Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 20:52   #781
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Antymionka, wielkie dzięki. Spróbuję za niedługo, tym bardziej, że dzisiaj przyszedł do mnie długo wyczekiwany peeling. No i mam nadzieję, że mam dobry krem nawilżający.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:57   #782
MaryEli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Ja nie zachwalam... Straszny był dla mnie... Nigdy więcej... Jedna wielka pustynia... Sahara....

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



Wypróbowałam też mydło siarkowe i cała ta seria jest nie dla mnie... Może mam zbyt wrażliwą skórę? Pamietajcie proszę Was Nawilżanie, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie oczywiście matowienie też (gdy jest taka potrzeba) ale i tak dużo nawilżania
To zupełnie tak jak u mnie. Mydło siarkowe i ten krem -kompletna porażka w moim przypadku. W akcie desperacji zdecydowałam, że będę używać żelu Vichy Normaderm i kremu intensywnie nawilżającego Iwostin. Mogę powiedzieć tylko, że w pewnym stopniu to działa. Nie mam już podrażnionej skóry, ale "niespodzianek" nie udało mi się wyeliminować. Za to nawilżona skóra zupełnie inaczej "leży" i nawet niedoskonałości łatwiej mi ukryć.
MaryEli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:58   #783
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

O moim sprawdzonym sposobie na trądzik wspominałam już wcześniej, jednak jak widzę nikt nie zwrócił większej uwagi, a podejrzewam , że wielu osobom może to również pomóc.

OLEJEK Z OREGANO wspomaga organizm eleminując bakterie chorobotwórcze, grzyby wirusy i pasożyty, które są przyczyną większości trapiących nas chorób. Z tego wynika jego duża wszechstronność zastosowania i wiele osób twierdzi , że jest to ,,środek na wszystko". Oczywiście to nie do końca prawda i nie można uważać olejek za całkowity środek prowadzący do wyleczenia się.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:59   #784
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was stosowała peelingi kremowe z iwostinu?
Tak, ja chyba nie ma produktu Iwostin którego bym nie testowała Testuję nawet aktualnie peeling kremowy Iwostin Purritin. Baaaardzo delikatny, w zasadzie spokojnie mógłby zastąpić żel do mycia twarzy, a nie peeling. Pewnie coś tam złuszcza, mam zamiar stosować go teraz raz na tydzień, przy złuszczaniu - jest tak delikatny, że raczej krzywdy mi nie zrobi

Ja ogólnie lubię firmę Iwostin. Nie wszystkie kosmetyki są super, niektóre to niewypały (seria Purritin - wg mnie nic nie robi, a nowa wersja jest beznadziejna, czy mleczko do demakijażu, które strasznie mnie podrażniło, a oczy piekły tak, że aż łzawiły...). Teraz używam na zmianę z Physiogelem Intensywnie nawilżający spf 20, a na noc używałam Iwostin Re-Actin, już drugie opakowanie i na pewno na dwóch się nie skończy

Antymionka - Cetaphil stosowałam tylko na noc... zastanawiam się, czy nie przeprosić się z nim teraz, może byłby lepszy dla mojej łuszczącej się skóry
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:01   #785
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Dla mnie podstawą walki z trądzikiem jest mycie twarzy. Stosuję do mycia twarzy DermoPurifyer żel oczyszczający. Polecam, bo go stosuję.
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:03   #786
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

[QUOTE=lavenda87;43011430]Tak, ja chyba nie ma produktu Iwostin którego bym nie testowała Testuję nawet aktualnie peeling kremowy Iwostin Purritin. Baaaardzo delikatny, w zasadzie spokojnie mógłby zastąpić żel do mycia twarzy, a nie peeling. Pewnie coś tam złuszcza, mam zamiar stosować go teraz raz na tydzień, przy złuszczaniu - jest tak delikatny, że raczej krzywdy mi nie zrobi

Ja ogólnie lubię firmę Iwostin. Nie wszystkie kosmetyki są super, niektóre to niewypały (seria Purritin - wg mnie nic nie robi, a nowa wersja jest beznadziejna, czy mleczko do demakijażu, które strasznie mnie podrażniło, a oczy piekły tak, że aż łzawiły...). Teraz używam na zmianę z Physiogelem Intensywnie nawilżający spf 20, a na noc używałam Iwostin Re-Actin, już drugie opakowanie i na pewno na dwóch się nie skończy

Ja na szczęście miałam tylko próbki tego peelingu, dostałam ich w aptece tyle, że miałam wrażenie , że Pani poprostu chciała się ich pozbyć. Aktualnie jedyny peeling który stosuje to aspirynowy, wychodzi taniej niż niejedna maseczka, a buzia jest naprawdę po nim gładziutka
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:06   #787
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dla mnie podstawą walki z trądzikiem jest mycie twarzy.
Chciałoby się napisać: No co ty!
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 21:12   #788
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dla mnie podstawą walki z trądzikiem jest mycie twarzy. Stosuję do mycia twarzy DermoPurifyer żel oczyszczający. Polecam, bo go stosuję.
Co za odkrycie Jak to się stało , że nadal na to nie wpadłam
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:13   #789
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Antymionka, osobiście odradzam mydło siarkowe. Na początku byłam zachwycona. Moja mieszana skóra nie przetłuszczała się w strefie T tak szybko jak normalnie, ale dopiero później zauważyłam, jak źle to mydło na mnie wpłynęło. Zawsze po jego zastosowaniu moja twarz była czerwona, odrobinę napięta i wysusza, okropnie wysusza. Nigdy już do tego mydła nie wrócę.
Bo to niestety do użycia albo co kilka dni, albo przed porządnym nawilżaniem (na przykład na noc)

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
W aptece jest jeszcze krem retin max 1500 z duża dawką witaminy a .
I zastanawiam się czy on nie wyleczyłby mi skóry?
Właśnie kolejne opakowanie kupiłam. Pierwsze zużyłam i działał fajnie. Tylko koniecznie na noc. Można nawet nakładać grubszą warstwę pod oczy bo świetnie nawilża i słyszałam że super działa na paznokcie przy codziennym wcieraniu na noc
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:14   #790
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Dzisiaj przyszła paczuszka i zaczynam testowanie. Poczytałam trochę opinii na KWC tej serii i są naprawdę dobre. Oby i u mnie się sprawdziły
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:15   #791
doiwannaknow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

łał, ile napisałyście przez jeden dzień dołączam się do dyskusji ja od prawie dwóch lat męczę się z zaskórnikami zamkniętymi, po prostu mam ich całe kolonie, jeden na drugim, praktycznie tylko na brodzie i okolicach ust. nie mam pojęcia, co jest powodem tego, że tak nagle mnie o zaatakowało, wcześniej nie miałam takich problemów. A jak ciężko się tego pozbyć...
doiwannaknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 21:16   #792
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Lepszy jeste krem ochronny z wit. A, Bo Retimax z tego co wiem ma parafinę? Albo glicerynę. Ja maść stosuję na wypryski.
Ma bardzo dobry skład
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:18   #793
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście miałam tylko próbki tego peelingu, dostałam ich w aptece tyle, że miałam wrażenie , że Pani poprostu chciała się ich pozbyć. Aktualnie jedyny peeling który stosuje to aspirynowy, wychodzi taniej niż niejedna maseczka, a buzia jest naprawdę po nim gładziutka
Ja też mam tylko próbki na szczęście dość dużo, zużyję, bo czemu nie, ale na pełnowymiarowy produkt na pewno się nie skuszę. Już wolę ten różany z Biedronki.
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:25   #794
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Ja też mam tylko próbki na szczęście dość dużo, zużyję, bo czemu nie, ale na pełnowymiarowy produkt na pewno się nie skuszę. Już wolę ten różany z Biedronki.
A próbowałaś może Effaclaru kremu o podwójnym działaniu? Tego też miałam próbek, ale jedynie co zdziałały to to , że piekła mnie skóra i była strasznie zaczerwieniona.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:28   #795
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Effaclar duo? Miałam pełnowymiarowe opakowanie. Pobiegłam po niego, kiedy zapchał mnie podkład Maybelline Wake me up i baaardzo mi pomógł. Zlikwidował pryszcze i trochę zaskórników.
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:36   #796
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Effaclar duo? Miałam pełnowymiarowe opakowanie. Pobiegłam po niego, kiedy zapchał mnie podkład Maybelline Wake me up i baaardzo mi pomógł. Zlikwidował pryszcze i trochę zaskórników.
Tak dokładnie ten a jak długo musiałaś go uzywać by przyniósł efekty? Nie zapychał Cie? Nie piekła skóra?

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Effaclar duo? Miałam pełnowymiarowe opakowanie. Pobiegłam po niego, kiedy zapchał mnie podkład Maybelline Wake me up i baaardzo mi pomógł. Zlikwidował pryszcze i trochę zaskórników.
A co do podkładu to jakiego używasz? Ja już teraz nie kupiłabym podkładu w drogerii, jedynie te apteczne- i to nie wszystkie. Aktualnie używam Vichy dermablend i to najlepszy podkład na jaki do tej pory trafiłam.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:40   #797
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Gdy byłam nastolatką borykałam się z trądzikiem przez wiele lat, w sumie wyleczyłam go dopiero w wieku 22 lat. Ale wciąż miałam jakieś pojedyńcze krosty w dniach okresu, nakładałam wtedy pastę cynkową punktowo.
W tej chwili oczyszczam twarz olejami i nie wyskakuje mi ani jedna krosta nawet podczas miesiączki!!! Jedyne czego w tej chwili potrzebuję to coś lekkiego do oczyszczania twarzy rano i kremu pod makijaż mineralny, może polecicie jakiś krem, który nie zatka mi porów? Mam nadzieję, że z pomocą przyjdzie Eucerin
__________________
zapraszam wszystkich, którzy troszczą się o swoje ciało, włosy i paznokcie.
http://naturalnekosmetykimoniki.blogspot.com
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:42   #798
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
A próbowałyście dziewczyny krem nivea do twarzy?
Nie zatyka porów ?
Nie próbowałam, a też jestem ciekawa
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:44   #799
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Idealny podkład dla cery trądzikowej to Eris ale ten droższy co reklamuje Scorupko .Polecam ,nie zatyka porów .
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 21:47   #800
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Idealny podkład dla cery trądzikowej to Eris ale ten droższy co reklamuje Scorupko .Polecam ,nie zatyka porów .
Ja przejechałam się na drogeryjnych, choć uzywałam wielu od bardzo tanich po coraz droższe. Nawet te najdroższe zawodziły. Dopiero kosmetyczka doradziła bym rozejrzała się za aptecznym.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:48   #801
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
I z pewnością przez to, wiele osób go chwali, głównie z tłustą cerą.
Tak też mi się wydaje. Ja mam cerę mieszaną i niestety nie wszystko się do niej nadaje. Najlepiej byłoby policzki pielęgnować jednym żelem i kremem a strefe T - innym... I tak też najczęściej jest w przypaku kremów.
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:49   #802
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Tak dokładnie ten a jak długo musiałaś go uzywać by przyniósł efekty? Nie zapychał Cie? Nie piekła skóra?

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



A co do podkładu to jakiego używasz? Ja już teraz nie kupiłabym podkładu w drogerii, jedynie te apteczne- i to nie wszystkie. Aktualnie używam Vichy dermablend i to najlepszy podkład na jaki do tej pory trafiłam.

Po tygodniu już było dobrze, po dwóch wyleczył mi wszystkie wypryski. Skora nie piekła, początkowo oczywiście pojawił się wysyp ale szybko zaczęły znikać. I co ważne - goiły się bez blizn!

Teraz używam podkładu Iwostin Correctin Capillin, ładnie kryje, łagodzi moje naczynka, nie zapycha, ma wysoki filtr (spf 30) i jasny kolor jest tak jasny, że nawet ja, bladolica jestem z niego zadowolona wcześniej kupowałam Clarinsa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on-spf-15.html ale on jest naprawdę drogi... z tym, że byłam z niego baaaardzo, ale to bardzo zadowolona - krył, ujednolicał, wtapiał się w skórę - wart swojej ceny po prostu. Może jeszcze do niego wrócę, nie wiem.
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:54   #803
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
A ja powiem, że nigdy o tej serii nie słyszałam. Ale być może dlatego, że praktycznie dopiero od kilku miesięcy "siedzę" w temacie pielęgnacji skóry trądzikowej.
Oj napewno jeszcze usłyszył wystarczy popatrzeć na KWC dużo się można dowiedzieć

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez MaryEli Pokaż wiadomość
To zupełnie tak jak u mnie. Mydło siarkowe i ten krem -kompletna porażka w moim przypadku. W akcie desperacji zdecydowałam, że będę używać żelu Vichy Normaderm i kremu intensywnie nawilżającego Iwostin. Mogę powiedzieć tylko, że w pewnym stopniu to działa. Nie mam już podrażnionej skóry, ale "niespodzianek" nie udało mi się wyeliminować. Za to nawilżona skóra zupełnie inaczej "leży" i nawet niedoskonałości łatwiej mi ukryć.
Dokładnie. Łatwiej ukryć to czego nie chcemy, gdy skóra nie wygląda jak pustynia Dla mnie się też nie nadaje, jednak możliwe, że dlatego, że posiadam cerę mieszaną, a nie tłustą

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
O moim sprawdzonym sposobie na trądzik wspominałam już wcześniej, jednak jak widzę nikt nie zwrócił większej uwagi, a podejrzewam , że wielu osobom może to również pomóc.

OLEJEK Z OREGANO wspomaga organizm eleminując bakterie chorobotwórcze, grzyby wirusy i pasożyty, które są przyczyną większości trapiących nas chorób. Z tego wynika jego duża wszechstronność zastosowania i wiele osób twierdzi , że jest to ,,środek na wszystko". Oczywiście to nie do końca prawda i nie można uważać olejek za całkowity środek prowadzący do wyleczenia się.
W sensie ten olejek pić, smarować się nim, czy jak?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dla mnie podstawą walki z trądzikiem jest mycie twarzy. Stosuję do mycia twarzy DermoPurifyer żel oczyszczający. Polecam, bo go stosuję.
Oczywiście, że masz racje: porządne umycie i oczyszczenie buzi nie będzie pogarszało stanu naszej cery ja używam obecnie żelu effaclar (kupiony na promocji na 23 zł) , aż do skończenia a następnie będę wprowadzać właście żel DermoPurifyer

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszła paczuszka i zaczynam testowanie. Poczytałam trochę opinii na KWC tej serii i są naprawdę dobre. Oby i u mnie się sprawdziły
Też jestem zdecydowanie zaskoczona takimi pozytywnymi opiniami aż zaczynam się zastanawiać dlaczego wcześniej nie zakupiłam tej serii
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:55   #804
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Po tygodniu już było dobrze, po dwóch wyleczył mi wszystkie wypryski. Skora nie piekła, początkowo oczywiście pojawił się wysyp ale szybko zaczęły znikać. I co ważne - goiły się bez blizn!

Teraz używam podkładu Iwostin Correctin Capillin, ładnie kryje, łagodzi moje naczynka, nie zapycha, ma wysoki filtr (spf 30) i jasny kolor jest tak jasny, że nawet ja, bladolica jestem z niego zadowolona wcześniej kupowałam Clarinsa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on-spf-15.html ale on jest naprawdę drogi... z tym, że byłam z niego baaaardzo, ale to bardzo zadowolona - krył, ujednolicał, wtapiał się w skórę - wart swojej ceny po prostu. Może jeszcze do niego wrócę, nie wiem.
Dzięki, może też się skuszę na pełnowymiarowe opakowanie. Nie zaszkodzi spróbować.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Po tygodniu już było dobrze, po dwóch wyleczył mi wszystkie wypryski. Skora nie piekła, początkowo oczywiście pojawił się wysyp ale szybko zaczęły znikać. I co ważne - goiły się bez blizn!

Teraz używam podkładu Iwostin Correctin Capillin, ładnie kryje, łagodzi moje naczynka, nie zapycha, ma wysoki filtr (spf 30) i jasny kolor jest tak jasny, że nawet ja, bladolica jestem z niego zadowolona wcześniej kupowałam Clarinsa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on-spf-15.html ale on jest naprawdę drogi... z tym, że byłam z niego baaaardzo, ale to bardzo zadowolona - krył, ujednolicał, wtapiał się w skórę - wart swojej ceny po prostu. Może jeszcze do niego wrócę, nie wiem.
Dzięki, może też się skuszę na pełnowymiarowe opakowanie. Nie zaszkodzi spróbować. Może to będzie ten złoty środek
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:59   #805
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez doiwannaknow Pokaż wiadomość
łał, ile napisałyście przez jeden dzień dołączam się do dyskusji ja od prawie dwóch lat męczę się z zaskórnikami zamkniętymi, po prostu mam ich całe kolonie, jeden na drugim, praktycznie tylko na brodzie i okolicach ust. nie mam pojęcia, co jest powodem tego, że tak nagle mnie o zaatakowało, wcześniej nie miałam takich problemów. A jak ciężko się tego pozbyć...
Odwagi i cieprliwości znajdziesz swój Złoty Środek z naszą pomocą lub ucząc się na własnych błędach (jak większość z nas z resztą )

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
A próbowałaś może Effaclaru kremu o podwójnym działaniu? Tego też miałam próbek, ale jedynie co zdziałały to to , że piekła mnie skóra i była strasznie zaczerwieniona.
Jeśli Ci chodzi o ten duo to też go miałam - krótko stosuję (co drugi dzień) bo troszkę za bardzo mi wysuszał skórę - jeszcze spektakularnych efektów nie zauważyłam

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Tak dokładnie ten a jak długo musiałaś go uzywać by przyniósł efekty? Nie zapychał Cie? Nie piekła skóra?
Mnie nie piekła skóra, chociaż przez chwilę był efekt napięcia skóry. Nie zapychał na szczęście, ale muszę przyznać, że używałam go bardzo mało i dokładnie rozsmarowywałam

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, a też jestem ciekawa
Jeśli chodzi o mnie to większość kremów tej marki mnie niestety zapychała... nie od razu, ale po około 2/3 tygodniach stosowania - niestety...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:03   #806
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

W sensie ten olejek pić, smarować się nim, czy jak?[COLOR="Silver"]


Trzeba go stosować przedewszystkim zewnętrznie. Na oryginalnej ulotce jest tak:
- trądzik, wypryski- 2-4 krople na zwilżone oliwą dłonie. Wmasować w skórę, nie stosować blisko oczu , błon śluzowych i ran. Jednak ja wpuszczam 15-20 kropel tego olejku na łyżkę olejku z nasion winogron, biore to na wacik i smaruje tak twarz. Zmiany są conajmniej mniej zaognione. Aby kuracja przyniosła lepsze efekty można raz dziennie dodawać kropelkę tego olejku do kefiru, jogurtu, a najlepiej , bo najmniej go czuć w soku pomidorowym. Na pół szklanki jedna kropelka.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:07   #807
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość

Trzeba go stosować przedewszystkim zewnętrznie. Na oryginalnej ulotce jest tak:
- trądzik, wypryski- 2-4 krople na zwilżone oliwą dłonie. Wmasować w skórę, nie stosować blisko oczu , błon śluzowych i ran. Jednak ja wpuszczam 15-20 kropel tego olejku na łyżkę olejku z nasion winogron, biore to na wacik i smaruje tak twarz. Zmiany są conajmniej mniej zaognione. Aby kuracja przyniosła lepsze efekty można raz dziennie dodawać kropelkę tego olejku do kefiru, jogurtu, a najlepiej , bo najmniej go czuć w soku pomidorowym. Na pół szklanki jedna kropelka.
A to powiem Ci bardzo ciekawe domyślam się, że ten olej można kupić w jakimś sklepie ze zdrową żywnoscia? Jaka jest jego cene/objętość ? normalnie mnie zaciekawiłaś
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:15   #808
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
A to powiem Ci bardzo ciekawe domyślam się, że ten olej można kupić w jakimś sklepie ze zdrową żywnoscia? Jaka jest jego cene/objętość ? normalnie mnie zaciekawiłaś
Ja kupiłam olejek z oregano jak i olej z nasion winogron ( który też ma właściwości regenerujące skóry i przeciwdziała starzeniu się skóry) w sklepie zielarskim. Za olejek dałam 30 zł i jest go 10 ml , za olejek z nasion winogron 14 zł za 100 ml. Cena tego pierwszego olejku mało zachęcająca, ale kupiłam go z polecenia osoby, która naprawdę miała wielkie problemy z twarzą. Można go stosować też na wiele innych schorzeń, nawet na egzemy.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cieszę się, że ktoś się zainteresował , skoro pomogło to mi, a naprawdę mało rzeczy mi pomaga, to czemu nie może pomóc stosowanie tego komuś innemu
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:17   #809
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam olejek z oregano jak i olej z nasion winogron ( który też ma właściwości regenerujące skóry i przeciwdziała starzeniu się skóry) w sklepie zielarskim. Za olejek dałam 30 zł i jest go 10 ml , za olejek z nasion winogron 14 zł za 100 ml. Cena tego pierwszego olejku mało zachęcająca, ale kupiłam go z polecenia osoby, która naprawdę miała wielkie problemy z twarzą. Można go stosować też na wiele innych schorzeń, nawet na egzemy.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cieszę się, że ktoś się zainteresował , skoro pomogło to mi, a naprawdę mało rzeczy mi pomaga, to czemu nie może pomóc stosowanie tego komuś innemu
Sama świadomość tego, że stosuje się go kilka kropli jest motywująca zaputam napewno o niego, gdy będę w jakimś sklepie zielarskim

Dziękuję za radę
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:18   #810
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Sama świadomość tego, że stosuje się go kilka kropli jest motywująca zaputam napewno o niego, gdy będę w jakimś sklepie zielarskim

Dziękuję za radę
Nie ma za co powodzenia
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 12:33:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.