Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-17, 22:20   #61
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Odżywki używam już ponad rok z przerwami, nie sądzę więc, żebym była uczulona na formaldehyd, ALE...

Od jakichś dwóch tygodni mam problem z bardzo rozdwajającymi się paznokciami. Rozdwajają mi się do dwóch trzecich paznokcia... te rozdwojone części odpadają a paznokcie które zostały są tak cieniutkie jak karpia łuska którą się dostaje do portfela po wigilii... I bardzo bolą przy dotyku
Zastanawiam się, czy to może byc spowodowane tą odżywką? Zużyłam jej juz dwie butelki a problemy pojawiły się dwa tygodnie temu doopiero....Teraz nie mogę używać żadnych lakierów bo wszystkie odpadają (paznokcie sa szalenie miękkie) Dzięki waszemu wątkowi jutro lecę po regenerum a przy okazji najbliższej wizyty w SP kupuję Killysa....
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 12:51   #62
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Odżywki używam już ponad rok z przerwami, nie sądzę więc, żebym była uczulona na formaldehyd, ALE...

Od jakichś dwóch tygodni mam problem z bardzo rozdwajającymi się paznokciami. Rozdwajają mi się do dwóch trzecich paznokcia... te rozdwojone części odpadają a paznokcie które zostały są tak cieniutkie jak karpia łuska którą się dostaje do portfela po wigilii... I bardzo bolą przy dotyku
Zastanawiam się, czy to może byc spowodowane tą odżywką? Zużyłam jej juz dwie butelki a problemy pojawiły się dwa tygodnie temu doopiero....Teraz nie mogę używać żadnych lakierów bo wszystkie odpadają (paznokcie sa szalenie miękkie) Dzięki waszemu wątkowi jutro lecę po regenerum a przy okazji najbliższej wizyty w SP kupuję Killysa....
Jeżeli bolą Cię paznokcie to już znak że powinnaś natychmiast odstawić odżywkę bo zaczyna dziać się coś niedobrego.
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 15:11   #63
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Eveline jest też nie dla mnie A szkoda, bo widziałam takie piękne rezultaty u innych. Po eveline szukałam wielu odżywek, najlepiej nie w formie lakieru, dlatego postawiłam na Serum z wit C i wapniem z Rossmana i Regenerum z apteki. Jednak nic nie przyniosło tak pozytywnych skutków jak olejowanie. Poczytaj sobie w innym wątku Ja w tej chwili jestem na etapie próbowania własnoręcznie robionej pasty do paznokci na bazie olejków. Zapraszam na mojego bloga jeśli chciałybyście pokusić się o robienie własnych miksturek

[URL="http://naturalnekosmetykimoniki. blogspot.com"]

Edytowane przez migotka_zdw
Czas edycji: 2013-10-28 o 23:07
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 20:25   #64
oomonikaoo1
Przyczajenie
 
Avatar oomonikaoo1
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachodziopomorskie
Wiadomości: 25
GG do oomonikaoo1
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez migotka_zdw Pokaż wiadomość
Eveline jest też nie dla mnie A szkoda, bo widziałam takie piękne rezultaty u innych. Po eveline szukałam wielu odżywek, najlepiej nie w formie lakieru, dlatego postawiłam na Serum z wit C i wapniem z Rossmana i Regenerum z apteki. Jednak nic nie przyniosło tak pozytywnych skutków jak olejowanie. Poczytaj sobie w innym wątku Ja w tej chwili jestem na etapie próbowania własnoręcznie robionej pasty do paznokci na bazie olejków. Zapraszam na mojego bloga jeśli chciałybyście pokusić się o robienie własnych miksturek

http://kosmetykimoniki.blogspot.com


Musiałaś się pomylić z linkiem do bloga, bo ten, który podałaś TO MÓJ BLOG.
__________________

oomonikaoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 23:08   #65
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

dzięki i przepraszam
__________________
zapraszam wszystkich, którzy troszczą się o swoje ciało, włosy i paznokcie.
http://naturalnekosmetykimoniki.blogspot.com
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 10:46   #66
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

dziwne, ze ten środek jest w ogólne w sprzedaży jeśli tak szkodzi :/ ja z odżywek uzywam tylko unglaxa - nei ma formaldehydu. mozna w niektórych aptekach to dostać.
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 10:34   #67
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez moongie Pokaż wiadomość
dziwne, ze ten środek jest w ogólne w sprzedaży jeśli tak szkodzi :/
Z ta odzywka to jest tak, ze jednym odpowiada, a drugim nie.. od czego to zalezy? Nie wiem, ale ja ja wywalilam, bo mi zaszkodzila, a moja kuzynka nie widzi innej, bo ta kocha
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 10:50   #68
krolova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 25
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez moongie Pokaż wiadomość
dziwne, ze ten środek jest w ogólne w sprzedaży jeśli tak szkodzi :/ ja z odżywek uzywam tylko unglaxa - nei ma formaldehydu. mozna w niektórych aptekach to dostać.
tez jej uzywam - pani w aptece polecila, ze to jedna z nielicznych odzywek co nie ma tej chemii szkodliwej.
krolova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 15:22   #69
Urodowe_Popoludnie
Przyczajenie
 
Avatar Urodowe_Popoludnie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cześć dziewczyny. Nigdy nie używałam odżywki z Eveline, ale czytałam co może zrobić z paznokciami i jak wielką krzywdę wyrządziła wielu w Was.
Jakiś czas temu z ciekawości wrzuciłam do koszyka w sklepie internetowym olejki w słoiczku od Fitokosmetik. Są cztery, seledynowa, zielona, niebieska i pomarańczowa. Ja nie mam seledynowej. Testowałam wszystkie które mam. Niebieska jest najgorsza, za to zielona do pielęgnacji płytki i pomarańczowa do skorek - rewelacja. Zieloną zabieram do pracy, w przerwie wmasowuje odrobinę w płytki. są cudownie nawilżone.
Niedawno odkryłam jeszcze jeden patent. Wybieram odrobinę patyczkiem drewnianym z zielonej i pomarańczowej. Podgrzewam w czystym kominku do wosków, dodaje jedną rybkę keratynowa z Gala i przelewam do małego słoiczka (takiego jak np. na brokat czy pigment). Na nos pędzelkiem o płaskim kształcie maluje płytki. Działa rewelacyjnie, pazurki są ładne nawet po myciu naczyń w mocnym detergencie, a bez rękawiczek i co najlepsze, praktycznie "rosną w oczach".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7014.JPG (356,5 KB, 34 załadowań)
__________________
MÓJ BLOG URODOWO-WŁOSOWY:
http://urodowepopoludnie.blogspot.com
Urodowe_Popoludnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 08:58   #70
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Ja kiedys regenerowalam pazurki z odzywka black diamnond od golden rose, ona na sto procent byla bez formaldehydu, toluenu i dziala! Ona ma w sobie diament, ktorY zapewnia paznokciom twardosc i wytrzymalosc.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 20:41   #71
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Dawno temu ratowałam paznokcie po 8w1 odzywka lovely z rosmana, kosztuje 7zl, wygładzajaca z proteinami z pszenicy. Ma ładny mleczny kolor, i jak na odżywke za takie pieniądze jest zaskakująco dobra.
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-16 21:41:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.