskim dziewczyna w moim wieku mówiła, że ukradli jej portfel i pytała, czy nie dałabym jej kilku złotych na przejazd. Cóż, trochę jej wina bo miała torebkę bez suwaka żadnego, a w takim ścisku to żaden problem ręke włożyć...
Oj potwierdzam... Też tam dziś byłam i to co sie działo przy skrzyni z butami mnie powaliło... Akurat przyszłam z myślą że może uda mi się złapać jakieś kozaki czy botki ale nawet nie było szans...
A kurtek to na spadku juz drugą dostawę dokładają na potęgę. Co chwila nowa dokładka, nazbierało im się przez całe lato pewnie ich od groma A niektóre z nich były rewelacyjne Aż mi szkoda teraz że kupilam już w sieciówce kurtke zimówke...

PS: "Starsze Panie" o których piszesz to w przeważającej ilości handlary... Jest ich tam mnóstwo, już niektóre twarze rozpoznaję i wiem, że nie ma co czekać aż się rozmyślą nad jakąś rzeczą bo biorą wszystko "co leci" niezależnie od rozmiaru... Kiedyś nawet była sytuacja przed otwarciem że rozmawiały dwie kobiety właśnie na ten temat, że istnieje u nas taki proceder i kupują ludzie szmaty na handel. Jak jedna handlara to podsłyszała to zaczęła się bronić że 'to praca jak każda inna' a nagle odezwało się chyba z 10 kobiet w jej obronie (oczywiście też handlar...) Z nimi nawet nie ma co dyskutować;-)
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018

Edytowane przez ciemnowlosa
Czas edycji: 2013-09-26 o 21:51
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:49   #2559
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

ehe ja co kurtki przebrałam to nic nie było a przejrzałam wszystkie co wisiały :< nie miałam siły sie rzucać na te panie dokładające towar :/ w ogóle mi sie odechciało po dzisiejszym chodzić na ciuchy, coś strasznego W Lublinie pewnie prędko się nie wybiorę... Nie wiem jak te laski dały radę takie fajne ciuchy znaleźć, nawet dla mnie to była za duża patologia.

Edit: nie wiedziałam, że jesteś z moich okolic
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2013-09-26 o 21:56
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:58   #2560
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ehe ja co kurtki przebrałam to nic nie było a przebrałam wszystkie co wisiały :< nie miałam siły sie rzucać na te panie dokładające towar :/
No ja sie na te wieszaki dopchałam dopiero po kilku 'dokładkach' I wisiały całkiem ładne płaszczyki, parki, ale chodziło mi głównie o te które widziałam gdy mierzyły dziewczyny przy lustrze...

No ale jak by nie bylo, pocieszylaś mnie troszkę

PS: Ja też nie miałam o tym pojecia Ale jak już zobaczyłam tu 'swojego człowieka' postanowiłam się ujawnić
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018

Edytowane przez ciemnowlosa
Czas edycji: 2013-09-26 o 22:04
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:04   #2561
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Ja parkę widziałam jedną to mi handlara sprzątnęła sprzed nosa Po dzisiejszej wizycie mam dość szmateksów na miesiąc pewnie.

Zamość city Na przeciwko Twierdzy mają też w miarę fajne ciuchy, ale mniejszy tłok. Tylko podrożało od otwarcia mocno.
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2013-09-26 o 22:07
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 08:00   #2562
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
A ja dziś znów poszłam na dostawę... i już nie wychodzę jak kiedyś z pełną siatą perełek za parę groszy. Wszystkie spodnie na gumce, getry, treginsy od 18 w górę... Czasem się zdarzy mniejsza cena. Ostatnio zauważyłam też, że rzeczy z H&M, Atmo, Evie, Denim Co czy Primark droższe od Zary, Massimo Dutti czy Mohito. U was też tak jest? Najgorzej buty - jak są z H&M albo Devided to są droższe od tych z Dutti. I nie ważne czy używane czy nowe.

Powiem Wam, że od pewnego czasu dokładnie analizuję rzeczy, które mam w koszu. Uważnie oglądam, patrzę na ceny, myślę czy mi się przydadzą - nie jak kiedyś "ładne, tanie, markowe: biorę!". Co gorsza kiedyś uwielbiałam galerie handlowe, teraz nie potrafię tam nic znaleźć - jedyne w New Yorkerze Najgorsze jest to, że wciągnęłam w ten nałóg sh moje koleżanki, babcię i przyjaciela
Tez robię mega selekcje. Może w końcu dziś pogoda pozwoli zrobić kilka normalnych fotek to wrzucę i swoje łupy. W tym marynarkę, która mam dziś na sobie i już ja pokochałam.

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Z poniedziałku - 50 %

1. Sukienka w kwiaty tajemniczej firmy tg
2. Sukienka w paski DOROTHY PERKINS (naszyjnik allegro, myślicie, że pasuje do tej sukienki?? Mam mieszane odczucia co do niego ).
Świetne te sukienki. Nawet ta w paski na jesień będzie ok do jakiś grubych rajstop.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez h0ldmebaby Pokaż wiadomość
Skromne :
1. koszula w kratę, denimco, 5.50zł .
2. zegarek, identity london, 12zł.
3. narzutka, h&m, 6.50zł.
4. mgiełka neon, miss selfridge, 14zł.
5. wzorzasta, river island, 16zł.
Oj

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
U mnie coś się lumpki popsuły mało kiedy jest coś ładnego
Niedawno kupiłam sobie:
1. Czarny gruby komin, PROMOD - 3,20 zł
2. Takie jakby pseudoponczo ale krótkie z tyłu a dłuższe z przodu, bardzo ładnie wygląda jak się je założy H&M - 3,20 zł
3. To akurat kupiła mi mama, kurtka flauszowa, kaptur ma urocze groszki , super na jesień, GEORGE, nówka nienoszona - 7 zł (jest intensywnie czarna, ale musiałam zrobić zdjęcie z fleszem -.-)
Fajne

Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:08   #2563
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Poszłam dzisiaj na łowy. Już automatycznie kieruję się w stronę spodni, więcej tak nie zrobię, bo powinnam szukać sobie jakiejś kurtki albo płaszcza. Byłam na dostawie, na szczeście odbyło się bez problemów zdrowotnych Średnio jestem zadowolona, miałam więcej rzeczy, ale sporo odrzuciłam, bo albo za wysoka cena, albo stwierdziłam, że np. niezapinana cienka narzutka bardziej na lato niż na teraz . W każdym razie tydzień temu miałam lepsze rzeczy i pluję sobie w brodę, że musiałam je zostawić.

1. rurki cenim co, 4zł. Kiepskie zdjęcie, ale sa super, ciemnogranatowe i na guzik - wszystkie moje ostatnie spodnie to były treginsy, więc jestem mega zadowolona, bo w końcu będę mogła wpuszczać bluzki w spodnie
2. amisu, 8zł
3. george, 5 zł, jest wiązana na dole
4. góra spodni z 1 zdjęcia
5. nie pamiętam ceny i nie ma metki
6. Oversizowa bluzka, 7 zdjęcie pokazuje, że jest prześwitujące. Szkoda, że ma ściągacze i rękaw do łokcia
7. Rurki Pieces (to chyba vero moda?) chyba butelkowa zieleń, 5zł, zdj z internetu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 907640_584486071608863_1052080241_n.jpg (25,1 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 913231_584486134942190_800892048_n.jpg (19,6 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1373616_584486464942157_1243347340_n.jpg (37,7 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1371551_584485958275541_1857051915_n.jpg (32,3 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1372986_584486228275514_366663799_n.jpg (31,2 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1381101_584486384942165_1922601886_n.jpg (30,0 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1369012_584486318275505_936883593_n.jpg (34,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2767571.jpg (26,5 KB, 191 załadowań)
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 16:12   #2564
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

1/2/3. Koszula z różami i czachami (znaleziona na samym końcu lumpeksu pośród babcinych bluzeczek nie mogłam się oprzeć i musiałam ją przygranąć )
4. Cieplusi duży sweter
5. Bluzeczka w błyszczące gwiazdki (nie udało mi się ująć tego na zdjęciu )
6. T-shirt S.Olivier wygląda jak nowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1250350.jpg (80,1 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1250368.jpg (89,4 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1250376.jpg (56,0 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1250363.jpg (79,2 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1250356.jpg (57,3 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1250361.jpg (35,1 KB, 105 załadowań)
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 17:08   #2565
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj na łowy. Już automatycznie kieruję się w stronę spodni, więcej tak nie zrobię, bo powinnam szukać sobie jakiejś kurtki albo płaszcza. Byłam na dostawie, na szczeście odbyło się bez problemów zdrowotnych Średnio jestem zadowolona, miałam więcej rzeczy, ale sporo odrzuciłam, bo albo za wysoka cena, albo stwierdziłam, że np. niezapinana cienka narzutka bardziej na lato niż na teraz . W każdym razie tydzień temu miałam lepsze rzeczy i pluję sobie w brodę, że musiałam je zostawić.

1. rurki cenim co, 4zł. Kiepskie zdjęcie, ale sa super, ciemnogranatowe i na guzik - wszystkie moje ostatnie spodnie to były treginsy, więc jestem mega zadowolona, bo w końcu będę mogła wpuszczać bluzki w spodnie
2. amisu, 8zł
3. george, 5 zł, jest wiązana na dole
4. góra spodni z 1 zdjęcia
5. nie pamiętam ceny i nie ma metki
6. Oversizowa bluzka, 7 zdjęcie pokazuje, że jest prześwitujące. Szkoda, że ma ściągacze i rękaw do łokcia
7. Rurki Pieces (to chyba vero moda?) chyba butelkowa zieleń, 5zł, zdj z internetu
I jeszcze taki t-shirt z flagą, zapomniałam o nim.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hm-tshirt-z-jezorem-flaga-uk-rolling-stones.jpg (107,8 KB, 98 załadowań)
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 18:12   #2566
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość

1. rurki cenim co, 4zł. Kiepskie zdjęcie, ale sa super, ciemnogranatowe i na guzik - wszystkie moje ostatnie spodnie to były treginsy, więc jestem mega zadowolona, bo w końcu będę mogła wpuszczać bluzki w spodnie
2. amisu, 8zł
3. george, 5 zł, jest wiązana na dole
4. góra spodni z 1 zdjęcia
5. nie pamiętam ceny i nie ma metki
6. Oversizowa bluzka, 7 zdjęcie pokazuje, że jest prześwitujące. Szkoda, że ma ściągacze i rękaw do łokcia
7. Rurki Pieces (to chyba vero moda?) chyba butelkowa zieleń, 5zł, zdj z internetu
Fantastyczne spodnie

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
1/2/3. Koszula z różami i czachami (znaleziona na samym końcu lumpeksu pośród babcinych bluzeczek nie mogłam się oprzeć i musiałam ją przygranąć )
4. Cieplusi duży sweter
5. Bluzeczka w błyszczące gwiazdki (nie udało mi się ująć tego na zdjęciu )
6. T-shirt S.Olivier wygląda jak nowy
Wszystkie rzeczy bardzo mi się podobają
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 18:19   #2567
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
Tak patrze na Wasze łowy i aż sama bym się wybrała do lumpka <3 nie byłam już ze 3 miesiące... całe szczęście zaczyna się rok akademicki więc będę mogła pobuszować po Wro
a gdzie chodzisz
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 18:22   #2568
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj na łowy. Już automatycznie kieruję się w stronę spodni, więcej tak nie zrobię, bo powinnam szukać sobie jakiejś kurtki albo płaszcza. Byłam na dostawie, na szczeście odbyło się bez problemów zdrowotnych Średnio jestem zadowolona, miałam więcej rzeczy, ale sporo odrzuciłam, bo albo za wysoka cena, albo stwierdziłam, że np. niezapinana cienka narzutka bardziej na lato niż na teraz . W każdym razie tydzień temu miałam lepsze rzeczy i pluję sobie w brodę, że musiałam je zostawić.

1. rurki cenim co, 4zł. Kiepskie zdjęcie, ale sa super, ciemnogranatowe i na guzik - wszystkie moje ostatnie spodnie to były treginsy, więc jestem mega zadowolona, bo w końcu będę mogła wpuszczać bluzki w spodnie
2. amisu, 8zł
3. george, 5 zł, jest wiązana na dole
4. góra spodni z 1 zdjęcia
5. nie pamiętam ceny i nie ma metki
6. Oversizowa bluzka, 7 zdjęcie pokazuje, że jest prześwitujące. Szkoda, że ma ściągacze i rękaw do łokcia
7. Rurki Pieces (to chyba vero moda?) chyba butelkowa zieleń, 5zł, zdj z internetu
5 i 7 i t-shirt z nastepnego posta


Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
1/2/3. Koszula z różami i czachami (znaleziona na samym końcu lumpeksu pośród babcinych bluzeczek nie mogłam się oprzeć i musiałam ją przygranąć )
4. Cieplusi duży sweter
5. Bluzeczka w błyszczące gwiazdki (nie udało mi się ująć tego na zdjęciu )
6. T-shirt S.Olivier wygląda jak nowy
ta w gwiazdki super
__________________


Vinted, szafa: kamila249
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 18:25   #2569
CoolVibe
Raczkowanie
 
Avatar CoolVibe
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 192
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Dziewczyny - ale macie śliczne rzeczy! Niektórych perełek strasznie zazdroszczę! Przez ten wątek częściej biegam na dostawy, wy też tak macie?;P
Ostatnio byłam kilka razy na dostawie i kupiłam troszkę fajnych rzeczy na zimę, ale jak zwykle nie chce mi się robić zdjęć kiedyś trzeba będzie ,,obfocić" całą szafę
__________________
CoolVibe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 19:24   #2570
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj na łowy. Już automatycznie kieruję się w stronę spodni, więcej tak nie zrobię, bo powinnam szukać sobie jakiejś kurtki albo płaszcza. Byłam na dostawie, na szczeście odbyło się bez problemów zdrowotnych Średnio jestem zadowolona, miałam więcej rzeczy, ale sporo odrzuciłam, bo albo za wysoka cena, albo stwierdziłam, że np. niezapinana cienka narzutka bardziej na lato niż na teraz . W każdym razie tydzień temu miałam lepsze rzeczy i pluję sobie w brodę, że musiałam je zostawić.

1. rurki cenim co, 4zł. Kiepskie zdjęcie, ale sa super, ciemnogranatowe i na guzik - wszystkie moje ostatnie spodnie to były treginsy, więc jestem mega zadowolona, bo w końcu będę mogła wpuszczać bluzki w spodnie
2. amisu, 8zł
3. george, 5 zł, jest wiązana na dole
4. góra spodni z 1 zdjęcia
5. nie pamiętam ceny i nie ma metki
6. Oversizowa bluzka, 7 zdjęcie pokazuje, że jest prześwitujące. Szkoda, że ma ściągacze i rękaw do łokcia
7. Rurki Pieces (to chyba vero moda?) chyba butelkowa zieleń, 5zł, zdj z internetu
super zdobycze
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:37   #2571
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
a gdzie chodzisz
myślę, że w tym roku będę chodzić już tylko po lumpkach w okolicy grunwaldu czyli ten nad biedronką (jeśli nie liczyć tego, że nigdy nie wiadomo kiedy tam będzie dostawa, raz jeden towar był chyba z miesiąc...to znalazłam tam kilka fajnych ciuszków ), margo i roban na ul. ładnej i ponoć jeszcze otworzyli jakiś nowy gdzieś koło pizza hut ale jeszcze nie wiem jaki tam towar jest znasz jakieś fajne lumpki?
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 21:02   #2572
h0ldmebaby
Raczkowanie
 
Avatar h0ldmebaby
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 339
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj na łowy. Już automatycznie kieruję się w stronę spodni, więcej tak nie zrobię, bo powinnam szukać sobie jakiejś kurtki albo płaszcza. Byłam na dostawie, na szczeście odbyło się bez problemów zdrowotnych Średnio jestem zadowolona, miałam więcej rzeczy, ale sporo odrzuciłam, bo albo za wysoka cena, albo stwierdziłam, że np. niezapinana cienka narzutka bardziej na lato niż na teraz . W każdym razie tydzień temu miałam lepsze rzeczy i pluję sobie w brodę, że musiałam je zostawić.

1. rurki cenim co, 4zł. Kiepskie zdjęcie, ale sa super, ciemnogranatowe i na guzik - wszystkie moje ostatnie spodnie to były treginsy, więc jestem mega zadowolona, bo w końcu będę mogła wpuszczać bluzki w spodnie
2. amisu, 8zł
3. george, 5 zł, jest wiązana na dole
4. góra spodni z 1 zdjęcia
5. nie pamiętam ceny i nie ma metki
6. Oversizowa bluzka, 7 zdjęcie pokazuje, że jest prześwitujące. Szkoda, że ma ściągacze i rękaw do łokcia
7. Rurki Pieces (to chyba vero moda?) chyba butelkowa zieleń, 5zł, zdj z internetu
Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
I jeszcze taki t-shirt z flagą, zapomniałam o nim.
rurki i tshirt z flagą , brawo !
h0ldmebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 22:47   #2573
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez h0ldmebaby Pokaż wiadomość
rurki i tshirt z flagą , brawo !
Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość
5 i 7 i t-shirt z nastepnego posta
Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
super zdobycze
Dzięki! Nie byłam zbyt przekonana do tej bluzki z flagą, ale latem z szortami z wysokim stanem będzie fajnie wyglądać
Zielone rurki tez mi się podobają, tylko mam już trochę ciemniejsze z Zary (sh) z zameczkami na dole, nie wiem, po co mi te... ale 5zł? Może się przydadzą Powinnam się ze spodniami ogarnąć, bo mam 14 par, w których mogę bez problemu chodzić, z czego 11 jest z sh I to nie gromadzone miesiącami, a kupione w ciągu dosłownie kilku wypadów w wakacje . Ale na usprawiedliwienie - policzyłam mniej więcej, ile zapłaciłam za te spodnie i wyszło, że w galerii kupiłabym za to jedne jakieś
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2013-09-27 o 22:49
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 10:11   #2574
candygirl666
Zakorzenienie
 
Avatar candygirl666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Słupsk- kraina cudów i zjawisk paranormalnych ;)
Wiadomości: 3 095
GG do candygirl666
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Fajne rzeczy z Tanixa bylam ostatnio w dzien dostawy, ciezko wyszukac cos co bedzie cale naszyjnik mam taki sam, w kolorze mietowym, tez tam wynalazlam w kawalkach


Gdzie kupowalas plaszczyk? swietny!



O, te zakupy pamietam ale to chyba nie jest ta koszula "z podworka"? czyhalam na nia



Wszystko fajne



Mi sie podoba
Byłam wczoraj w tanixie, ale popłudniu ogolnie wchodze tam z mysla zakupu jakies kurtki zimowej w innym kolorzy niz czarnym, ale zawsze wychodze z czyms innym
Wczoraj kupiłam tylko katanke Croppa, naszyjniki i bransoletki z Mohito (za równo 20 zł)a obiecywalam sobie, ze nic oprocz kurtki nie kupie slaba ta moja wola...
Zauwazylam wczoraj, ze dziewczyny takie tam ciuchy biora (z dziurami, pofarbowane) ze ja nie wiem co one z nimi robia...

Bizuterie bardzo tam lubie kupowac czasem naprawde 2 min i naprawiona a w sklepie takie naszyjniki prawie 30 zl kosztuja...

Płaszczyk z podwórka,ale lepiej tam sie chodzilo w wakacje mniej ludzi teraz jakos łowy mi tam tak nie wychodza...

Koszula też z podworka rozm. 38 wiec musze lekko zwezyc choc taka wieksza tez fajnie wyglada...
__________________
Nowa wymiana :

candygirl666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 12:33   #2575
marieee
Zadomowienie
 
Avatar marieee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 1 890
GG do marieee
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

olasia99 - wszystkie rzeczy z chęcią bym przygarnęła
__________________
Niebo jest limitem...!
Włosomaniaczka

________
9.01.14 Zuzanka
1.03.18 Igusia

marieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 13:49   #2576
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość

1. rurki cenim co, 4zł. Kiepskie zdjęcie, ale sa super, ciemnogranatowe i na guzik - wszystkie moje ostatnie spodnie to były treginsy, więc jestem mega zadowolona, bo w końcu będę mogła wpuszczać bluzki w spodnie
2. amisu, 8zł
3. george, 5 zł, jest wiązana na dole
4. góra spodni z 1 zdjęcia
5. nie pamiętam ceny i nie ma metki
6. Oversizowa bluzka, 7 zdjęcie pokazuje, że jest prześwitujące. Szkoda, że ma ściągacze i rękaw do łokcia
7. Rurki Pieces (to chyba vero moda?) chyba butelkowa zieleń, 5zł, zdj z internetu
Mi się twoje łupy bardzo podobają-nie narzekaj bo zawsze może być gorzej i wyjdziesz z niczym...
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 14:33   #2577
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

ja wczoraj fajne rzeczy złapałam, ale coś nie mam weny na fotografowanie. jedyne co mam to rurki 'skórzane' z h&m, nówki

WP_20130927_004.jpg
(sorki za bajzel )
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 14:36   #2578
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

To moje z kilku wypadów do sh w tym z wyjazdu w Bieszczady A co musiałam zajrzeć do..i tu ciekawostka. We wschodniej Polsce lumpeksy i sh nazywane są Dyskontami odzieżowymi na zachodzie dyskonty to raczej sklepy z chińską odzieżą, nową, typu DiT albo TextilMarket.
1. marynarka w stylu militarnym H&R ws kolorze mysio-szarym za 23 zł
2. marynarka wełniana z wykończeniami w kolorze starego złota 16 zł
3. spódniczka w pepitkę MissT 10 zł
4. kurtka O`Neilla dla mężula 50 zł (uparł się na nią jak osioł, dla mnie była za droga, ale przekonał mnie w domu że one są normalnie b. drogie)
Dodatkowo świetną jesienną, ciepłą czarną kurtkę męską w cenie 24 zł -brat ją jednak od razu porwał więc poszła w świat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1311 (694x800).jpg (41,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1313 (765x800).jpg (129,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1312 (636x800).jpg (150,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1315 (619x800).jpg (56,5 KB, 138 załadowań)
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 14:55   #2579
Agatkie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 221
GG do Agatkie
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
ja wczoraj fajne rzeczy złapałam, ale coś nie mam weny na fotografowanie. jedyne co mam to rurki 'skórzane' z h&m, nówki

Załącznik 5425323
(sorki za bajzel )
Cudne! Sama sie na takie czaję )
__________________
She turned her can'ts into cans
And her dreams into plans.

Pure happiness!
Agatkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 15:22   #2580
Agatttaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 115
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

moje ostatnie:

1.) nowa pomarańczowa (kolor intensywniejszy) bluza George, 12 zł
2) rudawo-rozowy (ciekawy kolor) sweter o luźnym splocie atmosphere, 3 zł
3) krótki sweterek nude Vila, 13 zł
4) zielona bluzka atmosphere, uwielbiam taką zieleń, 3 zł
5) sweter z okularami George, moja miłość, 28 zł - z tony swetrów wybrałam ten, drogi, ale nie żaluję, bo bardzo go lubię
6) sweter nude George z cekinową srebrną kokardą i dłuższym tyłem, rozmiar 44 - traktuję go jako oversize, 20 zł


pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1089.jpg (167,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1091.jpg (245,6 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1093.jpg (208,5 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1094.jpg (113,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1095.jpg (366,7 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1097.jpg (280,6 KB, 140 załadowań)
__________________
79,5 kg - 61,4 - 59,9 kg

BMI przy wzroście 176 cm:
79,5 kg - 25,66
61,4 kg - 19,82
59,9 kg - 19,33

Edytowane przez Agatttaa
Czas edycji: 2013-09-28 o 15:24
Agatttaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 22:30:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.