Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-29, 12:30   #571
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
W sensie gorzkie kakao? Jakoś sobie nie wyobrażam... Kawa czy herbata - ok, ale nie słodkie kakao? Chyba że coś innego oznacza słowo "bezcukrowe"...
Ja też sobie nie wyobrażam ;P chociaż ja do kakao używam miodu
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 12:36   #572
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez pat89n Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam do was takie pytanie, bo wiele z was polecało krem nawilżający z ziaji 25+, ale nigdzie nie znalazłam informacji jaki ma filtr, tylko tyle że chroni przed UV. Czy któraś z was może wie coś więcej?
O ile dobrze pamietam (kupiłam go niedawno) to ma filt 6, a o efektach pogadamy za jakiś czas

Edytowane przez Erwina1234
Czas edycji: 2013-09-29 o 13:07
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 12:54   #573
urbanistka
Przyczajenie
 
Avatar urbanistka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Trądzik to najczęściej diagnozowana przez dermatologów choroba skóry! Zobacz jakie są 4 główne przyczyny powstawania trądziku.

https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...wstaje-tradzik

Czy macie takie same doświadczenia odnośnie przyczyn? Czy może zauważyłyście u siebie jeszcze jakieś inne przyczyny?
Ja mam skórę tłustą więc nadmiar sebum jest na pewno jednym z przyczyn moich problemów. Ponadto mam zaskórniki, rozszerzone pory itd. Co do doświadczenia mimo, że już ładnych kilka lat zmagam sie z tym nieprzyjemnym problemem to sama nie wiem od czego także mogą u mnie powstawać te ogromne pryszcze lub stany zapalne..Myślę, że stres, którego w moim życiu jest dużo też odgrywa tu jakąś rolę,ale np. teorie typu, że nie wolno jeść czekolady czy ostrych produktów są moim zdaniem nieprawdziwe, i co ważne wcale niepotwierdzone naukowo
__________________
[eucerin][/eucerin]
urbanistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:05   #574
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja we wszystkich trzech kosmetykach wyczuwam woń alkoholu.


Ja po prostu piję bez cukrowe kakao

Jest wiele przyczyn powstawania takich guli, bardzo często mają one podłoże bakteryjne i grzybicze. U mnie także kuracja antybiotykiem na nie pomogła - nigdy więcej już się nie pojawiły.
Ja co prawda jestem w trakcie smarowania sie mascia z antybiotykiem (juz 3 miesiac bedzie teraz), ale gule przestaly mi wyskakiwac po 2 tyg i od tej pory ani jednej Krosty sie pojawiaja ale latwiej jest sie ich pozbyc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:08   #575
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez urbanistka Pokaż wiadomość
Ja mam skórę tłustą więc nadmiar sebum jest na pewno jednym z przyczyn moich problemów. Ponadto mam zaskórniki, rozszerzone pory itd. Co do doświadczenia mimo, że już ładnych kilka lat zmagam sie z tym nieprzyjemnym problemem to sama nie wiem od czego także mogą u mnie powstawać te ogromne pryszcze lub stany zapalne..Myślę, że stres, którego w moim życiu jest dużo też odgrywa tu jakąś rolę,ale np. teorie typu, że nie wolno jeść czekolady czy ostrych produktów są moim zdaniem nieprawdziwe, i co ważne wcale niepotwierdzone naukowo
A ja zastanawiam się czy stres ma faktycznie jakiś wpływ na naszą skórę? Oczywiście nie licząc tego, że jak się stresuje (np. pokłócę z chłopakiem) to od razu mnie korci, żeby powyciskać....
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:15   #576
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
A ja zastanawiam się czy stres ma faktycznie jakiś wpływ na naszą skórę? Oczywiście nie licząc tego, że jak się stresuje (np. pokłócę z chłopakiem) to od razu mnie korci, żeby powyciskać....
stres > powyższone stężenie kortylozu > wzrost insuliny > spadek IGFBP-3 i wzrost IGF-1> co prowadzi do blokowania porów i nadmiernej produkcji sebum. Czyli jednak ma wpływ, i to całkiem spory
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:25   #577
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
A ja zastanawiam się czy stres ma faktycznie jakiś wpływ na naszą skórę? Oczywiście nie licząc tego, że jak się stresuje (np. pokłócę z chłopakiem) to od razu mnie korci, żeby powyciskać....
Z pewnością ma wpływ, chociaż u mnie czy stres czy nie to i tak korci do wyciskania :P
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 14:07   #578
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała kiedyś do mycia twarzy mydełka szarego z nagietkiem?
Ja jeden raz umyłam twarz szarym mydłem i o raz za dużo

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj użyłam żelu z Eucerinu i pachnie wódką, a nie ma alkoholu w składzie . Albo mi się coś wydaj, no ale tak wyczuł mój nos .
Ja bardzo polubiłam zapach żelu

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Ewuniaa16Ja we wszystkich trzech kosmetykach wyczuwam woń alkoholu.

Ja niestety dojrzałam oprócz wspominanego toniku, alkohol także w kremie
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 14:34   #579
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

-po zjedzeniu czekolady na następny dzień pojawia się trądzik
-po chipsach również widzę pogorszenie się stanu skóry
-gdy nie dotleniam skóry przez siedzenie w domu, małe ilości wody skóra jest gorsza
-gdy nie zmyję dokładnie makijażu-tadam mam pełno niespodzianek na drugi dzień, dlatego staram się dobierać dokładnie produkty do oczyszczania twarzy
-produkty z miętą, rumiankiem i aloesem dobrze działają na moją skórę
-fryzura też w pewien sposób wpływa na moje problemy skórne, gdy włosy są związane moja skóra miała mniej niedoskonałości
-lepsze są dla mnie płyny, które nie zostawiają tłustego filmu na twarzy, jeśli chce ją nawilżyć lepszy jest krem i płyn o lekkiej konsystencji
__________________
zapraszam wszystkich, którzy troszczą się o swoje ciało, włosy i paznokcie.
http://naturalnekosmetykimoniki.blogspot.com
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 15:08   #580
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

dziewczyny wybaczcie cofanie się do tych staaaarych wiadomości, ale ... musiałam

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość


Ewuniaa16Ja we wszystkich trzech kosmetykach wyczuwam woń alkoholu.

Ja niestety dojrzałam oprócz wspominanego toniku, alkohol także w kremie
to prawda, ja też wyczuwam w całej trójce woń alkoholu. na szczęście krem póki co nie spowodował jakiegoś szczególnego przesuszenia i całe szczęście, bo nawet fajnie na razie działa na mnie szybciutko się wchłania i pozostawia taką mięciutką skórę. oby tak dalej!

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Nie mam zaufania do toników. Ani jeden jeszcze w żaden sposób mi nie pomógł... a niektóre miałam wrażenie wręcz szkodziły, bo potrafiło mnie po nich wysypać. Temu z Eucerinu daję szansę w ramach testu, nie nastawiam się na jakieś spektakularne wow, najwyżej przyjemnie się rozczaruję.

Od dawna przerzuciłam się na wodę termalną, zaczęłam też testowanie hydrolatów. I powiem tak - ten lawendowy świetnie sprawdza się przy kuracji Atredermem. Ładnie koi i uspokaja podrażnioną skórę.

Ostatnio, ponieważ nie mam już wielkiego problemu z niedoskonałościami, zaczęłam zastanawiać się nad kosmetykami z komórkami macierzystymi (jakąś prewencję anti aging usiłuję rozpocząć, jednak wszelkie kremy przeciwzmarszczkowe z reguły tłuszczą, zapychają, są dość treściwe, ale nie nawilżają wystarczająco). Znalazłam krem, który ma dość fajny skład, tylko mało opinii jest o nim niestety...
Ja w sumie od toniku oczekuje odświeżenia, zwłaszcza rano jak wstanę to lubię tonikiem 'pozbyć' się resztek kremu czy usunąć nadmiar sebum. Największą szkodę jaką mi wyrządziły, to przesuszenie, ale i to się skonczyło od kiedy zaczęłam unikać alkoholu w składzie. Dobrze wspominam tonik z Herbal Garden (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...koniczyny.html), miał fajny ziołowy zapach i całkiem dobry skład, powiem wam, że jak na tonik robił z moją skórą dużo dobrego. miałam nawet wrażenie, że łagodził te wszystkie podrażnienia, lubię do niego wracać (ale jak każda baba przerywam tę kosmetyczno tonikową miłość przelotnymi romansami z innymi nowościami )

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Ja robię tak samo- w domu zawsze spięte włosy. Raz, że nie dotykają twarzy, a dwa , że wtedy aż tak mi się nie przetłuszczają. W nocy też mam spięte w gumkę.
A u mnie odwrotnie - kiedy mam spięte włosy to przetluszczają się mega szybko! Co nie zmienia faktu, że w domu zawsze je spinam, bo to i wygodniej i lżej i własnie nie dotykają twarzy ...

Cytat:
Napisane przez Nanusiaaa Pokaż wiadomość
przed okresem i tak żadna siła nie powstrzyma wysypu na mojej buzi
to tak jak u mnie nie wiem czy cokolwiek powstrzyma moje wypryski przed okresem.

Cytat:
Napisane przez Gosia92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, może wy będziecie wiedzieć z czego sie biorą krostki na szyi? Nigdy wcześniej nie miałam z nimi problemu w tamtym miejscu, a w ostatnim czasie pojawia ich się tam coraz więcej. Są umiejscowione wyżej, niedaleko żuchwy... Myślicie, że mogą być spowodowane przez hormony?
też ostatnio miałam taką sytuację i u mnie - jak się okazało - to kwestia nowej odżywki do włosów. wiem to na pewno, bo od kiedy ją odstawiłam to wszystko znika (powoli, ale jednak!) i nic nowego się nie pojawia.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
ja splukuje maski lodowata woda, taka ze az odmarza mi reka, a wlosy sa mieciutkie, lsniace, gladkie i wolniej sie przetluszczaja
podobno tak się powinno robić - pierwsze płukanie/moczenie włosów wodą gorącą/ciepłą żeby otworzyć łuski włosów. spłukiwanie maski czy odżywki powinno być wodą zimną/lodowatą, żeby zamknąć łuski z wszystkimi odżywczymi substancjami, które na włosy nałożyłyśmy

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja użyłam po raz pierwszy wczoraj żelu, na razie chyba nie mogę nic powiedzieć, mam mieszane uczucia. A u was jak żel?
żel mi się spodobał, bo zostawia mi taki aksamit na buzi chociaż może to bardziej kwestia konsystencji samego żelu, niż jego efektu. ale ładnie oczyszcza i póki co tyle mogę powiedzieć
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 15:40   #581
marttoolla
Przyczajenie
 
Avatar marttoolla
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Kurcze... stres, jakieś tam podłoże psychiczne, hormony- u mnei dodtakowo nasiliło,a właściwie pojawiło si po ciąży. No i jeszcze dochodzi moja bezmoc leczenia po przebytej chorobie. Pozostaje mi tylko smarować, czyścić, smarować.
Samo jedzenie jakos na nie nie wplywa. Sieje mnie jedynie po nadmiarze cytrusów- ale to alergia anie trądzik- i po środkach do prania.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

aaa co do krostek na szyi ... ja dlatego czesto piore szlaiki, chostki, kominy. szczegolnie teraz maja na sobie pot, perfumy itd. Poza tym nie podpieraj sie rękami i wyeliminuj środki chemiczne- bo moze to z tego. Ja jeszcze mam gorsze doświadczenie ... ziarnica :/
marttoolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 15:43   #582
emiltik
Raczkowanie
 
Avatar emiltik
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 70
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Nieznajoma_Lena Pokaż wiadomość
Bardzo pogarszały mi też stan cery kosmetyki drogeryjne, skierowane typowo dla osób z trądzikiem i problemami skórnymi, o Matko Boska! Młodzież, do której jeszcze należę, ale mimo wszystko mam jakieś tam większe pojęcie o tym, wierzy w to, ładując do koszyka produkty działające wręcz inwazyjnie, wysuszając buzię, nie pozwalając jej się regenerować i do tego sprawiając, że skóra po prostu ma tak zaburzoną równowagę, że wygląda coraz to gorzej i zachowuje się coraz bardziej rozwydrzenie.

Dokładnie tak! drogeryjne wysuszacze z alkoholem powinny być zabronione, przecież od tego dziadostwa trądzik ciągnie się latami a skóra jest jak papier.

[eucerin][/eucerin]
emiltik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 15:52   #583
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Podobno picie oleju lnianego i oleju z wiesiołka może pomóc na wypryski przez okresem Sama od czasu do czasu piję siemię lniane.. i o dziwo, nawet przed okresem nic mi się nie pojawiło. Może to przypadek, zamierzam pić regularnie i ocenię jakie będą efekty.
Na mnie też to działa, to znaczy wiesiołka łykałam, ale chcę sobie kupić czysty olej do picia, bo nie ma dodatkowych niepotrzebnych substancji, a wychodzi taniej. Jednak ponoć nie na każdego to działa.

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Ja robię tak samo- w domu zawsze spięte włosy. Raz, że nie dotykają twarzy, a dwa , że wtedy aż tak mi się nie przetłuszczają. W nocy też mam spięte w gumkę.
Również chodzę po domu zawsze w spiętych włosach.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Prosto od Azjatyckiego Cukru : bierzemy dwie łyżki kurkumy, mieszamy z odrobiną miodu i maślanki (lub innego produktu, zawierającego kwas mlekowy) na gęstą pastę. W zależności od potrzeb cery możemy dodać inne składniki - np. olej kokosowy, rozmoczoną papkę z płatków owsianych, kilka kropel lotionu z kwasem hialuronowym, itp. Tak przygotowaną maseczkę nakładamy na twarz i zmywamy po 20-40 minutach. Maseczkę najlepiej robić co drugi dzień.
Moim zdaniem to może być dobra maska, bo mleko do picia jest naprawdę złe, to samo z jedzeniem jego przetworów (i nie od Azjatyckiego Cukru to słyszałam po raz pierwszy, ale dużo na ten temat filmów widziałam i czytałam w sieci). Co do składników maseczki to kurkuma działa antybakteryjnie, miód ładnie nawilża, mleko na twarz też działa doskonale, płatki owsiane też próbowałam i ładnie rozjaśniają, ale co do reszty to nie stosowałam, jednak kwas hialuronowy to dobra rzecz, a olej kokosowy - zależy od skóry.

Jednakże... Ja bym tyle tego na twarzy nie trzymała, większość takich domowych masek strasznie szybko zasycha i jak trzymam za długo to później mam suchą skórę, chociaż może ta tak szybko nie traci wilgoci, kto wie...

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Brałam też swego czasu Glamuren i myślę, że on też mi nieco pomógł rozprawić się z wrogiem.
Też go brałam i akurat to był dobry suplement (na trądzik), ale naprawdę bardzo drogi jak na moją kieszeń.

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie to wina czekolady. Ja gdy miałam te gule uważałam bardzo co jem, a gule i tak wychodziły.Teraz opycham się czekoladą i słodyczami, a gula po metronidazolu nigdy się już żadna nie pojawiła.
Ja mam bolące gule tylko czasem podczas okresu na brodzie, ale z tym sobie radzę, a tak to wiem, że robią mi się od dużej wilgotności powietrza i talku w kosmetykach (już takich nie używam), podczas okresu wcinam wiesiołka i problem prawie na dobre zniknął, rzadko się teraz pojawiają. A metronidazol źle raczej wspominam...
Zaś czekolada może wpływać w ten sposób, że cukier w niej zawarty wpływa na hormony, ale wtedy też inne słodzone rzeczy by szkodziły.

Zaś gorzkie (naturalne) kakao to ja z bananami jadłam, bo mleko już odstawiłam (około dwóch tygodni znowu nie wsadziłam do ust niczego mlecznego) i jest pięknie! A tego kakao z bananami już nie jem, bo... Nie powinno się łączyć słodkiego (banany) z tłustym (kakao).
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 16:03   #584
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to może być dobra maska, bo mleko do picia jest naprawdę złe, to samo z jedzeniem jego przetworów (i nie od Azjatyckiego Cukru to słyszałam po raz pierwszy, ale dużo na ten temat filmów widziałam i czytałam w sieci). Co do składników maseczki to kurkuma działa antybakteryjnie, miód ładnie nawilża, mleko na twarz też działa doskonale, płatki owsiane też próbowałam i ładnie rozjaśniają, ale co do reszty to nie stosowałam, jednak kwas hialuronowy to dobra rzecz, a olej kokosowy - zależy od skóry.

Jednakże... Ja bym tyle tego na twarzy nie trzymała, większość takich domowych masek strasznie szybko zasycha i jak trzymam za długo to później mam suchą skórę, chociaż może ta tak szybko nie traci wilgoci, kto wie...
ja robie kurkuma i jogurt, bo nie lubie miodu. Ani on mi skory nie nawilza, ani nie leczy, jedynie wszystko sie klei straszliwie i smierdzi
Ja ta maseczke trzymam 40 minut, ale sie zraszam czasami, bo irytuje mnie skorupa ktora sie tworzy
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 17:20   #585
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ja jeden raz umyłam twarz szarym mydłem i o raz za dużo

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------



Ja bardzo polubiłam zapach żelu

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Ewuniaa16Ja we wszystkich trzech kosmetykach wyczuwam woń alkoholu.

Ja niestety dojrzałam oprócz wspominanego toniku, alkohol także w kremie
Niestety, krem i tonik maja alkohol i to dosyć wysoko w składzie.
Natomiast żel ma kwas acetylosalicylowy.

Dostałam również kosmetyki do testowania.
Jest tylko jedno "ale". Jestem w ciazy wiec wszelkie retinoidy i kwasy odpadaja. Na stronie Eucerin przeczytalam, ze serie dermopurifyer mozna stosowac w ciazy.

Tylko ,ze salicylic acid (kwas salicylowy) w ciazy jest na liscie zakazanych specyfikow. Wiec chyba podaruje sobie zabawe w Eucerin
The light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 17:32   #586
pat89n
Raczkowanie
 
Avatar pat89n
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 71
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamietam (kupiłam go niedawno) to ma filt 6, a o efektach pogadamy za jakiś czas

szkoda, trochę za niski jak dla mnie
pat89n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 17:41   #587
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ja jeden raz umyłam twarz szarym mydłem i o raz za dużo

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------



Ja bardzo polubiłam zapach żelu

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Ewuniaa16Ja we wszystkich trzech kosmetykach wyczuwam woń alkoholu.


Ja niestety dojrzałam oprócz wspominanego toniku, alkohol także w kremie
Mnie się zapach baaardzo podoba

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
Niestety, krem i tonik maja alkohol i to dosyć wysoko w składzie.
Natomiast żel ma kwas acetylosalicylowy.

Dostałam również kosmetyki do testowania.
Jest tylko jedno "ale". Jestem w ciazy wiec wszelkie retinoidy i kwasy odpadaja. Na stronie Eucerin przeczytalam, ze serie dermopurifyer mozna stosowac w ciazy.

Tylko ,ze salicylic acid (kwas salicylowy) w ciazy jest na liscie zakazanych specyfikow. Wiec chyba podaruje sobie zabawe w Eucerin
Też bym nie ryzykowała na Twoim miejscu, w końcu dzidziuś najważniejszy

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Jestem przed okresem i oczywiście mega pryszczol jak co miesiąc w najbardziej newralgicznym punkcie dziś miałam taka ochotę na ostre chipsy i rogalika z adwokatem, że mogę być pewna po zjedzeniu tego nooowych pryszczy
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 18:08   #588
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość

Ewuniaa16Ja we wszystkich trzech kosmetykach wyczuwam woń alkoholu.

Ja niestety dojrzałam oprócz wspominanego toniku, alkohol także w kremie
A szkoda,ubolewam nad tym, bo krem byłby całkiem przyjazny. W żelu alkoholu nie ma, ale wyczuwam tą specyficzną, ostrą woń.

Oszczędzanie na zakupy w ZSK dało mi się we znaki Zamiast kupić ukochane Uriage spf 50 za 50zł ,kupiłam ziaję matującą spf 50 za 20zł, trochę się boję, bo Bioderma lekko podepchała.. Trzymajcie kciuki żeby nie było sajgonu na twarzy

Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2013-09-29 o 18:09
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 18:27   #589
Sylvia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Mój trądzik pojawił się późno, bo gdy miałam ok 25 lat, teraz po kuracji izotekiem poza jakimiś sporadycznymi wypryskami bez powodu, przed okresem pojawia się ich więcej. Więc możliwe że teraz hormony doszły do głosu. Poza tym, zimą kiedy noszę kurtkę zapiętą pod samą szyję lub szalik, pojawiają się w okolicach żuchwy.
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sylvia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 18:46   #590
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Sylvia_ Pokaż wiadomość
Mój trądzik pojawił się późno, bo gdy miałam ok 25 lat, teraz po kuracji izotekiem poza jakimiś sporadycznymi wypryskami bez powodu, przed okresem pojawia się ich więcej. Więc możliwe że teraz hormony doszły do głosu. Poza tym, zimą kiedy noszę kurtkę zapiętą pod samą szyję lub szalik, pojawiają się w okolicach żuchwy.
Mnie też pojawiają się w okolicach żuchwy od kurtki zapiętej pod brodę, piorę ją często ale to i tak nic nie daje
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 18:51   #591
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
Niestety, krem i tonik maja alkohol i to dosyć wysoko w składzie.
Natomiast żel ma kwas acetylosalicylowy.

Dostałam również kosmetyki do testowania.
Jest tylko jedno "ale". Jestem w ciazy wiec wszelkie retinoidy i kwasy odpadaja. Na stronie Eucerin przeczytalam, ze serie dermopurifyer mozna stosowac w ciazy.

Tylko ,ze salicylic acid (kwas salicylowy) w ciazy jest na liscie zakazanych specyfikow. Wiec chyba podaruje sobie zabawe w Eucerin

Tylko, że żel od razu zmywasz wodą, nie wchłania się on, więc niebezpieczeństwo jest mniejsze (nie wiem czy wogóle jest) niz po kremach z kwasem.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 18:56   #592
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A szkoda,ubolewam nad tym, bo krem byłby całkiem przyjazny. W żelu alkoholu nie ma, ale wyczuwam tą specyficzną, ostrą woń.

Oszczędzanie na zakupy w ZSK dało mi się we znaki Zamiast kupić ukochane Uriage spf 50 za 50zł ,kupiłam ziaję matującą spf 50 za 20zł, trochę się boję, bo Bioderma lekko podepchała.. Trzymajcie kciuki żeby nie było sajgonu na twarzy
Ewunia mnie uriage zapchal a kupilam ten filtr bo Ty go polecalas. Mam jakies polowe opakowania moge Ci oddac za darmo bo ja go na pewno nie zuzyje.
The light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 18:58   #593
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A szkoda,ubolewam nad tym, bo krem byłby całkiem przyjazny. W żelu alkoholu nie ma, ale wyczuwam tą specyficzną, ostrą woń.

Oszczędzanie na zakupy w ZSK dało mi się we znaki Zamiast kupić ukochane Uriage spf 50 za 50zł ,kupiłam ziaję matującą spf 50 za 20zł, trochę się boję, bo Bioderma lekko podepchała.. Trzymajcie kciuki żeby nie było sajgonu na twarzy
Mam ta ziaje i jestem zadowolona. Jest tlusta, ale to w koncu 50 Wystarczy puder bambusowy albo zwykla skrobia ziemniaczana do zmatowienia. I ma naprawde dobry sklad jak na tania półkę (nawet drozsze bywaja gorsze pod tym wzgledem) :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 19:15   #594
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Sylvia_ Pokaż wiadomość
Mój trądzik pojawił się późno, bo gdy miałam ok 25 lat, teraz po kuracji izotekiem poza jakimiś sporadycznymi wypryskami bez powodu, przed okresem pojawia się ich więcej. Więc możliwe że teraz hormony doszły do głosu. Poza tym, zimą kiedy noszę kurtkę zapiętą pod samą szyję lub szalik, pojawiają się w okolicach żuchwy.
A może to chodzi o ocieranie materiału o Twoją szyję... Nie wiem... Ja czegoś takiego nie zauważyłam... Chociaż ja tam posiadam zaskórniki, więc mogłam po prostu nie zauważyć...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 19:16   #595
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość


Też bym nie ryzykowała na Twoim miejscu, w końcu dzidziuś najważniejszy

W sumie użyłam żelu kilka razy i jest całkiem fajny bo dobrze zmywa makijaż. Kwas jest na samym końcu w skladzie wiec jest go najmniej, nie powinien jakos bardzo wplynac przez te 3-4 dni mycia natomiast chetnie do niego wroce po ciąży.

Toniku i kremu bede uzywac mimo zawartosci alkoholu bo widze, ze poki co bardzo nie wysusza.

Zakupilam sobie Angels on bare skin Lusha i bede uzywac lacznie z aleppo (chociaz to, niestety nie zmywa dobrze mojego bb kremu )
The light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 19:19   #596
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
Ewunia mnie uriage zapchal a kupilam ten filtr bo Ty go polecalas. Mam jakies polowe opakowania moge Ci oddac za darmo bo ja go na pewno nie zuzyje.
Przykro mi, że się nie sprawdził, bo na mnie i mojej siostrze zachowuje się super To bardzo miłe z Twojej strony, ale szkoda zachodu + koszty wysyłki i inne takie, także dziękuję, ale szkoda czasu

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Mam ta ziaje i jestem zadowolona. Jest tlusta, ale to w koncu 50 Wystarczy puder bambusowy albo zwykla skrobia ziemniaczana do zmatowienia. I ma naprawde dobry sklad jak na tania półkę (nawet drozsze bywaja gorsze pod tym wzgledem) :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Błyszczenie mi nie przeszkadza
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 19:48   #597
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez pat89n Pokaż wiadomość
szkoda, trochę za niski jak dla mnie
Masz rację: niski, ale lepszy taki niż żaden... Wstyd się przyznać, ale ja swojego czasu nie stosowałam żadnych filtrów... Teraz nie widzę żadnych "skutków", ale obawiam się, że mogą się pojawić, gdy będę miała więcej latek niż obecnie ...

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Przykro mi, że się nie sprawdził, bo na mnie i mojej siostrze zachowuje się super To bardzo miłe z Twojej strony, ale szkoda zachodu + koszty wysyłki i inne takie, także dziękuję, ale szkoda czasu

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



Błyszczenie mi nie przeszkadza
Skrobia ziemniaczana do zmatowienia? A gratis bladość ściany się dostaje?
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 19:54   #598
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość

Skrobia ziemniaczana do zmatowienia? A gratis bladość ściany się dostaje?
Nie matowię skrobię ziemniaczaną (jeśli już pudrem bambusowym) to raz,a drugie to nie widzę nic złego w bladości. Lepsza blada ściana, niż skwarka prosto z solarium.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 19:57   #599
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Masz rację: niski, ale lepszy taki niż żaden... Wstyd się przyznać, ale ja swojego czasu nie stosowałam żadnych filtrów... Teraz nie widzę żadnych "skutków", ale obawiam się, że mogą się pojawić, gdy będę miała więcej latek niż obecnie ...

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------



Skrobia ziemniaczana do zmatowienia? A gratis bladość ściany się dostaje?
Co prawda jestem blada jak sciana, ale nie zauwazylam by bielił Nawet jesli minimalnie to u mnie nie widac bielenia. Wiem ze wiele osob tu na wizazu matuje skrobią

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 19:58   #600
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie matowię skrobię ziemniaczaną (jeśli już pudrem bambusowym) to raz,a drugie to nie widzę nic złego w bladości. Lepsza blada ściana, niż skwarka prosto z solarium.
To nie było bezpośrednio do Ciebie źle mi się nacisnęło i wysłało w odpowiedzi do Twojej odpowiedzi

Chodziło mi o to, że nie słyszałam nigdy o stosowaniu jako pudru skrobii ziemniaczanej - przecież ona jest bialutka - normalne pudry - nawet te jasne - mają jakiś tam pigment przecież
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.